BlackDiamond

Καινούργια Μοντέλα Daytona ( X310 / R310 )

422 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Πάπια Πεκίνου (120cc) ZONTES über (Allescc)

Δημοσιεύτηκε

Epicness at its finest ! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda C50 European

Δημοσιεύτηκε

πριν 19 ώρες, το μέλος ΩΡΙΩΝ έγραψε:

εγω ψηθηκα.....

brb το ποστάρω στο κατάλληλο thread

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Τελικα εχει παρει κανεις κανενα απο αυτα να μας πει εντυπωσεις?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GN250 (249cc)

Δημοσιεύτηκε

Το βιντεο που ολοι περιμεναμε... 

"Ο Βαγγέλης και ο Ηλίας 2 νέα παιδιά με τη δική τους ξεχωριστή προσωπικότητα , αυθεντικοί , ατόφιοι και ακομπλεξάριστοι , μας συστήνονται και μας μιλάνε για το νέο Zontes X 310 καθώς ο πρώτος τυγχάνει ένας από τους πρωτοπόρους τυχερούς ιδιοκτήτες που δεν φοβήθηκαν να κάνουν την υπέρβαση και να προχωρήσουν σε μια αγορά που θέλει καθαρό μυαλό και πάνω απ όλα την ικανότητα να κλείνεις τα αφτιά σου στις φήμες. Ο δε Ηλίας έκανε την δική του υπέρβαση αγοράζοντας το νέο Sprinter 125 με τον ηλεκτρονικό ψεκασμό. "

Δωστε Anton στο λαο. 50 λεπτα διαρκεια! :_rock-on: :popcorn:

Προφανως και δεν το ειδα ολο. 

Αρέσει σε 5 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dominator (650cc) Shoei Raid 2-Momo Fighter

Δημοσιεύτηκε

Ασταδιαλα με πρόλαβες.

Κανονικά στο γιουτουμπ δεν σηκώνει αναφορά σε βιντεο που αποκρύπτουν οτι ειναι διαφημιστικά ;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GN250 (249cc)

Δημοσιεύτηκε

Στο 18:50 μια ομορφη ιστοριουλα για την αρτια καταρτιση των μηχανικων της αντιπροσωπειας.

Καλοστρωμενο το συγκεκριμενο, εμεινε απο λαδια στα 500χλμ. :cry: 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Δημοσιεύτηκε

Ά ρε σκύλε Πετράν....

Το είδες όλο? :cry:

Κερασμένος παστούλα Λοτσάρη για την υπογλυκαιμία :tooth:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

"ανεκδιήγητες ιστορίες απ' αυτές που συμβαίνουν στα forum " τι τιμή ! μας διαβάζουν και οι youtubers !

"o φανατισμός που υπάρχει από την Ιαπωνία ενάντια στη Κίνα"  η ιαπωνική πρεσβεία ίσως μπορεί να μας ενημερώσει γι' αυτό

"Δεν βρίσκεις μηχανές τις ίδιας κατηγορίας με 4 χιλιαρικα με abs"    euro 4 ; :whistling:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GN250 (249cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

πριν 6 λεπτά, το μέλος ksino1100 έγραψε:

Ά ρε σκύλε Πετράν....

Το είδες όλο? :cry:

Κερασμένος παστούλα Λοτσάρη για την υπογλυκαιμία :tooth:

Διαγωνιο διαβασμα εκανα. :blush2:

Ειδα 50 λεπτα σε 5. Απλα πετυχα αυτο το κομματι με το λαδι. Αν ειναι κανενας πιο τολμηρος παω στοιχημα πως θα εχει πολλα διαμαντια το βιντεο. 

edit: Ωπ, να ο πρωτος τολμηρος. @stavros-2stroker, αν θες βαλε timestamp στα σημεια που αναφερεσαι, να το απολαυσουμε κι εμεις. 

Τροποποιήθηκε από τον pitapola
Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

και εγώ βλέπω random κομμάτια ...

Τροποποιήθηκε από τον stavros-2stroker

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Κ13R Honda NC Το ορθοδοξο (700cc)

Δημοσιεύτηκε

Έχω ανοίξει το βίντεο στο PC και βλέπω την Κινεζιά και περνάει από πίσω η υπάλληλος και κοιτάζοντας τυχαία την οθόνη τι μου λέει ρε μάγκες;;; ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΝΤΟΥΚΑΤΙ ΕΧΕΙ;;;;;;;

Στο ταμείο ανεργίας κούκλα μου για να βάλεις μυαλό:laugh:

Αρέσει σε 11 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dax (72cc) Aprilia Dorsoduro (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Τέτοια στο δρόμο σου

πολλά θα συναντήσεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κι αν θα δουλεύουνε σωστά,

μηδέ σου μη ρωτήσεις.

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dominator (650cc) Shoei Raid 2-Momo Fighter

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Έχω ανοίξει το βίντεο στο PC και βλέπω την Κινεζιά και περνάει από πίσω η υπάλληλος και κοιτάζοντας τυχαία την οθόνη τι μου λέει ρε μάγκες;;; ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΝΤΟΥΚΑΤΙ ΕΧΕΙ;;;;;;;

Στο ταμείο ανεργίας κούκλα μου για να βάλεις μυαλό:laugh:

Σ ενα αλλο βιντεο λεει αυτος οτι ειχε πριν Ντουκατο και υο ξεφορτωθηκε για να παρρ Ντεητονα παπι. Τυχαιοο;;

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB Super Four (400cc) Honda Goldwing (1800cc)

Δημοσιεύτηκε

Έχω φτάσει στα 40 λεπτά αλλά έπρεπε να φύγω για δουλειά, η συνέχεια το βράδυ που θα γυρίσω σπίτι.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Wave (110cc) HJC RPHA 11 Kawasaki Z (650cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 34 λεπτά, το μέλος klab έγραψε:

Έχω φτάσει στα 40 λεπτά αλλά έπρεπε να φύγω για δουλειά, η συνέχεια το βράδυ που θα γυρίσω σπίτι.

..μερακλής...

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Όσοι καθήσατε να το δείτε χαρά στο κουράγιο σας. Πιο μαζεμένη μιζέρια δεν έχω ξαναδεί στην ζωή μου. Τα συνολικά χιλιόμετρα των δυο Τσιντσαντσον του βίντεο δεν ξεπερνάνε σε αριθμό μια Κυριακάτικη βόλτα ξέρω γω και όμως βγήκαν να μας ζαλίσουν τ αρχίδια για το πόσο έξυπνοι είναι αυτοί που επέλεξαν treat τώρα στο Halloween και πήραν δώρο ένα Zondes και πόσο χαζοί οι άλλοι με τα Ιαπωνικά. Κινεζοποίηση μέχρι και στην κοινή λογική. 

Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB Super Four (400cc) Honda Goldwing (1800cc)

Δημοσιεύτηκε

Ααααα είμαι λάτρης των B (Z ήθελα να πω) movies

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda wave (110ίcc) zen Honda CB 500x (471cc)

Δημοσιεύτηκε

Ούτε εγώ άντεξα να το δω πολλά λόγια για το τίποτα . Honda ρεεεε....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Το είδα όλο , τι κερδίζω ;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GN250 (249cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 5 λεπτά, το μέλος stavros-2stroker έγραψε:

Δωρεαν διετες subscribtion στο καναλι του Anton στο youtube. 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 23 λεπτά, το μέλος stavros-2stroker έγραψε:

Θα κέρδιζες ένα Zontes αλλά θα βγεις χαμένος οπότε άκυρο

Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR

Δημοσιεύτηκε

Την 5/10/2018 at 0:25 ΜΜ, το μέλος AbyssD έγραψε:

Εκτιμώ την άποψη κάποιων όλοι σας έχετε εμπειρία κάτι που εγώ δεν έχω άλλα δεν θα δεκτω απόψεις που κράζουν τον άνθρωπο επειδή έβγαλε ένα βίντεο και λέει την άποψη του, αν είναι λάθος ας βγει ένας από εσάς να κάνει το ίδιο και να αποδείξει σε όλους ότι η μηχανή δεν είναι αυτό που λέει.. 

Εγω μέχρι να δω test rides στο YouTube και μέχρι να κάνω και το δικό μου δεν θα την βγάλω από τις επιλογές μου.. Δυστυχως δεν έχουμε όλοι 6000 για να πάρουμε μια αδικαιολογητα υπερκοστολογημενη Mt 03 

Προς το παρόν δεν υπάρχει ούτε μια βάσιμη αναφορά για προβλήματα σε αυτή την μηχανή είτε Ελλάδα είτε εξωτερικό.. 

Η διαχείριση του forum δεν ξέρω γιατί δεν έχει επέμβει ακόμα. Κάποιοι προσβάλουν ειρωνευονται και άλλοι σχολιάζουν στο θέμα μόνο για να θάψουν χωρίς βάσιμες αποδείξεις χωρίς επιχειρήματα.. Γιατί έχετε μπει σε ένα θέμα όπου ο σκοπός σας δεν είναι ούτε να βοηθήσετε αλλά ούτε και σας αρέσει η μηχανή δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό.. 

Δεν λέει την άποψη του αν δεν το κατάλαβες.

Διαφήμιση κάνει.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR

Δημοσιεύτηκε

πριν 22 ώρες, το μέλος pitapola έγραψε:

Το βιντεο που ολοι περιμεναμε... 

"Ο Βαγγέλης και ο Ηλίας 2 νέα παιδιά με τη δική τους ξεχωριστή προσωπικότητα , αυθεντικοί , ατόφιοι και ακομπλεξάριστοι , μας συστήνονται και μας μιλάνε για το νέο Zontes X 310 καθώς ο πρώτος τυγχάνει ένας από τους πρωτοπόρους τυχερούς ιδιοκτήτες που δεν φοβήθηκαν να κάνουν την υπέρβαση και να προχωρήσουν σε μια αγορά που θέλει καθαρό μυαλό και πάνω απ όλα την ικανότητα να κλείνεις τα αφτιά σου στις φήμες. Ο δε Ηλίας έκανε την δική του υπέρβαση αγοράζοντας το νέο Sprinter 125 με τον ηλεκτρονικό ψεκασμό. "

Δωστε Anton στο λαο. 50 λεπτα διαρκεια! :_rock-on: :popcorn:

Προφανως και δεν το ειδα ολο. 

50 λεπτά βίντεο με 3 τύπους να κάνουν προώθηση προιόντος με αστεία/ανύπαρκτα επιχειρήματα και ξεκαρδιστικές αντιφάσεις.

Επίσης σεβασμό στον ειδήμονα στα αριστερά που σε 600km έχει πλήρη άποψη για το σύστημα πέδησης (χρήση ψαγμένης ορολογίας) και γενικότερα για την "μηχανή" (μάλλον εννοεί την μοτοσυκλέτα,όπως οι μπαρμπάδες λένε μίκυ-μάου και εννοούν τα καρτούν).

Highlight στο 36:30 όπου κάτι θέλει να πει για τις θερμοκρασίες της "μηχανής" (είπαμε μίκυ-μάου) αλλά παίχτηκε error 404.

πριν 1 λεπτό, το μέλος eden έγραψε:

50 λεπτά βίντεο με 3 τύπους να κάνουν προώθηση προιόντος με αστεία/ανύπαρκτα επιχειρήματα και ξεκαρδιστικές αντιφάσεις.

Επίσης σεβασμό στον ειδήμονα στα αριστερά που σε 600km έχει πλήρη άποψη για το σύστημα πέδησης (χρήση ψαγμένης ορολογίας) και γενικότερα για την "μηχανή" (μάλλον εννοεί την μοτοσυκλέτα,όπως οι μπαρμπάδες λένε μίκυ-μάου και εννοούν τα καρτούν).

Highlight στο 36:30 όπου κάτι θέλει να πει για τις θερμοκρασίες της "μηχανής" (είπαμε μίκυ-μάου) αλλά παίχτηκε error 404.

Highlights με subs ,γιατί scripta manent κέτσι.

-Δίνω μια  πάσα να μας πει για το θέμα της θερμοκρασίας του κινητήρα ο φίλος ο Βαγγέλης (600km ντε) για την θερμοκρασία του κινητήρα.

-Λοιπόν η θερμοκρασία του κινητήρα γενικά ,είτε το δουλέψω τώρα για 5 λέπτα ,είτε το βάλω για 10 λεπτά εντός πόλης ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ?!?!? η θερμοκρασία του κινητήρα είναι ίδια,δηλαδή ανεβαίνει μέχρι την μέση ίσως και λίγο παραπάνω ,αλλά μένει στάσιμη εκεί πέρα,δηλαδήήήήήή είτε το δουλέψω για 5 λεπτά θα φτάσει η θερμοκρασία σε εκείνο το σημείο και θα μείνει εκεί πέρα,είτε το δουλέψουν για μισή ώρα πάλι η θερμοκρασία θα είναι στο ίδιο ακριβώς επίπεδο ,κάτι που μπορεί κάποιος αναβάτης κάποιας άλλης μηχανής να το θεωρήσει τρομακτικό(*εγώ πάντως έχω ήδη τρομάξει*),ωστόσο υπάρχουνε μηχανές όντως που δουλεύουνε σε πιο υψηλές θερμοκρασίες απ'τις δικές τους,ώστε να μην υπάρχει πρόβλημα,αυτή ας πούμε δηλαδή λειτουργεί σε υψηλές θερμοκρασίες ΣΧΕΕΤΙΚΑ ,χωρίς όμως να υπάρχει πρόβλημα με τον κινητήρα του.Σε περίπτωση ταξιδιού?!?!? όμως (έχει κάνει και ταξίδι μέσα στα 600km ο παίκτης)η θερμοκρασία είναι πολύ πιο κάτω από την μέση σε θερμοκρασίες κανονικής μηχανής ,μιας μηχανής τουλάχιστον που λειτουργεί πιο χαμηλά σεεεε-σε θερμοκρασίες σε σημείο που το βλέπεις και λες ότι νταξει είναι πολύύύ καλά,δηλαδή δεν το βλέπεις και λες "ωω μου άναψε και και και" δηλαδή είσαι ταξίδι είναι αρκετά καλά η θερμοκρασία του σε σχέση με μες στην ΜΠΟΛΗ. Μες στην ΜΠΟΛΗ λειτουργεί πιο ψηλά ,αλλά λειτουργεί μόνο του πιο ψηλά,δεν είναι κάποιο πρόβλημα.

matsios.jpg

Αρέσει σε 12 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda C50 European

Δημοσιεύτηκε

@eden ΜΈΓΙΣΤΟΣ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις