Λέρας

Ελλάς το μεγαλείο σου!

19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Gas Gas ECe 2013 (250cc) Airoh Aviator 2.2 GeminiScrambler (250!cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

μετά από πολύ παρακαλετό, θα τους την κάνω την χάρη να το ποστάρω παντού!

θες να είσαι αγωνιζόμενος και σε κάνουν ντε και καλά αγωνιστή!

Λασπολογία χωρίς τελειωμό και post και thread να κατεβαίνουν, λες και είναι ο κυβερνοχώρος τουαλέτα μας να τραβάμε καζανάκι,

δημιούργησαν ένα "περίεργο κλίμα" ....

καλή απόλαυση

Story on dirtbikes - Truth be told

αυτό είναι λίγο άσχετο, αλλά έχει την σχετικότητά του αν το παρατηρήσεις :-)
Story on Dirtbikes - In the end

:blush:

θα προτιμούσα να μην γίνουν συζητήσεις..

το δοκιμάσαμε αυτό αλλού...
μόνο προβολές.

Ευχαριστώ κόσμε!!

Τροποποιήθηκε από τον Λέρας

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
EXC-Address Beta Enduro RR (350cc)

Δημοσιεύτηκε

Αχιλλέα  Σορρυ αλλά δεν νομίζω ότι μπορούμε  να καταλάβουμε κάτι από όλο αυτό.  Λειπουν  πληροφορίες για να μπούμε στο κλίμα. 

Το πρώτο βίντεο δεν παίζει επισης

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Ρ1200ΓΣ

Δημοσιεύτηκε

:pray::pray::pray: 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

@HLIASΤο πρώτο εξηγεί πολλά ;)

από κινητό η tablet πάτε από explorer (opera κτλ) αντί για το application της youtube οπου λόγω δικαιωμάτων δεν θα παίξει.

(7 τραγούδια.) :yes:

@hayabusas hahahaha

(γελάω αλλά... δεν είναι για γέλια:cry:)

όλα καλά θα πάνε όμως.. ξέρω μυστικό! :yahoo:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Premium wheels

"θα προτιμούσα να μην γίνουν συζητήσεις..

το δοκιμάσαμε αυτό αλλού...
μόνο προβολές."

Οχι φίλος, δεν θα κάτσει κανείς να δει 30-φευγα λεπτά self-promotion βιντεο αυτο-αυνανισμού απο τη στιγμή που το μονο που θελεις ειναι clicks.

Μπήκες μέσα και αντι να πεις στον κοσμάκη τι ειναι ακριβώς αυτο που θέλεις/ζητάς, μας πετάς χύμα 2 βίνΔεα χωρίς να εξηγείς τίποτα και περιμένεις και να τα δουμε κιολας για να ανεβει το view count στο βιντεο του καναλιού σου σου, σ'ωραίος...

Μερικοι που περνατε απο τα εκάστοτε forum είστε...κομήτες ρε πστ μου, οτι να΄ναι, οπως να'ναι.

Τροποποιήθηκε από τον Red1
Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dax (72cc) Aprilia Dorsoduro (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Too much intrigue finally.

Ποιος πυροβόλησε τον Τζέυ Άρ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB500X (471cc) Shark Spartan Droze

Δημοσιεύτηκε

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Δεν είναι έτσι το πράγμα φίλε red.

Η αλήθεια είναι οτι το ζήτημα είναι πολύ πιο σοβαρό και θέλει περισσότερες εξηγήσεις και video για να καταννοηθεί.

Τα video αυτά έγιναν ποστ αλλού και οι απαντήσεις τους σε κάποιο "μήνυμα"

με την 5ετή και βάλε ενασχόληση μαζί τους, γέννησαν το 30λεπτο αυτό video σαν απάντηση.

Λέγοντας προβολές, δεν εννοώ το νούμερο. εννοώ τα μάτια !

Να ξέρεις.... εγώ κομήτης είμαι!

το σύμπαν είναι το σπίτι μου και δεν απαιτώ σαν "αστέρας" κανέναν να γυρνάει τριγύρω μου.

Όλοι έτσι τον αντιλαμβανόμαστε τον κόσμο.. εγώ, εγώ και οι φίλοι μου, εγώ και τα δικά μου ενδιαφέροντα κτλ κτλ.

Κομήτης για πάντα!!!

Ρίξε μια ματιά όμως στα προηγούμενα μου ποστ να δεις αν εμφανίστηκα μόνο για προβολές και αυτοαυνανισμό όπως πολύ ωραία κρίνεις και ονοματίζεις.

Γενικά αυτοί που κρίνουν δεν ξέρουν να παρατηρούν. Άρα δεν σε κατηγορώ που δεν μπορείς να το δεις.

Σε απαντήσεις με κρίση δεν μπορώ να αντισταθώ να απαντώ, και έτσι την πάτησα και πριν.. για αυτό η κουβέντα για το οτι δεν χρειάζονται πολλά λόγια!

Έχω σκεφτεί καιρό να ανοίξω threadaki με τα "άλλα" video που με απασχολούν και φτιάχνω από το 2015 και μετά, αλλά ήταν εκτός topic forum και μηχανές έχουν ακόμα και οι πιθανοί εχθροί μας.

Σε ποιους απευθύνομαι; Κάποιος που ενδιαφέρεται για παραπάνω πηγαίνει στο Playlist 2016 και 2017.

Οι άλλοι που ενδιαφέρονται γιατί βγήκα από τον αγωνιστικό χώρο τόσο ξαφνικά όσο μπήκα, το παραπάνω σετ video θα έπρεπε να απαντάει.

Σε άλλο φορουμ έγιναν συζητήσεις και ξαφνικά στις 40 σελίδες αποφάσισαν να εξαφανιστούν όλα τα λόγια.

μήπως υποψιάζεσαι γιατί κοιτάω να το αποφύγω ξανά;

Δες ο,τι θες φίλε μου και βγάλε τα δικά σου συμπεράσματα!

Τροφή για σκέψη είναι.. όχι για προβολή!

η προβολή η δικιά μου είναι και αυτό απάντηση στο οτι προσπάθησαν να με εξαφανίσουν.

και ;έτσι βγήκα λουλούδι!!! :D

Αν υπήρχε αυτοπροβολή θα φαινόταν από το 2013 που εμφανίστηκα

Να'σαι καλά!

Αχιλλέας Δήμου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF1000FA (1000cc) SHOEI GT-AIR Δίας edition Αλλος Natane MONO 1 (>0cc)

Δημοσιεύτηκε

6824767fa974849c8b60dfeed3b5f0efa9077b35

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda C50 European

Δημοσιεύτηκε

Αχιλλέα. Τώρα ίσως σου ακουστεί κάπως και παρεξηγηθεις. Δεν είμαι φωστήρας από την μια, αλλά γενικά πιάνω πράγματα όταν διαβάζω κάτι. Δεν έχω πάρει ΧΑΜΠΑΡΙ τί γράφεις. Εάν δηλαδή πετάξεις και κανένα σεντόνι κρυπτογραφημένο, δε θα ξαφνιαστώ

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ζουν ανάμεσά μας.... Ντάξ, απορώ πως επιβιώνετε μερικοί, θάθελα να έβλεπα από μια μεριά της ζωή σας, από επιστημονικό ενδιαφέρον.

Μπαίνει ο άνθρωπος και αντί να πει κάτι του στυλ ''γειά σας, είμαι ο τάδε, έκανα αυτό, προέκυψε αυτή η κατάσταση έτσι και έτσι και αλλοιώς, και η γνώμη μου είναι αυτή για αυτόν και αυτόν τον λόγο, και έκανα αυτό ως αποτέλεσμα'', με τρόπο ευκολοδιάβαστο, άμεσα κατανοητό, με την πληροφορία που πρέπει, όχι λειψή όχι υπερβολική, με λίγα λόγια, με αρχή και τέλος που λέμε, αντί αυτού, πετάει δυο βίντεο, λέει κάτι σαν καταγγελία για κάτι που δεν λέει τι είναι, και περιμένει να κάνουμε ''εργασία για το σπίτι'' εμείς για να τον καταλάβουμε.

Α και να μην σχολιάσουμε, σε forum ενώ βρησκόμαστε.

Λες και δεν έχει ο καθένας τα θέματά του, τις σκοτούρες του, τα προβλήματά του, όόόόόχι φίλε, το δικό του το θέμα θα κάτσει να κάνει αρχαιολογική έρευνα, ποιός σκότωσε τον βασιλά των Μυρμιδόνων.

Εκτός πια και αν είναι συνθηματικά όλα αυτά, και απευθύνονται μόνο σε κάποιους δικούς του, ξέρω γω... Πως περνάγανε παλιά (το '50) οι πράκτορες μηνύματα, μέσω αγγελιών πώλησης σε εφημερίδες;

Τι να πω....

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream
Αρέσει σε 7 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αυτό που έφερε την δημοσιοποίηση του ποστ είναι η συμπεριφορά κάποιον μεγάλων ονομάτων.

Δεν θα μποούσα να αναφερθώ χωρίς να θίξω και τα ονόματα.

Μπορεί κάποιοι να μην καταλαβαίνουν και αμέσως να θεωρούν οτι δεν έπρεπε να γίνει το ποστ η ακόμα και το video

αλλά κάποιοι που γνωρίζουν κάποια στοιχειώδη περι του θέματος δεν χρειάζονται επεξηγήσεις.

Πως να σας ξεχωρίσω;

Οι εξηγήσεις φέρνουν προσοχή επάνω σε αυτόν που εξηγεί και επειδή αυτό παράγινε δεν το θέλω άλλο.

παρατηρούμε τι βλέπουμε και ο καθένας κρίνει για τον εαυτό του.

Δύσκολο είναι;;

Το 2ο video δημιουργήθηκε λόγω θανάτου του Chester Bennington των LP.

Το πως και γιατί πέθανε αυτό το παιδί μπορώ να σας το δείξω με ντοκυμανταίρ. (Great Deception - Concordia)

αλλά επειδή δεν θα κάτσει κανείς να το δει αλλά θα προτιμήσει να πετάξει σπόντα για εξωγήινους ή για τον τρελάκια που τα ποστάρει, είναι και ο λόγος που ποστάρω αυτά και όχι τα υπόλοιπα.

Χωρίς ερωτήσεις και παρατηρήσεις που είναι 100% εκτός πραγματικότητας μπορείτε να χαζέψετε το playlist 2016 (που δεν ποστάρω εδώ γιατί θα με ΦΑΤΕ!!! όπως έγινε ΚΑΙ αλλού..

Το πως μπερδεύτηκε το "μήνυμα" με έναν αναβάτη έχει να κάνει με το πόσο ο κόσμος αντιτάχθηκε στο μήνυμα προσπαθώντας να λεκιάσει τον αγγελιοφόρο του αφού το μήνυμα χρειάζεται ΔΙΑΒΑΣΜΑ και ΨΑΞΙΜΟ για να το ανεραίσεις και κανείς δεν είχε τόση όρεξη!

Και με τον συγκεκριμμένο αναβάτη, ψάχναν καιρό κάτι να τον λασπώσουν και βρήκαν αυτό.

Ονομάσθηκε Φασίστας, ιεροεξεταστής, γραφικός, ψευτης και άμα σας πω και τα υπόλοιπα θα καταλάβετε γιατί δεν θέλει να ακούσει άλλα η καρδιά του!

Δεν τα έβαλα κσι στην επιφάνεια εργασία σας. Απλά έφαγα μήνες να τα φτιάξω και να τα μεταφράσω για να ξέρουμε γιατί πήγε να μπει η Ριάνα στα θρησκευτικα μας και γιατί από Σεπτέμβρη 2017 δεν θα ξανασηκωθεί Ελληνική σημαία στα σχολεία!

Ο Εύκολος δρόμος είναι να κράξουμε, να γελάσουμε, να γελοιοποιήσουμε, να επιτεθούμε, από το να κάτσουμε απλά και να δούμε κάτι λες και βλέπαμε XFACTOR και survivor που δεν παίρνουμε τηλέφωνο τους παραγωγούς να κάνουμε παρατηρήσεις και σχόλια.

Έψαξα να βρω από που μπορώ να αφαιρέσω το ποστ. Δεν βλέπω να μπορώ...

Δεν θέλω να ξαναγίνει αυτό... διήρκησε πάνω από χρόνο και στο τέλος γύρισε κατά μου όπως είναι γραμμένο να συμβεί και εδώ.

Δεν ζητάω από admins να το αφαιρέσουν ακόμη... ως σεβασμό προς τους κανόνες του κυβερνοχώρου.

Αλλά σας παρακαλώ παρατηρήστε τι βλέπετε (ίσως όχι αυτά που ποσταρίστηκαν αλλά τα άλλα που αναφέρω) χωρίς να επιτίθεστε σε κάποιον που έδωσε πολά χρόνια να καταλάβει και πολύ χρόνο να φτιάξει και να μεταφράσει!!.

Αφού τό'χετε με τα μαθηματικά, σας καλώ να τα βάλετε στην πράξη!

1+1 = 2 .. εγώ αυτό κατάλαβα!

Η πολύ ειρωνεία και προσωπική επίθεση θα κατεβάσει αυτο το thread γιατί ο αγγελιοφόρος είναι άνθρωπος με αντοχές και είμαστε πολύ πέραν αυτών!.

Ευχαριστώ!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν είναι ειρωνία, είναι ευθεία κριτική.

Τα βίντεό σου είναι άνευ νοήματος ή τόσο κρυμένου και κωδικοποιημένου τέλος πάντων, που εμείς ΔΕΝ το καταλαβαίνουμε,

Τα βίντεό σου είναι ΚΑΚΟ ΠΡΟΙΟΝ, να στο πω κι απλά, ΕΥΘΕΩΣ.

Φτιάχτα ΣΩΣΤΑ να τα καταλαβαίνει κανείς. Άμα τα φτιάχνεις έτσι όπως αυτά εδώ, θα στα κοροιδεύουν.

ΔΕΝ φταίνε οι άλλοι που κοροιδεύουν το προιόν σου, φταίει το προιόν σου που ΔΕΝ είναι καλό

Και στην τελική γενικό φόρουμ μοτοσυκλετισμού είναι εδώ, δεν είναι κλειστό κλάμπ, θα γίνει και η πλάκα, θα γίνει και το τζέρτζελο, άμα το προκαλείς κιόλλας...

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream
Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Το πιό άχρηστο και δυσνόητο thread του site.

Ποιός σε παρακάλεσε να το ποστάρεις;

Ποιός λασπολογεί και ανεβοκατεβάζει posts & threads;

Ποιός προσπάθησε να σε εξαφανίσει;

Αναπάντητα ερωτήματα...

Την 8/2/2017 at 10:44 ΜΜ, το μέλος hayabusas έγραψε:

:pray::pray::pray: 

Δεν είμαι και της εκκλησίας για να σταυροκοπηθώ.:laugh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Shoei GT-AIR

Δημοσιεύτηκε

Την 8/3/2017 at 9:58 ΠΜ, το μέλος karellen έγραψε:

Too much intrigue finally.

Ποιος πυροβόλησε τον Τζέυ Άρ?

:rotfl::rotfl::rotfl:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki DRZ400SM

Δημοσιεύτηκε

Σε μια προσπάθεια να καταλάβω...
Στο παρόν thread, εμπλέκεται η Ελλάδα, το enduro, η παιδεραστία, οι linkin park, ο οbama σαν όργανο του σατανά, κλπκλπκλπ?
Τα χανεμπού πότε σκάνε μύτη?

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κάποια πράγματα δεν καθορίζεις εσύ πως θα βγουν.

το καθορίζει η μουσική, τα λόγια, η εποχή, η αλήθεια και όποιος καταλάβει (γιατί έχει το γνώθι σ'εαυτόν ή νιώθει το πνεύμα των εποχών) κατάλαβε. Δεν μπορείς να μιλήσεις σε όλα τα επίπεδα!

τα δικά μου vid, είναι περίεργα για αυτόν που δεν ξέρει αλλά μιλάνε και σε αυτόν και κάτι του λένε, ή σε αυτούς που ξέρουν!

Για να βοηθηθεί κόσμος, έχουν πέσει περισσότερες ώρες σε μεταφράσεις από τις ώρες δημιουργίας.

όταν ένα vid έχει πολλά μαζί και είναι 17 λεπτά, φαντάσου αν τα είχε σειριακά πόσο θα έβγαινε!

Η Κριτική και η ειρωνεία είναι διαφορετικά πράγματα, επίσης και το χιούμορ.

Για να κάνεις όμως κριτική χωρίς κρίση πρέπει να αναγνωρίσεις τι βλέπεις και πόσα γνωρίζεις περί του θέματος.

ο @Seatcowl μια χαρά βλέπω πως κατάλαβε. που να δει και παραπέρα... (playlist 2016,2017)

Τα χανεμπού τί είναι ρε φίλος;; πως μου ξέφυγαν;;;:baby: που μαζεύονται;;; θα στήσω καρτέρι!

Για πιο ευνόητα video μπορείτε να ψάξετε "στρουμφάκια" !

Τα video αυτά απευθύνονται σε εκείνους που λαδώνουν οι ίδιοι την δική τους αλυσίδα!

@Constantine440 δεν μπορώ να σου απαντήσω ευθέως.. Δείχνονται, ονοματίζονται, δεν χρειάζεται να γίνει περεταίρω αναφορά.

Δεν με ενδιαφέρει να το κάνω κιόλας.. τα video αυτά είναι η έξοδός μου από τον χώρο!

δεν ψάχνω πιο γενική "έξοδο".....

Τώρα, για το υπόλοιπο μήνυμα και πως συνδέονται όλα...

ψάξ'τε το στα playlist με την σειρά.. κάποια χάπια δεν καταπίνονται ούτε περιγράφεται η κατάποση τους!

Γελάς, κοροιδεύεις, αλλά μέχρι να το δεις και να το πιστέψεις και εσύ μην σταματάς να βλέπεις και να ψάχνεις.

Το πρόβλημα έχει όνομα... αλέξης!

αρκετά είπα..

Constantinos440 να είσαι έτοιμος να αναθεωρήσεις τα πιστεύω σου, γιατί όπως στο ψαροντούφεκο, καμμιά φορά πρέπει να εγκαταλείψουμε όλα τα βαρίδια για να την βγάλουμε εώς την επιφάνεια!

όταν δεις την άλλη όχθη, θα πιστεψεις σε αυτήν!

όταν δεις ποιανού σχέδια ζούμε, μπορεί να καταλάβεις οτι η άλλη όχθη υπάρχει και οτι πιστεύει σε σένα πιο πολύ απ'ό,τι πίστεψες εσύ σ'αυτήν!

Και  αν είναι δυσνόητο και "άχρηστο" το thread όπως το αποκαλείς, (κρίνεις)
θυμήσου σε τι κατηγορία το βρήκες!

Κάποια quizakia κουράζουν το μυαλουδάκι λίγο περισσότερο!

κουπί αν δεν έχουμε μηχανή και ακολουθούμε χωρίς να λέμε ποια είναι η γνώμη του δικού μας κουπιού για το που πέφτει η στεριά!
έχει παντού ξέρες φίλος... πέτα σχοινί, πιάσου και πάμε!

ΥΓ(edit) για να σβήσω όλες τις πιθανές απαντήσεις..

έχετε καταλάβει οτι οι κορούλες σας σε λίγο καιρό θα μπαίνουν σε unisex τουαλέτες με ανωμάλους μέσα να τις παρακολουθούν καθώς δεν θέλουμε να τους προσβάλουμε με "ταμπέλες" αντρών-γυναικών;

Ξεκίνησε ήδη στην Αμερική και πέρασε τελικώς, έρχεται και εδώ. (παρτD)

Η προστασία της οικογένειάς σας θα έρθει με γνώση του γιατί συμβαίνουν όλα αυτά και όχι με προσωπικές επιθέσεις, αστειάκια και ειρωνίτσες που μας κάνουν να χαμογελάμε μέχρι να απαντήσει ο άλλος.

αλλιώς, να μου φιλήσετε την Στρουμφίτα :yes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Κ13R Honda NC Το ορθοδοξο (700cc)

Δημοσιεύτηκε

Ρε παιδιά έχει παίξει σε κανέναν το πρώτο βίντεο;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πριν 14 λεπτά, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Ρε παιδιά έχει παίξει σε κανέναν το πρώτο βίντεο;

θέλει PC, ή να μπεις από Explorer (firefox,opera, κτλ) αντί για το application της youtube για να το δεις σε συσκευές apple.

Συγγνώμη για αυτό, γενικά τα δικαιώματα και το ξεπέρασμά τους είναι το πιο δύσκολο πρόβλημα και σε κομμάτια που δεν είναι live δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς.

η Apple έχει θέμα με τα δικαιώματα... ρώτα τον Michael Jackson τι έγινε με τα δικαιώματα των Beatles.

Οοπς.. δεν μπορείς... γιατί για αυτό τον φάγανε! (δεν μπορούσαν να τα βάλουν itunes όσο είχε όλα τα δικαιώματά τους ο MJ)

Τώρα τους βρίσκεις και στο itunes και διαφημίστηκε/ανακοινώθηκε μία βδομάδα μετά θάνατον του βασιλιά!

"δικαιώματα" ......

κουβάρι : play και αφήστε το να ξετυλιχτεί..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα