Gouky7

International βόλτα Mybike 2018

47 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda SH (150cc) HJC RPHA 70 KTM SUPER ADVENTURE (1290cc)

Δημοσιεύτηκε

Θα ήθελα πολύ να έρθω σε αυτή τη βολτούλα μαζί σας , πρώτα απ όλα για να γνωρίσω κάποια άτομα από εδώ που γουστάρω . Πολύ ωραία ιδέα Γιάννη ! 

Θέλει σκέψη όμως από εμένα για τους εξής λόγους :

1) έχω να κάνω τέτοια εκδρομή στο εξωτερικό  (πολυάριθμη και με άτομα που ΔΕΝ γνωρίζω καλά ) από το 2012 όπου και είπα τότε πως δεν πρόκειται να το ξανακάνω για πολλούς και διάφορους λόγους που δεν είναι του παρόντος .

2) Δεν ξέρω αν είμαι ακόμα τόσο ώριμος που μπορώ να τηρήσω τους κανόνες της εκδρομής αυτής μάλλον μπορώ αλλά δεν είμαι σίγουρος  .Έχω ενδοιασμούς για το νούμερο 2 απ τους κανόνες σου και λιγότερο για το νούμερο 7. Τα άλλα είναι έυκολα .

3) Δεν έχω μηχανή :tooth: (κλάιν μάιν λόγος , θα πάρω μία λογικά για εκείνες τις μέρες και μετά την πουλάω) 

Αρέσει σε 11 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda CB500X (471cc) HJC IS-17

Δημοσιεύτηκε

Καθεσαι βρε πουλακι μου γραφεις γραφεις, εχεις ελπιδες...λες και για τα χοντα...

Ρε ανθρωπΑ αν δεν σε εχει αφησει μεχρι την Θηβα, θα γλιστρησεις (φτου φτου) απο τα ιδια σου τα λαδια στον Δομοκο...ποια ΒΙλγαρια και πΙτσες...

Παρολαυτα να ερωτηξω λιγο...για διαμονη τι σκεφτεστε; Free στον καθενα οπου γουσταρ' (μλκια για την παρεα) ή εχετε τσεκαρει τιποτις; Ειναι βασικο για το τελικο κοστος... Προφανως θα κλειστουν με το τελος της δηλωσης...προφανως κανα 30αρι την βραδυα; προφανως με παρκινγκ; τζακουζι; κανουν φραπε; κι αν ναι βαζουν παγακια; θα χει αφρο; μονοκλινο γιατι κανεις δεν θελει να λεει οτι κανει παρεα με χοντακια ή παρτουζα σε τετρακλινο λαδιερες και ταφοι; Νταξ' ειναι κ το ποσοι θα 'ρθουν...ναι οκ...

Λοιπον σε 1η φαση με ενδιαφερει, αλλα θα το δω μεχρι τοτε (γαμω τα λεφτα μου)... 1ον για να κανω εντυπωση και 2ον για να τρωτε τα νυχια σας απο την αγωνια για το ποσο αργα θα χρειαστει να πατε...

Συγχαρητηρια και μπραβο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki freewind (650cc)

Δημοσιεύτηκε

λοιπον φιλε εκατσα και διαβασα οσα εγραψες επετρεψε μου καποια σχολια καταρχας ειμαι μεσα αλλα ειμαι απο βορεια Ελλαδα οποτε θα βρεθουμε στα συνορα..Δευτερον απο δραμα ειανι πολυ πιο μακρυα και πολυ χειροτερος δρομος προμαχωνας σερρων ειναι πολυ καλυτερα... τα δωματια στα βαλκανια ειναι φτηνα με 20 ευρω κλεινεις ενα αξιπρεπες δωματιο σε καποια πασιον οχι πολυτελειας αλλα καθαρο αναφερομαι σε δικλυνο δωματιο οποτε οσοι ειναι με τις γυναικες τους οκ οι αλλοι αν μαζευτουμε πολλοι γνωριζομαστε στο δρομο και αν καποιοι θελησουν ας συγκατοικοισουν αν δε τα βρουν η αλλαζουν το επομενο βραδυ η κλεινουν μονοκλινο ειναι περιπου στην ιδια τιμη ...Το μπανκσο ειναι χειμερινο θερετρο για σκι υπαρχει το μπλακοεβραντ κοντα που ειναι νομιζω γυρω στις 100000 κατοικους πολη ισως αξιζει εκει μια διαμονη αλλα και μπανσκο ειναι ομορφα ακομα και ανοιξη η διαδριμη ειναι υπεροχη απο κει μεχρι Σοφια ειναι χοντρικα ενα διωρο οποτε αλλη μια βραδυα Σοφια ...γνωμη μου ειναι η συνεχιζουμε για φιλλιποθπολη η ακομα και βαρνα η βουκουρεστη (ρουμανια που αξιζουν 2 βραδυα) γνωμη λεω μη βαρατε πςντως 4 μερες βουλγαρια ακτα τη γνωμη μου δεν αξιζει

α να τονισω οτι σε ορισμενα σημεια ειδικα για μπανσκο ο δρομςο ειναι αθλιος και επισης οτι μπανσκο 10 βαθμους ακομα και μαιο ουτε για αστειο το βραδυ θα εχει θπο το μηδεν οποτε μαλλινη μπλουζα και μπουφαν καλο οπως και γαντια απαραιτητα..Αν θελεται ξενοδοχειο με παρικινγκ και πρωινο ειναι εκει γυρω στα 30 που ειπε το παιδι παραπανω για σοφια ειναι πιο ακριβα..την γνωριζω τη βουλγαρια οποτε αν θελετε κατι να το συζητησουμε αξιολογες πολεις κλπ δεν πολυεχει η επαρχια εχει πολυ φτωχεια θα δειυτε σπιτια χωρις σοβα και με μπαλομενα παραθυρα... στη σοφια θα δεις καρο και διπλα να περναει φερραρι 350000 ευρω η σοφια εχει καλη ζωη

...αααα η βενζινη στη βουλγαρια ειναι 1 ευρω και οι τιμες σε ταβερνες μισες απο εδω..τσιαγαρα 2,5-2,7 το πακετα παραθετω καποιες γενικες πληροφοριες για μια πρωτη εικονα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TT 600E HJC FG-17 MV Agusta F1 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Μέσα είμαι. Μια αλλαγή μπουζί κάνω και έτοιμος.

moto3.jpg?itok=40RefHcB

Θα πάρω και το μωρό μου μαζί!

MV5BNjdmNDY1ODctNmM2Mi00Mzg2LWFlNmEtZmU3

Πέρα από τη πλάκα είναι καλή η ιδέα. Δεν θα μπορέσω λόγω υποχρεώσεων εκείνες τις μέρες!

Όσοι πάτε να περάσετε καλά!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Κ13R Honda NC Το ορθοδοξο (700cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

πριν 10 ώρες, το μέλος xampos έγραψε:

1) έχω να κάνω τέτοια εκδρομή στο εξωτερικό  (πολυάριθμη και με άτομα που ΔΕΝ γνωρίζω καλά ) από το 2012 όπου και είπα τότε πως δεν πρόκειται να το ξανακάνω για πολλούς και διάφορους λόγους που δεν είναι του παρόντος .

2) Δεν ξέρω αν είμαι ακόμα τόσο ώριμος που μπορώ να τηρήσω τους κανόνες της εκδρομής αυτής μάλλον μπορώ αλλά δεν είμαι σίγουρος  .Έχω ενδοιασμούς για το νούμερο 2 απ τους κανόνες σου και λιγότερο για το νούμερο 7. Τα άλλα είναι έυκολα .

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια Μπαμπίνιο. Αυτό που έκανες το 2012 δεν θα το έκανα που να μου έκαναν την βόλτα δώρο. Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα όπως κι εσύ εμένα. Τα ζυγίζεις και το βλέπεις.

πριν 9 ώρες, το μέλος Χ έγραψε:

Παρολαυτα να ερωτηξω λιγο...για διαμονη τι σκεφτεστε; Free στον καθενα οπου γουσταρ' (μλκια για την παρεα) ή εχετε τσεκαρει τιποτις; Ειναι βασικο για το τελικο κοστος... Προφανως θα κλειστουν με το τελος της δηλωσης...προφανως κανα 30αρι την βραδυα; προφανως με παρκινγκ; τζακουζι; κανουν φραπε; κι αν ναι βαζουν παγακια; θα χει αφρο; μονοκλινο γιατι κανεις δεν θελει να λεει οτι κανει παρεα με χοντακια ή παρτουζα σε τετρακλινο λαδιερες και ταφοι; Νταξ' ειναι κ το ποσοι θα 'ρθουν...ναι οκ...

Εγώ θα κοιμηθώ στο αμάξι βρε χαζούλη :laugh:. Κούκλε μου , το κλειστό πάρκινγκ είναι αδιαπραγμάτευτο. Το τζακούζι επίσης. Τώρα για τον φραπέ έλα εσύ και θα σε φτιάξω. Φραπεδιέρα με usb και RAM ποτηροθήκη σε Μουλτιστράντα έχεις ξαναδεί;:wub: Ο τόπος διαμονής και ο τύπος δωματίων θα αποφασιστεί με βάση τις συμμετοχές. Άλλο να μαζευτούμε τέσσερα άτομα κι άλλο δέκα-δώδεκα. Έχω στο μυαλό μου διάφορες επιλογές οι οποίες και θα συζητηθούν από αρχές Μαρτίου.

πριν 8 ώρες, το μέλος Antreasss έγραψε:

Αντρέα θα χαρώ πολύ να σε δω. Εννοείται πως με τους Βόρειους θα υπάρξει συννενόηση για το που θα βρεθούμε. Όντως η Δράμα είναι πιο μακρυά όπως επίσης έχεις δίκιο πως ο δρόμος είναι γενικά σε χειρότερη κατάταση όμως :Α) Είναι σαφέστατα ομορφότερη διαδρομή καθώς καθώς και ασφαλέστερη και Β) η επιστροφή θα γίνει από Προμαχώνα έτσι κι αλλιώς. Αμαρτία να δώσει κάποιος τόσα χρήματα και να μην δει την ενδοχώρα της Βουλγαρίας.

πριν 5 ώρες, το μέλος ΓιωργοςΤΤ έγραψε:

Δεν θέλω να στο χαλάσω αλλά σε κερατώνει να ξέρεις:laugh:

ΥΓ: Επειδή δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία στο αρχικό κείμενο και με αφορμή το πόστ του Αντρέα να κάνω μια παράκληση. Η εκδρομή είναι αυτή και δεν αλλάζει ως κορμός. Υπάρχουν χίλιες εναλλακτικές οι οποίες και δεν θα εξεταστούν για άλλους τόσους λόγους οπότε θα σας παρακαλούσα να μην υπάρξουν προτάσεις για άλλα μέρη/χώρες. Θα είναι τεράστια χαρά μου να συζητήσουμε από κοντά και να αποφασίσουμε από κοινού τον προορισμό για του χρόνου αλλά σε καμία περίπτωση δεν αλλάζει κάτι για φέτος.

Τροποποιήθηκε από τον Gouky7
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki freewind (650cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 5 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια Μπαμπίνιο. Αυτό που έκανες το 2012 δεν θα το έκανα που να μου έκαναν την βόλτα δώρο. Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα όπως κι εσύ εμένα. Τα ζυγίζεις και το βλέπεις.

Εγώ θα κοιμηθώ στο αμάξι βρε χαζούλη :laugh:. Κούκλε μου , το κλειστό πάρκινγκ είναι αδιαπραγμάτευτο. Το τζακούζι επίσης. Τώρα για τον φραπέ έλα εσύ και θα σε φτιάξω. Φραπεδιέρα με usb και RAM ποτηροθήκη σε Μουλτιστράντα έχεις ξαναδεί;:wub: Ο τόπος διαμονής και ο τύπος δωματίων θα αποφασιστεί με βάση τις συμμετοχές. Άλλο να μαζευτούμε τέσσερα άτομα κι άλλο δέκα-δώδεκα. Έχω στο μυαλό μου διάφορες επιλογές οι οποίες και θα συζητηθούν από αρχές Μαρτίου.

Αντρέα θα χαρώ πολύ να σε δω. Εννοείται πως με τους Βόρειους θα υπάρξει συννενόηση για το που θα βρεθούμε. Όντως η Δράμα είναι πιο μακρυά όπως επίσης έχεις δίκιο πως ο δρόμος είναι γενικά σε χειρότερη κατάταση όμως :Α) Είναι σαφέστατα ομορφότερη διαδρομή καθώς καθώς και ασφαλέστερη και Β) η επιστροφή θα γίνει από Προμαχώνα έτσι κι αλλιώς. Αμαρτία να δώσει κάποιος τόσα χρήματα και να μην δει την ενδοχώρα της Βουλγαρίας.

Δεν θέλω να στο χαλάσω αλλά σε κερατώνει να ξέρεις:laugh:

ΥΓ: Επειδή δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία στο αρχικό κείμενο και με αφορμή το πόστ του Αντρέα να κάνω μια παράκληση. Η εκδρομή είναι αυτή και δεν αλλάζει ως κορμός. Υπάρχουν χίλιες εναλλακτικές οι οποίες και δεν θα εξεταστούν για άλλους τόσους λόγους οπότε θα σας παρακαλούσα να μην υπάρξουν προτάσεις για άλλα μέρη/χώρες. Θα είναι τεράστια χαρά μου να συζητήσουμε από κοντά και να αποφασίσουμε από κοινού τον προορισμό για του χρόνου αλλά σε καμία περίπτωση δεν αλλάζει κάτι για φέτος.

πολυ δημοκρατια φιλε αποφασιζομεν και διαταζομεν νομιζω δεν ειναι ετσι αυτα τα πραματα..Α επισης για το νωρις το πρωι στο δρομο επισης δε συμφωνω εχει νεους που θελουν ρε παιδι μου να παν και σε ενα κλαμπακι το βραδυ και 11 να μαστε στο δρομο μια χαρα προλαβαινουμε..Να ενημερωσω επισης οτι 3ημερο αγιου πνευματος γινεται και η πανελληνια μοτοσυγλκεντρωση το λεω για να μην εχουμε ακυρωσεις τελευταιας στιγμης

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dax Aprilia Dorsoduro (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Γιάννη πιστεύω να αντελήφθης  ότι μόλις τώρα το θέμα κάηκε εν τη γενέσει του.

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ideal Freeder HJC R-Pha 10+ Ducati MTS Tricolore (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Αντρέα...

Ο άνθρωπος δεν έθεσε θέμα προς συζήτηση, προτάσεις και και και... Είπε ότι είναι μια βόλτα που ούτως η άλλως θα έκανε και απλά έκανε το καλό να την μοιραστεί μαζί μας για όποιον θέλει να ακολουθήσει.

Προσωπικά η αυστηρότητα του πλάνου του με βρίσκει 100% σύμφωνο. 

Αρέσει σε 12 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki freewind (650cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 6 λεπτά, το μέλος karellen έγραψε:

Γιάννη πιστεύω να αντελήφθης  ότι μόλις τώρα το θέμα κάηκε εν τη γενέσει του.

Αν αναφερεσαι σες μενα νομιζω οτι οταν μιλαμε για εκδρομη πολλων ατομων πρεπει να γινει ενας διαλογος και οτυλαχιστο να συμφωνησουν ολοι σε καποια βασικα ζητηματα γιατι το εγχειρημα ειναι δυσκολο εξ αρχης οπως λες και εσυ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αντρέα δεν ξέρω την ηλικία σου ούτε την εμπειρία σου σε πολυπληθή ταξίδια (δε μιλάω για δικά σου ταξίδια.αλλά για συμμετοχή σε κονβόυ,μην παρεξηγηθώ).

Επειδή τα έχω ζήσει από την καλή και από την ανάποδη,επίτρεψέ μου: Δεν υπάρχει δημοκρατία σε τέτοιου είδους πολυήμερα ταξίδια,είναι κανόνας.Ενας-δύο βγάζουν το πλάνο και οι υπόλοιποι ακολουθούν απαρέγκλιτα.Δεν είναι απολυταρχισμός,είναι πρακτικό καθαρά το θέμα.Είναι πολλές οι ημέρες,πάμπολλα τα χιλιόμετρα και αμέτρητη η ευθύνη για να πεις ότι 'χτες ξενυχτήσαμε λιγουλάκι ε αύριο μην πάμε 500 χλμ πάμε 300 και έχει ο Θεός' ή 'τι θα γίνει θα κάνουμε τσιγάρο,έχει περάσει ολόκληρη ώρα από το προηγούμενο!' Δεν είναι βόλτα μέχρι την Επίδαυρο να πεις πάει στο διάλο θα ξεστρατήσουμε λίγο no big deal.Εν κατακλείδι όσο διάλογος και να γίνει αποκλείεται να συμφωνήσουν όλοι στα βασικά ζητήματα.

Έχω βιώσει κατάμουτρα τέτοιες καταστάσεις από άτομα συντοπίτες που τους ξέρω χρόνια και γνωρίζω τα χούγια τους και όμως πάλι η εκδρομή είχε τάσεις ανταρσίας (να φύγουμε μπροστά γιατί οι παγκόσμιοι πάνε ''μόνο με 140-150 και εμείς οι χεράδες με τα gsxr δεν είμαστε κότες''),πόσο μάλλον μια τέτοια εκδρομή σαν κι αυτή που ανέβασε ο Γιάννης που θα μαζέψει (αν μαζέψει) άτομα ξένα μεταξύ τους.

Τζον θαυμαζω το κουράγιο σου για το τόλμημα...

ΥΓ Αυτό με την Πανελλήνια πάλι τι το 'θελες?? :laugh:

Τροποποιήθηκε από τον karellen
Αρέσει σε 10 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda ANF (125cc) Airoh S4

Δημοσιεύτηκε

πριν 6 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

εγινε copy paste μέρους της παραθεσης, στο 1ο πόστ.

έλεγξε το αν ειναι οκ, και βάρα και καμμια αναφορά ή ΠΜ ωστε να το πρεφαρουμε πιο γρηγορα. 

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

@karellen Κι εγώ θαυμάζω εσένα και την ηρεμία σου:wub:. Σου ρίχνει τίποτα στο ποτό η Κυρά ρε ή έχεις άλλου είδους "σοκολάτα" στα γλυκά σου ;

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki freewind (650cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 32 λεπτά, το μέλος karellen έγραψε:

Αντρέα δεν ξέρω την ηλικία σου ούτε την εμπειρία σου σε πολυπληθή ταξίδια (δε μιλάω για δικά σου ταξίδια.αλλά για συμμετοχή σε κονβόυ,μην παρεξηγηθώ).

Επειδή τα έχω ζήσει από την καλή και από την ανάποδη,επίτρεψέ μου: Δεν υπάρχει δημοκρατία σε τέτοιου είδους πολυήμερα ταξίδια,είναι κανόνας.Ενας-δύο βγάζουν το πλάνο και οι υπόλοιποι ακολουθούν απαρέγκλιτα.Δεν είναι απολυταρχισμός,είναι πρακτικό καθαρά το θέμα.Είναι πολλές οι ημέρες,πάμπολλα τα χιλιόμετρα και αμέτρητη η ευθύνη για να πεις ότι 'χτες ξενυχτήσαμε λιγουλάκι ε αύριο μην πάμε 500 χλμ πάμε 300 και έχει ο Θεός' ή 'τι θα γίνει θα κάνουμε τσιγάρο,έχει περάσει ολόκληρη ώρα από το προηγούμενο!' Δεν είναι βόλτα μέχρι την Επίδαυρο να πεις πάει στο διάλο θα ξεστρατήσουμε λίγο no big deal.Εν κατακλείδι όσο διάλογος και να γίνει αποκλείεται να συμφωνήσουν όλοι στα βασικά ζητήματα.

Έχω βιώσει κατάμουτρα τέτοιες καταστάσεις από άτομα συντοπίτες που τους ξέρω χρόνια και γνωρίζω τα χούγια τους και όμως πάλι η εκδρομή είχε τάσεις ανταρσίας (να φύγουμε μπροστά γιατί οι παγκόσμιοι πάνε ''μόνο με 140-150 και εμείς οι χεράδες με τα gsxr δεν είμαστε κότες''),πόσο μάλλον μια τέτοια εκδρομή σαν κι αυτή που ανέβασε ο Γιάννης που θα μαζέψει (αν μαζέψει) άτομα ξένα μεταξύ τους.

Τζον θαυμαζω το κουράγιο σου για το τόλμημα...

ΥΓ Αυτό με την Πανελλήνια πάλι τι το 'θελες?? :laugh:

32 ειμαι φιλε ειμαι πιο μοχανικος καβαλαρης εχεις δικιο..για την πανελληνια το ειπα γτ ορισμενοι την προτιμουν για να μην εχουμε ακυρωσεις τελευταιας στιγμης τ ειπα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Dragstar

Δημοσιεύτηκε

πριν 23 ώρες, το μέλος Gouky7 έγραψε:

τις τιμές της βενζίνης τις βρίσκετε πανεύκολα είτε μέσω google είτε ανοίγοντας θέμα στο mybike αλά @mavroe και σας τις απαντάει κάποιος τρίτος 

Κοίτα να δεις που έγινα και inside joke...

Αρέσει σε 7 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Innova R (675cc) AGV K4 Aprilia RSV4R (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 20 ώρες, το μέλος Antreasss έγραψε:

32 ειμαι φιλε ειμαι πιο μοχανικος καβαλαρης εχεις δικιο..για την πανελληνια το ειπα γτ ορισμενοι την προτιμουν για να μην εχουμε ακυρωσεις τελευταιας στιγμης τ ειπα

Ακυρωσεις τελευταιας στιγμης ας γινουν οσες θελουν. Τα καταλυματα θα εχουν κλειστει κ πληρωθει πολυ νωριτερα απο τη τελευταια στιγμη:winking:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbf (125cc)

Δημοσιεύτηκε

Την 26/11/2017 at 11:52 ΜΜ, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Καλησπέρα αγόρια , καλησπέρα @Ireneaprilia(κάνε με αδδ είμε μπλοκ).

Με τιμα ιδιαιτερα το ταγκ Gouky7 xD. Δυστυχως στην συγκεκριμενη χρονικη στιγμη δε θα μπορω να ακολουθησω στη βολτα, αλλα σιγουρα θα ειναι μοναδικη εμπειρια (ελπιζω θετικη) για τους mybike-rs που θα ακολουθησουν! xD Ελπιζω να περασετε υπεροχα, να βγαλετε πολλες φωτογραφιες και για μας που θα ξεροσταλιαζουμε στο σπιτι μας γυαλιζοντας τα κρανη μας (pun not intended) και να κανετε ενα γενικο σερβις πριν φυγετε! :p 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 990 adv orange (999cc) MV Agusta veloce (800cc)

Δημοσιεύτηκε

1e εχει η βενζινη πανω..

πριν 10 μερες κατεβηκα με μηχανακι..

σωστη σκεψη το μπασιμο απο δραμα(μη σου πω απο ξανθη)...

βλεπεις τη ροδοπη απο την πισω μερια...

απο προμαχωνα αν εξαιρεσεις ενα κομματακι που ειναι διπλα σε ποταμι....φωτο

Φωτογραφία του μανωλης δολιανιτης.

το υπολοιπο ειναι ψιλοαδιαφορο μεχρι σοφια οποτε σωστη σκεψη το μπασιμο...

η 4η μερα που αναφερεται,απο φιλους που μενουν πανω λενε τα καλυτερα....

επισης στο μπασιμο ελλαδα,αν παιρνει μερικους διανυκτερευση αγκιστρο χαμαμ και τα συναφη,επισκεψη ρουπελ.διπλα στον προμαχωνα ειναι...το θεμα παρακολουθειται bytheway!!

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

@πυξιδας990 το κομματάκι του Προμαχώνα που βρίσκεται δίπλα στο ποτάμι είναι η περιοχή Kresna (από το 05:18 μέχρι το τέλος του βίντεο , σόρρυ για το απότομο κόψιμο ) και την κάνουμε στο κατέβα όπου αν υπάρχει όρεξη θα παίξει και στάση για καφεδάκι ( και μπιφτέκια :laugh: ) πάνω στο ποτάμι. Υπάρχει μάλιστα ένα μαγαζί το οποίο έχει μια εντελώς κρυφή καβάτζα που χωράει 3-4 μηχανές οπότε όσοι έχουν σαμάρια θα μπορέσουν να παρκάρουν εκεί για να υπάρχει οπτική επαφή. Όχι για να δείτε το επίπεδο οργάνωσης :laugh::laugh::laugh:

Τροποποιήθηκε από τον Gouky7
Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Όσο για το μπάσιμο από Ξάνθη μέσω Zlatograd, αν και εξετάστηκε διεξοδικά , απορρίφθηκε για δύο λόγους. Ο πρώτος είναι πως ανεβάζει τις απαιτήσεις όσον αφορά τους χρόνους πράγμα που λίγο μας φοβίζει όταν μιλάμε για ένα γκρουπ αγνώστων και ο δεύτερος πως σε θεωρητικό πάντα επίπεδο , η ευρύτερη περιοχή της Ροδόπης θα μπορούσε να αποτελέσει μια ξεχωριστή μελλοντική βόλτα διότι είναι φοβερά τα μέρη εκεί πάνω.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 1 ώρα, το μέλος Gouky7 έγραψε:

@πυξιδας990 το κομματάκι του Προμαχώνα που βρίσκεται δίπλα στο ποτάμι είναι η περιοχή Kresna (από το 05:18 μέχρι το τέλος του βίντεο , σόρρυ για το απότομο κόψιμο ) και την κάνουμε στο κατέβα όπου αν υπάρχει όρεξη θα παίξει και στάση για καφεδάκι ( και μπιφτέκια :laugh: ) πάνω στο ποτάμι. Υπάρχει μάλιστα ένα μαγαζί το οποίο έχει μια εντελώς κρυφή καβάτζα που χωράει 3-4 μηχανές οπότε όσοι έχουν σαμάρια θα μπορέσουν να παρκάρουν εκεί για να υπάρχει οπτική επαφή. Όχι για να δείτε το επίπεδο οργάνωσης :laugh::laugh::laugh:

• αερα πατε ρε!!!!:winking:και λιγη κινηση βρηκατε..
  • πριν 16 λεπτά, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Όσο για το μπάσιμο από Ξάνθη μέσω Zlatograd, αν και εξετάστηκε διεξοδικά , απορρίφθηκε για δύο λόγους. Ο πρώτος είναι πως ανεβάζει τις απαιτήσεις όσον αφορά τους χρόνους πράγμα που λίγο μας φοβίζει όταν μιλάμε για ένα γκρουπ αγνώστων και ο δεύτερος πως σε θεωρητικό πάντα επίπεδο , η ευρύτερη περιοχή της Ροδόπης θα μπορούσε να αποτελέσει μια ξεχωριστή μελλοντική βόλτα διότι είναι φοβερά τα μέρη εκεί πάνω.

σωστο μια εκδρομη απο μονη της...

• οπως και ειπα το θεμα παρακολουθειται..

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 λεπτά, το μέλος πυξιδας990 έγραψε:
  • οπως και ειπα το θεμα παρακολουθειται.. Μανωλάκη παίδαρε μακάρι να τα καταφέρεις. Θα είναι τιμή μας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Με πενβέ όμως :crazy: 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 19 λεπτά, το μέλος Gouky7 έγραψε:

κοιτα 20 μερες μετα το οδοιπορικο θα ειναι,θα εχω χαλαρωσει,γι αυτο ολα παιζονται...

πριν 11 λεπτά, το μέλος karellen έγραψε:

Με πενβέ όμως :crazy: 

αυτο ξερεις οτι δεν θα παιζει:winking:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 λεπτά, το μέλος πυξιδας990 έγραψε:

κοιτα 20 μερες μετα το οδοιπορικο θα ειναι,θα εχω χαλαρωσει,γι αυτο ολα παιζονται...

Γιατί νομίζεις πως δεν το βάλαμε την Πρωτομαγιά; :wub:.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα