stam.

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ: αυτόματου σκλάβου της καθημερινότητας...

12 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Καλημέρα σας.

Έχω ξεκινήσει και ψάχνω για να πάρω έναν καναπέ με ρόδες (σκούτερ), το οποίο να έχει αρκετό χώρο κάτω από τη σέλα για να ρίξω και να ξεχάσω τα αδιάβροχα και τις γκετες όλο το χειμώνα, και να χωράει και ένα κρανάκι μαζί.

Επίσης να είναι σχετικά αξιόπιστο, και δεν με πειράζει να είναι περασμένης χρονολογίας και ηλικίας καθώς ο προϋπολογισμός περιορίζεται στα 1000-1200€. Το γκάζι δεν με πολυαπασχολεί, όμως σε κυβισμό δεν θα ήθελα να πέσω κάτω από 150cc και να να μην ανέβω πάνω από 250cc, (αλλαγή κατηγορίας τελών), εκτός και αν σε κάποια εξαιρετική περίπτωση το αξίζει πάρα πολύ το να ανέβω ή να κατέβω κυβισμό!

έχουμε καμιά ιδέα προς τα που να κοιτάξω....?

Τροποποιήθηκε από τον stam.
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Peugeot Scooter εργάτης (Γ.Τ.Π.cc) Nolan N84 Harley Davidson V-Rod (1247cc)

Δημοσιεύτηκε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ευχαριστώ, αν ήθελα να διαβάσω αγγελίες ήξερα που να ψάξω...

η γνώμη ενός ανθρώπου που έχει μία εμπειρία από 2-3 σκουτεράκια όμως έχει μεγαλύτερη αξία από μία ώρα ψάξιμο στο car. Ειδικά όταν δεν ξέρεις τι ψάχνεις,...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Peugeot Scooter εργάτης (Γ.Τ.Π.cc) Nolan N84 Harley Davidson V-Rod (1247cc)

Δημοσιεύτηκε

sorry man, δεν έγινα κατανοητός, δεν ήθελα να το παίξω εξυπνάκιας, απλά ήθελα να σου δείξω τι μπορείς να αγοράσεις με αυτά τα λεφτά.

Από ότι βλέπω έχει κάτι majesty 250cc που μπορείς να δεις, είναι αρκετά καλά. Θα σου έλεγα να αποφύγεις Piaggio Group σε αυτή την τιμή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Varadero (125cc) HJC Rpha 11 Honda Africa (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Κοιτα κανα Skipper 150 4t! Εμενα μου χει βγει σκυλος μαυρος! Δεν εχει καψει ουτε λαμπα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ευχαριστώ και τους δύο σας, το majesty φέρνει πιο πολύ σε αυτό που με ενδιαφέρει, διότι λογικά έχει μεγαλύτερο χώρο κάτω από τη σέλα.

Έχω δει και X8-X9 επίσης. Τα beverly παίζουν σε ακριβότερες τιμές, και υπάρχουν μόνο 200άρια για τα οποία δεν μου λένε καλά λόγια.

Το skipper είναι πολύ καλό απ' ότι ακούω αλλά είναι πολύ μικρό, χωρίς ανεμοκάλυψη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki DL650-LO Zundapp KS 750

Δημοσιεύτηκε

ευχαριστώ και τους δύο σας, το majesty φέρνει πιο πολύ σε αυτό που με ενδιαφέρει, διότι λογικά έχει μεγαλύτερο χώρο κάτω από τη σέλα.

Έχω δει και X8-X9 επίσης. Τα beverly παίζουν σε ακριβότερες τιμές, και υπάρχουν μόνο 200άρια για τα οποία δεν μου λένε καλά λόγια.

Το skipper είναι πολύ καλό απ' ότι ακούω αλλά είναι πολύ μικρό, χωρίς ανεμοκάλυψη.

Aπο δικύλινδρο V,σε δικύλινδρο εν σειρά & τώρα σε πολυθρόνα. :laugh:

Αχχχ!!! πως αλλάζουν οι καιροί...:baby: και εγώ scooter,έχω..:yahoo:

Στάμο,θέλω να πιστεύω ότι είστε ΟΛΟΙ σας καλά & βεβαίως το εύχομαι.:cheers:

Τώρα,απο εμένα μην κοιτάξεις καν σε piaggio μεταχείρο,εκτός αν ξέρεις τον ιδιοκτήτη αλλά και πάλι....Κοίτα,το οτιδήποτε άλλο.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος scooter (150cc) arai Αλλος (15000cc)

Δημοσιεύτηκε

Στα λεφτά και στον κυβισμό, που γράφεις δύσκολο να βρεις κάτι καλό  ...πρεπει να ανέβεις λιγάκι σε χρήμα ...και μεινε μακριά από paggio ειδικά εάν δεν ξέρεις τον κατοχο ..εγω και πάλι δεν θα τολμούσα.

Εγώ στη θέση σου θα κοίταγα, κάτι τέτοιο....αλλα πρέπει να ανεβάσεις το   μπατζετ, λίγο... http://www.car.gr/classifieds/bikes/?fs=1&condition=%CE%9A%CE%B1%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B9%CE%BF&condition=%CE%9C%CE%B5%CF%84%CE%B1%CF%87%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF&offer_type=sale&category=&make=22&variant=forza&make1=&variant1=&make2=&variant2=&price-from=&price-to=&registration-from=&registration-to=&mileage-from=&mileage-to=&engine_power-from=&engine_power-to=&engine_size-from=%3E150&engine_size-to=%3C250&fuel_type=&exterior_color=&significant_damage=&gearbox_type=&kteo=&sort=pra&rg=&radius=&postcode=&modified=&hi=&st=

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC4 640 SM (625cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Το Sym HD200 ειναι πολυ καλη και τιμια επιλογη στα λεφτα σου.

Ενδεχεται να χωραει και κρανος απο κατω αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
Το επομενο μοντελο(hd2) χωραει σιγουρα.

Τροποποιήθηκε από τον CptAngel

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda astrea HJC RPHA-10 PLUS Εξ Αρ Χιλιαρ

Δημοσιεύτηκε

Δεν ειδα να λες τιποτα για καταναλωση......μαλλον δεν σε νοιαζει :laugh:

Χτυπα ενα runner 180 2t να γελας στα φαναρια.......

25753.jpg

Πλακα κανω........απλα θυμηθηκτα τα νιατα μου με ενα τετοιο αγριμι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia strada (650cc) MZ

Δημοσιεύτηκε

Ο τίτλος του θέματος...τα σπάει... :biggrin:

Καναπέδες είναι μόνο τα gt scooter, αυτά που ψιλοξαπλώνεις πάνω τους, τέτοιο θα σου πρότεινα. Τα υπόλοιπα είναι καρέκλες κουζίνας, καλές χρυσές και άγιες άλλα πιάνεσαι αν καθίσεις πολύ ώρα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα