Gouky7

International βόλτα Mybike 2018

62 μηνύματα σε αυτό το θέμα

BMW Κ13R Honda NC Το ορθοδοξο (700cc)

Δημοσιεύτηκε

@cloud_constructor στειλε μου με πμ το κινητο σου αν μπορεις να σε ενημερωσω για το τι και πως

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Triumph Tiger 800 XC (800cc) Shark Speed R Honda Africa 2 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 21 λεπτά, το μέλος Gouky7 έγραψε:

@cloud_constructor στειλε μου με πμ το κινητο σου αν μπορεις να σε ενημερωσω για το τι και πως

Θέλω και εγώ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Γιο ρε. Το γράφω κι εδώ για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις. Όταν σηκώθηκε το θέμα της βόλτας , υπήρξαν κάποια άτομα που δήλωσαν εξ αρχής συμμετοχή μέσω πμ και κάποια παιδιά που έδειξαν ενδιαφέρον αλλά για τους Χ,Ψ λόγους δεν μπορούσαν να δεσμευτούν από τόσο νωρίς. Όσοι λοιπόν μαζευτήκαμε , βρεθήκαμε αρκετές φορές για να συζητήσουμε λεπτομέρειες της βόλτας, να γνωριστούμε καλύτερα αλλά να γράψουμε και κάποια χιλιόμετρα μαζί ώστε να βρούμε τον επιθυμητό για όλους ρυθμό. Όσο περνούσε λοιπόν ο καιρός και μιας και κουμπώσαμε , έπεσε στο τραπέζι η ιδέα πως αν δεν δηλώσουν κι άλλα παιδιά συμμετοχή τότε να αλλάξουμε τον προορισμό της βόλτας με κάποιον άλλον, πιο "ιδιαίτερο". Όλοι είχαμε κρατημένη άδεια που θέλαμε να την ξοδέψουμε κατ αυτό τον τρόπο οπότε την Πέμπτη 1η Μαρτίου στο <<καθιερωμένο>> ποτάκΕ της παρέας, αποφασίστηκε από κοινού να πραγματοποιηθεί η βόλτα στο Μαυροβούνιο και στα πέριξ αυτού μεταθέτοντας την Βουλγαρία για κάποια άλλη στιγμή. Το ξεκαθαρίζω για να είμαι απόλυτα κατανοητός , αν υπήρχε έστω κι ένα άτομο που στις 28 Φεβρουαρίου 23:59 το βράδυ εκδήλωνε σίγουρη συμμετοχή στην βόλτα, το πρόγραμμα θα τηρούνταν κατά γράμμα απ όλους. Τον @nikos_pc τον ενημέρωσα τηλεφωνικώς , τον @cloud_constructor όχι διότι δεν έχω το τηλέφωνό του. Ευχαριστώ από καρδιάς τα δύο παιδιά όπως κι όλους όσους ήθελαν να έρθουν αλλά δεν τα κατάφεραν κι ελπίζω πραγματικά να τους δω όλους στην επόμενη καλά να είμαστε.

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha xj6n (600cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

πριν 4 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Γιο ρε. Το γράφω κι εδώ για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις. Όταν σηκώθηκε το θέμα της βόλτας , υπήρξαν κάποια άτομα που δήλωσαν εξ αρχής συμμετοχή μέσω πμ και κάποια παιδιά που έδειξαν ενδιαφέρον αλλά για τους Χ,Ψ λόγους δεν μπορούσαν να δεσμευτούν από τόσο νωρίς. Όσοι λοιπόν μαζευτήκαμε , βρεθήκαμε αρκετές φορές για να συζητήσουμε λεπτομέρειες της βόλτας, να γνωριστούμε καλύτερα αλλά να γράψουμε και κάποια χιλιόμετρα μαζί ώστε να βρούμε τον επιθυμητό για όλους ρυθμό. Όσο περνούσε λοιπόν ο καιρός και μιας και κουμπώσαμε , έπεσε στο τραπέζι η ιδέα πως αν δεν δηλώσουν κι άλλα παιδιά συμμετοχή τότε να αλλάξουμε τον προορισμό της βόλτας με κάποιον άλλον, πιο "ιδιαίτερο". Όλοι είχαμε κρατημένη άδεια που θέλαμε να την ξοδέψουμε κατ αυτό τον τρόπο οπότε την Πέμπτη 1η Μαρτίου στο <<καθιερωμένο>> ποτάκΕ της παρέας, αποφασίστηκε από κοινού να πραγματοποιηθεί η βόλτα στο Μαυροβούνιο και στα πέριξ αυτού μεταθέτοντας την Βουλγαρία για κάποια άλλη στιγμή. Το ξεκαθαρίζω για να είμαι απόλυτα κατανοητός , αν υπήρχε έστω κι ένα άτομο που στις 28 Φεβρουαρίου 23:59 το βράδυ εκδήλωνε σίγουρη συμμετοχή στην βόλτα, το πρόγραμμα θα τηρούνταν κατά γράμμα απ όλους. Τον @nikos_pc τον ενημέρωσα τηλεφωνικώς , τον @cloud_constructor όχι διότι δεν έχω το τηλέφωνό του. Ευχαριστώ από καρδιάς τα δύο παιδιά όπως κι όλους όσους ήθελαν να έρθουν αλλά δεν τα κατάφεραν κι ελπίζω πραγματικά να τους δω όλους στην επόμενη καλά να είμαστε.

πες λιγα λογια για την εκδρομη που θα ξεκινησετ διαδρομη κλπ...καποιοι εκδηλωσαν ενδιαφερον βρεθηκατε λιγοι κλπ χωρις να υπαρχει δημοσια ενημερωση ενω εχεις κανει δημοσιο ποστ το βρισκεις σωστο?

Τροποποιήθηκε από τον Antreasss

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αντρικο, θα ξεκινησω να ασχολουμαι με τους γενικοτερους προβληματισμους σου οταν γινετε δυο τα ατομα που θα τους εκφρασετε. Οσο εισαι ενας αρνουμαι:laugh:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1290 SD GT (1301cc) Shoei NXR Flagger KTM 1290 SD GT (1301cc)

Δημοσιεύτηκε

Δεν διάβασα όλο το θέμα, αλλά σε τέτοια βόλτα δεν βάζεις μέσα άτομα που δεν ξέρεις οδηγικά....

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 990 adv orange (999cc) MV Agusta veloce (800cc)

Δημοσιεύτηκε

τα ειπαμε και στην πιτα γιαννη.Με το καλο να πατε,αλλωστε η περιοχη ειναι πολυ καλη,την εχω περπατησει με μοτο..10 μερες ρε κουφαλες....θα καλοπερασετε!!!!!!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 38 λεπτά, το μέλος Ravendark έγραψε:

Δεν διάβασα όλο το θέμα, αλλά σε τέτοια βόλτα δεν βάζεις μέσα άτομα που δεν ξέρεις οδηγικά....

Νοημοσύνη και κοινή λογική να υπάρχει και οι οδηγικές ικανότητες σε τέτοιου ύφους βόλτες νομίζω πως έρχονται σε δεύτερη, μην σου πω και σε τρίτή, μοίρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 1 λεπτό, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Νοημοσύνη και κοινή λογική να υπάρχει

χαχαχαχαχχαχχα

Κάτσε έχω καλό, μου το είπανε εχθές:

''Δεν σερβίρουμε χρονομηχανές!!!'' . Μπαίνει μια χρονομηχανή σε ένα μπαρ και ζητάει ένα ποτό.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki vstrom (650cc)

Δημοσιεύτηκε

κλαψ λιγμ...

απο την αλλη μαυροβουνιο ε ουτε εκει εχω παει , εινια ποιο μακρυα νομιζω..κατσε σου στελνω την τηλεφωνουμπα μου τωωωωωωρα!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki vstrom (650cc)

Δημοσιεύτηκε

Βασικα τωρα που ξαναδιαβαζω την απαντηση σου μετα τον πρωινο καφε (χαχα) , καταλαβαινω οτι ειναι αργα

εεχ next time! ΧΑΒ ΦΑΝΣ!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1290 SD GT (1301cc) Shoei NXR Flagger KTM 1290 SD GT (1301cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Νοημοσύνη και κοινή λογική να υπάρχει και οι οδηγικές ικανότητες σε τέτοιου ύφους βόλτες νομίζω πως έρχονται σε δεύτερη, μην σου πω και σε τρίτή, μοίρα.

αυτό εννοώ, όχι αν έχει χέρια ή όχι

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.