efkola

Έκθεση μοτοσυκλέτας, 18-22 Απριλίου στο Κέντρο Ξιφασκίας(Δυτικό Αεροδρόμιο)

69 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Yamaha XT1200Z (1199cc)

Δημοσιεύτηκε

Σύμφωνα με το δημοσίευμα , η έκθεση διεξάγεται όπως και πέρυσι με την επίσημη υποστήριξη του Συνδέσμου Εισαγωγέων και η οργάνωση έχει ανατεθεί και πάλι στην εταιρία Albatross Εvents υπό τη Γενική Διεύθυνση του κ. Κώστα Λαμάρη.

Αναμένεται επίσημη ανακοίνωση εντός των επόμενη ημερών.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha XT1200Z (1199cc)

Δημοσιεύτηκε

Το δελτίο τύπου για την έκθεση μοτοσυκλέτας.
Όλες τις μέρες της έκθεσης θα υπάρχουν: 

•             Οργανωμένα test rides
•             Flat track experience σε ειδικά κατασκευασμένη οβάλ χωμάτινη πίστα
•             16 παραστάσεις stuntriding, FMX, trial και BMX
•             Σεμινάρια για ασφαλή οδήγηση από το Θανάση Χούντρα
•             Chat sessions για τη συντήρηση της μοτοσυκλέτας

Ωράριο από Τετάρτη 18 έως και Κυριακή 22 Απριλίου καθημερινά από τις 14:00 έως τις 21:00 και το Σαββατοκύριακο από τις 10:00 το πρωί.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Versys (650cc) HJC RPHA 10+ Kawasaki Versys (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Θα λέει τίποτα άραγε;;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Κ13R Honda NC Το ορθοδοξο (700cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 1 ώρα, το μέλος Di_Manolio έγραψε:

Θα λέει τίποτα άραγε;;

Είχα πάει πέρισυ και θα πάω και φέτος. Εγώ προσωπικά την όλη φάση όπως γίνεται εδώ στην Ελλάδα την θεωρώ ανούσια. Νέες παρουσιάσεις μοτοσυκλετών δεν έχουμε οπότε δεν βλέπουμε κάτι το διαφορετικό από άποψη νέων μοντέλων. Τα τεστ ράιντ οι άνθρωποι προσπαθούν να τα κάνουν όσο πιο ενδιαφέροντα γίνεται αλλά και πάλι μιλάμε για λίγους γύρους με πλοηγό όπου δεν μπορείς να καταλάβεις απολύτως τίποτα από την μοτοσυκλέτα. Το μεγαλύτερο λάθος θεωρώ πως γίνεται με την μικρή γκάμα ή/και την απαράδεκτη αντιμετώπιση από τα περίπτερα που αφορούν τα "γύρω γύρω" μιας μοτοσυκλέτας. Από λάστιχα και αναρτήσεις μέχρι ρούχα και drones. Βέβαια είχα πάει ΣΚ οπότε ίσως είμαι λίγο άδικος μιας και γινόταν ο κακός χαμός αλλά περισσότερο θα με έψηνε να κάψω ένα 50ευρο σε ένδειξη διαμαρτυρίας προς το σχεδιαστικό τμήμα της Χόντα παρά να αγοράσω το οτιδήποτε από αυτά που προωθούνταν εκεί. Για να τα λέμε και όλα βέβαια , χαμός-ξεχαμός αλλά οι αφοι Πέτσας όπως πάντα με χαμόγελο και όρεξη να εξυπηρετήσουν τους πάντες.

Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Sportcity (250cc) AGV T2 Honda CRF 1000L (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

+1 @Gouky7

Μονο και μονο για τους αφους Πετσα και τους ανθρωπους της ΚΤΜ θα ξαναπαω και φετος. Με τον γιο μου και παλι να καβαλαει σε ολες τις μοτο που μπορουσε :laugh:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 990 adv orange (999cc) MV Agusta veloce (800cc)

Δημοσιεύτηκε

θα δουμε και τα benelli:_devil:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT1200Z (1199cc)

Δημοσιεύτηκε

Τα μοντέλα που θα λάβουν μέρος στα test rides και κάποιες επιπλέον λεπτομέρειες για την έκθεση.

test_ride_bikes_2018_ekthesi_motosikleta

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Tuono V4 (1100cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγώ φέτος θα ήθελα να δω καλύτερο κομμάτι με εξοπλισμό αναβάτη και aftermarket προϊόντα.

Από μοτοσυκλέτες για τα ελληνικά δεδομένα και η περσινή τίμια ήταν.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 10 ώρες, το μέλος Wolf1138 έγραψε:

Εγώ φέτος θα ήθελα να δω καλύτερο κομμάτι με εξοπλισμό αναβάτη και aftermarket προϊόντα.

Από μοτοσυκλέτες για τα ελληνικά δεδομένα και η περσινή τίμια ήταν.

Ακριβώς. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Wave (110cc) AGV K-3 SV Kawasaki Z (650cc)

Δημοσιεύτηκε

kawasaki test rides γιόκ ? :blush:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF 500A Αλλος DY 125RS Efi (125cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγώ ελπίζω να έχουν το ίδιο κέτερινγκ με πέρσι, το παστίτσο του ήταν θεϊκό :tooth:

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fazer s2 Suzuki /GSX-S/BusaGen2

Δημοσιεύτηκε

2 κομματια απο δαυτο μου φερνει αμεσο χεσ... Ευτυχως που το τρωω μονο στο σπιτι!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda C50 European

Δημοσιεύτηκε

Πήγε κανείς εχθές 1η μέρα να μας πει εντυπώσεις; 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 14 λεπτά, το μέλος A-nik-i έγραψε:

Πήγε κανείς εχθές 1η μέρα να μας πει εντυπώσεις; 

Δεν θα σου πω αν αξίζει να πας ή όχι διότι είναι εντελώς υποκειμενικό το θέμα. Εγώ πήγα περισσότερο για τον χαβαλέ ( και τα έφερε έτσι η φάση που έριξα άπειρο γέλιο ) και για να στηρίξω την όποια προσπάθεια γίνεται. Ξενέρωσα πολύ που δεν υπήρχε περίπτερο της Triumph. Θα σου έλεγα να μην ξοδέψεις χρόνο στα test rides αν δεν είσαι όντως ψημένος για κάποιο μοντέλο. Ειδικά στους κράχτες γίνεται ο χαμός, πράγμα που θα σε κουράσει. Θα σου έλεγα να πας μόνο και μόνο για να ακούσεις τα ανεβοκατεβάσματα του Τουόνο με το σίφτερ αλλά οι 9/10 που το οδηγούν όχι μόνο αγνοούν την ύπαρξή του αλλά νομίζουν πως οδήγησαν το Shiver (true story ). Το ξέρω πως δεν σε βοηθάω ιδιαίτερα αλλά αν θες , ρώτα με συγκεκριμένα πράγματα να σου πω.

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tiger & Ninja HJC RPHA-10+ Waiting 4 it...

Δημοσιεύτηκε

Πήγα χθες και βρήκα πολύ περισσότερο κόσμο από ότι περίμενα. Μεγάλα περίπτερα από BMW, KTM, Ducati, Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Benelli (από σκούτερ έχει και Kymco, Piaggio, κλπ). Ωραίο περίπτερο με σούπερ διακόσμηση και κλίμα η Harley Davidson. Αξεσουάρ πολλά δεν έχει. Έχουν πάει και μερικοί μικρότεροι εκθέτες (clubs, sites, αξεσουάρ, κλπ) σε ένα μικρότερο χώρο σε μορφή διαδρόμου που πρέπει να σου πουν ότι υπάρχει αλλιώς παίζει και να μην το δεις.

Η Triumph λάμπει φυσικά διά της απουσίας της! Σοφή κίνηση και τα συγχαρητήριά μου στους υπεύθυνους. Κάνουν πωλήσεις μετρημένες στα δάχτυλα πλέον, το δίκτυό τους συνεχώς συρρικνώνεται, και αποφάσισαν να μην πάρουν μέρος και στην επίσημη έκθεση. Περασμένα μεγαλεία, διηγώντας τα να κλαις.

Από test rides δεν έχω άποψη. Είχα δηλώσει συμμετοχή στα test rides της Yamaha (MT Tour) αλλά τα άφησα. Αν πας μόνο για αυτά πρέπει να πληρώσεις εισητήριο, να μπεις στην έκθεση, και να κουβαλάς κράνος/γάντια/μπουφάν γιατί η είσοδος των test rides της Yamaha είναι μέσα από το χώρο της έκθεσης. 

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 33 λεπτά, το μέλος blueninja έγραψε:

Η Triumph λάμπει φυσικά διά της απουσίας της! Σοφή κίνηση και τα συγχαρητήριά μου στους υπεύθυνους. Κάνουν πωλήσεις μετρημένες στα δάχτυλα πλέον, το δίκτυό τους συνεχώς συρρικνώνεται, και αποφάσισαν να μην πάρουν μέρος και στην επίσημη έκθεση. Περασμένα μεγαλεία, διηγώντας τα να κλαις.

Ανοίγεις τεράστιο θέμα για κουβέντα. Από την μία είναι ακριβώς όπως τα περιγράφεις. Από την άλλη βέβαια υπάρχουν διάφορα ερωτήματα. Κι εγώ ξενέρωσα φουλ που η Τ δεν ήταν στην έκθεση επειδή θα γούσταρα να χαζέψω τα μοντέλα της τα οποία αν το καλοσκεφτείς έχουν σχεδόν όλα ένα ενδιαφέρον ( με εξαίρεση ίσως το 1200 explorer ). Όμως ποιο είναι πραγματικά το νόημα μιας τέτοιας έκθεσης; Αν μπορούσαμε να μετρήσουμε πόσοι από όσους θα περάσουν από την έκθεση θα αγοράσουν κάποιο δίτροχο μέχρι και την επόμενη έκθεση τότε παίζει το ποσοστό των Χόντα-Γιαμάχα να ξεπερνάει το 50% και ίσως να λέω και λίγο. Ας πάρουμε λοιπόν το παράδειγμα της Γιαμάχα για το οποίο έτυχε να έχω και άποψη επειδή μου ζητήθηκε να μάθω πληροφορίες για το νέο Tracer GT. Άσχετοι, ανενημέρωτοι και βαριεστημένοι τύποι που ουδεμία γνώση είχαν για το next bing thing που πουλάνε μετά το Tmax. Δεν αναφέρομαι στο ότι δεν ανακοινώνουν επίσημη τιμή μιας κι αυτό μπορεί να μην είναι στο χέρι τους αλλά στο οτι δεν γνωρίζουν τα βασικά του τι εκθέτουν. Είναι αδιανόητο να ξέρω εγώ κα ο καθένας μας περισσότερα από ότι αυτοί. Εγώ έτσι ,που δεν υπάρχει περίπτωση ούτε σε χίλιες ζωές από τώρα να πάρω Tracer. Φαντάσου πως θα νιώθει κάποιος που πραγματικά ενδιαφέρεται.

Από την άλλη τι πραγματικά προσφέρει μια έκθεση μοτοσυκλέτας στις πωλήσεις; Πες πως ενδιαφέρομαι για το ZZR ( τυχαίο παράδειγμα βεβαίως βεβαίως:wub: ). Τι ακριβώς θα με κάνει τελικά να το αγοράσω; Η παρουσία του σε μια έκθεση που θα προσπαθήσω να το επεξεργαστώ από κοντά ανάμεσα σε μοτοσυκλετιστές με την ίδια με εμένα επιθυμία, κάγκουρες με Α2 ή και χωρίς δίπλωμα, μπαρμπάδες που πήγαν εκεί για να κάνουν "αλογάκι" με κάθε <<exotic>> μηχανή , χαζογκόμενες που κάθε φορά που ανεβαίνουν πάνω τεστάρουν και την ποιότητα της βαφής με την ατσουμπαλιά τους; Πρόσεξε , δεν κατακρίνω τον κόσμο που πηγαίνει εκεί κι έχει τέτοια συμπεριφορά. Έκθεση είναι, στην μαζική προσέλευση στηρίζεται η επιτυχία της και ως εκ τούτου δεν πρέπει να περιμένεις κάτι το διαφορετικό. Το ZZR θα το αγοράσω ή θα το απορρίψω όταν θα πάω στην Καβασάκι και όχι από την παρουσία της ή την απουσία της από μία έκθεση.

Τα λέω όλα αυτά γιατί εικάζω πως το περίπτερο στην έκθεση θα έχει και ένα σεβαστό ενοίκιο και η Τ μπορεί να αξιολόγησε πως εμπορικά δεν την συμφέρει κάτι τέτοιο. Επίτευγμα σε κάθε περίπτωση είναι το ότι μας έλλειψε και στους δύο. Δηλαδή ΟΚ, η benelli ήταν εκεί και μπράβο τους και καλή επιτυχία να έχουν. Αν του χρόνου λείπει θα το πάρει κανείς πρέφα; Να το πω και διαφορετικά, μακάρι τα χρήματα που δαπανήθηκαν να πήγαιναν στην αγορά μοτοσυκλετών που θα μπορούσαν να διατεθούν για test ride σε υποψήφιους κατόχους από τις αντιπροσωπίες. Διότι εγώ θεωρώ περισσότερο αδιανόητο να σου ζητάει η Χ μάρκα είκοσι χιλιάδες ευρώ για μοτοσυκλέτες που δεν μπορείς να τις οδηγήσεις για μισή ώρα να πάρεις λίγο πρέφα του τι γίνεται παρά την απουσία μιας εταιρίας από την έκθεση.

Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Απο την αλλη, αυτες οι εταιρειες που πανε και ξοδευονται, που διοργανωνουν πορτοκαλι μερες, ΜΤ τουρς η οπως αλλιως λεγονται εχουν σαφως περισσοτερες πιθανοτητες να παρουν τα λεφτα του κοσμου που ψαχνει.

Στην τελικη, πολλες εμποριες δεν εχει, πολλα συνεργεια δεν εχει, στις εκθεσεις δεν παταει, πως θελει να πουλα μοτοσυκλετες η Τ;

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 1 λεπτό, το μέλος PaNick έγραψε:

Απο την αλλη, αυτες οι εταιρειες που πανε και ξοδευονται, που διοργανωνουν πορτοκαλι μερες, ΜΤ τουρς η οπως αλλιως λεγονται εχουν σαφως περισσοτερες πιθανοτητες να παρουν τα λεφτα του κοσμου που ψαχνει.

Στην τελικη, πολλες εμποριες δεν εχει, πολλα συνεργεια δεν εχει, στις εκθεσεις δεν παταει, πως θελει να πουλα μοτοσυκλετες η Τ;

Σχετικα με τις πορτοκαλι μερες και τα σχετικα, τα θεωρω events της πλακας. Εξαιτιας τους δεν εχω οδηγησει ποτε το 1290 γιατι το θεωρω κοροϊδια να σου λενε παρε το ready to race οπλο και πηγαινε με 50 χλμ. Δεν παιρνω sh, 1290 παιρνω. Πας στην μπεμβε,στην Ντουκατι, στην Χοντα κοκ και σου λενε παρτο και γαμα το. Ε, ετσι πρεπει να ειναι τα test ride. Ας βαλουν ως προϋποθεση μεχρι και ολοσωμη φορμα. Τα orange days ειναι απαραδεκτα κατα την ταπεινη μου αποψη.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 1 λεπτό, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Σχετικα με τις πορτοκαλι μερες και τα σχετικα, τα θεωρω events της πλακας. Εξαιτιας τους δεν εχω οδηγησει ποτε το 1290 γιατι το θεωρω κοροϊδια να σου λενε παρε το ready to race οπλο και πηγαινε με 50 χλμ. Δεν παιρνω sh, 1290 παιρνω. Πας στην μπεμβε,στην Ντουκατι, στην Χοντα κοκ και σου λενε παρτο και γαμα το. Ε, ετσι πρεπει να ειναι τα test ride. Ας βαλουν ως προϋποθεση μεχρι και ολοσωμη φορμα. Τα orange days ειναι απαραδεκτα κατα την ταπεινη μου αποψη.

Δεν εχω παει ποτε γιατι μετα θα το καψω το σκουτερ :tooth:
Αλλα αν βαζουν πλοηγο να θετει τον ρυθμο ειναι οντως χαλια. Αν και παλι κατι μπορεις να κανεις :winking: 
Συμφωνω ομως.

Και για να μην ειμαι offtopic στην εκθεση θα παω το Σαββατο το απογευμα με την οικογενεια. Θελω να δω απο κοντα και το 1190 adv  που αρεσει στην γυναικα. ( μυστηριες οι βουλες των γυναικων  :tooth: ). Ο μικρος θελει χωματερο.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fazer s2 Suzuki /GSX-S/BusaGen2

Δημοσιεύτηκε

Επειδη εχω παει 2 φορες στους πορτοκαλι δεν θυμαμαι οι πλοηγοι να πηγαιναν σαν κοτες.Μαλιστα την πρωτη φορα ηταν γνωστος χωματερος (εγω δεν τον ηξερα) ο οποιος μας εκανε στην αρχη ενα σεμιναριο (παρουσια του Χουντρα) η κατι τετοιο και στο δρομο δεν τον πλησιαζε κανεις.Ειχα ανεβασει εδω καποιες φωτο απο τοτε.

Στο φετινο τεστ του μουλτι ο πλοηγος κρατουσε τα προσχηματα ασφαλειας κ σαφως πηγαινε πιο συγκρατημενα.Τον ακολουθουσα με χαρακτηριστικη ευκολια για να μην πω οτι ηθελα να αναλαβω εγω την πλοηγηση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Εγω το Μουλτι το πηρα μονος μου και το πηγα οπως ηθελα, στα orange days εχουν παει ατομα απο εδω μεσα που τα εμπιστευομαι, πχ @karellen και μου εχουν μεταφερει πως ο ρυθμος ηταν πολυ αργος. Ισως ετυχες σε ιδιαιτερη μερα , τι να πω. Δυσκολα ο πλοηγος θα ανεβασει ρυθμο ικανο για συμπερασματα διοτι απλα σπαει επισημως καθε νομο του ΚΟΚ και σε περιπτωση στραβης αδυνατω να σκεφτω πως θα την βγαλει καθαρη τοσο ο ιδιος οσο και η εταιρεια.

Τροποποιήθηκε από τον Gouky7

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
now_PCX125 (125cc) Bell Qualifier who knows?

Δημοσιεύτηκε

Έχω συμμετάσχει σε μπόλικα test ride - group ride μέχρι σήμερα και πολλές φορές σε κάνουν να αισθάνεσαι περίεργα και ομορφα μαζί.

Για μένα είναι σωστή η απόφαση να μην δώσουν μεγάλο κομμάτι δρόμου για test όπου να μπορούν να αναπτυχθούν μεγάλες ταχύτητες, γιατί όλοι πάνε το γκ@λο τους και η ασφάλεια (ποια?) πάει περίπατο.Έχω πετύχει και κάτι τζιμάνια πλοηγούς, που δίνουν το "καλό" παράδειγμα αλλά αυτοί , στα φρύδια τους, εσύ υπέγραψες το χαρτί οτι εσύ αναλαμβάνεις όλη την ευθύνη...

Μη μιλήσω για τα μέχρι τώρα ατυχήματα.

Μια αίσθηση σου δίνουν και έχουν τόσο κόσμο να εξυπηρετήσουν, άμα θες κάτι τόσο πολύ και ενδιαφέρεσαι θα τη ζητήσεις τη κούκλα σου για εκτενέστερο test ride με την ησυχία σου.

Θυμάμαι και περιστατικά που δεν πρόκειται να επαναληφθούν απο μένα τουλάχιστον , τρέχαμε με 160km/h  σε δρόμο των 110 και χάθηκαν άτομα γιατί δεν ξέραν τη περιοχή
(περιττό να πω οτι ούτε για αστείο ο δρόμος σήκωνε τόσα).

Πρόλαβα και είδα 190km/h σε δημόσιο δρόμο  απλά για να ακολουθήσω  πλοηγό,

Είδα βέβαια και συμπεριφορά , τα καλά να λέγονται, που και σε σωστή διαδρομή μας πήγε, και είδαμε πως ανοίγει το μηχανάκι εντός ορίων και λίγο παιχνίδι έπαιξε εφόσον καταλαβαίναμε ο ένας τον άλλον. Είμασταν και 3 άτομα βέβαια ε? Όχι το 5ο τάγμα πεζικού

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki z1000sx (1043cc) Schuberth S2 sport Aprilia tuono v4

Δημοσιεύτηκε

Πήγα και εγώ σήμερα στην έκθεση, αφού πρώτα έκανα τεστ ραιντ το MT-10. Σαν έκθεση ήταν οκ για τα ελληνικά δεδομένα αλλά θα ήθελα παραπάνω συμμετοχή για τον εξοπλισμό. 
Έκανα και τεστ ride τo Shiver και το Tuono :wub::wub:. Όχι πως μπορείς να βγάλεις και πολλά συμπεράσματα αλλά το άτιμο είναι φοβερό . Από το MT-10 περίμενα πολλά παραπάνω από αυτά που τελικά έδωσε. Ήμουν και ο πρώτος που το πήρε σήμερα. Ανέκδοτο το mode 1. Απλα τραγικό. Εκτίμησα ακόμα περισσότερο το SX πάντως.:laugh: 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Παίδες όλοι δίκιο έχουμε. Εμένα προσωπικά δεν με καλύπτει το "λίγο παιχνίδι" γιατί ειναι τέρμα υποκειμενικό, ούτε το " πηγαίναμε με 160 χλμ " γιατί στα 180 ή στα 200 ή στα 220 μπορεί να κουνάει τον κώλο του και απαιτώ να το ξέρω πριν σκάσω τα χρήματά μου ούτε να δω πως "ανοίγει ένα μηχανάκι εντός ορίων" γιατί αυτό είναι ανέφικτο εκ φύσεως εκτός αν το τεστ γίνει σε μια Autobahn. Anyway δεν έχει νόημα όλο αυτό γιατί βγαίνουμε off topic.:baby:

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
now_PCX125 (125cc) Bell Qualifier who knows?

Δημοσιεύτηκε

Καταλαβαίνω τι λες, γιατί αυτό θα ήταν το optimum.

Δεν έχω δει βέβαια παλικάρια που πήραν R1 να έχουν πάει σε πίστα να το δοκιμάσουν βέβαια :biggrin:

@Thanos89 έχει έναν ήχο όμως ε?? :wub:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.