ChristoforosVer

Ναι είσαι μισογύνης

81 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Triumph Street Triple (675cc) Ducati Monster (620cc)

Δημοσιεύτηκε

Σε ένα σχεδόν ανδροκρατούμενο κρατίδιο, τι θα επικρατήσει;..

http://news247.gr/eidiseis/koinonia/vinteo-taksitzhs-vrizei-gynaikes-kai-ton-dernoyn.4325717.html

"αστες μωρέ έχουν περίοδο"

"αστες να φύγουν, μη μπλέξουμε με γυναίκες"

αυτά από τον οπερατέρ. 

Τα υπόλοιπα, περιμένω σχόλια. :)

Προφανώς και το να τον σπρώξει ήταν κακό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
BMW Ρ1200ΓΣ

Δημοσιεύτηκε

Δεν παιρνω θεση για το περιστατικο, γενικος κανονας ομως ειναι μην μπλεξεις σε καυγα με γυναικα. Πολλες εχουν στομα χειροτερο απο βοθρο, σε φτανουν πολυ ευκολα στα ορια με πουστριλικι που δεν ξερεις απο πού σου ερχεται, ξεροντας οτι αν τις ακουμπησεις την εκατσες (αν και αντρες θα εριχναν μπουνιες).

Μου εχει τυχει περιστατικο οπου πολυ-πολυ ευχαριστως της γαμουσα οτι ειχε και δεν ειχε. Πεταγεται απο στοπ, απλα της κορναρα με τη μηχανη και μου κανει κωλοδαχτυλο. Στη συνεχεια πηγα να προσπερασω και με εκλεισε, βιαια και αποτομα............

Αρέσει σε 9 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB500X 2016 (500cc) HJC RPHA-10 Plus

Δημοσιεύτηκε

Αμόρφωτα ζώα και οι δυο,  αλλά ο τύπος που τον πέταξε από την καρέκλα, μπορεί να επικαλεστεί αυτοάμυνα και ακαταλόγιστο, αν σηκωνόταν και της κατέβαζε την μάπα με μπουνιά.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Jetpack

Δημοσιεύτηκε

Νομίζω οτι δεν έχει να κάνει με το φύλλο βασικά αλλά με το επίπεδο κοινωνικής μόρφωσης του καθενός.

Εγώ έχω άλλη απορία, "λάντζα" σαν βρισιά τι σημαίνει; Εγώ ξέρω μόνο το πλύσιμο των πιάτων και το καράβακι :tongue:

Ότι χειρότερο στο δρόμο, ταρίφες και γυναίκες. Και μετά τα παππουδάκια.

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tenere κούτσκο (250cc) HJC R-Pha 10+ Ducati MTS Tricolore (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Αμόρφωτα ζώα και οι δυο,  αλλά ο τύπος που τον πέταξε από την καρέκλα, μπορεί να επικαλεστεί αυτοάμυνα και ακαταλόγιστο, αν σηκωνόταν και της κατέβαζε την μάπα με μπουνιά.

Νοπ. Δεν θα ήταν αυτοάμυνα. Νομικά, τα όρια της αυτοάμυνας είναι πολύ λεπτά και αυτό σίγουρα δεν θα ήταν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT-09 Tracer (850cc) HJC FG-17 Shinra hD-92 (1160cccc)

Δημοσιεύτηκε

"λάντζα"  καράβακι 

:tongue:

Ο μικρός Sledgehammer ανέρχεται στον κόσμο τις Ελληνικής ναυτιλίας.
Ακολουθούν άλλες κοινότυπες Ελληνοποιημένες λέξεις να λες στους συναδέλφους σου να τους εντυπωσιάζεις:
ρέλια
τσιμινιέρα

πιτσικόμης
βίντσι
κρένι
στόρια
ιβιλάι (το αγαπημένο μου γιατί ούτε καν φέρνει στο νου το heaving line και μου θυμίζει evil eye που είναι το μάτιασμα)

Το λοιπό σκηνικό δεν μου κάνει εντύπωση,

Έναν φουκαρά ενθυμούμε μόνο στο κέντρο που τον παρακολουθούσα μέσα από το 608 και ενώ έκανε να βγει από το άσπρο βανακι του να τρομάξει την κυράτσα που είχε βγει από το αμάξι της και του κλότσαγε το όχημα, αυτή άρχισε να του κλεινή την πόρτα πανό στο πόδι (καλάμι)
το σκηνικό σταμάτησε όταν βγήκε έντρομος άλλως τυπάς από αμάξι την σταμάτησε τραβώντας την και λέγοντας τις "τι κάνεις, θα των αφήσεις ανάπηρο".
Εκεί θα ήταν δικαιολογημένος ο τυπάς να τις περάσει το παμπριζ της κολάρο (δεν ξέρω τι είχε γίνει πιο πριν και ποιος έφταιγε για την αρχή του τσακωμού)

Από την άλλη τυπάς βιάστηκε να αρχίσει τα σεξιστικά σχόλια "που πας μωρή μαλακο, πως σας δίνουν τα διπλώματα" στην κοπέλα μου (προ), πριν δει ότι είμαι στο αμάξι,
(ξάπλα κάθισμα εγώ και ύπνος) όταν αυτή δεν σταμάτησε το μανουβράρισμα του παρκαρίσματος της (κοιμόμουν δεν ξέρω αν προσπαθούσε να παρκάρει κανά τεταρτάκι στην ίδια θέση κάνοντας μπρος-πίσω μέσα-έξω) για να περάσει με αποτέλεσμα σχεδόν να πέσει πάνω της και τραγικός να με ξυπνήσει με την κόρνα του.
Αφού με είδε και σταμάτησε το βρίσιμο, ξυπνάω και των ρωτάω τι έγινε (ήρεμα γιατί κοιμόμουν) και κάθετε και μου εξηγεί ότι πήγε να περάσει και πετάχτηκε η δικιά μου στη μέση, των ρώτησε αν είδε alarm και μου λέει "ναι και τι με αυτό",  (το αμάξι να απέχει μισό μέτρο από το πεζοδρόμιο)
Του είπα να ζητήσει συγνώμη και να μάθει να οδηγάει άμα δεν μπορεί να καταλάβει ότι δεν χωνόμαστε σε κολόστενο ανάμεσα σε αμάξι που παρκάρει, ιδικά όταν παρκάρει γυναίκα και με κοίταγε σαν μαλάκας. Έφυγε μετά χωρίς να πει τίποτα, γιατί άλλο να βρίζεις ένα κοριτσάκι 1.65 52 κιλά και άλλο μαντράχαλο 1.90 και 90 κιλά.

Αλλά έτσι είναι.

"λάντζα"  καράβακι 

:tongue:

Ο μικρός Sledgehammer ανέρχεται στον κόσμο τις Ελληνικής ναυτιλίας.
Ακολουθούν άλλες κοινότυπες Ελληνοποιημένες λέξεις να λες στους συναδέλφους σου να τους εντυπωσιάζεις:
ρέλια
τσιμινιέρα

πιτσικόμης
βίντσι
κρένι
στόρια
ιβιλάι (το αγαπημένο μου γιατί ούτε καν φέρνει στο νου το heaving line και μου θυμίζει evil eye που είναι το μάτιασμα)

Το λοιπό σκηνικό δεν μου κάνει εντύπωση,

Έναν φουκαρά ενθυμούμε μόνο στο κέντρο που τον παρακολουθούσα μέσα από το 608 και ενώ έκανε να βγει από το άσπρο βανακι του να τρομάξει την κυράτσα που είχε βγει από το αμάξι της και του κλότσαγε το όχημα, αυτή άρχισε να του κλεινή την πόρτα πανό στο πόδι (καλάμι)
το σκηνικό σταμάτησε όταν βγήκε έντρομος άλλως τυπάς από αμάξι την σταμάτησε τραβώντας την και λέγοντας τις "τι κάνεις, θα των αφήσεις ανάπηρο".
Εκεί θα ήταν δικαιολογημένος ο τυπάς να τις περάσει το παμπριζ της κολάρο (δεν ξέρω τι είχε γίνει πιο πριν και ποιος έφταιγε για την αρχή του τσακωμού)

Από την άλλη τυπάς βιάστηκε να αρχίσει τα σεξιστικά σχόλια "που πας μωρή μαλακο, πως σας δίνουν τα διπλώματα" στην κοπέλα μου (προ), πριν δει ότι είμαι στο αμάξι,
(ξάπλα κάθισμα εγώ και ύπνος) όταν αυτή δεν σταμάτησε το μανουβράρισμα του παρκαρίσματος της (κοιμόμουν δεν ξέρω αν προσπαθούσε να παρκάρει κανά τεταρτάκι στην ίδια θέση κάνοντας μπρος-πίσω μέσα-έξω) για να περάσει με αποτέλεσμα σχεδόν να πέσει πάνω της και τραγικός να με ξυπνήσει με την κόρνα του.
Αφού με είδε και σταμάτησε το βρίσιμο, ξυπνάω και των ρωτάω τι έγινε (ήρεμα γιατί κοιμόμουν) και κάθετε και μου εξηγεί ότι πήγε να περάσει και πετάχτηκε η δικιά μου στη μέση, των ρώτησε αν είδε alarm και μου λέει "ναι και τι με αυτό",  (το αμάξι να απέχει μισό μέτρο από το πεζοδρόμιο)
Του είπα να ζητήσει συγνώμη και να μάθει να οδηγάει άμα δεν μπορεί να καταλάβει ότι δεν χωνόμαστε σε κολόστενο ανάμεσα σε αμάξι που παρκάρει, ιδικά όταν παρκάρει γυναίκα και με κοίταγε σαν μαλάκας. Έφυγε μετά χωρίς να πει τίποτα, γιατί άλλο να βρίζεις ένα κοριτσάκι 1.65 52 κιλά και άλλο μαντράχαλο 1.90 και 90 κιλά.

Αλλά έτσι είναι.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Jetpack

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Ο μικρός Sledgehammer

Ε μάνκα μάτε να μην κάνει νταμπλποστ και μετά κοροιντεύει. Τα κατέβω λιμάνι με πι τσι εξ και μακαιρώτσω και τα πετάνει.

Αλλά δεν μας (μου) εξήγησες τι βρισιά είναι.

Η αγαπημένη μου είναι η "παλιολινάτσα"

Τροποποιήθηκε από τον Sledgehammer

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT-07 (689cc) Shoei NXR

Δημοσιεύτηκε

Εγώ θα της έσπαγα το αυτοκίνητο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Daytona 675 (675cc) Kawasaki ZX10R (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Κανονικα εκει που τον εριξε απο την καρεκλα, σηκωνεσαι και της δινεις ισαδι να ξεματωσει στη γωνια. Δεν καταλαβα, ισοτητα δεν υπαρχει; 

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
sprinter i cbs (125cc) KTM smc (660cc)

Αν ηταν αντρας στην θεση της δεν θα εκανε και πολλα γιατι θα ηξερε οτι θα φαει ξυλο αλλα αυτα τα μ@λακιστιρια βασιζομενα στο φυλο τους κανουν οτι γουσταρουν. Ισοτητα δεν θελετε ρε βλαμενες, θα κατσετε και θα φατε ξυλο. Για αυτο με νευριαζουν πολυ τα φεμινιστικα διοτι εκ φυσεως δεν μπορει να ειμαστε ισοι, να ειμαστε δικαιοι ναι αλλα ισοι δεν γινεται...

Αφου ο αλλος δεν μπορει να σε χτυπησει θα σε βρισει, ε βριστον και εσυ

Τροποποιήθηκε από τον propapias
Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Νομίζω η σκηνή της ταινίας, απαντάει με τον καλύτερο τρόπο....

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger 800 XC (800cc) Shark Speed R Triumph Tiger Explorer (1200cc)

Η τύπισσα θεωρώ ότι πούλησε πολύ μαγκιά και είναι τυχερή που δεν έφαγε καμιά μπουφλα να έρθει στα ισα της μιας και έχουμε ισότητα. Δυστυχώς πολλές γυναίκες έχουν υπερβολικό ζήλο στην οδήγηση λες και κάποιος όλη μέρα της μειώνει και έτσι χώνονται, φωνάζουν, βρίζουν και μαλακίζονται γενικά στην οδήγηση λες και τους χρεωστάει κάτι ο κόσμος που είναι γυναίκες. Θεωρώ πολύ άσχημο ο άλλος -η να μην παραδέχεται την μαλακία που έκανε και να προσπαθεί να βγει από πάνω, έτσι απλά δεν ασχολούμαι για να μην τρέχω σε αστυνομικά τμήματα  για βιαιοπραγία και απλά συνεχίζω τον δρόμο μου.

Τροποποιήθηκε από τον nikos_pc
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Honda

Δημοσιεύτηκε

Χμμμ διαβαζοντας το τιτλο και μετα το ποστ λεω καποιος αντρας θα εκανε κατι σε κακο σε καποια γυναικα κ δεν θα ειναι ωραιο....

Βλεποντας το βιντεο μαλλον ειμαι κ εγω ενας μισογυνης...

Τον αντρα της θα τον πεταγε απο την καρεκλα?δεν....

Πολυ υφακι λογο του οτι επαιζε εκ του ασφαλους οτι δεν θα της σηκωναν χερι αλλα αυτη να το σηκωσει.

Πολυ ψυχραιμος ο ταριφας ...

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki καζερ Ducati 1098

Δημοσιεύτηκε

Η τύπισσα θεωρώ ότι πούλησε πολύ μαγκιά και είναι τυχερή που δεν έφαγε καμιά μπουφλα να έρθει στα ισα της μιας και έχουμε ισότητα.

παιδια ...σε ενα πολιτισμενο κοσμο ,ισοτητα δεν σημαινει με βαρας ΣΕ βαραω...σημαινει με βαρας και καλω την αστυνομια και θα κριθεις και δικαστεις βαση του εγκληματος και οχι βαση του φυλλου σου ...

παμε παρακατω 

Αρέσει σε 5 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
DT125X

Δυστυχως απο τι στιγμή που είδαν ανταγωνιστικά οι γυναίκες την δυναμικότητα συγκριτικά με τους μπουφους άντρες, υιοθέτησαν και τις μαλακισμενες συμπεριφορές τους, αυτο που κανει δεν αρμόζει σε μια κυρία, αλλα σε μια δυστυχισμένη  προσωπικότητα που έψαχνε άλλοθι να ξεσπάσει 

μη το γενικεύετε ειναι μεμονωμένο 

Τροποποιήθηκε από τον doctoras9
Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

BTW φύλλο είναι αυτό που έχουν τα δέντρα. Το αν έχουν τα homo stupido, ΧΧ, ή XY το 23ο χρωμόσωμα, είναι φύλο. Με ένα ΛΟΥ. Και επειδή σέρνεται και ειρακλύτοιδα, φίλος με ΓΙΩΤΑ ε αυτό φαντάζομαι το ξέρετε ε;

Την γράφουμε που την γράφουμε την υπέρτατη σοφία μας, ας ξέρουμε πριν τις λέξεις έστω...

Εγώ έχω άλλη απορία, "λάντζα" σαν βρισιά τι σημαίνει; Εγώ ξέρω μόνο το πλύσιμο των πιάτων και το καράβακι :tongue:

Υπάρχει και το Yamaha DT230 Lanza , το πρώτο μοτό παραγωγής στην ιστορία, με traction control.

Yamaha%20tDT230%20Lnza%2097.jpg

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream
Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT 600E (600cc) AGV GT Veloce Ducati Hypermotard (939 SPcc)

Δημοσιεύτηκε

Ένα υπερτεράστιο facepalm για το τι συμβαίνει στην χώρα μας εν έτει 2016.Πολλά μπράβο στον κύριο που δεν της άνοιξε το κεφάλι μετά το σπρώξιμο.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
MV Agusta brutale (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Απορρώ με την ψυχραιμία του ταρίφα!  Επραξε σοφά όμως.  Αν την άρχιζε στις μάπες, εκτός από το ότι θα έχανε το μεροκάμματο, θα τραβιόταν στα δικαστήρια για καιρό και θα τις πλήρωνε πολύ ακριβά!  Ο νόμος καλώς ή κακώς, είναι ευνοϊκός σε αυτές τις περιπτώσεις για τις γυναίκες. Απαξ και σηκώσεις χέρι πάνω τους,  αν σε καταγγείλει τη μάμησες! 

Φυσικά το ξέρουν αυτό,  γι αυτό έχουν αποθρασσυνθεί και συμπεριφέρονται έτσι.     Για τις συγκεκριμένες πάντως έχω να πω δύο πράγματα:   1. Το σεξ πρέπει να είναι μια μακρινή ανάμνηση γι αυτες.   2.  Λυπάμαι τους κακόμοιρους τους άντρες τους....

Εκείνο όμως που ευχαριστήθηκα δεόντως από το βίντεο ήταν η κλωτσοπατινάδα που έφαγε εκείνος ο μ@#νόδουλος που πήγε να τις υπερασπιστεί!  Ειλικρινά δεν ξέρω γιατί το κάνουν αυτό μερικοί.  

Μου θύμισε περιστατικό όπου μια γκόμενα , για κάποιο λόγο , έκανε σε έναν τύπο την γνωστή χειρονομία με το χειρογλύκανο. Για κακή της τύχη την πιάνει φανάρι  και ο τύπος κατέβηκε από το αμάξι. Αρχισε να την στολίζει έξαλλος με διάφορα κοσμιτικά αλλά το πράμα  δεν τελείωσε εκεί.  Η γκομενέτα κατέβηκε κι αυτή από το αμάξι της όλο μαγκιά και μόλις άρχισε να πιάνει μάνες στο στόμα της άρχισε να μετράει απανωτά χαστούκια!!   Κάπου στο 4ο-5ο χαστούκι  κι ενώ η γκόμενα έφερνε ήδη οχτάρια πάνω στα γοβάκια της, παρενέβησαν οι κλασσικοί " τζεντλμεν" (για να μην τους ξαναπώ όπως πιο πάνω) και άρχισαν τα γνωστά " ρε αλήτη δεν ντρέπεσαι? Βαράς γυναίκα? "      Βέβαια  καλά έκαναν γιατί αν δεν έμπαιναν στη μέση, η μαγκιώρα θα είχε μαζέψει τόσο ξύλο που θα έβαζε και στις τσέπες.  Ο τύπος αφού είπε κάτι γαλλικά και στους τζεντλμεν μπήκε στο αμάξι του like a boss κι έφυγε.     Κρίμα που δεν το τράβηξα σε βίντεο.   Θα ήταν ό,τι πρέπει για thug life. :tooth: 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp (600cc) Suzuki Hayabusa (1340cc)

Δημοσιεύτηκε

Ε μάνκα μάτε να μην κάνει νταμπλποστ και μετά κοροιντεύει. Τα κατέβω λιμάνι με πι τσι εξ και μακαιρώτσω και τα πετάνει.

Αλλά δεν μας (μου) εξήγησες τι βρισιά είναι.

Η αγαπημένη μου είναι η "παλιολινάτσα"

Εμένα η αγαπημένη μου είναι ''κοπριά'' :laugh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda africa HJC FS-10

Δημοσιεύτηκε

καταρχην η λεξη μισογυνης με το περιστατικο ουδεμιαν σχεση εχει.

μισοσογυνης ειναι αυτος που απλα ΟΤΙ και να κανει μια γυναικα την βριζει την χτυπαει της φερεται ασχημα κατ εξακολουθησην.

κι εχω μπλεχτει σε μερικα σκηνικα με κατι τετοιες. χειροδικια και βρισιμο δεν εχουν γινει γιατι θα πεσει απολυση. εχω παρατηρησει οτι αυτες η ειναι πολυ χαμηλου μορφωτικου επιπεδου η εχουν καποιο δυνατο προσωπο πισω τους δηλαδη αστυνομικο, πολιτικο, η προσωπο με ισχυρη θεση σε χρημα. οποτε οι καταστασεις ειναι αναλογες. (θα επανελθω με πληρη αναλυση και πιπερατο περιστατικο) πρεπει να παω για δουλεια ρε :tooth:

στον δρομο ετσι και πεσω σε καμια που κανει μαλακιες απλα απομακρυνομαι προσεκτικα και διακτινιζομαι. το να σε πιασει ο εγωισμος με κανα τουβλο τετοιο ειναι απλα χασιμο χρονου.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki καζερ Ducati 1098

Δημοσιεύτηκε

BTW φύλλο είναι αυτό που έχουν τα δέντρα. Το αν έχουν τα homo stupido, ΧΧ, ή XY το 23ο χρωμόσωμα, είναι φύλο. Με ένα ΛΟΥ. Και επειδή σέρνεται και ειρακλύτοιδα, φίλος με ΓΙΩΤΑ ε αυτό φαντάζομαι το ξέρετε ε;

Την γράφουμε που την γράφουμε την υπέρτατη σοφία μας, ας ξέρουμε πριν τις λέξεις έστω...

καλα να παθει οποιος χρησιμοποιει οτο κορρεκτ..

αλλα δεν ειναι υπερτατη σοφια...ειναι ο νομος ...η λογικη ...

εκτος αν εσυ εχεις παραδειγματιστει απο το βιντεο που εβαλες και κυκλοφορεις με τα γκανια στη τσεπη ...

και τελος οταν αρχιζουν οι φαπες , οι αφορμες μειωνονται ...οι καταστασεις οι οποιες οι φαπες ειναι η καταλληλη λυση πολλαπλασιαζονται και καποια στιγμη θα βρεθεςι να σου κατζεβαζει τη μουρη καποιος λοξος επειδη τον κοιταξες ...

αλλα μαλλον εισαι οκ με αυτο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Jetpack

Δημοσιεύτηκε

LLOLL. Όντως, κεκτημένη ταχύτητα.

Μου θύμισε περιστατικό όπου μια γκόμενα...

Χαχαχαχα καλή φάση, θα είχε γέλιο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki DRZ400SM

Δημοσιεύτηκε

Ξέρει κανείς να μας πει τι ακριβώς συνέβει εκεί πριν ξεκινήσει ο καυγάς?
Πραγματικά απορώ και εγώ με τον ταρίφα, ανεξάρτητα απο το αν είχε δίκιο ή άδικο στον όλο καυγά, που δεν την φύτεψε στο έδαφος όταν τον έριξε απο την καρέκλα. Πολύ χοντρό αυτό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

καλά αυτές μόνο γυναίκες δεν τις λες,

πιο πολύ με τον Βαγγέλα τον γκοτζιλα μοιάζουν!:puke:

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R1200 GS MV Agusta Turismo Veloce (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Ολα αρχιζουν και τελειωνουν σε μια λεξη, παιδεια

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση