Sign in to follow this  
Παρακολουθητές 0
HLIAS

SYM CRUISYM 300 F4i

12 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda CB Super Four (400cc) Honda Goldwing (1800cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 1 ώρα, το μέλος HLIAS έγραψε:

Μεγάλη και φαρδιά. ( μαζέψου για σέλες μιλάμε μην κρυφογελάς) 

Ατιμούτσικο με κατάλαβες αμέσως :wub:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
EXC-Address Beta Enduro RR (350cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 1 ώρα, το μέλος klab έγραψε:

Ατιμούτσικο με κατάλαβες αμέσως :wub:

Φίλε σκέφτηκα να σε ανέφερα σε αυτό το κομμάτι. αλλά φοβήθηκα μην γίνει παρεξήγηση απο το πουθενά .

Είσαι ωραίος 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger 800 XC (800cc) Shark Speed R Triumph Tiger Explorer (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Πριν λίγες μέρες παραγγείλαμε για το πατέρα μου το Citycom για το οποίο διαβάσαμε τα πάντα περιμένω πως και πως να το κάνω βόλτα όταν θα έρθει στα τέλη αυγούστου. Είδαμε και το Beverly 350 το οποίο έχασε πολλά σε σχέση με το 250 που έχει τώρα, το έχουν κάνει πολύ ποιο σπόρ και έχει χάσει αρκετά σε άνεση και συμπεριφορά. Μόλις με το καλό το πάρουμε θα ανεβάσω θέμα με τις απόψεις μας και φωτογραφίες απο τον νέο εργάτη της οικογένειας. Ηλία με το καλό να φτάσετε και στις 30000 γιατι όχι και στις 300000 με το καλό και χωρίς προβλήματα.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ευχαριστώ Νικόλα.

Με το καλό να πάρετε και εσείς το Σιτικομ. Είναι καλό εργαλείο και αυτό. Ηταν και αυτό στις επιλογές μου και στις δοκιμές. .

Ωραία φρένα και γκαζάκι. Θα δείς θα το ευχαριστηθεί ο Φαδερ

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbr 954 (954cc) Kabuto FF-5V Honda VTR 1000 SP2 (998cccc)

Δημοσιεύτηκε

Καλορίζικο και πάντα όρθιος.

Με έβαλες στην πρίζα να γράψω review για το aprilia sr max 300 που έχω σαν εργάτη.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 4 ώρες, το μέλος warhol έγραψε:

Καλορίζικο και πάντα όρθιος.

Με έβαλες στην πρίζα να γράψω review για το aprilia sr max 300 που έχω σαν εργάτη.

Ευχαριστώ γείτονα. 

Να γραψεις γιατί όχι. Εν το μεταξύ κοιτούσα και το sr max για αγορά γιατί γουρστάρω τρελά την εμφάνιση του.

Υ. γ Πρέπει να σε είχα δει πριν μήνες στο συνεργείο της ΥΑΜΑΗΑ και έσπαγα το κεφάλι που σε ξέρω.. Τώρα θυμήθηκα οτι είσαι ο αδερφός του Αγγελου 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR F4i (600cc) AGV K-4 Honda CBF (250cc)

Δημοσιεύτηκε

Ωραίος ρε Ηλία, μπράβο που κάθισες και τα κατέγραψες αναλυτικά :clapping2: Ενημέρωνε το θέμα όσο περνάει ο καιρός:yes:
Μ' άρεσε και η ιδέα με τα φώτα.
Αυτό με το τρέμουλο οι της αντιπροσωπείας πώς το δικαιολόγησαν;

Χαιρετισμούς στον alarm:bye:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 3 λεπτά, το μέλος estebahn έγραψε:

Ωραίος ρε Ηλία, μπράβο που κάθισες και τα κατέγραψες αναλυτικά :clapping2: Ενημέρωνε το θέμα όσο περνάει ο καιρός:yes:
Μ' άρεσε και η ιδέα με τα φώτα.
Αυτό με το τρέμουλο οι της αντιπροσωπείας πώς το δικαιολόγησαν;

Χαιρετισμούς στον alarm:bye:

Ευχαριστώ Στέφ.

Δεν έχω τρέμουλο. αλλα στατικά αν πατήσεις φρένο και  βυθίζεις την ανάρτηση, ακούς τα ελατήρια. Εγώ αυτό ακούω και νίωθω.

¨οταν το είπα στο συνεργείο , μου είπαν οτι απο τα πλυσίματα έφυγε η σιλικόνη απο τα καλώδια και σωληνάκια και τρίβονται μεταξύ τους.

Του έδειξα οτι δεν με έπεισε η απάντηση , αλλά δεν ασχολήθηκα παραπάνω. Αν δεν με πιάσουν τα διαόλια μου να το λύσω εγώ ( αλλά δεν γνωρίζω την ποσότητα που θέλει ), θα κοιτάξω να πάω σε άλλο συνεργείο να κόψω κίνηση.

Απλά με ενοχλεί γιατί όταν τους μετέφερα το πρόβλημα, δεν είπα το γνωστό, ''κατ καν γκαπ γκαπ απ κατ...''. Ημουν συγκεκριμμένος. Κύριοι ακούγονται τα ελατήρια κλπ κλπ. Θα ήθελα να ελένξουμε τις στάθμες στις μουκάλες. .. 

και η απάντησεις που πήρα, ήταν , ότι ελέγθηκε και δεν είναι απο εκέι αλλά απο την μάσκα εσωτερικά . 

Το κακό είναι οτι αν όντως έχει λιγότερο λάδι η μπουκάλα και μπεί η σωστή ποσότητα θα έχω ακόμα πιο αργή επαναφορά θεωρώ. Και αυτό με προβληματίζει 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR F4i (600cc) AGV K-4 Honda CBF (250cc)

Δημοσιεύτηκε

Την 8/9/2019 at 5:35 ΜΜ, το μέλος HLIAS έγραψε:

Ταλαντώσει και τρέμουλο θα δείς απο τα 120 και άνω( μέχρι 145-150 )

Σόρι, δεν ήμουν σαφής, μιλούσα για την παραπάνω φράση σου. Δεν το συσχέτισα με την ανάρτηση, αλλά δεν κατάλαβα και αν αυτό το τρέμουλο είναι κάτι 'φυσιολογικό' σε σκουτερ ή κάτι που θέλει ψάξιμο (ρουλεμαν, αζυγοσταθμία, κάτι)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Την 11/8/2019 at 10:58 ΜΜ, το μέλος estebahn έγραψε:

Σόρι, δεν ήμουν σαφής, μιλούσα για την παραπάνω φράση σου. Δεν το συσχέτισα με την ανάρτηση, αλλά δεν κατάλαβα και αν αυτό το τρέμουλο είναι κάτι 'φυσιολογικό' σε σκουτερ ή κάτι που θέλει ψάξιμο (ρουλεμαν, αζυγοσταθμία, κάτι)

Ελα Στεφ, σόρρυ για την καθυστέριση.

Κοίτα εγω το θεωρώ νορμαλ. Αν θυμαμαι καλά τρέμουλο έχω στα 130-140 (150 έχω δει σε κατηφόρα) . Στις τελικές του δηλαδή. Δεν το θεωρώ πρόβλημα, νταξ 300 αρι σκούτερ είναι και με μικρούς τροχούς.

¨ηταν λάθος παραπάνω που έγραψα οτι στα 120 έχει τρέμουλο. Όχι εκεί δεν έχει. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbr 954 (954cc) Kabuto FF-5V Honda VTR 1000 SP2 (998cccc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Την 10/8/2019 at 7:49 ΜΜ, το μέλος HLIAS έγραψε:

Ευχαριστώ γείτονα. 

Να γραψεις γιατί όχι. Εν το μεταξύ κοιτούσα και το sr max για αγορά γιατί γουρστάρω τρελά την εμφάνιση του.

Υ. γ Πρέπει να σε είχα δει πριν μήνες στο συνεργείο της ΥΑΜΑΗΑ και έσπαγα το κεφάλι που σε ξέρω.. Τώρα θυμήθηκα οτι είσαι ο αδερφός του Αγγελου 

Και εγώ για την εμφάνιση και την σπορ οδηγική συμπεριφορά του το αγόρασα. 

Έχω πάει το 954 στον Αλέξανδρο για τις βελτιώσεις που θέλω συν το μεγάλο σέρβις. Έπρεπε να με αναγνωρίσεις από το ανέμελο μαλλί που έχω  ίδιο με του Αγγελου.  Αν με είδες πριν τον Μάιο θα είχα πάει για καφέ 

Τροποποιήθηκε από τον warhol
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.