BikersOnly

Ο άνθρωπος που γύρισε από το BANιο..

16 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda Super Blackbird

Δημοσιεύτηκε

post-366-1166032522_thumb.jpg

Καλώς ήρθατε κυρίες και κύριοι στην αποψινή μας παράσταση...

Με τίτλο.. Ο άνθρωπος που γύρισε από το BANιο..

Όπως σε κάθε παράσταση... έτσι και εδώ... οποιαδήποτε ώρα θελήσετε..

Αηδιάσετε...δεν γουστάρετε... με τα γραφόμενα ΜΟΥ απλά βγαίνετε... πως? :bye:

πατάτε το πίσω εις τον Explorer σας ή τραβάτε την πρίζα από το pc..σε δύσκολα περιστατικά.. :D

Για επείγοντα περιστατικά υπάρχουν σακούλες κάτω από τα καθισματα σας.. :_w00t:

Εγώ εδώ δεν έχω κουμπί Report για να το δει κάποιος (λέμε και καμια ΜαΜακία ) :blush2:

Στην τελική δεν πληρώσατε και εισητήριο... ντάξει? Τσαμπέ παράσταση θα δείτε... όσοι τελικά μείνετε... (λέμε και δεύτερη ΜαΜακία) :blush2:

Η παράσταση είναι για άνω των 18 και για ανθρώπους με ανοιχτά μυαλά.. όσοι δεν έχουν ευχαρίστως να τους τα ανοίξω εγώ λέει... :bash: έλα πλάκα κάνω μωρέ :D ) οι υπόλοιποι ξέρετε... Back..

ΠΡΙΝ συνεχίσετε εφοδιαστείτε με όσο χιούμορ διαθέτετε... αν θέτε.. στην είσοδο του «Θεάτρου» μας υπάρχει παγκος που μοιράζει δωρεάν..και καλη διαθεση... σας το ξανατονίζω... βάλετε χιούμορ στην ζωή σας και μην μπλέκετε το χιούμορ με τον χλευασμό..

Πάμε λοιπόν...

Ντριν 1

Ντριν 2

Ντριν 3 :blink: -Ναι? Έλα ρε τι κάνεις? Ναι ναι έχω μια δουλίτσα να σε πάρω μετά? Οκ :2funny:

Ψαρώσατε ρε? Είπαμε παράσταση αλλά μην το ΜαΜήσουμε κι όλας χεχε :dance:

Οκ οκ «κλείνω το κινητό».... Παραγγείλτε πίτσες, γαριδάκια μαγειρέψτε και ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ

Θα έχομεν και διάλλειμαν... αμεεεε

Τελευταία παρατήρηση... Όσα πω.. για όσους πω... αναφέρομαι κυρίως στην “Online” ύπαρξη τους.. μιας και άλλους δεν τους ξέρω από κοντά... και άλλοι αλλιώς ειναι μέσα αλλιώς έξω

Ξεκινάμε από την ΤΑΤΙΑΝΑ του forum τον ALX…Άλεξ.. στα είπα και στο τηλέφωνο... όταν κάνεις κάποιον BAN .. του αφαιρείς το «μικρόφωνο» μέχρι εδώ ας πούμε καλά... μετά όμως... δεν μπαίνεις να εξηγήσεις τι έγινε... γιατί δεν υπάρχει αντίλογος....ε? τι λες? Αν θες έλα να το δοκιμάσουμε... να μην μπορείς να ΕΚΦΡΑΣΤΕΙΣ για 3 μέρες... κι εγώ να λέω τις ΜαΜακίες μου ... να δούμε θα γουστάρεις?? :winking:

Και άντε και μπαίνεις να πεις την γνώμη σου... εσύ το χέρι σου στο Reply το είχες... :type:

Κατ εμέ... Το ΜάΜησες εντελώς :blush2:

Για αυτό θα έπρεπε να --------------------> post-366-1166030979_thumb.jpg

Σε ξέρω από κοντά... και σε έχω σε υπόληψη... και φυσικά δεν έχω κανένα πρόβλημα παρότι με έκανες εσύ Ban.. και μπράβο σου που είχες το θάρρος να μου το πεις.. :cheers: Αλλά όσον αφορά την “Online” παρουσία σου... έπιασες πάτο... :thumbsdown: κυριολεκτικά.. στο συγκεκριμένο θέμα... και αυτό για 2 λόγους.. ο πρωτος γιατί δεν σεβάστηκες τουλαχιστον ότι μου είχες αφαιρέσει τον λόγο και το δικαιωμα μου να υπερασπιστώ ενώ εσύ προέτρεχες να βγεις δίκαιος και πως ΕΣΥ τα είδες... και ο δεύτερος λόγος γιατί ρίχνεις συνέχεια λάδι στην φωτιά.. 2 μέρες τώρα.. αντί να προσπαθούσες να καταλαγιάσεις τα αίματα..

Εννοείται ότι ακόμα σε έχω σε υπόληψη δεν το συζητάμε..

Βλέπεις εγώ δεν ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ σαν άλλους... και ούτε αλλάζω ΓΝΩΜΕΣ..Online..

Πάμε τώρα... στο σκηνικό... :2funny:

Αλήθεια το διαβάσατε? Ε Dik (δεν σε βρίζω το ψευδώνυμο σου λέω) ? Ε Salcon? Σιγουρευτήκατε ότι το διάβασαν όλοι? Μιλάτε Βρε? Έλα Salcon να το βάλουμε άλλη μία? Εσείς γίνατε ρόμπΕν :/

Ωραία.. παιδιά εδώ είναι το λινκ... http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=6895

Εγώ προσωπικά το διαβάζω μια το πρωί και μια το βράδυ πριν τον ύπνο δεν χρειάζεται να διαλυθεί σε νερό... το πίνετε έτσι ΣΤΕΓΝΟ.. :_w00t:

Για πάμε να το δούμε... όμως.. βήμα βήμα...

Λέω στον Salcon ΕΛΕΟΣ ΡΕ (παύση) γίνετε ρε παιδιά να πει κάποιος το «έλεος ρε σεις» χωρίς ρε? Δλδ ΕΛΕΟΣ Ε σεις? Τόσο προσβλητικό είναι? Τστστς.... :/

Συνεχίζω... «έλεος ρε σεις ποια έλεος... όπου θυμάστε χαίρεσετε ότι είστε συντονιστές»

Χμμμ... γιατί να το γραψα άραγε? Μήπως σε σχεδόν ΟΛΑ τα σοβαρά ποστ επετράπη ο ελεύθερος βιασμός (με το βαμβάκι πάντα... μην φάμε και κάνα μπαν ε? Κοτόπουλα?) από κάποια μέλη?

Πρόχειρα μου έρχονται ο Gdevelek και ο ΒλαξHawk… :spiteful: τα αρχικοτόπουλα του φόρουμ... ειδικά ο Βλαξ.. όταν τον είδα και στην Πανελληνια ... κατάλαβα... και σταμάτησα να νευριάζω με τις μαμακιες του..απορώ εκεί στην Κέρκυρα.... αλκοτεστ δεν κάνουν? :think:

Και μου απαντάει ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ο ακριβοδίκαιος ο σβήνω τις φωτιές ένα πράμα ο Salcon το εξής

«νομιζεις

ΡΕ ΣΥ»

Ντόινγκ... μόνο αυτό δεν περίμενα...να καταπιαστεί από ένα ΡΕ και μάλιστα χωρίς να το λέω Τοοοσοο επιδεικτικά ή με κακία.. με ένα καθημερινό ΡΕ και λεω το πολύ απλό...

«λες να έγραφα ότι νομίζεις ΕΣΥ ΡΕ? Φυσικά και ότι νομίζω εγώ γράφω» ναι τον χλεύασα... αλλά κατα βαθος αυτο γούσταρε...

Μετά από την ανούσια αψημαχία... ΣΥΝΕΧΙΣΑ να απαντάω στο θέμα όπως βλέπετε... και όπως βλέπετε... στην ουσία συμφωνω με το παλικάρι.. να μην δίνουμε προσωπικούς τόνους στο ποστ... και συνεχίζω να απαντάω ΚΑΝΟΝΙΚΑ... και ήρεμα..

Και επειδή μου έσβησαν τα Ρε.. τα προηγούμενα... έκανα EDIT για να δουν όλοι τι προηγήθηκε...

Κακό ε? Τστστς

Απαντάει και ο Themata να λήξει το θέμα και το σταματάω εκεί... (αν και με έτρωγε γιατί δεν γουστάρω να μου δείχνουν επιδεικτικά τους όρους...) :smoke:

Και τσοοοοουπππ έρχεται και ΑΛΛΟς συντονιστής... εμ τι... τους έθιξα τον συντονισμό βλέπεις... και εκεί... μου ανάβουν τα υπόλοιπα λαμπάκια... ας κρατήσουμε την φράση που πείραξε τα ευαίσθητα παιδια...αχουτα μου... γουτσι γουτσι.... :baby:

«Αλλά για μαλακίες και να το παίξετε πρώτοι είστε»

Γιατί σας πείραξε παλουκάρια? Αυτό που τόνισα είναι ότι σε ΣΟΒΑΡΑ ποστ λάμπετε δια της απουσίας σας και σε μαΜακισμενα ποστ πρώτοι πρώτοι..τρεις τρεις κι όλας...

Εξού και το «Στις μαλακίες πρώτοι είστε..» ε το να το παίξετε το καταλαβαίνετε...ε DIK?

Είπα κανένα μαλάκα? Ε? Για πείτε? Αλλά ξέρω...ξέχασα το βαμβάκι γαμωτο ή θα μπορούσα να έλεγα Αλλά για μαΜακίες.... έ? Σας αρέσει το βαμβάκι...τελικά εσείς το συντηρείτε... :/

Μιλώντας με τον ALX στο τηλέφωνο την Τρίτη 12/12 κατά τις 11:00 το πρωί.... μου είπε ότι όταν το είδε.. του άναψαν τα λαμπάκια... ήταν ΗΔΗ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΣ και με ΑΛΛΑ (όχι με μένα)... και με έκανε BAN για να ξεκινήσει η κάθαρση... δεν μπορεί μου λέει να βλέπουν οι επισκέπτες ότι κάποιος βρίζει τους συντονιστές και γενικά να βλέπει τέτοιες λέξεις... Δεκτόν... όπως του είπα... ΑΝ και δεν έβρισα.... στα ίσια...Αλλά ίσως και εγώ να ήμουν φορτωμένος...εκείνη την ώρα και να το είπα... εγώ γιατί δεν δικαιούμε μια εξήγηση? Ε ? Όοοχχιι φιλαράκι εσύ έχεις μαύρο χρώμα.. Αλήθεια.. η προειδοποίηση μου που ήταν? Δεν πήρα κάνα ΠΜ ... αλλά ξέχασα ήταν επείγον περιστατικό και ήθελε άμεση καταστολή ε? :help:

Όταν του το εξήγησα στο τηλέφωνο... είπε... δεν το έλαβα έτσι... εγώ το πήρα ότι μας είπες μαλάκες... αν το πες έτσι είναι άλλο και το παρερμήνευσα...αν το πες έτσι αλλάζει.. δεν είναι το ίδιο... Μου λέει το ξέρω ότι ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε.. Φίλε ΑLX αν θες διέψευσε με... :lac:

Και μάλιστα μου είπε... δυστυχώς δεν μπορώ να το πάρω πίσω το Ban… με καταλαβαίνεις... είναι σαν τον διατητή που σφυρίζει το πέναλντι... και μετά να καταλάβει ότι έκανε λάθος δεν μπορεί να το πάρει πίσω...Αν το πάρω πίσω... θα παραδέχομαι... ξέρεις.. ότι εκανα λάθος.. άστο να περάσει ρε Μιχάλη... 2 μερούλες υπομονή και μετά κάνε ό,τι θες.. μείνει ή φύγε.. Ξανά ALX διέψευσε με αν λέω κάτι λάθος ...

Αυτό για το πόσο δίκαιο ήταν το Ban… και γενικά η αντιμετώπιση και η σωστή κρίση ..παρόλα αυτά το δέχτηκα.. και δεν θα ξαναναφερθώ...

***********************************ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ******************************

:_hi:

post-366-1166031116.jpg

Πάμε τώρα λίγο στα οικονομικά ενός Forum… που το λέτε και το ξαναλέτε... :)

Ναι σίγουρα κάποιος που έχει δικό του φόρουμ βάζει δικά του λεφτά και πολύ προσωπική δουλειά...σεβαστό... αλλά αυτό πρέπει να τον κάνει να έχει και παραπάνω δικαιώματα? :think: :/

Και επειδή μέχρι τώρα δεν έχουν αναφερθεί ποσά... θα ήθελα να αναφέρω ενδεικτικά κάποια ποσά για να ξέρουμε που κινούμαστε..

SuperWeb…Από Ελλάδα... 264 ? τον χρόνο... δλδ 22 ? τον μήνα..

http://www.superweb.gr/hosting/advanced.html

Allwebco.. 299 δολλάρια τον χρόνο δλδ 24,95 $ τον μήνα

http://allwebco.com/professionalfeatures.shtml

Από 2 διαφορετικές και τυχαίες εταιρίες ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΚΕΤΑ που προσφέρουν... σας έβαλα πόσο κοστίζουν...δεν νομίζω να έχουν τέτοια πακέτα εδώ..

Από εκεί και πέρα.. προσθέστε και 35 ? περίπου το domain για 2 χρόνια... και τέλειωσαν τα έξοδα.. φυσικά μένει πολύ προσωπική δουλειά.. :thumbsup1:

Εμείς το HSB το φτιάξαμε με 200 ? ΣΥΝΟΛΟ τα πάντα.... γουάο ε? Τρελλό ποσό... 17 ? τον μήνα... και δεν έχει κίνηση...καμία σχέση με το mybike ...δλδ τι πρέπει να κάνουμε? Να πάρουμε δάνειο? Σιγά ρε παιδιά...κάναμε κάτι που ΓΟΥΣΤΑΡΑΜΕ... και τέλος... αν πετύχει κι όλας? Ακόμα καλύτερα..Και το mybike πέτυχε... οπότε αν μη τι άλλο πήγαν τα λεφτά σε καλή μεριά.και όχι στράφι.. και εκεί τελειώνει το θέμα.. δεν θα κοπανάτε συνέχεια ότι είναι δικο σας και ότι έχετε δώσει λεφτά...!! κουλάρετε το ξέρουμε :thumbsdown:

Γιατί τα λέω αυτά? Αν ειναι ρε παλουκάρια.. να δώσουμε και εμείς ξέρω γω... 10 ?(πολλά λέω ε?) να αποκτήσουμε δικαιώματα ban και άλλα τέτοια... μιας και θέτετε ΚΑΙ οικονομικό θέμα.. ή να ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ κάνα χρώμα να μας ΣΕΒΟΝΤΑΙ παραπάνω... ε Salcon? :whistling:

ΕΤΥΧΕ και το έκανε κάποιος Dik... :) θα μπορούσε να το έκανε οποιοσδήποτε άλλος... λέτε να σύμβαλε στην επιτυχία καθόλου ο Dik? Δεν νομίζω τόσο... (Εδώ να πω ότι του βγάζω το καπέλο γιατί το έχει κάνει πανέμορφο και χρηστικό και μπράβο του) εγώ τον Dik τον ξέρω από το διαφορετικό χρωμα ... από τις μπλούζες και τα αυτοκόλλητα... και από την τελευταία διαμάχη... και θέλω να πιστεύω ότι δεν τον αδικώ... και δεν το λέω επιθετικά ή με μομφή.. τουλάχιστον εγώ αυτή την αίσθηση έχω.. ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟ MYBIKE… αν π.χ έφευγε.. δεν θα τον έπαιρνε ΚΑΝΕΙΣ χαμπάρι... νομίζω.. :) Κάθε forum ειναι τα μέλη του... ΑΥΤΑ κάνουν τις συζητήσεις.. ΑΥΤΑ τις εκδρομές.. ΑΥΤΑ..τις συναντήσεις... το αν θα λέγεται mybike ή myπίπα ποσός ενδιαφέρει ή και διαφέρει... τα ΑΤΟΜΑ διαφέρουν.. και το Mybike έχει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ αξιόλογα άτομα... ΑΥΤΟ ΔΕΝ έχει να κάνει με τον DIK ή με το Mybike… ΕΤΥΧΕ... μην κολλάτε σε ονομασίες.. και κυρίως μην θεοποιούμε ανθρώπους και καταστάσεις... Σίγουρα απαιτεί σεβασμό ο DIK αλλά και εκείνος πρέπει να εμπνέει... τώρα εσύ Salcon ας πιστεύεις ότι :

«ααα και πουσαι? δυστηχως για εσενα ο DIK ειναι ποοοοολλα παραπανω απο εσενα οπως και ποοοολλοι αλλοι εδω μεσα.Τι να κανουμε δεν εισαι ο πρωτος .....δυστηχως» έχεις προβλημα..

θα σε έλεγα ΜαΜακα αλλά το φυλαω για μετα.. :blush2:

Και φυσικά μου αρέσει το άλλο που είπες «Με τα ΡΕ και τα αντε μπραβο και ολα τα αλλα μαγκιστικα που ξεστομιζεις σε εμας ακομα και στον DIK και να μιλας με τροπο που δε σου μιαλνε δειχνεις οτι δεν εχεις και δεν δειχνεις σεβασμο σε κανεναν.»

Σε κανέναν ε?Ακόμα και στον Dik ε? Δλδ ή ο DIK ή τίποτα? Μην γίνεσαι Λελοίος :meeting: Δλδ αν έβριζα π.χ τον Sarevock θα έλεγες «ντάξει έβρισε μεν αλλά ένα κωλομέλος...μην το κάνουμε θέμα αφέντη» :2funny:

Και αν μη τι άλλο θα έπρεπε οι συντονιστές... να ΕΣΒΗΝΑΝ την φωτιά... :/ αλλά είδαμε ότι τελικά αντι για νερό είχαν βενζίνη... με αρχηγό τον Dik... :clapping2: Δεν μου λες ρε Dik? ΕΣΥ και τα άλλα χρωματιστά... ΤΗΡΗΣΕΣ - ΤΗΡΕΙΣ τους νόμους? Ε? Που τόσες φορές που τους κουνάτε θα τους έχετε μάθει απ έξω

Εσύ τους έγραψες Τους ξέχασες?

• Ο σεβασμός για την άποψη άλλων μελών επιβάλλεται, όπως επιβάλλεται ο σεβασμός και για τη δική σας άποψη. Η διαφωνία πάνω σε ένα θέμα μπορεί να εκφραστεί κόσμια και μάλιστα να πείσει! Η κριτική στις ιδέες είναι θεμιτή, όχι όμως και στους ανθρώπους.

Το θυμάσαι το παραπάνω? Νομος σου ειναι... και εσύ είσαι ο πρεσβευτής ... :clapping:

Για πάμε να δουμε... αν οι ΙΔΙΟΙ οι συνονιστές αλήθεια ΣΕΒΟΝΤΑΙ και ΤΗΡΟΥΝ τους νομους..

Ξεκινάμε με DIK.. :whistling:

Για πατε εδώ ρε παλουκάρια... εδώ η Άρτεμις.. λέει κάποια παράπονα της και μάλιστα στην πιο αρμόδια κατηγορία -----> Σχετικά με το myBike.gr / Παρατηρήσεις / Προτάσεις / Σχόλια και στο πιο σχετικό θέμα -> mybike.gr, Πες ενα λόγο για τον οποίο σε "χαλαει"..

Για πηγαίνετε κάτω κάτω σοβαρά δεν τα γράφει η Άρτεμις?--- http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=4...C1%D3&st=30

Ωραία? Και τώρα αλλάξτε σελίδα.. και πηγαίνετε εδώ ----> http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=4...C1%D3&st=45

Ρωτάει ο ALX τον αφέντη που λέτε... γιατί του την λέει η Άρτεμις...

Η πρώτη απάντηση του Δικαστή που λέτε είναι να μυρίσει τα νύχια του... εε? Ωραίο?Cool ? Πως σας φαίνεται?Παρόλου που η Άρτεμις ήταν κατατοπιστική.. Έχει και χειρότερο... :yes:

Ξαναρωτάει ο ALX τι πρόβλημα έχεις Αρτεμισουλίνι με τους συντονιστές και απολαύστε απάντηση του Ενός, του Μόνου που επιβάλλει τον σεβασμό στην άποψη των άλλων κι όλας :tomato:

"@ALX: :smilie με τα δάχτυλα ενωμένα να κοιτάνε προς τα πάνω και το όλο χέρι να κατεβαίνει:"

Για εξήσησε μας DIK τι ήθελες να πεις? Και γελάς κι όλας? Και μετά γελάει ο ALX? Ήθελες να πεις στα αρχίδια σου? Ε? Για πες μας...ρε αλανάκο :spiteful:

Και να ΕΝΑ μόνο από τα παραδείγματα που μελος εξέφρασε παράπονα ΔΗΜΟΣΙΑ... ή ΚΑΙ εδώ επειδή δεν πάτησε το report «δεν το είδες»? ε? Είσαι παράνομος ? Ε Salcon?? Για πες μας ρε συ.. να ξέρουμε τελικά για τους νόμους που μας τσαμπουνάτε..Εριστικός ήσουν? Τι ήσουν για πες μας? Κάνε και μια φορά ένα ΑΞΙΟ και ΑΝΤΡΙΚΙΟ Quote ...

Και απολαύστε τι χαλάει την Ευδοκία μας... στο ΙΔΙΟ ποστ μια σελίδα μετά ----> http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=4...C1%D3&st=60

Για πες μας βρε Ευδοκία... λίιιιγο πριν... έκαναν καλά την δουλειά τους σε παράπονο μέλους ΔΗΜΟΣΙΑ? Ή μήπως το χλεύασαν? Για να ξέρουμε δλδ...

Και φυσικά πέρασε ντούκου ΚΑΙ αυτό... και η Άρτεμις έμεινε με το παράπονο...

Για πάτε και εδώ... http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=6897&st=120

ε? Καμάρι? Σεβασμός... μέσα στα πλαίσια του νόμου... ναι ναι ξέρω βγήκες από τα ρούχα σου ... και οι συντονιστές ειναι άνθρωποι μπλα μπλα.. :vv:

Επί της ευκαιρίας.. για πες μας JAVANESE..πόσες φορές που βρισκόμασταν στα είχα πρήξει με τους συντονιστές? Και μου έλεγες δίκαια μετά από τόσες φορές που στα έλεγα.. να μην δίνω σημασία και τι να κάνεις εσύ και γιατί σε πρήζω και έτσι ειναι?Αυτά.. για την απορία σας τι έπαθαν ΞΑΦΝΙΚΑ τα μέλη? Πολύ ξαφνικό.. τι να πω...όχι μωρέ... δεν είχαμε εκφράσει κανενα παραπονο..μπα μωρέ.. μας τσίμπησε μύγα... και τα βάλαμε με τα αθωα τα συντοντιστά..Και ο Sarevock είχε βάλει σχετικό θέμα... οπότε το ξέρατε.. απλά το αγνούσατε συνέχεια.. :/

Πάμε τώρα πάλι στον ALX… που ...δεν θέλει να βλέπουν οι επισκέπτες βρισιές...και να κρατησει το επίπεδο... :_w00t:

Απολαύστε τον... σε τίτλους.. μαζί με τα λινκ φυσικά... με Bold οι τίτλοι... που βλεπουν άμεσα όλοι.. παλιοι και νέοι...θέλουν δεν θέλουν... όλοι ευπρέπον τίτλοι ε?... ώστε να δει και να μπει και νέο μέλος ε?

Και φυσικά έχω γράψει μερικούς ... από αυτούς ενδεικτικά..

Η μποχα της σκατιλας

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=520

στις ... Σκέψεις Προβλημαστισμους... μάλιστα..

Tιτλοι ερωτικων ταινιων, Αυστηρως ακαταλληλο κατω των 18 ετων ;-)

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=765&hl

Η εννοια του μαλ..κα, ....

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=720&hl=

Για να μαθετε ΤΙ μαλακιες τρωμε καθημερινα

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=2138&hl=

[Πληροφορίες] Aπο μ@λακες...αλλο τιποτα

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=1639&hl=

ΜΟΤΟ και long term test KTM 950 Adv, Ελεος ρε fουστη μου!!!

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=2370&st=0

Πολυ μαλακία δεν πέφτει? Ή μου φαινεται? Α... ώπα έχει και ένα Fούστη και μια σκατίλα..

Ω μα ναι... δεν βρίζει κανεναν.. επομένως ο όρος μαλακία έχει άλλη σημασία... α και έχω και πολλά άλλα ποστ... μην στηριχτητε ότι ειναι μονο αυτά ε? :_shifty:

Απορώ και με τον Αθο που γλώσσα δεν έχει βάλει μεσα του πως και δεν έχει βάλει ψηφοφορια.. Όταν τρώτε Ban τι νιώθετε? 1. μαλάκας? 2. ΜαΜάκας? 3. Δεν ξέρω ? 4. Ρώτα τον BikersOnly? :dance:

ΜΙΑ ΦΟΡΑ υπήρξε η ανάγκη αλλά που...

Που σα σταν ρε σοβαροί εδώ? (πάλι ενδεικτικά) :lipssealed:

ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΛΙΒΑΝΟ, ..ενισχυση mybike...

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=5130

Στην προσπάθεια της Copa Campagnia ? Ε? :oops:

[ΧΙΟΥΜΟΡ] Τόσες μέρες… ζωγράφισα και έναν πίνακα…μιας και με είχατε φιμωσει... και ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ από τους μαχητές της αλήθειας το ανέφεραν στις απαντήσεις τους.... είχα καιρό να ζωγραφίσω… σας τον αφιερώνω και σας δίνω το © να το βάλετε στην Gallery να το κάνετε Wallpaper ή ακόμα και να το βάλετε εις το δωμάτιον σας δίπλα εις την Ατζελίνα Τζολιιιιιι μου αρέσουν πολυ τα χρώματα... είναι ζωντανά ρε πιδάκι μου[/ΧΙΟΥΜΟΡ] :D

post-366-1166031793_thumb.jpg

:P

ΔΙΑΚΟΠΗ 5 ΛΕΠΤΩΝ (Σε λίγο πάλι μαζί σας...)

**************Δ Ι Α Φ Η Μ Ι Σ Ε Ι Σ *************

:_w00t:

[ΧΙΟΥΜΟΡ]

Το να φτιάχνεις ένα Forum …αξία 200 ?

Το να πουλάς ένα μπλουζάκι ... αξία 23 ?

Το να λες ότι οι μερικοί συντονιστές είναι πρώτοι στις μαλακίες... 3 μέρες Ban

Το να στο επιβεβαιώνουν αυτοί οι μερικοί .......................................αξία ανεκτίμητη.. [/ΧΙΟΥΜΟΡ]

Κάποια πράγματα ειναι ανεκτίμητα... για όλα τα άλλα υπάρχει η : :P

post-366-1166031939_thumb.jpg

Γυρναω λιγο στον ALX επειδή ρώταγε την Άρτεμις αυτό...

"Αγαπητη μου Αρτεμις.Αν βρεις το δικαιωμα του Μιχαλη εν ονοματι της ελευθεριας του λογου να λεει ολους εμας μαλακες,πεστο μας να το ξερουμε!"

Καταρχή μιλάς εσύ για ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ?? Εσύ που την στέρησες ΑΒΙΑΣΤΑ και ΑΔΙΚΑ όπως ΕΣΥ παραδέχτηκες? :/ Και που δεν έκανες άρση του BAN ακόμα κι όταν κατάλαβες το λάθος σου..για να μην σε πάρουν με τις κούπες? Ναι ξέρω ότι θα τ αρνηθείς όλα αυτά.. μακάρι να με διαψεύσεις και όχι δεν παρερμήνευσα τίποτα Άλεξ :_hi:

Να σου απαντήσω εγώ... κανένα δικαίωμα.. δεν είχα.. και τιμωρήθηκα... εσύ έχεις τιμωρηθει?? :whistling:

Το καλό είναι ότι το ΔΕΙΞΑΤΕ τόσες φορές... που χαλάλι το μπαν... τελικά.. η αρνητική διαφήμιση είναι η καλύτερη... σας ευχαριστώ... μα δεν σας ειπαν καλύτερα να μασας παρά να μιλάς? Ε? Salcon? :lol:

[ΧΙΟΥΜΟΡ]Προσφορές κάνετε? Δλδ ... Αν πεις Μαλάκα ---> 3 μέρες Ban

Αν πεις Τελείως Μαλακας - 1 εβδομάδα και 1 ταψί σπανακόπιτα

Αν πεις ρε μαλάκες πάτε καλα? - 1,5 εβδομάδα και το CD του Ρακιντζή με το Hit έχω δικαίωμα για μίααα συν μίααα [/ΧΙΟΥΜΟΡ]

Και αυτό από τα κορυφαία.. απολαύστε τον ALX..

«Το ban του Μιχαλη δεν ειναι μονιμο.Ειναι προειδοποιητικο ωστε στο μελλον να προσεχει τις εκφρασεις του. »

Αχαχαχαχα εγώ να προσέχω ε? Εγώ είμαι ο κακός ε? Εγώ δεν ξέρω να μιλάω ε? Εγώ δεν έχω επίπεδο ε? Τι να κάνουμε ρε ΑLX εγώ δεν έχω βαμβάκια... και ξέρεις πιστεύω ότι όταν χώνω έχω λόγο... δεν το κάνω ούτε για να το παίξω ούτε γιατι έχω νευράκια :/

Και φτάνουμε στο τέλος σιγά σιγά.. :blush:

Μπουζούκι? Πάμε μια ρεμπετιά... μπαίνει ο πολλά βαρύς τώρα ο DIK… :clapping2:

Ντιιιιντιι ντιιι ντιινττ αμμμαααανννν αμαν αμαανανν (πόνος... βαρυ μαγκιά κι έτσι) :D

Καταρχή να του μάθω μαθηματικά..

ΕΔΩ ΝΤΙΚ - http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=6897&st=120

Στην βρώμικη και εμετική απάντηση σου... :/

Γραφεις :

«Να φτύνει χολή κάθε τρεις και λίγο εκμεταλλευόμενος ανοχές και καταντώντας εως και γραφικός (μερικά μόνο παραδείγματα: 1, 2, 3, 4, 5, 6), ή να τα μαζέψει εφόσον δεν κάνει κέφι;»

Στα λινκ πήγες? Είσαι σίγουρος ότι είναι 6 διαφορετικές περιπτώσεις? Αααααα έτσι μπράβο...

Μετά λες :

»Η e-μαγκιά/κλανιά δεν είναι ούτε ευθύτητα, ούτε γνησιότητα, ούτε ντομπροσύνη.»

Αμα σε βλέπαμε και καμιά φορά θα έβλεπες ότι δεν είναι e-μαγκιά... αλλά τι να σου κάνω που είσαι Αγγλία... και θα έβλεπες ότι είναι και ευθυτητα και γνησιότητα και ντομπροσύνη... αλήθεια εσύ που τις έμαθες αυτές τις λέξεις?? Πάλι την Δομή άνοιξες? :)

Και τέλος... στην εμετική απάντηση σου... παραβίασες τους νόμους σου? Ναι η όχι? Γιατί δεν έκανες τον εαυτούλη σου BAN να ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ όπως λέει και ο ALX? Επέβαλες την τάξη? :/

Δεν θα αναφερθώ περεταίρω στην εμετική και ψεύτικη άποψη που έγραψες.. έδειξες αυτό που είπε και ο Sarevock…ότι είσαι ανθρωπάκι των αριθμών και των κλικ... (Εύχομαι να σε γνωρίσω και να αποδειχτείς το αντίθετο και ας βγω εγώ μαλάκας... θα βγώ και θα το γράψω :) ... δεν κολώνω.. αλλά online και από αυτήν σου την συμπεριφορά... έπιασες πάτο)

Πάμε να σε απολαύσουμε σε παλιά σου ποστ... τότε που ΔΕΝ έπαιζαν τόσα μέλη.. και ζηταγες..

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=44&hl=

«Εδώ λέει : Ενιγουεηζ, δε ξέρω τι κάνουν στα άλλα forums, αλλά μέχρι να γίνουμε 25000 μέλη, νομίζω οτι δε χρειάζεται να επιβάλλονται κανόνες δια ροπάλου και μαλακίες τέτοιες. Οι συγκεκριμένοι κανόνες είναι στοιχειώδεις και εντελώς ενδεικτικοί, αλλά καλό θα είναι να εφαρμόζονται έστω χαλαρά. Και μιας και ακόμα είμαστε λίγοι, όπως έχω πει και σε άλλο post, είμαστε ανοιχτοί σε ιδέες/αλλαγές/τροποποιήσεις Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αν και όταν γίνουμε περισσότεροι θα κάνουμε ασύδοτα ότι γουστάρουμε »

Εδώ - http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=176&hl=

«Το θέμα είναι, κάποιοι από σας ρε παιδιά, φαίνεστε -από τα λεγόμενά σας- πολύ hardcore μηχανόβιοι. Δε μπορεί να μην έχετε και φίλους που να είναι έτσι στο άθλημα. Πείτε τους να περάσουν μια βόλτα να βγάλουν το άχτι τους! Τώρα αν δεν είναι του internet, άλλο αυτό...»

Βλέπεις τότε υπήρχαν μονο 75 μέλη εκ των οποίων 10 ενεργά

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=17&hl=

«Oson afora s auto to "stoma me stoma", kanoume oti mporoume alla... gia na doume... boithiste ki eseis re paidia na bgei kati kalo... esi as poume NLS, ap oti katalava sto GOToC exeis poli kosmo... mporoume na proothithoume meso tou community sou kapos? Rotao xoris na thelo na ipoxreotheis me opoiondipote tropo leo an.... »

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=135&st=15

«τα κουτάκια αυξάνονται όσο περισσότερα posts κάνεις...

γι αυτό έχεις και περισσότερα

το επίπεδο προειδοποίησης είναι για τους admin. Οταν είσαι κακό παιδί, το αυξάνουν κι έτσι το σκέφτεσαι 2 φορές την επόμενη φορά... μαλακίες...»

Ενώ τώρα ε? 1800 μέλη+... και να φύγετε πόσοι θα φύγετε? 10?20?30 100?? Στα @@ σου όπως είπες? Και γιατί ρε μάγκες σας ενδιαφέρουν ΜΟΝΟ τα νέα μέλη που ΘΑ έρθουν και τα παλια τα έχετε γραμμένα? Τι είναι σίγουροι πελάτες?Και πάμε για τα 25000 μέλη?Ωραίος μοτοσυκλετιστικός στόχος... :/

Και τώρα έχουμε έρθει στο σημείο να μας δείχνεις την πόρτα και ότι στα @@ σου ποιος θα μείνει.... τι ωραία ε? ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ τι εννοούσε η Άρτεμις όταν σου έλεγε κάτι για εξουσία ή πρέπει να ανοίξεις την Δομή πάλι? Πως αλλάζει ο άνθρωπος? :(

ΤΕΛΕΙΩΝΩ τον πάπυρο που άνοιξα ( ε μα ναι δεν ειναι ποστ αυτό) λέγοντας τούτο..

Ελπίζω να διαβάσατε με αρκετή δόση χιούμορ τα παραπάνω... είπα αλήθειες σκληρές μεν αλλά τις έγραψα με όσο χιούμορ έχω και μπόρεσα να βάλω.... γιατί τα έγραψα?

Για να σας αποδείξω το αυτονόητο...

ΟΥΔΕΙΣ ΑΛΛΑΝΘΑΣΤΟΣ... κύριοι...αυτό... μόνο αυτό..ότι όλοι μας έχουμε κάνει και κάνουμε λάθη... για αυτό θα πρέπει να είμαστε γενικά πιο προσεχτικοί στο μέλλον.. και να μην το παίζουμε κάπως... είτε μέλη είτε συντονιστές..

Και φυσικά αγαπητέ Salcon ελπίζω να σου έδειξα γιατί είμαστε ΟΛΟΙ ίσοι... μέλη , συντονιστές..και διαχειριστές.. αν και όταν κάποιος ειναι κομπλεξικός... δεν αλλάζει... :/

Τα παιδια που έχουμε γνωριστεί είναι απίθανα.. απίστευτα... και καραγουστάρω... και ναι το οφείλω στο Mybike ή αλλιώς σε ενα 80.1115.11.55 είπα.. δεν μετράνε σε μένα τα ονοματα..

Μακάρι να γίνουν τα πράγματα όπως πριν... (όλοι αυτό λέμε.. αλλά πότε πιο πριν?)

Για ετοιμάστε μια πανελλήνια χειμωνιάτικη... μας χρειάζετε.. Ας κάνουμε καλά αυτό που ξέρουμε... όσοι το κάνουμε τελος παντων... ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ... οι άλλοι Gdevelek και ΒλαξHawk κυρίως ας κάνουν ΠληκτρολογόΜΕΤΡΑ... είπαμε ο καθενας κάνει αυτό που ξέρει... :2funny:

Προσωπικά επειδή έχω σπαστεί εντελώς με Salcon, Dik, ΒλαξHawk, Μαριλυ, θα τους κραταω σε αποσταση... :/ όπως ούτως ή άλλως έκανα και παλιότερα... απλά πλεον να πέσουν και οι μάσκες.. ε εντάξει... στα 1800 μελη το να μην γουστάρω 4 δεν ειναι και τραγικό ε? Μέσα στα στατιστικά είναι.. Και δεν τους γουστάρω γιατί είναι ψεύτικοι... εντελώς.. online πάντα... το ξαναθυμίζω.. :_hi:

Δεν είναι μονο αυτοί οι 4... είναι και άλλοι... αλλά δεν έχω σπαστεί εντελώς και προτιμώ να τους τα πω από κοντά και όχι δημοσίως.. Και για αυτό δεν τους αναφέρω.. :D

Ελπίζω να ΜΗΝ φυγει κανένας, σας παρακαλώ εγώ μάγκες! Αν συνεχιστεί η άσχημη αντιμετώπιση... ή ξαναπαρουσιαστεί αδικια... ΕΓΩ βάζω το ΥΠΕΡΟΓΚΟ ποσό :_scare: και πάμε και κάνουμε άλλο Forum…δεν πειράζει.. σιγά το πράμα... σας έχω πει.. η παρέα μετράει.. και ας είμαστε 5... και? Και θα κεράσω και τα μπλουζάκια λέει

Από Forum το μονο εύκολο... και χωρίς πόρτες... και κουμπιά αλά Eurobank λες και παίρνεις δάνειο..χαχαχα και στο κοπανάνε μετά... μα τους αποδέχτηκες λέει... ρε τα ρυζόγαλα... :2funny:

Δεν θέλω να το πάρετε σαν απειλή το παραπάνω... :) δεν απειλώ ποτέ... ούτε σαν χλευασμό και φυσικά DIK αν ήθελα να φύγω την ξέρω την πόρτα...κούλαρε .. :( κι εγώ το γουστάρω αυτό το forum… :winking: και θα πρεπε να το ξέρεις.. τα παράπονα είναι για να ακούγονται... αν τα προσπερνάς.. συσωρεύονται... και τον χειμώνα λόγω μη πολλών εκδρομών δυστυχώς... έρχονται στην επιφάνεια.. :_thumbsup:

Τελειώνω με αυτό :

ΠΡΩΤΟΣ ΕΓΩ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ

ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΕΘΙΞΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟΥΣ που με διάβασαν...και ρίχνω τον εγωισμο μου (εχω μπόλικο απόθεμα) και πάμε για άλλη μια προσπάθεια.. τελευταία.. για μένα.. :_thumbsup:

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΑΣ

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΜΑΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΝΑ ΠΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΑΤΕ ΦΙΜΩΜΕΝΟ

ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΟΤΡΕΠΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΑΙΤΑ.. ΟΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΠΑΜΕ... ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ?

ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΔΕΝ! ΚΑΙ ATHO? ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ...ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ..

ΕΓΩ ΤΟ BAN ΤΟ ΕΦΑΓΑ.. ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ... ΙΣΑ ΙΣΑ ΜΗΔΕΝΙΣΑ 2-3 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΕΒΑΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ.. :2funny:

ΑΣ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΌΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ BAN… :)

ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΛΟΙΠΟΝ...

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΆ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ MYBIKE ΟΎΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΛΑ!

Κλείνωντας ξαναζητάω ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗ από όλους μα έτσι τα βλέπω τα πράγματα

Σας χαιρετώ και ελπίζω να σας άρεσε η παράσταση μου..

θα φανεί από το χειροκρότημα ή τις :tomato: και τα :mB_faskelo:

:D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda CBF 600 S Honda CBF 600 S (600 cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

...πού ειναι...πού ειναι..Α, να το!!!! :)

:respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt:

Υ.Γ.: Θα κάνω download την ιστοσελίδα λέμε!!!

Τροποποιήθηκε από τον Άρτεμις

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB1300 05' ABS

Δημοσιεύτηκε

Δεν θα σου πω αν έχεις δίκιο ή άδικο ή να διαλέξω στρατόπεδα... Βαρέθηκα.

Θα σου πω πάντως ότι.....

ΠΕΘΑΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ....... :2funny:

(...ειδικά εκείνο το σημείο με το αλκοτέστ.... με ισοπέδωσες.... :grin: )

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

υποκλινομαι :respekt:

1) Στο χιουμορ σου

που λιγοι το εχουν εδω μεσα δυστυχως :/

2) Στο γραψιμο σου

που πολλοι το εχουν εδω μεσα αλλα ειναι ανουσιο ή ξιπασμενο :_boredom:

3) Στη σταση σου

που παλι πολλοι την εχουν αλλα ειναι συνηθως απο αυτες που εχουν οι κοτες οταν πινουν νερο και κοιτανε ψηλα στον ουρανο :kaaaala:

4) Στο γνησιο του χαρακτηρα σου

που (παλι ναι πολλοι) προσπαθουν να πεισουν αλλα μενουν στην προσπαθεια με αποτελεσμα να γινονται πραγματικα ανεκδοτα στις συζητησεις μας. :puke:

5) Στο εικαστικο ταλεντο σου

που καποιοι ειναι απο μονοι τους καρικατουρες-φιοριτουρεεεεεεεεεες :clapping2:

6) Στην επιλογη της μασκας σου που ειναι ακριβως αυτη που ειχες οταν γεννηθηκες - original

ενω αλλοι εχουν μπερδεψει ποια μασκα φοραμε στα καρναβαλια και ποια στη ζωη :ok:

7) Στην θυσια/εμμονη για ΠΑΡΕΑ

και οχι στους ανθρωπους I.P. (192.168.0.0) ή (10.0.0.1) :2funny:

8) Ευχαριστω που σε εχω φιλο!!! :D

Τροποποιήθηκε από τον Sarevock

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR 600F6 Honda CBR 1000 RR (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Μιχάλη καταρχήν καλωσόρισες.

Είχε κρύο στο ψυγείο ε? :_innocent: Δε βαριέσαι ειμαστε παλλικάρια εμείς και αντέχουμε.

Σε ολα αυτα που είπες δεν εχω να συμπληρώσω κάτι.

Στο 90% συμφωνώ ειδικά περι των θεμάτων του φόρουμ.

Εγω οπως εχω προπει εχω πάρει τις αποφάσεις μου βέβαια αλλά αυτο είναι αλλο θέμα.

Μακάρι να είχαν και αλλοι το θάρρος σου φίλε. :_shifty:

Welcome back again :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XTX

Δημοσιεύτηκε

:_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB1300 05' ABS

Δημοσιεύτηκε

Φυσικά να σου υπενθυμίσω ότι, στην υποκατηγορία που αποφάσισες να ανοίξεις το τόπικ σου (off-topic) ....

...και ονοματίζοντας αυτούς που ονοματίζεις...

...έχει ελάχιστη εώς μηδενική τύχη να παραμείνει ακλείδωτο.... :devil:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda VARADERO ABS (1000cc) Honda VARADERO ABS (1200cc)

Μιχάλη καλωσόρισες κι από μένα!

Καταρχήν να σου πω ότι ήταν από τα πολύ λίγα topic-post που απόλαυσα και πραγματικά κατάφερες με έναν απίστευτα όμορφο θεατρινίστικο και πετυχημένο τρόπο να με κάνεις να γελάσω δυνατά, να νιώσω ότι έχω δίκιο που αποφάσισα να αποχωρήσω από το forum και ταυτόχρονα να με κάνεις να προβληματιστώ.

Πολλοί ίσως να προτρέξουν και να αναρωτηθούν: ''καλά ρε γαμώτο αυτός δεν είπε ότι αποχωρεί...τι σκατά θέλει και περιφέρεται πάλι στις σελίδες του mybike? ''

Απαντώ: Μπήκα γιατί τέτοια topic-post δεν μπορούνε να μένουνε αναπάντητα, γιατί έστω και εμμέσως με αφορά και είναι και έκδηλη η επιθυμία του Μιχάλη στο τέλος του topic του που ζητάει την γνώμη των αποχωρούντων γράφοντας: ''ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΔΕΝ! ΚΑΙ ATHO? ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ...ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ..''

Αν πάλι δεν σας καλύπτει η αιτιολόγηση της παρουσίας μου μπορείται να με προσπεράσετε και να πάτε παρακάτω.

Ακόμα κι εδώ με έκανες να γελάσω.

Προσωπικά δεν έκαναν break για popcorn. Το ''ήπια'' στο ποτήρι και θα το σώσω για να το διαβάζω και στο μέλλον όποτε είμαι στις μαύρες μου.

Απαντώ σε Μιχάλη:

Έχεις δίκιο 100% σε ότι έγραψες. Σε όλα. Δεν βρήκα ούτε ένα σημείο σκοτεινό που να σκέφτηκα ''τι λέει τώρα ο μαλάκας''

Ήσουν οδοστρωτίρας αγόρι μου και μπράβο. Έκατσες, έψαξες, βρήκες τα link και εκεί που κάποιοι μιλούσαν για ρόμπες και πυζάμες ξεκούμπτοτες κατάφερες να τους κάνεις εσύ ρόμπα με τον δικό σου μοναδικό τρόπο.

Ειδικά στα σημείο που βρήκες τις τοποθετήσεις-απόψεις του ΑφεDikου όταν το mybike ήταν ακόμα βρέφος και δεν είχε πάνω από 10 ενεργά μέλη.

Την θυμάμαι καλά εκείνη την εποχή γιατί ήμουνα μέσα σ'αυτούς μαζί με μερικούς άλλους που τώρα ΕΘΕΛΟΥΣΙΑ ΑΠΟΧΩΡΟΥΝΕ.

Ήταν η εποχή που γινόντουσαν ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ σε όλα τα είδη.

Ήταν η εποχή που το μαγαζί ήθελε στήριξη, διαφήμιση και πολύ-πολύ δουλειά.

Ήταν η εποχή που οι ψυχές όλων ήταν αθώες και άσπιλες.

Ήταν η εποχή που ΟΛΟΙ είμασταν πολύτιμοι και αναγκαίοι.

Όσον αφορά το ''ξεκίνημα από το μηδέν''

Δεν το βλέπω φίλε μου.

Όσο η συντονιστική ομάδα αποτελείται στην πλειοψηφία της από τέτοια άτομα είναι θέμα χρόνου να ξαναγίνει στραβή και να γίνουμε πάλι κώλος.

Προσωπικά δεν κάθομαι υπό τέτοιο ΚΑΘΕΣΤΩΣ και να νιώθω από την μια την σκιά του παρελθόντος πάνω από το κεφάλι μου και από την άλλη κανένα δείγμα καλής θέλησης από την πλευρά των διαχειριστών - συντονιστών.

Για μένα το mybike τελείωσε και όπως έχει χιλιοειπωθεί κρατάω τους φίλους μου και προχωράω παρακάτω.

Στην τελική...μικρό το κακό.

Να είστε όλοι καλά - να περνάτε ακόμα καλύτερα και να κάνετε πολλά πολλά χιλιόμετρα

Τροποποιήθηκε από τον Vito Varadero

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μιχαλη οτι γραφαμε εδω και 2 μερες το εκανες καλυτερα τωρα εσυ....

:clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:

Με εχεις καλυψει στα θεματα περι συντονισμου και ειδικα περι ΣΕΒΑΣΜΟΥ και οχι αλλης ΚΟΡΟΙΔΙΑΣ που ειναι το ποιο ΒΑΣΙΚΟ

Welcome back!

:_rock-on:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος ΨΥΧΗ Αλλος 7ης ΔΙΑΣΤΑΣΗΣ (.cc)

Δημοσιεύτηκε

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΜΙΧΑΛΗ

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΣΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ TFT ΟΘΟΝΕΣ.

ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΠΟΥ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΗΧΑ ΚΙΟΛΑΣ...

10000000 ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΜΙΧΑΛΗ.... ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΟΡΑΕΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΝΙ ΦΟΥΣΤΕΣ ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΕΜΕ , ΜΑΤΙΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΤΑΙ.

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΓΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΤΥΠΙΚΑ ΠΟΣΤ, ΚΑΝΤΕ ΜΕ BANIO DELETE, ΠΕΤΑΞΤΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΛΑΣΑ ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ , ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ.

ΑΠΛΑ ΕΝΙΩΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ...

ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΗΧΑΝΗ ΠΛΕΟΝ, ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕΡΙΚΟΙ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ.

ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΜΗΧΑΝΗ ΗΜΟΥΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ , ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ

ΜΙΧΑΛΗ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.....ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ ΣΟΥ..

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ , ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΠΑΦΗ , η ΦΙΛΙΑ , ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΙΣΙΑ...

CIAOOOOOO!!!!!!!!

FOREVER...

FROM LOCKHEART!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM KTM KTM KTM

Δημοσιεύτηκε

Καλημέρα σε όλους :D

Ως άνθρωπος που ενστερνίζεται την έννοια της φιλίας και κατ' επέκταση σέβεται, υπολογίζει και στηρίζει τους φίλους του σε δύσκολες και εύκολες, δυσάρεστες και ευχάριστες στιγμές (γι' αυτό είναι εξάλλου οι φίλοι) και γενικότερα σέβεται, υπολογίζει και στηρίζει πάνω από όλα τον άνθρωπο, ως οντότητα, θα ήθελα κι εγώ με τη σειρά μου να εκφράσω την αμέριστη συμπαράστασή μου προς το Μιχάλη.

Μπράβο σου Μιχάλη, :clapping2: που είχες το σθένος και το θάρρος (γιατί όχι και το θράσος, γιατί χρειάζεται κι αυτό) να "χτυπήσεις το χέρι σου στο τραπέζι", να ορθώσεις το ανάστημά σου και να πεις ελεύθερα, χωρίς φόβο και φυσικά χωρίς μάσκες και προσωπεία την άποψή σου, πάντα βέβαια τεκμηριωμένη και με παραδείγματα. Να ξέρεις πως εγώ προσωπικά είμαι στο πλευρό σου, όχι γιατί είμαι προκατηλημμένη :nono: απέναντι σε εκείνους τους ανθρώπους που σε έκριναν πριν σου ζητήσουν εξηγήσεις για τα λεγόμενά σου (δεν είχα ποτέ και δεν έχω να χωρίσω κάτι), αλλά γιατί ως απερχόμενο μέλος αυτού του forum που παρακολουθεί από τα παρασκήνια, πίσω από τις κουρτίνες, τα όσα συμβαίνουν από την ημέρα που αποχώρησα μέχρι και σήμερα αγανάκτησα με την άσχημη και προκλητική συμπεριφορά, που κατά καιρούς είναι διάχυτη, με τα υφάκια και τους ξιπασμένους χαρακτήρες. Φτάνει πια!! Έλεος!!

Εύχομαι σε όλους καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος!!

Υ.Γ. Μιχάλη μη φοβάσαι τίποτε, Sarevock and I είμαστε φίλοι σου και φυσικά είμαστε μαζί σου!!

:respekt:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda μαυροπούλι (1100cc) Shoei XR 1000

Δημοσιεύτηκε

+1

(λες να είμαι αυλικός;;;;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ρε* συ'mate δεν σε ξέρω (δεν με ξέρεις, υποφέρω & υποφέρεις!!!).

(* ας μην θεωρηθεί το "ρε" βρισιά)

Τουναντίον έχουμε και διαφορετικές απόψεις σε δάφορα θέματα!!!

Σε γενικές γραμμές με βρίσκει σύμφωνο το κείμενο σου, αλλά έχω μία ΤΕΡΑΣΤΙΑ απορεία...

Πως βρήκες το κουράγιο να γράψεις ΟΛΟ αυτό το κατεβατό (και σε τέτοιο ύφος, που θα ήσουν crystal clear)?

Εν ολίγης, εγώ έχω καταλήξει:

"Η ανονυμία του internet έχει δώσει όνομα σε όλους. Καθήκον/επιλογή μας είναι να μπορούμε να κρίνουμε και να διαλέγουμε."

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΒΡΕ ΚΕΦΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΙΩΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ

:2funny::2funny::2funny::2funny:

:P :P :P :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki Gsr 600 K7 Ducati Sport (classic) (1000cc)

Σωστότατος ο Μιχάλης...

(δε πιστεύω να φάω καμπάνα που λέω τη γνώμη μου... Οι μισοί που γράφουν σε αυτό το thread έχουν φάει πόδι...)

Εγώ θα κάνω κάτι άλλο...

Επειδή και εγώ είχα μια ψιλοδυσαρέσχεια απο μερικα κεφάλια (γιατι και εγώ σαν κεφάλι σε γειτονικό forum ακούω αυτούς που έχουν κάποια δυσαρέσεια με τα καμώματά μου) θα κάτσω και θα κρίνω αν πρίν τους διώξετε όλους όσους βρίσκετε αντίθετους, βάλετε λίιιιιιγο μυαλό απο τα λεγόμενά τους... Ποιός είμαι εγώ που θα σας κρίνω??? Μέλος είμαι. Μέλος σαν και όλα τα άλλα που τις τελευταίες μέρες του γυρίσαν τα άντερα απο την εικόνα που βλέπουν σε ένα ,κατα τα άλλα ωραίο forum... Περι λάθους ban κτλ δε θα μιλήσω... Δε μου πέφτει λόγος... Αυτά να τα κανονίσει ο admin και να πέσουν οι κατάλληλες κυρώσεις (να πέσουν όμως! Το ban δεν είναι αστείο πράγμα...)

Φιλικά πάντα!

Τροποποιήθηκε από τον Gi_4ce!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR 1400 Shoei X-Eleven Angelina Jolie (300000cc)

Δημοσιεύτηκε

Ας κάνει ο καθένας την αυτοκρίτική του. Ο BikersOnly την άρχισε. Ας ακολουθήσουν και οι "αλλοι". Έστω και σιωπηρά. Και μπράβο σου BikersOnly. Ετσι για να θυμούντε οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.