Jump to content
CIVIL

Ασφυξία 15χρονου

Recommended Posts

Αδιευκρίνιστοι οι λόγοι

Κρίσιμη η κατάσταση 15χρονου που έδεσε και έσφιξε γύρω από το λαιμό του πετσέτα

Σε κωματώδη κατάσταση διακομίστηκε και νοσηλεύεται, εδώ και ημέρες, στην εντατική μονάδα του νοσοκομείου ΑΧΕΠΑ της Θεσσαλονίκης, 15χρονος από τα Γιαννιτσά, ο οποίος έδεσε και έσφιξε γύρω από το λαιμό του πετσέτα, για αδιευκρίνιστους μέχρι στιγμής λόγους.

Ο 15χρονος νεαρός υπέστη ανοξαιμική βλάβη του εγκεφάλου -από την έλλειψη του αίματος στον εγκέφαλο- λόγω της καρδιακής ανακοπής.

Σε δηλώσεις του, ο διοικητής του νοσηλευτικού ιδρύματος, Δημήτριος Γάκης, χαρακτήρισε την κατάσταση του 15χρονου κρίσιμη και σοβαρή ενώ έκανε λόγο για άτυπο απαγχονισμό, καθώς το παιδί έφερε σημάδια στο λαιμό.

Αφορά την ανόητη ''μόδα'' μερικών βλαμένων πιτσιρικάδων που θέλουν να νοιώσουν κάτι διαφορετικό αφού κάποιοι τους έπεισαν ότι υπάρχει σεξουαλική διέγερση

Ρε προσέχτε αυτές τις μ@@@κίες και βρείτε μια κοπελίτσα (και ας φάτε χιλόπιτα) να δείτε την ζωή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Ετσι φίλε civil. Τους εχει βαρέσει η λαμακία στον εγκέφαλο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

θα ηθελα να ρωτησω κατι τους γηραιοτερους επι τουτου...

αυτες η ανωμαλιες γινοσαντε παλια? και λογω της αυξημενης πληροφορησης πλεον τα μαθαινουμε??

ή μηπως παμε κατα διαολου...και σορυ δηλαδητι αναγκη εχει ενα 15αχρονο απο παραπανω στυση...εγω στα 15 ειχα προβλημα επειδη δεν μου επεφτε...

ρε δεν παμε καλα ρεεεεεεεεεεεεε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
θα ηθελα να ρωτησω κατι τους γηραιοτερους επι τουτου...

αυτες η ανωμαλιες γινοσαντε παλια? και λογω της αυξημενης πληροφορησης πλεον τα μαθαινουμε??

ή μηπως παμε κατα διαολου...και σορυ δηλαδητι αναγκη εχει ενα 15αχρονο απο παραπανω στυση...εγω στα 15 ειχα προβλημα επειδη δεν μου επεφτε...

Να σου πώ εγώ που δεν είμαι γηραιός !!!!

ΙΝΤΕΡΝΕΤ και Τν !!!!!!!! -_-

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
και σορυ δηλαδητι αναγκη εχει ενα 15αχρονο απο παραπανω στυση...εγω στα 15 ειχα προβλημα επειδη δεν μου επεφτε...

Έλα ντε... :_zeppelin:

btw, γιατί έπαθε ασφυξία όταν σφίχτηκε; Δεν θα έπρεπε να το λένε Σφυξία; :o

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
btw, γιατί έπαθε ασφυξία όταν σφίχτηκε; Δεν θα έπρεπε να το λένε Σφυξία; :o

Απο το στερητικο "α" και το ρημα "σφυζω"! (Π.χ. "Σφυζει απο ζωη") :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Απο το στερητικο "α" και το ρημα "σφυζω"! (Π.χ. "Σφυζει απο ζωη") :)

Έλα ρε Θανάση, μια φορά είπα να κάνω λίγο black humor και μου το χάλασες. :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Έλα ρε Θανάση, μια φορά είπα να κάνω λίγο black humor και μου το χάλασες. :D

ΜΙΑ????????????? :_zeppelin:

:P

Τροποποιήθηκε από τον black_hawk

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Oύτε να αυτοκτονήσουνε δεν μπορούνε...ορίστε πόσο άχρηστοι είναι.

Η αυτοκτονία είναι τόσο εύκολη που εγώ φοβάμαι μην αυτοκτονήσω καταλάθος.

Και όχι τίποτα, άλλο...θα με βγάλουνε και emo μετά...(δηλαδή αδερφή).

Πολλά προβλήματα αυτή η νεολαία ρε παιδί μου...

Να έχεις το άγχος του να σε πιάσουν αδιάβαστο στο σχολείο...φρικώδες....

Να μην σε καλέσουνε σε ένα πάρτυ...ποιοί να μην σε καλλέσουνε?Αφού 15 ταμπέλες υπάρχουνε, διαλέγεις και παίρνεις.Είμαι rapper, είμαι emo, είμαι hippie.

Kαι transexual να είσαι πάλι στα @@ τους θα σε γράψουνε...ποιό το πρόβλημα?

Βεβαίως όταν δεν έχουμε αληθηνά προβλήματα...έχουμε την τάση να δημιοργούμε τα δικά μας. Προφανώς για να περνάει η ώρα και προφανώς γιατί... νομίζουμε ότι τα προβλήματα δεν θα μας βρούνε αργά η γρήγορα.

Για να καταρεύσει ένας 15χρονος απο τα προβλήματα που αντιμετωπίζει (15χρονα...) πρέπει να είναι αδερφή.Τι άντρες γεννάμε σήμερα ε?

Με τις μαλλούρες, με την ομιλία τους, ξέρουνε απέξω και ανακατωτά όλα τα κουτσομπολιά, θέλουνε να μοιάσουνε στον Νίνο (και τελικώς μοιάζουνε στον Ψιψινάκι), θέλουνε όλοι mercedes διθέσια (γιατί τίποτα δεν σε κάνει πιο ευτυχισμένο απο το να κάνεις Αμπελόκηπους - Σύνταγμα 3 ώρες... προκαλώντας φθόνο όμως)....

Απο όσο ξέρω όμως....στην Μαγνίμπιαντα της Αφρικής δεν έχει φτάσει ακόμα η μόδα των emo. Και εκεί έχουνε προβλήματα...όχι τόσο σοβαρά όσο το να μην σου σηκώνεται (το μαλλί) αλλά μικροπράγματα.Κάτι οι βιασμοί....κάτι το μέλλον-μαύρη σελίδα, κάτι το 8 στους 10 AIDS (ξέρεις ότι σε 3-4 χρόνια θα αρρωστήσεις σοβαρά, θα ζήσεις άλλα 5 χρονάκια με 40 πυρετό περιμένωντας να πεθάνεις) κάτι οι μεθόδοι που χρησιμοποιούν στα μικρά κοριτσάκια (μην γίνω γραφικός)....

Εκεί...τι γίνεται?

Εκεί το χαράκωμα...δεν παίρνει τον πόνο μακριά?

Η μήπως η τέχνη χαρακώνειν λειτουργεί αποτελεσματικά σε fashion victims?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Nikker, για τον καθένα, το δικό του πρόβλημα είναι το αβάσταχτο. Υπάρχει αν θέλεις μια μονάδα αβασταχτοσύνεις, που είναι πάντα αυτή που περιγράφει το μεγαλύτερο προσωπικό πρόβλημα, και είναι σταθερή.

Για το ΒΠ ελληνόπουλο το τσουλούφι που δεν κόπηκε σωστά, για το ΔΠ ελληνόπουλο τι θα φάμε αύριο, για το ουγκαντάκι πότε θα πεθάνει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Nikker, για τον καθένα, το δικό του πρόβλημα είναι το αβάσταχτο. Υπάρχει αν θέλεις μια μονάδα αβασταχτοσύνεις, που είναι πάντα αυτή που περιγράφει το μεγαλύτερο προσωπικό πρόβλημα, και είναι σταθερή.

Για το ΒΠ ελληνόπουλο το τσουλούφι που δεν κόπηκε σωστά, για το ΔΠ ελληνόπουλο τι θα φάμε αύριο, για το ουγκαντάκι πότε θα πεθάνει.

Αυτή η απάντηση τα λέει ούλα.

Και μετά το σοφό γέροντα να πω κι εγώ:

ΑΝΙΑ, ΠΛΗΞΗ. Και μια αφύσικη παιδικότητα και εφηβεία, καθηλωμένη στην (κάθε είδους)οθόνη, χωρίς παιχνίδι, χωρίς εμπειρία, γεμάτη από εικόνες. Εικονική ζωή.

Ωστόσο, για να μην προκύψει πρόχειρο συμπέρασμα: τα περισσότερα παιδιά είναι μια χαρά. Λιγότερα είναι πιο προβληματικά, αλλά σήμερα ακούμε γι αυτά περισσότερο, ευκολότερα και γρηγορότερα (τηλεόραση).

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είναι παλιές αυτές οι ανόητες σεξουαλικές μέθοδοι και έχουν στοιχίσει αρκετές ζωές...

Συνήθως είναι βέβαια κάποιο αγόρι που πνίγει την κοπέλα του κατά τη διάρκεια της πράξης και σπανιότερα αυτο-απαγχονισμός...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πρωτον και κυριοτερον δεν ειναι προσφατη μοδα. θυμαμαι παιδια να το κανουν ο ενας στον αλλον στο σχολειο. σφιξιμο καρωτιδας και χαμου. απο περιεργεια. μπαι δε γουει ειμαι 36. οποτε αυτο παιζει 20 χρονια πλας. Αλλά το "κακό" ιντερνετ τα μμε το ανακαλυψαν κατι χρονια μετα. και οι γονεις ακομ αργοτερα.

Δευτερον και εξισου σημαντικό η ασφυξία κατα τη στιγμη της εκτόνωσης στο σεξ υπάρχει απο τότε που βαρεθηκε ο κοσμος το ιεραποστολικό.

Δεφταίει ούτε το ιντερνετ ουτε τα πιτσιρικια

Φταινε όλοι οι μεγάλυτεροι που τους εχουμε απογοητευσει απο τα προσφερόμενα στην παγματική ζωή.

Η μήπως νομιζεται οσοι εχετε παιδια ότι αμα ασχολειστε θα δειτε το παιδι σας στην εντατική?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Διαχρονική λοιπόν η λιποθυμία...

Εν πάση περιπτώση δεν ήξερα κανέναν αρκετά ηλίθιο να την δοκιμάσει μόνος του.

Και άλλο η λιποθυμία άλλο κρεμιέμαι και την καταβρίσκω.

Τον άλλο τον πιτσιρικά κάμποσα χρόνια πριν που έχωσε την τσουτσού του σε...κάτι που ρουφάει και του τον έκοψε το θυμάστε?

Περπάτησε μέχρι μία εξώπορτα και λιποθύμησε...και μετά προσπαθούσε να τα μπαλώσει.

-"Με πήρε ο ύπνος...και πιάστηκε το κορδόνι απο το παντελόνι...."

-"Ναι μεγάλε...ότι πεις...κατα λάθος έγινε...".

Απορία...

Είναι δυνατόν στα 15 να έχει βαρεθεί το ιεραποστολικό?

Ξέρουμε όλοι πολύ καλά τι είναι αυτό που βαρέθηκε.

Μπούχτησε ρε παιδιά το παιδί...τι να κάνει?

Μπήκε στο internet έγραψε masturbation tips, κανάς τύπος με μοϊκάνα και σκουλαρίκια στις ρώγες του είπε δύο συμβουλές και ιδού.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Απορία...

Είναι δυνατόν στα 15 να έχει βαρεθεί το ιεραποστολικό?

στα 15 πολλά πιτσιρικια εχουν βαρεθει την κοκα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
στα 15 πολλά πιτσιρικια εχουν βαρεθει την κοκα

Την κοκα, δε τη βαριεσαι βρε! :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

και τα πετσακια παιρνουν φωτια...

(για να μην πω οτι φτηνουνε φλογες...)

ελεος το παλικαρακι...ειπαν της γριας να κλαση και αυτη ξεκολιαστικε...

:kaaaala::kaaaala::kaaaala:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κριμα το παλικαρακι. αμαρτια,αντι να παει να βρει κανα κοριτσακι να κανουν το κεφι τους.. τεσπα,καλα να ειναι..

εγω στα 15 ειχα προβλημα επειδη δεν μου επεφτε...

φιλε οδοντιατρε συμπασχουμε! οδευω προς τα 24 και εχω ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! με βλεπω αρρωστο τουλαχιστον μεχρι τα 60-65..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
φιλε οδοντιατρε συμπασχουμε! οδευω προς τα 24 και εχω ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! με βλεπω αρρωστο τουλαχιστον μεχρι τα 60-65..

και χωρις πετσετα παρακαλω... ^_^

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
κριμα το παλικαρακι. αμαρτια,αντι να παει να βρει κανα κοριτσακι να κανουν το κεφι τους.. τεσπα,καλα να ειναι..

Γιαυτό δεν σου γυρνάω ποτέ την πλάτη :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα