pit_hal

Προειδοποιητικό Καμπανάκι

141 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Τέλος καλό, όλα καλά... Πού να έστελνε και ο Μητσοτάκης μήνυμα... Καλή ανάρρωση, καλή χρονιά σε εσένα και τη μοτο και μακριά μας οι "δε σε είδα ρε φίλε"... 

Το Νοέμβρη είχα και εγώ την πρώτη μου πτώση...

Τροποποιήθηκε από τον MihalisNavara

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Χαχα...η αναφορά στο squat ήταν αποφασιστική!

Αν η ακτινογραφία ήταν απολυτα καθαρή και δε σ'ενοχλεί καθολου,λογικά το γόνατό σου είναι μια χαρά. Νομίζω ωστόσο πως καλό είναι να τηρήσεις όσα σου συνέστησαν οι γιατροί.

Κατά τα υπόλοιπα,όλα φτιάχνουν...έκανες τις κινήσεις που έπρεπε με τροχαία κ ασφάλεια κ μόνο πρόβλημα το γεγονός ότι κάποιες μέρες θα μπει συνεργείο κ δε θα την έχεις. 

Είναι φοβερό όμως ρε παιδί μου αν το καλοσκεφτεις πόσο κοντά στο σπίτι μας συμβαίνουν τα περισσότερα...

Και σταμάτα βρε να είσαι τόσο αιχμηρος με την πρώην...το κορίτσι σ'αγαπάει ακόμα :p

Περαστικά και καλή χρονιά! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Pegaso Trail Pegasos ADV

Δημοσιεύτηκε

κοίτα μεταξύ μας (και εγώ την αγαπάω αυτό δεν αλλάζει αλλά όλα κάνουν τον κύκλο τους!).

επειδή έχω μάθει πλέον να νιώθω το σώμα μου απο μικροτραυματισμούς στο γυμναστήριο και το πώς αναρρώνει, το πιο σημαντικό είναι να ακούς το σώμα σου πότε μπορεί  και πότε όχι. έτσι και αλλιως μέχρι δευτέρα - τρίτη θα έκανα όφ λόγω αργιών. καλό φαί, ύπνο και θα δώ πώς θα πάει. ήδη απο τις δοκιμές που έκανε ο γιατρό με το χέρι, δεξιά - αριστερά, πρός - πισω και κάτι τέτοια μου λέει οι χιαστοί σου είναι οκ, και κάτι ακόμα μου είπε είναι οκ, θα κάνουμε και την ακτίνα να είμαστε σίγουροι ότι δεν έχει σπάσει κάτι και όλα καλα!

σκέφτομαι σοβαρά πάντως να σκάσω το 40άρι για επιγονατίδες που μπαίνουν πάνω απο το παντελόνι και πλέον να τις φοράω και εντός πόλης.

πίστεψε με πραγματικά στον ελάχιστο χρόνο που μεσολαβεί απο την στιγμή που ξέρεις ότι  πλέον θα πέσεις πάνω του μέχρι να πέσω είχα ήδη σκεφτεί τα squat και πόσο καιρό θα χρειαστεί να μείνω εκτός!

το καλό είναι οτι γύρισα και πήρα την μηχανή ξανά για βόλτα, δεν ήθελα να μου μείνει φοβία, και ότι δεν με πείραξε που έπαθε κάτι είμαι αρκετά κούλ, νομίζω βοήθησε και η συμπεριφορά του τύπου που παραδέχθηκε το λάθος του και ότι ευτυχως είμαι καλά!

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Καλη χρονια, περαστικα, και μη χειροτερα.

Ζεστανε καλα πριν κανεις σκουοτ και ανεβαινε λιγα λιγα τα κιλα. Αν σε τσιμπαει σταματα. Μην παιξεις 100% κιλα. Λιγο πιο χαλαρα στην επομενη προπονηση.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
EXC-Address Beta Enduro RR (350cc)

Δημοσιεύτηκε

Περαστικα.

Παλι καλα την γλιτωσατε και εσυ και η μηχανη...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp (600cc) Suzuki Hayabusa (1340cc)

Δημοσιεύτηκε

Πέτρο περαστικά και πρόσεχε το γόνατο περισσότερο από όσο  σου πουν οι γιατροί.

Άσε την γυμναστική μέχρι να γίνεις τελείως καλά και μετά πήγαινε βήμα - βήμα. ( 4 αρθροσκοπήσεις στα γόνατα με δίδαξαν πολλά )

Καλή χρονιά !!!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

αυτό το αρθροκάτι δεν ξέρω τι είναι αλλά δεν με ακούγεται πολύ ευχάριστο πάντως!

ευχαριστώ παιδιά! καλή χρονιά όντως να έχουμε και αυτά τα μικρά παράσημα να μας θυμίζουν ότι θέλει προσοχή και πάλι προσοχή!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSXR Schuberth SR1 BMW S1000RR (1000cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

αυτό το αρθροκάτι δεν ξέρω τι είναι αλλά δεν με ακούγεται πολύ ευχάριστο πάντως!

ευχαριστώ παιδιά! καλή χρονιά όντως να έχουμε και αυτά τα μικρά παράσημα να μας θυμίζουν ότι θέλει προσοχή και πάλι προσοχή!

η αρθροσκόπηση είναι μικροχειρουργική επέμβαση πάνω σε άρθρωση και θεωρείται (όπως και είναι) από τις γρηγορότερα αναρρώσιμες επεμβάσεις (και τις λιγότερο εκφοβιστικές)... Βέβαια αν δεν πετύχει, πας για δεύτερη όπως ανέφερε ο φίλος παραπάνω!

Α ξέχασα να γράψω περαστικά στον Pit_hal και πάντα σιδερένιος! Καλή χρονιά!

Τροποποιήθηκε από τον Konstantinos!
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW Ρ1200ΓΣ

Δημοσιεύτηκε

Ρε Πετρο δεν εριχνες ενα ξυρισμα παλι πριν ανεβασεις την ποδαρα σου? 

Αυτο το γρεζι μου ανακατεψε τα αντερα! :tooth:

Τυχερος μεσα στην ατυχια σου. Ποτε ξανα. 

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Γιώργο θα σε μαλώσω!ξύρισμα ποτέ! μόνο τριμάρισμα! τώρα σκέφτομαι να πώ όλες τις φίλες μου να περάσουν μια βόλτα απο το σπίτι να μου το κάνουν μάκια να περάσει.. το πόδι...!

Τουλάχιστον η θεία μου είχε κρατήσει μια πιατάρα φαγητό έπεσα με τα μούτρα μόλις το είδα και στο τέλος με πετάει μπρόστα μου ένα ταψί εκμέκ και λύγισα πήρα το κουτάλι και λέω το βαφτίζω πρωτεΐνη:uglystupid2:!

αφού στο τέλος δεν μπορούσα να σκύψω να βάλω τα παπούτσια για να φύγω όπως είχε γεμίσει η κοιλιά μου!

πλάκα πλάκα στα επείγοντα του ΩΡΛ είχε ένα μωρό που περίμενε 2 μέτρα, μακρύ σπαστό καστανό μαλλί..αλλά μάλλον κάτι την πονούσε και δεν ήταν για πολλά πολλά:wub:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZR7(S) (750cc) Αλλος ποιος ξερει

Δημοσιεύτηκε

Περαστικά σε σενα,  και στον κουκλακο τον πηγασο! 

Με το καλο και οι επιγονατοδες :winking:.  Κι ας σου λένε ολοι ότι είσαι σα ματατζης

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati S2R

Δημοσιεύτηκε

πλάκα πλάκα στα επείγοντα του ΩΡΛ είχε ένα μωρό που περίμενε 2 μέτρα, μακρύ σπαστό καστανό μαλλί..αλλά μάλλον κάτι την πονούσε και δεν ήταν για πολλά πολλά:wub:

Περαστικά!
Ρε τους τυχερούς στο παπαγεωργίου. Περιμένω τα μωράκια την κυριακή στο πανικολάου,έτσι κορίτσια? Το έχω πάντως ένα θέμα, όλοι που πάνε στο ορθοπεδικό περνάνε μπροστά από τα επείγοντα ΩΡΛ και πάντα κοιτάω μην τυχόν είναι κανένας από μας, τα ίδια και όταν με φωνάζουν οι του χειρουργικού για σπασμένα μούτρα, χωρίς κράνος..

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Husqvarna sm (125cc) airoh s5+Twist κατι δικο μου (∞cc)

Δημοσιεύτηκε

Περαστικά φιλε !

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger 800 XC (800cc) Shark Speed R Triumph Tiger Explorer (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Πέτρο περαστικά σου και σε σένα και στο άγριο άτι σου. Ένα παράσημο ακόμα σε σένα για ένα πολύ τυχερό-καλό χρόνο σου εύχομαι.

Υγ. Τώρα που κάθεσαι δεν υπάρχει δικαιολογία για να μην πάμε για καφεδάκι, εντάξει μωρά δεν είμαστε αλλά θα βρούμε στο καφέ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

γιατί ρε με είπες ώρα και μέρος και δεν ήρθα?αφού είπες θα κανονίσεις με τον άλλον τον γκαυλιάρη!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
HJC R-Pha 10+ Ducati MTS Tricolore (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Πετραν περαστικα κ καλη αναρρωση! Γερο παιδι εισαι θα γιανεις γρηγορα..

Ο πηγασος θα σου κανει μουτρακια εμ δεν τον βγαζεις βολτα εμ τον τραυματιζεις. Του χρωστας μεγαλη βολτα οταν τον φτιαξεις!

Αυριο επιστρεφω κ εγω κανονιστε να τον πιουμε εκεινο τον καφε!

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Modenas kriss (135cc) xwris karnos Suzuki GSXR

Δημοσιεύτηκε

χρονια πολλα,καλη χρονια,χωρις ατυχηματα με καλυτερα one rep max ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Fournarelli Ευρωπαϊκό (900+cc)

Δημοσιεύτηκε

Περαστικα ρε συνονοματε!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM (1290cc)

Δημοσιεύτηκε

περαστικα κι αγυριστα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ευχαριστώ πολύ παιδιά! όλοι να είμαστε καλά και μόνο εμπειρίες να μας αφήνουν τέτοια μικρο-περιστατικά! προσπαθώ να δώ το θετικό της υπόθεσης που είναι κυρίως στο κομμάτι της ψυχολογίας, έλεγα ότι είμαι έτοιμος - διατεθειμένος να δεχτώ το ρίσκο που έχει η οδήγηση μηχανής γιατί αυτά που μου δίνει είναι πολλά περισσότερα. όταν ήρθε η ώρα να το δώ στην πράξη αυτό δεν το μετάνιωσα και το μόνο που ήθελα ήταν να γυρίσω να την πάρω απο εκεί που την άφησα και να κάνω την βόλτα μου.

και επιπλέον ήταν σαν να μου λέει ψηλέ μην χαλαρώνεις επειδή 5 χρόνια τώρα όλα καλα! και 25 και 35 χρόνια μετά μπορεί να έρθει μια στιγμή έτσι βολικά που να γίνει η στραβή! χαλάλι κάθε ευρώ για εξοπλισμό, ακόμα και οι χούφτες και το fatbar εκαναν δουλειά, ειδικά το μεγαλύτερο τιμόνι στο πώς βρήκε και προστάτεψε και εμένα και την μηχανή απο περισσότερα!

ελπίζω να μην με τα ζαλίσει ο πραγματογνώμονας να φτιάξουμε και τις όποιες ζημιές να τελειώνω!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Pegaso Trail (650cc) Caberg Ego

Δημοσιεύτηκε

Είναι κι΄αυτές οι πρώην.. μακριά!

Περαστικά φίλε και καλά ξεμπερδέματα με τις όποιες ζημιές.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

μετά απο αυτό όντως μακριά! και ξές γιατί την πάτησα ε? κανονικά έπρεπε να φύγω απο άλλον δρόμο πιο σύντομο αλλά έκανα την μαλακία να κάνω κύκλο για να περάσω μπροστά απο το σπίτι της να ρίξω ένα ξερόγκαζο έτσι για το γαμώτο και το πληρωσα!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Pegaso Strada Triumph Tiger (1050cc)

Δημοσιεύτηκε

μετά απο αυτό όντως μακριά! και ξές γιατί την πάτησα ε? κανονικά έπρεπε να φύγω απο άλλον δρόμο πιο σύντομο αλλά έκανα την μαλακία να κάνω κύκλο για να περάσω μπροστά απο το σπίτι της να ρίξω ένα ξερόγκαζο έτσι για το γαμώτο και το πληρωσα!

Εμ πες έτσι... Για αυτό την πάτησες. Ρε οι πρώην δημιουργούν μια σφαίρα κακίας γύρω τους... ρώτα τον kpapageo είχαμε πολύωρη συζητηση επί του θέματος σε μια βολτίτσα που κάναμε στο νότιο πήλιο .

Άντε περάστικα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ωπ νατος έκανες πάσα ωραίο θέμα για συζήτηση στον καφέ! θα ζητήσω εκτενή ανάλυση επι του θέματος!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα