Ναπολέων

ZX 130 Kawasaki zx 130

373 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda Innova R (675cc) Suomy SR Sport Aprilia RSV4R (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Ναπολέων καλορίζικο και από εδώ! Έχω το αδερφάκι του (x-cite 135) και καταλαβαίνω τη χαρά σου!

Αντί να ψάχνεις να βρεις τρόπο να του δώσεις λίγο νεύρο παραπάνω, χάσε κάνα κιλό και εκεί θα δεις γκάζια.... (από 100 στα 130 ρε θηρίο??)

Και εγώ τα ίδια κιλά είμαι :lipssealed: και τραβάει μια χαρά το δικό μου, έχοντας κάνει 2300 χιλιόμετρα, μέχρι και τα 110 χαω. Δεν το έχω ζορίσει πολύ ακόμα.

Σχετικά με το γρανάζωμα, θα το ήθελα λίγο πιο κοντό, ώστε να έχει πιο πολύ νεύρο. Αλλά από την άλλη μου αρέσει που δεν ζορίζεται ο κινητήρας στα 90-100χαω.

Περιμένω να ανοίξει κι άλλο, και εκεί θα σχηματίσω άποψη για το εάν τελικά θέλω πιο κοντό γρανάζωμα. Κάθε μέρα γίνεται όλο και πιο νευρικό.

14-41 Δεν έχει και το modenas?

Δεν είναι ήδη κοντό?

Μου έκανε εντύπωση αυτό όταν το πρωτοδιάβασα κάπου πιο πάνω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Δεν είναι όπως το inovva μακρύ, αλλά είναι μακρύ. 1η~50, 2α~80, 3η~110,....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Να πω την αλήθεια περίμενα να είναι ακόμα πιο κοντό.

Πάντως η τετάρτη του πρέπει να είναι πολύ κοντύτερη από τα υπόλοιπα.

Το καταλαβαίνεις και από την διαφορά των στροφών αυτό.

Αν παίρνετε δικάβαλα ή δεν οδηγείτε με 90+ οκ, διαφορετικά πιστεύω πως δεν αξίζει το κοντύτερο γρανάζωμα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Η 4η βγάζει θεωρητικά κάπου στα 140 κοντερίσια. Είναι και μακριά, αλλά και τραβάει από τα λίγα χιλιόμετρα (50-60). Δεν χρειάζεται να κατεβάσεις σε 3η

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αυτό για το τράβηγμα της 4ης ισχύει απόλυτα.

Εκεί που ανεβαίνω με 4η και δικάβαλο με το zx, ίσως να κατεβάσω και 3η με το innova ακόμα και όταν είμαι μόνος μου.

Πιστεύω πως είναι κοντή η 4η του αλλά τελοσπάντων.

140 κοντέρ δεν πιστεύω να βγάζει με τίποτα σε φυσιολογικές συνθήκες. Το επόμενο σ/κ ίσως να το οδηγήσω, να το δοκιμάσω και να δω τι παίζει για να σιγουρευτώ.

Πάντως όσες φορές το έχω δοκιμάσει δεν θυμάμαι να έχω περάσει τα 120, βαριά 125.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha CBR 600 + NC700 (1270cccc) Arai Viper GT

Δημοσιεύτηκε

έχεις ακριβώς το ίδιο όνομα την ίδια μηχανή και το ίδιο φόντο στο kawasaki-bikers!!

ε ναι ειμαι απο τα παλιοτερα μελη εκει εδω και μια 6τια.

B)

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αυτό για το τράβηγμα της 4ης ισχύει απόλυτα.

Εκεί που ανεβαίνω με 4η και δικάβαλο με το zx, ίσως να κατεβάσω και 3η με το innova ακόμα και όταν είμαι μόνος μου.

Πιστεύω πως είναι κοντή η 4η του αλλά τελοσπάντων.

140 κοντέρ δεν πιστεύω να βγάζει με τίποτα σε φυσιολογικές συνθήκες. Το επόμενο σ/κ ίσως να το οδηγήσω, να το δοκιμάσω και να δω τι παίζει για να σιγουρευτώ.

Πάντως όσες φορές το έχω δοκιμάσει δεν θυμάμαι να έχω περάσει τα 120, βαριά 125.

κατηφορα τα βγαζει φιλε.Ας πουμε στην κατηφορα γκρεμο της κατεχακη δειχνει 140.Ειναι μακρυ οσο και αν φαινεται περιεργο,το αντιλαμβανεσαι στα δικαβαλα.Εγω επειδη κουβαλαω βαρος εχω -1 μπροστα.Κυριολεκτικα το μηχανακι τιναζεται στα φαναρια και γεμιζει καλυτερα απο καθε παπι με αυτο το γραναζωμα.Στα 90-100 βεβαια πλεον εχει αρκετες στροφες οκ και σπαει στα 120-125 ακομη και σε κατηφορα.

Επισης απο οτι εχω παρατηρησει το μηχανακι εχει μια αρκετα μεγαλη καταναλωση λαδιου.Σε θεματα αποδοσης δεν αντιμετωπιζω κανενα προβλημα ουτε ακουω κατι περιεργο απο το μοτερ.Αλλαζω καθε 2000Km λαδια και βαζω 15-50 που ειναι σχετικα πιο χοντρα απο τα 10-40 που προτεινει το μανιουαλ.Προσοχη λοιπον μην τα αφηνετε πολυ τα λαδια μεσα,στα 2000Km αλλαγη μην εχετε κανενα παρατραγουδο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Δημοσιεύτηκε

Αλλαζω καθε 2000Km λαδια και βαζω 15-50 που ειναι σχετικα πιο χοντρα απο τα 10-40 που προτεινει το μανιουαλ.Προσοχη λοιπον μην τα αφηνετε πολυ τα λαδια μεσα,στα 2000Km αλλαγη μην εχετε κανενα παρατραγουδο.

Τι τύπο λαδιού βάζεις Βασίλη?

Απλό ή ημισυνθετικό?

Οι κατασκευαστές στα παπιά τι αναφέρουν ως προς το θέμα «συχνότητα αλλαγής λαδιού»?

Πχ 15W50 ορυκτέλαιο κάθε 2ΚKm ή ανά έτος?

Και ρωτάω γιατί ημισυνθετικό 15W50 ή 10W40 μου φαίνεται υπερβολή το κάθε 2KKm!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

κατηφορα τα βγαζει φιλε.Ας πουμε στην κατηφορα γκρεμο της κατεχακη δειχνει 140.Ειναι μακρυ οσο και αν φαινεται περιεργο,το αντιλαμβανεσαι στα δικαβαλα.Εγω επειδη κουβαλαω βαρος εχω -1 μπροστα.Κυριολεκτικα το μηχανακι τιναζεται στα φαναρια και γεμιζει καλυτερα απο καθε παπι με αυτο το γραναζωμα.Στα 90-100 βεβαια πλεον εχει αρκετες στροφες οκ και σπαει στα 120-125 ακομη και σε κατηφορα.

Επισης απο οτι εχω παρατηρησει το μηχανακι εχει μια αρκετα μεγαλη καταναλωση λαδιου.Σε θεματα αποδοσης δεν αντιμετωπιζω κανενα προβλημα ουτε ακουω κατι περιεργο απο το μοτερ.Αλλαζω καθε 2000Km λαδια και βαζω 15-50 που ειναι σχετικα πιο χοντρα απο τα 10-40 που προτεινει το μανιουαλ.Προσοχη λοιπον μην τα αφηνετε πολυ τα λαδια μεσα,στα 2000Km αλλαγη μην εχετε κανενα παρατραγουδο.

Μπίλι, και με 10-40 ημισυνθετικά σου καίει λάδι?? Ήταν πάντα έτσι? Παράξενο μου φαίνεται...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Hornet (600cc) caberg KTM SMC (690cc)

Δημοσιεύτηκε

Ναπολέων καλορίζικο και από εδώ! Έχω το αδερφάκι του (x-cite 135) και καταλαβαίνω τη χαρά σου!

Αντί να ψάχνεις να βρεις τρόπο να του δώσεις λίγο νεύρο παραπάνω, χάσε κάνα κιλό και εκεί θα δεις γκάζια.... (από 100 στα 130 ρε θηρίο??)

Και εγώ τα ίδια κιλά είμαι :lipssealed: και τραβάει μια χαρά το δικό μου, έχοντας κάνει 2300 χιλιόμετρα, μέχρι και τα 110 χαω. Δεν το έχω ζορίσει πολύ ακόμα.

Σχετικά με το γρανάζωμα, θα το ήθελα λίγο πιο κοντό, ώστε να έχει πιο πολύ νεύρο. Αλλά από την άλλη μου αρέσει που δεν ζορίζεται ο κινητήρας στα 90-100χαω.

Περιμένω να ανοίξει κι άλλο, και εκεί θα σχηματίσω άποψη για το εάν τελικά θέλω πιο κοντό γρανάζωμα. Κάθε μέρα γίνεται όλο και πιο νευρικό.

σε ευχαριστώ πολύ!!το καρμπυρατέρ το έφερε η κουβέντα και εγώ δεν το θέλω για νεύρο προς θεού μια χαρά πηγαίνει το μηχανάκι,υποθετικά μιλώντας είπα ότι αν αρχίσει τις κόμπλες και δεν μου το φτιάξει κανένας τότε θα αλλάξω!!σιγά μην δώσω 160 ευρώ έτσι!!μην το κοντίνεις δεν λέει..καλά μόλις ανοίξει κιόλας μετά τα 5000 θα ρολλάρει απίστευτα στα 100-120....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

μιας και ανοίξατε θέμα με λάδια θα πω και τι μου συνέβει!μόλις παρέλαβα το μηχανάκι διαβάζοντας εδώ αυτά που είχαν συνέβει σε άλλους με τα λάδια του μοτέρ λέω, δεν τα κοιτάω και εγώ?ξεβιδώνω σκουπίζω και το βάζω ξεβίδωτω το στικ όπως λέει στο μάνουαλ,το τραβάω :shock: τα μάτια και ψάνχω να βρω λάδι πάνω στο στικ!!!δεν το έγλυφε ούτε κάτω κάτω το στικ!νευρίασα και λέω όχι ρε π...τη μου!παω praktiker μιας και εκείνη την ώρα ήταν όλα κλειστά και πέρνω ένα castrol actevo 10w40 στα 12 ευρώ!μόνο αυτό είχε και ένα mobil 15w50 που το είχε 15 ευρω!!εγώ motul έβαζα πάντα 10w40 χειμώνα και 15w50 καλοκαίρι!!πάω σπίτι και με απορία ξεβιδώνω την βίδα του λαδιού περιμένοντας να μετρήσω πόσα ml λάδι είχε μέσα!!τελικά είχε 650ml!! :wallbash: :wallbash: ....δεν το περίμενα πάντως γιατί δεν μου είχε ξανατύχει κάτι παρόμοιο!!!τώρα αλλαγή στα 1000 με φιλτράκι!!και αυτή την φορά θα βάλω motul!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Μόλις τσέκαρα το λάδι και εγώ. 10-40 είναι και το φοράω 1400 χιλιόμετρα. Δεν έχει κάψει καθόλου, και το οδηγώ μόνιμα 5000-8000 στροφές.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Τι τύπο λαδιού βάζεις Βασίλη?

Απλό ή ημισυνθετικό?

Οι κατασκευαστές στα παπιά τι αναφέρουν ως προς το θέμα «συχνότητα αλλαγής λαδιού»?

Πχ 15W50 ορυκτέλαιο κάθε 2ΚKm ή ανά έτος?

Και ρωτάω γιατί ημισυνθετικό 15W50 ή 10W40 μου φαίνεται υπερβολή το κάθε 2KKm!

και εμενα μου φαινεται υπερβολη αλλα στα 2000km τσιμπαει 350 +-50ml σταθερα.Με ημισυνθετικο βεβαια αλλα και με ορυκτελαιο 20-50 που εχω δοκιμασει ειχα τα ιδια αποτελεσματα ειχα.Και απο αλλα παιδια το εχω ακουσει.Το μοναδικο που εχω παρατηρησει ειναι καποιες αναθυμιασεις δεξια απο την ταπα λαδιου και μου φαινονται οτι ειναι απο τη φλατζα.Καμια γνωμη κανεις?Οπως ειπα δεν εχω ουτε πτωση αποδοσης ουτε ακουγεται κατι περιεργο ουτε τιποτα.Ελατηρια πιστονιου φανταζομαι?

Μπίλι, και με 10-40 ημισυνθετικά σου καίει λάδι?? Ήταν πάντα έτσι? Παράξενο μου φαίνεται...

το παρατηρησα μετα απο τα 25.000km.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Δημοσιεύτηκε

Αν καπνίζει (λευκό) όταν είναι κρύο, μιλάμε για τσιμουχάκια βαλβίδων.

Αν καπνίζει σε ζόρισμα και στις αλλαγές ταχυτήτων όταν είναι ζεστό, είναι ελατήρια πιστονιού και ίσως έχει θέμα και ο κύλινδρος (ίσως χρειαστεί 1ο στάδιο ρεκτιφιέ)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αν καπνίζει (λευκό) όταν είναι κρύο, μιλάμε για τσιμουχάκια βαλβίδων.

Αν καπνίζει σε ζόρισμα και στις αλλαγές ταχυτήτων όταν είναι ζεστό, είναι ελατήρια πιστονιού και ίσως έχει θέμα και ο κύλινδρος (ίσως χρειαστεί 1ο στάδιο ρεκτιφιέ)

νομιζω απο οτι εχει πει φιλος μου που με ειχε δει απο πισω σε ψιλοζορισμα 1ης και 2ας εβγαλε μαυρο καπνο!Αρα ελατηρια πιστονιου κλπ και ισως ο κυλινδρος απο οτι καταλαβαινω.Ομως δε θα ειχα καποια πτωση αποδοσης?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Να πω την αλήθεια περίμενα να είναι ακόμα πιο κοντό.

Πάντως η τετάρτη του πρέπει να είναι πολύ κοντύτερη από τα υπόλοιπα.

Το καταλαβαίνεις και από την διαφορά των στροφών αυτό.

Αν παίρνετε δικάβαλα ή δεν οδηγείτε με 90+ οκ, διαφορετικά πιστεύω πως δεν αξίζει το κοντύτερο γρανάζωμα

τι να πει και το κρύπτον 1η 40 2α 70 3η100 4......

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Astrea Grand (125cc) HJC FG-15/ REVIT RADAR Triumph Tiger (1050cc)

Δημοσιεύτηκε

Προσωπικα δεν το εχω οδηγησει το συγκεκριμενο αλλα το θεωρω ιδανικη επιλογη. Νομιζω τελικες θα ειναι λιγο πισω απο Cryptonx το οποιο εχει μεγιστη ταχυτητα με Gps με ατομο 70 κιλα να ειναι 123 χλμ. Εγω που το εχω 125 ειμαι πολυ περιεργος να δω διαφορες με cryptonx αλλα δεν εχει κατσει με καποιο φιλο. Απο οτι λεει μολις κουμπωσει την τριτη θα ειμαι πισω και βλεπει διαφορα 5-6 μηχανακια στα 400μ. Οταν το κανω θα γραφω αποτελεσματα.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

σαν παπί το ζχ είναι το πιο ολοκληρωμένο!!μεγάλους χώρους, πραγματικά άνετο, οικονομικό, απίθανα φρένα και σταθερότατο!!καλά πες σε αυτόν που στο είπε ότι έχει μεγάλη ιδέα για το μηχανάκι του!ότι θα σε νικήσει είναι σίγουρο αλλά όχι και άμα βάλει τρίτη θα απογειωθεί κιόλας!και εμείς είχαμε κρύπτον και είδαμε που είναι δυνατό και που όχι!να σε ρωτήσω κάτι.τι μάρκα και πόσα mm είναι το καρμπυρατέρ σου??

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Το καρμπυρατερ ειναι το αντιστοιχο αγωνιστικο της polini και ειναι 28αρι. Μαζι με σκληρο ελατηριο της kitaco το ειχα παρει αν θυμαμαι 110 ευρω καινουργιο. Εχω και αλλο ενα ιδιο 26 το οποιο το εχω δωσει σε φιλο να το δοκιμασει ωστε αν θελει να του το πουλησω. Οταν το εφτιαξα το δικο μου το εκανα ωστε να κρατησω και την αξιοπιστια οσο το δυνατον, ηθελα μηχανακι βολτας οχι κοντρας. Παντως ετσι οπως το βλεπω με την αποδοση του δε νομιζω να εχω τρελες διαφορες απο το cryptonx. Στο κοντερ και ορθιος τα κατεβαζει ολα σχετικα γρηγορα. Χθες καναμε βολτα με φιλο που εχει cryptonx 180cc περιπου 120χλμ και σε καποιες ευθειες για περιπου 20χλμ το μηχανακι δεν πηγε κατω απο 100 στο κοντερ. Συνηθως σε διαδρομες για τη δουλεια τα χλμ ειναι 80-90 στο κοντερ. Το εχω ετσι 2 χρονια και δεν εχει βγαλει τιποτα, αλλα η συντηρηση του ειναι σωστη.

Τροποποιήθηκε από τον klaipelas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

28αρι εε??λίγο μεγάλο μου φαίνεται!αφου δουλεύει,μια χαρά είσαι!!αα οπότε τα ίδια με το χ θα πηγαίνεις!ενημέρωσέ μας όταν θα βγεις με εκείνο το χ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Δουλευει αριστα και θα το δεις και στο βιντεο της παραθεσης αν και ειναι σχετικα παλιο. Οταν ανοιξω με cryptonx θα ενημερωσω αλλα ενταξει δεν εχω και προοπτικες και πιστευω θα ειμαι πισω απλα να δω διαφορες τιποτα αλλο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Καλορίζικο Ναπολέων !!! Καλά χιλιόμετρα να έχεις και πάντα αγρατζούνιστο να είναι.

Υ.Γ. Έχεις θέμα με το περιβόητο μίγμα , ρελαντί, κοψίματα κτλ ;;;

και αν ναι ποιος επίσημος αντιπρόσωπος εντός εγγύησης στο φτιάχνει μήπως ξερεις γιατί είχες και παλαιότερα όπως γράφεις .

σήμερα το τέσταρα σε βροχή που σημαίνει αρκετή υγρασία μιας και είχε και εκεί πρόβλημα + στο πολλά κρύα!!δυστυχώς έφαγε αρκετή βροχή γιατί ήταν πιασμένα όλα τα υπόστεγα όταν πήγα!!αύριο θα το χώσω όπου μπορώ!!τέλος πάντων άνοιξα τσοκ και το άφησα για 30sec το έκλεισα και κρατούσε ρελαντί στις 1100-1200 χωρίς να κάνει σκαμπανεβάσματα!ας δούλευε χαμηλά δεν έκανε τίποτα!το άφησα να ζεσταθεί στο ρελαντί μετά για κανά 2λεπτο (μέχρι να φορέσο μπουφάν,γάντια,μπακακλάβα και κράνος)μετά ξεκίνησα κανονικότατα και περπάτησα 1,5 χιλιόμετρο πορεία και μετά στο φανάρι κράταγε απροβλημάτιστα ρελαντί στις 1250-1400.μετά μέχρι το σπίτι περπάτησα άλλο 1,5 χιλιόμετρο και περπάταγε απροβλημάτιστα και ας το δούλευα λόγω στρωσίματος στις 2500-3500 στροφές μιας και σε εκείνη την περιοχή κάνει τους δισταγμούς και μπερδέματα!όταν έφτασα σπίτι κράταγε ρελαντί στις 1500 σταθερά!!έμεινα ικανοποιημένος!τώρα θα δείξει στα χοντρά κρύα!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

λοιπόν πάλι σήμερα το τέσταρα σε υγρασία!!παρατήρησα το εξής!!αν το βάλεις μπροστά με τσοκ για 30-40 δεύτερα και το κλείσεις και φύγεις κάνει πολλά μπερδέματα στα χαμηλά και ΜΟΝΟ!το β΄ράδυ που γύρισα από την σχολή το έβαλα τσοκ 30 δεύτερα το έκλεισα και κράταγε ρελαντί στις 1200 σταθερά!!το άφησα κανά λεπτό ξεκίναγε ναι μεν αλλά μπέρδευε χαμηλά!!το άφησα λοιπόν για κανά 3λεπτο ακόμα (συνολικά 4 λεπτά) ξεκίνησε με ελααααααααάχιστα μπερδέματα που δεν ενοχλούσαν καθόλου!!μετά έκανα σερί 9 χιλιόμετρα και δεν μου έκανε το παραμικρό!και φανάρια και στάσεις που χρειάστικε να κάνω σε κάτι STOP κράταγε ρελαντί στις 1500 και δεν μπέρδευε καθόλου στο σταμάτα ξεκίνα!!έχω καταλάβει ότι μόλις ζεσταθεί καλά καλά δεν κάνει τίποτα!!δεν μπορώ να καταλάβω όμως γιατί θέλει τόσο ζέσταμα!!προφανώς και είμαι σίγουρος κάτι γίνεται με το μίγμα όταν έχει κρύο η υγρασία!μάλλον είναι πολύ φτωχό...δεν ξέρω θα δω με την πάροδο του χρόνου τι θα γίνετε μιας και το χρησιμοποιώ καθημερινά ανεξερέτου τι καιρό έχει!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Μόνο χαμηλά κάνει τα μπερδέματα ρε συ!!

Να σου πω... Οι ταχύτητες(κυρίως η δευτέρα) μπαίνουν καλά και ήσυχα όταν είναι κρύο?

Τροποποιήθηκε από τον kouler

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ναι μόνο χαμηλά τα κάνει!!κάτι μπορεί να παίζεται και με το ζιγκλέρ που είπαν και άλλοι που απευθύνεται για τις χαμηλές τις στροφές!!μέχρι και τα 140 χιλιόμετρα κοπάναγε η δευτέρα αρκετά από χθες που πέρασα τα 150 χιλιόμετρα ξαφνικά λες και το ρύθμισε κάποιος τον συμπλέκτη και μπαίνει πολύ γλυκά!δεν ακούγεται τίποτα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα