Gouky7

Μονοήμερη εκδρομή στην Αρκαδία

65 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda Dax (72cc) Aprilia Dorsoduro (750cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

πριν 2 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Η επόμενη βόλτα που θα ανακοινωθεί δεν ξέρω πότε θα είναι, ξέρω μόνο πως θα είναι 360 χιλιόμετρα, θα έχει καμιά δεκαριά -στο σύνολο-χιλιόμετρα πολύ βατού χωματόδρομου , θα είναι τίγκα στην φύση ενώ θα προσφέρεται για διαλογισμό!!! Δεν μπορώ να πω περισσότερα για τώρα:whistling::whistling::whistling:

ΥΓ: Όποιος βρει το μέρος, κερδίζει test ride με το CB500X ώστε την επόμενη φορά που θα κλαφτεί για το οτιδήποτε, να έχει πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού του πόσο χειρότερα θα μπορούσα να είναι τα πράγματα.

:peep::whistling:

Η αναφορά-hint στα χιλιόμετρα μου θυμίζει την τελευταία ετήσια του ΜΒ που ανέβασε ο Θανάσης @innova 04 και μας ταλαιπωρούσε μια βδομάδα μέχρι να μας πει τελικα για την Πάλαιρο. :grin:

Τροποποιήθηκε από τον karellen
Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Aprilia Tuono V4 (1100cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 3 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Σιγά, κι εγώ είμαι ο μόνος που κότσαρα ΚΑΙ καπέλο, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! Λοιπόν η βόλτα ήταν πολύ ωραία, τα μέρη φοβερά, η παρέα super, το Μουσείο της Υδροκίνησης απλά το κάψαμε γιατί βαρεθήκαμε βάζοντας στην θέση του την Μονή Προδρόμου που είναι το μοναστήρι που βλέπετε κρεμασμένο στον βράχο και η ταβέρνα όλα τα λεφτά. Ο καιρός ήταν γαμάτος και μιας και μείναμε εντελώς εντός προγράμματος όσον αφορά τους χρόνους, γλιτώσαμε και το βραδινό κρύο. 

Η επόμενη βόλτα που θα ανακοινωθεί δεν ξέρω πότε θα είναι, ξέρω μόνο πως θα είναι 360 χιλιόμετρα, θα έχει καμιά δεκαριά -στο σύνολο-χιλιόμετρα πολύ βατού χωματόδρομου , θα είναι τίγκα στην φύση ενώ θα προσφέρεται για διαλογισμό!!! Δεν μπορώ να πω περισσότερα για τώρα:whistling::whistling::whistling:

ΥΓ: Όποιος βρει το μέρος, κερδίζει test ride με το CB500X ώστε την επόμενη φορά που θα κλαφτεί για το οτιδήποτε, να έχει πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού του πόσο χειρότερα θα μπορούσα να είναι τα πράγματα.

Φέρτε μου το CB

Αρέσει σε 5 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πριν 18 λεπτά, το μέλος Wolf1138 έγραψε:

Πάνω που θα έλεγα, εκεί που πάνε να βρούνε την μάνα της Κλαίρης στο ΣΤΑΚΑΜΑΝ.

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Κ13R Honda NC Το ορθοδοξο (700cc)

Ρε πούστη το παρά έκανα εύκολο :laugh::laugh:. Αν έχετε πάει κιόλας θα με κουφάνετε εντελώς. 

Τροποποιήθηκε από τον Gouky7

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ε νέο παιδί να έχεις και προβλήματα, δεν λέει. Να σου λέει ο πελάτης ''υπνοστεντόν'' και εσύ να ακούς ''τι ειπε πάλι ο Μακρόν''...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB500X (471cc) Shark Spartan Droze

Δημοσιεύτηκε

πριν 5 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Χαλια παρεα, αισχος διαδρομες, εχει κρυο, το cb δεν τραβαει...

Πες μου μονο πότε...!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 990 adv orange (999cc) MV Agusta veloce (800cc)

πριν 14 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Σιγά, κι εγώ είμαι ο μόνος που κότσαρα ΚΑΙ καπέλο, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! Λοιπόν η βόλτα ήταν πολύ ωραία, τα μέρη φοβερά, η παρέα super, το Μουσείο της Υδροκίνησης απλά το κάψαμε γιατί βαρεθήκαμε βάζοντας στην θέση του την Μονή Προδρόμου που είναι το μοναστήρι που βλέπετε κρεμασμένο στον βράχο και η ταβέρνα όλα τα λεφτά. Ο καιρός ήταν γαμάτος και μιας και μείναμε εντελώς εντός προγράμματος όσον αφορά τους χρόνους, γλιτώσαμε και το βραδινό κρύο. 

Αγραφα...οι βουδες θελουν κινεζικα

Τροποποιήθηκε από τον πυξιδας990

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

πριν 21 ώρες, το μέλος Χ έγραψε:

(Photos)

Συγχαρητήρια για τις άψογες φωτογραφίες σου. :worshippy::respekt:

Χαίρομαι που εκτός του καλού φακού που διαθέτεις, ξέρεις τί να τραβήξεις και πώς. Το σωστό κάδρο είναι το παν σε μια φωτογραφία.  :winking:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Για να τα λέμε όλα, ο φακός είναι μετριοτατος και οι φωτό αρκετά επεξεργασμένες. (Εννοείται επισης πως έχει πέσει μεγάλο χαμήλωμα στην ανάλυση για να ανέβουν πριν από την επόμενη βόλτα... :tongue: ) Το κάδρο οκ ειναι σημαντικό, αλλά πρέπει να μη νιώθεις καθόλου για να καδραρεις κάτι τελείως λάθος.

Σε ευχαριστώ

(μιλάμε πάντα για την μέση ερασιτεχνική χρήση έτσι; Σε επίπεδο τέχνης η ιστορία γίνεται επιστήμη ολόκληρη)

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB500X 2016 (500cc) HJC RPHA-10 Plus

Δημοσιεύτηκε

Διαφωνώ , καθόλου σωστό κάδρο, έχει βάλει μπροστά το μουλτι και από πίσω τις χονταρες; Αίσχος :mB_kalo_e::laugh:

Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 λεπτά, το μέλος Χ έγραψε:

Για να τα λέμε όλα, ο φακός είναι μετριοτατος και οι φωτό αρκετά επεξεργασμένες. (Εννοείται επισης πως έχει πέσει μεγάλο χαμήλωμα στην ανάλυση για να ανέβουν πριν από την επόμενη βόλτα... :tongue: ) Το κάδρο οκ ειναι σημαντικό, αλλά πρέπει να μη νιώθεις καθόλου για να καδραρεις κάτι τελείως λάθος.

Σε ευχαριστώ

(μιλάμε πάντα για την μέση ερασιτεχνική χρήση έτσι; Σε επίπεδο τέχνης η ιστορία γίνεται επιστήμη ολόκληρη)

1) Ναι, φαίνεται ότι έχει γίνει επεξεργασία (ειδικά στην πρώτη με τα μεκανάκια από χαμηλά κάνει μπαμ), αλλά δεν ήθελα να το θέσω για να μην υπάρξει καμμιά άκυρη παρεξήγηση άνευ λόγου και αιτίας.

Κι αυτή όμως η επεξεργασία, δείχνει ότι τό 'χεις το άθλημα, εφόσον το αποτέλεσμα είναι αρκούντως δελεαστικό και απολαυστικό.

2) Άσε, δεν μπορείς να φανταστείς τί έχουν δει τα ματάκια μου συνολικά από φωτογραφίες. Να κλαις...............:cry2::laugh: 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 5 λεπτά, το μέλος enterprise-psi έγραψε:

Διαφωνώ , καθόλου σωστό κάδρο, έχει βάλει μπροστά το μουλτι και από πίσω τις χονταρες; Αίσχος :mB_kalo_e::laugh:

Το μουλτι μπαίνει μπροστά πάντα γιατί ποτέ δεν ξέρεις αν θα είναι η τελευταία φορά που το βλέπεις...

Αρέσει σε 5 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Κ13R Honda NC Το ορθοδοξο (700cc)

Δημοσιεύτηκε

Τώρα δα, το μέλος Χ έγραψε:

Το μουλτι μπαίνει μπροστά πάντα γιατί ποτέ δεν ξέρεις αν θα είναι η τελευταία φορά που το βλέπεις...

Προφανώς εννοείς πως δεν ξέρεις το πότε θα διαλύσει, έτσι;

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εννοείται...

(Γμτ θα το πάρουν τώρα ότι κ καλά πάει γαμιωντας.........)

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda astrea HJC RPHA-10 PLUS Εξ Αρ Χιλιαρ

Δημοσιεύτηκε

:tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο