Antreasss

κινεζικα λαστιχα ebay

29 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Yamaha xj6n (600cc) mt revenge

Δημοσιεύτηκε

εχω ενα derbi sm 50 διχρονο παραυημενο καμμια 7-8 χρονια και λεω να το βγαλω για το χωριο και καμμια τσαρκα σε χωματοδρομους πηρα ανταλλακτικα τακακια μπουζι μπαταριες υγρα φρενων λαδια κλπ..Τα ελαστικα που εχει εχουν πολλυυυ τακουνι αλλα ειναι δεκαετιας + θεοξερα για πεταμα το Bygdet ειναι περιορισμενο ξερω οτι δεν ειναι καποιας σχετικα ακλης ποιοτητας τα κινεζικα αλλα δε το θελω για κοντρες τη δουλεια μου να κανω με 50-60 χμ ταχυτητες https://www.ebay.com/itm/PNEU-MOTO-100-80-17-P-TL-tubeless-rt1008017/362073643201?hash=item544d4558c1:g:H5cAAOSwa~FZjgKY&vxp=mtr

τα εχει κανεις??ακουω γνωμες

ααα να σημειωσω οτι για επωνυμα με περαστικα τα φτηνοτερα που βρηκα ειναι 190 ευρω απαγορευτικα για 50 αρι μηχανακι αλλα και για το μπατζετ μου

να και τα πισω https://www.ebay.com/itm/Reifen-130-70-17-S-Tubed-rt1307017/362136447009?hash=item545103a821:g:bx0AAOSwPfVZjgCp&vxp=mtr

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Tenere κούτσκο (250cc) HJC R-Pha 10+ Ducati MTS Tricolore (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Μην ρισκάρεις την σωματική σου ακεραιότητα με αμφιβόλου ποιότητας λάστιχα. Βάλε ένα ζευγάρι μεταχειρισμένα επώνυμα να κάνεις την δουλειά σου αφού δεν μπορείς να πας σε καινούργια.

Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
k8 600 gsxr 1000 L7

Δημοσιεύτηκε

δε βρησκεις λαστιχα απο ελλαδα? 

για δες εδω και εδω βαλε οτι αντεχει η τσεπη σου, τουλαχιστον θα ναι καινουρια. γυρω στα 100ε/ζευγαρι ολο και κατι θα βρεις. 

βαλε πχ τα anlas η τα contigo :winking:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

τα ειδα φιλε μου αυτα ειναι Motard οχι παπι οποτε τα πρωτα τα φτηνα ανλας που λες δε ξερω αν ταιριαζουν για μοταρντ απο οτι βλεπω παμε 50 μπρος + 70 πισω για τα φτηνα + 10 μεταφορικα οποτε 130 για 50ρι δε δινω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki klr (650cc) hjc Honda CB (1300cc)

Δημοσιεύτηκε

Για ποια λάστιχα και σου είπαν και 190 ευρώ ήθελα να ήξερα εγώ metzeler έβαλα στο κλρ 650 με όλα 230. Τι διαστάσεις φοράς; 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

130 ειπα απο σκρουτζ βαλε και περ;στικα πας στα 150 δε συμφερει για 50 αρι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki klr (650cc) hjc Honda CB (1300cc)

Δημοσιεύτηκε

Είπες ότι τα φθηνότερα επώνυμα με περαστικά τα βρήκες 190. Τε σπα προσωπική μου αποψη είναι σε λάστιχο κ τακάκια δεν κάνεις οικονομία και μαζεψε λίγα ακόμα κ βάλε Επώνυμο. Δεν θα πηγαίνεις μέχρι 60 πίστεψε με ούτε χαλαρά. Τα κινέζικα είναι σκέτο ναυλον. Στο βρεγμένο και στα νερά γενικά είναι με μια λέξη επικίνδυνα. Και είναι δύο τροχοί όπως και να το κάνεις 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda XR400R (426cc) Honda CRF1000L

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

πριν 11 ώρες, το μέλος NIK_PAP_01 έγραψε:

Για ποια λάστιχα και σου είπαν και 190 ευρώ ήθελα να ήξερα εγώ metzeler έβαλα στο κλρ 650 με όλα 230. Τι διαστάσεις φοράς; 

190 ειχα βαλει τα Michelin pilot street πριν 2 χρονια αλλα σε διαστασεις 110 μπροστα και 140 πισω, τοτε ηταν τα πιο φθηνα επωνυμα, δεν εψαχνα επιδοσεις, απλα ηθελα λαστιχα για το καλοκαιρι που βγαζω τις εντουροζαντες.

Τροποποιήθηκε από τον Tasos Meli

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSΧR Triumph Daytona 6755R

Δημοσιεύτηκε

Παρτα μαν! Δεν αξιζει να δινεις λεφτα στα λαστιχα,μην εισαι χαζος.

Στελνουν κ δωρο γυψο νομιζω οι κινεζοι,μια χαρα θα τη βγαλεις κ οικονομικα :)

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki Address 125 (125cc) LS2 Stream Evo FF320 Suzuki V-Strom 650-XT (650cc)

Αν τα πάρεις δώσε και μερικά λεφτά παραπάνω σε ένα first aid kit με γάζες μέσα κλπ να το έχεις μαζί σου γιατί μετά απο κάνα 2-3 μέρες σε βλέπω να τρως σαβούρα με αυτά εδω. Με λάστιχα μάρκας Pneu Moto, η φωτογραφία τους πάνω να γράφει CHINESE MOTORCYCLE PARTS ONLINE, με κεφαλαία κιόλας να δείχνει επιβλητική η κινεζίλα, τότε μάλλον ΔΕΝ θα είναι καλά λάστιχα...λέω εγω τώρα. Είναι προτιμότερο να δώσεις παραπάνω λεφτά σε ένα ζευγάρι καλά λάστιχα για να έχεις το κεφάλι σου ήρεμο συν οτι θα έχει καλύτερο πάτημα στον δρόμο και θα ρολάρει και καλύτερα κιόλας. :yes:

Γενικά με τα λάστιχα δεν είναι καλό να κάνεις τσιγκουνιές γιατί κρίνεται και η ασφάλεια σου στον δρόμο απο αυτά. 

Τροποποιήθηκε από τον ShapeshifterGR98

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha YS125

Δημοσιεύτηκε

για ποιο λόγο να πάρεις κινέζικα λάστιχα? φρένα και λάστιχα είναι πολύ σημαντικά για τη σωματική σου ακεραιότητα!! ας είσαι και στο χωριό!! ξέρεις πως πετάγονται τα φορτηγά και ο καθένας γενικά στην επαρχία? και κράνος όχι από lidl!!  μίλα σε κανένα βουλανιζατέρ για το θέμα σου κανένα καλό επώνυμο δοκιμασμένο και σε καλή κατάσταση μεταχειρισμένο η καινούριο..στο αμάξι είχα δοκιμάσει της sava, οκ είναι για τον τρόπο και συνθήκες οδήγησης.. και απότι βλέπω παίζουν και σε ελαστικά για μοτό..στο δίκυκλο όμως έχω της michelin..σου λέει κάτι αυτό?

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 11 ώρες, το μέλος NIK_PAP_01 έγραψε:

Είπες ότι τα φθηνότερα επώνυμα με περαστικά τα βρήκες 190. Τε σπα προσωπική μου αποψη είναι σε λάστιχο κ τακάκια δεν κάνεις οικονομία και μαζεψε λίγα ακόμα κ βάλε Επώνυμο. Δεν θα πηγαίνεις μέχρι 60 πίστεψε με ούτε χαλαρά. Τα κινέζικα είναι σκέτο ναυλον. Στο βρεγμένο και στα νερά γενικά είναι με μια λέξη επικίνδυνα. Και είναι δύο τροχοί όπως και να το κάνεις 

φιλε εχω και το 600 xj6 n τα μοτερντ το χω παρατημενο το θελω για καμμια βολτα σε χωμα-βουνο ναι οντως σε μαγαζι 190 μου ειπαν

πριν 3 ώρες, το μέλος aleile έγραψε:

για ποιο λόγο να πάρεις κινέζικα λάστιχα? φρένα και λάστιχα είναι πολύ σημαντικά για τη σωματική σου ακεραιότητα!! ας είσαι και στο χωριό!! ξέρεις πως πετάγονται τα φορτηγά και ο καθένας γενικά στην επαρχία? και κράνος όχι από lidl!!  μίλα σε κανένα βουλανιζατέρ για το θέμα σου κανένα καλό επώνυμο δοκιμασμένο και σε καλή κατάσταση μεταχειρισμένο η καινούριο..στο αμάξι είχα δοκιμάσει της sava, οκ είναι για τον τρόπο και συνθήκες οδήγησης.. και απότι βλέπω παίζουν και σε ελαστικά για μοτό..στο δίκυκλο όμως έχω της michelin..σου λέει κάτι αυτό?

οχι ειοδικα το μισελιν δε μου λεει τπτ τα θεωρω κακα λαστιχα...πως εξηγησα εχω το 600 για γουστα το μοταρντ το θελω μονο γ βουνο-χωμα χαλαρες βολτες εκει

σας ευχαριστω για τις απαντησεις αλλα για μηγχανακι που πιανει 300 ευρω δεν αξιζει να δωσαεις 200 μονο για αλστιχα για να βγει θελει αλλα 200 για τα υπολοιπα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki Address 125 (125cc) LS2 Stream Evo FF320 Suzuki V-Strom 650-XT (650cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 3 ώρες, το μέλος Antreasss έγραψε:

δεν αξιζει να δωσεις 200 μονο για λαστιχα

Και κινέζικο 72αρι παπί μάρκας XGJAO να είναι η ασφάλεια σου στον δρόμο δεν είναι θέμα αξίας και τιμής του ίδιου του μηχανακιού. Εγω προσωπικά στο Address έχω τα Michelin CityPro μπροστά και τα Michelin Gazelle πίσω και είμαι ευχαριστημένος μέχρι τώρα σε κράτημα τόσο σε solo rides όσο και σε δικάβαλα. Όταν άλλαξα λάστιχα το 2016 μου πήρε 100€ ο μάστορας (καινούρια λάστιχα) συν τα περαστικά. Βέβαια με ξέρει και κάτι χρόνια κιόλας ο άνθρωπος άρα ίσως να πάω πάσσο εδω πέρα. Γενικά δεν θα έβαζα φθηνιάρικα λάστιχα σε μηχανάκι θα το θεωρούσα επίφοβο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda XR400R (426cc) Honda CRF1000L

Εγω τον καταλαβαινω τον ανθρωπο, οπως και να το κανεις τα 190+ ευρω για λαστιχα σε ενα μηχανακι που ουσιαστικα θα κανει χαβαλε ειναι αρκετα, μη το συγκρινετε με τα παπακι που με ενα 60αρι βαζεις καλα λαστιχα, μπορει να ειναι 50αρι αλλα τα λαστιχα που φοραει ειναι μοτοσυκλετας, εγω προτεινω να ψαχτεις σε μεταχειρισμενα ή αν σε ψηνει να ψαχτεις για τραμπα τις μοταρντ που εχεις και να παρεις εντουρο ζαντολαστιχα.

Τροποποιήθηκε από τον Tasos Meli
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πριν 4 ώρες, το μέλος Tasos Meli έγραψε:

Εγω τον καταλαβαινω τον ανθρωπο, οπως και να το κανεις τα 190+ ευρω για λαστιχα σε ενα μηχανακι που ουσιαστικα θα κανει χαβαλε ειναι αρκετα, μη το συγκρινετε με τα παπακι που με ενα 60αρι βαζεις καλα λαστιχα, μπορει να ειναι 50αρι αλλα τα λαστιχα που φοραει ειναι μοτοσυκλετας, εγω προτεινω να ψαχτεις σε μεταχειρισμενα ή αν σε ψηνει να ψαχτεις για τραμπα τις μοταρντ που εχεις και να παρεις εντουρο ζαντολαστιχα.

εκει τη πατησα φιλε σαν πιτσιρικας τοπληρωσα 800000 δραχμες και στην ουσια τα αναλωσιμα ειναι οπως το ειπες κοστος μηχανης ..Ειπα να το βγαλω για καμμια τσαρκα (ειναι κριμα να σαπισει εχει και λιγα χιλιομετρα)βουνισια και για να πηγαινει ο πατερας μου μεχρι το καφενειο δυστυχως δε περισσευουν θα δω τι θα κανω ευχαριστω για τις γνωμες ειναι ολες σεβαστες

πριν 16 ώρες, το μέλος Krosfala έγραψε:

Παρτα μαν! Δεν αξιζει να δινεις λεφτα στα λαστιχα,μην εισαι χαζος.

Στελνουν κ δωρο γυψο νομιζω οι κινεζοι,μια χαρα θα τη βγαλεις κ οικονομικα :)

γεια σου εξυπνε

Τροποποιήθηκε από τον Antreasss

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Δημοσιεύτηκε

Αντρέα, βάλε αέρα στα λαστιχά σου. Περίπου ένα 10% λιγότερο απο το προτεινόμενο τπυ κατασκευαστή.

Βγάλ' το για μια βόλτα σε επαρχιακή διαδρομή να ζεσταθούν τα λάστιχα που φοράς ήδη. 

Για χαλαρή οδήγηση και βολτούλες της πλάκας, μια χαρά θα κάνουν τη δουλειά τους

(Ελπίζω ο παροπλισμός του δικύκλου να σήμαινε τουλάχιστον έναν σκεπασμένο χώρο χωρίς νταβάνιασμα κ βροχές που καταστρέφουν τα λάστιχα και τα μηχανάκια)

Γενικά υπάρχει μια μεγάλη υπερβολή απέναντι στις χρονολογίες/dot κλπ των ελαστικών, ιδιαίτερα των δικύκλων. Και εντάξει τη δέχομαι την υπερβολή αν γυρίσω το χρόνο στο 2004 και 2007 πχ που αλλάζαμε λάστιχα ανά έτος λες και η καθημερινή μας οδήγηση σπίτι-δουλειά-σπίτι ήταν τμήμα του manx-tt.

Αλλά σήμερα με άδειες τσέπες, δεν υπήρχε περίπτωση να δώσω 170 ευρώ για τα λάστιχα στο μπορντελοπενηντάρι για να πάω σε μια ευθεία με κλίση γκρεμού 100km/h.

Με τις ζάντες θα το πήγαινα το μπορντέλο

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 6 ώρες, το μέλος ksino1100 έγραψε:

Αντρέα, βάλε αέρα στα λαστιχά σου. Περίπου ένα 10% λιγότερο απο το προτεινόμενο τπυ κατασκευαστή.

Βγάλ' το για μια βόλτα σε επαρχιακή διαδρομή να ζεσταθούν τα λάστιχα που φοράς ήδη. 

Για χαλαρή οδήγηση και βολτούλες της πλάκας, μια χαρά θα κάνουν τη δουλειά τους

(Ελπίζω ο παροπλισμός του δικύκλου να σήμαινε τουλάχιστον έναν σκεπασμένο χώρο χωρίς νταβάνιασμα κ βροχές που καταστρέφουν τα λάστιχα και τα μηχανάκια)

Γενικά υπάρχει μια μεγάλη υπερβολή απέναντι στις χρονολογίες/dot κλπ των ελαστικών, ιδιαίτερα των δικύκλων. Και εντάξει τη δέχομαι την υπερβολή αν γυρίσω το χρόνο στο 2004 και 2007 πχ που αλλάζαμε λάστιχα ανά έτος λες και η καθημερινή μας οδήγηση σπίτι-δουλειά-σπίτι ήταν τμήμα του manx-tt.

Αλλά σήμερα με άδειες τσέπες, δεν υπήρχε περίπτωση να δώσω 170 ευρώ για τα λάστιχα στο μπορντελοπενηντάρι για να πάω σε μια ευθεία με κλίση γκρεμού 100km/h.

Με τις ζάντες θα το πήγαινα το μπορντέλο

ναι φιλε ηταν σε γκαραζ αλλα τα δικα του ειναι σε τραγικη κατασταση αστα για να ψαχνω κινεζικα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSΧR Triumph Daytona 6755R

Δημοσιεύτηκε

Σου απαντησα λιγο ειρωνικα,εχεις δικιο συγνωμη.

Απο κει κ περα καλο ειναι να καταλαβεις οτι τα λαστιχα ειναι το μονο πραμα

που εχει επαφη με το εδαφος κ στο μηχανακι ειναι 2.Φτανει να χασει προσφρυση το 1 για να

πεσεις,δεν εχει σχεση με τ αμαξι.Επειδη  οδηγουσα κινεζικα με μηχανακι της δουλειας

κι επεσα με  20χλμ στη γειτονια μου σε γελοια φαση γι αυτο στο λεω.Τοτε θυμαμαι τα χα παρει

τοσο πολυ που επεσα ετσι που τους εβαλα τις φωνες στη δουλεια κ δεν το ξαναοδηγησα εκεινο

μεχρι ν αλλαξουν λαστιχα.Η προσωπικη μου αποψη ειναι αμα δεν εχεις λεφτα για λαστιχα δεν πρεπει

να οδηγας κ μηχανακι.Τωρα δικο σου ειναι κι οτι θες θα κανεις.

Κ δεν ξερω ποσοι  εχουν οδηγησει κινεζικα λαστιχα για να σου πουν

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 18 ώρες, το μέλος Antreasss έγραψε:

..... το μοταρντ το θελω μονο γ βουνο-χωμα.....

:worshippy:

Σοβαρά τώρα;

Για το θέμα των ελαστικών πάντως δεν αξίζει να βάλεις αυτά τα λάστιχα που λες. Καλύτερα να πηγαίνεις με τις σαμπρέλλες.

Η γνώμη μου είναι μην το φτιάξεις καθόλου.

Αφού έτσι και αλλιώς μάλλον θα το κυκλοφορείς ανασφάλιστο στο χωριό.

Πόσα χρόνια έχεις να ανανεώσεις την άδεια στην Τροχαία; Πινακίδες έχει;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Δημοσιεύτηκε

Πλύνε τα λάστιχα και βγάλε μερικες φωτό να δούμε.

Πέλμα και πλαϊνά.

Θεωρώ πως για τη χρήση που θα κάνεις είναι καλύτερα να μείνεις με τα μαμά παρά να πληρώσεις λεφτά για άγνωστα κινέζικα.

Σε τελική ανάλυση όταν οδηγάς μεγαλύτερο και βαρύτερο (σαφώς) μηχανάκι, το 50αρι και πανάλαφρο θα το διαχειρίζεσαι εύκολα και επιπλέον θα θες το 50αρι να γλιστράει και λίγο μπας και χαμογελάσεις λίγο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 9 ώρες, το μέλος constantine 440 έγραψε:

:worshippy:

Σοβαρά τώρα;

Για το θέμα των ελαστικών πάντως δεν αξίζει να βάλεις αυτά τα λάστιχα που λες. Καλύτερα να πηγαίνεις με τις σαμπρέλλες.

Η γνώμη μου είναι μην το φτιάξεις καθόλου.

Αφού έτσι και αλλιώς μάλλον θα το κυκλοφορείς ανασφάλιστο στο χωριό.

Πόσα χρόνια έχεις να ανανεώσεις την άδεια στην Τροχαία; Πινακίδες έχει;

ελα εξυπνε γραφψ παραπανω οτι εκτος των ελαστικων θελει αλλα 200 χαρτια εννοοθσα ααα ξαναεξυπνε για αν το ασφαλισεις δε χρειαζονται αδεια κυκολοφοριας ανανεωμενη

πριν 9 ώρες, το μέλος ksino1100 έγραψε:

Πλύνε τα λάστιχα και βγάλε μερικες φωτό να δούμε.

Πέλμα και πλαϊνά.

Θεωρώ πως για τη χρήση που θα κάνεις είναι καλύτερα να μείνεις με τα μαμά παρά να πληρώσεις λεφτά για άγνωστα κινέζικα.

Σε τελική ανάλυση όταν οδηγάς μεγαλύτερο και βαρύτερο (σαφώς) μηχανάκι, το 50αρι και πανάλαφρο θα το διαχειρίζεσαι εύκολα και επιπλέον θα θες το 50αρι να γλιστράει και λίγο μπας και χαμογελάσεις λίγο

τα μαμα πριν το παρατησω πατουσες φρενο εδω και αντι να σταματησει επιταχυνε ειανι σε αθλια κατασταση ξερα σκασμενα κλπ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ρε παιδες αυτο https://www.skroutz.gr/s/8695978/Anlas-NR-25-Front-Rear-100-80-17-52P.html 

και αυτο https://www.skroutz.gr/s/8696001/Anlas-NR-32-Rear-130-70-17-62S.html

ειναι στις διαστασεις μου θα μου κανουν?? γιατι τα βλεπω για παπιολαστιχα εχει κατι ακομα εκτος των κλασσικων διαστασεων πχ 130-70-17 που πρπεει να δω αν ταιριαζει

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
k8 600 gsxr 1000 L7

αν αυτες τις διαστασεις εχει το μηχανακι σου τοτε θα σου κανουν, στο ειπα και παραπανω!

μη κοιτας τη φωτο που εχουν, τις περισσοτερες φορες ειναι ενδεικτικη

Τροποποιήθηκε από τον noodles

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 ώρες, το μέλος noodles έγραψε:

αν αυτες τις διαστασεις εχει το μηχανακι σου τοτε θα σου κανουν, στο ειπα και παραπανω!

μη κοιτας τη φωτο που εχουν, τις περισσοτερες φορες ειναι ενδεικτικη

φιλε σιγουρα γιατι η anlas εχει αλλα λαστιχα πιο ακριβα για μοτανρτ μη τα παρουμε και τα βλεπουμε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda innova injecion (125cc) AGV K1 pinlockED Honda CB1000RRR KTM (3000cc)

Δημοσιεύτηκε

Έγω θα τα έπαιρνα. Αφού η χρήση είναι χαλαρά στο βουνό τότε μια δοκιμή την αξίζουν...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα