matis

θέλω να πουλήσω ένα Kimco αλλα..

27 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

7040038έχω ένα kimco ακίνητο στην αυλή θέλω να το δώσω για να πάρω το πρώτο μου μηχανάκι έχω τα εξής προβλήματα αρχικά να πω ότι είμαι άσχετος και δεν θέλω να με πιάσουν κότσο το kimco που έχω στην αυλή είναι ενός θείου και επειδή μου χρωστάει κάποια λεφτά μου λέει πάρτο και δώστο σαν προκαταβολή έχω βάλει ένα σύνδεσμο της αγγελίας που έχει ανεβάσει αυτός για να το δείτε και να έχετε μια εικόνα λοιπόν το μηχανάκι έχει απλήρωτα τέλη 2 η 3 χρονια έχει κάποιο πρόβλημα και δεν περπατάει τώρα ο θείος λέει ότι είναι 150 euro πρόβλημα όπως θα δείτε στις φωτογραφίες έχει πολύ φθαρμένα πλαστικά και η σέλα είναι σκισμένη επίσης ξέρω ότι έχει χαλασμένο καντράν άρα δεν φαίνεται πόσα χιλιόμετρα έχει το είχε πάρει μεταχειρισμένο με ήδη χαλασμένο καντράν και λέω τώρα έχω σαν άσχετος αλλα πονηρός πως θα πουληθεί τώρα αυτό το πράμα...? θα σας πω πρώτα το δικό μου σκεπτικό και μετά ακούω της γνώμες σας... 
να του δώσω  τα 150 που λέει ότι θέλει για να περπατήσει να το φτιάξει και μετά να το πάω στην αντιπροσωπεία που υποτίθεται ότι τα παίρνει και να το δει τι αλλα προβλήματα έχει και πόσο μπορεί να το πάρει και αν είναι παραπάνω από τα τέλη μαζί με τα 150 που θέλει αρχικά να το δώσω καταρχάς αυτό γίνετε? η πρέπει να το πάω με πληρωμένα τέλη εξαρχής? επίσης δεν ξέρω καν τι μοντέλο είναι... και το άλλο που σκέφτηκα να το πάω όπως είναι και όσο το πάρουν... να το αναλάβουν αυτοί αλλα σκέφτομαι ότι θα το σκοτώσουν περισσότερο από όσο πρέπει για σκότωμα είναι  δηλαδή αλλα τέσπα... και επίσης αν το πάρουν για ανταλλακτικά ας πούμε θέλει πάλι να έχει πληρωμένα τέλη? θέλω την δικια σας γνώμη γιατί και ο θείος περίεργος είναι και οι αντιπροσωπείες να βγάλουν θέλουν και εγώ είναι άσχετος.. ευχάριστο! αα αν δείτε στην αγγελία ο θείος σε αυτήν την ατάσταση το δίνει 1700 xaxaxa εγώ που είμαι άσχετος και δεν υπήρχε ούτε μια στο εκατομμύριο να το πάρω τόσο...

ο  ο σύνδεσμος δεν ανοίγεi7040038_2_b.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda CB SF 400+1300 (1700cc) Honda Goldwing (1800cc)

Δημοσιεύτηκε

Θα το πάω χριστιανικά: Ου μπλέξεις :blush:

Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Cagiva Raptor (645cc) HJC FG-15 Aprilia Tuono Factory (997cc)

Δημοσιεύτηκε

Δεν αξιζει να ασχοληθεις.

Πιο πολλα θα δωσεις παρα θα παρεις οταν το πουλησεις.

Παρτο και δωστο ανταλλακτικα οπως ειναι και οτι παρεις.

Καλα για τα 1700 που ζηταει ουτε λογος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
k8 600 gsxr 1000 L7

Δημοσιεύτηκε

σου χρωσταει λεφτα και θα τον πληρωσεις κιολας? αλανι ο θειος... καλυτερα να σου δωσει τα λεφτα να ξεμπερδευεις μια και καλη. :winking:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha YZ (250cc) Airoh Aviator 2.1 Husqvarna sm 570r (576cc)

Δημοσιεύτηκε

Καντο πολυθρονα για το σπιτι καλυτερα...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
SD990

Δημοσιεύτηκε

Σου δινω 400ε και το παιρνω οπως ειναι

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

αδερφε καμια τελεια βαλε. στραβωθηκαμε.

ετσι οπως οπως το βλεπω με 400 το παιρνω και εγω. να μου δωσεις ε :laugh:

περα απο την πλακα γιατι δεν πας σε συνεργειο να το δουν? τι να σου πουμε εμεις απο μια φωτο?

πηγαινε σε ενα συνεργειο και πες τους για να γινει μηχανακι αυτο το πραμα ποσο θα κοστισει και αφου φτιαχτει ποσο θα μπορω να το δωσω πανω κατω (το βλεπεις και απο το καρ αυτο σε αντιστοιχα μοντελα)

μπορει να μην χρειαζεται πολλα σημαζεματα μηχανικα. μπορει και να μην συμφερει καν να το πας στο συνεργειο. απο μια φωτο ομως εμεις δεν μπορουμε να σου πουμε παρα μονο με βαση την εμφανιση που δειχνει αθλια

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Α-Μήχανος (Πεζό 2cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγώ θα πλήρωνα μόνο τα τέλη κυκλοφορίς και μεταβίβασης και θα το έπειρνα. Αν βλέπω καλά είναι το 500άρι. Είναι πολύ καλό σαν σκούτερ. Αν καταφέρεις και το συνεφέρεις, πάς όπου θες. Ψάξε πρώτα να βρεις τι θέλει αντικατάσταση. Ψάξε καντράν. Για 150άρι που αναφέρει, πιθανόν να χρειάζεται ιμάντα (σίγουρα), μπίλιες (ράουλα είναι το κανονικό αλλά το λένε μπίλιες) και γενικά μια συντήρηση στην μετάδοση, λάδια μετάδοσης, και φυσικά λάδια κινητήρα. Η σέλα είναι το λιγότερο. Είχα το 250άρι, αλλά δεν με κάλυπτε στην εθνική λόγω δικάβαλου. Τα ελαστικά να τα υπολογίζεις 200-230€. Ιμάντας με ράουλα και την όλη συντήρηση, όντως ~150€, σέλα 100-150+. Βλέπω πινακίδες Θεσσαλονίκης, πια περιοχή είσαι;;; Αυτά για αρχή. Ότι θες ρώτα.... 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ρε παιδιά δεν θέλω να το φτιάξω να το ξεφορτωθώ θέλω με τον καλλίτερο τρόπο
και ρωτάω να βάλω τώρα 150 euro να περπατήσει γιατί τώρα δεν περπατάει  καν πως θα το πάω να το δώσω χωρίς καν να περπατάει... 
και μετά να το πάω έτσι όπως είναι με τα προβλήματα του να του πω πόσο το παίρνεις? φαντάζομαι αυτός θα πει πρόβλημα αυτό εκείνο το άλλο το περνώ τόσο... 
και άμα μείνει κάτι γιατι μετά για να το πάρει ο άλλος φαντάζομαι θέλει να έχει και πληρωμένα τέλη αν συμφέρει δηλαδή να μπω σε αυτήν την διαδικασία η να μην ασχοληθώ καθόλου για ανταλλακτικά το ξέρω πάνω από 400 500 δεν το περνούν και άντε πες ότι το πουλάς για ανταλλακτικά και περνώ 4 5 κατοστάρικα πρέπει πάλι να πληρωθούν τα τέλη για να το δώσω? η το δίνω περνώ τα λεφτά και αστον να χρωστάει τα τέλη? αυτά ρωτάω

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Sym Citycom S (300icc) Utax Triumph Bonneville NC (950cc)

Δημοσιεύτηκε

Τα τελη πρεπει να πληρωθουν διαφορετικα δεν γινεται η μεταβιβαση! Για να το πουλησεις μονο για ανταλλακτικα πρεπει να κανεις οριστικη διαγραφη και να καταθεσεις τις πινακιδες. Απο εκει και περα το πουλας με υπευθυνη δηλωση. Αν το κανεις να παιρνει μπρος, ΜΗΝ το πουλησεις σε μαστορα. Θα σου πει 200-300 και με αλλα τοσα αυτος θα το κανει πενα, και θα το πουλησει τσιμπημενα ως αστερι. Χιλιες φορες δωστο σε καποιον ιδιωτη. Θα του δωσεις την ευκαιρια να αγορασει ενα μηχανακι καλο σε λιγα λεφτα που θα το φτιαξει μονος του και θα το φχαριστηθει! Και εκτος αυτου θα ξερει τι πηρε! Εσυ γιατι δεν το περνεις να το φτιαξεις για σενα και να κυκλοφορεις? Δεν σε καλυπτει το διπλωμα? Η απλα δεν σου αρεσει το αυτοματο? Ο μονος λογος που μπορεις να πας σε μαστορα ειναι για να το δεις γιατι δεν περνει μπρος και απλα να σου πει τι θελει για να ξερεις να ενημερωσεις τον υποψηφιο αγοραστη. Κατα την γνωμη που ο πιο προφανης λογος που δεν περνει μπρος ειναι η μπαταρια του! Αλλαξε λαδια, μπαταρια, πατα μιζα και βλεπουμε!

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

ρε παιδιά δεν θέλω να το φτιάξω, να το ξεφορτωθώ θέλω, με τον καλύτερο τρόπο

Καταρχήν μάθε πως λέγεται η εταιρία του σκούτερ. Kymco λέγεται. Όχι Kimco.

Και άιντε, δεν το ξέρεις, πάνω στο μηχανάκι που υποτίθεται έχεις στα χέρια σου, ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ανθρωπέ μου;

Αφού έμαθες πως γράφεται, μάθε και τι είναι το καλύτερο να κάνεις όταν έχεις ένα τέτοιο, σαν αυτό της φωτό, σε τέτοιο επίπεδο παρταλίασης, μπλεγμένο γραφειοκρατικά και κατηγορίας ''δεν δουλεύει, σιγά μωρέ, κάτι μικροπράγματα θέλει'' στα χέρια σου:

india-bike-fire_1896604i.jpg

Νέο παιδί είσαι υποτίθεται, μην τρως το μυαλό σου με αηδίες... Φωτιά, βγάλτο και φωτό να ποστάρεις στο FB να γίνει happening και να γελάτε με τους φίλους σου, και μέχρι εκεί. Οτιδήποτε άλλο, είναι απλά μιζέρια δυστυχία και πόνος τραγικός, ου μπλέξεις.

Τροποποιήθηκε από τον FlyingInADream
Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Τα τελη πρεπει να πληρωθουν διαφορετικα δεν γινεται η μεταβιβαση! Για να το πουλησεις μονο για ανταλλακτικα πρεπει να κανεις οριστικη διαγραφη και να καταθεσεις τις πινακιδες. Απο εκει και περα το πουλας με υπευθυνη δηλωση. Αν το κανεις να παιρνει μπρος, ΜΗΝ το πουλησεις σε μαστορα. Θα σου πει 200-300 και με αλλα τοσα αυτος θα το κανει πενα, και θα το πουλησει τσιμπημενα ως αστερι. Χιλιες φορες δωστο σε καποιον ιδιωτη. Θα του δωσεις την ευκαιρια να αγορασει ενα μηχανακι καλο σε λιγα λεφτα που θα το φτιαξει μονος του και θα το φχαριστηθει! Και εκτος αυτου θα ξερει τι πηρε! Εσυ γιατι δεν το περνεις να το φτιαξεις για σενα και να κυκλοφορεις? Δεν σε καλυπτει το διπλωμα? Η απλα δεν σου αρεσει το αυτοματο? Ο μονος λογος που μπορεις να πας σε μαστορα ειναι για να το δεις γιατι δεν περνει μπρος και απλα να σου πει τι θελει για να ξερεις να ενημερωσεις τον υποψηφιο αγοραστη. Κατα την γνωμη που ο πιο προφανης λογος που δεν περνει μπρος ειναι η μπαταρια του! Αλλαξε λαδια, μπαταρια, πατα μιζα και βλεπουμε!

Ευχαριστώ!
Κοίτα εκτός από άσχετος τώρα δίνω σήματα ακόμα, δίνω για 400 αν δεν κάνω λάθος και αυτό 400αρι είναι αν όχι 500αρι αλλά δεν το θέλω, εγώ σαν νέος οδηγός τώρα θέλω κάτι καινούριο με της εγγυήσεις του με βιβλίο σέρβις και όλα τα παρελκόμενα θέλω να δω κάτι σε 125-250 όχι παραπάνω για αρχή και άσε που αυτό είναι τέρας που να το κουμαντάρω εγώ αυτό το πράγμα να έχω και το βάσανο μη και μου βγάλει καμιά ζημιά άσε μπελάς θα είναι.
Απλά να, έχει ο άλλος αυτό το μηχανάκι που το έχει ούτος η άλος για πούλημα και μου λέει πάνε να δεις για καινούριο αφού θες και δώσε αυτό σαν προκαταβολή να μειώσεις το ποσό αλλά είναι μπλεγμένο το μηχανάκι και μιας και δεν μου περισσεύουν το τελευταίο που θέλω να μου φάει λεφτά αντί να μου αφήσει.
έχω τώρα 6 κατοστάρικα τσέπη και είχα σκοπό να πάω να τα δώσω προκαταβολή και τώρα για να το kymco πρέπει να βγάλω από εκεί.
να βγάλω αλλα να αξίζει κατάλαβες..?

ΑΑΑ από όσο ξέρω δεν παίρνει μπροστά γιατί θέλει αλλαγή αντλία βενζίνης η κάτι τέτοιο  μου είπε θέλει 150 ευρώ για αυτό κατά τα άλλα πέρα από τα πλαστικά που φαίνονται.. και έχουν σπασίματα από πέσιμο την σκισμένη σέλα και το χαλασμένο καντράν που δεν φαίνονται τα χιλιόμετρα και δεν ξέρουμε πόσα έχει κάνει.. μου είπε ότι δεν θέλει τίποτα άλλο. τώρα...

Το μηχανακι αν θελει 300-400 για ολα... φτιαχτο και πουλατο μετα 1200 θα φυγη αερας σε αυτα τα λεφτα περνα και με μια αλοιφη τα πλαστικα αρκει να μην ειναι σπασμενα 

Ο θειος σου καλα λεει αυτα σε καλη κατασταση πανε στα 1600-1700 αν θες να δεις τι μοντελο ειναι αρκει να δεις την αδεια του μαλλον 2005 το βλεπω 

Ευχαριστώ!

300 - 400 όταν λες? μαζί με τέτη και μεταβίβαση? πόσο πάει αλήθεια η μεταβίβαση και ποιος την επιβαρύνεται?

Τροποποιήθηκε από τον matis

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Βαλε τα τελη, βαλε την σελα, βαλε μια μπαταρια (σιγουρα), βαλε αντλια, βαλε και γενικο σερβις και κοντερ εισαι γυρω στα 600-700ε. Αμα ειναι να στο παρει τοσο καποιος δεν αξιζει. Την μεταβιβαση την χρεωνεται ο αγοραστης. Για μενα βαλτο μια αγγελια 500-600ε και πιστευω θα φυγει. Δεν θεωρω πως αξιζει να το κανεις να δουλευει. ΑΝ ηξερες να το φτιααξεις μονος σου εκει κατι θα γινονταν αλλα και παλι.. Οσο για το διπλωμα μεχρι 35κw οδηγας. Δεν εχουν σχεση τα κυβικα ;)

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Α-Μήχανος (Πεζό 2cc)

Δημοσιεύτηκε

Μην σε τρομάζει ο όγκος του. Αν δεις το MaxSym που έχω φαίνεται πιο μεγάλο, και όμως, ελέγχεται πολύ εύκολα, και στην κίνηση το συνηθίζεις και περνάω σχεδόν παντού, όπου περνάν και οι υπόλοιποι. Τρόμπα βενζίνης πότε δεν άκουσα να έχουν βγάλει τα ΚYMCO,ίσως από κακή ποιότητα βενζίνης να έκανε ζημιά, όπως την πάτησα και εγώ.... 400άρι είναι το καινούργιο το Xciting που βγάζει, αυτό είναι 500άρι, φαίνεται από το καβούκι της μετάδοσης. Τα τέλη κυκλοφορίας είναι 55€ το χρόνο, και η μεταβίβαση, αν θυμάμαι περίπου 70€. Αν καταφέρεις και το βάλεις μπροστά, το πρώτο πράγμα που πρέπει να αλλάξεις είναι ο ιμάντας, ο οποίος θα είναι ξεραμένος και θα διαλυθεί... 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Yamaha Αλλος Ευρωπέ(αί)ος

Δημοσιεύτηκε

Νέος αναβάτης, άπειρος με μηχανολογικά, οπωσδήποτε και με το <<φτιάξτο μόνος σου>>.

Αυτό είναι το προφίλ αν κατάλαβα καλά.

Εκτιμώ ότι θα σε γδάρουν τα <<μαστόρια>> και έχω την άποψη να πας εκεί που λες, ήτοι μέχρι 250άρι αλλά καινούργιο κούτα και καβαλώντας το, εξερευνώντας το, θα μάθεις σιγά σιγά και θάσαι έτοιμος αργότερα για τυχόν τέτοιες ιστορίες.

Άποψή μου επίσης είναι να μην ασχοληθείς καθόλου με αυτό αλλά να πάρεις τα χρεωστούμενα στο χέρι και να πάρεις κούτα.

Αν ασχοληθείς καλή τύχη,υπομονή και δύναμη......

Υ.Γ. Ούτε εγώ θα ασχολιόμουνα που εμπειρία από τέτοια έχω.Μάλιστα ούτε να μου το χαρίζανε, όχι να το πληρώσω κιόλας.  Επίσης κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει αφού και πρέπει να τα λέμε αυτά, ακόμα και αναβάτες που τόχανε σε πλήρη λειτουργικότητα μια ζωή ψάχνονται με συμπλέκτη και το χειρότερο με το πίσω φρένο...ψάξτε τα και θα βρείτε τι και πως. 

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha YZF-R1 MV Agusta F4

Δημοσιεύτηκε

βάλτο μια αγγελια 4 κατοστάρικα και όποιος το πάρει. δεν αξίζει να ασχοληθείς, ούτε μπροστά δεν αξίζει να το κάνεις να πέρνει, ου μπλέξεις. στην τελική τράβα το σε κάναν έμπορο και αν στο παρει 300-350 φχαριστημενος να σε

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ΚLX -R (300cc) LASER-M2R Kawasaki KXF MONSTER (450cc)

Δημοσιεύτηκε

Πουλιέται το μηχάνημα ανετα .............ουτε BIMOTA ουτε AGUSTA   ειναι ..........

καλό  πλύσιμο ,κάλυμμα σέλας ,γρασαρισματάκι κ κάποιος συνταξιούχος ή πρώην δημόσιος υπάλληλος θα το τσιμπήσει το καναπεδάκι..............

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
SD990

Δημοσιεύτηκε

Ερχομαι κ σου δινω τωρα μετρητα 350 με μεταβιβαση δικη μου

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Απο οτι βλεπεις υπαρχουν ατομα και εδω μεσα που θελουν να το αγορασουν! Τα λεφτα που σου φινουν συν τα λεφτα που χεις στην ακρη ειναι μια χαρα για προκαταβολη! Δωστο οπως ειναι σε εναν ιδιωτη και μην μπλεκεις με εμπορους!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ερχομαι κ σου δινω τωρα μετρητα 350 με μεταβιβαση δικη μου

Χρωσταει τελη δε μπορει να κανει μεταβιβαση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
SD990

Δημοσιεύτηκε

Χρωσταει τελη δε μπορει να κανει μεταβιβαση.

Μια χαρα μπορει αν πληρωθει μονο το τελευταιο και κανει τη διαδικασια διεκπεραιοτης....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Α ναι οντως εχεις δικιο.

Το ειχα ξεχασει οτι το αλλαξαν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda XR400R (426cc) HJC IS17 Yamaha Ténéré 700

Δημοσιεύτηκε

Μια χαρα μπορει αν πληρωθει μονο το τελευταιο και κανει τη διαδικασια διεκπεραιοτης....

Δεν πρεπει να ειναι και περασμένο από κτεο? αν ειναι εντός του χρονικού ορίου μεταβιβάζεται, αν ειναι εκπρόθεσμο θα πρεπει να λειτουργήσει, να περάσει ΚΤΕΟ και μετά μεταβίβαση? ή μεταβιβαζεις και μετά περνάς ΚΤΕΟ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Δεν πρεπει να ειναι και περασμένο από κτεο? αν ειναι εντός του χρονικού ορίου μεταβιβάζεται, αν ειναι εκπρόθεσμο θα πρεπει να λειτουργήσει, να περάσει ΚΤΕΟ και μετά μεταβίβαση? ή μεταβιβαζεις και μετά περνάς ΚΤΕΟ?

σιγά μην έχει περάσει κτεο αυτός τα έχει παρατημένα όλα.
άλλο ένα που δεν υπολόγισα κιάλα έξοδα εκεί αν και φαντάζομαι μπορείς να μεταβιβάσεις και χωρίς κτεο αρκεί να είναι πληρωμένα τα τέλη και το περνάει ο επόμενος άμα δεν το φτιάξεις πως θα το περάσεις κτεο?
το κτεο ποσο πάει?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Α-Μήχανος (Πεζό 2cc)

Δημοσιεύτηκε

Περίπου νομίζω μαζί με το πρόστιμο 80-90€ για τα εν λόγο κυβικά. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα