Alarm

Μετριο καφε με Γαλα-τας : Τεταρτη 2 Δεκ.

47 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Shoei GT-AIR

Δημοσιεύτηκε

Δεν πειραζει σταυρο ασ`τους θα τους κανονισω εγω καλα μολις τους πετυχω απο κοντα.:2guns:

Ενας ειναι ο κυριος παραθετω κωστας τ και δυο οι κυριοι κανω λαικ απο κατω motolover και miskin.

Δεν συνεχιζω γιατι θα κανουμε το θρεντ λωκο. Ενα εχω να ειπω μονο εκ του μακροθεν και τα υπολοιπα εκ του 'κοντοθεν' (πωωωπω τι ειπα ο φουστης παλι) κι αυτο ειναι: :tooth::tomato::rotfl::rotfl::rotfl:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Aprilia pegaso-caponord Aprilia caponord (1000cccc)

Δημοσιεύτηκε

Δεν συνεχιζω γιατι θα κανουμε το θρεντ λωκο.

Ότι και να το κάνετε το θρεντ τώρα, και στο φούρνο με πατάτες να το κάνετε, ποσώς μας απασχολεί πλέον. Οτι ήταν να λεχθεί λέχθηκε, οι εντολές διαβιβασθήκαν και ελήφθησαν εγκαίρως εκ των αποδεκτών, άπαξ και σαλπίσει εφόρμηση τίποτε δεν δύναται να ανακόψει την πορεία των ημετέρων τμημάτων. 

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Βενζινη..πρεπει να εχει κανα ταληρο μεσα.

Αερα στα λαστιχα.. Εχω να τσεκαρω απο τον Σεπτεμβριο.

Η αλυσιδα, δεν θυμαται τι παει να πει λιπανση.

Λαδια, σιγα να μην τσεκαρω, τι εχουμε; Innova?

Ολα λοιπον ειναι ετοιμα, για την αυριανη εξορμηση!! Θα τα πουμε στα διοδια! :)

Αρέσει σε 7 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εγέρθητι!!

Όπλα κράνη μπαλάσκες αναλάβατε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

Μια και φύγατε φαντάζομαι, δεν πειράζει να το κάνουμε πάλι λίγο κ^λος το θέμα. :laugh:

Με φαγατε ρε γρουσουζηδες και ζηλιαρηδες μια φορα ειπα κι`εγω να παρω ρεπο απο το αφεντικο μου καθημερινη και να φυγω στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα ως σαν αλλος easy rider οδηγωντας το εξπρες του μεσονυχτιου που ακουει στο ονομα του-δου-μου και μου εκατσε τελικα δουλεια γαμω.

Εσεις οι τρεις παλιοχαρακτηρες εχετε μπει σε λιστα που θα αποσταλει συντομως στο αρχηγειο γι`αυτο το νου σας ρεμαλια!

Τα χαιρετίσματά μου στο......... αφεντικό σου.:_hi:  :tooth:

το ματιασατε το παιδι ρε γαμτ

Μπα, ματιασμένο είναι πάντα. :tongue: 2,5 μέτρα παλικάρι πώς να περάσει απαρατήρητο.... :tease:

Δεν πειραζει σταυρο ασ`τους θα τους κανονισω εγω καλα μολις τους πετυχω απο κοντα.:2guns:

Ενας ειναι ο κυριος παραθετω κωστας τ και δυο οι κυριοι κανω λαικ απο κατω motolover και miskin.

Φιλούρες. :kiss: :biggrin: Όποτε σε περάσει ο δρόμος, ανέβα για καφέ. Το σπίτι μου και το γκαράζ μου ανοιχτά για φίλους και καλούς επαγγελματίες. 

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

366,7 χιλιομετρα, 19,26 λιτρα βενζινα, 26,5 ευρω.

η αλλιως 5,25 λιτρα στα 100 χιλιομετρα

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ωραια βολτιτσα η σημερινη. Χρειαζοταν! 

Μας εκανε τελειο καιρο, και επειδη ηταν καθημερινη, η ησυχια που επικρατουσε και στο καφε, αλλα και στον δρομο, ηταν ο,τι επρεπε!

Και ο Γαλατας πολυ ωραιος. Δεν ειχα αξιωθει ποτε να παω μεχρι σημερα! Ρομαντικα, καναμε και κατι αγκαλιτσες με τον Στεφανο, ολο μελι! :tooth:

Αρέσει σε 5 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda crossrunner (800cc) arai

Δημοσιεύτηκε

μπραβω παιδες ειχε και ωραια μερα θα περασατε καλα .πηγα και εγω μια βιλια ερυθρες και ηταν σουπερ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda crossrunner (800cc) arai

Δημοσιεύτηκε

μπραβω παιδες ειχε και ωραια μερα θα περασατε καλα .πηγα και εγω μια βιλια ερυθρες και ηταν σουπερ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
EXC-Address Beta Enduro RR (350cc)

Δημοσιεύτηκε

this%20thread%20worthless%20without%20pi

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εντάξει, καλά τα Βίλια δεν λέω, αλλά πήγαμε 2 πήγαμε 3 πήγαμε 1013. Όσο νόστιμες και να είναι οι πατάτες οι τηγανητές άμα τις τρως σε καθημερινή βάση κάποια στιγμή μπουχτίζεις και θες να φας και κάτι άλλο, ένα Γαλατά ας πούμε.

Αφού είχες χρόνο για βόλτα σήμερα γιατί δεν ήρθες μαζί μας?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

this%20thread%20worthless%20without%20pi  

comment_K4R8uIxk2yzekrqw3YXJOXIVvDS6GXau

Πρωην αφεντικο βιαζεσαι! Οκ, εχει ο Τσαμπικος αδεια, αλλα μην το παραχεσουμε! Θες φωτογραφιες μεσα στο ιδιο 24ωρο που εγινε η βολτα; Τι ειμαστε; Τιποτα τσαπατσουληδες; Τιποτα ερασιτεχναι; Το καλο πραγμα αργει να γινει!

Περα απο την πλακα, θα ανεβασει λογικα καποια στιγμη 4-5 φωτο ετσι για το καλο, και μπορει και ο Θωμας να φτιασει κανα βιδεο!

Τροποποιήθηκε από τον r3negade

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dax (72cc) Aprilia Dorsoduro (750cc)

Πρωην αφεντικο βιαζεσαι! Οκ, εχει ο Τσαμπικος αδεια, αλλα μην το παραχεσουμε! Θες φωτογραφιες μεσα στο ιδιο 24ωρο που εγινε η βολτα; Τι ειμαστε; Τιποτα τσαπατσουληδες; Τιποτα ερασιτεχναι; Το καλο πραγμα αργει να γινει!

Εδώ χρωστάει ακόμα φωτογραφίες της Νέδας και σεις μου θέλετε Γαλατάδες από τώρα?  :_devil:

Τροποποιήθηκε από τον karellen
Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

Ωραια βολτιτσα η σημερινη. Χρειαζοταν! 

Μας εκανε τελειο καιρο, και επειδη ηταν καθημερινη, η ησυχια που επικρατουσε και στο καφε, αλλα και στον δρομο, ηταν ο,τι επρεπε!

Και ο Γαλατας πολυ ωραιος. Δεν ειχα αξιωθει ποτε να παω μεχρι σημερα! Ρομαντικα, καναμε και κατι αγκαλιτσες με τον Στεφανο, ολο μελι! :tooth:

Δικός σου, εμένα μου άρεζε όταν είχε αλογοουρά. :laugh: 

Τώρα είναι σαν όλους τους άλλους. Πριν έλεγες "να ο Στέφανος". :tooth:  :tongue:  :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Sym Combiz (125cc) Hjc r-pha 11

Δημοσιεύτηκε

Οχι μεσιε μοτοαγαπιε δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα,πριν με την αλογοουρα τον εβλεπες να περπαταει πλατη και ελεγες πω μια μο@ναρα τωρα τον βλεπεις και λες να ο στεφανος. :laugh:

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
EXC-Address Beta Enduro RR (350cc)

Δημοσιεύτηκε

:laugh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ρομαντικα, καναμε και κατι αγκαλιτσες με τον Στεφανο, ολο μελι! :tooth:

Να το προσέξεις αυτό! δεν παίζουν με τις δυνάμεις καταστολής. Αν διαρρεύσει παρά έξω και φτάσει στα αυτιά του δεσμοφύλακα σου, ότι στις σπάνιες ολιγόωρες άδειες απουσίας που σου χορηγούνται, αναλίσκεσαι σε τοιούτες τοιαύτες ενέργειες, θα σκοτεινιάσει ο ουρανός, θα ξημερώσει απότομα 21η Απριλίου, τα τανξ θα εφορμήσουν από το Γουδί και θα ξεχυθούν στο κατόπι σου. Θα σε μπαουλιάσει καημένο θα αρπάξεις τόσες που θα βάλεις και στην κωλοτσεπη. Θα περάσεις το υπόλοιπο της ισόβιας ποινής σου στην απομόνωση, και θα ξεχάσεις τι χρώμα έχει το φως του Ήλιου, ούτε ψύλλος στον κόρφο σου. :cry::cry::cry:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αρέσει σε 7 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1190 Aventura Honda Το τελω Αννιτα

Δημοσιεύτηκε

:clapping2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Να το προσέξεις αυτό! δεν παίζουν με τις δυνάμεις καταστολής. Αν διαρρεύσει παρά έξω και φτάσει στα αυτιά του δεσμοφύλακα σου, ότι στις σπάνιες ολιγόωρες άδειες απουσίας που σου χορηγούνται, αναλίσκεσαι σε τοιούτες τοιαύτες ενέργειες, θα σκοτεινιάσει ο ουρανός, θα ξημερώσει απότομα 21η Απριλίου, τα τανξ θα εφορμήσουν από το Γουδί και θα ξεχυθούν στο κατόπι σου. Θα σε μπαουλιάσει καημένο θα αρπάξεις τόσες που θα βάλεις και στην κωλοτσεπη. Θα περάσεις το υπόλοιπο της ισόβιας ποινής σου στην απομόνωση, και θα ξεχάσεις τι χρώμα έχει το φως του Ήλιου, ούτε ψύλλος στον κόρφο σου. :cry::cry::cry:

Αααα ολα κι ολα.. Σε αυτα ειμαι καθετος! Με τον Στεφανο και τον Ηλια, μπορω να κανω ο,τι θελω! :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Προσέξατε με τους λεονταρισμούς κύριε κάθετε αν δεν θέλετε να βρεθείτε αιφνιδίως οριζοντιωμένος.

Διατι αν αυτή η καθετώτης περιπέσει στην αντίληψη της σιδηράς δεσμοφύλαξ, χώρια που θα σας παραδώσει στον Αμβρόσιο δια να σας πτύει επί ένα 48ωρο αδιαλείπτως όπως μόνο αυτός ξέρει, μετά που θα σας παραλάβει οπίσω θα σας κόψει και το βήχα και το τσιγάρο καθώς και την κακιά συνήθεια να αναπνέετε 

Τροποποιήθηκε από τον naftilos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Yamaha Αλλος Ευρωπέ(αί)ος

Δημοσιεύτηκε

ΜΕ ΑΡΕΣΚΕΙ ...αφού και πάλι υποπέσαμεν εις το στερητικόν σύνδρομον  ελλειπούντων - καταναλωθέντων ποντακίων.....:biggrin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα