Sarevock

Η απαντηση στον Dik...

153 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

Τι να κανΟμε GFiotakis γεννηθηκαν πολλα ερωτηματα, να μη τα απαντησουμε?

Θα σας αδειασουμε την γωνια μην αγχωνεστε :P

ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΓΑΠΗΤΕ …….ΑΠΛΑ …… :_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Αυτοί που αποχώρησαν είναι κυρίως οι θιγμένοι και μιας και κάποιους τους γνωρίζω καλά, μπορώ να πω πως είναι και συναισθηματίες.

Ποιοι ειπες Κωστα;.... :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: :P Ειναι και αισθηματιες ε;...

Τιμη και δοξα στον s-drift γιατι κατα τη γνωμη μου ειπε αυτο που γουσταρε και ειναι "Κυριος" επωμιζομενος την ευθυνη των πραξεων του...Του βγαζω το καπελο...Ετσι ειναι :_hi: Μπαινω τα λεω και αναλαμβανω τις ευθυνες μου...οποιες κι αν ειναι... :thumbsup1: Κατι αλλοι που μυξοκλαιγονταν ανεκαθεν με ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΣΗ το σημερινο...Τι ειπες Κωστα;;;;;Ειναι και αισθηματιες;....Αποχωρησαν;......ΠΟΙΟΙ;;;;; :victory::victory: Και καλα ο Τριανταφυλλος...εχουμε πει και εκατο κουβεντες και μενει στις αποψεις του...γουσταρει και τα λεει...δεν θα το σχολιασω...εμ εκεινοι οι αλλοι... :yawn::yawn::yawn::yawn::yawn::yawn::yawn::yawn: Τα εχουμε ξανακουσει..."Μια φορα κι ενα καιρο"...οταν δεν ΜΠΟΡΕΙΣ να εισαι στο κεντρο του κοσμου με την ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ,τοτε ψαχνεις αλλους τροπους... :yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:Να πω και ονοματα;;;;Χρειαζεται....;;;

Τροποποιήθηκε από τον Athos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC8 KTM LC8 (942cc)

Δημοσιεύτηκε

Και δέ λές?Μιάς και θέλετε όλοι να δώσετε συνέχεια στο θέμα..εμπρός λοιπόν καλό μου τεφτέρι άνοιξε και κατονόμαζε! :2guns: SHOOT EM ALL

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR 1400 Shoei X-Eleven Angelina Jolie (300000cc)

Καλά είναι να λέγονται για να υπάρχει εκτόνωση, γιατί βλέπω ότι συγκεντρώθηκαν πολλά μέσα στα εσώψυχα ορισμένων, καλώς η κακώς, αλλά και για να υπάρχουν θετικά αποτελέσματα. Αν είναι να παίρνουμε τον μπούλο είτε μόνοι μας (γιατί νιώθουνε προσβεβλημένοι) είτε από άλλους (για σοβαρούς λόγους)δεν συμφέρει κανέναν μας και ειδικά το ΜΒ. Έτσι προσωπικά πιστεύω. Τώρα περί "πολέμου" και αντιλήψεων του στυλ " όποιος γουστάρει κάθεται να γράφεί, για να γράφει ή αλλιώς τον μπούλο διαφωνώ" . Ακούστηκε και αυτό. Περί μαθημάτων και σεμιναρίων των κανόνων που κάποιοι ξαναπροβάλουνε ας τα διαβάσουν πρώτοι αυτοί και να τα εμπεδώσουν. ΄Οπως και αυτοι που εσκεμένα ή άθελα τουσ προσβάλουν με τα λεγόμενα τουσ το φορουμ, τους συνομιλητες του και γενικά τα μέλη του.Αυτοί αν θέλουν κάποιον να πούν "μαλακα" ή όλα τα παράγωγα του , όταν σηκωθούν το πρωί ας κοιταχτούν στο καθρέπτη και να μιλήσουν έτσι στον εαυτό τους. Το θέμα πρέπει να λήξει εδώ. Είτε "σιωπηρά" (με Π.Μ) είτε φανερά. Δεν είμαι της άποψης που ακούστηκε πως "οι τσαμπουκάδες να έρθουν να τα πουν από κοντά" ή " να σε κοιτώ στα μάτια" και τα σχετικά γιατί τα θεωρώ λ@μ@κιες και κουραδόμαγκες αυτούς που τα πιστεύουν. Αν υπάρχει κάποια συνάντηση, θα πρέπει να είναι με την μορφή που αρμόζει σε ένα φόρουμ με πολλά μέλη και φυσικά με το σεβασμό που αρμόζει. Με επάρσεις σημαιών και αλαλαγμούς δεν γίνετε τίποτα. Μόνο περισσότερο έχθρα δημιουργείται. Λοιπόν επειδή κουραστικά με αυτό το θέμα προτείνω συγκρότηση δυνάμεων (ψυχικών) ένωση και έμφαση σε αυτά που μας ενώνουν και όχι σε αυτά που μας χωρίζουν. Ειρήνη λοιπόν . Και ας αφήσουμε το πνεύμα των Χριστουγέννων να μπει μέσα μας και ο καθένας να κάνει ΣΩΣΤΑ την αυτοκρίτική του.

Τροποποιήθηκε από τον veligekas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R 1200 GS LC

Δημοσιεύτηκε

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΥΤΟ !! ΟΚ??

ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΑΝ ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!

ΑΜΑΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ...ΑΝΤΕ..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR 1400 Shoei X-Eleven Angelina Jolie (300000cc)

Δημοσιεύτηκε

Συμφωνώ απόλυτα . have mercy!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki Hayabusa Ducati 1098 (1098cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγω θα αποχωρησω απο το φορουμ διοτι δεν ανεχομαι απο κανενα να με πει αυλικο η οποια αλλη μαλακια του κατεβει ειμαι αρκετα μεγαλος για να το καταπιω.Μαζι με τα +1 γραφουμε και την γνωμη μας αγαπητε Dik,και οχι φιλε μου δεν παω σε αλλο φορουμ αρκετα φορουμιαστικα.ride 4life συγνωμη δεν μπορω να μεινω αλλο εδω .Παντα ορθιοι ολοι και προσοχη στους δρομους.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda VARADERO ABS (1000cc) Honda VARADERO ABS (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Ειδικα τωρα που φευγουν ¨βασικοι ανταγωνιστες"...ε Κωστα;αυτο εννοεις ή ειμαι σε αλλο πνευμα και δεν σε καταλαβα;...¨η μηπως ειχες ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΕΙΣ εν καιρω και τωρα σου βγαινουν;...Εγω εδω ειμαι(και θα ειμαι ΦΥΣΙΚΑ)και οτιδηποτε μπορω να σε βοηθησω θα το κανω...ΜΠΕΣΑ ομως... :)

Υ.Γ.+1 post... :_rock-on:

Δεν μίλησα εγώ για ''ανταγωνιστές'' Συ είπας.

Λες να ήθελα να μιλήσω τόσο καιρό και να μην μπορούσα και τώρα βρήκα την ευκαιρία;

αυτό καταλαβαίνω από τα γραφόμενα σου.

Μιλας για μπέσα; Γιατί; Έγινε κάτι χωρίς μπέσα;

Αυτο δειχνει την αγωγη σας,την σοβαροτητα σας, ή το επιπεδο σας?Γιατι απ οτι με εχει μαθει η ζωη,ο σοβαρος ανθρωπος,αυτος που εχει μια αγωγη και ενα επιπεδο δεν συμπεριφερεται ετσι.

....ή μηπως απλα βγηκε στην επιφανεια ο πραγματικος σας εαυτος?Αυτος που τοσο καιρο κρυβετε με τα χαχαχα και τα χαχαχου.

Τετοια χολη και τετοια εχθρα ειχα χρονια να δω!!!!(και με τι αφορμη κιολας?)

Και λυπαμαι πραγματικα που για καποιους ειχα σχηματισει αριστη γνωμη.Μου απεδειξαν ποσο λαθος ειχα κανει τελικα.

Δεν μπορώ να σε καταλάβω με τίποτα ρε συ Αλέξη.

Καταρχήν μαθήματα αγωνής, σοβαρότητας και επιπέδου δεν νομιίζω ότι δίνοται από μοτοσικλετιστικά forum αλλά από την οικογένεια και το σχολείο.

Ούτε ο ρόλος σου εδώ είναι για να κάνεις τέτοιες συστάσεις-νουθεσίες κουνόντας επιδεικτικά το δάχτυλο.

Αν συμπεριλαμβάνεις κι εμένα (τυπικό είναι το ΑΝ) μέσα σ'αυτές τις συμπεριφορές, τότε λυπάμαι διπλά.

Λυπάμαι γιατί δείχνει να περίμενες να τεστάρεις συμπεριφορές μέσα από μια ένταση.

Ε τι να κάνουμε ρε Αλέξη. Είμαι τυπάκι που τα λέει και δεν κατεβάζω το κεφάλι επειδή θα με κάνει ντα ο δάσκαλος.

Μη σε κουράζω άλλο. Είναι απλά τα πράγματα.

Θίχτηκα σε προσωπικό επίπεδο δεν άνοιξε μύτη γι'αυτό, και αυτό είναι όλο. Τώρα όλα τα υπόλοιπα είναι για εσωτερική κατανάλωση

Ποιοι ειπες Κωστα;.... :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: :P Ειναι και αισθηματιες ε;...

Τιμη και δοξα στον s-drift γιατι κατα τη γνωμη μου ειπε αυτο που γουσταρε και ειναι "Κυριος" επωμιζομενος την ευθυνη των πραξεων του...Του βγαζω το καπελο...Ετσι ειναι :_hi: Μπαινω τα λεω και αναλαμβανω τις ευθυνες μου...οποιες κι αν ειναι... :thumbsup1: Κατι αλλοι που μυξοκλαιγονταν ανεκαθεν με ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΣΗ το σημερινο...Τι ειπες Κωστα;;;;;Ειναι και αισθηματιες;....Αποχωρησαν;......ΠΟΙΟΙ;;;;; :victory::victory: Και καλα ο Τριανταφυλλος...εχουμε πει και εκατο κουβεντες και μενει στις αποψεις του...γουσταρει και τα λεει...δεν θα το σχολιασω...εμ εκεινοι οι αλλοι... :yawn::yawn::yawn::yawn::yawn::yawn::yawn::yawn: Τα εχουμε ξανακουσει..."Μια φορα κι ενα καιρο"...οταν δεν ΜΠΟΡΕΙΣ να εισαι στο κεντρο του κοσμου με την ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ,τοτε ψαχνεις αλλους τροπους... :yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:Να πω και ονοματα;;;;Χρειαζεται....;;;

Ναι χρειάζεται, γιατί μέχρι τώρα μιλάμε με ονόματα.

Λοιπόν.

Μετά από όλα αυτά κάνω έναν μικρό απολογισμό.

Δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει αν θα μπαναριστώ ή όχι.

Αυτό που ξέρω είναι ότι η χθεσινή και σημερινή κουβέντα ήταν ένα crash test για το mybike και τα μέλη του.

Άντεξε (σιγά μη δεν άντεχε :) ) και μέσα από αυτές τις ατέλειωτες σελίδες βγήκανε συμπεράσματα.

Πολλά συμπεράσματα.

Η τοποθέτηση του Γιώργου (City) με καλύπτει απόλυτα και την επικροτώ.

Άλλοι μιλήσανε για καραβανάδες, για ανταγωνιστές, για τυπάκια, για μυξοκλάματα κτλ

Είναι να τρελένεσαι δηλαδή. Δεν μπορώ να καταλάβω ποιος ο λόγος να ειπωθούνε όλα αυτά από ΜΗ ΑΡΜΟΔΙΑ άτομα και κυρίως ΑΣΧΕΤΑ με το θέμα.

Άλλα έτσι είναι να μιλήσουμε για να μιλήσουμε να μαζέψουμε κανά Post για το βραβείο στο τέλος της χρονιάς.

Ή μήπως δεν είναι έτσι;

Επίσης αυτό που δεν κατάλαβα και θα ήθελα εξηγήσεις από τον Dik είναι αυτό που είπε χθες το βράδυ.

Ότι δεν έχω άλλο κανονάκι...

Τι ήταν τόσο τραγικό που έγινε από πλευράς μου και μου φύγανε όλα τα.....''κανονάκια''

Η ''απειλές'' μου στον ''πτυχιούχο''. Σιγά τις απειλές. Και στην τελική κανείς δεν μπήκε στην διαδικασία ΤΙ ΣΚΑΤΑ ήταν αυτό που αναγκάσαι τον ΠΛΕΟΝ ΗΡΕΜΟ άνθρωπο να συμπεριφερθεί έτσι.

Τι έγινε δηλαδή; καύλωσα ένα πρωι και είπα να τα βάλω με 2-3 για να εκτονωθώ;

Όλοι έχουμε αντοχές και ανοχές.

Όπως ο Dik χθες το βράδυ αποφάσισε να κλειδώσει ένα topic λόγω της εξουσιοδήτησης που έχει γιατί πολύ απλά είχε ξεπεράσει τις ανοχές του και ήθελε να προφυλάξει το forum, έτσι κι εγώ ξεπέρασα τις ανοχές μου κάποια στιγμή και προέβειν σε ''απειλές''

Το χέσαμε το θέμα. Νομίζω ότι τέτοιες εντάσεις ασχέτου αποτελέσματος περισσότερο καλό μας κάνουν παρά κακό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR (600cc)

Δημοσιεύτηκε

Εγω θα αποχωρησω απο το φορουμ διοτι δεν ανεχομαι απο κανενα να με πει αυλικο η οποια αλλη μαλακια του κατεβει ειμαι αρκετα μεγαλος για να το καταπιω.Μαζι με τα +1 γραφουμε και την γνωμη μας αγαπητε Dik,και οχι φιλε μου δεν παω σε αλλο φορουμ αρκετα φορουμιαστικα.ride 4life συγνωμη δεν μπορω να μεινω αλλο εδω .Παντα ορθιοι ολοι και προσοχη στους δρομους.

Επιλογη σου φιλε μου...ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥΤΟ ΟΜΩΣ...Σιγουρα υπαρχουν και πολλα θετικα μεσα σε ολο το πανικο...Εμενα με χαλαει η παρουσα κατασταση και πραγματικα θα ηθελα να σταματησω να γραφωωωωω.αλλα ειναι μια συνηθεια που δεν μπορω να κοψω γιατι το ποναω το MY BIKE

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΓΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟΣ ΝΤΟΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΑΠΟΧΩΡΟΥΝ .....????

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ........

ΕΦΥΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ???????????????????????????????????

:_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom:

:_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom:

ΑΚΟΜΑ ?????

:_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom:

Τροποποιήθηκε από τον GFiotakis

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC8 KTM LC8 (942cc)

Ένας απο τους λόγους που σταμάτησα τόσο καιρό να γράφω εγώ και κάποια άλλα μέλη είναι ότι πλέον τα θέματα έπαιρναν κάθε φορά στύλ προσωπικής διαμάχης και ανεξέλεγκτης κόντρας μεταξύ mybikerμιανών.

Το ύφος ,το στύλ μερικών γίνεται παρεξηγήσιμο πολλές φορές.Κάποιοι έχουν την τάδε γνώμη για κάτι κάποιοι άλλοι διαφορετική.

Ντέ και καλά με το ζόρι να δεχθώ εγώ γνώμη κάποιου άλλου πέρα απο τα δεδομένα τα δικά μου και τα πιστεύω μου δε θα μου τα περάσει κανένας με το ζόρι παπάδες να κάνει.

Απο κει και πέρα όλοι παραιτούνται και ωθούνται οι κουβέντες συνεχώς σε λόγια ακραία και καταστρέφουμε κάτι που αρκετοί ΜΟΧΘΗΣΑΜΕ στο παρελθόν να φτιάξουμε.

Και ναί θα πάρω θέση γιατί δε γουστάρω πλέον να γυρνάω πώς και πώς απτη δουλειά μου η ότι και νάχω κάνει και να βλέπω τα ίδια και τα ίδια συνεχώς κόντρες στις κόντρες.

Στην τελική χέστηκα και για το υφάκι ΕΓΩ BANNARW οποιον γουστάρω γιατί έχω τον τίτλο του κυρίου BANNARISTI η του τάδε.

Που πήγαν οι καλοί μας οι συντάκτες???ΠΟΥ???τους έφαγε η μαρμάγκα???

Ότι γίνεται εδω μέσα πρέπει να αναγνωρίζεται.

Βαλαμε τα μάτ πάνω απτο κεφάλι μας γκλόμπ και δώστου.(Δε θίγω κανένα μιλάω γενικά για αυτούς που εγω είμαι και noone else around κι έτσι να ούμε..)

Καταλήγω στο συμπέρασμα και σκεφτείτε το όλοι όσοι διαβάσεε γιατί κρίνω είναι το πιο σωστό κατ εμέ"

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΤΑΚΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΠΩς ΑΡΜΟΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ.Έτσι θέλετε να γίνει,αφού σε κάθε πόστ πλακώνεστε στεγνά και τα θέματα αμαυρώνονται απτο πουθενά.ΚΡΙΜΑ ΚΥΡΙΟΙ.

Αυτα προς το παρόν,για να μπορούν όλοι να συμμετέχουν,για να μην κράζονται οι συντονιστές-διαχειριστές οι όποιοι άλλοι,για να μη φεύγουν μέλη απο μόνα τους επειδή δε δικαιώθηκαν τα έργα τους και η προσφορά τους και γιατί εδώ δεν είναι μπουρδέλο.ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ.

Βρείτε τη χρυσή τομή αν τα καταφέρετε βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια λυπάμαι που συνεχώς καταντά έτσι και κρίμα για τόσα μέλη που θέλουν να δώσουν και παίρνουν τα@@ μου.

Όλοι έχουν τα δίκια τους αλλά όλοι έχουν και τα όρια τους.Λυπάμαι που δεν έχω γνωρίσει τόσο καιρό μέλη αλλά όσους έχω προλάβει χαίρομαι γιατί όλοι έχουν το χαρακτήρα τους τις προσωπικότητές τους και κανένας μα κανένας δεν είναι χαμένο κορμί.

Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ

Τροποποιήθηκε από τον paramedicgf

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Multistrada Ολες ! ! !

Δημοσιεύτηκε

Ωραια !!!!!

Τωρα που ολα εγιναν οπως εγιναν δηλαδη κολος,μπορει ο Dik,να ονομασει ποιους θεωρει αυλικους?

Και γενικοτερα ολα αυτα που ειπε σε ποιους ακριβως αναφερετε?

Επισης μια επισημανση ρε φιλαρακο τα forum δημιουργουνται απο καποιον η' καποιους διατηρουνται ομως απο τα μελη τους, αν τα προσελκησουν,δεν μπορει να βγαινει κανενας και να λεει σας εχω γραμενους και αμα σας αρεσει!

Κατ' αυτον το τροπο οποιος παραμενει και γραφει εδω μεσα ,ειτε για πλακα ,ειτε για να περασει την ωρα του,ειτε επειδη γουσταρει αυτο που εχεις φτιαξει ειναι μαλακας!

Κι αυτο ισχυη ειτε εισαι υψηλων τονων ανθρωπος ειτε δεν εισαι!

Το θεμα για εμενα ειναι το εξης οταν εχεις λερωμενη την φωλια σου επιβαλετε να κανεις τουμπεκι ψιλοκομμενο,και τι εννοω?

Δεν εχω τιποτα προσωπικο με κανεναν εδω μεσα,οσα παιδια γνωρισα ειναι αξιολογα και θα συνεχισουμε να τα λεμε,και ηταν το μονο θετικο της υποθεσης,αλλα οταν αφηνεις να βγαινουν ποστακια (και ξερεις πολλυ καλα για πια μιλαω) που προσβαλουν την ανθρωπινη νοημοσηνη απο δικους σου ανθρωπους,δεν μπορεις κατοπιν να βουτας ενα μελος και να το τιμωρεις επειδη ειτε δικαια ειτε αδικα συμφωνα με τους κανονες του forum, ειπε οπως ειπε την γνωμη του η' αναφερθηκε με απρεπεις λεξεις.

Εδω ειναι το τουμπεκι και ειναι κανονας της ζωης αυτος αν δεν το γνωριζεις καιρος να το μαθεις.

Αν ηθελες να την λες και απο επανω,θα πρεπει να εισαι αμεμπτος και απ οτι καταλαβαινω δεν εισαι!

Εφοσον λοιπον γουσταρεις να πηγαινεις με τους κανονες,πριν απο μικρο χρονικο διαστημα θα επρεπε να διαγραφεις αβερτα κουβερτα τα ποστακια που εβγαιναν στην φορα με τελειος μαλακισμενα θεματα.

Και παλι θα ξαναπω οτι δεν εχω τιποτα με κανεναν αλλα μπορω να εχω γνωμη για αυτα που ακουω και διαβαζω.

Λοιπον δεν ειχα που δεν ειχα χρονο,για να ειμαι καθημερινος επισκεπτης με 34000000000 μηνυματα,ειχα που ειχα ξενερωσει και μονο οι συναντησεις ουσιαστικα με εκαναν να μπαινω μεσα,μαλακας ομως δεν γινομαι με το να συνεχισω να γραφω εδω μεσα και να διαβαζω οτι γραφει ενα πιτσιρικι ,που και ο ιδιος και οι αυλικοι του νομιζουν οτι ειναι καποιος.

Προσωπικα για εμενα μαλλον για τιποτα μου μοιαζεις!

Αντε γεια και ελπιζω να πετυχεις κουτσα στραβα τους αποτερους σκοπους σου με οτι ξεκινησες να δημιουργεις και σε βοηθανε τα μελη σου να το εξελιξεις.

Πρεπει να ειναι ολα ενθουσιασμενα απο το ευχαριστω σου,γιατι εσυ επρεπε να τους ευχαριστεις και οχι αυτα και ξερεις πολλυ καλα τους λογους.

Και ναι ρε μαγκες οταν λεμε φευγουμε φευγουμε.

ΤΕΛΟΣ (στην βαρεμαρα)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ναι χρειάζεται, γιατί μέχρι τώρα μιλάμε με ονόματα.

Όλοι έχουμε αντοχές και ανοχές.

Το χέσαμε το θέμα. Νομίζω ότι τέτοιες εντάσεις ασχέτου αποτελέσματος περισσότερο καλό μας κάνουν παρά κακό.

Αγαπητε Κωστα...

ΟΝΟΜΑΤΑ δεν ειδα να χρησιμοποιει κανενας και για κανεναν...πλην της ΑΠΕΧΘΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑΝΔΡΗΣ αναφορας εσενα και του Θανου13 προς το ατομο μου οτι ειμαι ΓΛΥΦΤΗΣ ΤΩΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ...Ειστε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ...ΚΑΙ πολυ πιτσιρικια...ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ γιατι σας ειχα και σε μια υποληψη...(αφου θες να τα πω ονομαστικά)..ΤΕΤΟΙΟΙ χαρακτηρισμοι και ειρωνικες φρασεις οχι απλα δεν με ΑΦΟΡΟΥΝ σε ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ επιπεδο αλλά και σας κανουν και τους δυο ΡΟΜΠΕς ΞΕΚΟΥΜΠΩΤΕΣ...Λυπαμαι που τα λεω αυτα αλλά ετσι φαινεστε οταν χρησιμοποιειτε τετοιου αηδιαστικου περιεχομενου ΜΙΚΡΟΤΗΤΕΣ...Δεν σας αναγνωριζω ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΟ γιατι αν ησασταν ΑΝΤΡΕΣ θα επρεπε να βουτατε 10 φορες τη γλωσσα στο μυαλο και μετα να ξεστομιζετε "ΠΛΗΡΗ ΕΥΘΥΝΗ" καθε κουβεντα προς εμενα...Ειμαι γλυφτης των συντονιστων μηπως επειδη τους αναγνωριζω οτι ΚΑΛΩΣ επραξαν στις περιπτωσεις που επρεπε;ειμαι γκυφτης των συντονιστων επειδη δεν εχω δωσει δικαιωμα ποτέ για αρνητικο σχολιασμο;Ειμαι γλυφτης των συντονιστων γιατι αποβλεπω να γινω ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ και δεν το μαθατε;Ειμαι γλυφτης των συντονιστων επειδη κραζω καθε ΜΑΛΑΚΙΑ που θα με ενοχλησει ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ;Ειμαι γλυφτης των συντονιστων επειδη κανω report καθε ΜΑΛΑΚΑ που ξεφευγει και δεν ασχολουμαι προσωπικα;Ειμαι γλυφτης των συντονιστων επειδη δεν μυξοκλαιγομαι σαν παρθένα για οτι συμβει;Ειμαι γλυφτης των συντονιστων επειδη καθημερινα φαινεται το nick Athos εδω μεσα;Ειμαι γλυφτης των συντονιστων επειδη δεν εχω προσβαλλει ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ κανεναν;...ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ...να χεσω και τη συγγνωμη σας ΑΚΟΜΑ κι αν ειχατε την ευθιξια να την πειτε...σας πειραξε αυτο για τους ΑΠΡΟΣΩΠΟΥΣ & ΔΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ & ΚΕΝΟΥΣ;;;;ΓΙΑΤΙ;;;;;;ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΕΤΣΙ;...

Προσωπικα Κωστα,επειδη τυχαινει να εχουμε πει και δυο κουβεντες αντρικιες...δεν με πειθεις για τιποτα πλεον...Διαλεξες το δρομο σου και καλως να πορευτεις...Δικαιωμα σου...

Εγω ΕΔΩ θα ειμαι και ΕΔΩ θα ειμαι "σπαμμαροντας" και οποιος γουσταρει εδω θα με βρει...Η κακοηθεια και η βλακεια ορισμενων δεν θα με πτοησουν...

ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ ΛΙΓΑΚΙ;;;;;ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ το mybike που ολοι γουσταρουμε;Οοσι το εφτιαξαν και οσοι το μεγαλωσαν ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ακομα και στα σκατα...εκει φαινεται αμα εχει καποιος τα κοτσια και την αγαπη που δηλωνει για το χωρο...Εκει ανεβαζεις το χωρο...δεν την κανεις αλλου...ΑΜΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙς αλλιως...σε αλλη παραλια...

Υ.Γ.ducpilot ΚΑΚΩΣ κατ'εμε δεν ασχολεισαι και θα αποχωρησεις...Οι μαλακες πρεπει να αποχωρουν...οχι εσυ... :_thumbsup:

ΥΓ2.paramedicgf...ΟΜΟΙΩΣ ΚΙ ΕΣΥ,οπως και τοσοι αλλοι που 'απεχετε"...Δεν ειστε ΜΑΛΑΚΕΣ και θα επρεπε να ειστε εδω μεσα...

Υ.Γ.3 καποιοι ΑΠΟΧΩΡΟΥΝ κατα δηλωση ΚΙ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ... :baby::baby::baby: μεγαλα παιδια ειμαστε...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC8 KTM LC8 (942cc)

Athos όπως βλέπεις κάποιοι απο αυτους που ξεκίνησαν το mybike και το μεγάλωσαν είναι εδώ.Φυσικά δέν είναι όλοι,αποτελώ σήμερα εξαίρεση γιατί δεν έιχα σκοπό να πολυμπαίνω με τις τελευταίες εξελίξεις..Δέ θα πάω σπίτι μου απόψε γιατί το καταλαβάινεις πως παρακολουθώ όλη μέρα τις εξελίξεις που τόσο καιρό έχασα.

Δίνω το παρόν αλλα δε θα τρίξω άλλο τα δόντια όχι ότι το έκανα πλήρως.

Ευθύνες έχουμε όλοι.Ούτε ο Dik ούτε ο ladau ούτε μόνο οι συντονιστές ούτε μονο τα μέλη.

Πρέπει να γίνει μια αναδιοργάνωση.

Aυτο χρειάζεται το mybike.Ο sarevock π.χ.το παλικάρι έχει ...ηθεί να γράφει σε εκατοντάδες άρθρα.Ποιός τον αναγνώρισε ως συντάκτη?Λέω εγώ τώρα.

Διάβασα πρίν για τον bikers one νομίζω κάποιο μιχάλη.Είπε τη γνώμη του ναι χοντάκιας χοντάκιας τον έφαγαν όλοι.Γνώμη έχει ο άνθρωπος ας πούμε γιατί ντε και καλά να πέσουν πάνω του να τον φάνε όχι το μηχανάκι μου ειναι καλύτερο τρέχει πιο πολύ κάνει σουζα το δικό σου δεν κάνει.

Οι ducatάνθρωποι(έτσι μου ήρθε τώρα με όλο το σεβασμό προς τα παιδιά) την κάνουν με ελαφρά και ας μην εχω μιλήσει ποτέ μαζί τους εχω μάθει ότι είναι καλή πάστα.

Ρε πούστη μηχανάκια είναι.Γαμώ το κερατό μου δηλαδή.

Έλεος,ξεφτίλα.Πιο παλιά είχα εγώ διαμάχη δε ντρέπομαι να το πώ.Είχα φάει κι εγώ ban τρελλό για 10 μέρες πέρσι τον αύγουστο.(το έφαγα όσο έλλειπα διακοπές...καλός συνδιασμός)και αυτό γιατί ασχολήθηκα όπως και σημερα έντονα με κατάσταση που δεν πήγαινε άλλο.

Αύριο θαναι άλλος,παραμεθαύριο κάποιος άλλος.

Αυτο που δεν ανέχομαι σε καμία περίπτωση είναι ο ιεκφράσεις απτον ένα στον άλλο για μικροπρέπειες και ποιος εισαι εσύ και εσυ μικρέ πιτσιρικά και χίλια δυό που λέγονται και χαρακτηρίζει ο ένας τον άλλο χωρίς να τον ξέρει κάν σε προσωπικό επίπεδο.

Για καθίστε ρε μάγκες,πόσο πανηγύρι θα καταντήσει εδώ μέσα?Μήπως κάποιοι δεν έχουν τι να κάνουν και ξεσπούν έτσι χωρίς λόγο?Δε θα διαφωνήσω ούτε με αυτό.Παίζουν και χίλια δυο προβλήματα στον καθένα όπως μπορέσει ο καθένας πράττει.

Αλλά ήμαρτον που λέει και ο mister χαμόγελο 2005 Γεωργίου.ΗΜΑΡΤΟΝ όχι εις βάρος μας!

Αυτό παραπάει το σχοινί κόπηκε δεν πάει άλλο δεν τοχετε καταλάβει?Τι σκατά φταίει δηλαδή?

Χαλαρώστε και μαθετε να μην προκαλείτε.Σωστά και όμορφα.

Γιαυτό και όλοι την κάνουν γιατί πλέον δεν έχει να δωσει κάποιος αλλα ούτε και να πάρει γιατί κάποιοι κράζουν κάποιοι πέφτουν με τα μουτρα πάνω τους κάποιοι δε προσέχουν τι θα πούν και το ένα φέρνει το άλλο.Ρε πληρώστε τον καρακίτσο σεκιούριτη να βάλει ένα απο πάνω να παρακολουθεί ατασταλίες και να πυροβολεί εξ επαφής.

Αμ το άλλο για τον dik?οτι τα παίρνει για τα μπλουζάκια τλ κτλ.Ρε για καθίστε τωρα.Ο οποιοσδήποτε ας αναλάμβανε να πάει να τα φτιάξει.Ο άνθρωπος είπε το και τό.Πάει και αυτός τα άκουσε.ΗΜΑΡΤΟΝ ρε μαγκες χαλαρώστε λιιιιιγο όχι πολύ.Λίγο.

Τροποποιήθηκε από τον paramedicgf

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha BT1100 Bulldog Carpe H 30 (0cc)

Δημοσιεύτηκε

Ακόμη ΔΕΝ έχω καταλάβει ποιά είναι η ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ "αντιπαράθεση'...

Προσωπικοί εγωισμοί ΜΟΙΑΖΟΥΝ και όχι ΥΠΑΡΚΤΗ διαφωνία...

Είναι από τις (συνήθεις) περιπτώσεις που ΔΕΝ υπάρχει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ αιτία, αλλά, ένα "κάρο" ΨΕΥΤΟ-αφορμές...

Δεν παίρνω θέση σε έναν "διαξιφισμό" που έχει ΤΟΣΗ βάση, όση και ένας "διάλογος" στη βουλή μεταξύ Γιωργάκη και Κωστάκη...

Δεν υποτιμώ κανέναν.

Αλλά...δεν δίνω μεγαλύτερη σημασία (και έκταση) από την πραγματική.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR 600F6 Honda CBR 1000 RR (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

οχι απλα δεν με ΑΦΟΡΟΥΝ σε ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ επιπεδο αλλά και σας κανουν και τους δυο ΡΟΜΠΕς ΞΕΚΟΥΜΠΩΤΕΣ...

Το ποιος είναι ρόμπα ξεκούμπωτη εκτός του οτι θα το κρίνουν άλλοι, εσυ να τα λές εκεί που σε παίρνει

προσβαλλει ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ κανεναν;...ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ...να χεσω και τη συγγνωμη σας ΑΚΟΜΑ κι αν ειχατε την ευθιξια να την πειτε...σας πειραξε αυτο για τους ΑΠΡΟΣΩΠΟΥΣ & ΔΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ & ΚΕΝΟΥΣ;;;;ΓΙΑΤΙ;;;;;;ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΕΤΣΙ;...

Ποτέ δε θα νιώσω έτσι και για κανέναν γιατί πολυ απλά κανείς δε μπορεί να με κάνει έτσι.Απ τους μάγκες του ίντερνετ χορτάσαμε πλέον.Άσε.Οταν ομως αφήνεις υπονοούμενα για μένα και για αλλους φυσικα αλλά εγω εκπροσωπω τον ευατό μου μη περιμένεις να σου πούνε και ευχαριστώ.Πρώτος άναψες τη φωτιά.Ε θα καείς λοιπόν.

Επίσης δεν έχω να ζητήσω συγνώμη απο κανέναν και πόσο μάλλον απο σένα.Αν θα έπρεπε να ζητήσω συγνώμη απο κάποιον αυτοί θα ήταν ολοι οι μη εμπλεκόμενοι με αυτη εδω την ιστορία που αναγκαστήκαν και διαβάσαν 2-3 άσχημες λέξεις που χρησιμοποιήσα και που ίσως εχω και εγω μια ευθύνη για ολο το μπάχαλο που εγινε.Στο λόγο της αντρικής μου τιμής όμως ποτέ δεν είχα τέτοιο σκοπό.

Υ.Γ.ducpilot ΚΑΚΩΣ κατ'εμε δεν ασχολεισαι και θα αποχωρησεις...Οι μαλακες πρεπει να αποχωρουν...οχι εσυ... :_thumbsup:

ΥΓ2.paramedicgf...ΟΜΟΙΩΣ ΚΙ ΕΣΥ,οπως και τοσοι αλλοι που 'απεχετε"...Δεν ειστε ΜΑΛΑΚΕΣ και θα επρεπε να ειστε εδω μεσα...

Υ.Γ.3 καποιοι ΑΠΟΧΩΡΟΥΝ κατα δηλωση ΚΙ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ... :baby::baby::baby: μεγαλα παιδια ειμαστε...

Μπράβο αγόρι μου αρα εγω και ο κωστας(βιτο) είμαστε οι μαλάκες και προφανώς και οποιοι άλλοι κρίνει το μυαλουδάκι σου έτσι?

Οσο για τις δηλώσεις αποχώρησεις μην αγχώνεσαι θα φύγουμε ρε κούκλε θα σε απαλάξουμε απ τη παρουσία μας ουτε ζωα ειμαστε ουτε μαζόχες.Όταν μας θίγουν την αξιοπρέπεια όμως δε θα κάνουμε τουμπεκί ποτέ δε το κανα αυτό και ουτε θα το κάνω στη ζωη μου για κανέναν πούστη(και αυτη η λέξη δε πάει για σένα εχω μάθει να απευθύνομαι ακομα και σ αυτους που χρησιμοποιουν άσχημες λέξεις για τη πάρτυ μου με ανθρώπινες εκφράσεις.Δόξα το θεο η νεοελληνική είναι πολύ πλούσια.Και αν θες και απο κεί φαίνεται το επίπεδο του άλλου.Εκτός του άλλου σέβομαι οποιονδήποτε άλλον διαβάσει αυτό το πόστ)και ούτε θα το κάνω ποτέ.

Κρίμα ρε Κώστα ειλικρινά στο λέω γιατί σε είχα σε εκτίμηση τα είχαμε πει και απο κοντά περάσαμε ωραία και δε περίμενα να χρησιμοποιήσεις τέτοια λόγια για μένα και άλλα παιδιά.Και να πω οτι το αξίζαμε παει στο διάολο.Δε βαριέσαι παντού τα ίδια γίνονται.Τελικά πρέπει να φυλάγεσαι και απ την ίδια τη μάνα σου πλέον.

Υ.Γ Σου εύχομαι μέσα απ τη καρδιά μου οτι καλύτερο στη ζωή σου και σε σένα και σε ολα τα παιδιά εδω μέσα.

ΕΓω ειπα θα αποχωρήσω και θα το κάνω εχω μάθει να μετράω και να σέβομαι τα λόγια μου και να τιμάω τα παντελόνια που φοράω.

Το αν ειναι τώρα η σε 2 μέρες δεν έχει σημασία.Μέχρι τη παρασκευή πάντως θα εχω σταματήσει μιας και παρακολουθώ και εχω αποψη γι αυτο εδω το τόπικ.Εκτός και αν με κάνουν μπαν οπότε θα μου τερματίσουν πιο άδοξα τη καριέρα μου εδω μέσα :D

Υ.Γ2 εύχομαι επίσης σύντομα να γίνεις συντονιστής για το καλό του φόρουμ.Πλέον έχεις πολλές πιθανότητες

:bye::bye::bye::bye:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R 1200 GS LC

Δημοσιεύτηκε

Εχετε ξεκινήσει ενα θεμα προσωπικών αντιπαραθέσεων απο ενα ααααααλλλλοο ζητημα που ξεκίνησε ο bikers... Ρε πατε καλα ??? Κοιταξτε λεω γω και το κουμπακι "πμ" ....Εμεις τι σας φταίμε ????

Ολο "φεύγω" και "φεύγω" και "φεύγω" είστε και όλο απαντάτε. Και για να μην παρεξηγηθεί κανένας..όσοι εχουν προσωπικα προβλήματα με αλλα μελη κ συντονιστες ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΑ ΠΜ !!! :rtfm:

Τυφλοι ειστε ??

Και ειπαμε...μη σαπιζετε στο keyboard...τοσες ωρες που ειστε ολοι εδω και γραφετε,μπορουσατε να ειχατε παει στα ΑΓΡΑΦΑ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

Δεν παίρνω θέση σε έναν "διαξιφισμό" που έχει ΤΟΣΗ βάση, όση και ένας "διάλογος" στη βουλή μεταξύ Γιωργάκη και Κωστάκη...

Γιατι σε "παω", χωρις να σε ξερω??? :2funny::2funny::2funny:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Επίσης δεν έχω να ζητήσω συγνώμη απο κανέναν

ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...

Μπράβο αγόρι μου αρα εγω και ο κωστας(βιτο) είμαστε οι μαλάκες και προφανώς και οποιοι άλλοι κρίνει το μυαλουδάκι σου έτσι?

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ

Οσο για τις δηλώσεις αποχώρησεις μην αγχώνεσαι

ΔΕΙΧΝΩ ΑΓΧΩΜΕΝΟΣ Ε; :)

Κρίμα ρε Κώστα ειλικρινά στο λέω γιατί σε είχα σε εκτίμηση τα είχαμε πει και απο κοντά περάσαμε ωραία και δε περίμενα να χρησιμοποιήσεις τέτοια λόγια για μένα και άλλα παιδιά.Και να πω οτι το αξίζαμε παει στο διάολο.Δε βαριέσαι παντού τα ίδια γίνονται.Τελικά πρέπει να φυλάγεσαι και απ την ίδια τη μάνα σου πλέον.

ΠΡΕΠΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ...ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ...

Υ.Γ2 εύχομαι επίσης σύντομα να γίνεις συντονιστής για το καλό του φόρουμ.Πλέον έχεις πολλές πιθανότητες

ΟΤΑΝ ΓΙΝΩ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΡΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ...

Θανο κι εγω σ'αγαπαω...δεν εχω να χωρισω τιποτα μαζι σου.Απλα οι χαρακτηρισμοι αυτοι...επιστρεφονται...αν δεν το καταλαβες...και σε σενα και στον καθενα...και ΚΥΡΙΩΣ μεσα απο ολους μας... :) Προσωπικα δεν θα ηθελα να φυγεις απο δω μεσα...να τα λεμε πιο συχνα... :)

Τροποποιήθηκε από τον Athos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XTX

Δημοσιεύτηκε

Δεν εχω να πω πολλα...ουτε θα μακρυγορησω...

..Αφου η διαχειριστικη ομαδα αποφασισε να διορθωσει τα κακως κειμενα του παρελθοντος και να αλλαξει σταση με το να ειναι πιο δραστικη στα θεματα διαχειρισης συζητησεων του ΜΒ, δεν εχω κανενα λογο στο να μη συμφωνησω. Περιμενω ομως, να εφαρμοζει την εν λογω πολιτικη στο μελλον, καθαρά και ξαστερα, ανεξαρτητα απο προσωπα και καταστασεις.

Αγαπητοι μου διαχειριστες, παραλληλα επιτρεψτε μου να δηλωσω οτι, θα δειξω μηδενικη ανοχη σε οποιοδηποτε απο εσας δεν φροντισει να εφαρμοσει τα προβλεπομενα του κανονισμου, στην περιπτωση ατομου-μελους το οποιο δεν επεδειξε τον οφειλομενο σεβασμο σε θεμα/αποψη/προσωπικοτητα αλλου μελους του ΜΒ (περιπτωση αρκετα οικεια σε εμας καθως ειχε παρατηρηθει αρκετα στο παρελθον).

Η ευθυνη που (επιτελους) αναλαμβανετε ειναι τεραστια. Περιμενω οτι θα ανταπεξελθετε. Αν οχι, δεν πειραζει, ισως θα πρεπει να σκεφτω και εγω τον λογο παραμονης μου στο ΜΒ.

Δεχθειτε τα παραπανω, φιλικα, απο ενα μελος το οποιο γραφει στο ΜΒ μια φορα τον μηνα...

Καλο βραδυ

Γιαννης

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

...Η δωρεαν ψυχαναλυση, ΤΕΛΟΣ! ΓΙ'ΑΠΟΨΕ!!

Απο αυριο παλι, με 100 ευρα το post!!! *

Καληνυχτα σας....

*ο βερεσες, αποθανε....

Τροποποιήθηκε από τον black_hawk

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

...Η δωρεαν ψυχαναλυση, ΤΕΛΟΣ! ΓΙ'ΑΠΟΨΕ!!

Απο αυριο παλι, με 100 ευρα το post!!! *

Καληνυχτα σας....

*ο βερεσες, απεθανε....

ΤΙ ΔΕΝ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΕΙ ??? :_w00t::_w00t::_w00t:

ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ????? :_zeppelin::_zeppelin::_zeppelin:

:_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom::_boredom:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC8 KTM LC8 (942cc)

Δημοσιεύτηκε

Εφημερεύω εγώ απόψε για τα επείγοντα. :katana:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW R1200GS

Δημοσιεύτηκε

Οπως ελεγε και ο Λουκιανος : "Στο τελος θα μας πουνε και μαλακες..."

Πριν δημιουργησουμε το φορουμ ξεραμε ολους τους χρηστες και ειχαμε προηγουμενα με τους εν λογω φιλους που ειναι υπο αποχωρηση και τους αλλους που καναμε mods (και ειχανε αφθονο χρονο στη ζωη τους να modaroune το ΜΒ) και να ασχολουνται μαζι του κατιτις παραπανω απο τους απλους χρηστες , τους ειχαμε κολλητους και τους "παμε" πιο πολυ απο τους υπολοιπους ...

Τι να σας πω...

Απλα ενα πραγμα : Ποιοι απο αυτους που εκτοξευουνε μομφες, γνωριζουνε προσωπικα το mod/admin team και κανουνε προσωπικες επιθεσεις (γιατι εγω μιας και αναφεραμε θεματα ανατροφης και παιδειας, δεν εχω μαθει να βγαινω σε forums και να βριζω και να θιγω αγνωστους) και γιατι οταν κατι δεν πηγαινε καλα και ειχανε προβλημα με καποιο ποστ δεν το αναφερανε, αλλα απλα περιμενανε να γινει μια στραβη για να θιξουνε τους admins/mods? ...

Σε οσους αποχωρουνε, ευχαριστουμε για τη συμμετοχη σας στο φορουμ καλη τυχη και παντα ορθιοι , γιατι πανω απ ΟΛΑ ειμαστε ανθρωποι και ετσι πρεπει να μεινουμε μεχρι το τελος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Σε οσους αποχωρουνε, ευχαριστουμε για τη συμμετοχη σας στο φορουμ καλη τυχη και παντα ορθιοι , γιατι πανω απ ΟΛΑ ειμαστε ανθρωποι και ετσι πρεπει να μεινουμε μεχρι το τελος.

Εδω θελω να καταληξω...

ΑΝ απαντουσε ΕΤΣΙ ο "αλλος" σαφως και δεν θα γινοταν τπτ.

Αλλα οταν βλεπεις δημοσια αλλα και προσωπικα ποστς του "Αμα δε γουσταρεις να φυγεις και στα @@ μου οσο εχεις κατσει και οσο εχεις γραψει" εεεεεε νταξ! ποση υπομονη να εχεις?

και φυσικα εγω και η υπομονη εχουμε χρονια που χωρισαμε.

Τελικά βλέπω οτι βρήκαν στη φόρα παααααρα πολλά πράγματα που σίγουρα κανείς δεν τα περίμενε, ναι εχει ψυχαναλυτικό χαρακτήρα το θέμα τελικά.

Μιας και τα είπαμε ολοι ας τα πω σε ενα... 'συμφορουμιτη'.. :lac:

Ας κρατήσω λιγο επίπεδο μη γίνω δηλαδή S_DRIFT … κόσμιος κάφρος!

Και ξεκινάω οπως άρχισες.. μα τοσο κόμπλεξ? τοσο ρόμπα? τετοια ειρωνεία?

Αντε ρε γμτ να πω εγω ειμαι και 28 παει στο διαολο, ειναι αντρες που στα 28 ειναι ώριμοι, αλλοι ακομα παιδια, αλλοι τωρα ωριμάζουν σιγα-σιγα νταξ το καταλαβαίνω,

εγω στο κατω-κατω εχω και μια τρελα παραπανω.

Εσυ? που πατας τα 50 ??? Ενας ανθρωπος που υπο φυσιολογικές συνθήκες περιμενεις να ακουσεις κατι σοβαρο αρχιζει τις ειρωνείες και τις λ@λ@κιες και εχεις την εντύπωση οτι πισω απο το πληκτρολόγιο κάθεται μικρο παιδι?

ΤΟΣΗ ΕΙΡΩΝΕΙΑ?

ΤΟΣΗ ΚΑΚΙΑ?

ΤΟΣΗ ΖΗΛΕΙΑ?

ΤΕΤΟΙΟΣ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ?

Παντου να χωθεις και να ριξεις τη χολη σου, τι θες να αποδειξεις?

Ότι εισαι έξυπνος?

Τι δεν καταλαβαίνω.

Πολυ ευχαριστως να το καταλαβαινα αν ήσουν 12-13 ετων.

Και επειδη κανονικά επρεπε να πω "για να ερθω στο επιπεδο σου" δυστυχώς θα πω "για να ΜΗΝ πεσω στο επιπεδο σου" απαντησε αν θελεις και οχι με 45,000 " εισαγωγικα" και 35 εικονιδια χαιρετουρες!!!

(καταντάει κουραστικό αλλα μη το πεις σε κανεναν, μεταξυ μας αυτα)

Αν εχεις κολλήσει στο τοτε

http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=1090&st=30#

ειναι πραγματικα προβλημα σου και πιστευω οτι δεν το ειπα για να σε θίξω... αλλα πουυυυυυυ να το καταλαβεις!

Ναι εσένα λεω Black-Hawk Τοοοοοοοοση ωρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα