Jump to content
Sign in to follow this  
^tasoulis^

Ηρθε και η σειρα του τασουλη :-(

Recommended Posts

Χθες ξημερωματα μετα απο νυχτερινη εξοδο κατα την επιστροφη της και πηγαινοντας μπουρναζι να φαμε κατι,εκει που εχει κατι σαμαρακια για να κοβεις ταχυτητα απο την μερια του ALTER κανω την μαλακια και ηθελα να τα περασω με ελαφρως πηδηματακι..(Την ειδα εντουρας ο μακακας :plaf: )

Παρασυρθηκα απο τις χωματινες φωτο και τα αλματακια σας :crazy:

Περναω το πρωτο οκ και στο δευτερο μου κοσκινιζει το τιμονι του παπιου μιας και ειναι και ελαφρυ και τρωω μια ξεγυρισμενη τουμπα με 80χλμ χωρις καν να συρθω..με εκτοξευσε :o

Εφαγα τετοιο τρανταγμα στην ασφαλτο ακομα και το κρανος βρηκε κατω και ευτιχως ειμουν εξοπλισμενος.

Πηρα 2-3 ανασες μεχρι να καταλαβω τι εγινε αφου βρισκομουνα ξαπλα κατω και με το μυαλο μου κατα καποιο τροπο ελεγχα να δω αν ειμαι καλα..(σχετικο αυτο)

Σηκωνομαι ολα καλα λεω..ζαλιστικα αρκετα :wacko:

Δεν ηθελα να παω νοσοκομειο(η χειροτερη μαλακια) μιας και ειδα οτι δεν πονουσα ιδιαιτερα..ελα μου ντε ομως που πηγα σπιτι και προσπαθησα να με παρει ο υπνος και με το που χαλαρωσα αρχισε ο πονος στα δεξια πλευρα μου και με πιανανε εντονες κρυαδες λες και ειχα πυρετο και για μια στιγμη ιδρωτας κρυος και να θελω να ξερασω.

Καλεσα ασθενοφορο μιας και με το ζορι σηκωνομουνα απο το κρεβατι.

Οι προισταμενη εκει φωναζε στα παιδια απο το ΕΚΑΒ γιατι με φεραν εκει μιας και ειχε παει 7:50 αλλα αυτη ανοιγανε 8:00 στον ευαγγελισμο και γιατι δεν με πηγανε στον Ερυθρο σταυρο που ειχε εφημερια ολο το βραδυ..και μου τον φερατε ακομα δεν ανοιξαμε και γιατι τα φερνετε ολα εδω και αλλα τετοια κουλα πραγματα :kaaaala:

Α!και μου λεει και την ατακα η προισταμενη εσυ παληκαρι μου δεν φταις σε τιποτα. :what:

Κατοπιν αρκετης ωρας στο νοσοκομειο με εξετασεις κτλ.

Ευτιχως μονο θλαση η κατι τετοιο στην μερια των πλευρων.απλα θα ποναω μερικες μερες και θα την βγαλω με παυσιπονα μονο :whistling:

Αυτα απο μενα ολα καλα :victory: τελος καλο ευτιχως και η καγκουριες πληρωνονται κακα τα ψεματα :closed-topic:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Περαστικα!

Παλι καλα, που τη γλυτωσες ετσι φτηνα,με τοσα χιλιομετρα!..

Τροποποιήθηκε από τον black_hawk

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Mα και εσύ με παπί πας να κάνεις άλμα...αυτό ούτε καν πιρούνι δεν έχει...

Δεν πειράζει...άντε περαστικά σου και υπενθύμιση.

Όσα φέρνει η στιγμή δεν τα φέρνει ο χρόνος όλος.

Και μία δεύτερη υπενθύμιση.

Αφού την κάνει που την κάνεις την μαλακία...έχε και κάποιον να σε τραβάει με την κάμερα...

Είναι κρίμα κάτι τέτοια να μην βγαίνουνε στο youtube.

Kαλή ανάρωση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τελος καλο ολα καλα Τασο!! Ευτυχως που εσυ εισαι καλα!!!!

Και μιας που εισαι καλα, μου επιτρεπεις ε???

Ρε αθεοφοβε!!! Τι πηγες να κανεις με το παπακι??? Ελιωσα στο γελιο διαβαζοντας γιατι καταλαβα την συνεχεια!!! :lol: :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάλι καλά να λες!

Προσοχή, τα παπιά δεν είναι για άλματα!

Δεν πιστεύω αν σε αντίστοιχη περίπτωση είχες το Tiger να δοκίμαζες τέτοια καγκουριά!

Που στη τελική είναι και στυμμένο καλύτερα! ;)

Περαστικά σου και ποτέ ξανά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Mα και εσύ με παπί πας να κάνεις άλμα...αυτό ούτε καν πιρούνι δεν έχει...

Δεν πειράζει...άντε περαστικά σου και υπενθύμιση.

Όσα φέρνει η στιγμή δεν τα φέρνει ο χρόνος όλος.

Και μία δεύτερη υπενθύμιση.

Αφού την κάνει που την κάνεις την μαλακία...έχε και κάποιον να σε τραβάει με την κάμερα...

Είναι κρίμα κάτι τέτοια να μην βγαίνουνε στο youtube.

Kαλή ανάρωση.

Δεν παλευεσαι :D

Τελος καλο ολα καλα Τασο!! Ευτυχως που εσυ εισαι καλα!!!!

Και μιας που εισαι καλα, μου επιτρεπεις ε???

Ρε αθεοφοβε!!! Τι πηγες να κανεις με το παπακι??? Ελιωσα στο γελιο διαβαζοντας γιατι καταλαβα την συνεχεια!!! :lol: :lol: :lol:

Πηγαινε γυρευοντας ο κωλος μου και φαντασου ειμαι κυριλε οδηγος δεν με πολυ πιανει η χαζομαρα :rolleyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φίλε σου βγάλανε ακτινογραφία στο κεφάλι???Αυτή η τάση για εμετό είναι ύπουλη...Μπορεί βέβαια και να είναι απ τα πλευρά.Περαστικά ρε μάγκα.και μην μασάς ...τώρα που του πηρες τον αέρα θα το περάσεις με 100 την επόμενη φορά :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Περαστικά Τάσαρε! Μη μασάς, ανώδυνο είναι, θα περάσει και σύντομα θα είσαι πάλι ετοιμοπόλεμος!!! Άλλο κακό να μη σου συμβεί ποτέ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Φίλε σου βγάλανε ακτινογραφία στο κεφάλι???Αυτή η τάση για εμετό είναι ύπουλη...Μπορεί βέβαια και να είναι απ τα πλευρά.Περαστικά ρε μάγκα.και μην μασάς ...τώρα που του πηρες τον αέρα θα το περάσεις με 100 την επόμενη φορά :P

Κεφαλη δεν μου κοιταξαν παρα μονο αν ζαλιζομαι και νιωθω τιποτα στον αυχενα κτλ.. :_zeppelin:

Περαστικά Τάσαρε! Μη μασάς, ανώδυνο είναι, θα περάσει και σύντομα θα είσαι πάλι ετοιμοπόλεμος!!! Άλλο κακό να μη σου συμβεί ποτέ!

Ευχαριστω Νασο :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αλλη φορά να μάθεις να μήν πηγαινεις στο Μπουρνάζι για φαγητό! Να έρχεσαι παραλιακή!!!! :P

Περαστικά ρε φίλε!!! Ποτέ ξανά να μην σου τύχει τίποτα τέτοιο!!!!!!! Καλή και γλήγορη ανάρρωση σου εύχομαι!!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μόνο στην Ελλάδα ρε πούστη μου δεν βγάζουν ακτινογραφία στο κεφάλι σε μοτοσυκλετιστές.Αγγλία και με σπασμένο πόδι να πάς το κεφάλι κοιτάνε πρώτα,για αιμάτωμα!!!Τέλος πάντων...αφού είχες κράνος δύσκολα θα έχεις κάτι παραπάνω!Όμως...

ΖΑΛΑΔΑ=Νοσοκομείο αμέσως <_<

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μόνο στην Ελλάδα ρε πούστη μου δεν βγάζουν ακτινογραφία στο κεφάλι σε μοτοσυκλετιστές.Αγγλία και με σπασμένο πόδι να πάς το κεφάλι κοιτάνε πρώτα,για αιμάτωμα!!!Τέλος πάντων...αφού είχες κράνος δύσκολα θα έχεις κάτι παραπάνω!Όμως...

ΖΑΛΑΔΑ=Νοσοκομείο αμέσως <_<

Και ευτιχως και καλο κρανος ^_^

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
εχει κατι σαμαρακια για να κοβεις ταχυτητα απο την μερια του ALTER κανω την μαλακια και ηθελα να τα περασω με ελαφρως πηδηματακι..(

Εγώ αναρωτιέμαι με τόση ταχύτητα πως πρόλαβες και αποφάσισες τόσο γρήγορα να τα περάσεις από πάνω.

Κάτι πίνεις και δεν μας δίνεις. :lol: :lol: :lol:

Αν ήσουν νορμάλ θα το σκεπτόσουν θα το συζητάγαμε την επόμενη μέρα στο mybike και μετά από 20 σελίδες θα το είχαμε ξεχάσει το πρόβλημα.........

Τέλος πάντων όλα καλά και έχεις και ενθύμια να μάθεις να μην παίρνεις βιαστικές αποφάσεις. :lol: :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και εγώ μία απο τα ίδια ήμουνα όταν είχα πέσει απο άλμα.

Σηκώθηκα όρθιος ότι και καλά όλα είναι ΟΚ, αλλά έβγαλα το κράνος γρήγορα γρήγορα γιατί και εγώ έτοιμος για εμετό ήμουνα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Περαστικά φίλε! Δεν πας να βγάλεις και μια προληπτική ακτινογραφία στο κεφάλι να είσαι καλυμένος!! Έτσι για να τους ταλαιπωρήσεις λίγο ακόμη τους ανεύθυνους στο νοσοκομείο που δεν σου έβγαλαν όταν έπρεπε! ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Περαστικά Τασούλη. :cheers:

Άλλη φορά όταν βλέπεις σαμαράκια, να σκέφτεσαι ότι χρειάζεσαι τουλάχιστον 20cm ανάρτηση για να τα περάσεις στο ντούκου. :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Και εγώ μία απο τα ίδια ήμουνα όταν είχα πέσει απο άλμα.

Σηκώθηκα όρθιος ότι και καλά όλα είναι ΟΚ, αλλά έβγαλα το κράνος γρήγορα γρήγορα γιατί και εγώ έτοιμος για εμετό ήμουνα...

Aυτο μου ειπαν ειναι απο το σοκ :o

Παντως μακαρι να μπορουσαμε ολοι να ειμαστε σε ιδιωτικα νοσοκομεια γιατι τα αλλα ειναι για τα πανυγηρια <_<

Εφτασα σε σημειο να πω καλυτερα να μην αρωστησω ποτε και να παω μια και εξω αν χρειαστει :unsure:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κάνε ένα απλό τεστ.Τέντωσε πλάγια το χέρι σου με προτεταμένο το δείκτη και φέρε τον να ακουμπήσει την άκρη της μύτης σου.Αν το κάνεις με την πρώτη,ευχαρίστησε το κράνος σου και πήγαινε να αγοράσεις καινούριο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Κάνε ένα απλό τεστ.Τέντωσε πλάγια το χέρι σου με προτεταμένο το δείκτη και φέρε τον να ακουμπήσει την άκρη της μύτης σου.Αν το κάνεις με την πρώτη,ευχαρίστησε το κράνος σου και πήγαινε να αγοράσεις καινούριο.

Το κανα..κανενα προβλημα thanks για την συμβουλη ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτό είναι μούφα φίλε...δείχνει μεν αν είναι ζαλισμένος εκείνη τι στιγμή αλλά πέραν τούτου ουδέν.Το κάνανε αντί αλκοτέστ παλιά (πριν εφευρεθούν τα γαμοαλκόμετρα)...

Άσε που εγώ δεν το κάνω ούτε με την 5η και ας μην έχω πέσει :P

Τροποποιήθηκε από τον Zak Majol

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να προσέχεις , να προσέχεις , να προσέχεις , να προσέχεις περισσότερο .

Περαστικά και αγύριστα .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ρε Τασο, τωρα που το σκεφτηκα....Λες να σε δουμε σε καμια Τατιανα, εκει εξω απο το ΑLTER??? :P :P :P :P
.

Ναι σωριασμενο κατω και απο πανω να τραγουδαει ο καρβελας..ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ..ΤΟ ΦΑΙ..ΤΟ ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΤΟ :lipssealed:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα