Captain Slow

ΤΟ ΚΟΠΗ ΤΗ ΠΙΤΑ ΒΟΡΕΙΩΝ

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΒΟΡΕΙΩΝ   84 ψήφοι

1. 1. ΠΟΤΕ?

• ΚΥΡΙΑΚΗ 2/3(ΜΑΡΤΙΟΥ)
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2
  2. 2. ΠΟΥ?

• ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΑΦΡΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ?
    • ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΑΦΡΟ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΕΡΝΑ ΚΙΛΚΙΣ?
    • ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΤΑΧΑ?(ΟΠΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΠΕΡΣΥ)
    • ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΟΤΟΛΕΣΧΗ ΚΑΒΑΛΑΣ?(ΟΠΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΠΡΟΠΕΡΣΥ)

Please sign in or register to vote in this poll.

123 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Yamaha Tracer 900 GT (900cc) SHOEI X SPIRIT II Kawasaki Ninja H2 SX SE+ (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Ηρθε η ωρα λοιπον να αποφασισουμε ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ που και ποτε θα

λαβει χωρα η σεμνη τελετη.

Εχουν ληφθει υποψιν τα εξης δεδομενα.χωρος προστευομενος απο τυχον καιρικα φαινομενα.ανετο παρκινκ,καθως

και ανεση χωρου εστιασης και οινοποσιας και αλλων γυμναστικων επιδειξεων,και κατα το δυνατον η πιο προσιτη

χιλιομετρικη προσβαση για τα ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ μελη,απο ολη την μακεδονια.

Η ψηφοφορια θα διαρκεσει εως την ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2,και θα ληφθουν υποψιν ΜΟΝΟ ΟΙ ΨΗΦΟΙ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ.

Πληροφοριες σχετικα με την μοτολεσχη καβαλας,αλλα και το πολιτιστικο κεντρο του καταχα,νομιζω οτι δεν χρειαζονται να

να δοθουν,οι περισσοτεροι γνωριζεται.Εαν καποιος θελει να ρωτησει, απλα να μην διστασει.(Δεν με αρεσουν τα σεντονια) :lipssealed:

Σχετικα με το ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΑΦΡΟ στην πολη της θεσσαλονικης,υπαρχει μεγαλο πεζοδρομιο μπροστα οπου μπορουμε να

ψησουμε και να χαβαλεδιασουμε.

Η περιπτωση της ΜΕΓΑΛΗΣ ΣΤΕΡΝΑ ΚΙΛΚΙΣ ειναι ενα οικοπεδο με σπιτι περιπου 4 στρεμματων στο οποιο υπαρχει και

ενας χωρος που κλεινει με πορτες και παραθυρα και μπορει να φιλοξενησει την εκδηλωση μας.Να προσθεσω πως ο

συγκεκριμενος χωρος ειναι του Τασου,ιδιοκτητη του ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΑΦΡΟ στην θεσσαλονικη,τον οποιο προτεινε πολυ

ευγενικα.

Σε καθε περιπτωση,ολα τα εξοδα θα ειναι με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ και θα διαιρεθουν ολα δια των ατομων που θα ερθουν.

Αυτα :peep:

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Suzuki LTR BMW GG TAURUS (1293cc)

Δημοσιεύτηκε

το ποτε δεν με χαλαει, απλα το εβαλα για καταχωρηθει η ψηφος.

θειο, να βαλουμε και το βιντεο του χορου στο Κιλκις;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSR ABS BMW F800GS (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Μια χαρά!!! Ακόμα δεν ψήφισα γιατί μέχρι στιγμής με βολεύουν όλες οι ημερομηνίες... Για να δούμε και την τάση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

Μερικές σκέψεις:

Κατ' αρχήν η πρόσκληση του Τάσου στο σπίτι του μας τιμά ιδιαίτερα και τον ευχαριστούμε.

Οι υπόλοιπες λύσεις είναι δοκιμασμένες και εξ ίσου θελκτικές. Μόνη παράμετρος ο καιρός, όπου θα πρέπει να έχουμε την δυνατότητα αλλαγής της μέρας σε περίπτωση που αποφασίσει να μαμηθεί......

Για την Νέα Πέραμο απλά να προσθέσω πως επειδή σε περίπτωση βροχής ο εσωτερικός χώρος της λέσχης δεν επαρκεί για ένα ασκέρι σαν το περσινό, έχω συνεννοηθεί με φίλο που έχει παραλιακό καφέ να μας παραχωρήσει την χρήση από το κιόσκι που αυτή την εποχή είναι άδειο. Εκεί τα μέλη της Μοτολέσχης θα μεταφέρουμε την ψησταριά, καθίσματα και τραπέζια, ενώ απέναντι υπάρχει καφέ για όποιους θα θελήσουν να ζεστάνουν λίγο το κοκκαλάκι τους σε περίπτωση κρύου. Το εν λόγω κιόσκι είναι αυτό:

DSC04825_zpsbcd246ae.jpg

Εκεί που βλέπετε το αμάξι είναι πεζόδρομος, έχουμε άπλετο χώρο παρκινκγ, και υλικοτεχνική υποστήριξη από τα γύρω μαγαζιά αν ξεμείνουμε από κρέατα ή ποτά.

(υποθέτω πως θα συνεχιστεί η "παράδοση" ψησίματος που έχουμε καθιερώσει τα δύο τελευταία χρόνια, σωστά)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XSR

Δημοσιεύτηκε

Είμαι μέσα για οπουδήποτε και οποτεδήποτε.

Τυπικά ψήφισα την πρώτη ημερομηνία για να είναι στα κοντά και να μη λέμε ανοιξιάτικα "Καλή χρονιά"

Και όσο για το μέρος, ψήφισα το περσινό γιατί κάναμε ότι θέλαμε.

Αν γίνει στην Πέραμο λογικά πάλι θα κάνουμε ότι θέλουμε.

Στο μαγαζί ή το σπίτι στο Κιλκίς όσο και να πεις...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger (1050cc) Shoei XSpirit + AGV Blade MV Agusta F4 RepartoCorse (998cc)

Δημοσιεύτηκε

Μάλιστα.

Πρόπερσι και πέρσι οι κοπές ήταν τέλειες. Όλα πολύ καλά, άψοχα που λέει και μια ψυχή από την Κω... :mB_kalo_e: :mB_kalo_e:

Και ο Παναγιώτης με την παρέα του πρόπερσι αλλά και ο Πέτρος με τη δική του πέρσι, μας πρόσφεραν μία πολύ όμορφη μέρα.

Αλλά και στο ένα πήγαμε και στο άλλο πήγαμε. Μόνο και μόνο για να δούμε κάτι καινούργιο εγώ ψήφισα την επιλογή του Κιλκίς. Τίποτα άλλο δεν θα μπορούσε να με κάνει να μην ψηφίσω την επιλογή του Πέτρου ή του Παναγιώτη.

Αν πχ ήταν ανάμεσα σε αυτά τα 2 και την Θεσ/νίκη δεν θα ήξερα πιο να ψηφίσω εκτός της Θεσ/νίκης. Να κάνουμε και λίγη βολτούλα ε;;; Κι ας έχει και κρύο. :P

Και για ημερομηνία, ψήφισα αυτή που με βολεύει εμένα. Εσείς να πάτε από 'κει που ρθατε ρε... αχαχχααχχαχαχαχα :crazy:

Αλλά και άλλη ημερομηνία να γίνει, αφού είναι Κυριακή θα ρθω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Tracer 900 GT (900cc) SHOEI X SPIRIT II Kawasaki Ninja H2 SX SE+ (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Είμαι μέσα για οπουδήποτε και οποτεδήποτε.

Τυπικά ψήφισα την πρώτη ημερομηνία για να είναι στα κοντά και να μη λέμε ανοιξιάτικα "Καλή χρονιά"

Και όσο για το μέρος, ψήφισα το περσινό γιατί κάναμε ότι θέλαμε.

Αν γίνει στην Πέραμο λογικά πάλι θα κάνουμε ότι θέλουμε.

Στο μαγαζί ή το σπίτι στο Κιλκίς όσο και να πεις...

2/3 ΜΑΡΤΙΟΥ :shock:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XSR

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

2/3 ΜΑΡΤΙΟΥ :shock:

νννννννννννννννναι..... Και εσύ βρε άνθρωπε βάλτα στη σειρά! Μη μπερδευόμαστε και εμείς που βιαζόμαστε γενικώς!!

Είμαι μέσα για οποιαδήποτε ημερομηνία. Τώρα αν θέλει κάποιος να αλλάξει την ψήφο μου, ας τη βάλει για 9/2..

Τροποποιήθηκε από τον Φρανκι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Fournarelli Ευρωπαϊκό (900+cc)

Δημοσιεύτηκε

Η Λεσχη του χωριου ειναι διαθεσιμη οπως και περσι. Να ενημερωσω εδω μονο για κατι.

Περσι με πρωτοβουλια λιγων μελων και δικη μου αποφασισαμε να δωσουμε ενα 20αρικο στην προεδρο του συλλογου για τη χρηση του χωρου που καναμε. Ο συλλογος κατα καιρους διοργανωνει και αλλες εκδηλωσεις ( χορευτικα τμηματα για παιδια, συγκεντρωση τροφιμων για οικονομικα ασθενεις κτλ) Αποφασισαμε λοιπον να συμβαλλουμε και εμεις με ενα μικρο ποσο εθελοντικα. Το ποσο αυτο επιμεριστηκε στο συνολο των εξοδων και ηταν 0,28€ το ατομο. Φετος μετα απο μια μικρη ανακαινιση του χωρου (σοβατισματα και βαψιμο) μου ζητησαν (απο μονοι τους) σαν ενισχυση να δωσουμε 30€ το οποιο με τη σειρα του αν κατατμηθει στο συνολο των εξοδων θα ειναι περιπου απο 0,4 εως 0,5€.

Μικρο και ασημαντο σαν νουμερο αλλα επρεπε να το γραψω.

Στο δια ταυτα τωρα:

Ψηφισα Μεγαλη Στερνα Κιλκις γιατι μου αρεσε ο χωρος και για να υπαρχει μια ποικιλια.

Η ημερομηνια ειναι ο τελευταιο που με απασχολει. Ο χωρος απο οτι ειδα εχει ολα τα εχεγγυα για να περασουμε καλα, να ψησουμε και να χαβαλεδιασουμε.

Παρακατω ειναι ενα βιντεακι με ομορφα ποντιακα τραγουδια απο ενα γλεντι που εγινε εκει παρουσια ενος πολυ μεγαλου ποντιου τραγουδιστη.

Δειτε το χωρο:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Multistrada (1200cc) SHARK RACE R PRO Ducati Desmosedici RR

Δημοσιεύτηκε

Ψήφισα Κιλκίς γιατί απλά στη πόλη το θεωρώ κοροϊδία :tease: (αν είναι το κάνουμε και στο σπίτι μου πιο πολύ χώρο έχει)και γιατί στα άλλα 2 έχουμε πάει :_thumbsup:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XTX-T80

Δημοσιεύτηκε

Με βολεύουν όλες οι ημερομηνίες και όλα τα μέρη.. Με μια μικρή προτίμηση στην ημερομηνία που ψήφησα γιατί τότε τελειώνει η εξεταστική μου..

Αλλά όπου και να είναι, όποτε και να είναι θα δώσω το παρόν!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM Αλλος πατίνι

Δημοσιεύτηκε

Και γω με την σειρα μου ψηφισα το Κιλκις μιας και με απολυτα δημοκρατικες συνθηκες και με τρομερη επιχειρηματολογια ο θειος Ντενης με επεισε ετσι απλα :tease: ..

και οπως ειπαμε ετσι.. θα βαλω και τον αδερφο,πατερα,μανα και 2 γιαγιαδες να γραφτουν στο forum και να ψηφισουν Κιλκις :peep:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Cbr 600 f4i Mt blade sv BMW hp4 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

2/3 Περαμο, προσωπικα με βολευει απιστευτα γιατι πηγαινοερχομαι Καβαλα-Θεσσ κι επειδη ειναι στην μεση ας πουμε, οπου κι αν ειμαι μπορω να πεταχτω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Αναπηρικο (155cc) AGV, Nolan, Helmo, CMS Yamaha XSR 700 (689cc)

Δημοσιεύτηκε

Αντε να γυαλιζουμε τις μασιες και να πλενουμε τις ποδιες οι ψηστες!

Αρέσει σε 5 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Fournarelli Ευρωπαϊκό (900+cc)

Δημοσιεύτηκε

Αντε να γυαλιζουμε τις μασιες και να πλενουμε τις ποδιες οι ψηστες!

Και η Θάλεια ετοιμάζεται!!!!!

Μεγάλη εμπειρία λέμε.....

Δεκατρία χρόνια που μένουμε μαζί ούτε μια φορά δεν έχω ψήσει εγώ!!!!!!!!

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

Θειο Ντένη, η πρόταση για Ασπροβάλτα που υπήρχε στο άλλο θέμα γιατί δεν είναι στην ψηφοφορία;

Θα μπορούσε ίσως να γίνει Ασπροβάλτα σε κάποια ταβέρνα κατόπιν συννενόησης... Και αν ξέραμε και πόσα άτομα ίσως θα μπορούσαμε να πάρουμε και καλύτερες τιμές!

3. Ασπροβαλτα

Αν γινει ασπροβαλτα να μπορεσω να ερθω και εγω ^_^

H περιοχή της Ασπροβάλτας δεν είναι άσχημη ιδέα. Εγώ θα ήθελα να είναι μακριά από τη Θεσ/νίκη ώστε να είναι και βόλτα εκτός από φαγοπότι.

Απλά να είναι ο χώρος στεγασμένος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Δεν υπάρχει σαφή και ψαγμένη πρόταση από

Κάποιον.Εάν όμως προέκυψε μπορούμε να την βάλουμε

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GSR ABS BMW F800GS (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Και η Θάλεια ετοιμάζεται!!!!!

Μεγάλη εμπειρία λέμε.....

Δεκατρία χρόνια που μένουμε μαζί ούτε μια φορά δεν έχω ψήσει εγώ!!!!!!!!

Εσύ έκανες μια και καλή το ψηστήρι για να δεχτεί να σε παντρευτεί!!!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda VARADERO XLV (1000cc) Ducati MULTISTRATA (120Occ)

Δημοσιεύτηκε

Εγω ψήφισα 9/2 για Κιλκίς αλλα δεν εμφανίζεται το όνομα μου στην λίστα Δεν ξέρω τι φταίει απλά ενημερώνω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR600RR + X8RS (599cc) SHOEI XR1100+SUOMY VANDAL Αλλος

Δημοσιεύτηκε

αν και θα προτιμούσα να γινει κάπου εκτός λόγω έλλειψης μοτοσυκλέτας, ψήφησα με η χωρίς αφρό, εννοείται βεβαία οτι θα έρθω οπου κι αν γίνει, αλλά η θα με φορτωθεί κάποιος η θα μου δανείσει τη μηχανή του η θα έρθω με το κουτί.

Προσφορές δεκτές για δανεισμό μοτοσακό κατόπιν έγγραφης αίτησης

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki LTR BMW GG TAURUS (1293cc)

Δημοσιεύτηκε

η κατασταση θα γινει μονο εμεις, ή μπορουμε να φερουμε και φιλους ή και οικογενιες;

με κατα-κεφαλη χρεωση εννοειται!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Multistrada (1200cc) Ducati Multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγώ να πω την αμαρτία μου θα προτιμούσα Κιλκίς να κάνουμε και βολτίτσα απλά έχω έναν ενδοιασμό γιατί πρόκειται για το σπίτι του Τάσου (μπράβο του για την πρόταση, αν και δεν ξέρει από ορδές πεινασμένων mybikers :) ) .

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda SH (150cc) HJC RPHA 70 KTM SUPER ADVENTURE (1290cc)

Δημοσιεύτηκε

αν και θα προτιμούσα να γινει κάπου εκτός λόγω έλλειψης μοτοσυκλέτας, ψήφησα με η χωρίς αφρό, εννοείται βεβαία οτι θα έρθω οπου κι αν γίνει, αλλά η θα με φορτωθεί κάποιος η θα μου δανείσει τη μηχανή του η θα έρθω με το κουτί.

Σου δανειζω το multi , 400 ευρω για ολη την ημερα δικο σου .Οροι: Το περνεις με αδειο τεποζιτο το γυρνας με γεματο τεποζιτο ,φρεσκο gp racer μπρος πισω,αλλαγη φιλτρα λαδια και καινουργια αλισιδογραναζα DID .

Μην πεις οτι χρεωνω πολλα. Εισαι ατιμος σκατοχοντακιας ,κανονικα τα μουτρα σου δεν κανουν για Ducati , εχω ψυχη ομως και τεραστια καρδια .

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Tuono 1000R Arai RX-7 Corsair Στο Μυαλό μου

Δημοσιεύτηκε

gillera stalker 50cc TUMPANO!!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki VStrom Ducati Multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Ψήφισα το Σάββατοκυριακο που δε θα δουλευω, και το μέρος που δεν έχω πάει καθόλου με μηχανή! (προς τα εκει)

Εύχομαι να είναι τόσο όμορφα όσο στον καταχα όπου είχα πάει δειλά δειλά μη γνωρίζοντας κανέναν! Πιστεύω όμως ότι αν μπορω (λόγω δουλειάς) θα έρθω οπουδήποτε.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα