Στέργιος Βήχος

Μια ζωή Ολυμπιακός vol 2.

1396 μηνύματα σε αυτό το θέμα

BMW R 1200 GS Shoei XR 1000 Ducati Multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

4 μαζεψατε στον 1ο γυρο παντως, αδελφιστικα ξεαδελφιστικα στα 4 σταματησαμε

Anyway, το μηνυμα εδωθη:

"Αυτο δεν θα ξαναγινει ποτε"

Ευαγγελος Μαρινακης

Ζωη σε σας.. trolling mode over and out.

Τροποποιήθηκε από τον tsak8
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Kawasaki z Kawasaki h2 mach iv (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι μιλατε παοκια και βάζελοι μηπως αξίζατε κανενα πρωταθλημα και δεν το πειρατε? τι να μας πειτε όταν ειστε 20 και βαλε βαθμούς κατω. Χαρείτε την νικη σας τωρα γιατι η σανιδα θα ξαναπεσει βαρια όπως αλλωστε γινεται στα περισσοτερα μεταξύ μας παιχνίδια οσο για το φιλο που λεει για τον Σαββιδη και τις δουλειες που εδωσε στον κοσμο ρωτα κανενα μελος που είναι από Ξανθη να σου πει τα κατορθώματα του στην ΣΕΚΑΠ και μετα ελα να ξαναμιλήσουμε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSX650F Ducati Μια καλή (696+++cc)

Δημοσιεύτηκε

bill dr 125 κ ult7ras

μπως να ψαξετε λιγο καλυτερα ποσα χρωστουσε ο ολυμπιακος την στιγμη που τον ανελαβε ο μαρινακης κ ποσα εν τελει εδωσε στο ελληνικο κρατος?ψαξτε λιγο καλυτερα πριν καταδικασετε τακτικες αποπληρωμης του σαββιδη :winking: ..

clab , χρεη του Ολυμπιακου ΠΡΟΣ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ , δηλαδη οφειλες για φορους απο μεταγραφες κλπ πληρωθηκαν κανονικοτατα με τη ρυθμιση, και σε καμια περιπτωση δεν ηταν 20+ εκατομμυρια ευρω που χρωσταει ο παοκ, ουτε καν προ ρυμθισης. Επισης η νεα διοικηση Κοκκαλη, πληρωσε και οφειλες προς τις ομαδες που ειχε φεσωσει ο αργυρης-καρ...λης-πορτοφολης για τους Ουκρανους. Οι οφειλες προς την Τραπεζα Κρητης ηταν του Κοσκωτα , ο οποιος ειχε υπεξαιρεσει γυρω στα 30 ΔΙΣ. Αυτα αυτοματα ηταν λεφτα που χρωσταγε ο Ολυμπιακος στην Τραπεζα? Δε νομιζω. Ο Ολυμπιακος μια φορα βρεθηκε σε τετοια κατασταση, εγινε ρυθμιση ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ (αν θες να την πεις φωτογραφικη επειδη εγινε τοτε , δε θα διαφωνησω , αλλα οφεληθηκαν ολοι) και πληρωσε κανονικα τις δοσεις. Παμε στις αλλες ομαδες:

-Ο ποα χρωσταει τα κερατα του και τα κερατα αλλωνων μαζι και αντι να πληρωσει, γινονται μονο περιεργες δοσοληψιες με μετοχες του και off-shore του αλ αφουζ.

- Η αεκ μπηκε στο 44 και τελικα πληρωσε τι ? Εγινε καταπτωση του 44, κυρηξε πτωχευση και αντιο λεφτα.

- Ο παοκ μπαινει στη βουλη με νταβατζιλικι να πληρωσει λιγοτερα και αντι να τον πεταξουν εξω με τις κλωτσιες, τον χαιδευουν μπας και κανουν καμια επενδυση παραπανω οι Ρωσοι. Και ας μη μιλησουμε για το μπασκετικο παοκ, που με καποιο μαγικο τροπο εχει φτασει να χρωσταει 70 εκατομμυρια, λες και ειναι η Τσελσι ας πουμε.

Οποτε ακομα και στα χρεη και τις ρυθμισεις, ο Ολυμπιακος ειναι μακραν η πιο τιμια ομαδα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άμα είσαι περήφανος που είσαι Ολυμπιακός δεν υπάρχει λόγος να μιλάμε φίλε εσύ ο παραπάνω. Αν είσαι εσύ μια φορά περήφανος με το σίχαμα που λέγεται Ολυμπιακός εγώ είμαι 10 φορές περήφανος που είμαι ΠΑΟΚ έστω κι αν προχθές έγινε ότι έγινε.

Όταν σπέρνεις Ριζουπολες και Καραϊσκάκης, θερίζεις Τούμπες. Όταν κλαίγαμε εμείς για αυτά που έχεις κάνει στο ποδόσφαιρο μας λέγανε τραγικούς, λαικιστες και γραφικούς. Τα ΜΜΕ βγάλαν το σκασμό τόσα χρόνια. Τώρα.... Όταν λέγονται τα παραπάνω πράγματα από Ολυμπιακούς, λογικό είναι να βγαίνουν μετά κάθε λογής οπαδοί ανά την Ελλάδα και να λένε, καλά τους κάνατε. Όπως ήδη μου έχουν πει.

Γελάει ο κόσμος με τον χοντρό πούρο έδωσε λεφτά και το έβγαλε στα κανάλια, για τα παιδάκια στην Κεφαλλονιά. Καλά έκανε εννοείται. Δεν ξέρεις τι έχει κάνει η ΠΑΕ ΠΑΟΚ και δεν το βγάζουν τα ΜΜΕ. Οπότε μην μιλάς.

Δεν την πήρα σαν προσωπική επίθεση. Μην μου εξαπτεσαι. Χαχαχαχαχ. Άλλο είμαι περήφανος που έγινα Ολυμπιακός στα 5 που δεν ήξερα κι άλλο Συνεχίζω να είμαι γιατί εθελοτυφλω.

Υ.Γ. Όσο και να θέλετε να φύγουμε δεν πρόκειται. Όπως και πόσα άλλα τοπικ εδώ μέσα σε διάφορες συζητήσεις. Είναι δικαίωμα μου να γράφω ότι θέλω, όπου θέλω, οπότε θέλω και να κρίνεται το τι γράφω. Το ίδιο κι εσύ.

Σου μιλαω με επιχειρηματα φιλε...Σε ρωταω ευθεως...Την μερα που εγινε το 2/1 με την Καλλονη σου ανεβασα φωτογραφια απο site που δειχνει ολες τις αποδοσεις για το συγκεκριμενο πονταρισμα..δηλαδη 2 ημιχρονο - 1 τελικο = ανατροπη...

Οταν μια αποδοση πεφτει σημαινει οτι πεφτουνε λεφτα στο συγκεκριμενο πονταρισμα...Οταν λοιπον στην ιδια μερα σε 21 στοιχηματικες εταιριες αυτη η αποδοση πεφτει = πεφτει χρημα , και οντως ερχεται το αποτελεσμα 2/1 που πληρωνε ενα σκασμο λεφτα τι εχεις να πεις για αυτο ? Ας αφησουμε ολα τα υπολοιπα επεισοδια κλπ. Αν ειδες το παιχνιδι ...ο Παοκ εκανε τα παντα για να φαει γκολ στο πρωτο ημιχρονο και αντιστοιχα και στα 2 γκολ η Καλλονη εκανε τραγικα γελοια λαθη με αποκορυφωμα το 2ο γκολ του Παοκ οπου ο κεντρικος αμυντικος της Καλλονης τρωει τουμπα μονος του και αφηνει τον Κουλουρη τετ α τετ με τον τερματοφυλακα της Καλλονης οπου το ρουφηξε και κατω απτα ποδια ! Νιωθεις περηφανος που απο παιδια που ασχολουνται με το στοιχημα μου εχουν πει οτι ο Παοκ φετος εχει στησει τουλαχιστον 5 αγωνες? Και ασε τις γνωμες τους στην τελικη...Εγω σου εστειλα καποιες αποδειξεις πιο πανω απο εγκυρη ιστοσελιδα...Οσον αφορα τα 'οσο θεριζεις Ριζουπολες' αμφιβαλλω αν ενας Παοκτζτης τοτε ειχε καν την φαγουρα για το τι εγινε...Αυτα ειναι δικιολογιες δημοτικου...Και επειδη μιλας για διαιτησιες και σιχαματα...Θυμησε μου λιγο αντικειμενικε ΦΙΛΑΘΛΕ... Στην τουμπα στον επαναληπτικο του πρωταθληματος επρεπε να εχεις μεινει με 9 για τζαβελλακο και μπουκετοσαραλδε ? Διαμορφωσε αποτελεσμα η μη τιμωρια των τσεκουριων σας ?

Τσεκαρε τα BOLD ...Την μια μου λες να μην μιλαω ενω μου λες καποια πραγματα χωρις κριτηρια και αντιστοιχα μετα λες οτι θα λες οτι θες ενω την ιδια στιγμη εκανα ενα ερωτημα προς τους παοκτζηδες για το στημενο στην τουμπα και δεν μου απανταει κανεις...Αυτοι ειστε ρε φιλε οι περισσοτεροι...Ελλειψη διαλογου και επιχειρηματων .... ουγκ μπουγκ !

Τροποποιήθηκε από τον ultr7as

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

θα επρεπε μα ντρεπεσαι που λες αδερφιστικα τα πρωταθληματα τους.ολα τιμια ηταν....

αυο πιστευουν αδερφε ..ζουν σ ενα μαγικο κοσμο που τους εφτιαξαν οι προεδροι τους...αλλα και αυτοι τετοιοι ειναι ...πρωταθλητες χρονια..και μολις πηρε ενα πριν 4 χρονια ο βαζελος..τον ξεσκισαν κοκαλη...αχορταγοι..χωρις να τους νοιαζει αν τ αξιζουν..

αληθεια..ο ολαιταν...τι κανει;ζει;

ή το καταστρεψατε το παιδακι;

τωρα επρεπε να παιζετε τα ευρωπαικα ματς..που κοπηκαν οι καραμελες..θα μαζευατε κατι 8αρες...

παιδια σας αφηνω να ζησετε στο παραμυθενιο κοσμο σας..σε μια κερδιδα..που η ντουντουκα προτρεπει να μας βρισετε και να μας γιουχαρετε.το μισο γηπεδο αδειο ηταν ...απλα δεν υπαρχετε..καθιστε τωρα ομορφα να δειτε μπαλιτσα στο τελικο...τσιμπηστε κανενα ποπ κορν..πιειτε καμμια λεμονιτα ..πως τη λετε..και γουσταρετε.

κι αν χασω..θα βγω μετα απο 5 λεπτα στο θεμα των Παναθηναικων να δωσω συνχαρητηρια..

παντως..με τοσες κασετες...που < τραγουδαει > ο χοντρος..και λεει λογακια σε κατι διαιτητες..οταν σας παρατησει..βλεπω να ανοιγει δισκοπωλειο..

ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΝΤΟΠΑΡΙΣΜΕΝΟΙ...Δεν ειδες ρε φιλε στο Ολυμπιακος - Μπενφικα ποσο τρεξιμο ριξαμε ολο το 90λεπτο ??χαχαχαχαχα

Νικησαμε 1-0 κυριως λογω του Ρομπερτο και οι παιχτες μας στο τελος ειχανε πεσει ψοφιοι απο το τρεξιμο...Χμμμ...ντοπαρισμενοι ε?!Σιγουρα ετσι τρεχεις οταν εισαι ντοπαρισμενος! Αυτα για τον Μπειλ οχι για τον Θρυλο....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger (1050cc) Shoei XSpirit + AGV Blade MV Agusta F4 RepartoCorse (998cc)

Δημοσιεύτηκε

Σου μιλαω με επιχειρηματα φιλε...Σε ρωταω ευθεως...Την μερα που εγινε το 2/1 με την Καλλονη σου ανεβασα φωτογραφια απο site που δειχνει ολες τις αποδοσεις για το συγκεκριμενο πονταρισμα..δηλαδη 2 ημιχρονο - 1 τελικο = ανατροπη...

Οταν μια αποδοση πεφτει σημαινει οτι πεφτουνε λεφτα στο συγκεκριμενο πονταρισμα...Οταν λοιπον στην ιδια μερα σε 21 στοιχηματικες εταιριες αυτη η αποδοση πεφτει = πεφτει χρημα , και οντως ερχεται το αποτελεσμα 2/1 που πληρωνε ενα σκασμο λεφτα τι εχεις να πεις για αυτο ? Ας αφησουμε ολα τα υπολοιπα επεισοδια κλπ. Αν ειδες το παιχνιδι ...ο Παοκ εκανε τα παντα για να φαει γκολ στο πρωτο ημιχρονο και αντιστοιχα και στα 2 γκολ η Καλλονη εκανε τραγικα γελοια λαθη με αποκορυφωμα το 2ο γκολ του Παοκ οπου ο κεντρικος αμυντικος της Καλλονης τρωει τουμπα μονος του και αφηνει τον Κουλουρη τετ α τετ με τον τερματοφυλακα της Καλλονης οπου το ρουφηξε και κατω απτα ποδια ! Νιωθεις περηφανος που απο παιδια που ασχολουνται με το στοιχημα μου εχουν πει οτι ο Παοκ φετος εχει στησει τουλαχιστον 5 αγωνες? Και ασε τις γνωμες τους στην τελικη...Εγω σου εστειλα καποιες αποδειξεις πιο πανω απο εγκυρη ιστοσελιδα...Οσον αφορα τα 'οσο θεριζεις Ριζουπολες' αμφιβαλλω αν ενας Παοκτζτης τοτε ειχε καν την φαγουρα για το τι εγινε...Αυτα ειναι δικιολογιες δημοτικου...Και επειδη μιλας για διαιτησιες και σιχαματα...Θυμησε μου λιγο αντικειμενικε ΦΙΛΑΘΛΕ... Στην τουμπα στον επαναληπτικο του πρωταθληματος επρεπε να εχεις μεινει με 9 για τζαβελλακο και μπουκετοσαραλδε ? Διαμορφωσε αποτελεσμα η μη τιμωρια των τσεκουριων σας ?

Τσεκαρε τα BOLD ...Την μια μου λες να μην μιλαω ενω μου λες καποια πραγματα χωρις κριτηρια και αντιστοιχα μετα λες οτι θα λες οτι θες ενω την ιδια στιγμη εκανα ενα ερωτημα προς τους παοκτζηδες για το στημενο στην τουμπα και δεν μου απανταει κανεις...Αυτοι ειστε ρε φιλε οι περισσοτεροι...Ελλειψη διαλογου και επιχειρηματων .... ουγκ μπουγκ !

Συγγνώμη έχεις δίκιο. Δεν θα σε πω εγώ τι θα πεις και τι όχι. Αν και δεν εννοούσα πάρε τα μπογαλάκια σου και φύγε από το τοπικ. Όπως μας συμφέρει. Όπως και στην ομαδουλα σου.Αλλά και πάλι ζητώ συγγνώμη που το πήρες έτσι. Δημοκρατία έχουμε, ο κάθε ένας λέει ότι θέλει. Για το στοίχημα που ακριβώς είναι τα αδιάσειστα στοιχεία σου; Το ότι ο ΠΑΟΚ έκατσε κι έχασε και καλά; Μήπως να σου θυμίσω πόσο καιρό έχει να πάρει διπλό ο ΠΑΟΚ; Μήπως να σου θυμίσω πόσες φορές γύρισε ματς φέτος; Μήπως όλα ήταν στημένα κιόλας; Όχι φίλε. Την δική σου κατάντια δεν την έχουν και όλοι. Τα δικά μου ματς δεν είναι σε μαύρες λίστες της uefa για στημένα. Ούτε είμαι μέλος της παράγκας ούτε πλήρωνα διαιτητές. Αυτά είναι εφευρέσεις της ομάδας σου. Κλάψε για κάτι άλλο. Κλάψε για το ξύλο που φαγες. Καλύτερα.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συγγνώμη έχεις δίκιο. Δεν θα σε πω εγώ τι θα πεις και τι όχι. Αν και δεν εννοούσα πάρε τα μπογαλάκια σου και φύγε από το τοπικ. Όπως μας συμφέρει. Όπως και στην ομαδουλα σου.Αλλά και πάλι ζητώ συγγνώμη που το πήρες έτσι. Δημοκρατία έχουμε, ο κάθε ένας λέει ότι θέλει. Για το στοίχημα που ακριβώς είναι τα αδιάσειστα στοιχεία σου; Το ότι ο ΠΑΟΚ έκατσε κι έχασε και καλά; Μήπως να σου θυμίσω πόσο καιρό έχει να πάρει διπλό ο ΠΑΟΚ; Μήπως να σου θυμίσω πόσες φορές γύρισε ματς φέτος; Μήπως όλα ήταν στημένα κιόλας; Όχι φίλε. Την δική σου κατάντια δεν την έχουν και όλοι. Τα δικά μου ματς δεν είναι σε μαύρες λίστες της uefa για στημένα. Ούτε είμαι μέλος της παράγκας ούτε πλήρωνα διαιτητές. Αυτά είναι εφευρέσεις της ομάδας σου. Κλάψε για κάτι άλλο. Κλάψε για το ξύλο που φαγες. Καλύτερα.

Κατ'αρχας δεν εφαγα εγω ξυλο εφαγαν οι παιχτες της ομαδας που υποστηριζω . Κατα δευτερον εισαι περηφανος για αυτο που εγινε ? Εγω οτιδηποτε δεν μου αρεσει στον Ολυμπιακο το λεω...Ειπα κα ιχθες οτι καταδικασα το ποτηρι στον Αναστασιου κλπ...Η καλυτερη εξεδρα ειναι αυτη που παιζει μπαλα μονο στην εξεδρα...Αν εσυ νιωθεις πιο αντρας που μερικα μαλακισμενα (απο ολες τις ομαδες) χαλανε παιχνιδια και εχουνε καταντησει να ειναι στα περισσοτερα παιχνιδια 10 και 15 χιλιαδες και οι μισοι χουλιγκανια αυτο ειναι θεμα νοοτροπιας και το τι εμαθε ο καθενας στην ζωη του...Αυριο μεθαυριο αν αντιστοιχα το μηχανακι σου το παρκαρεις εξω απο την Τουμπα και στο καψουνε πανω σε συμπλοκη με αστυνομια κλπ εσυ να πεις μπραβο στα πρωτοπαλικαρα που ορθωσαν το λαβαρο εναντια στην δηθεν σαπιλα του Ολυμπιακου!

Προφανως για το στημενο παιχνιδι δεν εχεις καταλαβει για ποιο μιλαω καν ... http://www.oddsporta...pFNfxL/#ht-ft;2

Αυτη η σελιδα χρησιμοποιειτε παγκοσμιως για να παρακολουθουντε οι αποδοσεις...Στο παιχνιδι που σου ειπα προσφατα ο Παοκ ηρθε 2-1 και νικησε την Καλλονη ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ... Το παιχνιδι στο ημιχρονο εληξε 0-1 δηλαδη νικησε η Καλλονη στο πρωτο μερος και στο 2ο ο Παοκ εβαλε 2 γκολ οποτε και νικησε με τελικο σκορ 2-1 ....Δηλαδη εγινε μια πληρης ανατροπη και το 2/1 ειδικα στον χωρο του στοιχηματισμου ειναι το γνωστο στησιμο (διοτι ειναι η μεγαλυτερες αποδοσεις στο στοιχημα οι ανατροπες ) ΧΩΡΙΣ ΩΣΤΟΣΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ...Βεβαια επειδη ειδα το παιχνιδι το συγκεκριμενο αν το ειδες και εσυ ξερεις πολυ καλα πως μπηκαν τα γκολ αν οχι δες σε παρακαλω εδω --->

...Το πρωτο γκολ ερχετε απο χαζο λαθος της αμυνας του Παοκ και μαλιστα ο τυπος που πεφτει και καλα για να σταματησει την μπαλα πριν μπει γκολ πεφτει τελιως λαθος και σε λαθος χρονο και φαινετε....Στο πρωτο σας γκολ ο αμυντικος της Καλλονης στελνει την μπαλα πανω στον Βουκιτς και εκεινος σκοραρει μεσα απο την περιοχη... Και σε παρακαλω ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ δες στο 2:41 πως ο μαυρος (δεν το λεω απαξιωτικα απλα δεν ξερω το ονομα του ) αμυντικος της Καλλονης πεφτει μονος του με αποτελεσμα να μην κοψει την μπαλα και να αφησει τον επιθετικο του Παοκ να βαλει γκολ.... Σου αρκουν ολα αυτα για να καταλαβεις επιτελους οτι στησατε μια ανατροπη (τουλαχιστον!) για να γινει πολυ πλουσιοτερος ο Σαββιδης ο εξυγειαντης και η παρεουλα του (βλ. Ζαγορακη ) ....? Αν θες δες ολα αυτα τα στοιχεια που σου εδωσα χωρις οπαδικα γυαλια.... ααα και.... ΖΜΠΑΟΥΓΚ ! Τροποποιήθηκε από τον ultr7as

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger (1050cc) Shoei XSpirit + AGV Blade MV Agusta F4 RepartoCorse (998cc)

Δημοσιεύτηκε

Καταρχήν ακόμα δεν μου δίνει ούτε ένα στοιχείο πέρα από το "είναι φανερό ότι ο αμυντικός έπεσε λάθος, επίτηδες ". Αυτά δεν είναι στοιχεία. Αλλά πες ότι σε πιστεύω. Έγιναν ίδια ή σχεδόν ίδια πράγματα και σε άλλες ανατροπές του ΠΑΟΚ. Μήπως ήταν στημένο και με σας στην ανατροπή; Φέτος τα έχασα όλα από την άμυνά μου που στα περισσότερα παιχνίδια ήταν τρικυμία. Κι εσύ μου δείχνεις ένα γκολ στο οποίο μπορώ να σου αντιπαραθεσω ενώ κάρο δικαιολογίες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia caponord (1000cc) Aprilia caponord (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

schumi...εσυ φταις που απαντας ρε φιλε..προσπαθεις να δωσεις με επιχειρηματα πως η ομαδα του ( οχι αυτος ) ειναι ο καρκινος του αθλητισμου ...και αυτος σου απανταει ΖΜΠΑΟΥΓΚ....αστον..παρε το μοτορι σου και κανε καμμια τσαρκα να γουσταρεις γιατι με < τετοιους > φιλαθλους ( οποιαδηποτε ομαδας ) δεν βγαζεις συννενοηση.δεν νοιωθει το παιδι.ειναι περηφανος για τον προεδρο του.

οταν τον βλεπει στο γηπεδο του φιλαει το χερι και του λεει ευχαριστω.

Καλη Ανασταση σε ολους!

ULTR7AS τι λαμπαδα πηρες για την ανασταση?Βλεπω να εχει επανω τον Μαρινακη.ελπιζω το αυγο που θα παρεις μαζι σου για να τσουγγρισεις να μην ειναι ψευτικο..για να κερδισεις στη πουστια....ικανο σ εχω....

αντε βρε...Καλη Ανασταση και σε σενα :afro:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
aprono tuilia

Δημοσιεύτηκε

ρε μαγκες σοβαρα τωρα..τρελα πουλατε?κουλτουρα μας κανετε?

η ομαδα σας στερησε απο την ομαδα μου ενα τελικο κυπελου χρησιμοποιωντας τακτικες και μεθοδους που πριν απο τον προχθεσινο αγωνα βριζατε και χτυπιοσασταν οτι τα κανει ο Ολυμπιακος..

περασες οπως περασες τελικο,εγινες ιδιος και χειροτερος απο αυτα που εκραζες,εχεις φουσκωσει απο περηφανια και υπερμετρο ενθουσιασμο οτι σηκωσες στην πλατη σου το αντιολυμπιακο κινημα και καθαρισες τη βρωμια..περηφανευεσαι για τον τελικο που πας (με εξοδα του κλοουν) και ειμαστε εμεις τα προβατα...

νικησατε τον καρκινο του αθλητισμου..με περισσοτερο καρκινο..μπραβο σας τσακαλια..και εις ανωτερα..

θα μας τρελανετε τελειως?πατε καλα?

υγειεις μου και αγνοι φιλαθλοι..τις καλησπερες μου..

εχει καταντησει αηδια και κοροιδια..

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αχ μακάρι ρε φίλε αλλά πρέπει να μπω για μπάνιο και να πάω να κάνω ανάσταση. Από Κυριακή οι βόλτες. Το ξέρω ότι δεν αξίζει να γράφω αλλά όταν δεν έχω τι να κάνω μπαίνω και απαντάω. Ειδικά σε κάτι τέτοιους γουστάρω.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
aprono tuilia

Δημοσιεύτηκε

τρεις και κλαμπανιζανε στον κηπο του Νικολαρα...

καλη ανασταση...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Γειά σου Βήχος. Τελείωσε το καφεδάκι; Πάνε Κλάψε τώρα σε καμία γωνία. Φαύλος κύκλος. Όταν τα λέγαμε εμείς τα θεωρούσατε μαγκιά. Κλάψε τώρα για μερικά ψαράκια και για ένα καμμένο πάγκο που εσείς οι ίδιοι καψατε. Πόσο γελιοι πια;

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

schumi...εσυ φταις που απαντας ρε φιλε..προσπαθεις να δωσεις με επιχειρηματα πως η ομαδα του ( οχι αυτος ) ειναι ο καρκινος του αθλητισμου ...και αυτος σου απανταει ΖΜΠΑΟΥΓΚ....αστον..παρε το μοτορι σου και κανε καμμια τσαρκα να γουσταρεις γιατι με < τετοιους > φιλαθλους ( οποιαδηποτε ομαδας ) δεν βγαζεις συννενοηση.δεν νοιωθει το παιδι.ειναι περηφανος για τον προεδρο του.

οταν τον βλεπει στο γηπεδο του φιλαει το χερι και του λεει ευχαριστω.

Καλη Ανασταση σε ολους!

ULTR7AS τι λαμπαδα πηρες για την ανασταση?Βλεπω να εχει επανω τον Μαρινακη.ελπιζω το αυγο που θα παρεις μαζι σου για να τσουγγρισεις να μην ειναι ψευτικο..για να κερδισεις στη πουστια....ικανο σ εχω....

αντε βρε...Καλη Ανασταση και σε σενα :afro:

Κλάψε για κάτι άλλο. Κλάψε για το ξύλο που φαγες. Καλύτερα.

by Schumi

Το ΖΜΠΑΟΥΓΚ το γραφω σε ατομα που μου γραφουν αυτα απο πανω ....Αν κανεις τον κοπο και διαβασεις τι γραφω στα προηγουμενα θα καταλαβεις οτι δεν επικροτω ουτε τα Βουγλαροι ουτε τα ποτηρια ουτε τιποτα...Οταν ομως επιχειρηματολογεις και λες πως γουσταρες που εδειρες καποιους παιχτες τοτε εισαι low....πολυ low...

Τροποποιήθηκε από τον ultr7as

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT-01 Yamaha MT-0S

Δημοσιεύτηκε

Κάνουμε αυτά που κάνατε. Και συνεχίζετε να κάνετε. Όταν "διδάσκετε ήθος", τώρα ζητάτε αυτοκριτική. Όταν λέμε ότι αυτό που έγινε στην Τούμπα είναι αντιδράσεις για αυτά που έχετε κάνει, μας λέτε Βουλγαρους και ουγκα μπουγκα. Όταν δεν μπορείτε να καταλάβετε από τι προήλθε όλο αυτό, το μόνο που θα εισπράξει ο φίλαθλος του οσφπ είναι αυτές οι απαντήσεις και ποτέ αυτοκριτική. Η αυτοκριτική γίνετε από τους υγιής φίλους του ΠΑΟΚ. Με τέτοιες δηλώσεις σαν του Βηχου όμως το μόνο που θα πάρετε είναι αυτό που είπα παραπάνω. Καλύτερα 4 κύπελλα και 2 πρωταθλήματα αντρικια πάρα τα 40 του γάβρου.

Με απλά λόγια μου επιβεβαιώνεις ο ιδιος οτι οι παοκτζήδες επιλέγετε να δείξετε συνειδητά κατωτερότητα αφού επιλέγετε να επαναλαμβάνετε τα κακώς κείμενα των αλλων. Αυτο το μήνυμα δίνεις ξεκάθαρα με τα λεγόμενα σου. Εσύ τα λες, οχι εγω!

Επίσης λέγοντας οτι η αυτοκριτική γίνεται απο τους ηγιείς φίλους του παοκ μας αποδειγνύεις πάλι οτι εσύ και η πλειοψηφία των παοκτζηδων δεν είστε υγιείς φίλαθλοι του παοκ, αφού ποτέ εδω μέσα δεν κανατε αυτοκριτική ούτε δείχνειτε οτι θελετε να κανετε.

Επομένως, δεν χρειάζεται καν να επιχειρηματολογήσουμε εμεις για το status σας, μόνοι σας εκτίθεστε :uglystupid2:

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
aprono tuilia

κατσε να βγαλω το γελοιομετρο μου καπου εδω το χω να μετρησω..συγχαρητηριa που το πηγατε ενα βημα παραπερα..

και γαμω!

αντε αρχιζει κ η εκκλησια..εκλεισες 8ωρο εδω μεσα

Τροποποιήθηκε από τον Στέργιος Βήχος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ναι μωρέ. Άντε πολλά είπαμε. Καλό Πάσχα. Καλή Ανάσταση.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati D16RR

Δημοσιεύτηκε

Olympiakos_Piraeus.png

Καλη Ανασταση και αφηστε τους αντιολυμπιακους να σκιζουν τα καλτσον τους...θα τους παρουμε αλλα :rotfl:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

καλη Ανασταση τσακαλια.ολοι ΠΑΟΚ ειστε κατα βαθος αλλα δεν το ξερετε.παντα ορθιοι με τις μηχανες και καλα να περνατε οτι κι αν κανετε.δεν μ αρεσει η βια αλλα δυστυχως μονο με βια την χτυπας οταν δεν μπορεις κατα μετωπον.του χρονου ειπαμε να βαλουμε μπουγατσες στον παγκο.μονο δωστε παρεγγελια την προτιμηση.εχει με τυρι..με κιμα..με σπανακι..με μερεντα ..κανουμε και ειδικες παραγγελιες.εχει και οικογενειακες συσκευασιες.αντε..παω να ετοιμαστω για την Ανασταση του Κυριου και να ρθω σπιτι για μασα και Τουμπα λιμπρε.ΠΑΟΚ εισαι

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSX650F Ducati Μια καλή (696+++cc)

Δημοσιεύτηκε

Πετρος Κοκκαλης ανεστη

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Χαχαχα!!!!!εισαι κοκκινος Θεουλης!!!!Χριστος Ανεστη τσακαλακο!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki dL V-strom

Δημοσιεύτηκε

γιαυτο ειμαι περηφανος που ειμαι παναθηναικος γιατι οταν καποιος παιχτης του φευγει και γυριζει σαν αντιπαλος εδω τον αποθεονουμαι εκτιμοντας αυτα που εχει προσφερει και καποια ονοματα πχ .batiste , bodiroga ktlp ktlp ενω εσεις... φευγει ο μπουρουσης παει στην ρεαλ και γυρνοντας ακουει το συνθημα μπουρουση μπινε π@υτ@ν@ς γιε ... μεγαλειο ...........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki z Kawasaki h2 mach iv (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Η επιλεκτική μνημη που εχετε εσεις οι βάζελοι σας κανει να γινεστε ρομπα συχνα-πυκνα και παλι μυαλο δεν βαζετε!

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
aprono tuilia

Δημοσιεύτηκε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Πόδι Honda RS NX5 (250cc)

Δημοσιεύτηκε

Λουτσε γελάνε και οι πέτρες..