silver28

ΠΙΣΩ ΤΡΟΜΠΑ ΦΡΕΝΟΥ SPRINTER

51 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Αλλος sprinter

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Μου χάλασε η πίσω τρόμπα φρένου στο daytona sprinter 50cc μοντέλο 2010. Σε όποια καταστήματα ρώτησα τηλεφωνικά για να παραγγείλω (ΕΚΤΌΣ ΓΚΟΡΓΚΟΛΗ ΦΥΣΙΚΑ) δεν γνωρίζουν εμπειρικά απότι μου ειπαν με ποια aftermarket θα ταίριαζε στο δικό μου. Μήπως γνωρίζει κανείς η έχει εμπειρία τι τρόμπα πίσω φρένου να παραγγείλω aftermarket ή που να ταιριάζει απο άλλο παπάκι ώστε να μην μπλέξω με επιστροφές κτλ??

Τροποποιήθηκε από τον silver28

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Την χαλασμένη δεν την έχεις δείγμα στα χέρια σου; Με αυτήν πήγαινε σε καταστήματα να σου πουν. Αν είσαι μακριά, στείλτην φωτο αν χρειαστεί και μαζί μέτρα ότι χρειάζεται π.χ. απόσταση από τρύπα σε τρύπα (για τις βίδες στήριξης). Με αυτά τα στοιχεία, εύκολα θα σου βρουν αντίστοιχη.

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος sprinter

Δημοσιεύτηκε

πριν 12 λεπτά, το μέλος FlyingInADream έγραψε:

Την χαλασμένη δεν την έχεις δείγμα στα χέρια σου; Με αυτήν πήγαινε σε καταστήματα να σου πουν. Αν είσαι μακριά, στείλτην φωτο αν χρειαστεί και μαζί μέτρα ότι χρειάζεται π.χ. απόσταση από τρύπα σε τρύπα (για τις βίδες στήριξης). Με αυτά τα στοιχεία, εύκολα θα σου βρουν αντίστοιχη.

Η χαλασμένη βρισκεται στο συνεργείο εδώ που το πήγα και ο μάστορας μου είπε αν μπορείς βρες μία αντίστοιχη γιατί εδώ που ρώτησα ζητάνε εξωπραγματικό ποσο για μία τρόμπα στην αντιπροσωπεία της daytona. Ερχομαι σπίτι και τηλεφωνώ σε ένα απο τα μεγαλύτερα καταστήματα ανταλλακτικών-αξεσουάρ μοτοσυκλέτας της Αθήνας (όνομα δεν λέω όλοι καταλάβατε) που ψωνίζουν όλοι χονδρικη και λιανική απο εκεί, και η απάντηση που έπαιρνα απο κάτι γραφειάδες-πωλητες του τηλεφώνου ήταν δεν ξέρουμε ποια μπορεί να κάνει στο μηχανάκι σου. Αντε πάλι στο μάστορα πάρε μέτρα δες λεπτομέρειες και βγάλε άκρη. Είναι ένα μηχανάκι που έχει πωλήσεις δεκάδες χιλιάδες κομμάτια, είναι λίγο κουφό να εργάζεσαι σε κατάστημα με ανταλλακτικα τέτοιας εμβέλειας και να μην έχεις ιδέα τι μπορεί να ταιρίαζει έστω και εμπειρικά. Τεσπά οκ, είπα μήπως είχε παρόμοια εμπειρία κανείς απο δώ μέσα γιαυτο ρώτησα να γλιτώσω το πάνε έλα και τα τηλέφωνα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Όχι, καθόλου κουφό δεν είναι. Φυσικά και ΔΕΝ μπορεί να ξέρει τις διαστάσεις της κάθε τρόμπας, ένα κατάστημα. ΕΣΥ το ξέρεις αυτό.

Μέτρα, περιέγραψε και θα σου βρουνε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος sprinter

Δημοσιεύτηκε

πριν 1 ώρα, το μέλος FlyingInADream έγραψε:

Όχι, καθόλου κουφό δεν είναι. Φυσικά και ΔΕΝ μπορεί να ξέρει τις διαστάσεις της κάθε τρόμπας, ένα κατάστημα. ΕΣΥ το ξέρεις αυτό.

Μέτρα, περιέγραψε και θα σου βρουνε.

Δεν ψάχνω την ΚΑΘΕ τρόμπα, ψάχνω τρόμπα φρένου απο DAYTONA SPRINTER, φιξ σε όλα τα μοντέλα είναι και δεν έχει η κάθε τρόμπα στο συγκεκριμένο μοντέλο τα δικά της εκατοστά. Απο κει και πέρα αν δεν ξέρεις οκ πάμε παρακάτω. Κάποια στιγμή θα βγεί άκρη με κάποιον που ξέρει. Απλό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dax (72cc) Aprilia Dorsoduro (750cc)

Και φιξ για όλα τα μοντέλα να είναι,θα τους διευκολύνεις αφάνταστα λέγοντάς τους 2-3 λεπτομέρειες του ανταλλακτικού (βασικά εσύ θα εξυπηρετηθείς καλύτερα).

Ναι είναι πολύ πιθανό από τα χιλιάδες διαφορετικά εξαρτήματα που διακινούν καθημερινά να μην γνωρίζουν τι ταιριάζει ΑΚΡΙΒΩΣ και όχι εμπειρικά,στο μηχανάκι σου.

Τροποποιήθηκε από τον karellen
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μα υπάρχει κάποιος που ξέρει. ΕΣΥ. Να σου πω κι άλλον έναν; Ο μηχανικός ΣΟΥ. Τι πάει να πει να βρεθεί κάποιος που ξέρει, εσείς ΑΧΡΗΣΤΟΙ είστε να μετρήσετε;

Μην επαναλαμβανόμαστε....

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
EXC-Address Beta Enduro RR (350cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 1 ώρα, το μέλος silver28 έγραψε:

Δεν ψάχνω την ΚΑΘΕ τρόμπα, ψάχνω τρόμπα φρένου απο DAYTONA SPRINTER, φιξ σε όλα τα μοντέλα είναι και δεν έχει η κάθε τρόμπα στο συγκεκριμένο μοντέλο τα δικά της εκατοστά. Απο κει και πέρα αν δεν ξέρεις οκ πάμε παρακάτω. Κάποια στιγμή θα βγεί άκρη με κάποιον που ξέρει. Απλό.

Κλασσικο δειγμα κακου πελατη εισαι. 

Αμ δεν ξερεις πως και που πανε τα τέσσερα  αμ ειναι αχρηστοι οι αλλοι. 

Σιγα το daytona και τα τεμαχια που εχει πουλησει.  Δηλαδη αν μιλησουμε για AFRICA 750 kai XT 600  που βρωμησε ο τοπος που παλι το ιδιο μαγαζι δεν θα ξερει την τρομπα αυτο θα φταιει; 

Καταρχην να το πάρουμε  αλλιως.  Δεν ειναι δικη σου δουλεια να βρεις aftermarket ανταλλακτικο,  αλλα του μηχανικού.  Αυτος εχει τις γνωσεις να εξηγησει με 3εις διαστασεις ΑΚΡΙΒΩΣ τι θελει. 

Αν ασχοληθεις λιγο πιο ώριμα  ΕΣΥ εισαι αυτος που θα βγει κερδισμενος.  

Στα @@ τους σε καθε μαγαζι να χασει εναν υπαλληλο για 2 ωρες να βρει λυση για σενα,  οταν  εσυ και ο μηχανικος σου θα μπορουσατε να ασχοληθειτε σοβαρα 5 λεπτα. 

Μην τα θελουμε και όλα δικά μας 

Αρέσει σε 5 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος sprinter

Δημοσιεύτηκε

1: Μπήκα εδώ μέσα μήπως με βοηθήσει κάποιος , δεν ψάχνω ούτε για ΞΕΡΟΛΕΣ ούτε για ΕΙΡΩΝΕΣ ούτε για εξυπνάκηδες!!!

2: Πελάτης και ιδιοκτήτης μοτοποδηλάτου είμαι δεν είμαι ΡΑΦΤΗΣ να μετρήσω πόντους ούτε ξυλουργός να φτιάξω κομοδίνα και ντουλάπια.

3: Εγώ όντως δεν ξέρω που πάνε τα τέσσερα και μπήκα να ρωτήσω......αμ εσύ ρε μεγάλε HLIAS με 14255 μυνηματα εδώ μέσα αντί να είσαι διάνοια σε τέτοια θέματα μπαίνεις να απαντήσεις με κοτσάνες και κουραφέξαλα!! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dax (72cc) Aprilia Dorsoduro (750cc)

Δημοσιεύτηκε

2. Εδώ που τα λέμε είναι λίγο δύσκολο να περπατάς και να μασάς τσίχλα.

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia SΧ 125 (124,8cc) Nolan N53+100% Racecraft Husaberg FS 570 (570cc)

Δημοσιεύτηκε

Πρόλαβα και 'γω! :worshippy:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος sprinter

Δημοσιεύτηκε

πριν 10 λεπτά, το μέλος karellen έγραψε:

2. Εδώ που τα λέμε είναι λίγο δύσκολο να περπατάς και να μασάς τσίχλα.

2: Δεν έχεις και άδικο, ειδικά για έναν νεο-Ελληνα είναι και επικίνδυνο γιατι αν πέσει όπως μασάει τσίχλα περπατώντας μπορεί να δαγκώσει τη γλώσσα του και να δηλητηριαστεί!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 17 λεπτά, το μέλος silver28 έγραψε:

1: Μπήκα εδώ μέσα μήπως με βοηθήσει κάποιος , δεν ψάχνω ούτε για ΞΕΡΟΛΕΣ ούτε για ΕΙΡΩΝΕΣ ούτε για εξυπνάκηδες!!!

2: Πελάτης και ιδιοκτήτης μοτοποδηλάτου είμαι δεν είμαι ΡΑΦΤΗΣ να μετρήσω πόντους ούτε ξυλουργός να φτιάξω κομοδίνα και ντουλάπια.

3: Εγώ όντως δεν ξέρω που πάνε τα τέσσερα και μπήκα να ρωτήσω......αμ εσύ ρε μεγάλε HLIAS με 14255 μυνηματα εδώ μέσα αντί να είσαι διάνοια σε τέτοια θέματα μπαίνεις να απαντήσεις με κοτσάνες και κουραφέξαλα!! 

Μαλιστα. 

Γουσταρεις να τα ξαναλες και μα τα ακους ολα απο 2-3 φορες.  

Αντε να το ξαναπω αλλη μια μπας και.... 

Ηδη σου εχουμε απαντησει. 

Ασε εσενα.  Ο μηχανικος σου γιατι δεν ασχολειται αυτος; 

Οκ να το δεχτώ  οτι εσυ δεν εχεις τις γνωσεις και  δεν εισαι διανοια σαν εμενα που θα επρεπε με 86825826 ποστ να ξερω τον κωδικο ανταλλακτικου που θες. 

Ο μηχανικος σου; 

Αυτος γιατι δεν ασχολειται, που ξέρει; 

Πελατης του είσαι.  Αυτός πρέπει  να σου βρει λύση 

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB Super Four (400cc) Honda Goldwing (1800cc)

Δημοσιεύτηκε

Παρών :baby:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος sprinter

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 λεπτά, το μέλος HLIAS έγραψε:

Μαλιστα. 

Γουσταρεις να τα ξαναλες και μα τα ακους ολα απο 2-3 φορες.  

Αντε να το ξαναπω αλλη μια μπας και.... 

Ηδη σου εχουμε απαντησει. 

Ασε εσενα.  Ο μηχανικος σου γιατι δεν ασχολειται αυτος; 

Οκ να το δεχτώ  οτι εσυ δεν εχεις τις γνωσεις και  δεν εισαι διανοια σαν εμενα που θα επρεπε με 86825826 ποστ να ξερω τον κωδικο ανταλλακτικου που θες. 

Ο μηχανικος σου; 

Αυτος γιατι δεν ασχολειται, που ξέρει; 

Πελατης του είσαι.  Αυτός πρέπει  να σου βρει λύση 

Το θέμα έχει δρομολογηθεί εδώ και κάμποση ώρα, ενημέρωσα τον μάστορα ότι απο το τηλέφωνο δεν ξέρουν τι τρομπα παιρνει το sprinter OK μου απάντησε ο άνθρωπος θα το κοιτάξω εγω εδώ και θα σου πω. Απο κει και πέρα, εσύ για πιο λόγο εφόσον δεν γνωρίζεις παλίκαρε μου ούτε τον κωδικό ανταλλάκτικού ούτε τι περιπου θα ταίριαζε στο δικό μου ούτε ρώτησες κανέναν τοση ώρα που γράφεις γράφεις και ξαναγράφεις και ουσία ΜΗΔΕΝ!!!  Δεν ξέρεις.....ΣΕΒΑΣΤΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!! Ποιος σου είπε ότι χρειάζομαι μαθήματα ηθικής-δεοντολογίας και περπατήματος στην κοινωνία??? Τ ι δεν κατάλαβες?? ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ......??? ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Τα σεβη μου. :worshippy:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος sprinter

Δημοσιεύτηκε

πριν 12 λεπτά, το μέλος HLIAS έγραψε:

Τα σεβη μου. :worshippy:

Τσάμπα παρεξηγιόμαστε εγώ αυτό έχω να πω γιατί ο καθένας δεν έχει τον κατάλληλο τρόπο να εξηγησει η να εκφράστει στην κάθε περίπτωση. Πριν 10 μέρες έμεινα απο ρελέ βεντιλατέρ στο αυτοκίνητο μου, παίρνω τηλέφωνο στο κατάστημα Αθηνα που παραγγέλνω πάντα ανταλλακτικά και μου απαντάει έγινε μεθάυριο θα είναι στην Πόλη σου. και ρωτάω εγώ τώρα......ήταν υποχρεωμένος να γνωρίζει τι ρελέ βεντιλατέρ φοράει το ibiza fr toy 2005? O  νοων νοείτω μάγκες!! Καλό σας βράδυ!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 8 λεπτά, το μέλος silver28 έγραψε:

ήταν υποχρεωμένος να γνωρίζει τι ρελέ βεντιλατέρ φοράει το ibiza fr toy 2005;

Όχι. Δεν ήταν. Μπράβο του που το ήξερε, αλλά δεν ήταν.

(χώρια ότι συγκρίνεις μια σοβαρή υπερ-βιομηχανία, με γνωστά προιόντα, συνέπεια στα part numbers, και παρουσία με ποσότητα στην αγορά με επίσημη αντιπροσωπεία, με ένα έμπορο που φέρνει κάθε τόσο μια φουρνιά ΚΙΝΕΖΙΚΑ μοτοσυκλετάκια-παπιά, και αφού τα πουλήσει φέρνει ΑΛΛΗ φουρνιά που βρήκε που συνήθως είναι άλλη παραγωγή διαφορετική, κοινώς φέρνει ότι βρει εύκαιρο, τα βαφτίζει Daytona και άιντε βγάλε άκρη, αμφιβάλω αν ξέρει ο ίδιος τι πούλαγε πέρσι)

Πάω στοίχημα ότι ο πωλητής θα σου είπε ''με δείγμα''. Έτσι γίνεται σε αυτά.

Από την άλλη οι τρόμπες φρένων πίσω, 2-3 τύποι είναι όλοι κιόλοι, θα το βρεις εύκολα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Κ13R Honda NC Το ορθοδοξο (700cc)

πριν 1 ώρα, το μέλος klab έγραψε:

Παρών :baby:

Ορίστε, σου βρήκαμε τρόμπα:wub:

Ιν άδερ νιους, εγώ τον καταλαβαίνω τον άνθρωπο. Μιλάμε για Daytona και όχι για τίποτα μούφες όπως των @stamatisx , @giorgos.boun κοκ αλλά για τα οριντζινάλε, τα Sprinter. Ό,τι ακριβώς ήταν ο Splinter για τα χελωνονιντζάκια είναι και το Sprinter για τους δύο τροχούς, δάσκαλος με λίγα λόγια. Λίγος σεβασμός από τα μοτομάγαζα λοιπόν δεν θα έβλαπτε. Σε παίρνει ο άλλος τηλέφωνο, σου λέει Sprinter , τι δεν καταλαβαίνεις δηλαδή;  

Τροποποιήθηκε από τον Gouky7
Αρέσει σε 8 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ο παραλληλισμος σου με τον Splinter με πεθανε!!! :laugh::laugh::laugh:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος sprinter

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Ορίστε, σου βρήκαμε τρόμπα:wub:

Ιν άδερ νιους, εγώ τον καταλαβαίνω τον άνθρωπο. Μιλάμε για Daytona και όχι για τίποτα μούφες όπως των @stamatisx , @giorgos.boun κοκ αλλά για τα οριντζινάλε, τα Sprinter. Ό,τι ακριβώς ήταν ο Splinter για τα χελωνονιντζάκια είναι και το Sprinter για τους δύο τροχούς, δάσκαλος με λίγα λόγια. Λίγος σεβασμός από τα μοτομάγαζα λοιπόν δεν θα έβλαπτε. Σε παίρνει ο άλλος τηλέφωνο, σου λέει Sprinter , τι δεν καταλαβαίνεις δηλαδή;  

O ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟΦΑΓΟΣ του mybike.gr χρειάζεται μάλλον άλλα τόσα χιλιόμετρα για να μάθει ότι το ''SPLINTER'' βρίσκεται μέσα στην τριάδα σε πωλήσεις στη χώρα του εδώ και καποια χρονάκια. Ε..... που θα πάει κάποιοι αργούν να αρπάξουν στη γνώση και στην ενημέρωση, έχεις ακόμα δρομολόγιο. Ζητώ συγνώμη ρε χιλιομετροφάγε που πήρα το θάρρος να ρωτήσω αν έχουν τρόμπα φρενου για ενα παπι που λέγεται daytona sprinter. Θα παλέψω με νύχια και με δόντια να πάρω δίκυκλο hayabusa και βάλε για να αποκτήσω δικαίωμα στην αγορά. Συγχωρεμένος εε????

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να περιγράψεις το δείγμα και να μετρήσεις τι απόσταση έχουν οι τρύπες, δεν ξέρεις, δεν είσαι ράφτης, δεν μπορείς, δεν προλαβαίνεις.

Για να γράφεις ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ τίγκα σε κομπλεξισμό, σε αυτούς που ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ, σε αυτό που ΡΩΤΗΣΕΣ, να κάνεις ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ, είσαι ο πρώτος και καλύτερος του χωριού.

:yeahright:

Καλη τύχη.

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος sprinter

Δημοσιεύτηκε

Εχετε απο το μεσημερι φαγωθεί όλοι εδώ μέσα με μια ερωτηση που έκανα και μια απορία που έιχα πως είναι δυνατόν να μην γνωρίζουν ένα πραγμα που ρώτησα. Επειδη πρέπει να λάβει τέλος αυτη η παρωδία στο δικό μου ποστ μιας και δεν έχετε ιδέα οι συγκεκριμένοι που απαντάτε ούτε απο μηχανολογικά ούτε απο τεχνικά ούτε απο μοτοσυκλετικα θέματα και προβληματα να επιλύσετε. Αμα ψάχνεις μεγάλε να τα κάνεις τα μηνύματα χιλιάδες πάνω στο δικό μου ποστ κάνε μου τη χάρη σε παρακαλώ και πήγαινε σχολίασε κάπου αλλου και παίχτο μεγάλος και τρανός. Δεν είμαι γιος σου να μου πουλήσεις εξυπναδα στα 38 μου φιλαράκο, κανε μου τη χάρη σε παρακαλώ το παραξήλωσες και συ και κανα δυο χαιβανια ακόμη εδώ μέσα. Μη μου κάνεις αλλο το προβλημα μου κωμωδία και άσε να απαντήσει κανενασ γνώστης σε παρακαλώ πολύ αν και εφόσον γνωρίζει. Αρκετά πιστέυω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Δημοσιεύτηκε

Ειλικρινά, πολύ θα ήθελα να ήξερα πόσο ζηταει ο Γκοργκολης για την τρόμπα.......

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 7 ώρες, το μέλος ksino1100 έγραψε:

Ειλικρινά, πολύ θα ήθελα να ήξερα πόσο ζηταει ο Γκοργκολης για την τρόμπα.......

Καλα δεν θα ειναι και απαγορευτικη η τιμη.  Αλλα σιγουρα θα ειναι πιο φθηνη μια aftermarket. 

Στον Γκοργκολη ειχα δοσει εγω για το kriss 125 500€ για τα  πλαστικα  απο εμπρος μεχρι κατω απο την σελα και οτι αλλο υπαρχει σε αυτο το σημειο. 

πριν 7 ώρες, το μέλος silver28 έγραψε:

Εχετε απο το μεσημερι φαγωθεί όλοι εδώ μέσα με μια ερωτηση που έκανα και μια απορία που έιχα πως είναι δυνατόν να μην γνωρίζουν ένα πραγμα που ρώτησα. 

Οταν μπαινεις και αρχιζεις το κραξιμο για ενα μαγαζι, οποιο και αν ειναι αυτο,  αλλα,  εσυ δεν εκανες οτι οφειλες λογικο ειναι.

Που και παλι απαντησεις πηρες,  απλα οχι αυτες που ηθελες να ακουσεις. 

Ξεκινα τωρα να με κραξεις παλι που σου κανω μαθηματα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.