g1ann1s

Ωραίες αγγελίες (μοτοσυκλετών) που πετυχαίνουμε

10685 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Kawasaki Bandit 650, KLE (1150cc) Nivea Styling Gel Suzuki BANDIT (1250cc)

Δημοσιεύτηκε

Καινούργιο στην κυριολεξία supersport σε τιμή σκισμένου ktm 690. https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/24273723/  

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
k8 600 gsxr 1000 L7

Δημοσιεύτηκε

Την 11/9/2019 at 6:56 ΜΜ, το μέλος strokt up έγραψε:

Καινούργιο στην κυριολεξία supersport σε τιμή σκισμένου ktm 690. https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/24273723/  

μπα, τα παντα παντω του εχουν φθορες χρησης. 

πιθανων μηχανακι απο γενικο "μαζεμα" πλαστικα κτλ. για κανενα λογο τοσα $$

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Bandit 650, KLE (1150cc) Nivea Styling Gel Suzuki BANDIT (1250cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 15 λεπτά, το μέλος noodles έγραψε:

μπα, τα παντα παντω του εχουν φθορες χρησης. 

πιθανων μηχανακι απο γενικο "μαζεμα" πλαστικα κτλ. για κανενα λογο τοσα $$

Ξέρω τον ιδιοκτήτη και το μηχανάκι, ξέρω τι λέω. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Γεια χαρά σε όλους.

Ξέρουμε κάτι για αυτό το μηχανάκι ?\

https://www.car.gr/25002321-ktm-690-smc

25002321_0_b.jpg

Βρίσκεται στη Κρήτη. Φαίνεται άψογο σε 1-2 φώτο...οι άλλες με προβληματίζουν λίγο.

Λεπτομέρειες από τον κάτοχο 0 , ελάχιστα χιλιόμετρα για 09 μοντέλο(τα λιγότερα του car.gr...,πινακίδα κολλημένη πίσω..και το πιο φθηνό smc που θα βρούμε στο car.gr 

Επίσης δεν έχει φώτα πίσω εκτός εάν δε τα βλέπω.

.αυτά είναι που με προβληματίζουν αρκετά. 

Στα καλά το χρώμα-αυτοκόλλητα-ζάντες βαμμένες του γούστου μου ,ολόσωμη acrapovic και κάρμπον .Και τα χιλιόμετρα εάν είναι true.

Καμιά άποψη από τους γνώστες.?Είναι κανείς από Σητεία /?Μήπως είναι κάποιου μέλους εδώ ?

Τροποποιήθηκε από τον kojima

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GN250 (249cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 2 ώρες, το μέλος kojima έγραψε:

Γεια χαρά σε όλους.

Ξέρουμε κάτι για αυτό το μηχανάκι ?\

Πριν κανα χρονο ειχα σε αγγελια ενα ΜΤ09 '16 και μου ειχε στειλει αυτο το παιδι για ανταλλαγη. Το ειχα συζητησει λιγο μεχρι που καταλαβα οτι εννοουσε χωρις διαφορα. Κι αυτος απο χερι το ειχε παρει, το παιδι ακουγοταν ασχετος απο μηχανες (ουτε ηξερε τι σερβις θελει, ουτε καθε ποτε, κτλ), βιβλιο συντηρησης δεν υπηρχε. Εξουσιοδοτημενο συνεργειο δεν ξερω ποτε ειχε δει τελευταια φορα το μηχανακι. Απο τοτε ειχε ανεβασει την αγγελια, τοτε πρεπει να ζητουσε κατι 6000 νομιζω (εγω το δικο μου το ειχα στα 6300 αν θυμαμαι καλα). Γενικα λιγο ασοβαρος μου ειχε φανει, αλλα αυτα τηλεφωνικα. Δε βρεθηκαμε ποτε απο κοντα, ουτε ειδα τη μηχανη. Α, και αυτες ειναι οι φωτογραφιες που μου ειχε στειλει κι εμενα τοτε, οποτε δεν ειναι προσφατες. Δεν ξερω αν βοηθησα, ο,τι λιγα ηξερα σου τα ειπα.

Αρέσει σε 5 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

πριν 13 ώρες, το μέλος pitapola έγραψε:

Πριν κανα χρονο ειχα σε αγγελια ενα ΜΤ09 '16 και μου ειχε στειλει αυτο το παιδι για ανταλλαγη. Το ειχα συζητησει λιγο μεχρι που καταλαβα οτι εννοουσε χωρις διαφορα. Κι αυτος απο χερι το ειχε παρει, το παιδι ακουγοταν ασχετος απο μηχανες (ουτε ηξερε τι σερβις θελει, ουτε καθε ποτε, κτλ), βιβλιο συντηρησης δεν υπηρχε. Εξουσιοδοτημενο συνεργειο δεν ξερω ποτε ειχε δει τελευταια φορα το μηχανακι. Απο τοτε ειχε ανεβασει την αγγελια, τοτε πρεπει να ζητουσε κατι 6000 νομιζω (εγω το δικο μου το ειχα στα 6300 αν θυμαμαι καλα). Γενικα λιγο ασοβαρος μου ειχε φανει, αλλα αυτα τηλεφωνικα. Δε βρεθηκαμε ποτε απο κοντα, ουτε ειδα τη μηχανη. Α, και αυτες ειναι οι φωτογραφιες που μου ειχε στειλει κι εμενα τοτε, οποτε δεν ειναι προσφατες. Δεν ξερω αν βοηθησα, ο,τι λιγα ηξερα σου τα ειπα.

Ευχαριστώ για την απάντηση...

...είναι από τις αγγελίες που καταλαβαίνεις ότι κάτι παίζει..απλά ήθελα να μου το επιβεβαιώσει και κάποιος τρίτος :laugh::laugh:

Τροποποιήθηκε από τον kojima

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GN250 (249cc)

Δημοσιεύτηκε

πριν 5 ώρες, το μέλος kojima έγραψε:

Ευχαριστώ για την απάντηση...

...είναι από τις αγγελίες που καταλαβαίνεις ότι κάτι παίζει..απλά ήθελα να μου το επιβεβαιώσει και κάποιος τρίτος :laugh::laugh:

Παρακαλω. Κοιτα, μπορει το μηχανακι να ειναι και αστερι και να θελει μονο ενα μικρο σερβις. Αλλα ειδικα οταν εισαι απο μακρια πρεπει να σχηματισεις μια εικονα με τα στοιχεια που εχεις διαθεσιμα. Και η αληθεια ειναι πως για μενα η εικονα αυτη δεν ηταν θετικη.

Πολυ δυσκολο το μηχανακι αυτο που ψαχνεις παντως (το ειχα κι εγω στα υποψηφια και το εγραφα και στην αγγελια για ανταλλαγη, εξου και το τηλεφωνημα). Τα περισσοτερα παρατημενα απο πλευρας συντηρησης(καμια αλλαγη λαδιου οποτε θυμομαστε) και οι λιγοι που ειχαν βιβλιο σερβις ζητουσαν λεφτα που παιρνεις σχεδον καινουρια μηχανη. Καμια φορα και τα δυο μαζι (ζητουσαν τρελα λεφτα και για τα παρατημενα, οπως ο συγκεκριμενος :tooth:).

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM LC4 640 SM (625cc)

Δημοσιεύτηκε

Χασιμο χρονου το smc πλεον δυστυχως.

Καποτε ελεγες οκ θα μαζεψω 5κ και θα παρω ενα και ειμαι κομπλε.

Πλεον.. δεν.. Με τιποτα.

Οπως ειπαμε ειτε θα ειναι για πεταμα ειτε θα κανουν οσο κανει καινουργιο..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Περίεργο αυτό με τα smc μιας και η τιμή αγοράς του ήτανε αρκετά υψηλή.Ναι μεν πιστόλι αλλά premium πιστόλι.

Θα περίμενε κανείς τα απλά sm οι πελεκάνοι να είναι πιο φτωχοσυντηρημένα αλλά φαίνονται όλα πιο προσεγμένα.Ίσως είναι αυτό το fairing που απέτρεψε πολλούς μικρούς να τα πάρουν ..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα