Sign in to follow this  
Παρακολουθητές 0
Panagiotis1

Αγορά

7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Agv KTM Duke (690cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλησπέρα ομάδα.
Βρίσκομαι σε αναζήτηση μηχανής για αγορά και θα ήθελα γνώμες.ημουν κάτοχος Z750 αλλά είχα ένα τροχαίο πριν δύο χρόνια και από τότε δεν έχω ξανά οδηγήσει μηχανή μεγάλου κυβισμού εντατικά.ψαχνω για γυμνό μεταχειρισμένο πάντα και σίγουρα κάτι καλύτερο από το Ζ.ειδα το Gsr750 αλλά διάβασα πως είναι σχεδόν ίδιο...τώρα triumph φοβάμαι να ακουμπήσω γτ οποίος το πουλάει το δίνει με 50.000+ χλμ..τι προτείνετε;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha TT 600E HJC FG-17 MV Agusta F1 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

To 675 σαν μοτέρ είναι γερό. Με έναν καλό έλεγχο δεν νομίζω να έχει τόσο ρίσκο. 

Κατά την γνώμη μου είναι το καλύτερο γυμνό της αγοράς και το πιο όμορφο. Future classic.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda astrea HJC RPHA-10 PLUS Εξ Αρ Χιλιαρ

Δημοσιεύτηκε

Δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα για το μοτερ του 675...αλεξισφαιρο,χωρις να εχουν ακουστει προβληματα.

Ακομα μου λειπει αυτος ο σφυριχτος ηχος του και το ουρλαχτο του στις ψηλες στροφες :wub:

Θα πρεπει να προσεξεις οτι τα πηνια δουλευουν σωστα γιατι ηταν το μονο θεματακι του  + οτι αλλο θα προσεχες σε ενα μεταχειρισμενο μηχανακι...επισης να ελεγξεις το μοτερ εξωτερικα για τυχων ξεφλουδισματα στο χρωμα (ηταν μερικες φουρνιες γυρω στο 2009 που το εμφανιζαν)

Προσπαθησε να βρεις ενα R.

Οποιαδηποτε διευκρινηση χρειαστεις ρωτα ελευθερα

Για τι χρηματικο οριο μιλαμε?

Χωρις να το γνωριζω,θα του εριχνα μια ματια https://www.car.gr/21869362-triumph-street-triple-r

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Agv KTM Duke (690cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 43 λεπτά, το μέλος GeorStrat έγραψε:

Δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα για το μοτερ του 675...αλεξισφαιρο,χωρις να εχουν ακουστει προβληματα.

Ακομα μου λειπει αυτος ο σφυριχτος ηχος του και το ουρλαχτο του στις ψηλες στροφες :wub:

Θα πρεπει να προσεξεις οτι τα πηνια δουλευουν σωστα γιατι ηταν το μονο θεματακι του  + οτι αλλο θα προσεχες σε ενα μεταχειρισμενο μηχανακι...επισης να ελεγξεις το μοτερ εξωτερικα για τυχων ξεφλουδισματα στο χρωμα (ηταν μερικες φουρνιες γυρω στο 2009 που το εμφανιζαν)

Προσπαθησε να βρεις ενα R.

Οποιαδηποτε διευκρινηση χρειαστεις ρωτα ελευθερα

Για τι χρηματικο οριο μιλαμε?

Χωρις να το γνωριζω,θα του εριχνα μια ματια https://www.car.gr/21869362-triumph-street-triple-r

Το έχω δει το συγκεκριμένο εδώ και πολύ καιρο... γι'αυτό το φοβάμαι κιόλας γτ δεν έχει πουληθεί...τώρα από λεφτά γύρο στα 5κ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda astrea HJC RPHA-10 PLUS Εξ Αρ Χιλιαρ

Δημοσιεύτηκε

Ειναι ιδιαιτερα μηχανακια και δεν κινουνται ευκολα στην αγορα ,εκτος αυτου η εμφανιση τους δεν αρεσει σε ολους (στους περισσοτερους μαλλον,αλλα χεστηκαμε):laugh:

Το ποσο που διαθετεις ειναι σεβαστο και μπορει να παρεις καλο S3 σε σχεση με κατι λυκους που θα παιζουν τστα 3500.

Εγω θα κοιτουσα καποιο R του 12+,εχει κανα δυο λευκα το καρ απ οτι ειδα που με λιγο παζαρι θα παιζουν γυρω στα 5500.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GN250 (249cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 ώρες, το μέλος Panagiotis1 έγραψε:

Το έχω δει το συγκεκριμένο εδώ και πολύ καιρο... γι'αυτό το φοβάμαι κιόλας γτ δεν έχει πουληθεί...

Δεν είναι απαραίτητα ένδειξη για κάτι αρνητικό αυτό πάντως. Μου έχει τύχει αγγελία να είναι ανεβασμένη για δέκα μήνες και -παρά τα τηλέφωνα- από κοντά να μην την έχει δει ούτε ένας τη μηχανή. Ο πρώτος που ήρθε να τη δει την αγόρασε κιόλας.

Ειδικά εκτός Αθηνών είναι ακόμα πιο δύσκολα να βρεθεί ο ενδιαφερόμενος για πιο "ειδικά" μοντέλα (όχι σκούτερ και παπιά δλδ).

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Agv KTM Duke (690cc)

Δημοσιεύτηκε

Είναι μοναδικο σαν μηχανάκι και δεν κυκλοφορούν πολλά...σε περίπτωση αγοράς τι πρέπει να προσέξω από τον προηγούμενο....και που πονάνε αυτά τα μηχανάκια...τι προβλήματα βγάζουν ή μπορεί να βγάλουν....δεν λέμε για αναλώσιμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα
Sign in to follow this