o_xlapatsas

Track day της ΛΕΜΟΤ για οικονομική ενίσχυση της πίστας Μεγάρων...

114 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Cagiva Raptor (645cc) HJC FG-15 Aprilia Tuono Factory (997cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Αρα με τη λογικη σου,επαναλαμβανω,μια χαρα ειναι τα μεγαρα και αστα οπως ειναι?

Τοτε γιατι να φτιαξουμε και τις εθνικες οδους?και γενικα ολους τους δρομους?καλοι και οι χωματοδρομοι,τη δουλεια τη κανεις.οπως ειπαν και πριν,σε οποιον αρεσει

Τροποποιήθηκε από τον Dant3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Kawasaki καζερ Ducati 1098

Δημοσιεύτηκε

Αρα με τη λογικη σου,επαναλαμβανω,μια χαρα ειναι τα μεγαρα και αστα οπως ειναι?

Τοτε γιατι να φτιαξουμε και τις εθνικες οδους?και γενικα ολους τους δρομους?καλοι και οι χωματοδρομοι,τη δουλεια τη κανεις.οπως ειπαν και πριν,σε οποιον αρεσει

η αγνοεις ποσοστο αυτων που γραφω η δεν τα γραφω αρκετα κατανοητα (πολυ πιθανο) για αυτο θα τα ανεφερω επιγραμματικα 

1) απο αποψη σχεδιασης σαν πιστα τη θεωρω υπεροχη ...stop n' go πολυ τεχνικη 

2) απο αποψη ασφαλτου τη θεωρω παρα πολυ καλη ... δεν τρωει πολυ λαστιχο και δεν γλιστραει ... ανωτερη ποιοτητα ασφαλτου θα ειχε ως αποτελεσμα να θες σεσσιον και λαστιχο 

3)απο αποψη καθημερινης συντηρησης πασχει οπως πασχει το καθε τι που χρησιμοποιειται καθε αυτο τον τροπο ... απο επιδοξους κερδοσκοπους μνηστηρες ...

4) αν θες λοιπον να σαμποταρεις με σκοπο τη βελτιωση , δεν θεωρω οτι εχει νοημα να σαμποταρεις τη πιστα ...αλλα τους διοργανωτες ... με αποτελεσμα να πρεπει να σαμποταρεις την καθε εκδηλωση τους , ειτε στα μεγαρα , ειτε στις σερρες ,ειτε στο μιζανο...

ελπιζω να εγινα κατανοητος 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Hornet S 2002

Δημοσιεύτηκε

Συγνώμη, είμαι ΤΕΛΕΙΩΣ άσχετος με πίστες αλλά να κάνω μια ερώτηση επειδή μου ακούγεται κουλό.

"απο αποψη ασφαλτου τη θεωρω παρα πολυ καλη ... δεν τρωει πολυ λαστιχο και δεν γλιστραει ... ανωτερη ποιοτητα ασφαλτου θα ειχε ως αποτελεσμα να θες σεσσιον και λαστιχο "

Υπάρχει τέτοιο κριτήριο στην κατασκευή πίστας γενικά? Δηλαδή τις σχεδιάζουν σκεπτόμενοι πόσο λάστιχο θα τρώνε? Επειδή νόμιζα πως οι πίστες στρώνονται με μόνο κριτήριο το να πιάνει όσο το δυνατόν καλύτερα η άσφαλτος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Συγνώμη, είμαι ΤΕΛΕΙΩΣ άσχετος με πίστες αλλά να κάνω μια ερώτηση επειδή μου ακούγεται κουλό.

"απο αποψη ασφαλτου τη θεωρω παρα πολυ καλη ... δεν τρωει πολυ λαστιχο και δεν γλιστραει ... ανωτερη ποιοτητα ασφαλτου θα ειχε ως αποτελεσμα να θες σεσσιον και λαστιχο "

Υπάρχει τέτοιο κριτήριο στην κατασκευή πίστας γενικά? Δηλαδή τις σχεδιάζουν σκεπτόμενοι πόσο λάστιχο θα τρώνε? Επειδή νόμιζα πως οι πίστες στρώνονται με μόνο κριτήριο το να πιάνει όσο το δυνατόν καλύτερα η άσφαλτος.

ναι παντα , δες φιλιπ αιλαντ 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Cagiva Raptor (645cc) HJC FG-15 Aprilia Tuono Factory (997cc)

η αγνοεις ποσοστο αυτων που γραφω η δεν τα γραφω αρκετα κατανοητα (πολυ πιθανο) για αυτο θα τα ανεφερω επιγραμματικα 

1) απο αποψη σχεδιασης σαν πιστα τη θεωρω υπεροχη ...stop n' go πολυ τεχνικη 

2) απο αποψη ασφαλτου τη θεωρω παρα πολυ καλη ... δεν τρωει πολυ λαστιχο και δεν γλιστραει ... ανωτερη ποιοτητα ασφαλτου θα ειχε ως αποτελεσμα να θες σεσσιον και λαστιχο 

3)απο αποψη καθημερινης συντηρησης πασχει οπως πασχει το καθε τι που χρησιμοποιειται καθε αυτο τον τροπο ... απο επιδοξους κερδοσκοπους μνηστηρες ...

4) αν θες λοιπον να σαμποταρεις με σκοπο τη βελτιωση , δεν θεωρω οτι εχει νοημα να σαμποταρεις τη πιστα ...αλλα τους διοργανωτες ... με αποτελεσμα να πρεπει να σαμποταρεις την καθε εκδηλωση τους , ειτε στα μεγαρα , ειτε στις σερρες ,ειτε στο μιζανο...

ελπιζω να εγινα κατανοητος 

Ωραια χαιρομαι που αρχισαμε να μιλαμε λιγο επι του παροντος.

1)Για τη σχεδιαση δε θα διαφωνησω.

2)Απο ασφαλτο δεν εχω μπει σε αλλη πιστα για να κρινω το ποσο τρωει η γλυστραει.Γλυστρηματα ειχα μονο οταν ειχαν πεθανει τα λαστιχα μου,οποτε φυσιολογικο μου φαινεται.

3)Νομιζω πως η ενσταση ολων ειναι εδω.Η συντηρηση.στην ασφαλτο και γενικα παντου.δωσανε λεφτα,τη φτιαξανε και συνεχιζουν να τη χρησιμοποιουν και να βγαζουν κερδος με συντηρηση μηδεν.Η ασφαλτος σε αρκετα σημεια εχει σαμαρακια και εχει και τσιμεντο οπου εαν πατησεις εχεις φυγεις κατω.Φτιαχνεις λοιπον τη γραμμη σου ετσι ωστε να αποφευγεις τη κακοσυντηρηση ,παρα ακολουθωντας τη σωστη γραμμη.εχει αναφερθει πολλες φορες σημεια που μαζευουν νερα.επισης στο τελος της ευθειας αναλογα τη γραμμη που θα παρεις,μπορει να πετυχεις σημειο που στα φρενα εχει γινει η ασφαλτος (προφανως απο τα φρεναρισματα) σα τις λεωφορειολωριδες και φρεναρεις σα να περνας απο σαμαρακια.

4)Εγω βλεπω το αντιθετο.Ο υπευθυνος της πιστας ειναι υπευθυνος για τη συντηρηση.μπορει ο διοργανωτης να βαλει λεφτα να φτιαξει αυτα που ανεφερα επανω?

Και να συμπληρωσω,επειδη μεχρι τωρα αναφεροσουν για χρονους κτλ,νοημα εχει η πιστα να ειναι ασφαλης και για τους αρχαριους.Αυτον δηλαδη που δε θα παρει σωστη γραμμη η δε ξερει τι πιστα και θα πεσει στο μπαλωμα απο το τσιμεντο,γιατι δε το ξερει.

Ο γρηγορος ξερει τη πιστα τη συγκεκριμενη και πως να κινηθει εκει μεσα.

ΥΓ.Ναι κοιτανε ο ταπητας να εχει καλο κρατημα και να μη πεθαινει το λαστιχο.στις σερρες που περασανε καινουργια ασφαλτο ενω δεν ειχε θεμα,μεταξυ των λογων ,ηταν και να τρωει λιγοτερο λαστιχο.

Επισης δεν ανεφερα και το θεμα ασφαλειας προφανως,αφου στην ευθεια εαν χασεις φρενα,πας στα προβατα στο διπλανο χωραφι.Υπαρχουν εκτεθειμενα σημεια με τσιμεντο εαν φυγεις πουθενα(οπως σε κεινο που πηγε το παιδι).Για τα ασθενοφορα το εχουμε λιωσει το θεμα,δε λεω κατι παραπανω.

Η μπαρα που εκανε ο αλλος πεταγμα που απο οτι φαινεται την ειχαν βαλει πιο πολυ για να προστατευσει το κοντεινερ εκει διπλα,παρα απο εξοδο.

Τροποποιήθηκε από τον Dant3
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

επιμενω στους χαρακτηρισμους μου ... 

και για να τα πιαοσυμε ενα ενα ... το ελληνικο ΔΕΝ ειναι πιστα ... δεν μπορεις να μπλεκεις πεπονια με πορτοκαλια ... πιστα ΔΕΝ θεωρω ουτε το auto festival , οπου και εκει ειχαμε θανατηφορο ατυχημα θεατων ...

και επειδη καθε φορα αυτη η κουβεντα κουραζει ... ΟΤΑΝ αποκτησεις ο ιδιος εμπειρια , απο συμβαντα και καταστασεις ας ξαναμιλησουμε ... μου ποσταρεις ενα θεμα , που δεν εζησες ΟΥΤΕ επιφανειακα , παρα μονο πισω απο ενα πληκτρολογιο για να μου παρουσιασεις μια αποψη , που εχεις σχηματισει απο γνωμες και εμπειριες τριτων ... περισσοτερη αποσταση απο την πραγματικοτητα επι του θεματος θα ειχες μονο αν ζουσες σε αλλη χωρα ... 

για αυτο για να το ληξουμε ... σε καθε αθλητικο χωρο , εχουμε βιωσει ασχημα , σταναχωρα και δυσβασταχτα περιστατικα ... ειναι ομως τουλαχιστον αδικο , να μην αναγνωρισουμε και τις ζωες που εχει σωσει αυτο το ''χωραφι''   ...

το καθε τρακντευ με το μινιμουν 40 συμμετοχων , αν δεν γινοταν , ειναι 40 καβλωμενοι στο δρομο ...40 θυματα του ρωσσου η της επιδαυρου ...

για αυτο οταν χρησιμοποιεις ενα περιστατικο , ατυχες ξαναλεω , για να καταφερεις να επιδειξεις τη βαρυτητα της ''και καλα'' αποψης σου ...τοτε σε θεωρω κακεντρεχη ...

αυτα απο μενα ...κουραστηκα να αναφερομαι στα προφανη ...βαλτε γομες και παρτε τα χιλιαρια σας και χρονομετρημενα μεχρι το στορκ ...

1) Το ότι επιμένεις σε άτοπους χαρακτηρισμούς είναι τουλάχιστον λυπηρό. Αν για σένα είναι κακεντρέχεια το να οργίζεται κάποιος για τον άδικο χαμό νέων ανθρώπων απ' την ανευθυνότητα κάποιων, οκ, πάσο.

2) Λίγο με νοιάζει ότι το Ελληνικό δεν είναι πίστα. Σε κάποιους επετράπη να το κάνουν ευκαιριακά και το αποτέλεσμα είναι άλλοι 2 νεκροί. Πρέπει να αφορά τον κύκλο μας ένας θάνατος για να ευαισθητοποιηθούμε?

3) Το ότι δεν έχω ο ίδιος πείρα απ' την πίστα, δεν μου αφαιρεί το δικαίωμα να σχηματίζω άποψη, ιδίως όταν διαβάζω πολύ προσεκτικά τα γραπτά ανθρώπων που τη χρησιμοποιούν τακτικότατα και δείχνουν ποιότητα λόγου και επιχειρημάτων. Μ' αυτό το σκεπτικό να μην έχω και άποψη αν είναι ωραία η Νέα Υόρκη, αφού μόνο απ' την τηλεόραση και καρτ-ποστάλ την έχω δει. Πρέπει να πάω για να μιλήσω.......:crazy:

4) Για να μιλάς τόσο παθιασμένα υπερασπιζόμενος την εν λόγω πίστα, να υποθέσω ότι έχεις κάποια σκέση με τους διαχειριστές της?

5) Όσο για το ότι οι 40 κα^λωμένοι θα βγουνστο δρόμο να κάνουν αγώνες, το έχω ξαναπεί στο θέμα με τις κόντρες στο Γέρακα. Οκ, λοιπόν, σού 'χω παράδειγμα που είχα γράψει κι εκεί. Κι εγώ λοιπόν έχω ένα χόμπυ, τη σκοποβολή. Να βαράω κινητούς στόχους με μονόβολο. Κι επειδή το Κράτος δεν μου παράσχει ειδική έκταση και στόχους να εξασκήσω τη λόξα μου, θα βγω στο δρόμο και στις γειτονιές και θα βαράω πεζούς και ό,τι κινείται γενικώς. Οπότε φυλάξου. Τί λες, σ' αρέσει ως προοπτική να κάνει ο καθένας ό,τι γουστάρει και να ξεκα^λώνει όπως γουστάρει? Ζούγκλα το λένε στο χωριό μου.

6) Η βαρύτητα μιας άποψης όταν συνέχεια μετράμε θύματα ασυνειδησίας, δεν προκύπτει απ' αυτόν που απλά γράφει το γεγονός και το αυτονόητο, αλλά απ' την ίδια την πραγματικότητα που είναι αμείλικτη.

7) Προσωπικά, αν πετύχω "χιλιάρηδες" να κοντράρονται σε δημόσιο δρόμο που κινούμαι και κινδυνεύω απ' την παρουσία τους, θα τηλεφωνήσω αμέσως στη Άμεση Δράση και θα αξιώσω την επέμβασή τους. Πες με και καρφί τώρα να δέσει το γλυκό.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZX10R Nolan X802

Δημοσιεύτηκε

και για τα πρακτικα, τα Μεγαρα τρωνε πολυ περισσοτερο ελαστικο απο τις Σερρες και μαλιστα μονοπλευρα :yes:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Hornet S 2002

Δημοσιεύτηκε

EΠΕΙΔΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥ...  ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΝ ΑΝΙΔΕΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΙΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ... ΣΕ ΣΟΒΑΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 2ος Γιατρος Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ... ΣΥΝΗΘΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ 2ος αναμεσα στουσ θεατες. ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ 1 ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ.

ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ι.Χ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ.

2ον στα κρατικα δεν υπαρχει καν νοσοκομοι ή διασωστες... απλα εχουν κανει 1 μαθημα διασωστων και αυτο ειναι..

΄Έγραφα μια σοβαρή απάντηση και μετά σκέφτηκα "στον άνθρωπο που γράφει με caps, με το καλημέρα αρχίζει με "παπαριά" και μας λέει ως επιχείρημα πως μαλλον θα υπάρχει ιατρος στους θεατές" τι να ασχολούμαι.

Ναι είμαι άσχετος δεν το έκρυψα.

Γράφεις ως επίσημος εκπρόσωπος της ΛΕΜΟΤ?

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha YZ (250cc) Airoh Aviator 2.1 Husqvarna sm 570r (576cc)

Δημοσιεύτηκε

Γράφεις ως επίσημος εκπρόσωπος της ΛΕΜΟΤ?

Και θιχτηκε...

Αγαπητε αν δεν ειμαι αγωνιζομενος δεν δικαιουμαι να ειμαι ασφαλης στην πιστα?

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki sv1000s (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

μηχανη,πιστα και ασφαλεια δεν πανε μαζι.γιατι απλα οταν καβαλας και κυνηγας χρονους ξερεις οτι κανεις ενα extreme σπορ που ολα ειναι πιθανα.

εγω χαιρομαι που βλεπω παιδια που πανε πιστα και οχι επιδαυρω αρτεμισιο και σχετικα γνωστα μερη.

που να παει ο κοσμος να ξεκ@@ση?οχι μεγαρα οχι δρομο ε που?ακουω.

οταν πατε βολτα με τη μηχανη εχεται και ασθενοφορο μαζι?

τα μεγαρα παντα εχουν ασθενοφορο οταν εχει τρακ ντει.

και δεν λεω οτι ειναι καλα και αγια τα μεγαρα αλλα οποιος δεν θελει δεν παει και παει αρτεμισιο που στριβεις με 200+ και εισαι μελοθανατος.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Hornet S 2002

Δημοσιεύτηκε

ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ι.Χ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ.

Και για ένα λεπτό ρε μάγκα τώρα που το σκέφτηκα, αυτό τι έγραψες, ως επιχείρημα προς τι? Ως προς το κόστος? Αφού για αγορά μιλάει το event όχι για ενοικίαση. Τι ήθελες να πεις με αυτή την πρόταση?

Το ερώτημα παραμένει, πόσο κοστίζει ένα ασθενοφόρο εξοπλισμένο, και ας μισθώνονται οι οδηγοί/διασώστες?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μου κάνει λίγο περίεργο πάντως το θέμα του κατά πόσον μπορεί κάποιος απλά να πάρει ένα ασθενοφόρο, έτσι στο άσχετο. Με μια (πάρα πολύ) σύντομη αναζήτηση βρήκα αυτά:

http://www.somatioekab166.gr/includes/news/selectednews.php?artID=145&menu=1

http://www.hellenicparliament.gr/UserFiles/c0d5184d-7550-4265-8e0b-078e1bc7375a/7933859.pdf

Εφόσον ισχύουν τα παραπάνω, ως τι μπορεί κάποιος απλά να πάει ν'αγοράσει ένα ασθενοφόρο για την πίστα; Ποιο το όλο νομικό πλαίσιο στο οποίο γίνεται κάτι τέτοιο; Πως μισθώνεται ένα ασθενοφόρο συν το πλήρωμά του για την όποια διοργάνωση; Ή απλά "δανείζεται", ας πούμε, από κάποια κλινική;

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR 600 FS kLip On

Δημοσιεύτηκε

Το θέμα είναι τα χρήματα απο εκείνη την ημέρα, που θα πάνε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda astrea HJC RPHA-10 PLUS Εξ Αρ Χιλιαρ

Το θεμα ειναι να μην πανε....αρα να μην υπαρξουν χρηματα.....αρα να καταλαβουν οτι το αυτονοητο δεν χρειαζεται τρακντει για να υλοποιηθει.

Τροποποιήθηκε από τον GeorStrat

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΕΙΝΑΙ Ι.Χ

η λεμοτ σαν λεσχη , υποθετω εχει κανει ερευνα αγορας  πρωτου την ανακυρηξη αυτου του τρακνετυ ...

η ερευνα αγορας λοιπον που εχει καταληξει ? τι ποσο χρειαζεται για την αγορα ενος τετοιου  ιχ ?

και σαν λεση τι ποσο θα διαθεσει η ιδια για τηναγορα αυτου του ΙΧ ? 

και για τα πρακτικα, τα Μεγαρα τρωνε πολυ περισσοτερο ελαστικο απο τις Σερρες και μαλιστα μονοπλευρα :yes:

σαφως γιατι δεν υπαρχει η ιδια ροη που υπαρχει στις σερρες ... αυτη ειναι και η τεχνικη μαγεια αυτης της πιστας 

Τροποποιήθηκε από τον nikolakiss

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZX10R Nolan X802

Δημοσιεύτηκε

σαφως γιατι δεν υπαρχει η ιδια ροη που υπαρχει στις σερρες ... αυτη ειναι και η τεχνικη μαγεια αυτης της πιστας 

δεν αντιλεγω για το τεχνικο κοματι, εσυ ειπες πως δεν τρωει λαστιχο :think:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC4 640 SM (625cc)

Δημοσιεύτηκε

ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ... ΣΥΝΗΘΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ 2ος αναμεσα στουσ θεατες.

Ε οκ τοτε.

*Δευτερος αναβατης στουκαρει. Ο γιατρος πηγε με τον πρωτο.*

-Ρε παιδια πεθαινει καντε κατι!
-Οκ για περιμενε μια. ΚΑΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟΥΣ ΘΕΑΤΕΣ??

-Οχι ψηλε σορρυ.
-Ρε παιδια κανενας?!
-Ημουν ο healer της ομαδας συνηθως στα mmo. Κανω?
-Οχι ρε φιλε πας καλα?
-Ε οκ τοτε.
-Ααααουτσ. πεθαινωωωω.
-Σορρυ φιλε συνηθως ερχεται κανας γιατρος να δει τον αγωνα. Σημερα δεν εχει κατι.
-Μα.. βοηθειστε με!
-Σορρυ φιλε r.i.p

:rotfl:

Αρέσει σε 10 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

-Ημουν ο healer της ομαδας συνηθως στα mmo. Κανω?

:respekt: 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R1200 GS MV Agusta Turismo Veloce (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Με τα χρηματα που θα μαζευτουν αλλα δεν θα επαρκουν για την αγορα ασθενοφορου τι θα γινει;;;

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR 600 FS kLip On

Δημοσιεύτηκε

Με τα χρηματα που θα μαζευτουν αλλα δεν θα επαρκουν για την αγορα ασθενοφορου τι θα γινει;;;

Ε λογικά θα μπουν σε κάποια τσεπούλα, στην υγειά των κορόιδων...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ακριβως αυτο ρωταω παραπανω ... περιμενωντας απαντηση που να παρουσιαζει ενα σοβαρο πλανο , του στυλ ...

ασθενοφορο κοστος -6000πχ

εσοδα τρακντευ -3000πχ

δωρεα της λεμοτ -3000 ///αρα το πηραμε ... 

προσδοκω σε τετοια απαντηση ... τι θεωρω πιθανοτερο δεν θελω να γραψω ακομα ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki σε νάρκη Shoei αραχνιασμένο εκπτούται

Δημοσιεύτηκε

"Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν υπήρχε καμία έλλειψη μέτρων ασφαλείας από την πλευρά του αυτοκινητοδρομίου"

εγώ νόμιζα ότι σε "αυτοκινητοδρόμια" βάζουν μπαριέρες και όχι ραμπιέρες (απογείωσης)

"Η ημέρα συνεχίστηκε, μετά την παραλαβή των επιβαινόντων από δεύτερο ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ, αφού η άμεση διακομιδή τους, δεν ήταν αναγκαία όπως διαπίστωσε ο ιατρός ."

δηλαδή τι ακριβώς έγινε μετά? ξανατοποθετήθηκε η ραμπ..εεε η μπαριέρα σωστά και αποκαταστάθηκε το "ασφαλές" της πίστας ή είχαν μόνιμο καθεστώς κίτρινης σημαίας στη συγκεκριμμένη στροφή για βραδύες διελεύσεις για να μη στουκάρει και άλλος πάνω ?

Επιμένω: ΄Ενα βράδυ, ένας μπουλντοζιέρης με ένα ινι να της κάνει ένα ράμα διαμηκές ράμα να ξέρουμε ότι δεν υπάρχει πίστα να τελιώνει το πράμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB300R (287cc)

Δημοσιεύτηκε

Επικεντρώνεστε πάρα πολύ στο θέμα άσφαλτος στα Μέγαρα ενώ το σημαντικό πρόβλημα της πίστας είναι τι συμβαίνει γύρω γύρω από την άσφαλτο.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB300R (287cc)

Δημοσιεύτηκε

Επικεντρώνεστε πάρα πολύ στο θέμα άσφαλτος στα Μέγαρα ενώ το σημαντικό πρόβλημα της πίστας είναι τι συμβαίνει γύρω γύρω από την άσφαλτο.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.