Jump to content
NIKOLAS L

ΟΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ

Recommended Posts

Κορυφαια εξυπηρετηση στη Νεα Μοναστηριου(θεσσαλονικη) επισημος διανομεας Honda. Το νουμερο του κρανουσ μου επρεπε να ειναι Large αλλα μου εδωσε Xlarge για να μη με ζοριζει .. . Τον ευχαριστω

B) Για σενα το εκανε βρε χαζουλι.Το κεφαλακι σου σκεφτηκε και το XL μαλλον που θα του ειχε ξεμεινει για χρονια στο ραφι :lol: :lol: :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

B) Για σενα το εκανε βρε χαζουλι.Το κεφαλακι σου σκεφτηκε και το XL μαλλον που θα του ειχε ξεμεινει για χρονια στο ραφι :lol: :lol: :P

Ασε φιλε HAYA, δε ηθελα καν να παρω την μηχανη απο εκει αλλα ενας φιλος μου ειπε να τη παρεις απο αντιπροσωπο HONDA κ ηταν ο μονος που την ειχε ετοιμοπαραδοτη.

Τεσπα τωρα λεφτα για κρανος δε παιζουν. Ο θεος μαζι μου με XL στο κεφαλι.

Μερικοι μετα ψεματα βγαζουν λεφτα.

:2guns::2guns:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ασε φιλε HAYA, δε ηθελα καν να παρω την μηχανη απο εκει αλλα ενας φιλος μου ειπε να τη παρεις απο αντιπροσωπο HONDA κ ηταν ο μονος που την ειχε ετοιμοπαραδοτη.

Τεσπα τωρα λεφτα για κρανος δε παιζουν. Ο θεος μαζι μου με XL στο κεφαλι.

Μερικοι μετα ψεματα βγαζουν λεφτα.

:2guns::2guns:

Μία από τα ίδια.....αντί για xs ....medium.....ήταν και η πρώτη φορά που αγόραζα κράνος.....

...μου λέει ότι είναι στενή η γραμμή του......

....με ρωτάει ''πως το νοιώθεις?''...''δε ξέρω''..λέω..πρώτη φορά δοκίμαζα...ήταν και σε προσφορά και δεν είχε άλλο νούμερο.....

...είχα πάει και από γνωστό....ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΥΒΑΣ :think:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μία από τα ίδια.....αντί για xs ....medium.....ήταν και η πρώτη φορά που αγόραζα κράνος.....

...μου λέει ότι είναι στενή η γραμμή του......

....με ρωτάει ''πως το νοιώθεις?''...''δε ξέρω''..λέω..πρώτη φορά δοκίμαζα...ήταν και σε προσφορά και δεν είχε άλλο νούμερο.....

...είχα πάει και από γνωστό....ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΥΒΑΣ :think:

Ετσι την πατησα και εγω οταν πηρα το πρωτο μου κρανος, αντι για S μου προτεινε Μ :ranting: με αποτελεσμα να φρεναρει η ζελατινα στη μυτη μου... Ευτυχως το πουλησα, πηρα αλλο και σωθηκα :_thumbsup: !!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μην ξεχάσω και αυτόν τον κορυφαίο

5 μήνες έιναι πολύ?

Να μην στα πολυλογώ ..κατέβαινα από τα Ιωάννινα με το αθάνατο XTάκι μου :katana:

και κάπου εκέι στην Αμφιλοχία μου μένει στο χέρι το κόκαλο του γκαζιού!!!! Ξέχασα να σου πώ τι έιχα φάει μια καλή την προηγούμενη μέρα{τότε έπεφτα συχνά, δεν ξέρωγιατι ..εχω καταλήξει οτι μου κάνανε ΒΟΥΝΤΟΥ}. Κυριακή μεσημέρι τώρα ούτε οι εβρ@ιοι ανοιχτά, σταματάω σε ένα βενζινάδικο -κλειστό- και αφου κατεβαζω τον βενζινα που εμενε απο πάνω μου δίνει μια κόλα και το κολάω.!.

Αισίως φτάνω μέχρι την Αθήνα και πάω καπάκι στην αντιπροσωπεία στη Μιχαλακοπούλου και ζητάω ένα κόκαλο γιατι παιδιά θα σπάσει αυτό πουθενά θα μείνω από γκάζι κ θα με πατήσει καμια νταλίκα. Α! δεν τ έχω θα στο παραγγείλω κ έλα σε 2 μέρες να το πάρεις{είναι και δύσκολα τα ανταλλακτικά για το ΧΤ!?}. Πάω σε 2 μέρες, έλα σε 3 μου λέει. Πάω σε 3, έλα σε 4.

Ένα πρωίνο του Αυγούστου{5 μήνες μετά} δέχομαι τηλ. απο το μαγαζί. Έλα μεγάλε ηρθε τώρα το ανταλλακτικό που είχες ζητήσει πότε θα περάσεις να το πάρεις???...

.......................,,,,, :shock:

Ξέρεις μεγάλε ,,,τη μηχανή την έχω πουλήσει, έχω πάρει άλλη και δεν ξέρω που να το βάλω το ανταλλακτικό που μου έφερες 5 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ

{io}

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ρε συ γιωργο που το πουλησες?? ? ?

Σε φιλο που ηταν λιγο πιο κεφαλας απο εμενα και του εκανε :lol: , σε μαγαζι ειναι αδυνατον...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι μου λετε τωρα?Εγω παραγγειλα το Κ8 1000 στις 19 ιανουαριου απο global λεωφορο αλεξανδρας αλλα επειδη ηταν χειμωνας και εβρεχε μου το τραβαει μεχρι την ανοιξη (αντε καλοκαιρι το πολυ) για να ζεστανει ο καιρος και να μην κρυωνω πανω στη μηχανη.Εκαναν και ενα μικρο λαθακι λεγοντας μου οτι η μηχανη ειναι εκει αλλα κατι συνεβη(συμφωνα με πληροφοριες ειδε το καινουργιο R1 να περναει απ'εξω και βγηκε μονη της για κοντρα) και τη μηχανη δεν την εβρισκαν μετα.Κατα τ'αλλα στο τηλεφωνο με φωναζουν κυριο οταν οι μπατσοι που με σταματανε με αποκαλουν ρεμαλι.Αρα αψογη εξυπηρετηση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Τι μου λετε τωρα?Εγω παραγγειλα το Κ8 1000 στις 19 ιανουαριου απο global λεωφορο αλεξανδρας αλλα επειδη ηταν χειμωνας και εβρεχε μου το τραβαει μεχρι την ανοιξη (αντε καλοκαιρι το πολυ) για να ζεστανει ο καιρος και να μην κρυωνω πανω στη μηχανη.Εκαναν και ενα μικρο λαθακι λεγοντας μου οτι η μηχανη ειναι εκει αλλα κατι συνεβη(συμφωνα με πληροφοριες ειδε το καινουργιο R1 να περναει απ'εξω και βγηκε μονη της για κοντρα) και τη μηχανη δεν την εβρισκαν μετα.Κατα τ'αλλα στο τηλεφωνο με φωναζουν κυριο οταν οι μπατσοι που με σταματανε με αποκαλουν ρεμαλι.Αρα αψογη εξυπηρετηση.

GMATA ME KEFALAIA GRAMMATA . . . <_<

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Power House και επίσημο συνεργείο Yamaha. Μιλάτε με τον Κώστα για απορίες (όχι για χρήματα, εκεί μιλάς με το Νίκο). Πολύ καλός μηχανικός και καλό παιδί. Για ό,τι τον έχω ρωτήσει μου έχει εξηγήσει με πολύ υπομονή, μου έχει δείξει αρκετά πραγματάκια και για το παπί που ήθελα και για το Ρ1. Απο τα λίγα άτομα που μου εμπνέουν εμπιστοσύνη. Στα σύν του σαν μηχανικός είναι οτι έχει παρακολουθήσει όλα τα τεχνικά σεμινάρια της Yamaha τα τελευταία 8-9 χρόνια.

Κώστας για SS μηχανάκια και Δημήτρης για εντούρο, καθαρά κτλ (ο 2ος έχει και ενα χτ660 τουρμπάτο ;) )

Τροποποιήθηκε από τον argi6argi

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Power House και επίσημο συνεργείο Yamaha. Μιλάτε με τον Κώστα για απορίες (όχι για χρήματα, εκεί μιλάς με το Νίκο). Πολύ καλός μηχανικός και καλό παιδί. Για ό,τι τον έχω ρωτήσει μου έχει εξηγήσει με πολύ υπομονή, μου έχει δείξει αρκετά πραγματάκια και για το παπί που ήθελα και για το Ρ1. Απο τα λίγα άτομα που μου εμπνέουν εμπιστοσύνη. Στα σύν του σαν μηχανικός είναι οτι έχει παρακολουθήσει όλα τα τεχνικά σεμινάρια της Yamaha τα τελευταία 8-9 χρόνια.

Κώστας για SS μηχανάκια και Δημήτρης για εντούρο, καθαρά κτλ (ο 2ος έχει και ενα χτ660 τουρμπάτο ;) )

:D Παιδες,εδω γραφουμε για συνεργεια προς αποφυγην.Μην ξεχνιομαστε....Εδω τα χωνουμε,αλλου πενευουμε..Καλυτερα να το βαλεις και στη σωστη θεση αδερφε,να το βρει οποιος ψαξει :D :cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΑΑΑΑ ωραιότατο μαγαζάκι BMW στη Καισαριανή γωνιακό, πίσω από το ομώνυμο γήπεδο της Near East με υπόγειο συνεργείο τύπου γιάφκας 17 Ν. για να γκρεμοτσακίζεσαι και να στα παίρνει από τα πλαστικά Είναι και ψυχολόγος μοτοσυκλετών βλέπει πως έχουν προβλήματα τα μηχανάκια από μακριά, Και αν σου τάξει κάτι ο λόγος του είναι νόμος της χούντας το κάνει αμέσως :bash: και φτιάχνει καφέ από την Κρήτη :kaaaala:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Hyundai Λαμπρινούδης, Βουλιαγμένης 600κάτι. Αντιπρόσωπος έμπορος Hyundai. Δεν ξέρω αν έχει και σέρβις, πρέπει να έχει.

Η αντιπροσωπεία έχει θέα Υμηττό και ωραίο κλιματισμό!

Τροποποιήθηκε από τον SnodeGR

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αυτό εννοούσα βρε :D

Ξέρω κι εγώ κάνα δυο. aprilia Παπαχρήστου στην Αλίμου. Έχει τέντες έξω από το μαγαζί και προστατεύει το ξεθώριασμα του χρώματος από τα μηχανάκια που είναι για φτιάξιμο.

Εξαιρετικότατος ο κύριος,δεν έχω άλλα λόγια μόνο που πρέπει να αλλάξει τέντες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εξαιρετικότατος ο κύριος,δεν έχω άλλα λόγια μόνο που πρέπει να αλλάξει τέντες.

Αν πας βράδυ παρακάτω έχει Rockαδικο Bar που ξέρουν από μηχανάκια μακράν καλλίτερα :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

SAKIS - TRIUMPH SERVICE

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ

"O Σάκης δεν είναι άνθρωπος, είναι ιδέα" έγραφε ένας φίλος στο forum της Triumph και είχε δίκιο........!

ΚΟΝΤΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 35, ΠΟΛΥΓΩΝΟ

ΑΘΗΝΑ

Τ.Κ. 11476

Τηλ. : 210 6437773

Fax : 210 6437773

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

για να μην ψαχνουμε μαγαζια δεξια και αριστερα,πολυκαταστηματα που εχουν τα παντα μεσα μεγαλη ποικιλια απο κρανη ενδυση μποτες και διαφορα αλλα.ξερει κανεις?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εγώ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩ...

Τροποποιήθηκε από τον Μενιδιάτης

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγώ που κατά καιρούς έχω πέσει στα χέρια κατσαβιδιέρηδων, πάντα ξελασπώνομαι από τη SUZUKI Σφακ στο Περιστέρι. Δεν είμαι μηχανικός αλλά ψιλοπιάνουν τα χέρια μου, υπογράφω με αίμα λοιπόν ότι ο μηχανικός ο Μιχάλης που κυκλοφορεί εκεί (καθώς και οι υπόλοιποι) ξέρει τι κάνει.

Πάντα ήμουν προκατειλημμένος με τα μεγάλα μαγαζιά (λέω σιγά μην στο προσέξουν), επίσης δεν μπορείς να κλείσεις ραντεβού όταν σε βολεύει αλλά πλέον μόνο εκεί. Τώρα δεν ξέρω αν θα θεωρηθεί διαφήμηση αλλά στην τελική γιατί να μην πούμε το καλό αλλά και το πολύ καλό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα