dysprinter

Τιμή πίστας στα Μέγαρα?

25 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Yamaha Z125 Yamaha R1 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλησπέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος τι τιμές παίζουν στην πίστα στα Μέγαρα γιατί έψαξα στο site τους αλλά δεν βρήκα κάτι...

Επίσης θέλω να ρωτήσω αν ξέρετε αν παίζει καμία άλλη πίστα στην Αθήνα...

Υγ: Δεν θέλω να πάω το daytona στην πίστα έφτιαξα ένα Ζ και δεν μπορώ να το βγάλω δρόμο γιατί έχει υπερβολική φασαρία πλέον και θα φάω την μούτζα της ζωής μου....

Να 'σται καλά και καλές γιορτές.!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Cagiva Raptor (645cc) HJC FG-15 Aprilia Tuono Factory (997cc)

Δημοσιεύτηκε

Ειναι κλειστα τα Μεγαρα τωρα

Πριν κλεισει εμπαινες και με 30Ε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ειναι κλειστα τα Μεγαρα τωρα

Πριν κλεισει εμπαινες και με 30Ε

Και τι κάνουμε τώρα? :Ρ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC4 640 SM (625cc)

Δημοσιεύτηκε

Υπολογιζε στην οποια τιμη +50 για εξοπλισμο εαν δεν εχεις(δε μιλαω για κρανος).

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda innova i 125 Barossa

Δημοσιεύτηκε

Μπεκας σπατα 20 ευρω ολη μερα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Υπολογιζε στην οποια τιμη +50 για εξοπλισμο εαν δεν εχεις(δε μιλαω για κρανος).

Τι φόρμα ολόσομη κτλ? Δεν έχει στο νούμερο μου :D χαχαχ

μάλιστα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ποιο ζ εχεις φιλος?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ποιο ζ εχεις φιλος?

Yamaha Z"125"...:)
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

i love z :wub: ,τα καλυτερα κοντρομηχανακια μαζι με τα fx,ειχα μικρος ενα f1 110,εχεις βαλει κανα μοτερ wr?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

i love z :wub: ,τα καλυτερα κοντρομηχανακια μαζι με τα fx,ειχα μικρος ενα f1 110,εχεις βαλει κανα μοτερ wr?

Όχι το δικό του μοτέρ έχω φτιάξει.. :) Ακόμα δεν έχει τελειώσει βασικά....

Αλλά ναιιι είναι μεγάλη καύλα....Πολύ ξερό μηχανάκι..! Εμένα με έχει ικανοποιήσει 300000%...

Τα Χτ κι αυτά τα χει για πλάκα.. <3

Τροποποιήθηκε από τον dysprinter
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Όχι το δικό του μοτέρ έχω φτιάξει.. :) Ακόμα δεν έχει τελειώσει βασικά....

καλο tuning ευχομαι,πλεον δεν κυκλοφορει αλλα ειχαμε ενα πατρα στα χρωματα του martini,μεγαλος ερωτας

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

καλο tuning ευχομαι,πλεον δεν κυκλοφορει αλλα ειχαμε ενα πατρα στα χρωματα του martini,μεγαλος ερωτας

Είναι,είναι...! Αλλά πολυέξοδο το άτιμο..Αλλά τα αξίζει μέχρι τελευταίο ευρώ...<3
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki καζερ Ducati 1098

Δημοσιεύτηκε

Μπεκας σπατα 20 ευρω ολη μερα

90% closed

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki er6-n Yamaha r6(2006) (600cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλημερα φιλε μου και καλη πρωτοχρονια! Δεν λεω πολυ γρηγορο παπι το z αλλα στη πιστα τι θα κανεις; θα το στριψεις; Και ανοιχτα που ηταν τα μεγαρα πρακτικα δεν μπορεις να μπεις καθως θελει ολοσωμη φορμα, μποτες, γαντια και θα κανεις γυρους με πολυ γρηγοροτερα μηχανακια που θα σε τρομαξουν.Αρχη για πιστα αε μικρα κυβικα μπορεις να κανεις με ενα aprilia rs 125 το οποιο κοστιζει οσο ενα ζ και ειναι και γρηγοροτερο και στριβει-φρεναρει πολυ καλυτερα..Αν θελεις να κρατησεις το ζ σου μπορςις να του βαλεις μια ησυχη εξατμιση και να κανεις τις βολτες σου μεσα στην πολη..Ελπιζω να μη σε απογοητευσα αλλα η αληθεια ειναι οτι οσο και να φτιαξεις ενα παπι, παπι θα ειναι και η δουλεια του δεν ειναι οι πιστες.Και να εισαι σιγουρος πως οταν αλλαξεις κατηγορια θα καταλαβεις οτι δεν αξιζε ουτε ενα απο τα ευρω που εδωσες για να το βελτιωσεις..Φιλικα στα λεω γιατι εχω περασει απο την ηλικια σου και ξερω..

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
(sold) Ducati Hypermotard SP (821cc)

Δημοσιεύτηκε

Kαι εδώ πετάς το βιντεάκι με τον τυπά που οδηγεί στην πίστα μία δίχρονη γριά βέσπα και κερνάει Nestea… Aποκλειστικά και μόνο για τον andrapos. :_hi:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR1000rr (1000cc) Kawasaki ER6-G (649cc)

Δημοσιεύτηκε

Στα λεγομενα του @andrapos συμφωνω 100%. Το βιντεακι που λες το εχω δει,αλλα ουδεμια σχεση εχει με το θεμα μας...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Συμφωνώ ότι δεν έχει ουδεμία σχέση.Ούτε όμως το να πουλάς πατερναλισμό έχει να κάνει με το θέμα μας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ρε φιλε συγνωμη εσενα σου φαινεται λογικο να φτιξεις ζ για χρηση πιστας;Το να μου δειξεις ενα τυπο με βεσπα που περναει ss σε πιστα θα μου κανει μεγαλη ζημια, το βρηκες..Φαντασου ομως τι θα τους εκανε αν ειχε και αυτος ss εστω και 125..Δεν απαντησα στο θεμα για να το παιξω πατερας κανενος απλα οπως ειναι ξεκαθαρο ενα ζ δεν κανει γι αυτη τη χρηση.Και αν επιμενεις πουλα το δουκα και παρε ενα ζ γιατι και εγω ειδα ενα ζ που περναγε δουκα σε στροφιλικια..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Όλα τα καταλάβατε πάλι σπίρτα μου και ανοίγετε απευθείας κατά μέτωπο επίθεση.Το ότι μπορεί να μην θέλει/έχει να διαθέσει κάπου στα 3 χιλιάρικα για σοβαρό μηχανάκι πίστας που θα είναι αποκλειστικά για χρήση μέσα στην πίστα το σκεφτήκαμε;ΟΥΤΕ ΚΑΝ.Το ότι μπορεί να μην έχει το ανάλογο δίπλωμα για πιο μεγάλο μηχανάκι επίσης το σκεφτήκαμε;Κάτι που έρχεται σε άμεση συνάρτηση με το παραπάνω ότι δηλαδή θα δώσει 3 χιλιάρικα για σοβαρό μηχάνημα που θα το κινεί μόνο εντός πίστας( αν και όποτε μπορεί να πάει σε αυτή);Εν πάση περιπτώση έκανε μία ερώτηση και οφείλουμε να του απαντήσουμε σε αυτή, νουθεσίες κλπ δεν νομίζω να τον απασχολούν.Επίσης ρώτα αν είναι λογικό να φτιάχνεις Ζετάκια αυτούς που τρέχουν dragster με αυτά (Pro Z).Τέλος μπορεί να γουστάρει ΑΥΤΟ το μηχανάκι για να βάλει σε πίστα, γούστο του και καπέλο του.Σου είπα για το δίχρονο βεσπάκι γιατί ο ρατσισμός σχετικά με τα μηχανάκια έχει παραγίνει (εδώ αποκλείουμε από μοτοσυκλετιστές όσους έχουν αυτόματο θα μου πεις τί περιμένω…ακόμη κι αν αυτό είναι TMAX-GP) εφόσον το επιτρέπουν να μπει θα μπει και θα στρίψει και θα τρέξει και γενικά θα βγάλει το άχτι του είτε με σκούτερ είτε με πάπια είτε με μοτάρντ είτε με supersport.Σε ευχαριστώ για μία ακόμη συμβουλη σου σχετικά με το τι θα κάνω την εκτιμώ ανάλογα.

jiFfM.jpg

:bye:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha WR (200cc) Fox V3 Suzuki GSXR (600cc)

Δημοσιεύτηκε

Βρες μια καρτόπιστα και τρέξτο, εδώ θεσσαλονίκη έχουμε και αγώνες σε καρτόπιστα με πάπιες 2τ, 4τ και βέσπες. Αν και νομίζω 2τ δεν έγινε τελευταία φορά που πήγα αλλά μάλλον δεν θαχε συμμετοχές.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
aprono tuilia

Δημοσιεύτηκε

Kαι εδώ πετάς το βιντεάκι με τον τυπά που οδηγεί στην πίστα μία δίχρονη γριά βέσπα και κερνάει Nestea… Aποκλειστικά και μόνο για τον andrapos. :_hi:

παιζει τετοιο βιδεο???

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Λοιπον για να μην παρεξηγουμαστε..Το παιδι ειπε οτι εφτιαξε ζ το οποιο δεν κυκλοφορει στο δρομο αρα ειναι μονο για πιστα..αρα εχει ορεξη κ χρημα για ενα μηχανακι μονο για πιστα.Και εγω λεω οτι με τα λεφτα του ζ παιρνεις ενα rs125 που ειναι εργαλειο πιστας και εχει οσο ενα ζ και οδηγειται με το ιδιο διπλωμα.Τα dragster που κολανε; Να ρωτησω αυτους που φτιαχνουν mimiz;Ναι αυτοι ειναι μαστορες με συνεργεια και ετσι διαφιμιζονται και παει το καθε 16χρονο και τους ακουμπαει 5000 για να κανει το glx 20 αλογα και το ζ 40.Τελος παντων αν εσυ η ο καθενας θελει να κανει το glx η το ζ φονεα γιγαντων δεν με απασχολει.Εγω ειπα τη γνωμη μου και δεν ασχολουμαι αλλο με το θεμα.

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

παιζει τετοιο βιδεο???

Ναι και το πάει το βεσπάκι τάπα!!!Προσπαθώ να το βρω αλλά κωλύομαι…

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
aprono tuilia

Δημοσιεύτηκε

gia κοιτα μη το βρεις..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Γαμάτο μηχανάκι Airoh(k600) WW. Ducati Streetfighter S (1098cc)

Δημοσιεύτηκε

και οσοι τρεχουν στα mini pro.. να παρουν ss.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα