39 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda Honda

Δημοσιεύτηκε

το μοτερ αυτο δεν εχει μπει ακομα στο μηχανακι δεν το εχω βαλει μπρος γιατι το glx τωρα ειναι φουρνο  εχω παρει τα παντα απο ανταλακτικα καινουργεια για εμφανηση και εχω φτιαξει ενα πολυ κακο μοτερ 56χ56  αυτο το μοτερ λοιπον ηταν ενα Lifan 110cc και οπως ηταν το μοτερ το πειρα το ελυσα ολο και του εβαλα μια στροφαλομπιελα aasa 56 εναν κυλινδρο μαντεμι 56 ενα πιστονι Japan 56 μπομπε μια κεφαλη cdi Lifan 125  ενα καρμ 24 οκο μια ηλεκτρονικη takegawa new version και εναν πολλαπλασιαστη Kitaco Κοκκινο τωρα το μοτερ ειναι στον μαστορα ετοιμο απλως εγω του πηγα τα πραγματα και εκεινος τα εδεσε... εδω εχει ενα εξαιρετικο μαστορα λεγετε ζανη τρεχει σε dragster κτλπ κτλπ εγω μενω Συρο... 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda XR400R (426cc) Honda CRF1000L

Δημοσιεύτηκε

Στους ποσους το εχεις στο φουρνο?

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 3 λεπτά, το μέλος Αριστειδης έγραψε:

το μοτερ αυτο δεν εχει μπει ακομα στο μηχανακι δεν το εχω βαλει μπρος γιατι το glx τωρα ειναι φουρνο  εχω παρει τα παντα απο ανταλακτικα καινουργεια για εμφανηση και εχω φτιαξει ενα πολυ κακο μοτερ 56χ56  αυτο το μοτερ λοιπον ηταν ενα Lifan 110cc και οπως ηταν το μοτερ το πειρα το ελυσα ολο και του εβαλα μια στροφαλομπιελα aasa 56 εναν κυλινδρο μαντεμι 56 ενα πιστονι Japan 56 μπομπε μια κεφαλη cdi Lifan 125  ενα καρμ 24 οκο μια ηλεκτρονικη takegawa new version και εναν πολλαπλασιαστη Kitaco Κοκκινο τωρα το μοτερ ειναι στον μαστορα ετοιμο απλως εγω του πηγα τα πραγματα και εκεινος τα εδεσε... εδω εχει ενα εξαιρετικο μαστορα λεγετε ζανη τρεχει σε dragster κτλπ κτλπ εγω μενω Συρο... 

Την 19/5/2018 at 11:22 ΠΜ, το μέλος Αριστειδης έγραψε:

Το μονο θεμα ειναι πως δεν ξερω απο τι πραγματα να του βαλω αλλα να μην τα φαω ολα εκει γιατι μετα δεν θα το πουλησω ακριβα οσα πραγματα και να φοραει .... Αυτα που θελω να βαλω ειναι .... Κεφαλη cdi japan με ροικη,πλαναρισμα, εκκεντροφορο uma racing και βαλβιδες assa αγωνιστικες 30-24 κυλινδρος shark 53mm nikasil και πιστονι nsa full mpompe 53mm ελαφρομενο στον αγγελο... Μετα εχουμε ενα καρμπ 24mm oko , αντλία λαδιου takegawa ψυγειο shark , στροφαλομπιελα assa 54mm ενισχυμενη , ρευματα - καμπανα 90ριου , συμπλεκτη στο χερι , ηλεκτρονικη takegawa new με κοφτη σε ολες της ταχητυτες και τελος εναν πολλαπλασιαστη Kitaco .. τωρα θελω τα φωτα σας και να μου πειτε πως σας φαινετε για ενα πολυ καλο 53mm .... 

Τελικά είναι αγορασμένα τα ανταλλακτικά ή όχι?

Είναι δεμένο το μοτέρ ή όχι?

Πιάνουν τα χέρια σου ή όχι?

Γιατί στην αρχή ρωτάς ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, τώρα μας ξεφουρνίζεις πως το μοτέρ είναι έτοιμο να μπει στο πλαίσιο, απλά περιμένετε να στεγνώσουν τα χρώματα.....

Και τώρα διαβάζουμε τι ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ.

Εν τέλει, τι ακριβώς μας ρωτάς?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Honda

Δημοσιεύτηκε

το μοτερ ειναι ετοιμο αλλα δεν εχει βγει καλο γιατι δεν εχει καλα πραγματα και ρωταω για να το κανω αργοτερα ενα καλο 53-54 το οποιο θα το κανω μονος μου το ποτερ εγω το ελυσα απλως επιδη δεν ειμουν σιγουρος για να το δεσω με τα ανταλακτικα για 56χ56 το πειγα στον μαστορα το επομενο που εχω ανεφερει πως θελω να κανω θα παρω ολα τα ανταλακτικα και θα το φτιαξω μονος μου ετσι και αλλιος τι μηχανακι θα δεθει ολο απο εμενα 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda ANF (125cc) Airoh S4

Δημοσιεύτηκε

Την 19/5/2018 at 4:51 ΜΜ, το μέλος karellen έγραψε:

4 :tooth: 

5 :tooth:  @FlyingInADream create a choice

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

5. στο φούρνο με πατάτες ή εναλλακτικά γίγαντες πλακί με πιπεράκι μπόλικο.

6. ο μάστορας κάνει ''αγγέλους''

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda ANF (125cc) Airoh S4

Δημοσιεύτηκε

πριν 1 ώρα, το μέλος FlyingInADream έγραψε:

6.

6. :tooth: 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

αααα έτσι; :laugh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Honda

Δημοσιεύτηκε

Ο καθενας λεει οτι μαλακια θελει και εγω ακομα περιμενω να ακουσω καποια γνωμη και ανταλακτικα.. τεσπα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ναι αλλά εσύ τις άρχισες :winking:

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia SΧ 125 (124,8cc) Nolan N53+100% Racecraft Husaberg FS 570 (570cc)

Δημοσιεύτηκε

Προστέθηκε στην χρυσή κασετίνα του mybike! :rotfl:

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Honda

Δημοσιεύτηκε

Εχεις να μου προτεινεις κατι ? αν οχι μην μπενεις καν στον κοπο να σχολιαζεις τα ποστ 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Ναι, έχω να προτείνω και μάλιστα πολύ πιο σημαντικό από ''φουλ μπομπε πιστόνια σε χαμηλωμένη κεφαλή'' (γελάει ο κόσμος, ούτε που ξέρεις τι είναι αυτά ε; ).

Προτείνω: σταμάτα να ασχολείσαι με ψευδοκουλτούρες. Βρες κάτι σημαντικό στην ζωή σου.

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSX-R1000 K8 (1000cc) Arai

Δημοσιεύτηκε

θες να σκασεις που θες να σκασεις λεφτα παρε κανα μικρο εντουρακι να κανεις το κεφι σου να μαθεις και πεντε πραγματα..εισαι και σε νησι οτι πρεπει...αστο Glx μαμα για το περιπτερο αμα χαλασει το εντουρο 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα