Tns5

Κρανος απο FCMoto.de

20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Modenas Dinamik (125cc) AGV K3 SV BMW S1000R

Δημοσιεύτηκε

Καλησπερα παιδια παραγγειλα προσφατως (15/6) ενα κρανος AGV K-3 SV και για κακη μου μαλλον τυχη αφου το παραγγειλα διαβασα αρκετα αρνητικα σχολια για την εταιρια απο ελληνες αλλα και ανθρωπους του εξωτερικου.. Το κρανος λεει πως θα γινει shipping σε 7 με 9 εργασιμες ημερες.. Ας ελπισω πως ολα θα πανε καλα. Εχει καποιος παρομοια εμπειρια η καποια συμβουλη εαν αργησει να ξερω τι να κανω?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Peugeot 2 (2cc) Shoei XR-1100 Hadron KTM 1290 S-Duke GT (1301cc)

Δημοσιεύτηκε

Το σάιτ είναι σοβαρότατο, τι είδους σχόλια άκουσες;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ακουσα για πολλες καθυστερησεις παραγγελιων για λαθος νουμερα γενικως για χιλια δυο.. ατομα ανεφεραν πως παραγγελιες τους εκαναν να ερθουν 1 και 2 μηνες. Ολα αυτα απο γερμανια.ουτε τελωνειο να περνουσαν

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF1000FA (1000cc) SHOEI GT-AIR Δίας edition Honda CB1000R (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Έχω παραγγείλει αρκετές φορές από εκεί, και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Ίσως να είχαν μια μικρή καθυστέρηση πχ 1 βδομάδα από το αναμενόμενο αλλά γενικά νούμερα κτλ πάντα ήταν εντάξει (2 μπουφάν, γάντια, αδιάβροχα).

Τώρα εάν σου κάτσει..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dax Aprilia Dorsoduro (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Οι καθυστερήσεις τους δεν είναι σπάνιο φαινόμενο,εξαρτάται από τον εκάστοτε προμηθευτή τους (γιατί φυσικά δεν έχουν τόοοσο μεγάλο στοκ).

Προσφάτως περίμενα 1 μήνα για ένα μπουφάν.Στα email όμως απαντάνε αμέσως και αιτιολογούν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Sx 125 (125cc) Nolan N53+100% Racecraft Husaberg FS 570 (570cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγώ πάντως το θεωρώ το καλύτερο ευρωπαϊκό site για εξοπλισμό μότο. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki

Δημοσιεύτηκε

Λίγο off topic, αλλά δέστε κι αυτό

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ωραιο siteακι φαινεται αυτο ισως καποια στιγμη στο μελλον το τιμησω για καμια αγορα..Νταξει παιδια απλως ρωτω για το fc-moto διοτι διαβασα διαφορα στο ιντερνετ κ ομολογω οτι φρικαρα λιγο περασε απ το μυαλο μου κ η ιδεα πως ισως να μη φτασει ποτε το κρανος στα χερια μου.. ακομα και στη σελιδα τους στο Facebook να μπειτε ολοι απο κατω στα σχολια τους βριζουν.. :_unsure::_unsure:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 39 λεπτά, το μέλος mreža έγραψε:

Λίγο off topic, αλλά δέστε κι αυτό

Πολλά ενδιαφέροντα πράγματα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αν καποιος αλλος εκφερει γνωμη για το Site ας την γραψει παιδια!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki gsxr (600cc)

Δημοσιεύτηκε

Από το fc-moto έχω πάρει αρκετές φορές, χωρίς να αντιμετωπίσω ποτέ πρόβλημα. Δε νομίζω πως υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι προκαταβολικά.

Από το motocard έχω πάρει μόνο μία φορά, πάλι χωρίς πρόβλημα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Hmm τι να πω καθησυχαστικοι ειστε πολυ παιδια ελπιζω ολα να ειναι μια χαρα.. Θα ενημερωσω μολις λαβω το δεμα :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 09 Race Blu SHARK RACE-R PRO Sym WOLF (250cc)

Δημοσιεύτηκε

Είναι σοβαρό μαγαζί, αποκλείεται να χάσεις ούτε ευρώ. Από τις παραγγελίες που έχω κάνει, το μόνο αρνητικό είναι οι κάποιες καθυστερήσεις. Μία φορά που χρειάστηκε να ακυρώσω παραγγελία μου επέστρεψαν άμεσα τα χρήματα, χωρίς πολλές ερωτήσεις. Μεγιά τα ψώνια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tiger & Ninja HJC RPHA-10+ Waiting 4 it...

Δημοσιεύτηκε

Από οποιοδήποτε γνωστό ευρωπαϊκό eshop έχω αγοράσει ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει το παραμικρό (motocard.com, helmetcity.co.uk, lidsdirect.co.uk). Είναι τυπικότατοι και επαγγελματίες. Το fcmoto είναι αρκετά διαδεδομένο και χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία, δεν έχω ακούσει αρνητικά σχόλια. Ως Γερμανοί, παίζει να είναι και πιο τυπικοί από Άγγλους και Ισπανούς. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το φοβάσαι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Africa Twin Arai Tour X-3 KTM SMT (990cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

πριν 9 ώρες, το μέλος Tns5 έγραψε:

Ωραιο siteακι φαινεται αυτο ισως καποια στιγμη στο μελλον το τιμησω για καμια αγορα..Νταξει παιδια απλως ρωτω για το fc-moto διοτι διαβασα διαφορα στο ιντερνετ κ ομολογω οτι φρικαρα λιγο περασε απ το μυαλο μου κ η ιδεα πως ισως να μη φτασει ποτε το κρανος στα χερια μου.. ακομα και στη σελιδα τους στο Facebook να μπειτε ολοι απο κατω στα σχολια τους βριζουν.. :_unsure::_unsure:

[off topic]

Μου εχει προταθει απο εταιρια η οποια δεν εχει αναγκη διαφημισης-προωθησης, και η οποια εχει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ πελατες, να της ανοιξω σελλιδα στο facebook.

Αρνηθηκα για τον πολυ απλο λογω οτι ακομα αν εχεις το 99% των πελατων σου ικανοποιημενο ουτε ενα 1% αυτων των πελατων δεν θα σου γραψει καποιο καλο σχολιο. Αντιθετως το 99% του 1% των ανικανοποιητων θα μπει και θα σε ξεχεσει κανονικα οπου και οπως μπορει ακομα και για λαθος λογο. Η εταιρια συμμφωνησε στο να μην γινει σελλιδα στο Facebook.

Το παραπανω που παραθεσα, βλεπει εσυ τωρα...

[/off topic]

Τροποποιήθηκε από τον Verbal Kint
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Χμμ ναι το ξερω οτι κραζουν σα κορακια ολοι τους στο facebook χαχαχα αλλα διαβασα αρκετα αρνητικα κ λεω του π**στη εστω κ τα μισα να ισχυουν την μαμισαμε ! χαχαχαχα

Παιδια ειχα στειλει ενα Mail για την παραγγελια και μου απαντησαν σημερα πισω αυτο : 

Hello,

Thank you for your message and sorry for the delay.

Unfortunatley the AGV K-3 SV Winter Test 2012 Top Pinlock Helmet (Grösse: MS (57)) isn't in stock and we will receive the delivery from our supplier approximately on

28.06.2017. Once we receive it you will be automatically notified of the shipment by e-mail. In this email you will find the tracking code that allows you to track the package.

Would you like to change your order or do you prefer to wait?

If you need further information feel free to contact us.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dax Aprilia Dorsoduro (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Θα το στείλουν.Την ημέρα που θα το παραλάβουν κι αυτοί ή την επόμενη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Δεν είναι άμεσα διαθέσιμο. Οπότε σε ρωτάνε, θες να περιμένεις και να σου στείλουν e-mail μόλις φτάσει σε αυτούς και το στείλουν σε σένα με τον κωδικό για το tracking ή θες να αλλάξεις την παραγγελία σου;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda nc 750x (745cccc) shark s 700 MV Agusta turismo veloce (800cccc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

πριν 2 ώρες, το μέλος Tns5 έγραψε:

Χμμ ναι το ξερω οτι κραζουν σα κορακια ολοι τους στο facebook χαχαχα αλλα διαβασα αρκετα αρνητικα κ λεω του π**στη εστω κ τα μισα να ισχυουν την μαμισαμε ! χαχαχαχα

Παιδια ειχα στειλει ενα Mail για την παραγγελια και μου απαντησαν σημερα πισω αυτο : 

Hello,

Thank you for your message and sorry for the delay.

Unfortunatley the AGV K-3 SV Winter Test 2012 Top Pinlock Helmet (Grösse: MS (57)) isn't in stock and we will receive the delivery from our supplier approximately on

28.06.2017. Once we receive it you will be automatically notified of the shipment by e-mail. In this email you will find the tracking code that allows you to track the package.

Would you like to change your order or do you prefer to wait?

If you need further information feel free to contact us.

Καλησπερα  Tns5 εχω ψωνισει πολλες φορές απο το συγκεκριμενο καταστημα χωρις κανενα προβλημα ειναι φερεγγυοι

Τροποποιήθηκε από τον themis roadrunner

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Mt blade sv BMW hp4 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

κι εγω τον μισο μου εξοπλισμο απο κει τον εχω ψωνισει διχως κανενα προβλημα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο