efkola

Παναθηναϊκός...

386 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Yamaha MT-09 HJC Rpha 10+ Yamaha

Δημοσιεύτηκε

Εσκασε ρεπο απο το πουθενα σημερα, και λεω να παω, υπαρχουν εισητηρια? γιατι το βιβα δεν μου βγαζει κατι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Χθες κατά τις 9 το βράδυ που άκουσα Νικολογιάννη,είπε ότι έχουν μείνει λίγα.

Το viva έχει ρε συ,στα πρώτα βήματα μου βγάζει διαθεσιμότητα στη θύρα 12,τη 13 και τη 14

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
MV Agusta brutale (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Λογικά θα βρεις εισιτήριο. 

Άντε και με τη νίκη σήμερα! Μπας και δούμε επιτέλους άσπρη μέρα. 

Δεν θα την αντεξω 2η σερί χρονιά χωρίς Ευρωπη! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

α καλα εμενα δεν μ το ανοιγει, θα παω στα εκδοτηρια νωριτερα..

Να εγκαινιασουμε και τα καινουρια καθισματα :laugh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Δεν ήταν κακή η  ομάδα. Αρκετά σοβαρή και κράταγε μπάλα.  Αλλά αυτό το 1-0 δεν μου αρέσει καθόλου. Πολύ εύθραυστο.

Οι επόπτες πάντως  είναι για οφθαλμίατρο! Το γκολ του Μπεργκ ήταν κανονικο. Θα ήταν 2-0 το έργο και άντε γεια μετά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Πονηρό αποτέλεσμα,όπως και το 0-0...είναι όμως μια νίκη που σημαίνει κάποιους βαθμούς στο σακούλι+ την ''άνεση'' που προσφέρει για 3 αποτελέσματα στο συνθετικό χλοοτάπητα της Σουηδίας.Τώρα αν είναι άνεση ή παγίδα,θα φανεί.

Το κοουτσάρισμά του Ιταλού με μπερδεύει ώρες ώρες

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μα κατεβηκε με 3 στοπερ? Δεν θελω να γκρινιαζω νταξει αλλα αν δεν κερδιζαμε κ ααυτο το καφενειο, τι να πω

Ειδατε ριπλει? κ μενα για κανονικο μ φανηκε

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Πες κανένα hot μέσα από το ζήπεδο...τι σου άρεσε(εκτός από τα κορίτσα στην εξέδρα)-τι δε σου άρεσε!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μα κατεβηκε με 3 στοπερ? Δεν θελω να γκρινιαζω νταξει αλλα αν δεν κερδιζαμε κ ααυτο το καφενειο, τι να πω

Ειδατε ριπλει? κ μενα για κανονικο μ φανηκε

Κανονικο ήταν το γκολ.

Ο Ιταλός κατέβασε έτσι την ομάδα για να μην φάει γκολ. Ο,τι έκανε και περισυ. Αυτό ούτε εμένα μου αρέσει!

Τέτοια συστήματα  τα παίζεις με ομάδες που είναι καλύτερες από σένα. Μπορώ να τον δικαιολογησω μόνο λόγω  του περσινού καζου με την Καμπάλα. Για να μην ξαναπαθουμε τα ίδια. 

Τωρα που είδαμε ότι η Αικ δεν είναι τίποτα σπουδαίο ο στόχος πρέπει να είναι ένα γρήγορο γκολ να τελειωνει το θέμα. Πιστεύω ότι κάπως έτσι θα γινει. Ο Ιμπαρμπο και ο Μπεργκ θα κάνουν πάρτυ με αυτήν την άμυνα! 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Πες κανένα hot μέσα από το ζήπεδο...τι σου άρεσε(εκτός από τα κορίτσα στην εξέδρα)-τι δε σου άρεσε!

Για την ομαδα δεν μου αρεσαν οι γιομες, δεν επαιξαν λιγο κατω την μπαλα.

Για το γηπεδο τωρα δεν αλλαξε και κατι εκτος απτα καθισματα,ειχε σκαλωσιες στα εκδοτηρια, αρκετο κοσμο, που δεν γκρινιαζε παραδοξως, σε σχεση με αλλες φορες

Κατι πρεπει να κανουν τωρα που σουλουπωνουν το γηπεδο για τις σιδεριες και το διχτυ στην 13 επιτελους, δεν εχεις ορατοτητα απο ενα σημειο και πανω κλασσικα

Μια απορια που μου γεννηθηκε, αφου βγαζεις εισητηριο μονο με αμκα, καποιος τουριστας πως θα μπει μεσα?

Ηταν μπροστα μου ενα ζευγαρι και εφαγαν ακυρο, δεν ηταν σουηδοι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Λογικά δεν μπορεί,εκτός και αν αγοράσει κάποιος Έλληνας εισιτήριο για εκείνον και μπουν στη ζούλα!

Ο Ιμπάρμπο με προβληματίζει διότι αρχίζει να επιβεβαιώνει τη φήμη του όχι έχει 3-4 καλά επιθετικά χαρακτηριστικά αλλά ένα μειονέκτημα: την τελική προσπάθεια!

Ερωτηματικό και ο Ιβανόφ + η διαχείριση που θα γίνει με Λέτο...κρίμα για έναν τόσο σπουδαίο μπαλαδόρο που είναι τόσο άτυχος.

Να δούμε όμως,όλα όσα γράφω δεν είναι γκρίνια αλλά πιο πολύ αφορμή για κουβέντα...άλλωστε είναι πάρα πολύ νωρίς.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

:laugh:

13892310_10154441254059752_7432734219911

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Θεουλης ο τυπος. :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Ένα δίκιο όμως το έχει :p

Για λέγε τώρα, τι θα κάμομε μεθαύριο εις τας Στοκχόλμας;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ισοπαλία βλέπω και πρόκριση δικιά μας. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Άντε να δούμε...

Αν περάσουμε και υπό προϋποθέσεις,μας συμφέρει να περάσει ο Ομπυλιακός και η ΑΕΚ

Απόψε παίζω over Ερ.Αστέρα, Nτ.Ζάγκρεμπ G/G και Καραμπάγκ Ν/G

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Είτε μας συμφέρει είτε όχι εγώ θα γουσταρα να φάει στραπατσο ο Ολυμπιακος.Ετσι,  γιατι περισυ μας είχαν ζαλισει τον έρωτα με την Καμπαλα! 

Οι υπόλοιποι, μακάρι να περάσουν όλοι! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγώ θα ηθελα να προκριθούν όλοι και ακόμα πιο πολύ θα ήθελα να δούμε επιτέλους ένα (πιο) φυσιολογικό πρωτάθλημα...ευσεβείς πόθοι..

Και τώρα που λες για την Καμπάλα,έφερε 2-2 μεσα στη Λιλ και μεθαύριο παίζει ρεβάνς στο γηπεδο της...οι στοιχηματικές δίνουν οutsider τον άσο κοντά στο 4,50...μονο σ'εμένα φαίνεται ευκαιρία αυτή η απόδοση;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Πρόκριση έστω και στα πέναλτυ..

Και Ρινάλντι!Άντε να δούμε τι ψάρια πιάνει κι αυτός... ο Ζιλμπερτο φαίνεται να τον πιστεύει.

Κρίμα για χθες,ιδίως για τον ΠΑΟΚ που ήταν καλός κ έχασε μεγάλες ευκαιρίες με τον Αθανασιάδη.Ίσως να είναι και καλύτερα έτσι διότι στο Εuropa league έχουν περισσότερες πιθανότητες για συγκομιδή βαθμών.

Στους άλλους άξιζε το κάζο αλλά με τέτοια κατρακύλα για την Ελλαδα στο uefa ranking προβλέπω να παίζουμε όλοι προκριματικά από Ιούνιο τα επόμενα χρόνια...μέχρι και η Λευκορωσία μας απειλεί...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Σοβαρή ομάδα φέτος ο Παναθηναϊκος. Μου εμπνέει μεγάλη εμπιστοσύνη για τη συνέχεια.  Το κυριότερο είναι ότι έχει αποκτήσει νοοτροπία νικητή.  Μου έκανε εντύπωση που στο 0-1 και ενώ όλα έχουν τελειώσει επεδίωξε και πέτυχε 2ο γκολ. 

Να δουμε αύριο με ποιον θα κληρωθούμε. 

Υ.Γ Κρίμα για Αεκ, Παοκ. Αλλά όπως στρωνεις κοιμάσαι. 

Υ.Γ1 Έχω αρχίσει να αλλάζω  γνώμη για Στραματσονι. Όταν άκουσα ότι ανανέωσε , πίστευα ότι η  χρονιά ήταν ήδη χαμένη. Τελικά ίσως και να μην είναι έτσι. 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Road,σε περίμενα!Γνώμη μου είναι να μην παίρνουν τα μυαλά μας αέρα,είναι μόλις το 2ο παιχνίδι της χρονιάς...συγχαρητήρια στην ομάδα για το αποψινό αλλά είμαστε στη μέση ακόμα και περιμένουμε την αυριανή κλήρωση.

Χάρηκα που έβαλε γκολ ο Ιμπάρμπο,το ίδιο και για την απόδοση των Μπεργκ,Στιλ,Γουακάσο.Για το Μολέδο θα πω μόνο το εξής: ''φοβάμαι'' πως δεν είναι απίθανο να έρθει πρόταση μέσα στον Αύγουστο και να φύγει άμεσα...το παλικάρι βγάζει μάτια.

Μέγιστη παραφωνία ο Ιβανόφ...δυστυχώς αυτός ο ποδοσφαιριστής φαίνεται πως δεν κάνει για την ομάδα μας,σήμερα(και όχι μόνο) ήταν σε άλλο γήπεδο.

Αύριο μάλλον υπογράφει και ο Ρινάλντι

Εγώ θα ηθελα να προκριθούν όλοι και ακόμα πιο πολύ θα ήθελα να δούμε επιτέλους ένα (πιο) φυσιολογικό πρωτάθλημα...ευσεβείς πόθοι..

Και τώρα που λες για την Καμπάλα,έφερε 2-2 μεσα στη Λιλ και μεθαύριο παίζει ρεβάνς στο γηπεδο της...οι στοιχηματικές δίνουν οutsider τον άσο κοντά στο 4,50...μονο σ'εμένα φαίνεται ευκαιρία αυτή η απόδοση;

Ελπίζω να αποφύγουμε Ρόζενμποργκ,Βοϊβοντίνα και θα προτιμούσα να αποφύγουμε Ερ.Αστέρα,Καμπάλα...την πρώτη εξαιτίας του εχθρικού κλίματος και τη 2η επειδή το περσινό φαίνεται πως δεν ήταν τυχαίο.Άσε που μας πλήρωσε σήμερα!

Τα Γιάννενα δεν τα είδα αλλά εξ όσων διαβάζω ήταν δίκαιος ο αποκλεισμός.Η ΑΕΚ κατέβηκε με την κλασική ελληνική νοοτροπία ''να κρατήσουμε το 0 και ό,τι γίνει'' και τελικά ηττήθηκε με μισό μηδέν.Μείναμε με 3/5 ομάδες από αρχές Αυγούστου δυστυχώς.Μακάρι η αυριανή κλήρωση να είναι καλή.

Μεγάλη νίκη και η ΑΕΚ Λάρνακας μέσα στη Μόσχα,μπράβο στα παλικάρια.Και ο Απόλλων Λεμεσού το πήγε στην παράταση,έβαλε το 3-1 και στο καπάκι του το κάνει το 3-3 η Γκρασχόπερς και αποκλείστηκε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εγώ πάντως θέλω Καμπαλα πάλι! Να ξεπλυθεί η περσινή ντροπή!

Αν δεν κληρωθεί με εμάς, τουλάχιστον να κληρωθεί με Ολυμπιακό. Να τον αποκλείσει και να το βουλωσουν μία και καλή γι αυτό το θέμα! Περισυ το είχαν κάνει καραμέλα οι αυτοαποκαλουμενοι...θρύλοι...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Tracer (850cc) Ducati MTS 1200S (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Πήραμε μια χαρά ρε γμτ, μέσα στη καθημερινή μαυρίλα !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Το λοιπόν...πιθανοί αντίπαλοι  : Καμπάλα(κάποιος είναι λίγο γκαντέμης εδώ μέσα :p ),Παρτιζάνι, Γκρασχόπερς,Άστρα, Σλάβια Πράγας,Μπρόντμπι.

Ο ΠΑΟΚ έχει πιθανούς και Ρόζενμποργκ και Βοϊβοντίνα.

Σε 2-3 ωρίτσες θα ξέρουμε. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Με Μπροντμπι λοιπόν...

Αν δούμε πάλι τον Παναθηναϊκο που είδαμε με ΑΙΚ τότε δεν ανησυχω.  Με Καμπαλα πάντως θα ηταν πιο σίγουρη η προκριση. :tongue:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα