Στέργιος Βήχος

Μια ζωή Ολυμπιακός vol 2.

1396 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

http://inpaok.com/17...bf%cf%85%cf%82/

προς απαντηση για το ποιος προκαλει την βια.δυστυχως φιλοι μου η βια φερνει βια.

οταν ο αλλος καταπιεζεται απο αυτο θα αντιδρασει με τον χειροτερο τροπο.το βλεπουμε παντου στη ζωη μας.γιατι μην μου πειτε χωρις να θελω να κατηγορισω το κομμα...ολοι αυτοι που ψηφισαν Χ.Α. δεν το εκαναν απο αντιδραση;

δεν εχω τιποτα με κανεναν φιλαθλο..το μονο που θελω να τονισω οτι γινομαστε πιονια των ΜΜΕ τα οποια μας φανατιζουν για να γινουμε περισσοτεροι και καλυτεροι πελατες.γιατι...ο 《 αθλητισμος 》 της Αθήνας εφερε το Βουλγαροι..και πολλα αλλα.

δεν θα σταματησω να δινω συνχαρητηρια στους φιλαθλους που φυγανε πριν τη ληξη τελικου κυπελου Ολυμπιακου - Αστερα.

αυτοι τουλαχιστον εχουν διαφορετικη οπτικη γωνια..και βλεπουν την πραγματικοτητα.

κλεινοντας σκεφτητε λιγο..γιατι οταν παιζει ο Ολυμπιακος στην Ευρωπη...οσοι δεν ειναι Ολυμπιακοι..ειναι παντα εναντιον του..ενω αν παιξει ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ αλλη ομαδα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να δεις φιλαθλους αλλων ομαδων να υποστηριζουν ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ αλλη.

Ρε φιλε να μας τρελανεις θες ? Ποιες ομαδες παιξανε Ευρωπη τα τελευταια 10 χρονια ? Ολυμπιακος , Παναθηναικος , ΑΕΚ , ΠΑΟΚ .

Και λεω εγω τωρα...Ποιος απο αυτες τις ομαδες θα υποστηριξει αντιστοιχα αντιπαλο ? Ολυμπιακος θα υποστηριξει Παναθηναικο , ΑΕΚτζη , ΠΑΟΚτζη?

Ο Παναθηναικος Ολυμπιακο , ΑΕΚτζη , ΠΑΟΚτζη ? Και παει καπως ετσι .....

Το πιστευεις αυτο ? Δηλαδη αν...ΑΝ ειδκοτερα ενας ΠΑΟΚ επερνε το πρωταθλημα και εβγαινε Τσαμπιονς Λιγκ πιστευεις οτι περα απο τον Ολυμπιακο που τον θεωρεις βρωμικο κλπ οτι οι Παναθηναικοι θα υποστηριζαν τον Παοκ ? Μην λετε πραγματα που ειναι ΑΣΤΕΙΑ-ΓΕΛΟΙΑ.

Εγω υποστηριζω την ομαδα μου και την αγαπαω χωρις να μασαω σανο οπως ακουγεται για τους οπαδους. Προσωπικα θεωρω οτι ο Ολυμπιακος ειναι παραδειγμα προς μιμηση για ολες τις ελληνικες ομαδες κυριως καθως εχει τρομερη υγεια οικονομικα η οποια ναι μεν και χαρη στο Τσαμπιονς Λιγκ αλλα και λογω της σωστης διαχειρισης απο εναν εφοπλιστη-επιχειρηματια και το επιτελειο του . Το γεγονος πως εχετε ολοι οι αντι-Ολυμπιακοι μια καραμελα για την διαιτησια ειναι γελοιο . Εγω προχθες ειδα εναν Μανταλο ( ναι για...αυτος που μολις ανακοινωθηκε ουρλιαζατε γιατι ειναι στημενος ) να μην δινει 3 πεναλντι στον Ολυμπιακο --το ενα ηταν κινηση αλα WWE-- να μην διακοπτει οριστικα ενα παιχνιδι που ενω προειδοποιησε πως αν γινει το παραμικρο θα το διακοψει , το γηπεδο κουνιοταν ολοκληρο απο δυναμιτακια και αντικειμενα σε ολη την διαρκεια με μπανανες , δυναμιτακια μπουκαλια κλπ ΑΛΛΑ Ο ΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΓΑΡΓΑΡΑ.... Απο την αλλη βλεπω εναν Σαββιδη που υποστηριζει πως με τον αγιο Αλ Αφουζ θα εξυγειανουν το ποδοσφαιρο , να εγγυειτε οτι δεν θα συμβει το παραμικρο ακομα και μετα τα πρωτα παρατραγουδα και αφου εγιναν ολα αυτα και μετα την εγγυηση του να λεει μπραβο και συγχαρητηρια στον κοσμο για την σωστη συμπεριφορα . Ο Αλαφουζος ΔΕΝ καταδικασε αυτα που εγιναν αλλα αντιθετα ειπε χαρακτηριστικα "οπως στρωσατε θα κοιμηθειτε"... Και ολα αυτα γιατι ενας Παναθηναικος δεν εχει λεφτα ( παρ'ολα αυτα κανει πολυ καλη δουλεια φετος και βγαζει υγεια ) και ειδικα στην αρχη της χρονιας επρεπε να κλαιει συνεχως μπας και αποφυγει διασυρμους κλπ . Γιατι ο Παοκ ενω εχει αρκετα λεφτα ο Ρωσος για τα δεδομενα του Παοκ , εχει απιστευτα δυσλειτουργικο περιγυρο με αποτελεσμα να του φαινονται ολα στραβα στον Ολυμπιακο . Αντιστοιχα ειδα εναν Ατρομητο που απο την αρχη της χρονιας δεν προκαλουσε/μιλαγε/φωναζε να κανει πολυ σωστη δουλεια και να ανεβαινει απο το μετριο στο πολυ καλο και δυνατο . Ρε ανθρωποι . Παρεπιπτοντως οι προεδροι του Παοκ και του Παναθηναικου ετσι για το γαμωτο δεν καταδικασαν τα εξης : Καψιμο ενος παγκου φιλοξενουμενης ομαδας , ψαρια και βρωμονερ στον ιδιο παγκο , εισβολη οπαδων και ξυλο ειδικοτερα σε Βαλντεζ που του τραβηξαν τα μαλλια τον ριξαν κατω και τον χτυπησαν στα αρχ!δια , χουλιγκανς ντυμενους ασφαλεια -- οπως εκεινον που κοπανησε τον Μανωλα και εκεινος φυσικα αντεδρασε πανω στην ταραχη-- , ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ καθαρα επεισοδιο με μπανανα σε μαυρο παιχτη . Αυτα θελετε κυριοι αντι-Ολυμπιακοι ? Δηλαδη συνοψιζοντας θελετε μια παραγκα που ισχυριζεστε πως εχει ο Ολυμπιακος ενω εχει αντιστοιχα ενα budget 60 εκατομυριων και ενω εχει χασει και απο ΠΑΟΚ και απο Παναθηναικο (εντος εδρας) που εκει κι αν ηθελε να εχει παραγκα (ΑΝ ΕΙΧΕ ΟΝΤΩΣ) αλλα ταυτοχρονα με την παραγκα σας να μην επενδυσετε πολλα λεφτα γιατι δεν εχετε και μια ... Αυτοι ειστε -- οι ουγκα μπουγκα φανατικοι χωρις εγκεφαλο -- και δεν οραματιζεστε καθαρο ποδοσφαιρο . Απλα ενα βρωμικο ποδοσφαιρο που με τον εναν ή με τον αλλο τροπο να ειστε απλα πανω απο τον Ολυμπιακο ταυτοχρονα χωρις να επενδυσετε λεφτα .

Υ.Γ : Πραγματικα δεν ηθελα να συμμετεχω αλλα καποια πραγματα που βλεπω με βγαζουν απο τα ρουχα μου...

Τροποποιήθηκε από τον ultr7as
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

................

Το πιστευεις αυτο ? Δηλαδη αν...ΑΝ ειδκοτερα ενας ΠΑΟΚ επερνε το πρωταθλημα και εβγαινε Τσαμπιονς Λιγκ πιστευεις οτι περα απο τον Ολυμπιακο που τον θεωρεις βρωμικο κλπ οτι οι Παναθηναικοι θα υποστηριζαν τον Παοκ ? Μην λετε πραγματα που ειναι ΑΣΤΕΙΑ-ΓΕΛΟΙΑ.......

Αστεία και γελοία μόνο στα μάτια των φανατικών οπαδών. Για όλους τους υπόλοιπους υγιώς σκεπτόμενους φιλάθλους, όποια ελληνική ομάδα παίζει στο εξωτερικό θέλουμε να κερδίζει, όχι μόνο γιατί είναι ελληνική αλλά και γιατί φέρνει και πόντους και μας ανεβάζει στην κατάταξη της FIFA (ή αν δεν φέρει καλά αποτελέσματα, μας κατεβάζει). Αν οι Ολυμπιακοί και οι ΠΑΟΚτσήδες δεν μπορούν να καταλάβουν πως μπαίνουν στις θέσεις που μπαίνουν για τους βαθμούς που κάποτε έφερνε ο Παναθηναϊκός, αν δεν αντιλαμβάνονται πως από τα φετινά αποτελέσματα του Ολυμπιακού θα έχουν κέρδος όλες οι Ελληνικές ομάδες που θα παίξουν έξω τα επόμενα χρόνια, τότε τα ρόπαλά σας και στην αρένα, μόνο για να παίζετε μπουνιές και σφαλιάρες μεταξύ σας είστε.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia caponord (1000cc) Aprilia caponord (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

τι να πω αδερφε...αν απαντησω...και οχι με βρισιες εννοω..θα με κανουν διαγραφη απο το mybike...αστο...πιστεψε με πιεζω πολυ τον ευατο μου να μην απαντησω.μονο ενα θα πω..τον παγκο οπως βλεπεις στην φωτο τον καψατε εσεις για να πει ο γερος οτι σας καψαμε ζωντανους.αν θςωρεις τα ψαρια πιυ εριξε ενας οτι ειναι βια..τοτε πες μου τι ειναι τα ματ που μας ριχναν τα καπνογωνα επειδη ερχοταν η αποστολη σας με εντολη του χοντρου και πνιγομασταν και τα παιδακια κλαιγαν.

προσωπικα αδερφε και χιλιαδες κοσμος ...εχουμε πανυγυρισει ευρωπαικες επιτυχιες ή αγωνες του Αρη..ΑΕΚ..ΠΑΟ...Πανιωνιου..κτλ.

δυστυχως...ολα τα συχαματα..Προεδροι που περασαν απ την ομαδα σου..μες την υπεροψια...και το κομπλεξ..διψασμενοι απο καθε νικη πατοντας πανω στα πτωματα σας εκανε να πιστευετε οτι το πρωταθλημα σας ανηκει.εχετε καψει φουρνο διαιτητη..εχετε απειλησει και καταστρεψει διαιτητες και διαιτητες..επειδη εδωσε ΜΙΑ πεντακαθαρη κοκκινη..τςρματισατε μια μιακοκκινη..και εν πεναλντι σε βαρος σας..και σε καθε ματς..κερδιζατε πεναλντι με κοκκινη..ενω οι αμυντικοι σου θα πρεπε να μπουν φυλακη για το τροπο που μαρκαρουν...ΚΑΙ ΤΟΛΜΑΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ;;;

δεν μπαινω στη διαδικασια να πω κατι αλλο..γιατι ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ.θα με διαγραψουν.

μονο θα δωσω ΞΑΝΑ συνχαρητηρια στους φιλαθλους σου οταν φυγαν στο τελικο μετα την απιστευτη αποκρουση του τερματοφυλακα Μανιατη.σ ορκιζομαι στη ζωη μου πως αν ειχα τετοια διαιτησια και σμπροξιμο απο ΕΠΟ θ αλλαζα ομαδα.στον τελικο την αλλη βδομαδα αν αξιζει ο ΠΑΟ θελω να μου ριξει 5 και θα τον χειροκροτησω.με νοιαζει που ξεφτυλισα την σαπιλα.

Καλη Ανασταση με υγεια σε σενα και την οικογενεια σου.

προτιμω να μιλαμε για μοτο..δεν μπορουμε να κουβεντιαζουμε για ομαδες.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

Πάντως ρε παιδιά, κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει το "επειδή εσείς τότε έτσι, γι΄αυτό και 'μείς τώρα αλλιώς".......... Κοντέυετε να το φτάσετε στην "μεταγραφή" του Κούδα το θέμα.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τι να πω αδερφε...αν απαντησω...και οχι με βρισιες εννοω..θα με κανουν διαγραφη απο το mybike...αστο...πιστεψε με πιεζω πολυ τον ευατο μου να μην απαντησω.μονο ενα θα πω..τον παγκο οπως βλεπεις στην φωτο τον καψατε εσεις για να πει ο γερος οτι σας καψαμε ζωντανους.αν θςωρεις τα ψαρια πιυ εριξε ενας οτι ειναι βια..τοτε πες μου τι ειναι τα ματ που μας ριχναν τα καπνογωνα επειδη ερχοταν η αποστολη σας με εντολη του χοντρου και πνιγομασταν και τα παιδακια κλαιγαν.

προσωπικα αδερφε και χιλιαδες κοσμος ...εχουμε πανυγυρισει ευρωπαικες επιτυχιες ή αγωνες του Αρη..ΑΕΚ..ΠΑΟ...Πανιωνιου..κτλ.

δυστυχως...ολα τα συχαματα..Προεδροι που περασαν απ την ομαδα σου..μες την υπεροψια...και το κομπλεξ..διψασμενοι απο καθε νικη πατοντας πανω στα πτωματα σας εκανε να πιστευετε οτι το πρωταθλημα σας ανηκει.εχετε καψει φουρνο διαιτητη..εχετε απειλησει και καταστρεψει διαιτητες και διαιτητες..επειδη εδωσε ΜΙΑ πεντακαθαρη κοκκινη..τςρματισατε μια μιακοκκινη..και εν πεναλντι σε βαρος σας..και σε καθε ματς..κερδιζατε πεναλντι με κοκκινη..ενω οι αμυντικοι σου θα πρεπε να μπουν φυλακη για το τροπο που μαρκαρουν...ΚΑΙ ΤΟΛΜΑΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ;;;

δεν μπαινω στη διαδικασια να πω κατι αλλο..γιατι ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ.θα με διαγραψουν.

μονο θα δωσω ΞΑΝΑ συνχαρητηρια στους φιλαθλους σου οταν φυγαν στο τελικο μετα την απιστευτη αποκρουση του τερματοφυλακα Μανιατη.σ ορκιζομαι στη ζωη μου πως αν ειχα τετοια διαιτησια και σμπροξιμο απο ΕΠΟ θ αλλαζα ομαδα.στον τελικο την αλλη βδομαδα αν αξιζει ο ΠΑΟ θελω να μου ριξει 5 και θα τον χειροκροτησω.με νοιαζει που ξεφτυλισα την σαπιλα.

Καλη Ανασταση με υγεια σε σενα και την οικογενεια σου.

προτιμω να μιλαμε για μοτο..δεν μπορουμε να κουβεντιαζουμε για ομαδες.

Ξεφτιλησες την σαπιλα που εσυ θεωρεις σαπιλα με ποιο τροπο ? Εισαι περηφανος που ενα απο τα βασικα στελεχη της ομαδας σου ειναι υποψηφιοι στο ευρωψηφοδελτιο της ΝΔ (βλ. Ζαγορακη) και ταυτοχρονα εχει τις ευχες απο τον μεγαλομετοχο της ΠΑΕ σας ( βλ. Σαββιδη ) ? Εισαι περηφανος που θες να καθαρισεις την βρωμα με τον Σαββιδη ο οποιος εκβιαζει αυτη τη στιγμη που σου γραφω την Ελλαδα για να του μειωθουν τα δανεια που χρωσταει η ομαδα του ? ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΝ ΚΑ ΕΦΩΣΟΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ? Οσον αφορα την αστυνομια , ναι φιλε αν εκτοξευεις πετρες σε ενα πουλμαν που εχει μεσα ανθρωπους να σας πνιξουν στα χημικα οπως θα πρεπε να κανουν αντιστοιχα και στην ομαδα μου οποτε συνεβαινε αυτο . Το γεγονος πως κλαιγαν μικρα παιδια εξω απο το γηπεδο το αναρωτηθηκατε ? Η αστυνομια φταιει που προστατευει καποιους ανθρωπους για να μην τους σκοτωσετε σπαζοντας το πουλμαν ? Σας περασε απο το μυαλο απλα να μην προκαλεσετε την αστυνομια και απλα να φωναζετε συνθηματα υπερ της ομαδας σας ? Ακουσα πως ο προεδρος σας θα πληρωσει ολα τα εξοδα για την εκδρομη των οπαδων σας . Αληθεια..Σκεφτηκε μηπως αυτα τα χιλιαδες ευρω τα δωσει σε κανενα ιδρυμα να ταισει κανενα παιδακι ? Εγω νιωθω ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΩΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ γιατι φιλε περιπου 3 εκκατομυρια φετος ο Ολυμπιακος τα εδωσε σε παιδακια που δεν εχουν να φανε και να εμβολιαστουν οσο εσεις πετατε τα ψαρια για πικαρισμα ! Και για να μην αρχισεις την μανουρα.... Καταδικαζω ταυτοχρονα και την εισβολη τον δικων μας τοτε με τον Παναθηναικο , γιατι ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΣΟΙ σαν ανθρωποι και δεν εχει το δικαιωμα κανενας φανατιλας-φασιστας-αναρχικος να κοπαναει κανενας παιχτη και γενικα κανεναν ανθρωπο , καταδικαζω και το ποτηρι σε εναν προπονητη που εχει κανει πολυ δουλεια φετος -Αναστασιου- και τελος..Οσον αφορα αυτο για την διαιτησια...Θα σου πω μονο το εξης...Η Μπαρτσελονα και η Ρεαλ θα επρεπε να εχουν 0 οπαδους με την λογικη σου ... ΑΑΑΑ Και γω θα αλλαζα ομαδα αν η ομαδα μου εστεινε τοσα παιχνιδια στην φετινη Σουπερ Λιγδα....Αν μπορεις δες σε παρακαλω σε επαναληψη το ΠΑΟΚ -Καλλονη και δες πως εγινε το 0-1 ημιχρονο , 2-1 τελικο με τα γελοια λαθη της Καλλονης ειδικα στο 2ο γκολ του Παοκ... και επειδη μιλαω με στοιχεια...Παρακατω σου στελνω μια φωτογραφια να δεις ποσο ειχε πεσει εκεινη την μερα ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ BOOKMAKERS η αποδοση ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ για το 2 ημιχρονο 1 τελικο του ΠΑΟΚ σου ... http://prntscr.com/3b5xa5

Καλη αλλαγη ομαδας λοιπον....

Τροποποιήθηκε από τον ultr7as

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αστεία και γελοία μόνο στα μάτια των φανατικών οπαδών. Για όλους τους υπόλοιπους υγιώς σκεπτόμενους φιλάθλους, όποια ελληνική ομάδα παίζει στο εξωτερικό θέλουμε να κερδίζει, όχι μόνο γιατί είναι ελληνική αλλά και γιατί φέρνει και πόντους και μας ανεβάζει στην κατάταξη της FIFA (ή αν δεν φέρει καλά αποτελέσματα, μας κατεβάζει). Αν οι Ολυμπιακοί και οι ΠΑΟΚτσήδες δεν μπορούν να καταλάβουν πως μπαίνουν στις θέσεις που μπαίνουν για τους βαθμούς που κάποτε έφερνε ο Παναθηναϊκός, αν δεν αντιλαμβάνονται πως από τα φετινά αποτελέσματα του Ολυμπιακού θα έχουν κέρδος όλες οι Ελληνικές ομάδες που θα παίξουν έξω τα επόμενα χρόνια, τότε τα ρόπαλά σας και στην αρένα, μόνο για να παίζετε μπουνιές και σφαλιάρες μεταξύ σας είστε.

Φυσικα και συμφωνω ... Και γω της ιδιας αποψης ειμαι..ομως γενικοτερα σαν μαζα διαφωνω με αυτο που λεει ο φιλος...Εκεινος λεει οτι ολοι ειναι καλα μεταξυ τους οταν παιζει Ευρωπη ο αντιπαλος ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ με τον Ολυμπιακο δεν γουσταρουν να νικησει....Αυτο ειναι γελοιο....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger (1050cc) Shoei XSpirit + AGV Blade MV Agusta F4 RepartoCorse (998cc)

Δημοσιεύτηκε

Άμα είσαι περήφανος που είσαι Ολυμπιακός δεν υπάρχει λόγος να μιλάμε φίλε εσύ ο παραπάνω. Αν είσαι εσύ μια φορά περήφανος με το σίχαμα που λέγεται Ολυμπιακός εγώ είμαι 10 φορές περήφανος που είμαι ΠΑΟΚ έστω κι αν προχθές έγινε ότι έγινε.

Όταν σπέρνεις Ριζουπολες και Καραϊσκάκης, θερίζεις Τούμπες. Όταν κλαίγαμε εμείς για αυτά που έχεις κάνει στο ποδόσφαιρο μας λέγανε τραγικούς, λαικιστες και γραφικούς. Τα ΜΜΕ βγάλαν το σκασμό τόσα χρόνια. Τώρα.... Όταν λέγονται τα παραπάνω πράγματα από Ολυμπιακούς, λογικό είναι να βγαίνουν μετά κάθε λογής οπαδοί ανά την Ελλάδα και να λένε, καλά τους κάνατε. Όπως ήδη μου έχουν πει.

Γελάει ο κόσμος με τον χοντρό πούρο έδωσε λεφτά και το έβγαλε στα κανάλια, για τα παιδάκια στην Κεφαλλονιά. Καλά έκανε εννοείται. Δεν ξέρεις τι έχει κάνει η ΠΑΕ ΠΑΟΚ και δεν το βγάζουν τα ΜΜΕ. Οπότε μην μιλάς.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW r1200gs

Άμα είσαι περήφανος που είσαι Ολυμπιακός δεν υπάρχει λόγος να μιλάμε φίλε εσύ ο παραπάνω. Αν είσαι εσύ μια φορά περήφανος με το σίχαμα που λέγεται Ολυμπιακός εγώ είμαι 10 φορές περήφανος που είμαι ΠΑΟΚ έστω κι αν προχθές έγινε ότι έγινε.

Όταν σπέρνεις Ριζουπολες και Καραϊσκάκης, θερίζεις Τούμπες. Όταν κλαίγαμε εμείς για αυτά που έχεις κάνει στο ποδόσφαιρο μας λέγανε τραγικούς, λαικιστες και γραφικούς. Τα ΜΜΕ βγάλαν το σκασμό τόσα χρόνια. Τώρα.... Όταν λέγονται τα παραπάνω πράγματα από Ολυμπιακούς, λογικό είναι να βγαίνουν μετά κάθε λογής οπαδοί ανά την Ελλάδα και να λένε, καλά τους κάνατε. Όπως ήδη μου έχουν πει.

Γελάει ο κόσμος με τον χοντρό πούρο έδωσε λεφτά και το έβγαλε στα κανάλια, για τα παιδάκια στην Κεφαλλονιά. Καλά έκανε εννοείται. Δεν ξέρεις τι έχει κάνει η ΠΑΕ ΠΑΟΚ και δεν το βγάζουν τα ΜΜΕ. Οπότε μην μιλάς.

ρε φιλε θες να μου πεις γιατι εγινες Παοκ?

εγω η απο φιλους στη γειτονια η απο αντιδραση στα αδερφια μου

ημουν πολυ μικρος γυρο στα 5

κ νομιζω πως ολοι μας καπως ετσι.

δεν κοιταξαμε διδ ποιον προεδρο εχει η καθε ομαδα

ουτε ποιους φιλαθλους εχει κ.τ.λ.

αγαπησαμε την ομαδα μας εντελος αγνα.

κ ειμαστε περιφανοι για την ομαδα μας οσο κ αν δε σαρεσει

κ καλα κανεις κ εισαι κ εσυ

εμεις αγαπαμε τον ολυμπιακο οχι το κοκκαλη η το μαρινακη

κ αφου μας θεωρεις σιχαματα να ασχολιθεις με την ομαδα σου

κ ασε μας εδω να λεμε τα δικα μας

αντε πολυ μας τα πρηξατε.

υ.γ. δεν ειναι προσωπικη επιθεση

Τροποποιήθηκε από τον ibar132
Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger (1050cc) Shoei XSpirit + AGV Blade MV Agusta F4 RepartoCorse (998cc)

Δημοσιεύτηκε

Δεν την πήρα σαν προσωπική επίθεση. Μην μου εξαπτεσαι. Χαχαχαχαχ. Άλλο είμαι περήφανος που έγινα Ολυμπιακός στα 5 που δεν ήξερα κι άλλο Συνεχίζω να είμαι γιατί εθελοτυφλω.

Υ.Γ. Όσο και να θέλετε να φύγουμε δεν πρόκειται. Όπως και πόσα άλλα τοπικ εδώ μέσα σε διάφορες συζητήσεις. Είναι δικαίωμα μου να γράφω ότι θέλω, όπου θέλω, οπότε θέλω και να κρίνεται το τι γράφω. Το ίδιο κι εσύ.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R 1200 GS Shoei XR 1000 Ducati Multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Γραψτε οπου θελετε, οτι θελετε, ανυπαρκτοι τριτοδευτεροι θα ειστε..μιζεροι, σαν οπαδοι ομαδων βουτηγμενων στο κομπλεξ, με προεδρους που κανουν ερανο για την αδεια ή "επενδυουν" μπας και παρουν το γηπεδο και το οικοπεδο.

41 εμεις, 37 ολοι σας...ΔΥΝΑΣΤΗΣ, και γουσταρετε κιολας για να εχετε λογο υπαρξης!

Καλυτερα ετσι;

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
VSX1T (VSE1Mcc) Κομμωτηρίου για περμαναντ Yamaha mt07 tenere cp2 (689cc)

bill dr 125 κ ult7ras

μπως να ψαξετε λιγο καλυτερα ποσα χρωστουσε ο ολυμπιακος την στιγμη που τον ανελαβε ο μαρινακης κ ποσα εν τελει εδωσε στο ελληνικο κρατος?ψαξτε λιγο καλυτερα πριν καταδικασετε τακτικες αποπληρωμης του σαββιδη :winking: ..

οσο για τα αισχη της τουμπας,ενα εχω να πω μονο..

απο τη στιγμη που οι παοκτσιδες επελεξαν να κανουν αυτα που δικαιως κοροιδευουν-χλευαζουν-καταδικαζουν τοσα χρονια,καλα να παθουν οτι κ να γινει..

Τροποποιήθηκε από τον c.l.a.b.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Γραψτε οπου θελετε, οτι θελετε, ανυπαρκτοι τριτοδευτεροι θα ειστε..μιζεροι, σαν οπαδοι ομαδων βουτηγμενων στο κομπλεξ, με προεδρους που κανουν ερανο για την αδεια ή "επενδυουν" μπας και παρουν το γηπεδο και το οικοπεδο.

41 εμεις, 37 ολοι σας...ΔΥΝΑΣΤΗΣ, και γουσταρετε κιολας για να εχετε λογο υπαρξης!

Καλυτερα ετσι;

Βέβαια, λέγε το μπας και το πιστέψεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

schumi ...αστο αδερφε.δεν βγαινει πουθενα αυτη η συζητηση και αδικα χαλαμε τις καρδιες μας.ο φιλος ανηκει στην κατηγορια που οταν ο επιθετικος τους ΜΟΝΟΣ του τρεχει σκονταφτει και περνουν πεναλντι..αυτος πανυγυριζει.που οταν χρειαζεται να κερδισουν την Βεροια..πρεπει να παρουν οι αλλοι 8 κιτρινες..1 κοκκινη και πεναλντι...αυτος πανυγυριζει.που για να ΠΑΙΞΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ...ο γυμναστης τους μοιραζει < καραμελες > και παραλιγο να φυτεψουν το παιδακι τον Ολαιταν.απο τοτε..ο μεγαλος ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ...παει απο φιφα ...σε φιφα..για να μην το πω αλλιως.σας λυπηθηκε και ο βαζελος και εριξε μονο 3.

που εχουν αγορασει ΕΠΟ ... ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ...και τιμωρουν οποιον διαιτητη τους δινει κιτρινη..τον απειλουν..και τον κανουν κουδουνι.ο φιλος πανυγυρισε που οι < λατρες > του αθλητισμου Ολυμπιακοι καψαν προχτες τη καφετερεια του παικτη μας.αυτος ολα αυτα τα πανυγυριζει.και τωρα που γραφει και διαβαζει τι λεμε εμεις μας βριζει απο μεσα του και μας λεει Βουλγαρους.οταν αδερφε Ολυμπιακε..τσεπωνει ο χοντρος πουστικα καθε χρονο τα 25 χαρτια απο την Ευρωπη...χεστηκε να δωσει και 3 χαρτια για φοροαπαλλαγη στα παιδακια.

εμας εδω ο Σαββιδης εχει δωσει παρα πολλα λεφτα σε πολλους οργανισμους..εδωσε δουλειες σε κοσμο και πληρωνει κασερι απ τη τσεπη του ολα.

και τελος αδερφε ΠΑΟΚτση που προσπαθεις και εσυ να του δωσεις να καταλαβει πως το τραπεζι δεν πεταει...οταν εμεις κερδιζουμε..αυτοι μας βριζουν μανες πατεραδες και μας ξεφτυλιζουν...στο βωμο των 4 < ΓΝΗΣΙΩΝ > αστεριων που φορανε στη μπλουζα.ειναι απο τους οπαδους..που απαγορευεται η ομαδα του να χασει.οταν η μπαρτσα και ρεαλ..τρωει 4αρες και 5αρες...

θελω για 4 φορα..να δωσω συνχαρητηρια στους Ολυμπιακους που φυγαν νωριτερα στο περσινο τελικο μετα την επεμβαση του καλυτερου τερματοφυλακα ΜΑΝΙΑΤΗ...

καλες γιορτες...Καλη Ανασταση...

λευτερια σ αυτην την αδικημενη ομαδα που την εχουν παρεξηγησει ολη η Ελλαδα...

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
aprono tuilia

χριστε μου τι εχει γραφτει εδω μεσα..!!

τι διαβαζω πασχαλιατικα...!

μου φενεται ολοι οι εξυγιαντες βρισκεστε σε πληρη συγχηση..τρικυμια εν κρανιο κανονικα ομως...

θα κρατηθω και δε θα γραψω τπτ αλλο...

τσαμπα οι προειδοποιησεις για οπαδικα σε ενα μοτοφορουμ..

συνεχιστε το θιασο σας..βγαζετε πολυ γελιο.το κομπλεξ σας πηγη της εμπνευσης σας..χροοοονια τωρα..

περαστικα σας και καλες γιορτες..

αλλα ετσι χρειαζετε για να στρωνετε..αλλα 10 σερι πρωταθληματα απο τον πραγματικο Θρυλο για να σας κραταμε σε καταστολη..

Τροποποιήθηκε από τον Στέργιος Βήχος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT-01 Yamaha MT-0S

Δημοσιεύτηκε

Δεν μου κάνει εντύπωση που δεν βγαίνει ούτε ενας παοκτζής να κατακρίνει αυτά που έκαναν την τετάρτη.

Πάντα η ίδια παστίλια (για τον πόνο το δικο σας): "ποιοι μιλάνε, μιλάτε και εσείς που τότε..."

Δεν τολμάνε ούτε κατα διάνοια να κανουν ποτέ αυτοκριτική ακόμα και τότε όταν δεν μπορούν να κρυφτούν πισω απο το δάκτυλο τους.

Καλή ανάσταση, γιατί καποια μυαλά δεν βλέπω να αλλαζουν

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Όχι φίλε... Μην τα τσουβαλιαζεις όλα. Πες μου ΤΩΡΑ που και πότε αδίκησε κάποια ομάδα ο Ολυμπιακός και πότε πήρε πρωτάθλημα που δεν άξιζε. Τώρα πες μου λεπτό, δευτερόλεπτο, θέση ποδοσφαιριστή και τα πάντα όλα. Λες και τα πρωταθλήματα κρίνονται σε μια φάση. Και όχι σε κάθε λάθος offside, κόκκινες, κίτρινες λάθος υποδείξεις φάουλ, πλαγίων, κόρνερ κλπ. Πρέπει να τους πούμε ακριβώς. Η ξεφτίλα δεν έχει όρια και τώρα ξαφνικά κλαίνε όλοι σαν τα μωρά για έναν πάγκο που αυτοί κάψανε, για κάτι γάβρους (αχου τα μωρέ δεν μπορούσαν να κάτσουν, βρωμάνε καλέ), για είσοδο οπαδών στον αγωνιστικό χώρο και για όλα αυτά που έχουν κάνει οι ουγκα μπουγκα τους. Όταν ο Κονσεισαο πέταξε πίσω το μπουκάλι που δέχτηκε στο Χαρίλαου με τον Άρη, έφαγε κόκκινη. Ο Σαλινο όχι γιατί ήταν ρατσιστικό φαινόμενο... Κατά τα άλλα τους αδίκησε και ο διαιτητής. Που από το 2ο λεπτό κλωτσουσαν και προκαλούσαν. Αλλά είπαμε. Όταν σπέρνεις Ριζουπολες, θερίζεις Τούμπες.

χριστε μου τι εχει γραφτει εδω μεσα..!!

τι διαβαζω πασχαλιατικα...!

μου φενεται ολοι οι εξυγιαντες βρισκεστε σε πληρη συγχηση..τρικυμια εν κρανιο κανονικα ομως...

θα κρατηθω και δε θα γραψω τπτ αλλο...

τσαμπα οι προειδοποιησεις για οπαδικα σε ενα μοτοφορουμ..

συνεχιστε το θιασο σας..βγαζετε πολυ γελιο.το κομπλεξ σας πηγη της εμπνευσης σας..χροοοονια τωρα..

περαστικα σας και καλες γιορτες..

αλλα ετσι χρειαζετε για να στρωνετε..αλλα 10 σερι πρωταθληματα απο τον πραγματικο Θρυλο για να σας κραταμε σε καταστολη..

Σε κάτι τέτοιες δηλώσεις, η απάντηση είναι και λίγο ξύλο φάγατε. Και πως το είπες; Έτσι για να στρωσετε.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Κάνουμε αυτά που κάνατε. Και συνεχίζετε να κάνετε. Όταν "διδάσκετε ήθος", τώρα ζητάτε αυτοκριτική. Όταν λέμε ότι αυτό που έγινε στην Τούμπα είναι αντιδράσεις για αυτά που έχετε κάνει, μας λέτε Βουλγαρους και ουγκα μπουγκα. Όταν δεν μπορείτε να καταλάβετε από τι προήλθε όλο αυτό, το μόνο που θα εισπράξει ο φίλαθλος του οσφπ είναι αυτές οι απαντήσεις και ποτέ αυτοκριτική. Η αυτοκριτική γίνετε από τους υγιής φίλους του ΠΑΟΚ. Με τέτοιες δηλώσεις σαν του Βηχου όμως το μόνο που θα πάρετε είναι αυτό που είπα παραπάνω. Καλύτερα 4 κύπελλα και 2 πρωταθλήματα αντρικια πάρα τα 40 του γάβρου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
aprono tuilia

λογικη 10χρονων..συνεχιστε να μασ διασκεδαζεται

αν απευθυνεσαι προσωπικα σ εμενα ποτε δεν επικροτησα τετοιες συνθηκες για τα ντερμπυ.απο κανεναν.ουτε απο μας ουτε απο πουθενα.ρεζιλι ειναι να χτυπας απροστατευτους παιχτες με την ανοχη της αστυνομιας,οποιασδηποτε ομαδας.ΡΕΖΙΛΙ.οι οπαδοι και οσοι γουσταρουν μπαχαλα ας κανονιζονται σε ραντεβου οπως κανουν κ ας σκοτωνονται οσο θελουν..αφου την βρισκουν ετσι.κερκιδα και ατμοσφαιρα γουσταρω φουλ,αλλα αυτο σορυ,ειναι αλλο πραμα.

μαλακια του Ολυμπιακου βεβαια που δε σας ερηξε 3 στο Καραισκακη να ξεμπερδευουμε και ας κανατε εκει οτι καραγκιοζηλικια θελατε.τα ξεραμε και τα περιμεναμε...δεν ειναι και πρωτη φορα..δεν πεσαμε απ τα συννεφα..

αλλα ξεχασα..αυτα κανουμε κ εμεις..

αλλα φυσικα οταν τα κανουμε εμεις ειναι αιτια για διαλυση της σουπερλιγδας και για ανατροπη του πολιτευματος..κ ολοι μαζι εναντιων της σαπιλας και του κατεστημενου.στο προσωπο του παοκ και των παοκτζιδων βρηκαν προχθες των σωτηρα τους ολοι οι κατατρεγμενοι του ολυμπιακου..ολοι ενωμενοι..

τωρα ενταξ δικαιολογουνται οι κακομοιρηδες ολοι να διαιονιζουν μια σαπια κατασταση,που με πολυ ευκολια τα 10χρονα μυαλα θα πουν "ναι αλλα εσεις το αρχισατε"..(!)

επισης εννοειται τα βαζω και με τους τωρα παιχτες μου που δε μπηκαν εκει μεσα οπως εμπαιναν οι "παλιοτεροι" να τρωνε σιδερα και δεν ενοιωθαν τπτ και εκαναν αυτο που επρεπε...αντε με τα γατια που μαζεψαμε..

αντε συνεχιστε και σεις τον υπνο του δικαιου..εμεις ειμαστε τα προβατα.

η αυτοκριτικη απο τους υγειης φιλαθλους του παοκ...

ταδε εφη..μαλιστα..

τ ακουσαμε κ αυτο..

ρε εκει!στην πεινα...στην αφανεια...στη γκρινια,στη μιζερια...εκει...εκει που ανοικετε

αφου δεν καταλαβενετε αλλιως..

ξαναπεστα μας αυτα στα 80 πρωταθληματα του Θρυλου!

με εκτιμηση

Στεργιος Βηχος

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R 1200 GS Shoei XR 1000 Ducati Multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Λεγε λεει να το πιστεψεις.....χαχαχα

Εδω πιστευετε εσεις οτι ειστε μεγαλη ομαδα ή οτι ο Τζαβελας ειναι ο νεος Παυλος Μελας, οταν ο μονος λογος υπαρξης σας ειναι ο ΘΡΥΛΟΣ

Σορρυ αν φαινεται προκλητικος ο λογος μου σε καποιους, αλλα ποσο κομπλεξισμο να χωρεσει ενα θρεντ;

Λετε την αληθεια σας, λεμε την δικη μας.

41 εμεις - 37 ολοι σας...ΔΥΝΑΣΤΗΣ

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Έτσι έτσι. Λογική δεκάχρονου δεν είπες; Έτσι εκεί. Να κλαίει ο παππούς και ο χοντρός να διδάσκει ήθος. Εκεί να κλάψετε για τα σουτια.. Του χρόνου θα έχει και καρχαρίες εκτός από γάβρους στον πάγκο. Προσπαθήστε λίγο ακόμα να μας πείσετε για την κατάντια του θρηνου σας. Μια ζωή εκεί. Να τρώτε ξύλο λοιπόν και να περνετε τα αδεφιστικα πρωταθλήματα σας. Αλήθεια αυτός που πανηγυρίζει ένα τέτοιο πρωτάθλημα πώς λέγεται;

Και όπως ξαναείπα. Καλύτερα αυτά που έχω αντρικια πάρα 41 αδεφιστικα. Η προπαγάνδα σας τελείωσε. Όπως είδατε από τους αντιπροεδρους σας, άρχισε το κλάμα.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
aprono tuilia

α ρε Θρυλε τι τους εχεις κανει!

ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ...

κ εμενα να με συγχωρητε τωρα πρεπει ν αποχωρησω..καφεδακι..εχω και μια ζωη να ζησω...

συνεχιστε..

δε λετε και κατι καινουριο..

πρεπει να φας πολλα ψωμια ακομη για να συγκρηθεις και μονο με το ΘΡΥΛΟ,παοκακο..

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Καλά να περάσεις Βήχος. Α ρε θρηνε τι τους έχεις κάνει. Ο προβάτισμος τους δεν έχει τελειωμό. Μπεεεεεε. Μαζί με τον χοντρό κι αυτές τις αδερφές που καιγαν τον πάγκο σας και έλεγαν ότι το κάναμε εμείς.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

θα επρεπε μα ντρεπεσαι που λες αδερφιστικα τα πρωταθληματα τους.ολα τιμια ηταν....

αυο πιστευουν αδερφε ..ζουν σ ενα μαγικο κοσμο που τους εφτιαξαν οι προεδροι τους...αλλα και αυτοι τετοιοι ειναι ...πρωταθλητες χρονια..και μολις πηρε ενα πριν 4 χρονια ο βαζελος..τον ξεσκισαν κοκαλη...αχορταγοι..χωρις να τους νοιαζει αν τ αξιζουν..

αληθεια..ο ολαιταν...τι κανει;ζει;

ή το καταστρεψατε το παιδακι;

τωρα επρεπε να παιζετε τα ευρωπαικα ματς..που κοπηκαν οι καραμελες..θα μαζευατε κατι 8αρες...

παιδια σας αφηνω να ζησετε στο παραμυθενιο κοσμο σας..σε μια κερδιδα..που η ντουντουκα προτρεπει να μας βρισετε και να μας γιουχαρετε.το μισο γηπεδο αδειο ηταν ...απλα δεν υπαρχετε..καθιστε τωρα ομορφα να δειτε μπαλιτσα στο τελικο...τσιμπηστε κανενα ποπ κορν..πιειτε καμμια λεμονιτα ..πως τη λετε..και γουσταρετε.

κι αν χασω..θα βγω μετα απο 5 λεπτα στο θεμα των Παναθηναικων να δωσω συνχαρητηρια..

παντως..με τοσες κασετες...που < τραγουδαει > ο χοντρος..και λεει λογακια σε κατι διαιτητες..οταν σας παρατησει..βλεπω να ανοιγει δισκοπωλειο..

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αυτό που ο άλλος με την ντουντουκα λέει συνθήματα. Χαχαχαχαχ. Μα τι λαός. Και τι κερκίδα. Ανατρίχιασα.

Γελάει όλη η Ελλάδα με την πάρτη σας. Χρόνια τώρα.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kymco Jetix (125cc) MT Synchrony Steel Αλλος Λιγο απολα (1100cc)

Δημοσιεύτηκε

Ελλας το μεγαλειο σου γ@μω την φαρα μας γ@μω....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα