Παναγιώτης Κ.

Ο παιδεραστής των Σερρών

20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

Η συγκεκριμένη δημοσιοποίηση, χρονικής διάρκειας έως την 18:00 ώρα της 28.10.2014, σύμφωνα με τη σχετική εισαγγελική διάταξη, κρίνεται αναγκαία λαμβάνοντας υπόψη το βαθμό των ενδείξεων ενοχής του κατηγορουμένου, την ένταση του δόλου του, την πρωταρχική ανάγκη προστασίας της ανηλικότητας και του κοινωνικού συνόλου από τέτοιες αξιόποινες πράξεις

Πρόκειται για τον Κουλαξίδη Παναγιώτη του Χρήστου και της Μαρίκας, γεννηθέντα στο Μπρέττεν Γερμανίας το έτος 1967. Ο 47χρονος συνελήφθη στις Σέρρες για επτά περιπτώσεις ασέλγειας σε ανήλικους, που έλαβαν χώρα το χρονικό διάστημα από το έτος 2012 έως τον μήνα Απρίλιο τρέχοντος έτους. Σε βάρος του 47χρονου έχει ασκηθεί ποινική δίωξη για τα αδικήματα της κατάχρησης ανηλίκων σε ασέλγεια της οποίας οι παθόντες δεν συμπλήρωσαν τα 14 έτη από εκπαιδευτικό, κατά συρροή, κατ’ εξακολούθηση και σε απόπειρα, της ασέλγειας με ανήλικο έναντι αμοιβής, της οποίας οι παθόντες συμπλήρωσαν τα 10, όχι όμως τα 15 έτη κατά συνήθεια, κατά συρροή, κατ’ εξακολούθηση και σε απόπειρα, καθώς και της κατάχρησης ανηλίκων σε ασέλγεια (άρθρο 342 παρ. 3, 2γ Π.Κ.).

GGGGGDDDD.JPG

http://www.news123.g...up.php/6023621/

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Triumph Daytona 675 (675cc) Kawasaki ZX10R (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

καρκινο στα ματια

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

Η συγκεκριμένη δημοσιοποίηση, χρονικής διάρκειας έως την 18:00 ώρα της 28.10.2014, σύμφωνα με τη σχετική εισαγγελική διάταξη, κρίνεται αναγκαία λαμβάνοντας υπόψη το βαθμό των ενδείξεων ενοχής του κατηγορουμένου, ..........

....................

Χωρίς να ακυρώνω τον σκοπό της δημοσιοποίησης των στοιχείων ενός επικίνδυνου ατόμου για προστασία όλων των υπολοίπων - αν και βλέπω ΤΕΡΑΣΤΙΟ και ανεπίτρεπτο Νομικό ατόπημα απ' την Εισαγγελία που δεν τηρεί καν τον χρυσούν κανόνα του τεκμηρίου αθωότητας, μετατρέποντάς το εύκολα σε τεκμήριο ενοχής - θα ήθελα αυτή την ευαισθησία να την επεδείκνυαν και όταν κάποιος επώνυμος συλλαμβάνεται με βαρύτατα αδικήματα, όπως το πλέον πρόσφατο πχ με την εξάρθρωση κυκλώματος εμπορίας ναρκωτικών, με εγκέφαλο "γνωστό εφοπλιστή που διατηρεί βίλα στα βόρεια προάστεια" (κλισέ φράση των ΜΜΕ) ...... και φυσικά για άλλη μία φορά δε μάθαμε ποιός ήταν.

Μήπως ένας έμπορος ναρκωτικών είναι λιγότερο επικίνδυνος?

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp 650

Δημοσιεύτηκε

μάλλον σημαίνει ότι είναι ενοχος αλλά δεν έχουν απόφαση , άλλωστε λέει οτι έχει ασκηθει δίωξη

κάτι τέτοιους τους πετάς στον όχλο και ας με πουν απολίτιστο.

πάντως συμφωνω και με Kosta-motolover , για παράδειγμα πόσο συζητήθηκε η κόρη του Καψή με τα ναρκωτικά. ......

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

μάλλον σημαίνει ότι είναι ενοχος αλλά δεν έχουν απόφαση , άλλωστε λέει οτι έχει ασκηθει δίωξη.

Το ότι έχει ασκηθεί δίωξη, για τη δικαιοσύνη δεν θα έπρεπε να λέει ΤΙΠΟΤΑ, πριν γίνει η δίκη και αποδειχθούν οι κατηγορίες περίτρανα.

Ένοχος χωρίς απόφαση? Πώς γκένεν αυτό?

κάτι τέτοιους τους πετάς στον όχλο και ας με πουν απολίτιστο.

πάντως συμφωνω και με Kosta-motolover , για παράδειγμα πόσο συζητήθηκε η κόρη του Καψή με τα ναρκωτικά. ......

Ούτε που το έχω ακούσει..... από κει να καταλάβεις.....

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Derbi mulhacen Morini corsaro 1200 (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Πέρα πο την απέχθεια που δημιουργούν τα αδικήματα, που προφανώς και απο εμένα αξίζουν τη μεγαλύτερη ποινή, θα ήθελα μια φορά, αν κριθεί αθώος ο κατηγορούμενος, όσοι ανέβασαν το θέμα με τέτοιο τίτλο να πληρώσουν βαρβάτα πρόστιμα. Και ναι, υπάρχουν πολλά παραδείγματα που όχι μόνο τελικά ήταν (όχι απλά κρίθηκε αλλά ήταν κιόλας) αθώος ο κατηγορούμενος αλλά και πολλές φορές αυτός που διασύρθηκε με το να αναφερθεί σε άρθρο που αναπαρήγαγαν ανεξέλεκτα διάφορες "πηγές" ήταν τελικά άσχετος και το άρθρο προϊόν εκ του πονηρού. Θέλει προσοχή παιδιά..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp 650

Δημοσιεύτηκε

δεν θα το πουν τα χλιδατα μέσα αλλα αυτο ισχυει http://www.makeleio.gr/?p=135570

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cb1000r (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Πέρα πο την απέχθεια που δημιουργούν τα αδικήματα, που προφανώς και απο εμένα αξίζουν τη μεγαλύτερη ποινή, θα ήθελα μια φορά, αν κριθεί αθώος ο κατηγορούμενος, όσοι ανέβασαν το θέμα με τέτοιο τίτλο να πληρώσουν βαρβάτα πρόστιμα. Και ναι, υπάρχουν πολλά παραδείγματα που όχι μόνο τελικά ήταν (όχι απλά κρίθηκε αλλά ήταν κιόλας) αθώος ο κατηγορούμενος αλλά και πολλές φορές αυτός που διασύρθηκε με το να αναφερθεί σε άρθρο που αναπαρήγαγαν ανεξέλεκτα διάφορες "πηγές" ήταν τελικά άσχετος και το άρθρο προϊόν εκ του πονηρού. Θέλει προσοχή παιδιά..

http://www.imdb.com/title/tt2106476/ B)

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

δεν θα το πουν τα χλιδατα μέσα αλλα αυτο ισχυει http://www.makeleio.gr/?p=135570

Ποιος είναι ο εφοπλιστής-έμπορος ναρκωτικών οεο?

Σιγά μην πουν No1

Σιγά μην πουν Νο2

Σιγά μην πουν Νο3 (τί βαρύγδουποι, κενοί και γελοίοι τίτλοι Θεέ μου "αυτός είναι ο ....")

Σιγά μην πουν Νο4

Σιγά μην πουν Νο5

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Και επιτέλους φως! :vv: Έπρεπε να φτάσω στην Κρήτη για να μάθω επιτέλους ονόματα!!!!

Κυρ Εισαγγελέα :knuppel2: (με την Τζένη την ωραία), :P βγάζουμε φωτογραφίες και ονόματα ενός άσημου ανθρώπου που φέρεται να έχει διαπράξει εγκλήματα παιδεραστίας (δεν συνελήφθη επ' αυτοφόρω κατά την τέλεση των αδικημάτων), και χωρίς να έχει γίνει καν η δίκη, αλλά δεν βγάζουμε κάποιων "επωνύμων πλουσίων" αυτών που συνελήφθησαν επ' αυτοφώρω (άρα υπάρχουν οι απαιτούμενες ατράνταχτες αποδείξεις) μετά από πολύμηνη παρακολούθηση των Αρχών, και οι οποίοι θα γίνονταν υπαίτιοι πάρα πολλοί κυρίως νέοι άνθρωποι να βουτηχτούν στο βούρκο των ναρκωτικών και να χάσουν και τη ζωή τους...... καλά, τη χάνουν ουσιαστικά από τότε που μπαίνουν εκεί, αλλά λέμε......

Και θέλετε να λέγεστε και υπερασπιστές της Δικαιοσύνης?

Να ξεράσω στα μούτρα σας :puke: θέλω, και λυπάμαι που δεν ξέρω πού να έρθω για να το κάνω.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αυτό ακριβώς, και εξαιρετική ταινία!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp 650

Δημοσιεύτηκε

Ποιος είναι ο εφοπλιστής-έμπορος ναρκωτικών οεο?

Σιγά μην πουν No1

Σιγά μην πουν Νο2

Σιγά μην πουν Νο3 (τί βαρύγδουποι, κενοί και γελοίοι τίτλοι Θεέ μου "αυτός είναι ο ....")

Σιγά μην πουν Νο4

Σιγά μην πουν Νο5

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Και επιτέλους φως! :vv: Έπρεπε να φτάσω στην Κρήτη για να μάθω επιτέλους ονόματα!!!!

Κυρ Εισαγγελέα :knuppel2:(με την Τζένη την ωραία), :P βγάζουμε φωτογραφίες και ονόματα ενός άσημου ανθρώπου που φέρεται να έχει διαπράξει εγκλήματα παιδεραστίας (δεν συνελήφθη επ' αυτοφόρω κατά την τέλεση των αδικημάτων), και χωρίς να έχει γίνει καν η δίκη, αλλά δεν βγάζουμε κάποιων "επωνύμων πλουσίων" αυτών που συνελήφθησαν επ' αυτοφώρω (άρα υπάρχουν οι απαιτούμενες ατράνταχτες αποδείξεις) μετά από πολύμηνη παρακολούθηση των Αρχών, και οι οποίοι θα γίνονταν υπαίτιοι πάρα πολλοί κυρίως νέοι άνθρωποι να βουτηχτούν στο βούρκο των ναρκωτικών και να χάσουν και τη ζωή τους...... καλά, τη χάνουν ουσιαστικά από τότε που μπαίνουν εκεί, αλλά λέμε......

Και θέλετε να λέγεστε και υπερασπιστές της Δικαιοσύνης?

Να ξεράσω στα μούτρα σας :puke: θέλω, και λυπάμαι που δεν ξέρω πού να έρθω για να το κάνω.

ήμαστε στην ίδια σελίδα γενικά φίλε,

τον βιαστή να τον κυνηγήσουμε αλλά έχει και την χρησιμότητα του στο σύστημα για να μην ασχοληθούμε με αυτά ή κάποια από αυτά που αναφέρεις.

Σε διαβεβαιώ και δεν είναι αστικός μύθος ότι όσο πιο ψηλά φτάνεις τόσο μυρίζει. Όλοι ξέρουν τα πάντα για όλους και υπάρχει μια ανοχή στα παιχνίδια, πάθη και μυστικά τους.

Να σαι καλά φίλε(εδώ από τα ξένα)

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Χάριν συζήτησης θα σταθώ στη τονισμένη φράση. Όπως διαβάζουμε, "Η συγκεκριμένη δημοσιοποίηση, χρονικής διάρκειας έως την 18:00 ώρα της 28.10.2014, σύμφωνα με τη σχετική εισαγγελική διάταξη, κρίνεται αναγκαία". Που σημαίνει πως η Εισαγγελία έκρινε πως και οι αποδείξεις είναι συντριπτικές, και πως η δημοσιοποίηση ήταν αναγκαία, όχι για να γίνει ο τύπος ρόμπα στα μέσα ή στα φόρα, αλλά για να ξέρουν οι περίοικοι τον εν δυνάμει κίνδυνο για τα ανήλικα παιδιά τους. Και τέτοιες αποφάσεις δεν τις παίρνουν ελαφρά τη καρδία, ξέρουν και τους Νόμους και τις συνέπειες καλύτερα από εμάς. Φαντάζομαι πως αν είχες ένα παιδί 10 χρονών και μένεις στις Σέρρες, η οπτική του θέματος είναι διαφορετική. Αλλά, για να γυρίσουμε στην επίμαχη φράση, υπεύθυνη είναι η Εισαγγελία που παρήγγειλε την δημοσίευση και όχι όσοι τυχόν συμμορφώθηκαν με αυτή την παραγγελία. Άλλο το νήμα και άλλο το κουβάρι.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ήμαστε στην ίδια σελίδα γενικά φίλε,

τον βιαστή να τον κυνηγήσουμε αλλά έχει και την χρησιμότητα του στο σύστημα για να μην ασχοληθούμε με αυτά ή κάποια από αυτά που αναφέρεις.

Σε διαβεβαιώ και δεν είναι αστικός μύθος ότι όσο πιο ψηλά φτάνεις τόσο μυρίζει.

Το ξέρω πολύ καλά. Δυστυχώς (ή ευτυχώς), απ' το ξεκίνημα ακόμα της επαγγελματικής μου πορείας, είχα την ατυχία να πρέπει να εξυπηρετήσω ως πελάτες εταιρείας, πάμπλουτους επώνυμους καθώς και υπουργούς, και πραγματικά αηδίαζα την κάθε λέξη που αναγκαζόμουνα να λέω ευγενικά στις παράλογες και προκλητικές αξιώσεις τους, ενώ και το υφάκι τους προς όλους όσους αποτελούν τον "λαουτζίκο" ήταν για :giljotiini:

Όλοι ξέρουν τα πάντα για όλους και υπάρχει μια ανοχή στα παιχνίδια, πάθη και μυστικά τους.

Κόρακας κοράκου μάτι δεν βγάζει.......

Να σαι καλά φίλε(εδώ από τα ξένα)

Επίσης. Την αγάπη μας απ' την ταλαίπωρη πατρίδα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Χάριν συζήτησης θα σταθώ στη τονισμένη φράση. Όπως διαβάζουμε, "Η συγκεκριμένη δημοσιοποίηση, χρονικής διάρκειας έως την 18:00 ώρα της 28.10.2014, σύμφωνα με τη σχετική εισαγγελική διάταξη, κρίνεται αναγκαία". Που σημαίνει πως η Εισαγγελία έκρινε πως και οι αποδείξεις είναι συντριπτικές, και πως η δημοσιοποίηση ήταν αναγκαία, όχι για να γίνει ο τύπος ρόμπα στα μέσα ή στα φόρα, αλλά για να ξέρουν οι περίοικοι τον εν δυνάμει κίνδυνο για τα ανήλικα παιδιά τους. Και τέτοιες αποφάσεις δεν τις παίρνουν ελαφρά τη καρδία, ξέρουν και τους Νόμους και τις συνέπειες καλύτερα από εμάς. Φαντάζομαι πως αν είχες ένα παιδί 10 χρονών και μένεις στις Σέρρες, η οπτική του θέματος είναι διαφορετική. Αλλά, για να γυρίσουμε στην επίμαχη φράση, υπεύθυνη είναι η Εισαγγελία που παρήγγειλε την δημοσίευση και όχι όσοι τυχόν συμμορφώθηκαν με αυτή την παραγγελία. Άλλο το νήμα και άλλο το κουβάρι.

Συγνώμη απ' τον nuntius που θα απαντήσω σαν να απευθυνόταν σε μένα το ποστ, αλλά έχω τις αντιρρήσεις μου Παναγή, και τις εξηγώ όσο μπορώ πιο συνοπτικά.

- Με το ίδιο σκεπτικό που αποφάσισαν να δημοσιοποιήσουν τα στοιχεία του παιδεραστή για να προστατευθούν οι περίοικοι / παιδιά, θα έπρεπε να έχουν δημοσιοποιήσει και τα στοιχεία ΟΛΩΝ των πλουσίων & επωνύμων εμπόρων ηρωίνης που πιάστηκαν πρόσφατα με γιάφκα τη βίλα στη Φιλοθέη.

Ή μήπως το να παρασύρουν παιδιά τέτοιοι αχρείοι στον κόσμο των ναρκωτικών είναι ανάξιο λόγου και αντίστοιχων ενεργειών?

- Τα περί συντριπτικών αποδείξεων, θα μου επιτρέψεις να λέω ότι προ της δίκης αποτελούν απλά ενδείξεις (το λέει και στο άρθρο).

Κι αν θέλουμε να κυριολεκτούμε για να μην πέφτουμε σε παγίδες που προκαλούν νομικά ατοπήματα (η Νομική επιστήμη εκεί ακριβώς βασίζεται, στη σωστή χρήση των όρων και λέξεων και στη σημασία της λεπτομέρειας), εφόσον κάποιος δεν συλληφθεί επί τη τελέσει του αδικήματος και απλά έχουν κάπως συγκεντρωθεί επιβαρυντικά στοιχεία, αυτά αποτελούν αρχικά αποχρώσες ενδείξεις, που στην ακροαματική διαδικασία μετατρέπονται (ή όχι) σε αποδείξεις.

- ΑΝ στη δίκη δεν αποδειχθεί η ενοχή του, τί θα μας πει η Εισαγγελία? Ξκιούσμι?

- Δυστυχώς, είναι συνήθης η τακτική των Αρχών γενικά, να ξεφτυλίζουν τους ανώνυμους και απροστάτευτους και αντίστοιχα να χτίζουν τείχη προστασίας στους "επώνυμους" απ' την έκθεση στη δημοσιότητα, όταν αυτοί υποπίπτουν σε παραπτώματα, ακόμα και όταν πρόκειται για στυγνές δολοφονίες.

Αυτή είναι η ραχοκοκαλιά της αντίρρησής μου, η άνιση μεταχείριση μεταξύ των πολιτών αναλόγως του ποιός είναι ο καθείς.

Εδώ έχουμε παρόμοια επικίνδυνους ανθρώπους για το κοινωνικό σύνολο και αντιμετωπίζονται σκανδαλωδώς άνισα.

- Θα μου επιτρέψεις να πρεσβεύω και να φωνάζω όσο μπορώ πιο δυνατά, ότι οι Νόμοι στη χώρα μας έχουν μετατραπεί σε Κώδικα προστασίας της σύγχρονης La Mafia. Δεν είναι τίποτ' άλλο παρά το μέσο προστασίας (νταβατζής) των παρανόμων, με σκοπό να συνεχίσουν το έργο τους απρόσκοπτα εις βάρος των αδυνάτων.

Ελπίζω να μην ακούγεται κομμουνιστικό (δε με αφορά τί λέει η κάθε πτέρυγα, τα έχουμε δει τα χαϊρια όλων τους.....), αλλά αυτό βλέπω ως αλήθεια και αυτό λέω. Και ούτε θα παραδώσω σε κανένα κόμμα το δικαίωμα να χρησιμοποιεί / εκμεταλλεύεται για την πάρτη του όρους όπως "λαός, αδύναμος" κλπ.

- Στο τελευταίο περί φέρουσας την ευθύνη για τη δημοσίευση, θα συμφωνήσω μαζί σου ότι αφορά αποκλειστικά την Εισαγγελία που και ζήτησε τη δημοσιοποίηση (ως φαίνεται) και έδωσε και τα στοιχεία του "δράστη" στα ΜΜΕ.

Αυτό που θέλω να μου πει κάποιος, είναι πώς θα τιμωρούνταν οι υπεύθυνοι της Εισαγγελείας σε περίπτωση δικαστικής πλάνης..... διόλου απίθανη ως περίπτωση και πάντα.

Και αν βλέπετε σχετικά ντοκυμαντέρ με πραγματικές ιστορίες στο εξωτερικό, θα δείτε απίστευτα πράγματα και ανατροπές "δεδομένων"..... (εγώ όπου τα πετύχω, κολλάω και τα βλέπω, μ' αρέσουν).

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Pegaso Trail Pegasos ADV

Δημοσιεύτηκε

μην το πάς μακρία. τις οροθετικές της ξεφτέλιζαν στα κανάλια πόσο καιρό χωρίς να πρέπει..και προσωπικά δεδομένα και τα πάντα στην φόρα για το καλό του κοσμάκι...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Κώστα, δεν διαφωνώ στο ότι αν ο παιδεραστής λεγόταν ................. (βάλε εσύ όποιο "βαρύ" όνομα θες), τότε θα είχαμε μούγκα στην στρούγκα. Άλλωστε είναι γνωστές στους Θεσσαλονικείς οι "φήμες" πως ο "δράκος του Σέιχ-σου" δεν ήταν ο Παγκρατίδης που τελικά καταδικάστηκε αλλά άλλος, πολύ γνωστός και από την "καλή κοινωνία" της συμπρωτεύουσας..............

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

μην το πάς μακρία. τις οροθετικές της ξεφτέλιζαν στα κανάλια πόσο καιρό χωρίς να πρέπει..και προσωπικά δεδομένα και τα πάντα στην φόρα για το καλό του κοσμάκι...

Α-ΚΡΙ-ΒΩΣ αυτό Πέτρο και σ' ευχαριστώ που μου (μας) το θύμισες....

Μιλάμε για καραμπινάτο παράδειγμα απόλυτης ξεφτίλας της "δικαιοσύνης" να διασύρει άρρωστες, αντί να κάνει κάτι να τις προστατεύσει χωρίς να κινδυνεύσουν άλλοι πολίτες.

Κώστα, δεν διαφωνώ στο ότι αν ο παιδεραστής λεγόταν ................. (βάλε εσύ όποιο "βαρύ" όνομα θες), τότε θα είχαμε μούγκα στην στρούγκα. Άλλωστε είναι γνωστές στους Θεσσαλονικείς οι "φήμες" πως ο "δράκος του Σέιχ-σου" δεν ήταν ο Παγκρατίδης που τελικά καταδικάστηκε αλλά άλλος, πολύ γνωστός και από την "καλή κοινωνία" της συμπρωτεύουσας..............

Ώπα! Λαυράκι βγάλαμε σήμερις...... :shock:Δεν το ήξερα ότι παίζει τέτοιο σενάριο....... :huh: Για πε, για πε..... στο αυτάκι ντε. :secret:

Όσο για τις "αποδείξεις", όσοι έχετε δει το Παρά Πέντε (φαντάζομαι σχεδόν όλοι), θα ξέρετε πόσο εύκολα κατασκευάζονται αποδείξεις για κάποιον κακομοίρη, προκειμένου να τη σκαπουλάρει ο γνωστός μεγαλοσχήμονας.....

Μπορεί να είναι απλά ένα σενάριο για την tv, αλλά τα σενάρια που παίζουν στην ίδια τη ζωή ξεπερνούν κάθε φαντασία των σεναριογράφων.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Φαντάζομαι κατάλαβες οτι δεν αναφερόμουν σε σένα Παναγιώτη, ούτε σε κάποιον που (λόγω της βαρύτητας της κατηγορίας και με βάση τα εξαρτημένα του αντανακλαστικά απέχθειας) το ποστάρει στο facebook πχ.

Αναφερόμουν σε δημοσιογραφικά και "δημοσιογραφικά" sites και blogs, λυπάμαι αν δεν έγινε ξεκάθαρο απο τα γραπτά μου.

Στο δια ταύτα (αν και γενικά με κάλυψε ο motolover) αν είχα παιδί θα είχα ακριβώς την ίδια άποψη. Όπως και στο θέμα με τον αλήτη που σκότωσε το σκυλί δεν είπα κουβέντα μέχρι να γίνει σίγουρο οτι ισχύει. A propos, δες την ταινία που λέμε πιο πάνω. Είναι ακριβώς αυτό. Και σκέψου πόσο εύκολο είναι κάποιος να ανεβάσει στο fb μια ανάρτηση οτι "o nuntius γαμάει φλαμίνγκο", να αναπαραχθεί απο το φατσοβιβλίο και τα blogs-sites και τελικά εγώ να μείνω με τη ρετσινιά του φλαμινγκογγαμίκουλα. Και ξέρεις, απλά επειδή το έγραψα εδώ αν κάποιος κάποια στιγμή κάνει αναζήτηση "Εισαγγελία γαμάω φλαμίνγκο" πιθανά θα του βγάλει το όνομά μου (έβαλα το δικό μου, βελτιώνομαι :rolleyes: )

Απλά λέω λοιπόν να είμαστε προσεκτικοί..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Φαντάζομαι κατάλαβες οτι δεν αναφερόμουν σε σένα Παναγιώτη, ............ί..

Ναι βρε, το κατάλαβα, πάσα για κουβέντα πήρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp 650

Δημοσιεύτηκε

αυτό που λέγαμε περι κόρακας κοράκου μάτι

η απόφαση βγήκε και παρότι έχει καταδικαστεί το όνομα δεν αναφέρθηκε

http://www.koutipandoras.gr/article/119559/apolythike-o-dikastis-poy-aselgoyse-se-varos-toy-pentahronoy-gioy-toy

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα