Γιώργος23

Κατάλογος μηχανων Α1-125cc

62 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Yamaha XT 600E (600cc) AGV GT Veloce Triumph Street Triple (765RScc)

Δημοσιεύτηκε

Έχε στον νου σου ότι το dr είναι πάρα πολύ αδύναμο,ακόμα και για 125. Δηλαδή αν το τρως το φαγάκι σου θέλει 100% αλλαγή το γρανάζωμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Agv K1 BMW S1000 XR (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

186 είμαι λόγω πανελληνίων έχω πατήσει τα 85 κιλά 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
k8 600 gsxr 1000 L7

Δημοσιεύτηκε

πηγαινε δες απο κοντα τα 2 dt.

παρε οποιο απο τα 2 αντεχεις οικονομικα. θα σε καλυψουν στο μεγαλυτερο ποσοστο των απαιτησεων σου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εννοείται πως θα δω απο κοντα οποιαδήποτε μηχανη πριν την πάρω όπως φυσικα εννοείται ότι θα περάσει και μάστορα παρόλο που είναι ένα φτηνό 125

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Dominator (650cc) Shoei Raid 2-Momo Fighter

Δημοσιεύτηκε

Μα το μάστορα τον θελεις ΕΠΕΔΗ ειναι φτηνό 125. Αυτά τα φτηνά τα αφήνουν συνηθως στην τύχη τους

Μην παραξενευτεις αν ο μαστορας βρει τέρατα δηλαδή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Χμμμ θυμήθηκα την λογική μερικών ''μα ρε μάστορα 50 ευρώ το πήρα το μηχανάκι, γιατί μου ζητάς 5 ευρώ για αλλαγή σαμπρέλα;'' λες και τα κόστη επισκευών-ανταλλακτικών, ρωτάνε πόσο το πήρες και προσαρμόζονται ανάλογα.

Άσχετο με τα παραπάνω, μην μυγιαστεί κανείς , το θυμήθηκα ΕΜΜΕΣΑ από τα παραπάνω, και το είπα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Cagiva planet (125cc) Bimota db6 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Θα προτείνω και εγώ άλλο ένα που ίσως δεν το έχεις δει... 2τ και αυτό αλλά καμία σχέση με το στυλ από όσα έχεις αναφέρει είναι γυμνό... Αν δεν σου αρέσει μην το ψάξεις καθόλου cagiva planet /raptor 125. Ετοιμάζεται να το πάρει και μια φίλη σαν πρώτη της μηχανή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF 600s

Δημοσιεύτηκε

Βγαίνουν ακόμη τα Cagiva; Ή μιλάμε για μεταχερισιμένο 20ετίας;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 3 ώρες, το μέλος sorath έγραψε:

Βγαίνουν ακόμη τα Cagiva; Ή μιλάμε για μεταχερισιμένο 20ετίας;

Μιλάμε για μεταχειρισμένο από 20αετιας μέχρι 8αετιας ίσως και 5ετιας σε μεγάλη τύχη... Αλλά τα dt τι είναι ας πούμε; Χωριά που επειδή το χα και γω το μηχανάκι (για αυτό το προτείνω) ανταλλακτικά κτλ υπάρχουν όλα. Επίσης το 20αετιας τι κακό έχει; Δηλαδή ένα cbr600f3/4 δεν είναι καλή μηχανή;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Την 14/4/2020 at 0:41 ΜΜ, το μέλος stavrosdm έγραψε:

Θα προτείνω και εγώ άλλο ένα που ίσως δεν το έχεις δει... 2τ και αυτό αλλά καμία σχέση με το στυλ από όσα έχεις αναφέρει είναι γυμνό... Αν δεν σου αρέσει μην το ψάξεις καθόλου cagiva planet /raptor 125. Ετοιμάζεται να το πάρει και μια φίλη σαν πρώτη της μηχανή.

Δεν το ήξερα καν. Πάντα μου άρεσε να ψάχνω οποτε δεν υπήρχε περίπτωση να μην μπω στον πειρασμό να το ψάξω. Δεν μου άρεσε καθόλου σχεδιαστικά και επίσης το θελω ετσι λιγο χωμάτινο οποτε δεν με καλύπτει σε κανενα τομέα. Μελλοντικά ομως αν σκεφτώ για 650 γυμνό μαρεσε πολύ σχεδιαστικά τουλαχιστον οποτε ναι Ευχαριστώ αλλη μια "καινούρια" μαρκα για εμένα!!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF 600s

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Την 4/14/2020 at 8:50 ΜΜ, το μέλος stavrosdm έγραψε:

; Δηλαδή ένα cbr600f3/4 δεν είναι καλή μηχανή;

Το CBR είναι CBR βρε συ, honda. Μηχανάκι που το βρίσκεις παντού και σε ανταλλακτικά αλλά και σε μαστόρια που ξέρουν να το φτιάξουν.

Τo Cagiva που είναι και δίχρονο, ποιός θα το αναλάβει να το φτιάξει και με τι ανταλλακτικά;

Τα λέω, γιατί κι εγώ που είχα μικρός δίχρονα, και μάλιστα που τότε κυκλοφορούσαν κιολας, δύσκολα έβρισκες μαστόρι να στο φτιάξει σωστά.

Τροποποιήθηκε από τον sorath

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

πριν 9 ώρες, το μέλος sorath έγραψε:

Το CBR είναι CBR βρε συ, honda. Μηχανάκι που το βρίσκεις παντού και σε ανταλλακτικά αλλά και σε μαστόρια που ξέρουν να το φτιάξουν.

Τo Cagiva που είναι και δίχρονο, ποιός θα το αναλάβει να το φτιάξει και με τι ανταλλακτικά;

Τα λέω, γιατί κι εγώ που είχα μικρός δίχρονα, και μάλιστα που τότε κυκλοφορούσαν κιολας, δύσκολα έβρισκες μαστόρι να στο φτιάξει σωστά.

Καλά γενικά ανταλλακτικά υπάρχουν υπεραρκετά και μάλιστα δεν είναι και κάποιο τόσο ιδιαίτερο πια μοτέρ. Μόνοκύλινδρο υδροψυκτο είναι...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα