ShapeshifterGR98

Οδηγός για την βαρεμάρα

26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Suzuki Address 125 (125cc) LS2 Stream Evo FF320 Suzuki V-Strom 650-XT (650cc)

Δημοσιεύτηκε

Ε εσυ! Ναι εσυ εκεί πέρα που διαβάζεις αυτό. Τι έγινε; Το απόγευμα δεν περνάει με τίποτα; Ξύπνησες το πρωί και δεν έχεις τι να ασχοληθείς; Νιώθεις οτι το να κάθεσαι με το κινητό στο χέρι και να κοιτάς την λίστα προτεινόμενων στο Facebook οτι είναι η μοναδική σου ασχολία; Μην φοβάσαι! Σου έχω την λύση!

Καταρχάς όσο μεγαλώνεις πάνω κάτω (κάπου στην ηλικία μετά τα 19-20) όλα σου φαίνονται βαρετά. Οχι οτι η βαρεμάρα δεν μας πιάνει όλους αλλά να μερικά πράματα που μπορείς να κάνεις για να γεμίσεις την μέρα σου. 

Νote: ο καθένας μπορεί να προσθέτει οτι θέλει σε αυτή τη λίστα εδω πέρα μιας και το γράφω καθαρά γιατί και εγω αυτή τη στιγμή...βαριέμαι! :laugh:

1) Άκου μουσική. Δεν έχει σημασία τι μουσική ακούς. Εγω προσωπικά στα playlists μου τόσο στο κινητό όσο και στο Spotify (αν δεν το έχεις κατέβασε το είναι πολύ καλό. Στον υπολογιστή είναι δωρεάν και στο κινητό με συνδρομή) είναι pretty much γεμάτα με grunge rock, industrial metal, καθώς και ροκάκια απο 60s και 70s και λίγο έντεχνο. Είμαι το άτομο του τύπου "ο ροκάς-μεταλλάς που για την παρέα πάει και σε κλαμπάκι". Δεν έχει σημασία λοιπόν τι ακούς. Η μουσική εκτός οτι σε κάνει να ξεδώσεις είτε έχεις νεύρα, είτε χαίρεσαι και θες να το ρίξεις στον χορό, είτε είσαι στις μαύρες σου, μπορεί να σε οδηγήσει σε νέα ακούσματα! Κάθε φορά που πατάς ένα κομμάτι πχ στο YouTube θα σου βγάλει recommended τραγούδια. Στο τέλος ανακαλύπτεις νέα τραγούδια και μουσικά είδη για να γεμίσεις την μουσική σου βιβλιοθήκη! Έτσι περνάει και η ώρα σου. Εγω προσωπικά όταν δεν έχω τι να κάνω φτιάχνω playlists στο κινητό για διαφορετικές φάσεις πχ με ονόματα όπως "Βόλτα", "Περπάτημα", "Χαλαρά" κλπ κλπ 

2) Πήγαινε βόλτα! Τι κάθεσαι και χαλβαδιάζεις; Σήκω ντύσου και πήγαινε έξω. Είτε είσαι με πόδια, ποδήλατο, παπί, scooter, μηχανή, αμάξι, Mirage 2000 δεν έχει σημασία. Με την βόλτα έξω γεμίζει το μάτι σου. Βλέπεις κόσμο, ίσως πετύχεις και κάνα κουλό στον δρόμο και φυσικά δεν είναι ποτέ κακό να πας βόλτα σε μέρη που δεν έχεις ξαναπάει. Παιδιά σοβαρά, υπάρχουνε φάσεις που απλά έβαζα μπρος το μηχανάκι και πήγαινα στο άκυρο όπου να ναι. Ανακάλυψα τουλάχιστον 10 διαφορετικές γειτονιές και μέρη που δεν ήξερα καν οτι υπάρχουνε στον Βόλο. Για αυτό λοιπόν μην κάθεσαι μέσα και πήγαινε έξω! Στην τελική όλο και κάποιο κομμενάκι θα βρεθεί να κοζάρεις για λίγο...οφθαμόλουτρο :biggrin:

3) Ζωγράφισε. Μην σου φανεί παιδιάστικο και "αυτό το κάναμε στο δημοτικό ρε φίλε ShapeShifter". Εκτός οτι αδειάζεις να το πω, που ξέρεις...μπορεί να έχεις και κρυφό ταλέντο! Μπορείς να σχεδιάσεις το οτιδήποτε. Απο άκυρες γραμμές μέχρι και ένα αντικείμενο πχ ένα βάζο κλπ. Ή κάτι άκυρο του στυλ abstract. Περνάει πολύ καλά και έτσι η ώρα trust me.

4) Παίξε μουσική-φτιάξε μουσική. Υπάρχουνε πλέον άπειρα προγράμματα που ακόμα και σε λάπτοπ-τοστίερα με Windows XP απο το 2005 μπορούνε να τρέξουνε όπως το Magix Music Maker. Αυτά μέσα έχουνε μια πολύ μεγάλη ποικιλία απο έτοιμα μπιτάκια και άλλους ήχους που μπορείς να συνδυάσεις για να φτιάξεις εντελώς δικά σου κομμάτια. Άν έχεις και μουσικό όργανο κάτσε και μάθε μουσική. Σε βοήθαει να εκφράζεσαι ακόμα καλύτερα κιόλας. Note: η αδέρφη μου έχει μια κιθάρα που κάθεται εδω και μισό χρόνο...σκέφτομαι σοβαρά να μάθω να γρατζουνάω σιγά σιγά...

5) Παίξε games. Επίσης παιδιάστικη κάπως ασχολία αλλά θα είμαι ειλικρινής: τα games έστω αυτά τα 4 που απέμειναν στο λάπτοπ μου (Counter Strike Source, Call of Duty Black Ops 2, Need for Speed Underground 2, Skyrim) με έχουνε κάνει να περάσω άπειρα βαρετά μεσημέρια που δεν είχα τι να κάνω. Μην με ρωτήσεις τι games υπάρχουνε. Απο το 1970κατι βγαίνουνε games μέχρι και σήμερα. Υπάρχουνε πάνω απο 1000 τίτλοι που μπορείς να δοκιμάσεις. Αν έχεις και τούμπανο PC ακόμα καλύτερα. Αλλιώς και τοστιέρα να έχεις δοκίμασε Half Life 1. Σοβαρά αυτό το παιχνίδι είναι κορυφαίο για 1998.

6) Γίνε ψείρας με το όχημα σου. Λάδωσε την αλυσίδα, τσέκαρε λάδια, φτιάξε τα τριξίματα, κάντο σαν να βγήκε χθες απο το εργοστάσιο. Περνάει πολύ ωραία η ώρα.

7) Ξεκίνα γυμναστική. Είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο οτι η γυμναστική και γενικά η άσκηση βοηθάει στην αποβολή του άγχους του στρες και σου ανεβάζει την αυτοπεποίθηση. 

8) Φτιάξε το σπίτι σου μέσα. Άλλαξε θέση τα έπιπλα, κάντο πιο μοντέρνο, καθάρισε το. Η ακαταστασία δεν βοηθάει και πολύ την κατάσταση όταν βαριέσαι η αλήθεια είναι.

9) Δες καμιά σειρά. Υπάρχουνε άπειρες σειρές για όλα τα γουστά. Επιστημονικής φαντασίας, με μεταφυσικό, αστυνομικές, περιπέτειας, comedy κλπ. Αν είσαι λάτρης των sci-fi τότε ξεκίνα Fringe. Θα το αγαπήσεις. Και φυσικά απο μεταφυσικά Supernatural (old time classic αν και αρχίζω να το βαριέμαι τώρα λίγο...) και Grimm.

10) Δες ταινίες. Δεν θα το αναλύσω. Υπάρχουνε επίσης άπειρες για όλα τα γούστα.

BONUS ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!

11) Βάλε φιλτροχοάνη στο σώμα ψεκασμού για να ακούς ΦΦΣΣΣΣΣ

12) Βγάλε και ξαναβάλε καθρέπτες! Με, χωρίς, μόνο αριστερά, μόνο δεξιά. Τόσες πολλές επιλογές!

Αυτά! Ο καθένας μπορεί να προσθέτει οτι άλλο θέλει. Είπα να γράψω αυτή τη λίστα για να περάσει η ώρα μου και για να δώσω και ιδεές σε όποιον δεν την παλεύει με την βαρεμάρα του.

Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha TT 600E HJC FG-17 MV Agusta F1 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Αμάν ρε φίλε, πάλι χώρισες;

Αρέσει σε 7 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC4 640 SM (625cc)

Δημοσιεύτηκε

Ποιος ειναι χειροτερος. Εσυ που εφτιαξες αυτο το θεμα ή εγω που το διαβασα?

Φιλοσοφικη ερωτηση.

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TT 600E HJC FG-17 MV Agusta F1 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Τεχνικά είναι ένα καλό κείμενο. Έχει αρχή, μέση και τέλος, είναι σωστά χωρισμένο σε παραγράφους και υποπαραγράφους, δεν έχει ορθογραφικά λάθη  και γενικά αν εξαιρέσεις το ότι δεν μπορώ να βρώ άλλη εξήγηση για τον λόγω δημιουργίας του εκτός από το να χώρισε, στην Γ' Γυμνασίου θα έπαιρνε άνετα πάνω από 18!

Κρίμα όμως ρε φίλε, τζάμπα η κατοστάρα στον πάπιο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 ώρες, το μέλος CptAngel έγραψε:

Φιλοσοφικη ερωτηση.

Φιλοσοφική ας είναι.

Ρητορική μην είναι και θες ΚΑΙ εσύ απάντηση στην ... ρητορική ...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Τι χωρισμό ρε :2funny:  Μια χαρά τα πάμε με την δικιά μου δόξα τον Θεό...δεν είχα τι άλλο καλύτερο να κάνω και λεω ας γράψω αυτή τη μλκια δεν βαριέσαι.

@CptAngel χειρότερος ως προς τι όμως; 

Τροποποιήθηκε από τον ShapeshifterGR98

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 ABS (689cc) Shark Ridill White Azur

Δημοσιεύτηκε

Μπραβο φιλε σε παραδεχομαι που εισαι αληθινος και οχι δηθεν.Μην μασας!

Half life 1 ? Για την ηλικια σου εισαι και ψαγμενος! χαχαχα

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

@Vault 13 Dweller Ε νταξ δεν είμαι και πολύ μεγάλος ρε 21 είμαι...γενικά αγαπάω τα Half Life όλη την σειρά. Να μην αναφέρω οτι με CS 1.6 επίσης μεγάλωσα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 ABS (689cc) Shark Ridill White Azur

Δημοσιεύτηκε

πριν 13 λεπτά, το μέλος ShapeshifterGR98 έγραψε:

@Vault 13 Dweller Ε νταξ δεν είμαι και πολύ μεγάλος ρε 21 είμαι...γενικά αγαπάω τα Half Life όλη την σειρά. Να μην αναφέρω οτι με CS 1.6 επίσης μεγάλωσα.

Αυτο εννουσα! 21 και ξερεις τι παιζοταν το 98! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dax (72cc) Aprilia Dorsoduro (750cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 19 ώρες, το μέλος ΓιωργοςΤΤ έγραψε:

Αμάν ρε φίλε, πάλι χώρισες;

tenor.gif?itemid=12069150

Αρέσει σε 8 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Οποιος βαριεται, δεν ερχεται να με βοηθησει με κατι μερεμετια και κατι βαψιματακια στο σπιτι? 

Μπονους???? 

Θα κανουμε και μια σιδεροκατασκευη στο μπαλκονι για αποθηκουλα... Αμηηηηη......

Εγω παντως οταν δεν εχω τι να κανω παω αποθηκη βλεπω τι εχω και αρχιζω να δημιουργω διαφορα. Προχθές εκανα ενα τραπεζακι με κατι ταβλες που περισευαν.. 

Επισης μιας και αρχισαμε τις ερωτησεις δε μου λετε κανα οικονομικο πλυστικο να παρω να πλυνω κανα χαλι που θελω και καμια τεντα? 

Τροποποιήθηκε από τον spiros!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dominator (650cc) Shoei Raid 2-Momo Fighter

Δημοσιεύτηκε

Προχθές βαριόμουν και έκανα το 2). Βόλτα το ηλιοβασίλεμα και καφές σε άσχετη καφετέρια. Μίλησα και σε τσικάκι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Κ13R Honda NC Το ορθοδοξο (700cc)

Δημοσιεύτηκε

Την 24/3/2019 at 10:52 ΜΜ, το μέλος ShapeshifterGR98 έγραψε:

Ε εσυ! Ναι εσυ εκεί πέρα που διαβάζεις αυτό. Τι έγινε; Το απόγευμα δεν περνάει με τίποτα; Ξύπνησες το πρωί και δεν έχεις τι να ασχοληθείς; Νιώθεις οτι το να κάθεσαι με το κινητό στο χέρι και να κοιτάς την λίστα προτεινόμενων στο Facebook οτι είναι η μοναδική σου ασχολία; Μην φοβάσαι! Σου έχω την λύση!

Είχα μια κρυφή ελπίδα πως θα ακολουθούσε διαφήμιση από AMAN TELESHOPPING αλλά έπεσα έξω:wub:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB500X 2016 (500cc) HJC RPHA-10 Plus

Δημοσιεύτηκε

Ακολουθήστε το ρητό, και θα ευδοκιμήσετε : Η βαρεμάρα κινεί το σύμπαν ! ®

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εγώ πάντως που από το 2017 έμεινα αμήχανος Έχω γεράσει. Είμαι 27 και νιώθω 40.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγω απο περυσι τετοια εποχη εμεινα αμηχανος. 

Και τωρα βλεπω τις μηχανες να κοβουν βολτα και λεω <<ααααχχχ..... >>

Που θα παει θα γυρισει ο τροχος θα καβαλησει κι ο φτωχος

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 ώρες, το μέλος spiros!!! έγραψε:

Εγω απο περυσι τετοια εποχη εμεινα αμηχανος. 

Και τωρα βλεπω τις μηχανες να κοβουν βολτα και λεω <<ααααχχχ..... >>

Που θα παει θα γυρισει ο τροχος θα καβαλησει κι ο φτωχος

Σε νιώθω. Πλέον δεν πάω βόλτες για ν μην συναντώ παρέες να στρίβουν. Με πιάνει ένα πράμα που δεν περιγράφετε 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 11 ώρες, το μέλος hraklis έγραψε:

Σε νιώθω. Πλέον δεν πάω βόλτες για ν μην συναντώ παρέες να στρίβουν. Με πιάνει ένα πράμα που δεν περιγράφετε 

@hraklis Ηρακλή το καρμπυρατέρ από το ΚΤΜ το έχεις/πουλάς ακόμα?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Το καλοκαίρι που μας πέρασε άφησα το μηχανάκι στον μάστορα για να αλλάξουμε αλυσιδογράνζα και δίσκους συμπλέκτη. Παράγγειλε φλάντζες κάρτερ για Address και του φέρανε για Innova οι άχρηστοι. Εν τέλει έμεινα χωρίς μηχανάκι για 5 μέρες. Στερητικό σύνδρομο φάση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp (600cc) Suzuki Hayabusa (1340cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγώ πάντως όταν βαριέμαι θυμάμαι τα παλιά 

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW f gs (650cc) Triumph Street triple

Δημοσιεύτηκε

Την 3/24/2019 at 8:52 ΜΜ, το μέλος ShapeshifterGR98 έγραψε:

7) Ξεκίνα γυμναστική. Είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο οτι η γυμναστική και γενικά η άσκηση βοηθάει στην αποβολή του άγχους του στρες και σου ανεβάζει την αυτοπεποίθηση. 

Σε αυτό να προσθέσω μερικές επιλογές που έχω δοκιμάσει κατα καιρούς:
1) Windsurfing, είναι το καλύτερο χόμπι με καλό καιρό.
Διαδικασία & Κόστος: Τα μαθήματα για τον πρώτο κύκλο είναι συνήθως περίπου στα 200 € και είναι αρκετός για να μάθεις να στρίβεις και να κάνεις βόλτες στη θάλασσα. Μετά η ενοικίαση είναι 20 € για καμια ώρα.

Prons: Θα μάθεις κάτι νέο, θα μαυρίσεις, θα περάσεις όμορφα και δεν χρειάζεσαι παρεά. Με τον καιρό μπορείς να γνωρίσεις πολλά άτομα. γενικά είναι από ατυά τα αθλήματα που σου αλλάζουν τη διάθεση.

Cons:Λίγο ακριβό και θέλει εξοπλισμό

2) Κολύμβηση. Τσάμπα στη θάλασσα.
Διαδικασία & Κόστος: Ανά μήνα είναι περίπου 30-40 € 

Prons:Σχετικά όμψς με το κολυμβητήριο. Βασικό είναι αμα δεν εχεις μαθει να κολυμπάς σωστά να πας σε τμήμα μάθησης ενηλίκων. Είναι ότι καλύτερο γιατί έχει προπονητή, συγκεκριμένες ώρες και ρουτίνα εκπαίδευσης. Θα γνωρίσεις πολλά άτομα και γενικά μπορείς εύκολα να κάνεις κύκλο.. ¨οταν μάθεις βάλε στόχο τα 2000μ ή τα 2500μ σε μια ώρα. Αποτελέσματα¨πολύ ορατά σε 3 μήνες.   

Cons:  Αν θες να πας σόλο, είναι αρκετά μοναχικά. Ξεκίνα με στόχο τα 1000 μ ή 1200μ σε μια ώρα

3) Αναρίχηση, Βασικό είναι να αποφασίσεις αν θες να κάνεις με σχοινιά ή οχι ( Bouldering)
Διαδικασία & Κόστος: γενικά είναι περίπου 50 € το μήνα η συνδρομή. Για να μάθεις να το κάνεις σωστά θέλει κύκλο μαθηματων με δάσκαλο.  γενικά είναι από ατυά τα αθλήματα που σου αλλάζουν τη διάθεση.

Prons: Απίστευτα αποτελέσματα σε 2 μήνες. Θα γνωρίσεις πολλά άτομα. Οι πιο ωραίες γυναίκες και με προσψπικότητα είναι ανάμεσα στους τοίχους αυτούς. θα ξεπεράσεις φόβους ύψους. Είναι άθλημα έκρηξης, οπότε θα αποκτήσεις πολύ δύναμη. Θα μάθεις να ισορροπείς το σώμα σου. Βασικό πλεονέκτημα. τα άτομα που θα γνωρίσεις θα σε προσυλιτίσουν σε έναν κόσμο με εξορμήσεις σε βουνά, ορειβατικούς ομίλους και εκδρομές σε μερη που θα βλεπεις μόνο άστρα. Οπότε έχε το νου σου. ΥΓ. Δεν ξέρω αν το τόνισα αλλά οι πιο όμορφες γυναίκες που έχω δει είναι στο bouldering!  

Cons:Λίγο ακριβό και θέλει εξοπλισμό, Στην αρχή δεν έχεις δύναμη και νιωθεις οτι δε νμπορεις να κανεις πολλα. Απλά επέμεινε και θα τα καταφέρεις.

4) πολεμικές τέχνες. (πάρα πολλές επιλογές)
Διαδικασία & Κόστος:  Γενικά με 50€ το μήνα θα μπορείς να γραφτείς στα περισότερα.Βασικό να βρεις τι θες να κάνεις.
Πχ. Σου αρεσουν: χερια και κίνηση σε μικρή απόσταση- boxing 
                              χέρια και πόδια-- kick boxing
                              χέρια και πόδια αλλά με λιγότερη τεχνική και πιο επιθετική στάση-- muai thai
                              μόνο πόδια--tae kwon do
                              Λαβές και μάχη στο πάτωμα--jiu jitsu
ΜΜΑ είναι για αυτούς που ξέρουν τλχστν 2 πολεμικές τέχνες. Γενικά εδω το βασικό είναι να βρεις μια καλή σχολή που να μην σε πιέζει να κάνεις πραγματα (ζώνες, ρινγκ, αγώνες, sparring etc). να κάνεις αυτά που νιώθεις άνετα. κανείς δεν έχει όρεξη να πηγαινει σε προπόνηση και να φεύγει με ανοιγμένη μύτη οπότε να προσέξεις που πας.  

Prons: Πολύ καλή cardiο γυμναστική. Μαθαίνεις και μια τέχνη και κάτι νέο. θα νιώεις καλύτερα με τον εαυτό σου και πιο ασφαλής. Αποτελέσματα στους 3 μήνες στο σώμα, 1-2 μήνες για τις βασικές ρουτίνες. Θα εθιστείς στο sparing και στο παιχνίδι για το πως θα καταφερεις εκεινο το τελειο χτυπημα στον αντιπαλο σου (Απλα δώσε το πολυ ελαφρά, μην εισαι μλκας ) 

Cons:  τα άτομα που σθνήθως πανε εκει χωρίζονται σε 2 κατηγορίες. κανονικούς και ανασφαλείς ηλίθιους. Πρόσεχε σε ποια σχολή θα πας και πως θα γίνεις. Θέλει εξοπλισμό με κόστος 50 ευρώ (γάντια, bandage, mouth guard). Δεν είναι ότι πιο κοινωνικό και γενικά από εκεί ποτέ δεν έκανα παρέες. 

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 3 ώρες, το μέλος elmacho έγραψε:

Σε αυτό να προσθέσω μερικές επιλογές που έχω δοκιμάσει κατα καιρούς:
1) Windsurfing, είναι το καλύτερο χόμπι με καλό καιρό.
Διαδικασία & Κόστος: Τα μαθήματα για τον πρώτο κύκλο είναι συνήθως περίπου στα 200 € και είναι αρκετός για να μάθεις να στρίβεις και να κάνεις βόλτες στη θάλασσα. Μετά η ενοικίαση είναι 20 € για καμια ώρα.

Prons: Θα μάθεις κάτι νέο, θα μαυρίσεις, θα περάσεις όμορφα και δεν χρειάζεσαι παρεά. Με τον καιρό μπορείς να γνωρίσεις πολλά άτομα. γενικά είναι από ατυά τα αθλήματα που σου αλλάζουν τη διάθεση.

Cons:Λίγο ακριβό και θέλει εξοπλισμό Και πρέπει να μένεις κάπου που να φυσάει συχνά

Άσε φίλε, 5 φορές το χρόνο κάνουμε κι αυτό όταν βάνει κανά μαΐστρο της προκοπής.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 11 ώρες, το μέλος karellen έγραψε:

@hraklis Ηρακλή το καρμπυρατέρ από το ΚΤΜ το έχεις/πουλάς ακόμα?

Oxi file mou exoun minei arketa pramata akoma alla to carb efige amesos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Cagiva planet (125cc) Bimota db6 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Και κάνα βιβλίο είναι καλή περίπτωση

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Ρ1200ΓΣ

Δημοσιεύτηκε

Προσωπικά αφιερώνω χρόνο στο προσωπικό μου "συνεργείο-γκαράζ". 

Από χαζοεπισκευές μέχρι απλά τακτοποίηση. 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα