388 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Kawasaki Versys (650cc) HJC RPHA 10+ Kawasaki Versys (1000cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Οrlias Κανένα νέο για το tank bag; Πήγες motomarket;

Dimosx 45 ευρώ από τα πράκτικερ μαζί με τους μαγνήτες;

Vangelz7 Στείλε μου αν θες με πμ το σελά που ρώτησες για το αφρώδες υλικό της πίσω σέλας να τη φτιάξω και εγώ, γιατί με τα δικάβαλα δοκιμάζω την αγάπη της κοπέλας μου κάθε φορά :tooth:

Giorgos_S Υπομονή φίλε μου, μη μασάς!

Τροποποιήθηκε από τον mavridoul

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Shark Vision-R Triumph Bonneville

Δημοσιεύτηκε

Σήμερα έκανα την βόλτα μου ( 150 χλμ σύνολο) και οδήγησα πρώτη μου φορά δικάβαλος και με τα σαμάρια και tank bag και όλα πήγαν μια χαρά! Καλό δέσιμο και ούτε με κούρασαν, πολύ σταθερά παρά τον αέρα που είχε στον δρόμο και φυσικά με κάλυψαν οι χώροι και με το παραπάνω. Μάλιστα δεν πήραμε σακίδιο στην πλάτη καθόλου και το tank bag δεν το ανοίξαμε το μισό! Επίσης, το tank bag έχει 7 μαγνήτες και δένει και στην τιμονόπλακα, ενώ αν ανοίξει τέρμα χωράει ολόκληρο κράνος full face!!! Τουλάχιστον το δικό μου σε medium μέγεθος το χωράει άνετα. Πιστεύω έκανα καλή επιλογή και πλέον έχω 40 λίτρα απ' τα σαμάρια και ακόμη 25 απ' το tank bag και μπορώ να έχω και κλασσικό σακίδιο στην πλάτη οπότε κάτι γίνεται για μικρές εκδρομές! :_thumbsup: Τέλος, οι εντυπώσεις απ' τα λάστιχα άψογες μέχρι τώρα! Mavridoul ελπίζω να σε βοηθήσουν οι φώτο! Βάζω κάποιες με τον λύκο σκέτο με τις ταινίες και τα νέα λάστιχα πλέον και κάποιες με τον εξοπλισμό! B)

dsc01598nl.jpg

dsc01601v.jpg

dsc016062.jpg

dsc016032.jpg

dsc01611h.jpg

dsc01609mo.jpg

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ξέχασα να αναφέρω ένα πρόβλημα που είχα στον γυρισμό σχετικά με τα φώτα μου εξαιτίας του φορτώματος! Ενώ τα ρύθμισα σε ηλεκτρολόγο να είναι σωστά για μονοκάβαλος και σε απλό δικάβαλο δεν αλλάζει τόσο συνήθως και δεν ενοχλώ, τώρα με τα πράγματα ήταν τραγωδία! Γυρίζαμε 10 το βράδυ και είχα μόνο μεσαία σκάλα καθώς η μεγάλη χτυπούσε στο Θεό και ενοχλούσα και τους απένατνι και τους μπροστινούς! Μου κάνανε νόημα αρκετοί και μάλλον άκουσα και μπινελίκια δικαιολογημένα... :blush2: Το κακό είναι ότι μου φάνηκε πολύ μπέρδεμα να τα ρυθμίζω μόνος γιατί εκείνη η ρόδα πίσω απ' το φανάρι μας, ενώ την γύριζα δεν έκανε τίποτα! Τι στο καλό; Πόσες φορές πρέπει να την γυρίζω; Πειραματίστηκε κανείς με επιτυχία ή σε ηλεκτρολόγο πήγατε και εσείς; Δεν θέλω να πάω πάλι σε ηλεκτρολόγο γιατί δεν έχει νόημα καθώς πρέπει να βγάζω άκρη μόνος ανάλογα την περίπτωση. Χάθηκε και αυτοί να βάλουν κανέναν διακόπτη να γίνεται εύκολα; :crazy:

Υ.Γ. : Ξαφνικά δεν φαίνεται η δεύτερη φώτο και δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία! Δεν έχω ιδέα τι φταίει οπότε αν μπορεί παρακαλώ ας την φτιάξει κάποιος από τους mods. Ευχαριστώ!

Τροποποιήθηκε από τον Orlias

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Wolf (250cc) Ducati streetfighter (848cc)

Παιδιά....έτοιμος ο λύκος με την RACE TECH!!!!1)http://www.bikepics....ctures/2439603/ 2)http://www.bikepics....ctures/2439604/ 3)http://www.bikepics....ctures/2439605/ 4)http://www.bikepics....ctures/2439606/ 5)http://www.bikepics....ctures/2439607/ Το εργαλείο το πήρα της 9 το πρωί αλλά τώρα γύρισα απο την βόλτα για να το χορτάσω!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ :D .Λοιπόν έκανε πάρα πολυ καλή δουλεια το παλικάρι :_thumbsup: .Απο ήχο στο ρελαντί σαν 400cc θα έλεγα,στο δρόμο έχει βαρύ και πολύ μπάσο όπως το ήθελα ενώ όταν αφήνω το γκάζι ή κατεβάσω ταχύτητα.......σαν να έχω πυροβόλο!!!!! :kill: .Βέβαια θα υπάρχει ένα θέμα με τους :police: γιατί δεν περνάω απαρατήρητος τώρα.

Πάντως απο την μαμα....παρα παρα παρα παρα πολύ καλύτερη σε όλα!!!Για απόδοση τώρα κάτι νομίζω οτι άλλαξε αλλα μπορεί και να είναι η ιδέα μου....δεν ξέρω. :huh:

Τροποποιήθηκε από τον dimosx
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ! :afro:

για πες και μια τιμούλα κομπλέ από παπαγιάννη :)

200 euro μου πήρε για την συγκεκριμένη!!Τα αξίζει και με το παραπάνω πιστεύω!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ευχαριστούμε για την ανταπόκριση orlias και dimosx καλορίζικα και στους δυό σας.

Να συνεισφέρω στο θέμα σέλα αφού νομίζω αφορά όλους όσους παίρνουν συνεπιβάτη :P Φτιάχτηκε που αλλού στο Σάκη (δες εδώ και εδώ ) και το αποτέλεσμα δεν έχει καμία σχέση με το κούτσουρο που έχει βάλει η sym και το έχει βαφτίσει σέλα συνεπιβάτη.. Όπως μου είπε ο Σάκης παίζει να ήταν και από τις πιο σκληρές σέλες που έχει δει ποτέ του.

Η σέλα ψήλωσε λίγο αφού αφαίρεσε υλικό και πρόσθεσε δύο στρώσεις αφρώδους, μέτριο και πολύ μαλακό επάνω επάνω και έγινε αφρατούλα.

1344517907130.jpg

1344517918542.jpg

1344517992076.jpg

Λίγο που έκατσα πάνω σε στάση μου φάνηκε πιο καλή και από τη δικιά μου! Δυστυχώς δεν έχουμε πάει ακόμα βολτούλα πάνω του μισαώρου (όπου και αρχίζουν τα πιασίματα) ώστε να έχω ολοκληρωμένη άποψη από τη κοπελιά. Θεωρώ σίγουρο όμως ότι οι γκρίνιες αποτελούν παρελθόν.

Για τους Αθηναίους φίλους τον συστήνω ανεπιφύλακτα, πραγματικά καλός μάστορας και άνθρωπος από τους λίγους.

ΠΑΜΕ ΡΕ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ!

edit: Τιμούλα 15 ευρώ

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

dimosx και orlias ευχαριστούμε για τις φώτο!

Κουκλιά τα μηχανάκια!

dimosx καταλύτη άφησες πάνω; Από θόρυβο; Απλά άλλαξε η χροιά του ή ανέβασε και ένταση;

Ο καταλύτης φυσικά και έφυγε!!!Απο θόρυβο.....Τ Ε Λ Ε Ι Ο Σ.... κανονικό πυροβόλο σας λέω!!! :shoot: .Πολύ μπάσος και πολυ δυνατός ήχος.Αυτό που λάτρεψα σε αυτήν την εξάτμιση.....τα σκασήματα της στο ανέβασμα ταχυτήτων(κάποιες φορές) και στο κατέβασμα(πάντα)!!! Συγχορδία κανονική σας λέω!!!! :punk: .Όλοι φίλοι μου την είδαν έπαθαν πλάκα...μέχρι και στα φανάρια με ρωτήσανε 3 άτομα σήμερα!!Σήμερα ειλικρινά ψάρωσα πολύ κόσμο...αλλα νευρίασα και πολλούς(λόγο θορύβου) ......αξίζει!!Τώρα έδειξε μηχανή...πριν θα το έλεγα ποιο πολύ...καψούλι!!χαχαχαχα.Λοιπόν,αυτά είχα να πω για τον ήχο της εξάτμισης και φαντάζομαι οτι όλοι θα καταλάβατε απο αυτά που σας είπα οτι πωρώθηκα πάρα πολυ με το μηχανάκι!!
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Για πριν που ανέφερα το σταντ......εσείς νοιώθετε σιγουριά με αυτό?Εγώ όποτε το αφήνω νομίζω οτι θα πέσει.Κάπου διάβασα οτι το αναφέρουν ως μεγάλο πλην στο wolf.http://moto-choice.com/gr/Bike-Review/217/Sym-SB-125-N-Wolf-(%CE%A41)-(2012-%CF%83%CE%AE%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1)-%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%AC-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%AE-%CE%BF%CE%BC%CE%BF%CE%B9%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-250,-%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B5%CE%AF-%CF%83%CE%B5-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BB%CE%AC-%CE%95%CF%85%CF%84%CF%85%CF%87%CF%8E%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B7--%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AE-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%8D-%CF%87%CE%B1%CE%BC%CE%B7%CE%BB%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B7.html .Επίσης απορώ σε αυτο το άρθρο τι του έκανε το μικρο wolf και του τα χώνει έτσι ο συντάκτης....είναι το μόνο site που λέει τόσα αρνητικά για το εργαλείο μας!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για πριν που ανέφερα το σταντ......εσείς νοιώθετε σιγουριά με αυτό?Εγώ όποτε το αφήνω νομίζω οτι θα πέσει.Κάπου διάβασα οτι το αναφέρουν ως μεγάλο πλην στο wolf.http://moto-choice.c...F%81%CE%B7.html .Επίσης απορώ σε αυτο το άρθρο τι του έκανε το μικρο wolf και του τα χώνει έτσι ο συντάκτης....είναι το μόνο site που λέει τόσα αρνητικά για το εργαλείο μας!!!

Βασικά ο τύπος είναι τραγικός. Θα σταθώ μόνο σε ένα πράγμα

Λόγω του καρμπυρατέρ, ο κινητήρας διαθέτει τσοκ. Σε κάποιες χώρες η τροφοδοσία του κινητήρα γίνεται με ψεκασμό. Παρέχεται ένδειξη επιλεγμένης ταχύτητας στο κοντέρ. Το σασμάν λειτουργεί καλά. Ενδεικτική μέση κατανάλωση 3,8 λίτρα/100 χλμ., η αυτονομία είναι στην περιοχή των 300 χλμ..

Δεν έχω δει ποτέ πάνω από 3λ /100 (με δικάβαλα, ανηφόρες και γενικά όχι πεθαμένη οδήγηση) και το μεγαλύτερο που έχω γράψει στο κοντέρ με ένα γέμισμα ήταν 480χλμ και πρέπει να είχε κάνα 1.5-2 λίτρα ακόμα μέσα, ώσπου αποφάσισα να γεμίσω για να μη ρουφάει ότι κατακάθι έχει μαζευτεί μέσα.

Επίσης γράφει ότι δεν έχει κεντρικό στάντ και φυσικά λάθος μάρκα ελαστικά.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki gsxr (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

βρήκα αυτό,τα πάει πολύ χάλια σε επιτάχυνση το 125 :thumbsdown:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Γεια χαρά! Δυστυχώς 2 μέρες μας έχει ταράξει στις βροχές και έχω καθηλωθεί χωρίς να μπορώ να βολτάρω και να χαρώ τις αποσκευές μου! :crazy:

Αρχικά, σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές και τα καλά σας σχόλια! Χαίρομαι που σας άρεσαν και ελπίζω να σας βοηθήσουν να πάρετε μια εικόνα, αν θελήσετε να αγοράσετε και εσείς στο μέλλον.

Vangelz7 έχεις δίκιο για τα φώτα και μάλλον πρέπει να έχω μεγαλύτερη υπομονή στο γύρισμα της ρόδας. Θα το δοκιμάσω ξανά! :_thumbsup:

Dimosx με γεια την πανέμορφη εξάτμιση και απ' ότι φαίνεται δεν είναι απλά όμορφη, αλλά δίνει και κάτι στην μηχανή! Μια χαρά και μου βάζεις ιδέες...

Mavridoul με γεια το κάθισμα και φαίνεται και με το μάτι ότι είναι σίγουρα μαλακότερο και θα κάνω κίνηση να ψάξω για "σελά" στις Σέρρες,αλλιώς θα δω στην Θεσ/νίκη.Να τελειώνουμε με τις γκρίνιες οριστικά! B)

Stantonop έκανα δοκιμή να βάλω τα λουριά και από κάτω και το ένα μόνο και διάφορες άλλες δοκιμές, αλλά έτσι μόνο έκατσαν άψογα και στο δέσιμο τους για να είναι σταθερά και να μην ενοχλούν στα πόδια,στο κάθισμα και στα μαρσπιέ τον συνεπιβάτη.Θα βγάλω φώτο κοντινές αναλυτικά για να δείξω το δέσιμο ακριβώς γιατί με ζόρισαν λίγο μέχρι να βρω την καλύτερη λύση(έτσι πιστεύω δηλαδή).

Miles και όσους άλλους είχαν πτώσεις και ατυχήματα περαστικά και ποτέ ξανά! Viemon καλώς όρισες και με το καλό να μπεις στην αγέλη μας!

Τέλος, να πω ότι και εμένα η μηχανή σταματημένη μου φαίνεται αρκετά βαριά και παραλίγο να μου πέσει μια φορά που είπα να την μετακινήσω με τα χέρια. Γενικά, προτιμώ να κάθομαι πάνω και να την μετακινώ με τα πόδια για πιο σίγουρα. Επίσης, το σταντ δεν μου δίνει την αίσθηση ότι δεν είναι αξιόπιστο, αλλά όπως και να έχει για σιγουριά πάντα μόλις το βάλω,κατεβαίνω απ' την μηχανή και την κρατάω με τα χέρια ακόμη, πιέζοντας με το πόδι το σταντ να δω ότι σίγουρα έπιασε και σταδιακά την αφήνω να πέσει το βάρος στο σταντ.Πάντα έτοιμος να την πιάσω αν κάνει πως δεν πατάει τέλεια. :ph34r:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki gsxr (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

εδώ κ 2 μέρες που σταματάω σε συγκεκριμένο περίπτερο κ σβήνω την μηχανή,μετά από 2 λεπτά που πάω να φύγω το wolf δεν παίρνει μπροστά,κάνω κάπου στις 7-8 προσπάθειες για να πάρει.

πουθενά άλλου δεν έχω πρόβλημα στο να το βάλω μπρος,τι στο καλό γίνετε?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Πέρα απ' την πλάκα έχω και εγώ μια παρόμοια εμπειρία! Όσες φορές έχω παρκάρει στους δρόμους έξω απ' το παλιό νοσοκομείο της πόλης μας με το αυτοκίνητο, δεν μπορώ να κλειδώσω ή αν πιάσει μετά από δεκάδες προσπάθειες το κλειδί, μετά δεν μπορώ να απενεργοποιήσω το συναγερμό και να ξεκλειδώσω. Με λίγα λόγια νεκρώνουν τα κουμπιά στο κλειδί του Suzuki Swift και δεν δουλεύουν ώστε να κλειδώνει και να μπαίνει ο συναγερμός και αντίστροφα. Το κάνει εκεί μόνο συστηματικά και με τα 2 κλειδιά που έχω δοκιμασμένα. Η περιοχή έχει το κτίριο του παλιού νοσοκομείου και δίπλα ακριβώς ένα ίδρυμα για ηλικειωμένους που λειτουργεί κανονικά.Στο μόνο που πάει το μυαλό μου είναι μήπως κάτι παίζει με μαγνητικό πεδίο ή επειδή τα κτίρια αυτά έχουν πολλές κεραίες,μηχανήματα,αλεξικέραυνα κτλ να "χαλάνε" κάπως την επικοινωνία του κλειδιού-κοντρόλ με το αυτοκίνητο.Μπορεί και να υποθέτω βλακείες βέβαια αλλά είναι παράξενο το όλο σκηνικό εδώ και 5 χρόνια. :_unsure:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Παιδιά μόνο ένα πράγμα με απασχολεί ιδιαιτέρως για το 125 και ίσως οι ιδιοκτήτες του να μπορούν να ρίξουν λίγο φως στην υπόθεση.

Στο δικάβαλο το 125 πως πάει? Η δεν πάει?

Αν πάει με τι ταχύτητα "ταξιδεύει"?

Επειδή τείνω προς εκείνη την έκδοση θα ήθελα να ξέρω περίπου τι με περιμένει έτσι ώστε να προετοιμαστώ ψυχολογικά.!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Piaggio Beverly (200cc)

Δημοσιεύτηκε

Έχω ακριβώς τις ίδιες απορίες με το φίλο απο πάνω

+Εγώ το θέλω για βόλτες μέσα στην πόλη καφέδες,δουλειές κτλ..και για "κα8ημερινή" χρήση από το σπίτι μου μέχρι το πανεπιστήμιο που είναι 5 χλμ συνολικά περιλαμβάνοντας διαδρομή μέσα στην πόλη με φανάρια κτλ αλλά και σε ε8νική με πολλές λωρίδες κτλ..

Αξίζει να δώσω αυτά τα χρήματα και να πάρω το συγκεκριμένο ή να πάρω κανά παπί???

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

θα το χαρακτήριζα βαρύ για τα 125κυβικά. εξ ου και οι αρνητικές γνώμες στο τεστ που έγινε παραπάνω και κάποιες επίσης αρνητικές γνώμες από τους συμφορουμίτες.

Για δικάβαλο δε θα το προτιμούσα στη μικρή έκδοση. Θα πάει μεν, με αρκετή δυσκολία δε.

Για εθνική με πολλές λωρίδες επίσης είναι οριακό. Έχω κυκλοφορήσει με 125 παπί σε εθνική οδό και τρόμαξα γιατί πήγαινε στα όριά του και παρόλαυτά όλοι σε περνάνε και δημιουργούν αίσθημα ανασφάλειας.

Το 250 παιδιά ή κάποιο ελαφρύτερο μοντέλο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Διαφωνώ, για άλλο λόγο θα πάρεις το wolf 125 και άλλο το crypton ή οποιοδήποτε παπί. Προσωπικά μετά από 8 μήνες και 8000 χλμ θεωρώ πως το λυκόπουλο είναι σχολείο και προσφέρει πολλά σε μικρή τιμή.

Viemon σου απάντησα και στο pm. Αποσαφήνισε τι εννοείς ταξιδεύω, αφού όλα πάνε απλά άλλο θα σε κουράσει περισσότερο και άλλο λιγότερο.

kapparider απ'ότι καταλαβαίνω η χρήση που θες είναι εντός πόλης, οπότε καλύπτεσαι. Βέβαια με 2000 ευρώ μπορείς να πάρεις και κάτι σε μεταχειρισμένο πχ cbf 250.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ρε παιδιά είναι πολλά κιλά για τα άλογα του αλλά πιστέψτε με σε πάει παντού χωρίς να σε κουράσει!!!Κάθε μέρα πάω στην δουλειά από εθνική(Κηφισό που πάνε όλοι σαν τρελοί) 9χλμ απόσταση στην μεσαία λωρίδα με 90 και άν μου την βιδώσει αριστερή 115-130...τάπα με λίγα λόγια και δεν έχω κανένα παράπονο!!!Μην ξεχνάτε οτι στα λεφτά είναι μεγάλη διαφορά το 250 με το 125.Όταν πήγα στο μαγαζί και είδα την τιμή του 250 είπα 'αν είχα αυτα τα λεφτά θα πήγαινα χωρίς σκέψη σε er-6(ελαφρώς μετ/νο) και όχι σε wolf250' , ενώ το μικρό φτάνεται εύκολα στις μέρες μας!!!Και όσον αφορά κάτι συγκρίσεις που βλέπω με πάπια δεν μπορώ να δώσω σημασία γιατί το ένα είναι ΜΗΧΑΝΉ και το άλλο ΠΑΠΊ!!!!Στην απόφαση μου να πάρω το wolfακι έβαλε το χέρι ένας γνωστός μου που είχε ένα fx(πριόνι έτσι??) και τον πήρε στην Αττική Οδό ο αέρας μετά από τούνελ και εδώ και 2 χρόνια τρέχει και δεν φτάνει με λάμες και ιστορίες!!!Ναι,τα κιλά από το μικρό στον τομέα της ασφάλειας είναι πολύ σημαντικά.Αυτά από έναν κάτοχο μιας 125cc μηχανής με 140+16 κιλά!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Παιδιά στο πρώτο σέρβις θα σας κάνουν μία μικρή ρύθμιση στο συμπλέκτη και το κιβώτιο θα είναι παραπάνω από τζιτζί. Είναι σύνηθες κάτι τέτοιο σε καινούργιες μηχανές νομίζω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB300R (287cc)

Δημοσιεύτηκε

Το θέμα με τη δυσκολία νεκρής από 2η ταχύτητα αναφέρεται και στο test drive του ebike.gr που έχει ο Γκοργκόλης στη σελίδα του Λύκου. Προσωπικά δεν με ενοχλεί, έχω συνηθίσει να κατεβαίνω μέχρι την 1η.

Άντε και μια φώτο από εμένα.

2znmuli.jpg

Δεν θυμάμαι καν που και πότε τα έπιασα αλλά έχουν γίνει με βαλίτσα πίσω και χωρίς σκύψιμο....οπότε άλλα 10 τα έχει για πλάκα.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB300R (287cc)

Δημοσιεύτηκε

Mavridoul κατάλαβα οτι το πέρασες εσυ. :na_mB:

Όποιος έχει κάνει τέλος πάντων το πρώτο που είναι στα 1000km και θέλει ας μας πεί :help:

40 ευρώ (με απόδειξη) και είχα λάδια αλυσίδα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki gsxr (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

40 euro είναι καλά.Νεκρά δεν έχω καταφέρει να βάλω με αναμένει μηχανή,πρέπει να την σβήσω για να μπει.Με το θέμα της μίζας πρέπει να κάνουμε κάτι γιατί μου την σπάει όταν την παρκάρω σε σημείο που την χτυπάει ο ήλιος,θέλει πάνω από 7-8 προσπάθειες για να την βάλω σε λειτουργία.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φίλε πόσο σου κόστισε το service; και τι περιλάμβανε;

Φίλε Ντινάκο 20 ευρώ στα 1000, 30 ευρώ στα 4000 (με απόδειξη), 20 ευρώ στα 7000. Όχι κι άσχημα... Περιλάμβανε μικρό σέρβις με αλλαγή λαδιών και τους συνήθεις ελέγχους.

Καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές παιδιά τα λέμε σε μια εβδομάδα B)

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
sym wolf (250cc)

Δημοσιεύτηκε

ρε παιδια πως φτιαχνω τα φωτα της μηχανης??διαβασα σε προηγουμενη σελιδα εδω οτι γυρνας κατι και ρυθμιζεται..αλλα τι???τους στραβωνω ολους το βραδυ και δεν παει αλλο..η αντιπροσωπεια ειναι κλειστη οποτε..την βοηθεα σας!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Sym Wolf (250cc) BMW F GS (800cc)

Κάτω απο την μάσκα (σκύψε) θα δείς ενα άσπρο "γρανάζι".

Δεξιά κατεβαίνουν τα φώτα.

Tip: Για να μην σου πριστούν τα δάχτυλα & να ξεμπερδέυεις γρήγορα πάρε ενα κατσαβίδι ίσιο.

wolf1s.jpg

wolf2c.jpg

Τροποποιήθηκε από τον ΝΤΙΝΑΚΟΣ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.