Chris1981

Piaggio X-Evo 250 (3.290) VS SYM GTS 250i EVO (3.295)

29 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Suzuki SV650A (650cc) HJC i70

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Λοιπόν, είμαι γνωστός για την εναντίωσή μου σε κάθε πλαστικό δίτροχο ή τετράτροχο, που δεν μου αρέσει για πολλούς και διάφορους λόγους. Αλλά το παπάκι μου ζητάει ξανά λεφτά (Καταραμένη Kymco!) και επειδή έχω πλέον βαρεθεί να πετάω τους κόπους μου σε αυτό, πρέπει οπωσδήποτε να αγοράσω κάτι για καθημερινή χρήση αλλά και για χρήση σε αυτοκινητόδρομους και εθνικές οδούς. Τα 250 κυβικά με βολεύουν εφόσον δεν έχω τρελές απαιτήσεις (Καθαρός ρετρολάγνος της μετακίνησης π.χ. Bonneville και W800) και επειδή ήδη έχασα μια ευκαιρία να αγοράσω την μηχανή της αρεσκείας μου (W650), πρέπει να καταλήξω σε κάτι που να με εξυπηρετεί σε όλα, χωρίς να είναι απαραίτητο να βάλω αρκετά βαθιά το χέρι στην τσέπη. Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να σημειώσω, πως η καλύτερη επιλογή για μένα θα ήταν ένα μοτοσυκλετάκι στα ίδια κυβικά, αλλά υπάρχουν μόνο δύο επιλογές και αυτές στα 4.000 Ευρώπουλα. Πρόκειται για το SYM Wolf 250 και το Suzuki Inazuma 250 (Όνομα και αυτό!). Άχ που ναι το VTR που ήταν και MADE IN JAPAN!!! Με τιμή όμως παραπλήσια του MT-07, ειλικρινά θα ήταν πεταμένα λεφτά! Σας κούρασα το ξέρω, αλλά κοντεύω να ‘’τρελαθώ’’ επειδή αυτό που θα ήθελα δεν μπορώ να το αγοράσω, και επειδή αν δεν αγοράσω κάτι αυτή τη χρονιά με βλέπω να μετακινούμαι με… πατίνι! Δεν θα έλεγα όχι σε ένα παπάκι, αλλά όλα όσα κυκλοφορούν πλην του Yamaha X-135, είναι αδύναμα σε σχέση με αυτό που έχω, και επίσης δεν σκοπεύω να δώσω 2.700 ευρώ για παπάκι! Τέλος πάντων, περιμένω τις απαντήσεις σας και θα μου ήταν ευχάριστο να πάρω απαντήσεις, από κατόχους ενός από τα δύο scooter που έχω καταλήξει. Να σημειώσω πως απέκλεισα τα Yamaha X-CITY 250 (3.990) και το Peugeot '14 SATELIS 250 (3.690) λόγω κόστους αγοράς και ανταλλακτικών.

Σας ευχαριστώ!

Υ.Γ. Δεν υποφέρομαι το ξέρω! Είμαι εντελώς αναποφάσιστος!!!

Τροποποιήθηκε από τον Chris1981

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Suzuki DL650-LO Zundapp KS 750

Δημοσιεύτηκε

SYM GTS 250i EVO..

για χίλιους-δυο λόγους που έχουν χιλιογραφτεί εδώ μέσα....καλορίζικο.. :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki dL V-strom

Δημοσιεύτηκε

SYM GTS 250i EVO..

για χίλιους-δυο λόγους που έχουν χιλιογραφτεί εδώ μέσα....καλορίζικο.. :_thumbsup:

+1000000 δεν νομιζω οτι θελεις πραγματικα να μπλεξεις με piaggio.............

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
GSF650-XR250 990R

Δημοσιεύτηκε

Κι εγώ προτιμάω SYM..

Είσαι στο στυλ με τους μικρους τροχούς απ ότι κατάλαβα προφανώς για να κερδίζεις σε χώρους.

Απλά με τους καρόδρομους που έχουμε να ξέρεις υποφέρουν τέτοια σκουτεράκια με μικρές ρόδες και μαζί και η μέση του αναβάτη.

Θα σου πρότεινα προτού δώσεις γτα λεφτάκια σου να οδηγήσεις και ένα Citycom για να συγκρίνεις διαφορές με 16αρη τροχό, μάλλον για τις Ελληνικες συνθήκες είναι καλύτερο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda ΤΑ 700 transalp (700cc) Kbc BMW f800gs

Δημοσιεύτηκε

Έχω το piaggio απο το 2008, δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα, εξαιρετικός κινητήρας, δικαβαλο άνετα με 125 χλμ, χώροι απίστευτοι για την κατηγορία του (2 φουλ φέης και γάντια, αντιανεμικό και κάτι εργαλεία), υπερευχαριστημένος.

Και όταν το πήρα κόστιζε 4100....

τωρα χώστε ελεύθερα.... :peep:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

To μόνο πρόβλημα με το xevo είναι η τρισάθλια ανάρτηση! Μιλάμε δεν παλεύεται! Σε κάθε λακούβα μετράς τους σπονδύλους σου, ειδικά αν είσαι συνεπιβάτης.

Τροποποιήθηκε από τον middlevillager

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda ΤΑ 700 transalp (700cc) Kbc BMW f800gs

Δημοσιεύτηκε

To μόνο πρόβλημα με το xevo είναι η τρισάθλια ανάρτηση! Μιλάμε δεν παλεύεται! Σε κάθε λακούβα μετράς τους σπονδύλους σου, ειδικά αν είσαι συνεπιβάτης.

Η πίσω ανάρτηση ρυθμίζει σε 4 σημεία. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω πρόβλημα....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Σαν συνεπιβάτης έχω υποφέρει πραγματικά! Δεν ξέρω με ποια ρύθμιση βέβαια. Είμαι κι 100κ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Πάρε μια μηχανή που να σ'αρέσει και να γουστάρεις να καβαλάς, μια χαρά θα σε βγάλει και μέσα στην πόλη και σίγουρα καλύτερα παραέξω. Δεν σε κόβω για σκουτεράκια και θα το μετανιώσεις και θα κοιτάς να το δώσεις και σύντομα. Και θα χάσεις και φράγκα στο τέλος. Με 4 χιλιάρικα παίρνεις μια χαρούλα μηχανές.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Πάρε μια μηχανή που να σ'αρέσει και να γουστάρεις να καβαλάς, μια χαρά θα σε βγάλει και μέσα στην πόλη και σίγουρα καλύτερα παραέξω. Δεν σε κόβω για σκουτεράκια και θα το μετανιώσεις και θα κοιτάς να το δώσεις και σύντομα. Και θα χάσεις και φράγκα στο τέλος. Με 4 χιλιάρικα παίρνεις μια χαρούλα μηχανές.

Το να χρεωθώ για χρόνια ολόκληρα δεν θα το αντέξω! Είναι πολλά τα 9.000 της W800 ή τα 10.000 της T100! Τα μοναδικά που μπορώ να αγοράσω καινούρια είναι τα MT-07 και CB500F. Με μικρό χρέος θα μπορούσα να αποκτήσω και το Diversion F που έχω πειστεί είναι το καταλληλότερο για ταξίδια, και το μικρότερο sport touring που κυκλοφορεί, αν δεν κάνω λάθος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Το να χρεωθώ για χρόνια ολόκληρα δεν θα το αντέξω! Είναι πολλά τα 9.000 της W800 ή τα 10.000 της T100! Τα μοναδικά που μπορώ να αγοράσω καινούρια είναι τα MT-07 και CB500F. Με μικρό χρέος θα μπορούσα να αποκτήσω και το Diversion F που έχω πειστεί είναι το καταλληλότερο για ταξίδια, και το μικρότερο sport touring που κυκλοφορεί, αν δεν κάνω λάθος.

Δεν χρειάζεται να χρεωθείς ούτε είναι απαραίτητο να πάρεις καινούρια μηχανή. Αλλά μην το πας και στα άκρα. Ή bonneville ή σκούτερ. Πάρε μια hornet, gsr, στην τελική αν είσαι τόσο "κολλημένος" με ρετρό πάρε μια bullet και ζήσε και με τα καλά και τα κακά της. Αλλά τουλάχιστον να γουστάρεις αυτό που έχεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki kaze r Honda CBR-Fi (600cc)

Δημοσιεύτηκε

εδω εισαι!!!

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5146828/

(αγορασετο εσυ και σε κανα 2 χρονακια που θα εχω το A2 μου το πουλας :lipssealed: :lipssealed: )

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

εδω εισαι!!!

http://www.car.gr/cl...s/view/5146828/

(αγορασετο εσυ και σε κανα 2 χρονακια που θα εχω το A2 μου το πουλας :lipssealed: :lipssealed: )

Την αγγελία την είχα δει ήδη, αλλά εκτός από τη μεγάλη απόσταση που βρίσκεται, επίσης με προβληματίζει και το σπασμένο κοντέρ που φαίνεται στη φωτογραφία, όπως και η τιμή των ανταλλακτικών, επειδή κόπηκε σύντομα η εισαγωγή του στη χώρα μας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB300R (287cc)

Δημοσιεύτηκε

Με μπέρδεψες. Λες ότι η καλύτερη επιλογή για εσένα θα ήταν μοτοσυκλέτα στα 250 (Wolf / Inazuma) αλλά στο τέλος ζητάς γνώμη για 2 σκούτερ :P Τελικά σκούτερ ή μηχανή;

Δεν θα μιλήσω για μεταχειρισμένα για να μην ξεφύγουμε σε πράγματα που δεν ρώτησες.

Το μόνο που έχω να πω σχετικό είναι ότι η Sym από προσωπική εμπειρία αλλά και άλλων γνωστών μου (αρκετών) κατόχων διαφόρων μοντέλων της είναι από τις πιο τίμιες προτάσεις στα λεφτά τους. Φτηνό σέρβις, φτηνό ανταλλακτικό και καλή κάλυψη από τον εδώ αντιπρόσωπο.

Piaggio δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά δεν έχω ακούσει καλά λόγια στο θέμα αξιοπιστία και κόστος συντήρησης.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Yamaha Αλλος Ευρωπέ(αί)ος

Δημοσιεύτηκε

Προσωπικά θα έπαιρνα το SYM. :_thumbsup:

Με το καλό ! :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας! Ειλικρινά όμως, δεν καταλαβαίνω τι σας κάνει να εμπιστεύεστε τη SYM περισσότερο από την Piaggio, δηλαδή μια Ασιατική (Ταιβανέζικη) εταιρία, αντί μια Ευρωπαϊκή (Ιταλική). Την έφαγα στη μούρη την ποιότητα της Ταιβαν από τα μόλις 300χλμ!!! όταν ξεκίνησαν τα προβλήματα στο Kymco που έχω δυστυχώς ακόμα. Τέλος πάντων, θα ανοίξω καινούριο θέμα, διότι σκέφτηκα λίγο διαφορετικά το τι με συμφέρει να αγοράσω τελικά, επειδή χρειάζομαι και μια πραγματική μοτοσυκλέτα για ταξίδια κυρίως. Θα τα ξαναπούμε!

Τροποποιήθηκε από τον Chris1981

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Nova Moto Guzzi (744cc)

Δημοσιεύτηκε

Δεν θα πω το ένα είναι λάθος ή το άλλο είναι τέλειο... Θα ήθελα να ρωτήσω τις πραγματικές ανάγκες μετακίνησης που έχεις... Εφόσον είσαι συνειδητοποιημένος αγοραστής(καλά και ρετρολάγνος...χαχα), θα μπορούσες να κοιτάξεις κάτι απλό και ίσως φθηνότερο και από wolf/inazuma... Εξαρτάται επαναλαμβάνω καθαρά από τις ανάγκες σου. πχ πολύ καλύτερο από παπί και αρκετά φθηνό είναι κάτι σε στυλ klx-150l... Σε καλύπτει? όχι? Πάμε παρακάτω... Κάτι να ρετροφέρνει μέχρι τα 6000 ευρώ? SR-400 ή για φθηνό ένα άνετο μικρό cruiserακι σαν το daelim VL-250... Τα MT k CB που κοιτάς, είναι επίσης μια χαρά μηχανές... Πιο χρηστική θεωρώ την CB-500X. Σε ελάχιστα χρήματα έχεις φυσικά και επιλογές 250/300αριών(ninja-300, klx-250/crf-250l,cbr300r όταν έρθει), προσφορές κάτω των 7000 ευρώ(vesrys) και τέλος μοντέλα όπως τα husqvarna terra/strada ή οι δούκες. Επιλογές έχεις πάρα πολλές! Φυσικά και τα scooter μια χαρά είναι...Αφού όμως δεν τα γουστάρεις!Τι παιδεύεσαι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας! Ειλικρινά όμως, δεν καταλαβαίνω τι σας κάνει να εμπιστεύεστε τη SYM περισσότερο από την Piaggio, δηλαδή μια Ασιατική (Ταιβανέζικη) εταιρία, αντί μια Ευρωπαϊκή (Ιταλική). Την έφαγα στη μούρη την ποιότητα της Ταιβαν από τα μόλις 300χλμ!!! όταν ξεκίνησαν τα προβλήματα στο Kymco που έχω δυστυχώς ακόμα. Τέλος πάντων, θα ανοίξω καινούριο θέμα, διότι σκέφτηκα λίγο διαφορετικά το τι με συμφέρει να αγοράσω τελικά, επειδή χρειάζομαι και μια πραγματική μοτοσυκλέτα για ταξίδια κυρίως. Θα τα ξαναπούμε!

Μη συγκρίνεις SYM και KYMCO επειδή είναι και τα δύο Ταιβάν.....και το YAMAHA CYGNUS X για παράδειγμα Ταιβάν είναι και δεν κάνει κίχ το παραμικρό.

Μόνο αυτό και τίποτα άλλο, για να μη μπερδευόμαστε.

Καλή επιλογή σε οτιδήποτε αποφασίσεις τελικά.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki gsxr (600cc) agv k5 Suzuki gsxr (600cc)

Δημοσιεύτηκε

καλημερα παιδια.

αγορασα το piaggio  εδω και 2 μηνες.

το μηχανακι οταν μου το παρεδωσαν ειχε στραβο τημονι !

καθε φορα που θα το πλυνω με αρκετο νερο μεχρι να στεγνωση αναβουν τα αλαρμ μονα τους ! αλλαξαμε και το διακοπτη τον αλαρμ αλλα τπτ !

νιοθω οτι εχει κενο το μπροστα συστημα τιμονη δεν ξερω που ακριβως αλλα μου λενε οτι ετσι ειναι το μηχανακι !

στα 30-40 φερνει μια δονηση αλλα και αυτο το δικαιολογουν οτι και αυτο ειναι ετσι !

τα φωτα σας και την βοηθεια σας !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Varadero (1000cc) Shark Race -R Pro Honda NC1000X

Πρώτα απ'όλα συλλυπητήρια που είχες πάρει παπί Kymco(δεν ήξερες,δεν ρώταγες?Kymco μόνο Dink,grand Dink,movie,people και xciting,τα υπόλοιπα δεν)

Δεύτερον,προσωπικά,απ'όταν απέκτησα σκουτερ με 16άρι τροχό,ούτε να διανοηθώ να επιστρέψω στις μικρές ρόδες!! άλλα επίπεδα ενεργητικής ασφάλειας και άνεσης!μην σε ξεγελά η θέση οδήγησης αυτών που λες που είναι σαν πολυθρόνα,πέφτει όλο το βάρος στη μέση και μέσα σε 5 λεπτά είσαι πιασμένος(έχει ο πατέρας μου το Dink classic που είναι τέτοια φάση και ξέρω καλά τι σου λέω,δεν είναι ότι πήρα κάπου κάποτε ένα βόλτα).Το μόναδικό τους συν είναι ο χώρος κάτω από την σέλα,τίποτα άλλο κατ'εμέ.Στα άλλα με μεγάλο τροχό είσαι ποιο όρθιος και η καταπόνηση δεν πάει όλη στην μέση αλλά μεταφέρεται και από τα πόδια σου και καταλήγει στο πάτωμα του σκουτερ. Εχεις καλύτερο έλεγχο σε στροφές και φρενάρισμα,περνάς ανωμαλίες ποιο ανώδυνα και πας ποιο άνετα στα πολλά.(έχω κάνει 200 χιλ σε μια μέρα με το people με δύο στάσεις,όχι από κούραση,αλλά για βενζίνη και επειδή είχα φτάσει εκεί που ήθελα  και με του πατέρα μου κάθε 30 χιλ έκανα στάση διότι υπέφερα και ήθελα απεγνωσμένα να κουνηθώ και να ξεπιαστώ,κάθεσαι σαν πολυθρόνα αλλά είσαι ακίνητος!ενώ στο άλλο έχεις περιθώριο μεγάλο να μετατοπίζεις σώμα και πόδια)

μεταξύ αυτών που λες το sym σίγουρα. Δεν ξέρω εσένα μπορεί να ταιριάζουν στην χρήση σου αυτά με μικρό τροχό,προσωπικά όμως αν ήμουν στην θέση σου θα έπαιρνα μεγάλο τροχό,τουτέστιν Honda SH300 και για πιο vfm Kymco people GTI 300i ABS( <-- μην μπερδεύεσαι,το μόνο κοινό με το παπί σου,είναι η αντιπροσωπεία,τπτ άλλο) α και citycom αλλά μια κατηγορία ποιο κάτω ποιοτικά σε όλους τους τομείς.

Τροποποιήθηκε από τον damianos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εγγύηση δεν έχει ? Κάθε μέρα εκεί λοιπόν.

Στα 30-40 η δόνηση είναι με τα χέρια επάνω στο τιμόνι ή χωρίς χέρια ?Έχεις μπαγκαζιέρα ? Τα λάστιχά του τάχεις δει - ελέγξει μήπως είναι στραβά ?Οι ζάντες είναι εντάξει ? Ξεκίνα από αυτά.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Έχω από το 2010 το evo 300i, πρόκειται για το ίδιο ακριβώς με αυτό που σκέφτεσαι να αγοράσεις,

η μόνη διαφορά είναι στα κυβικά,

αν και πρόκειται για παλιό μοντέλο που κυκλοφορεί εδώ και 7 χρόνια, στο προτείνω,

με αυτό έχω πάει ακόμα και Σκωτία...

Img_3047_zpsc9wuwrv3.jpg

Τα υπόλοιπα που γράφωνται κατά καιρούς στα διάφορα φόρουμ περί σκούτερ,πλαστικά,καναπέδες,μικροί τροχοί

και διάφορα άλλα <<περίεργα>> που έχω διαβάσει,

ίσως τα γράφουν μερικοί που δεν έχουν κάνει ποτέ καθημερινή χρήση με τέτοιου είδους δίκυκλα και δεν έχουν καμία σχέση με το αντικείμενο,

ή τα κατηγορούν απλά για να περνάει ευχάριστα η ώρα τους στα φόρουμ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φίλε και εγώ για 250άρι σκούτερ έψαχνα. Beverly ήθελα, γιατί είχε ένας ξάδερφος και βγήκε σκυλί το άτιμο. Δυστυχώς μόνο μεταχειρισμένο υπήρχε. Καινούριο μόνο 125 και 300. Οπότε τυχαία πέτυχα το XEvo. Καλή τιμή, όμορφο και το πιο σημαντικό, έχει τον ίδιο κινητήρα με το beverly του ξαδέρφου μου. Άνετο, ήσυχο, ξεκούραστο, οικονομικό, γρήγορο... Το χάρηκα πάρα πολύ. Για το SYM δε μπορώ να πω τίποτα, ούτε να μην το πάρεις. Μπορώ να σου πω μόνο ότι εγώ δε θα το έπαιρνα...

καλημερα παιδια.

αγορασα το piaggio  εδω και 2 μηνες.

το μηχανακι οταν μου το παρεδωσαν ειχε στραβο τημονι !

καθε φορα που θα το πλυνω με αρκετο νερο μεχρι να στεγνωση αναβουν τα αλαρμ μονα τους ! αλλαξαμε και το διακοπτη τον αλαρμ αλλα τπτ !

νιοθω οτι εχει κενο το μπροστα συστημα τιμονη δεν ξερω που ακριβως αλλα μου λενε οτι ετσι ειναι το μηχανακι !

στα 30-40 φερνει μια δονηση αλλα και αυτο το δικαιολογουν οτι και αυτο ειναι ετσι !

τα φωτα σας και την βοηθεια σας !

Το μηχανάκι είναι ελαττωματικό. Το δικό μου δεν κάνει τίποτα από όλα αυτά. Έπρεπε να τους το πετάξεις στα μούτρα...

Έχω από το 2010 το evo 300i, πρόκειται για το ίδιο ακριβώς με αυτό που σκέφτεσαι να αγοράσεις,

η μόνη διαφορά είναι στα κυβικά,

αν και πρόκειται για παλιό μοντέλο που κυκλοφορεί εδώ και 7 χρόνια, στο προτείνω,

με αυτό έχω πάει ακόμα και Σκωτία...

Img_3047_zpsc9wuwrv3.jpg

Τα υπόλοιπα που γράφωνται κατά καιρούς στα διάφορα φόρουμ περί σκούτερ,πλαστικά,καναπέδες,μικροί τροχοί

και διάφορα άλλα <<περίεργα>> που έχω διαβάσει,

ίσως τα γράφουν μερικοί που δεν έχουν κάνει ποτέ καθημερινή χρήση με τέτοιου είδους δίκυκλα και δεν έχουν καμία σχέση με το αντικείμενο,

ή τα κατηγορούν απλά για να περνάει ευχάριστα η ώρα τους στα φόρουμ.

Φίλε αναβάτη, άπειρο respect...

Έτσι ονειρεύομαι να δω κάποτε και το δικό μου...

Όσον αφορά τους μικρούς τροχούς, ο κατασκευαστής έχει βρει τον τρόπο να αντισταθμίσει τα μειονεκτήματα που επιφέρει η μικρή ρόδα. Κάνει πιο στιβαρή την κατασκευή. Έχω οδηγήσει και μεγάλη, ήταν πιο άνετο στις λακκούβες, αλλά η κατασκευή τράνταζε ολόκληρη. Οπότε δε με φοβίζει η μικρή. Φοβίζει αυτούς που τη βλέπουν, αλλά δεν την έχουν γνωρίσει...

Τροποποιήθηκε από τον MihalisNavara

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki gsxr (600cc) agv k5 Suzuki gsxr (600cc)

Εγγύηση δεν έχει ? Κάθε μέρα εκεί λοιπόν.

Στα 30-40 η δόνηση είναι με τα χέρια επάνω στο τιμόνι ή χωρίς χέρια ?Έχεις μπαγκαζιέρα ? Τα λάστιχά του τάχεις δει - ελέγξει μήπως είναι στραβά ?Οι ζάντες είναι εντάξει ? Ξεκίνα από αυτά.

πηγα ξανα σημερα, εχει εγγυηση εννοείται ! 1100kmh εχω.

αφου ερχονται γιορτες μου ειπε οτι το προβλημα ειναι στην αναρτηση μπροστα θα πρεπει να το αφησω εκει 3-4 μερες . οποτε ειπαμε να το κανουμε το νεο ετος.

για τα αλαρμ μου ειπε οτι θα αλλαξουμε ξανα διακοπτη . αλλα θα το φτιαξουμε !

του ειπα οτι σκεφτομουν ακομα και να το πουλησω .

φαίνεται οτι ασχολειτε λιγο περισσοτερο .

θα δουμε .

Τροποποιήθηκε από τον nok

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Varadero (1000cc) Shark Race -R Pro Honda NC1000X

Δημοσιεύτηκε

Να πας να τα δοκιμασεις και τα δυο σε ότι αφορά την θέση οδήγησης. Γιατί από την στιγμή που ο φίλος απο πάνω έχει πάει Σκοτία χωρίς να εχει θεματα πιασηματος κλπ(δεν το αμφισβητώ) και απο την στιγμή που προσωπικά έχω τέτοια θέματα σε τέτοιου είδους σκουτερ(τώρα που το σκέφτομαι με το dink εχω,με το xciting όσες φορές το πήρα δεν είχα θέμα,ειμαι 1,82) τότε σημαίνει πως έχει να κάνει με τον σωματότυπο-βάρος του αναβατη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα