2535 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda CB500X '17 (500cc) SHOEI NXR SEDUCTION TC-5

Δημοσιεύτηκε

Δεν ειναι μονο το ταξιδι...Το paddock με αγχωσε οταν το ειδα στο συνεργειο για να μου περασουν τα αυτοκολλητα στις ροδες.Δεν ξερω αν το βασιζομαι μονος μου χωρις αλλο ατομο (που δεν εχω) να το βαλω.Δεν μου απαντησατε τι πιστευετε ομως...Νομιζω δεν θα εχω προβλημα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Peugeot 2 (2cc) Shoei XR-1100 Hadron KTM 1290 S-Duke GT (1301cc)

Δημοσιεύτηκε

δεν είναι κάτι δύσκολο για να το στηρίξεις, και ούτε φόβος υπάρχει να σου πέσει

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εννοουσα οτι μαλλον δεν θα εχω προβλημα σχετικα με αυτο που αναρτησα και οχι με το paddock.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB500X (471cc) HJC IS-17

Δημοσιεύτηκε

Εχω παντοκ και δεν με προβληματισε ποτε. Ουτε χρειαστηκα ποτε 2ο ατομο. Αν το κανεις σωστα δεν ειναι κατι ιδιαιτερα δυσκολο. Βαλε κανα βιντεο να δεις και μονος σου.Αυτο που ποσταρες μια χαρα ειναι απλα θα σου εχει την μηχανη σε κλιση και οχι ορθια οπως το σταντ ή το παντοκ. Δεν ξερω αν σε απασχολει τωρα αλλα μπορει να σε απασχολησει στο μελλον.

Ορυκτελαιο σε αλυσιδα δεν το 'χω ακουσει ποτε. Βαλβολινη ναι ή καποιο σπρει λιπανσης για αλυσιδες.... το λεει και το μανιουαλ......10€ εχει...εχει και πιο φτηνα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Peugeot 2 (2cc) Shoei XR-1100 Hadron KTM 1290 S-Duke GT (1301cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 3 λεπτά, το μέλος sotoskon έγραψε:

Εννοουσα οτι μαλλον δεν θα εχω προβλημα σχετικα με αυτο που αναρτησα και οχι με το paddock.

Ναι το κατάλαβα, εγώ 32 για αυτό δεν θα έδινα...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Sx 125 (125cc) Nolan N53+100% Racecraft Husaberg FS 570 (570cc)

Δημοσιεύτηκε

Χίλιες φορές να πλαγιάσω τη μηχανή στο σταντ και να βάλω ένα κομμάτι ξύλο στο δεξί μαρσπιέ του οδηγού παρά να δώσω 30 ευρώ για αυτό. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cb500x 2016 (500cc)

Δημοσιεύτηκε

Kαλημέρα, καλά χιλιόμετρα σε όλους!

Ψάχνω εμπρός ελαστικό DUNLOP Trailmax D609f 120/70-17. Λόγω πιθανής "μαχαιριάς" από γυαλί που έφτασε μέχρι τα λινά (γκαντεμιά ή κακό μάτι λέγεται αυτό;) επείγεται να αλλαχτεί και δεν το βρίσκω πουθενά.

Μήπως έχει αλλάξει κάποιος τα πρώτης τοποθέτησης στο  CB500x (2016) του και το έχει κρατήσει να το αγοράσω; 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Στο πρωτο ντεποζιτο που "τρεχω" τωρα (ειμαι στην τελευταια γραμμη χωρις να αναβοσβηνει) αν και δεν το ειχα γεμισει τελειως εχω γραμμενα 345 χιλιομετρα και εχει καταναλωσει παντα βαση του board computer 10,9 λιτρα καυσιμο με μεση καταναλωση 3,1l/100

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Τελικα η ρεζερβα μου αναψε στα 432 χιλιομετρα γραμμενα.Αν υποθεσουμε οτι ρεζερβα κανει στην ξεφτιλα 50 χιλιομετρα με λογικο ρυθμο δεν ειναι απιθανο η μηχανη να αγγιξει σχεδον τα 500 χιλιομετρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cb500x 2016 (500cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 6 λεπτά, το μέλος sotoskon έγραψε:

Τελικα η ρεζερβα μου αναψε στα 432 χιλιομετρα γραμμενα.Αν υποθεσουμε οτι ρεζερβα κανει στην ξεφτιλα 50 χιλιομετρα με λογικο ρυθμο δεν ειναι απιθανο η μηχανη να αγγιξει σχεδον τα 500 χιλιομετρα.

Επειδή ασχολείσαι πολύ με την κατανάλωση, ένα θα σου πω. Πρώτο ταξίδι Νέα Μάκρη - Πρέβεζα 525 χλμ. με ένα ντεπόζιτο !!!

Δεν νομίζω φίλε μου ότι χρειάζεται να ασχολείσαι άλλο με το θέμα. Απόλαυσε το "εργαλείο" κι άστο να σε πάει παντού.

Καλά και όμορφα χιλιόμετρα, και καλό καλοκαίρι σε όλους!

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα