Sign in to follow this  
Παρακολουθητές 0
Dimitrismaxrpm

CSS Σέρρες - Σεπτέμβριος 2015

7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

Ποιοι από μας κανονίζουν να ανέβουν Σέρρες 26 & 27 Σεπτέμβρη για σχολείο;

Πρόγραμμα

Εγώ δήλωσα ήδη συμμετοχή. Στο email που μου έστειλαν γράφει πως αν τα χρήματα κατατεθούν 30 ημέρες πριν το μάθημα, το ποσό είναι -10%, δηλαδή €252.
Προσωπικά θα ανέβω Παρασκευή απόγευμα. Αν κάποιος θέλει, πάμε παρέα καβάλα στα μοτό.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
KTM (1290cc)

Δημοσιεύτηκε

εγω παρολο που σου ειπα οτι το ψηνω, προεκυψε ενας γαμος και δε με βλεπω :(

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki zx-10r Yamaha yzr m1 (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Κερναμε καφεδακι ,στο ανεβασμα σου αν σταματησεις Θεσσαλονικη!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia RSV4R HJC RPHA-10 Kawasaki Versys (650cc)

Δημοσιεύτηκε

Μη ψαρωνεις με τον snow, θα σου ζητήσει ως αντάλλαγμα για τον καφέ, βόλτα με το v4, την έχω πατήσει και εγώ... 

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki zx-10r Yamaha yzr m1 (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Θα πατησω το ρουφιανοκουμπο,μην σπαμαρεις..

..εισαι σκουπιδι.Και οδηγας λαδιερα.-

:_devil:

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki K3 (1000cc) Schuberth SR1 Technology

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Λοιπόν απομένουν σχεδόν 2 βδομάδες για την συγκεκριμένη διοργάνωση των Σερρών. Τελικά θα υπάρξουν συμμετοχές από εδώ; =)

Παραθέτω και το ημερολόγιο της πίστας των Σερρών για οποίον ενδιαφερθεί να ρίξει μια ματιά.

http://www.serrescircuit.gr/index.php?option=com_jcalpro&extmode=cal&Itemid=262

Τροποποιήθηκε από τον Ηρώ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki K3 (1000cc) Schuberth SR1 Technology

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Δεν ξέρω τι κάνατε εσείς το Σ/Κ που μας πέρασε, πάντως εγώ είχα πάει Σέρρες για το CSS. Μερικές φωτογραφίες για να σας κινήσω το ενδιαφέρον να έρθετε και εσείς την επόμενη φορά!!!

Αυτές είναι από το Σάββατο 26, έριξε αρκετή βροχή και γενικότερα δεν ήταν και η πιο φιλική η πίστα προς τον αναβάτη μιας και υπήρχε κίνδυνος να γλιστρήσεις και τα μπαλώματα αύξαναν τις πιθανότητες αυτές, λάσπες γενικότερα στο δρόμο... Τα μηχανάκια και οι αναβάτες τους δεν είχαν και πολλά κέφια.

Αυτή η φωτογραφία είναι στις 6:30 το πρωί ψιλοβρέχει και κάνει κρύο...οι μηχανές είναι τοποθετημένες ανά επίπεδο (ο κώνος αντιπροσωπεύει και ένα επίπεδο ανάλογα με το χρώμα που έχει) για το οποίο προορίζεται ο αναβάτης. Τις τράβηξα από πολλές πλευρές!!!

2qibn06.jpg

21dq3up.jpg

2klefk.jpg

Αφού ξημέρωσε και βγήκε ο ήλιος φωτίζοντας όσο περισσότερο μπορούσε πίσω από τα σύννεφα, τράβηξα ξανά τις μηχανές, που τώρα βρέχονταν για τα καλά! Εάν είχαν στόματα ίσως να έλεγαν και κανένα «»Kill me plese!!!»

1tmqv6.jpg

Οι εκπαιδευτές που πέρα από τον έλεγχο των μηχανών των μαθητών τους, έκανα και ένα τσεκ τις δικές τους πριν μπουν στην πίστα. Η βροχή εκεί, με μίσος να ρίχνει!

2r6e92h.jpg

Δεν τράβηξα άλλες φωτογραφίες το Σάββατο, μιας και ένιωθα την απογοήτευση των αναβατών για τον καιρό. Οπότε την έβαλα μέσα!

Την επόμενη μέρα όμως, αφού οι Ινδιάνοι σταμάτησαν να χορεύουν το χορό της βροχής αφού η Ζωή τους περιμάζεψε για το αντισυνταγματικό έγκλημα που έκαναν, η Κυριακή είχε λιακάδα και υπέροχο καιρό!!!

24e6c1k.jpg

Περιττό να πω πως οι αγωνιζόμενοι ήταν πάνω στις μηχανές τους ανυπομονώντας να μπουν στην πίστα!!!

2n04ikj.jpg

Περιττό να πω πως είχε και τρεις Ιταλίδες, κρίμα κρίμα να χάσετε τέτοιο θέαμα!!!

Φυσικά για μηχανές μιλάω... χε χε χε λιγούρηδες:_devil:!

sq1k06.jpg

2ztds1g.jpg 

Και ναι, η μέρα ήταν τέλεια και ηλιόλουστη οπότε δεν λυπήθηκε κανείς τα γκάζια!!!

729fd5.jpg

2jy6p4.jpg

kamlux.jpg

Αυτά τα ολίγα... ελπίζω να τα πούμε και με κανέναν από εδώ για το CSS!!! 

Τροποποιήθηκε από τον Ηρώ
Αρέσει σε 11 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.