Sign in to follow this  
Παρακολουθητές 0

93 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Δημοσιεύτηκε

μαλλον καποιοι συνεχίζουν και γράφουν σε αλλο θέμα απο αυτό που θα έπρεπε...
παρακαλω καθαρίστε το θέμα

Θα το καθάριζα, αλλά η συγκεκριμένη υπόθεση θα κάνει πολλά loop όλο το 2016.

Και σε συζητήσεις και στα αποτελέσματα/εξέλιξη αγώνων

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Triumph Tiger (1050cc) Shoei XSpirit + AGV Blade MV Agusta F4 RepartoCorse (998cc)

Δημοσιεύτηκε

Τελικά μπορούμε να μιλάμε εδώ για τα τεκτενόμενα ή όχι;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Shoei XR 1100 Yamaha FJR

Δημοσιεύτηκε

Καλό θα ήταν εδώ πάντως να γράφουμε για τα του 2016.

Όσο για το 2015 και για το πως εξελίχθηκε το πρωτάθλημα θα ήθελα να πω πως και να μην γινόταν το γεγονός στην πίστα της Sepang και να μην έπεφτε ο Marquez θεωρώ πως δεν θα άφηνε με κανένα τρόπο ( ακόμα και στα όρια του αντιαθλητικού) τον Rossi να πάρει την τρίτη θέση σε εκείνο τον αγώνα οπότε η βαθμολογία θα είχε μειωθεί ακόμα περισσότερο και αφού είδατε τι έγινε στην Valencia όπου ο Marquez δούλεψε καθαρά σαν ασπίδα του Lorenzo δεν υπήρχε περίπτωση να έχει καλύτερο αποτέλεσμα ο Rossi ειδικά σε μια πίστα που "δεν την πάει" και καθόλου.

Ήταν πολύ καλά σκηνοθετημένο το φινάλε του φετινού πρωταθλήματος απ΄τον ΜΜ.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Tuono 1000R Arai RX-7 Corsair Στο Μυαλό μου

Δημοσιεύτηκε

Θα το καθάριζα, αλλά η συγκεκριμένη υπόθεση θα κάνει πολλά loop όλο το 2016.

Και σε συζητήσεις και στα αποτελέσματα/εξέλιξη αγώνων

το θέμα λέγεται PREVIEW....οποιος δεν ξέρει τι σημαίνει να το βάλει στο google translate!  
εδώ κυρίως γράφονται ειδήσεις για τα δρώμενα που ΘΑ ερθουν οχι για οτι εχει γίνει
Ksino...καθάρισέ το σε παρακαλω....μου ερχονται ΤΣΑΜΠΑ ειδοποιήσεις..

Τελικά μπορούμε να μιλάμε εδώ για τα τεκτενόμενα ή όχι;

για ποιά τεκτΑΙνόμενα ακριβώς γράφεις???για αυτα που γίναν εδω και τουλάχιστον 2 εβδομάδες??

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger (1050cc) Shoei XSpirit + AGV Blade MV Agusta F4 RepartoCorse (998cc)

Δημοσιεύτηκε

Συγγνώμη για το ορθογραφικό λάθος μου. Παίζει να είναι και το μοναδικό, όσο καιρό γράφω εδώ μέσα.

Τεσπα, όταν αποφασίσουν/ετε αν μπορούμε να γράφουμε εδώ για το συγκεκριμένο θέμα, πείτε μας να ξέρουμε. Ο ένας λέει ότι είναι για το 2016 αλλά ρίχνει κι ένα σχόλιο/κροτίδα για το συγκεκριμένο θέμα και μετά μας λέει ότι το τόπικ λέγεται 2016... Μετά υπάρχουν άλλοι που δεν θέλουν καθόλου κι άλλοι που θέλουν.

Στην τελική ας αποφασίσει κάποιος mod ή ο αρθρογράφος που ξεκίνησε το θέμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha FZ1/Husky610sm BMW S1000 RR

Δημοσιεύτηκε

Να αποφασισει ο Αντιπροεδρος του Εδεσσαικου

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Την κάτσαμε... :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

δλδ ρε μλκ Οδυσσεά τι ΔΕΝ καταλαβαίνεις και πρεπει να σου ΠΟΥΝ αλλοι ????το θέμα ειναι Preview για το 16..και το 1ο ποστ ειναι αυτό

Το 2015 έκλεισε με το στίγμα της unfair εμπλοκής του ΜΜ93 στην τελική έκβαση του τίτλου. Πολλά ακόμη θα γραφτούν, κάποια θα αποκαλυφθούν στο εγγύς ή στο απώτερο μέλλον. Το γεγονός είναι πως το 2016 προβλέπεται μια πολύ ενδιαφέρουσα χρονιά, και γιατί θα έχουμε τρεις πεισμωμένους πρωτοκλασσάτους οδηγούς συν έναν Πεντρόσσα που έκλεισε το 2015 με εκπληκτικές εμφανίσεις, αλλά και γιατί όλοι θα πρέπει να προσαρμοστούν στα νέα λάστιχα της Michelin.

βγάλτε αλλού την ΚΟΜΠΛΑ σας με τον Ροσι (κάντε την τελική αλλο Θέμα ) γιατι στην τελική όσοι τον υποστηρίζουν γράφουν και το αναλογο θέμα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Δεν την παλεύεις έτσι; Φάε κάνα κοντοσούβλι κοτόπουλο γιατί δεν σε βλέπω καλά... Άντε πάρε τηλ να σε φέρουν τώρα... 

ΕΣΥ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ; ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ 200 ΦΟΡΕΣ; Η ΜΗΠΩΣ Η ΠΕΙΝΑ ΓΙΑ ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΝΑ;

Το ότι είμαστε οφ τόπικ το ξέρω εδώ και πολλά post. Και εγώ και οι υπόλοιποι. Εσύ τι δεν κατάλαβες από το γεγονός ότι ΟΤΙ ΣΠΕΡΝΕΙΣ ΘΕΡΙΖΕΙΣ; 

CAPS, BOLD και πράσινα άλογα τώρα να μας δώσει ντε και καλά ο Κλεάνθης να καταλάβουμε κάτι που νομίζει ότι δεν έχουμε καταλάβει.

Κάνε καμιά τούμπα ρε Κλεάνθη να πούμε...

Εσύ τι δεν καταλαβαίνεις από το γεγονός ότι μέχρι και ο mod στο είπε ότι δεν θα τα διαγράψει γιατί ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ; ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ 2016; 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Δεν την παλεύεις έτσι; Φάε κάνα κοντοσούβλι κοτόπουλο γιατί δεν σε βλέπω καλά... Άντε πάρε τηλ να σε φέρουν τώρα... 

ΕΣΥ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ; ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ 200 ΦΟΡΕΣ; Η ΜΗΠΩΣ Η ΠΕΙΝΑ ΓΙΑ ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΝΑ;

Το ότι είμαστε οφ τόπικ το ξέρω εδώ και πολλά post. Και εγώ και οι υπόλοιποι. Εσύ τι δεν κατάλαβες από το γεγονός ότι ΟΤΙ ΣΠΕΡΝΕΙΣ ΘΕΡΙΖΕΙΣ; 

CAPS, BOLD και πράσινα άλογα τώρα να μας δώσει ντε και καλά ο Κλεάνθης να καταλάβουμε κάτι που νομίζει ότι δεν έχουμε καταλάβει.

Κάνε καμιά τούμπα ρε Κλεάνθη να πούμε...

Εσύ τι δεν καταλαβαίνεις από το γεγονός ότι μέχρι και ο mod στο είπε ότι δεν θα τα διαγράψει γιατί ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ; ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ 2016; 

οτι νάναι.......δεν περίμενα κ τπτ αλλο

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Πςςςς τι λε ρε παιδί; Τόσα επιχειρήματα; Έσκισες τη γάτα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Πςςςς τι λε ρε παιδί; Τόσα επιχειρήματα; Έσκισες τη γάτα...

τι επιχειρημα να εχει κάποιος στη μαλακία που σε δέρνει και δε απαντάει επι προσωπικού απλά επειδή δεν χρειάζεται να σε προσβάλει αλλα το καταφέρνεις μόνος σου?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αυτό το τελευταίο γίνετε στον ύπνο σου ή στον ξύπνιο σου; Διαφώτισέ μας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αυτό το τελευταίο γίνετε στον ύπνο σου ή στον ξύπνιο σου; Διαφώτισέ μας.

βάλτο εδω δημοσκόπηση και θα σου λυθεί η απορία

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μετάφραση παρακαλώ?

Έχεις χιούμορ ανάθεμα σε...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kymco Αgilitaros (200icc) Shoei XR 1100 Yamaha Tracer

Δημοσιεύτηκε

δλδ ρε μλκ Οδυσσεά τι ΔΕΝ καταλαβαίνεις και πρεπει να σου ΠΟΥΝ αλλοι ????το θέμα ειναι Preview για το 16..και το 1ο ποστ ειναι αυτό

Το 2015 έκλεισε με το στίγμα της unfair εμπλοκής του ΜΜ93 στην τελική έκβαση του τίτλου. Πολλά ακόμη θα γραφτούν, κάποια θα αποκαλυφθούν στο εγγύς ή στο απώτερο μέλλον. Το γεγονός είναι πως το 2016 προβλέπεται μια πολύ ενδιαφέρουσα χρονιά, και γιατί θα έχουμε τρεις πεισμωμένους πρωτοκλασσάτους οδηγούς συν έναν Πεντρόσσα που έκλεισε το 2015 με εκπληκτικές εμφανίσεις, αλλά και γιατί όλοι θα πρέπει να προσαρμοστούν στα νέα λάστιχα της Michelin.

βγάλτε αλλού την ΚΟΜΠΛΑ σας με τον Ροσι (κάντε την τελική αλλο Θέμα ) γιατι στην τελική όσοι τον υποστηρίζουν γράφουν και το αναλογο θέμα

Και εγω μαζι σου ειμαι να μην ξαναπουμε για το συμβαν Ροσσι - ΜΜ93 αλλα οταν πετας το unfair εμπλοκη του ΜΜ93 πως περιμενεις να μην εχεις απαντηση!

Unafair για σενα μπορει για αλλους οχι οπως και για μενα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia strada (650cc) MZ

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Οι ανακρίβιες που ακριβώς είναι;

"θα του ζητούσα στοιχεία τόσο από αυτόν όσο και από τους οδηγούς που κατηγόρησε" έγραψε.

Ο Rossi δεν κατηγόρησε οδηγούς, κατηγόρησε έναν συγκεκριμένο οδηγό. Το τόνισα ως ανακρίβεια (που είναι, θα μπορούσε να είναι "και από τους οδηγούς που έριξε" και πάει λέγοντας) διότι θεωρώ ότι δεν έγινε τυχαίως. Συνήθως χρησιμοποιούμε τέτοιες ανακρίβειες όταν θέλουμε να γιγαντώσουμε ένα θέμα, να θολώσουμε τα νερά και να δημιουργήσουμε εντυπώσεις. Ελπίζω να σου έλυσα την απορία. :biggrin:

Τροποποιήθηκε από τον basta

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Κλεάνθη, αντικειμενικότητα πάντα ρε. Ωραίο και αυτό το τελευταίο σου. Epic.

"θα του ζητούσα στοιχεία τόσο από αυτόν όσο και από τους οδηγούς που κατηγόρησε" έγραψε.

Ο Rossi δεν κατηγόρησε οδηγούς, κατηγόρησε έναν συγκεκριμένο οδηγό. Το τόνισα ως ανακρίβεια (που είναι, θα μπορούσε να είναι "και από τους οδηγούς που έριξε" και πάει λέγοντας) διότι θεωρώ ότι δεν έγινε τυχαίως. Συνήθως χρησιμοποιούμε τέτοιες ανακρίβειες όταν θέλουμε να γιγαντώσουμε ένα θέμα, να θολώσουμε τα νερά και να δημιουργήσουμε εντυπώσεις. Ελπίζω να σου έλυσα την απορία. :biggrin:

Εντάξει, δεν το πήρα έτσι ακριβώς. Το να πεις οδηγούς, αντί για οδηγό, μπορεί όντως να το παραφουσκώνεις αλλά όχι ανακρίβεια αυτό καθ'αυτό. Αυτό που είπε έκανε ο Rossi, αλλά για έναν οδηγό, ναι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εδώ και η τηλεμετρία του marquez για την μελετήσεις...

marquez_race1.jpg

Το προσπάθησε στα μέσα του αγώνα μια φορά, αφού έδωσε προβάδισμα στον Lorenzo 1,5 δευτερόλεπτά στους πρώτους 12 γύρους, κάνει έναν πολύ αργό γύρο για να ανοίξει την διαφορά κιάλλο και ανοίγει το γκάζι στους τρεις επόμενους και πιάνει τον lorenzo. Αφού τον περνάει στον γύρο 16 μετά ξαναρίχνει τον ρυθμό του ώστε να μπορεί ο Lorenzo να κολλήσει μαζί του και για να δει αν κινδυνεύει από τους δυο Ιταλούς ο συμπατριώτης του.

Διαπιστώνει με θλίψη ότι οι δυο Ιταλοί κινούνται αρκετά ταχύτερα από τον lorenzo (τον οποίο πιάνουν μέσα σε 3-4 γύρους) και αναγκάζεται να τον αφήσει να περάσει ξανά μπροστά ώστε να τους ξανακαθυστερήσει και υπολογίζει να κάνει το ίδιο κόλπο στους 2 τελευταίους γύρους ώστε να μην προλάβουν να ξαναπιάσουν τον Lorenzo οι δυο Ιταλοί και αυτός να πάρει την νίκη. Ηταν για αυτόν ένα τεστ για να διαπιστώσει σε πόσους γύρους πιάνουν οι δυο Ιταλοί τον Lorenzo.

Στον 20ο γύρο λοιπόν αφήνει τον Lorenzo να περάσει μπροστά και αρχίζει να γυρνάει πιο αργά και από τους αναβάτες στις θέσεις 5-7 καθυστερώντας πάλι τους δυο Ιταλούς με αλλεπάλληλα προσπεράσματα (πρόσεξε τι χρόνους κάνει κατευθείαν μετά τον 20ο που άφησε τον lorenzo να περάσει ξανά μπροστά). Στους δυο τελευταίους γύρους ανοίγει το γκάζι και πιάνει τον Lorenzo στην τελευταία στροφή, αφού φυσικά στον προηγούμενο γύρο έκανε πάλι απίστευτα αργό χρόνο ώστε να καθυστερήσει ξανά όσο μπορεί τους δυο Ιταλούς (δες τους χρόνους στον ακριβώς προηγούμενο γύρο από αυτούς που αποφασίζει να πιάσει τον Lorenzo μπροστά, 1 δευτερόλεπτο πάνω!).

Δες προσεκτικά τους χρόνους του marquez στον αγώνα και δες και την προσομοίωση αγώνα στο FP4 με φθαρμένα ελαστικά, καμία σχέση.

marquezfp41.jpg

Πάρε και την αντίστοιχη προσομοίωση του Lorenzo στο FP4 και αυτός με φθαρμένα ελαστικά (με αυτούς τους χρόνους, μισό και βάλε δευτερόλεπτο πιο αργός, έμεινε μπροστά από τον Marquez μέχρι τον τελευταίο γύρο, το πιστεύεις?)

lorenzofp4.jpg

και τους χρόνους του στον αγώνα που συμβαδίζουν με αυτούς της προσομοίωσης απόλυτα.

Untitled.jpg

Και η θεωρία ότι ο Lorenzo είχε προσυνεννοηθεί με τον Marquez για το 1-2.

Δες τον τελευταίο γύρο του lorenzo. Προηγείται, έχει μπροστά του καθαρή πίστα και αντί να κινηθεί γρηγορότερα ή στα ίδια επίπεδα (για τον Lorenzo μιλάμε) κάνει έναν αργό χρόνο που μόνο χρόνος για τελευταίο γύρο που παλεύεις για την νίκη δεν είναι, σαν να λέει στον Marquez πίεσε άλλα θα βοηθήσω και εγώ να περάσεις.

Το ταχύτερο χρόνο του Marquez στον τελευταίο γύρο με τα ελαστικά φούλ φθαρμένα τον αφήνω ασχολίαστο.

Ελπίσω μετά από αυτή την ανάλυση της τηλεμετρίας να μην υπάρχει κάποιο κενό όσο αφορά τους χρόνους στον αγώνα του phillip island όπου ο Rossi ορθώς υποστήριξε ότι ο Marquez έπαιζε μαζί τους για να βοηθήσει τον lorenzo ενώ είχε την ταχύτητα να εξαφανιστεί μπροστά από τον πρώτο γύρο.

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha R1M (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Μα δεν καταλαβαινετε, το προβλημα δεν ειναι οτι τον καθυστερησε το προβλημα ειναι οτι δεν μπορει να τεκμηριωθει αυτη η κατηγορια, διοτι οταν μιλαμε για κανονες θα πρεπει να μπορουν να εφαρμοζονται  παντου και παντα, και ποιος δηλαδη δεν σου λεει οτι αυτο το εκανε για να προστατεψει τα λαστιχα εξου και το χαμηλο γυρολογιο στο τελευταιο γυρο, μπορει να μην το εκανε γιαυτον τον λογο, απο την αλλη ομως καθε φορα που ενας αναβατης καθυστερει σε καποιους γυρους ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ θα πρεπει να τημωρειται, δεν μπορει να συμβαινει αυτο, καλως ή κακως επαιξε με τους κανονες χωρις να τους παραβιαζει (ειχε καλο δασκαλο)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp (600cc) Suzuki Hayabusa (1340cc)

Δημοσιεύτηκε

:lipssealed:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Α τηλεμετρία εσύ εννοούσες το γυρολόγιο;

Αυτό εννοείται ότι το έχω δει αλλά δεν μου λέει κάτι.

Ο καθένας θα μπορούσε να σου πει ως δικαιολογία κάτι για τους χρόνους. Άλλο τηλεμετρία άλλο γυρολόγια. Αυτό που μας δείχνεις εσύ δεν αποδεικνύει κάτι. 

Τροποποιήθηκε από τον Schumi

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Α τηλεμετρία εσύ εννοούσες το γυρολόγιο;

Αυτό εννοείται ότι το έχω δει αλλά δεν μου λέει κάτι.

Ο καθένας θα μπορούσε να σου πει ως δικαιολογία κάτι για τους χρόνους. Άλλο τηλεμετρία άλλο γυρολόγια. Αυτό που μας δείχνεις εσύ δεν αποδεικνύει κάτι. 

Εγώ δεν είπα ότι αποδεικνύεται το βρώμικο παιχνίδι από την μελέτη του γυρολογίου του Marcuez (δεν σου λέει τίποτα το γυρολόγιο?κακώς...θα έπρεπε). Θα είχε τιμωρηθεί ή στην χειρότερη θα του είχαν κάνει επίσημη παρατήρηση αν συνέβαινε κάτι τέτοιο. Εγώ λέω ότι μπορείς εύκολα να διακρίνεις ότι υπάρχει τεράστια ανωμαλία στους χρόνους του που σε σχετικούς θεατές κατευθείαν κάνει κατευθείαν μπαμ ότι κάτι τρέχει. Oπως είπε και ο Rossi, τώρα ξέρω. Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία πλην σκοπιμότητας όταν οι χρόνοι σου έχουν διαφορά ακόμη και 1.3 δευτερόλεπτα σε τυχαία σημεία του αγώνα και αντιστρόφως να κάνεις τον ταχύτερο σου με φθαρμένα ελαστικά.

Από την άλλη τηλεμετρία δεν θα δεις ποτέ, όπως δεν την έβγαλε στη φόρα η Honda ούτε για την Sepang που το είχε υποσχεθεί.

Αν δε έβγαζε και την τηλεμετρία από την Valencia θα γέλαγε και ο κάθε πικραμένος που ο Marquez έκλεινε το γκάζι στην κυριολεξία στην μεγάλη ευθεία για να παραμείνει πίσω από τον Lorenzo

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μα δεν καταλαβαινετε, το προβλημα δεν ειναι οτι τον καθυστερησε το προβλημα ειναι οτι δεν μπορει να τεκμηριωθει αυτη η κατηγορια, διοτι οταν μιλαμε για κανονες θα πρεπει να μπορουν να εφαρμοζονται  παντου και παντα, και ποιος δηλαδη δεν σου λεει οτι αυτο το εκανε για να προστατεψει τα λαστιχα εξου και το χαμηλο γυρολογιο στο τελευταιο γυρο, μπορει να μην το εκανε γιαυτον τον λογο, απο την αλλη ομως καθε φορα που ενας αναβατης καθυστερει σε καποιους γυρους ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ θα πρεπει να τημωρειται, δεν μπορει να συμβαινει αυτο, καλως ή κακως επαιξε με τους κανονες χωρις να τους παραβιαζει (ειχε καλο δασκαλο)

Μα δεν έχει νόημα για εμάς τους θεατές να τεκμηριωθεί κατηγορία. Αρκεί που καταλαβαίνουμε και ξέρουμε. Αυτά περί δασκάλου τα ακούω βερεσέ γιατί ποτέ κανείς στην ιστορία του αθλήματος δεν έκανε βρώμικο παιχνίδι για να επηρεάσει το πρωτάθλημα για λογαριασμό τρίτου, είναι πρωτόγνωρο οπότε δεν μπορεί να έχει "διδαχθεί" και από κάπου.

Τροποποιήθηκε από τον basta
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μα κι εγώ σου λέω ότι μπορεί να ειπωθούν 1002 για την διακύμανση αυτή. 

Όπως πάντα έτσι και τώρα δεν θα βγάλουμε άκρη. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα
Sign in to follow this