906 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda GLX (97cc) Kawasaki Z750 ABS (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Χτες το απογευμα αποφασισα να παω να παρω ενα καφεδακι και να αραξω λιγο στην μαρινα Καλλιθεας να χαζεψω λιγο τα ιστιοπλοικα που εκαναν προπονησεις. Ξεκιναω και γω σιγα σιγα με το παπι και κατεβαινοντας την Πειραιως γινομαι μαρτυρας τροχαιου

Ενας οδηγος σχετικα μεσης ηλικιας (περιπου στα 45 τον κοβω) μπροστα απο το στρατοπεδο επι της Πειραιως απεναντι απο το πρατηριο της SHELL κανει αναστροφη με πινακιδα που να απαγορευει την αριστερη στροφη καθως ΚΑΙ την αναστροφη

Απο το αντιθετο ρευμα ερχοταν 2 παλικαρια ο ενας με ενα VARADERO ή TRANSALP (δεν το πολυκαταλαβα τι ηταν) και ο αλλος με ενα VIRAGO και πατωντας κορνες και πλακωνοντας στα φρενα ο πρωτος καρφωνεται στο πισω δεξιο μερος του αυτοκινητου με αποτελεσμα ο οδηγος της μοτο να περασει απο ΠΑΝΩ απο το αυτοκινητο και να προσγειωθει με την δεξια πλευρα στο οδοστρωμα.

Αμεσως κινητοποιηθηκαμε ολοι εκει στο σημειο βαλαμε κονους για την κυκλοφορια και πηγαμε να δουμε το παλικαρι.

ΕΥΤΥΧΩΣ φορουσε κρανος και δεν εσπασε το κεφαλι του σαν καρπουζι απο την πτωση.

Η μηχανη το εμπροσθιο μερος καταστραφηκε ολοσχερως (οι μπουκαλες μπροστα απο την προσκρουση εσκασαν και τα ελατηρια τιναχτηκαν στον αερα). Του ειπαμε να ΜΗΝ βγαλει το κρανος και να περιμενει γιατι εχουμε ειδοποιησει Αστυνομια και ΕΚΑΒ να ερθουν

Μετα απο κανενα 15λεπτο ερχεται η Τροχαια και το ΕΚΑΒ και φευγει ο δικυκλιστης για το νοσοκομειο

Το τραγικο ειναι οτι δεν πηγαιναν με πολλα χιλιομετρα γιατι μολις ειχαν βγει απο στροφη οποτε υπολογιζω μεγιστη ταχυτητα να ηταν τα 70 χιλιομετρα.

Ο κουτακιας μεσα σε ολη αυτη την αναμπουμπουλα που εγινε προσπαθησε στην αρχη να φυγει απο τον τοπο του εγκληματος αλλα ευτυχως τον προλαβανε αλλοι παρευρισκομενοι στο σημειο και τον ακινητοποιησαν.

Ο οδηγος του ΕΚΑΒ μας ειπε οτι εαν δεν φορουσε κρανος πιθανον να τον κλαιγανε τωρα. Ευτυχως την γλυτωσε με μικροεκδορες και ενα μικρο κοψιμο στο καλαμι.

Για αυτο παιδια προσοχη στον δρομο! Μπορει εσεις να πατε κανονικα και ο αλλος να σας κανει την ζημια. Κρατατε αποστασεις ασφαλειας (το διπλασιο απο οτι μπορειτε να φρεναρετε) ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΝΟΜΕΝΟΙ (και μην ακουσω δικαιολογιες θα χαλασουν τα μαλλια παρε μια λακ μαζι σου καατω απο την σελα) να ειστε και λιγο πονηροι (με την καλη εννοια) ωστε να μπορειτε να προβλεψετε τυχον μαλακιες και να αποφυγετε τυχον δυσαρεστα και ΔΕΝ παραβιαζουμε την προτεραιοτητα και τα φαναρια (εχω δει πολλους δικυκλους να τρωνε τα φαναρια ειδικα στον δρομο μπροστα απο την ΑΣΣΟΕ)

Οποτε με προσοχη και συνεση στον δρομο

Υπαρχουν ανθρωποι που θελουν να γυρισουν στην οικογενεια τους, στα παιδια τους και οχι να τρεχουν στα νοσοκομεια και στην Αστυνομια γιατι καποιος/α θεωρησε οτι ειναι υπερανω νομου (στην συγκεκριμενη περιπτωση υπερανω του Κ.Ο.Κ.)

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha XSR

Δημοσιεύτηκε

Πάντα στο δρόμο προσέχουμε πιο πολύ τους άλλους.

Τα μάτια μας 1014. Τι και αν έχουμε προτεραιότητα... Αν ο άλλος κάνει τη μαλακία, δε θα με απαλύνουν οι προτεραιότητες από τον πόνο (των τραυμάτων ή του χειρότερου) .

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Cagiva SuperCity (125cc) Shark S500 Air Suzuki GSX-R (600 K5cc)

Δημοσιεύτηκε

Τι να πεις... Περαστικά στον άνθρωπο που ήταν τυχερός αλλά έξυπνος (φορώντας το κράνος κλπ). Η πόλη είναι κανονικό ναρκοπέδιο για τους μοτοσυκλετιστές (και όχι μόνο)

Γενικότερα είμαι απογοητευμένος από εμάς τους Ελληνες, εδώ και χρόνια σε ότι αφορά την τήρηση των στοιχειδών κανόνων (τινα πρωτοπιάσει κανείς, τις αναστροφές, τα κόκκινα, τις προσπεράσεις, τα ΣΤΟΠ?) αλλά και στο ότι πρέπει κάθε φορά να αποδεικνείουμε/ται τη χρησιμότητα του κράνους. Πραγματικά δε μπορώ να φανταστώ πως ένας άνθρωπος κυκλοφορεί χωρίς κράνος και να έχει iq μεγαλύτερο ζαλισμένης κότας. Ούτε έξυπνος το παίζω ούτε αυτός που κάνει υποδείξεις είμαι γενικότερα, αλλά έλεος

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha R1M (1000cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Εμενα χθες μου τυχε κατι ευτυχως δεν ακουμπησαμε. Διασταυρωση με 3φαναρια-δρομους σε αποσταση 30-40μετρα, σταματαω σε κοκκινο, το απεναντι εχει πρασινο αλλα δεν περναει κανεις και το αριστερα εχει κοκκινο..η σειρα που θα αναψουν πρασινο ειναι πρωτα το δικο μου και μετα το αριστερο( που περναει απο μπροστα μου και φευγει δεξια)...αριστερα βλεω ενα σκουτερ σταματημενο και απο πισω ενα αμαξι...παρατηρω οτι το σκουτερ με κοιταει...αναβει πρασινο παω να στριψω αριστερα χωρις να εχω βγαλει φλας..απο πισω μου δεν εχω κανεναν και ολοι οι αλλοι εχουν κοκκινο...με το που ειμαι μεσα στην στροφη και περναω μπροστα απο το σκουτερ...το σκουτερ ξεκιναει...ο ηλιθιος νομιζε οτι θα φυγω ευθεια και πηγε να περασει με κοκκινο την στιγμη που ημουν ακριβως μπροστα του! Ποσο γκαβος παιζει να ειναι!! Ευτυχως εκανα λιγο δεξια εγω σταματησε και αυτος και περασα ξυστα...το θεμα ειναι οτι τον βλεπω να ξεκιναει και επειδη κοβει λιγο λεω θα κανει ελιγμο για ν παρει καλυτερη θεση στο φαναρι να φυγει κατευθειαν αλλα αυτος ξαναξεκιναει μετα!

Τροποποιήθηκε από τον scorpion92

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Περαστικά στον τύπο,ευτυχώς είχε κρανος.Απο την στιγμή που γράφτηκα στο φορουμ και διάβασα θέματα περί κράνους παρατηρώ τον κόσμο και ουτε ο ένας στους είκοσι δεν φοράει κρανος.Αποκορύφωμα γειτόνισα μου,βάζει δυο πιτσιρίκια τρικαβαλιά στο σκουτερακι και κυκλοφορεί σαν να μην συμβαινει τιποτα,εννοειται χωρις κρανος.Έπρεπε να είχε τροχαία σε καθε στενό να κόβει κώλους για κρανος,η συγκεκριμένη ειναι για μένα εγκληματίας.Ντροπή να μην νοιάζεσαι για τα παιδιά σου...ειμαι και εγω πατέρας και οταν την βλεπω με πιάνει ανατριχίλα.ΚΡΑΝΟΣ ΠΑΙΔΙΑ......

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha xt225 serow Αλλος can-am spyder (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Δυστυχώς η γυναίκα που είχε εμπλακεί στο δυστύχημα με τον Νταμπίζα έφυγε....

Και φυσικά οι κωλοφυλλάδες ασχολούνται με τον Νταμπίζα που είναι ράκος ( φυσικό δεν είναι ? ) και δεν υπάρχει καμμία αναφορά στην γυναίκα που έφυγε.

Αυτή δεν ήταν επώνυμη.

http://www.sport-fm....tampizas/767361

πω πω πωωωωω ράκος ο νταμπιζας .... δεν θα ξαναφαει κ δεν θα ξαναπιει ... κ δεν θα ξανααγκαλιασει τα παιδια του ... τι λετε ρε βρωμοανθρωπακια

δηλαδη οι γονεις της κοπέλας πως θα ειναι που δεν θα ξαναδουν το παιδι τους ? η ο οδηγος της moto ( tdm 900 ειπανε ) κ οι γονεις του κ αν του

μεινει καποια αναπηρια πως θα ειναι χαρουμενοι ? οι γνωστοι αυτοι αθλητικοι παραγοντες .... αλαφουζος - σαραβακος - καραγκουνης κλπ ειπαν κατι για

την κοπελα ? για

περαστικα στον μοτοσυκλετιστη ?

α@το@ιαολο ανθρωπακια μόνο οσοι ειναι δηθεν επωνυμοι ειναι ανθρωποι οι ανωνυμοι ειναι απλά σκουπίδια ... :ranting::ranting:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Οταν κοβει προστιματα η Τροχαια για το κρανος τους λενε μπατσους λες και αυτοι βγαζουν τους νομους αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια για αγριους

Απο την αλλη εαν την ειχα γυναικα θα την πυροβολουσα κατευθειαν στο κεφαλι χωρις φοβο και ελεος

Δεν παιρνεις ΠΟΤΕ παιδια σε μηχανακι χωρις κρανος

ΠΟΤΕ!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος sprinter (125cc) KTM duke (640cc)

Δημοσιεύτηκε

http://korakovouniradio.blogspot.com/2014/05/2_26.html

τελικα κατεληξε το παληκαρι..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XSR

Δημοσιεύτηκε

Κρίμα στο παιδί. Κουράγιο στους δικούς του.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Δημοσιεύτηκε

Βρε παιδιά, τα ατυχήματα/δυστυχήματα που βρίσκουμε στο internet ΔΕΝ τα βάζουμε στην κατηγορία «δήλωση ατυχημάτων»

Βάλτε τα στην Γενική συζήτηση

Στην «δήλωση ατυχημάτων» βάζουμε δικές μας στραβές.

Και τίτλοι τύπου «ποιος θα αντέξει να στο πει» μας βάζουν στην πρίζα και την ανατριχίλα μέχρι να φορτώσει η σελίδα και δούμε πως δεν είναι κάποιος δικός μας!

Είναι ψυχοφθόρο, αποφύγετέ το παίδες

Αρέσει σε 7 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda ANF (125cc) Airoh S4

Δημοσιεύτηκε

Βρε παιδιά, τα ατυχήματα/δυστυχήματα που βρίσκουμε στο internet ΔΕΝ τα βάζουμε στην κατηγορία «δήλωση ατυχημάτων»

Βάλτε τα στην Γενική συζήτηση

Στην «δήλωση ατυχημάτων» βάζουμε δικές μας στραβές.

Και τίτλοι τύπου «ποιος θα αντέξει να στο πει» μας βάζουν στην πρίζα και την ανατριχίλα μέχρι να φορτώσει η σελίδα και δούμε πως δεν είναι κάποιος δικός μας!

Είναι ψυχοφθόρο, αποφύγετέ το παίδες

εδω, στην Επικαιρότητα.

ειναι και καρφιτσωμενο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

Δυστυχώς η γυναίκα που είχε εμπλακεί στο δυστύχημα με τον Νταμπίζα έφυγε....

Και φυσικά οι κωλοφυλλάδες ασχολούνται με τον Νταμπίζα που είναι ράκος ( φυσικό δεν είναι ? ) και δεν υπάρχει καμμία αναφορά στην γυναίκα που έφυγε.

Αυτή δεν ήταν επώνυμη.

http://www.sport-fm....tampizas/767361

Μη χάσουμε τέτοιο μαργαριτάρι άρθρο..... :mB_faskelo::ranting3:

........................

Πολύ δύσκολες ώρες περνάει ο Νίκος Νταμπίζας μετά το τροχαίο στο οποίο ενεπλάκη. Και απ’ τη στιγμή που ενημερώθηκε πως η άτυχη 31χρονη γυναίκα - με την οποία συγκρούστηκε - έφυγε απ’ τη ζωή, ο τεχνικός διευθυντής του Παναθηναϊκού είναι ψυχολογικό ράκος.

........ Φυσικά δεδομένη (και έμπρακτη) είναι η στήριξη του τριφυλλιού, αφού τον έχουν επισκεφτεί πολλά στελέχη της ΠΑΕ, όπως οι Αλαφούζος, Σαραβάκος, Παπαβασιλείου, Σωπήλης, Κουλουμέντας.

Επίσκεψη δέχθηκε και απ’ τον Γιώργο Καραγκούνη, αφού οι δύο άνδρες είναι κουμπάροι, με τον αρχηγό της Εθνικής Ελλάδας να είναι εξίσου σοκαρισμένος με τα δυσάρεστα νέα, ενώ η οικογένεια του Νταμπίζα έχει δεχθεί δεκάδες τηλεφωνήματα.

.........................

Σας έχω ξαναπεί πόσο σιχαίνομαι τους "επώνυμους"? (απ' όσο θυμάμαι, ναι).

Είναι κανείς που δεν καταλαβαίνει γιατί? (θέλω να πιστεύω όχι).

Αηδία και μόνο αηδία με πιάνει. Θέλω να ξεράσω στα μούτρα τους..... :puke:

Δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο.

Συλλυπητήρια στην οικογένεια της κοπέλας, που οι κάφροι δεν τους υπολογίζουν.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

.......................

Σας έχω ξαναπεί πόσο σιχαίνομαι τους "επώνυμους"? (απ' όσο θυμάμαι, ναι).

Είναι κανείς που δεν καταλαβαίνει γιατί? (θέλω να πιστεύω όχι).

Αηδία και μόνο αηδία με πιάνει. Θέλω να ξεράσω στα μούτρα τους..... :puke:

Δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο.

Δεν πρόλαβα να το γράψω...... Όπου κι αν κοιτάξεις, παντού βλέπεις σιχάματα (ωραία κοπέλα, :wub: δε λέω, :blush2: αλλά άμα σε στείλει στον άλλον κόσμο, αυτό θα δεις?)

Πινακίδες δεν παίρνουμε κυρά Τροχαία? (λόγω ανασφάλιστου τουλάχιστον)

Οταν την σταμάτησε η τροχαία διαπιστώθηκε πως,εκτός του ότι οδηγούσε με υπερβολική ταχύτητα, δεν φορούσε ζώνη ασφαλείας, μιλούσε στο κινητό τηλέφωνο και το αυτοκίνητο που οδηγούσε, η πολυτελής BMW, το οποίο ήταν δανεικό, δεν διέθετε ασφαλιστήριο συμβόλαιο.

Τροποποιήθηκε από τον Kostas-MotoLover

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda 600RR3 RS250

Δημοσιεύτηκε

Kostas-MotoLover θα καθαρίσει ο Κοντομηνάς,τζάμπα τον "γηροκομεί" ;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 450 EXC-R (449cc) Fox V3 KTM SMC-R (690cc)

http://korakovounira...14/05/2_26.html

τελικα κατεληξε το παληκαρι..

Παράθεση από fb :

Καλό ταξίδι μικρέ!Καλό παράδεισο!Υπέκυψε στα τραύματα του ο Μικρός Τάκης Κ. από το τροχαίο που έγινε πριν λίγες μέρες στο 14.6 χιλιόμετρο Τρίπολης - Άστρους λίγο μετά το χωριό Ρίζες. Συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους φίλους..

10325628_337475883044316_7494753034782305145_n.jpg

Τι να πω... συλλυπητήρια ναι, αλλά αν ήταν κάπως έτσι (σίγουρα) και με το YZF (άκυρο ένα παπί βλέπω) στο τρακάρισμα τότε δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση.

Πείτε με σκληρό, άκαρδο , αλλά πήγαινε γυρεύοντας.

Τροποποιήθηκε από τον Alex2T
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

(άκυρο ένα παπί βλέπω)

«Φώτο Αρχείου» λέει

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 450 EXC-R (449cc) Fox V3 KTM SMC-R (690cc)

Δημοσιεύτηκε

Ακόμα χειρότερα τότε...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Xciting R Honda Integra (700cccc)

Δημοσιεύτηκε

Και εσένα ALEX2T τι σε βάλαμε; Δικαστή ή τιμωρό; Άκου να δεις μαγκάκο με την ίδια λογική και εσύ που οδηγείς μηχανάκι γυρεύοντας πας!! Σύνελθε και πρόσεχε τι λες 2 φορές πριν το πεις και όταν μάλιστα μιλάμε για ένα τραγικό γεγονός. 19 χρονών παιδί ήταν ρε κανίβαλέ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Καλά χαλαρωσε καιι συ λίγο.Απλά λέει ότι πήγαινε γυρευοντας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Xciting R Honda Integra (700cccc)

Και ποιος είναι δηλαδή για να κρίνει εάν πήγαινε γυρεύοντας ή όχι; Ερευνητής του πληκτρολογίου; Ρε ξεκολλάτε μερικοί..

Τροποποιήθηκε από τον johnjohn2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Καλα με τους επωνυμους ειναι αλλη ιστορια

Σταματαει φιλος μου που ειναι στην Τροχαια εναν οδοντιατρο με μια Mercedes

Μπροστα το διχρονο αγορακι του και χωρις ζωνη ή καθισμα ασφαλειας

Αυτος να μιλαει στο κινητο χωρις ζωνη τρεχοντας παραπανω απο το οριο και παραβιαζοντας καθε κοκκινο στον δρομο

Του λεει ποσο ηταν τα προστιματα και τον γραφει

Παιρνει τηλεφωνο αυτος ο "μεγαλογιατρος" και ακριβως μετα τον καλουν απο τον ασυρματο να παρει στο 100

Εκει ακουει τα καντηλια απο τους ανωτερους και στο Τμημα με την ληξη της βαρδιας τον περιμενε αναφορα με προστιμο 100 ευρω

Και ολα αυτα γιατι εγραψε ακουσον ακουσον τον γιατρο του Αρχηγου της Αστυνομιας. Ο καραγκιοζης πηρε τηλ και αλλιως του τα ειπε οτι τιν εβριζε και ηταν αγενης κτλ κτλ και τον κυνηγησε το Εσωτρικων Υποθεσεων μεχρι που κατεθεσε ο συναδερφος του οτι ο "κυριος γιατρος" φωναζε και απειλουσε και δεν ξερω εγω τι και οτι καλα εκανε την δουλεια του.

Μετα τα πολλα να μην σας ταλαιπωρω αποσυρθηκαν ολα τα προστιματα και εφαγε καμπανα ο φιλος μου 200 ευρω για αυθαδια

Κανεις την δουλεια σου και βρισκεσαι και μπλεγμενος.

Αυτα ισχυουν για μαλακες που εχουν ατομα σε υψηλες θεσεις

Τωρα μαλιστα μου ειπε οτι εαν τον ξαναπετυχει θα τον γραψει ακομα περισσοτερα ετσι για σπασιμο :uglystupid2:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha R1M (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλα με τους επωνυμους ειναι αλλη ιστορια

Σταματαει φιλος μου που ειναι στην Τροχαια εναν οδοντιατρο με μια Mercedes

Μπροστα το διχρονο αγορακι του και χωρις ζωνη ή καθισμα ασφαλειας

Αυτος να μιλαει στο κινητο χωρις ζωνη τρεχοντας παραπανω απο το οριο και παραβιαζοντας καθε κοκκινο στον δρομο

Του λεει ποσο ηταν τα προστιματα και τον γραφει

Παιρνει τηλεφωνο αυτος ο "μεγαλογιατρος" και ακριβως μετα τον καλουν απο τον ασυρματο να παρει στο 100

Εκει ακουει τα καντηλια απο τους ανωτερους και στο Τμημα με την ληξη της βαρδιας τον περιμενε αναφορα με προστιμο 100 ευρω

Και ολα αυτα γιατι εγραψε ακουσον ακουσον τον γιατρο του Αρχηγου της Αστυνομιας. Ο καραγκιοζης πηρε τηλ και αλλιως του τα ειπε οτι τιν εβριζε και ηταν αγενης κτλ κτλ και τον κυνηγησε το Εσωτρικων Υποθεσεων μεχρι που κατεθεσε ο συναδερφος του οτι ο "κυριος γιατρος" φωναζε και απειλουσε και δεν ξερω εγω τι και οτι καλα εκανε την δουλεια του.

Μετα τα πολλα να μην σας ταλαιπωρω αποσυρθηκαν ολα τα προστιματα και εφαγε καμπανα ο φιλος μου 200 ευρω για αυθαδια

Κανεις την δουλεια σου και βρισκεσαι και μπλεγμενος.

Αυτα ισχυουν για μαλακες που εχουν ατομα σε υψηλες θεσεις

Τωρα μαλιστα μου ειπε οτι εαν τον ξαναπετυχει θα τον γραψει ακομα περισσοτερα ετσι για σπασιμο :uglystupid2:

που να δεις τι γινετα οταν ο σταματημενος ειναι συναδελφος αστυνομικος...βεβαια υπαρχουν και εξαιρεσεις ενας τρελαμενος εγραψε παρκαρισμενο περιπολικο(εχει γραψει και τον αδελφο του αυτος αχαχαχαχ)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Γινεται να γραψεις περιπολικο;

Αμα ειναι ετσι να αρχισω να φοβαμαι μιας και βγαινω με τα τζιπακια του στρατου για δουλειες μην παρω και καμια κληση και ψαχνομαι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha R1M (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Γινεται να γραψεις περιπολικο;

Αμα ειναι ετσι να αρχισω να φοβαμαι μιας και βγαινω με τα τζιπακια του στρατου για δουλειες μην παρω και καμια κληση και ψαχνομαι

ε καλα ετσι λενε δεν εχω δει με τα ματια μου την κληση...εκτος απο τον αδελφο του εχει γραψει και το αγορι της κορης του :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Kostas-MotoLover θα καθαρίσει ο Κοντομηνάς,τζάμπα τον "γηροκομεί" ;

536016_3761599925881_1453057404_3174811_1690812212_n.jpg

Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις