Sarevock

Η απαντηση στον Dik...

153 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Kawasaki ZZR 1400 Shoei X-Eleven Angelina Jolie (300000cc)

Δημοσιεύτηκε

AINTE ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!1ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΞΥΔΙ!!!!!!!!!

:angry::angry:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

Μιας και τα είπαμε ολοι ας τα πω σε ενα... 'συμφορουμιτη'.. :lac:

Ας κρατήσω λιγο επίπεδο μη γίνω δηλαδή S_DRIFT … κόσμιος κάφρος!

Και ξεκινάω οπως άρχισες.. μα τοσο κόμπλεξ? τοσο ρόμπα? τετοια ειρωνεία?

Αντε ρε γμτ να πω εγω ειμαι και 28 παει στο διαολο, ειναι αντρες που στα 28 ειναι ώριμοι, αλλοι ακομα παιδια, αλλοι τωρα ωριμάζουν σιγα-σιγα νταξ το καταλαβαίνω,

εγω στο κατω-κατω εχω και μια τρελα παραπανω.

Εσυ? που πατας τα 50 ??? Ενας ανθρωπος που υπο φυσιολογικές συνθήκες περιμενεις να ακουσεις κατι σοβαρο αρχιζει τις ειρωνείες και τις λ@λ@κιες και εχεις την εντύπωση οτι πισω απο το πληκτρολόγιο κάθεται μικρο παιδι?

ΤΟΣΗ ΕΙΡΩΝΕΙΑ?

ΤΟΣΗ ΚΑΚΙΑ?

ΤΟΣΗ ΖΗΛΕΙΑ?

ΤΕΤΟΙΟΣ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ?

Παντου να χωθεις και να ριξεις τη χολη σου, τι θες να αποδειξεις?

Ότι εισαι έξυπνος?

Τι δεν καταλαβαίνω.

Πολυ ευχαριστως να το καταλαβαινα αν ήσουν 12-13 ετων.

Και επειδη κανονικά επρεπε να πω "για να ερθω στο επιπεδο σου" δυστυχώς θα πω "για να ΜΗΝ πεσω στο επιπεδο σου" απαντησε αν θελεις και οχι με 45,000 " εισαγωγικα" και 35 εικονιδια χαιρετουρες!!!

(καταντάει κουραστικό αλλα μη το πεις σε κανεναν, μεταξυ μας αυτα)

Αν εχεις κολλήσει στο τοτε

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=1090&st=30#

ειναι πραγματικα προβλημα σου και πιστευω οτι δεν το ειπα για να σε θίξω... αλλα πουυυυυυυ να το καταλαβεις!

Ναι εσένα λεω Black-Hawk Τοοοοοοοοση ωρα.

:bye:

(Tο κατοσταρικο, στην ταμια, διπλα στην εξοδο.. )

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

(Tο κατοσταρικο, στην ταμια, διπλα στην εξοδο.. )

Συνηθως σοβαρες απαντησεις περιμενεις απο σοβαρους ανθρωπους... :2funny:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

AKOMA ??????

:_boredom::_boredom::_boredom:

:_boredom::_boredom::_boredom:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda VFR VTec, XR650 HJC HQ-1 Carbon

Δημοσιεύτηκε

Τι ακόμα; :huh:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR 600F6 Honda CBR 1000 RR (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Να στο πω εγω Στάθη για να το καταλάβεις τι εννοεί.

Ακόμα να τη κάνουμε απο δω μέσα εννοεί προφανώς κάποια άτομα που μέσα σ αυτά είμαι και εγω.

Μην ανυσηχείς γιώργο θα φυγουμε.Εγω είπα το τελευταίο μου πόστ θα έχει γίνει το αργότερο μέχρι τη παρασκευή.

Μια 2 μερούλες υπομονή ακόμα.

Αν και δε κατάλαβα βέβαια τι ζόρι τραβάς αλλά τέσπα δε θα μπω στον κόπο να τ ανακαλύψω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB400SF

Δημοσιεύτηκε

δεν νομίζω πως ρωτάει αυτό ο γιώργης

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda μαυροπούλι (1100cc) Shoei XR 1000

Δημοσιεύτηκε

αλλά;;;

τι ρωτά;;;;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ακόμα εδώ κάθεστε;

...............................

Έχει καινούργιο επεισόδιο με το Χαρίλαο!!!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB400SF

Δημοσιεύτηκε

αλλά;;;

τι ρωτά;;;;

αμάν ρε πουρκουά όλα στο πιάτο τα θέλεις

πΑΕνε και δες μήνυμα #110 του ιδίου συντάκτου εντός του ιδίου μπινελικοτοπικίου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB400SF

Δημοσιεύτηκε

Ακόμα εδώ κάθεστε;

Έχει καινούργιο επεισόδιο με το Χαρίλαο!!!!!!!

άσε το έχω βάλει να το γράψει το βίντεο

παρακολουθώ εδώ live τα τεκταινόμενα :boxing:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ελπίζω να ρωτάει οτι "ακόμη δεν ξεθυμάνατε ρε παιδιά?"

Δωστε τόπο στη οργη τελικά. Αμάν πια. Σε Forum για μοτοσυκλέτες είμαστε ρε γ@μ...

Μια παρέα είμαστε. Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα....

Μετα λύπης μου βλέπω να χαλάνε φιλιές ανθρώπων που τους ένωνε ενα πράγμα...

Η ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ

Χθες καθόμουν σε ενα ιντερνετ καφέ και με ρωτούσε ενα παιδί δίπλα τι site είναι αυτό?

(Παλιός μηχανόβιος που έτρεχε σε αγώνες συμπτωματικά). Τι να του έλεγα? Οτι είναι ενα site που κοιτάν πως θα την πει ο ένας στον άλλον? ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Τσαντάκιδες κάνκουροι αλήτες και όπως μας λένε οι διάφοροι κλειστόμυαλοι που δεν ξέρουν πως είναι να σε χτυπάει ο αέρας στο στήθος και να γεύεσαι τον αέρα την βροχή και ότι δεν μπορούν να κάνουν οι "αυτοκινητάκιδες"όπως λέει και ο ΑΛΧ στον Χαρίλαο. Διαβάστε το τελευταίο επισόδιο του Χαρίλαου στην αρχή και θα καταλάβεται πολλά..... Εγώ είμαι πωλητής. Κάνω 50.000 με 80.000 τον χρόνο. Αλλά όταν κατεβαίνω στο πάρκινκ με το κράνος και βλέπω το Vara μου ξεχνάω δρόμους, πελάτες, λογαριασμούς, και όλα αυτά που έχω καθημερινά και λέω μέσα μου ... τώρα καβαλάω το μωρό μου και στα @ρχ... όλα. Δεν νιώθεται το ίδιο? Σας νοιάζει ποιος ειναι συντονιστής και ποιός διαχειριστής? Εμένα στα @ρχ.....

Όπως αισθάνομαι όταν βλέπω την μηχανή μου όταν κατεβαίνω στο πάρκινκ έτσι αισθάνομαι και όταν πατάω σύνδεση στο site. Θα μπώ, θα γελάσω, θα την πώ, θα μου την πούνε, θα διαβάσω απόψεις, και θα μάθω πράγματα που δεν ξέρω. Παράδειγμα ρωτήστε τον morfea. Μπήκα εκεί που γράφανε για τα V-strom και θα τα έκανα πουτ@...... Για να γελάσουμε πάντα. Τι δηλαδή θα πλακώθω με τον Carlos τον City και τον Gazoφωνια ή τον Morfea επειδή εχουν V-strom?? Πλάκα κάνουμε...

(Αν και θα ήθελα να εξαφανηστούν τα V-Strom απο τον χάρτη... Εξαπλώνονται τα γ@μ.... υπογείως σαν την πανούκλα και θέλουν να μας κατακτήσουν) :_zeppelin::_zeppelin::_zeppelin::2funny::2funny::2funny:

:uglystupid2::uglystupid2::uglystupid2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

αμάν ρε πουρκουά όλα στο πιάτο τα θέλεις

πΑΕνε και δες μήνυμα #110 του ιδίου συντάκτου εντός του ιδίου μπινελικοτοπικίου

πΑΕνε και δες ΕΠΙΣΗΣ μήνυμα #83 του ιδίου συντάκτου εντός του ιδίου μπινελικοτοπικίου

:_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R 1200GS ADV Αλλος

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

ντομους....κανε εμβόλιο για να μην κολήσεις βεστρομίτιδα....!!!!χεχεχε :P

καλα τα είπες ,πιστευω πως τραβηξε πολύ αυτο το τοπικ και ειναι κριμα να χαλάμε τις καρδίες μας...οποιος θέλει ας φυγει οποιος θέλει ας μεινει κανενα φορουμ δεν εξαρτατε απο κανενα μορφεα gdevelek city Κλπ....

ειναι ολοι μελη και λενε το μακρυ και το κοντό τους απλα τα μπινελίκια δεν χρειαζοντε....δοξα το Θεο η Ελληνική γλωσσα εχει μεγαλο λεξιλόγιο....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ.....ΑΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...

Τροποποιήθηκε από τον morfeas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ντομους....κανε εμβόλιο για να μην κολήσεις βεστρομίτιδα....!!!!χεχεχε :P

Έχω κάνει τα σχετικά.... Τώρα ψάχνω τον Carlos η τον City ή τον Gazeroti να τους πάρω ενα φλάς απο την μηχανή για να καρφώνω καρφίτσες κλπ.... :vampire::spiteful:

Δεν γλυτώνετε με τίποτα v-stromακιδες!!!!!!!!!!!!!!!!! :uglystupid2::uglystupid2:

Θα σας κυνηγάω μέχρι να φωνάξετε :help::help:

Κάτσε να αρχίσει η έποχη του κυνηγιού να σας πώ εγώ :hunter::hunter::hunter:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R 1200GS ADV Αλλος

Δημοσιεύτηκε

:swear: ΟΥ ΟΥ ΟΥ DOMUS GO HOME...ANTICHRIST OYOY ΒΕΛΖΕΒΟΥΛ......

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

.....Είμαστε πολύ λίγοι για να αναλωνόμαστε με τέτοια θέματα όπως το θέμα που έχει ανοίξει εδώ……

Το ότι στους εκατοντάδες χιλιάδων μοτοσικλέτες υπάρχουν και μερικές χιλιάδες ή εκατοντάδες που διαθέτουν το χρόνο τους μέσα σε ένα φόρουμ για να ανταλλάξουν γνώμες , να μεταδώσουν γνώσεις , να μοιραστούν εμπειρίες , να προβληματιστούν , να κάνουμε την πλάκα μας , να γνωριστούμε , να πάμε κάνα ταξιδάκι παρέα , ακόμα και να τσακωθούν δεν πρέπει να μας διαφεύγει ….είναι το δάσος ….και εδώ μέσα σε αυτό το θέμα ασχολούμαστε με το δέντρο …….....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ.....ΑΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο paramedicgf

Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ

:_hi::_hi::_hi:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fazer

Δημοσιεύτηκε

Δεν πατε καλα ρε....παραπεμπετε με link για πραγματα που εγιναν ποσους μηνες πριν η και περισυ ακομα??

Ξεκκοληστε!!!!

Μανιατικα τα κρατατε βρε παιδια?? Η ζωη ειναι μικρη για μιση...αφηστε τα να πανε στο διαολο....

Αυτη την στιγμη βλεπετε μονο αυτα που σας χωριζουν.....δειτε ομως και ολα αυτα που μας ενωνουν....και πανω απο ολα η αγαπη μας για την μοτοσυκλετα!!

Αξιζει νομιζω για αυτην να κανουμε ολοι μια προσπαθεια....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αξιζει νομιζω για αυτην να κανουμε ολοι μια προσπαθεια....

ΟΛΟΙ όμως φίλε

Το όλοι σημαίνει , ακούω , συμφωνώ , διαφωνώ, συζητάω , αποδέχομαι , απορρίπτω , με διάλογο , Επιχειρήματα ΚΑΙ με ΧΡΥΣΕΣ ΤΟΜΕΣ …!!!

Και ΟΧΙ άμα δεν περάσει το δικό μου ………σας τα σέρνω , σας βρίζω και σας λέω φεύγω …..και άμα φύγω ..ξαναγυρνάω σας βρίζω και ξανά φεύγω ….και πάλι εδώ είμαι και σας την λέω όλους εσάς που μένετε ,,,είστε μ@λ@κες …και ξανά φεύγω ….και …και ….και …..και τελειωμό δεν έχει …..

ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ «Αξίζει νομίζω για αυτήν να κάνουμε ΟΛΟΙ μια προσπάθεια....»

ΑΛΛΙΩΣ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ... :_boredom::_boredom::_boredom::_boredom:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha YZF Kawasaki ZZR (1400cc)

Δημοσιεύτηκε

Ερωτηση νεοπα/ασχετου...

Γιατι καποιος που θελει να φυγει απο ενα φορουμ πρεπει να το γραψει με γραμματα τυπου HOLLYWOOD??? Και αλλοι 300 (χωρις τον Λεωνιδα) απο κατω να σφαζονται?? Μηηηηη φευγεεεεειιιιιιιςςςςς ΚΩΩΩΩΤΤΤΤΣΣΣΣΣΣΟΟΟΟΟ ΜΜΜΜΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!! Καντηνα ρεεεεεε!!!! Ας φυγουν και αλλοι 20 μαζι σου ρεεεε....

Ποτε δεν το καταλαβα αυτο και σε ολα τα φορουμ υπαρχουν ανθρωποι που διατυμπανιζουν την αποχωρηση τους... Δεν σου αρεσει κατι?? Οκ φυγε ηρεμα και ωραια... Δεν χρειαζεται να το κανεις σηριαλ...

Και αλλη μια ερωτηση και συγγνωμη κιολας γιατι δεν γραφω και πολυ... Αυτο το "φλωροι του bikenet" που γρφτηκε καποιες σελιδες πιο πισω ισχυει?? Εχει γραφτει δηλαδη πουθενα?? Γιατι αν ναι εκτος απο μερικα πολυ σοβαρα κρασαρισματα που ειχε το bikenet τετοια περιστατικα δεν εχουν παρατηρηθει εκει στα τοσα χρονια λειτουργιας του... Μαλλον ομως επειδη ειναι φλωροι εκει και δεν τους τρεχει η τεστοστερονη απο τα μπατζακια...

Παιδια αλλο πραγμα τα forum (οποιο κι αν ειναι αυτο) και αλλο πραγμα η ζωη... Μην μπαινετε ΤΟΣΟ πολυ μεσα στο MATRIX...

Σταυρο (barchman) στα ειχα πει απο κοντα αγορινα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda VFR VTec, XR650 HJC HQ-1 Carbon

Δημοσιεύτηκε

Και αλλη μια ερωτηση και συγγνωμη κιολας γιατι δεν γραφω και πολυ... Αυτο το "φλωροι του bikenet" που γρφτηκε καποιες σελιδες πιο πισω ισχυει?? Εχει γραφτει δηλαδη πουθενα??

ZouZouRa, εγώ το έγραψα αυτό με τους φλώρους του bikenet.

Στην ερώτηση σου, όχι δεν έχει γραφεί πουθενά, ούτε καν ειπωθεί. Αν διαβάσεις το ποστ μου, θα δεις ότι αναφέρεται σε μια υποθετική, κοινωνικά διαταραγμένη προσωπικότητα, που βλέπει παντού εχθρούς. Μου φάνηκε καλή εικόνα για να περιγράψω αυτόν τον τύπο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R nineT Ducati MONSTER 1100

Δημοσιεύτηκε

Με λύπη βλέπω οτι η κατάσταση έχει ξεφύγει πολύ .Καταρχήν δεν είναι καθόλου σωστό να κατηγορούμε τον φίλο για κερδοσκοπία (μπλουζάκια κ.λ.π) στο φινάλε φινάλε όποιος ήθελε τα αγόραζε εγώ το βλέπω αυτό σαν ευκαιρία για να ειπωθεί μια κακιούλα και πιστεύω ότι τα άτομα τα οποία την εκφράσανε θα έπρεπε απο ευθυξία και μόνο να υποχωρήσουν απο μόνα τους . Απο την άλλη το φόρουμ μπορεί να δημιουργήθηκε απο κάποιους αλλά αποτελεί πνευματική ιδιοκτησία όλων όσων γράφουν εδω μέσα σεβόμενοι όμως τους όρους που έχουν τεθεί απο τους δημιουργούς του.

Δεν είναι σωστό να βγαίνει ό διαχειριστής του φόρουμ και να λέει έχω γραμμένους στα @@@ όσους δεν σας αρέσει και να πάτε αλλού αυτό δείχνει άγονο, υπέρμετρο εγωισμό και κακό φρασεολόγιο υπο το κράτος του θυμού απο έναν άνθρωπο ο οποίος δουλειά του είναι ο ομαλός τρόπος λειτουργείας του φόρουμ με σεβασμό στην προσωπικότητα του άλλου ακόμη και εάν αυτή διακατέχεται απο διαφορετικότητα.

Εμένα με πείραξε κατα καιρούς η ιδεολογία που εκφράστηκε εδώ μέσα και σιωπηλά την έκανα αλλά συνέχισα να παρακολουθώ τα τεκταινόμενα διότι υπάρχει πιστεύω καλή ποιότητα εδώ μέσα η οποία χάνεται μεσα στην υπερφηαλία και δεν πέρασε λεπτό απο το μυαλό μου ότι ο δημιουργός του φόρουμ με έχει γραμμένο στα @@ διότι εάν είναι έτσι τα πράγματα τότε λυπάμαι για τον χρόνο που έχασα.

Οσο αφορα τα ιστορικά μέλη τα οποία θέλουν να αποχωρήσουν ας το σκεφτούνε καλύτερα αλλά το τραβάτε με και παρακαλέστε με καταντά γελοίο εδώ στο φινάλε βρισκόμαστε διότι αγαπάμε τις μηχανές κακιουλες και κουτσομπολιά αφήστε τα για την κα Κατίνα στην γειτονιά

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM lc4 640 KTM SMR (560cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

stin arxi eixe poly plaka, twra arxisan oi filosofies kai ta peri symfiliwsis..

kseneraaaa

paw pisw ston pyrgo mou, ante tou xronou pali :vampire:

Τροποποιήθηκε από τον katemis

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

AKOMA ?????

:_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha BT1100 Bulldog Carpe H 30 (0cc)

Δημοσιεύτηκε

Σκέφτηκα να ξαναθυμηθούμε κάτι που ΙΣΩΣ έχουμε ξεχάσει.

Από τα καλύτερα θέματα που έχουν δημοσιευθεί:

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=5681

Δεν πάει και τόσο πολύς καιρός, πια...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση