μάθο...

Κοψε κατι ρε...Ιστοριες της παρεας!

276 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda cbr 600 RR '04 Arai RX-7 Corsair KTM SMT 990

Δημοσιεύτηκε

Ρε 'σεις έχω κατουρηθεί στο γέλιο, ξέρετε που μπορώ να βρω μια πάπια ;

http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img189/5882/papia2.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda Yamaha Αλλος Ευρωπέ(αί)ος

Δημοσιεύτηκε

Ρε 'σεις έχω κατουρηθεί στο γέλιο, ξέρετε που μπορώ να βρω μια πάπια ;

http://imageshack.us...5882/papia2.jpg

Είναι συγγενικό είδος με το καναρίνι? :tooth: :tooth: :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda ANF (125cc) Airoh S4

Δημοσιεύτηκε

Lucky3.jpg
Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
ninja (250cc) ducati 749

Δημοσιεύτηκε

ένας γνωστός μου έλεγε πως μπορούσε να πιασει στα λιμανάκια τις στροφες 260 χλμ/ω .Βεβαια όσες φορες είχε τυχει να τον δω καποιο προβλημα είχε το αμαξι και δεν μπορούσε να με πάει :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Aprilia Dorsoduro 750

Δημοσιεύτηκε

οταν ημασταν μικροτεροι

-Εχεις καμια γκομενα ρε?

-ναι..την εχω π*δηξει κιολας

-ελα ρε..απτο σχολειο μας ειναι??

-οχι..απτο χωριο

(ειχα ακουσει απειρες φορες αυτη την ιστορια :D )

επισης ατομο που το κοντερ στο αυτοκινητο του εγραφε μεχρι 220 ισχυριζοταν οτι επιασε παραπανω επειδη βρισκοταν σε κατηφορικο δρομο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

επισης ατομο που το κοντερ στο αυτοκινητο του εγραφε μεχρι 220 ισχυριζοταν οτι επιασε παραπανω επειδη βρισκοταν σε κατηφορικο δρομο...

Ποσες κατηφορες εχει η Ελλαδα τελικα... :rotfl::closed-topic:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Modenas GT

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

οταν ημασταν μικροτεροι

-Εχεις καμια γκομενα ρε?

-ναι..την εχω π*δηξει κιολας

-ελα ρε..απτο σχολειο μας ειναι??

-οχι..απτο χωριο

(ειχα ακουσει απειρες φορες αυτη την ιστορια :D )

λες? μια ιδια πεταξα τωρα :Ρ

Τροποποιήθηκε από τον Mitsaras96

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αγαπητοί φίλοι...............................

Μιας που τον τελευταίο καιρό (και για πολύ ακόμα ) έχω εστιάσει την απόλυτη οικονομία ως αντικειμενικό σκοπό μου για να παραμείνω στον κόσμο τον θαυμαστό των δύο τροχών αποφάσισα να πουλήσω το σκούτερ και να αγοράσω κίτρινο μηχανάκι συμφορουμίτη που αν και 650 κυβικά λέει ότι έχει κατανάλωση :

<<<<4-4,2 σε κανονικούς έως σβέλτους ρυθμούς (τσαλιμάκια, χαζοανοίγματα), ενώ σε πολύ γρήγορους ρυθμούς το μέτρησα στα 4,66....... ( η υψηλότερη που έχω μετρήσει έως τώρα).

Τα δε 3,8 λίτρα ήταν σε χαλαρούς ρυθμούς που πηγαίνουμε με μεγάλη παρέα (αν και ποτέ δεν κρατιέμαι να μην του κάνω τα κορδελάκια του και σίγουρα ποτέ δεν προσπάθησα να κάνω οικονομία, δηλ. οδήγηση με χέρι τσιμέντο).>>

Και ερωτώ εγώ τώρα το βρωμοσκουτέρι μου : <<γιατί ρε κακομαθημένο καίς συνήθως στις βόλτες κανά 4άρι και τέρμα γκάζι καρφωμένο 4,5?>> γιατί βρωμόπραμα? Τι νομίζεις ότι είσαι κακομαθημένο, 650άρα? :bash:

Ταισμένο σ' έχω, πλυμένο σ' έχω (εντάξει σχετικά), καλορυθμισμένο σ' έχω,ψεκαστό είσαι σκασμένο γιατί ε γιατί ? :ranting3:

:rotfl:Γιαυτό και γώ θα σε πουλήσω και θα πάρω κίτρινο αποτέτοιο να γλυτώσω ! :vv: :rotfl:

:rotfl:

Δεν θα τον ξαναπειράξω το υπόσχομαι, τελευταία φορά !

Μόνο μία όμως δεν φτάνει ! Ήταν μεγάλο φίδι.........ΑΝΑΚΟΝΤΑ !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger (1050cc) Shoei XSpirit + AGV Blade MV Agusta F4 RepartoCorse (998cc)

Δημοσιεύτηκε

Έλα ρε παιδιά. Μην τον πειράζετε...

Νταξ, είπε ψέμματα.

Ε και;;;

ΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ :mB_kalo_e:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Νταξ, είπε ψέμματα.

Ε και;;;

ΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ :mB_kalo_e:

Τελευταία φορά το ορκίζομαι ! :pray:

Εκτός άμα με προκαλέσει στο μέλλον γιατί τόχω σημειωμένο - αποθηκευμένο σε εξωτερικούς σκληρούς !

Α χα χα χα χα χα........................

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σαββα..αρχιζω και συμπαθω τα scooter...

article-2242722-1657FE04000005DC-339_634x474.jpg

Νταξει...σορυ...δεν το'χω λεμε... :blush2::crazy:

Τροποποιήθηκε από τον mAthosalas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda NC29 (399cc) AGV K3 πριονωτό Honda για κρατητήριο (>600cc)

Δημοσιεύτηκε

neverbeen.jpg

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Σαββα..αρχιζω και συμπαθω τα scooter...

article-2242722-1657FE04000005DC-339_634x474.jpg

Νταξει...σορυ...δεν το'χω λεμε... :blush2::crazy:

Α χα χα χα χα χα...................δεν πειράζει βρε σύ..........κατουρήθηκα στο γέλιο λέμε αλλά και για νάμαι στο θέμα αφού λέω παραπάνω ότι το βγάζω στο σφυρί γιατί βρήκα οικονομικότερο αλλά.....................έχω ένα πρόβλημα φίλε μου και θέλω τη βοήθειά σου.

Πώς θα πείσω τον μοναδικό ιδιοκτήτη στην Υφήλιο πούχει ΤΟ συγκεκριμένο μοτοσακό να μου το πουλήσει?

Τι να πώ για να τον πείσω?

Ότι επανέρχομαι στο σωστό δρόμο ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

neverbeen.jpg

Τ' είναι αυτό βρε Κώστα?

Φλάντζα από Χόνδα? :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Είναι το επίσημο σήμα του δράκου... Ξέρεις τώρα, του "εκεί που πήγαινα τάπα το Autobianchi στα Τρίκαλα, βλέπω μπροστά μου ένα Impreza..."

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Για να τον πεισεις να το δωσει πες του(σιγα το λεω να μην μας ακουσει :crazy: )"τα φρενα σου ειναι χειροτερα απο scooter"...Θα δεις αυριο "ΠΩΛΕΙΤΑΙ ή ανταλασσεται με Segway"για λογους οικονομιας... :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Είναι το επίσημο σήμα του δράκου... Ξέρεις τώρα, του "εκεί που πήγαινα τάπα το Autobianchi στα Τρίκαλα, βλέπω μπροστά μου ένα Impreza..."

Α χα χα χα χα κατάλαβα, το σήμα του φιδάτορα ! :rotfl:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Για να τον πεισεις να το δωσει πες του(σιγα το λεω να μην μας ακουσει :crazy: )"τα φρενα σου ειναι χειροτερα απο scooter"...Θα δεις αυριο "ΠΩΛΕΙΤΑΙ ή ανταλασσεται με Segway"για λογους οικονομιας... :mB_kalo_e:

Δεν πιάνει ..............ξέρω τι σου λέω. :secret:

εχεις μερες ν ανοιξης νεο θεμα και ο φιλος σου ο σαββας εχει πεσει σε καταθλιψη !! :peep: :P

κανε ενα θεμα απ αυτα τα ενδιαφεροντα ..ξερεις εσυ !

:crazy::bash:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp (600cc) Suzuki Hayabusa (1340cc)

Δημοσιεύτηκε

Εντάξει ρε Σάββα,με έπεισες.

Τροποποιώ την αγγελία άμεσα

223522_577019912327242_659666137_n.jpg

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

Συνεχίζετε ρε καθίκια? :knuppel2:

Αγαπητοί φίλοι...............................

Μιας που τον τελευταίο καιρό (και για πολύ ακόμα ) έχω εστιάσει την απόλυτη οικονομία ως αντικειμενικό σκοπό μου για να παραμείνω στον κόσμο τον θαυμαστό των δύο τροχών αποφάσισα να πουλήσω το σκούτερ και να αγοράσω κίτρινο μηχανάκι συμφορουμίτη που αν και 650 κυβικά λέει ότι έχει κατανάλωση :

<<<<4-4,2 σε κανονικούς έως σβέλτους ρυθμούς (τσαλιμάκια, χαζοανοίγματα), ενώ σε πολύ γρήγορους ρυθμούς το μέτρησα στα 4,66....... ( η υψηλότερη που έχω μετρήσει έως τώρα).

Τα δε 3,8 λίτρα ήταν σε χαλαρούς ρυθμούς που πηγαίνουμε με μεγάλη παρέα (αν και ποτέ δεν κρατιέμαι να μην του κάνω τα κορδελάκια του και σίγουρα ποτέ δεν προσπάθησα να κάνω οικονομία, δηλ. οδήγηση με χέρι τσιμέντο).>>

Και ερωτώ εγώ τώρα το βρωμοσκουτέρι μου : <<γιατί ρε κακομαθημένο καίς συνήθως στις βόλτες κανά 4άρι και τέρμα γκάζι καρφωμένο 4,5?>> γιατί βρωμόπραμα? Τι νομίζεις ότι είσαι κακομαθημένο, 650άρα?

Μ' αρέσει που μου κάνεις και τον σχετικό..... :sopase::lipssealed:

Διότι ρε μπάρμπα για ν' ακολουθήσεις εσύ με το σκούτερ στους ρυθμούς μας το ξεκατινιάζεις το καημένο. 140 γι' αυτό = τελική σχεδόν (5 πάνω 5 κάτω δεν παίζουν τόσο ρόλο), ενώ τα 140 για το V-Strom είναι στα 2/3 του γκαζιού του και στη ροπή του μέσα.

Ταισμένο σ' έχω, πλυμένο σ' έχω (εντάξει σχετικά), καλορυθμισμένο σ' έχω,ψεκαστό είσαι σκασμένο γιατί ε γιατί ?

Γιαυτό και γώ θα σε πουλήσω και θα πάρω κίτρινο αποτέτοιο να γλυτώσω ! Που να μπιστάς κάτω ρε, σ' εσένα δεν τό 'δινα. :lol:

Δεν θα τον ξαναπειράξω το υπόσχομαι, τελευταία φορά !

Μόνο μία όμως δεν φτάνει ! Ήταν μεγάλο φίδι.........ΑΝΑΚΟΝΤΑ !

Πολύ ευχαρίστως όποτε θέλεις να τις μετρήσουμε.......... τις καταναλώσεις μας ντε...... τότε να δεις τί φίδι θα σε τσιμπήσει. Και το φίδι θα είναι η μάνικα και αυτά που θα δείξει...... ρε μπας και ζηλεύεις που με το μικρό δεν έχεις και αντίστοιχη κατανάλωση? Ας πρόσεχες......

:sopase:

Με τον fasaria που τα μετρήσαμε πάντως, το είδε και το πίστεψε. Εσείς αν θέλετε να κάνετε τους Θωμάδες, ποσώς μ' ενδιαφέρει. Βράστε στο ζουμί σας βενζινοφαγάνες. :tooth:

Παρεπιπτόντως, πλάκα έχει να "κοροϊδεύουμε" κάτι που είναι ολοφάνερα ψέμα και που έχουμε και τα κότσια να το τσεκάρουμε (ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα). Κάτι που απλά μας τσούζει επειδή δεν τό 'χουμε, δεν μπορούμε να το αποκαλούμε "φίδι", επειδή απλά δε μας βολεύει.

Άσε που αν ήμουν φιδέμπορας, θα έγραφα το ίδιο και για τα φρένα του Strom και για την κατανάλωση του σκούτερ κλπ.

Όταν είσαι ψεύτης, δεν είσαι επιλεκτικά ψεύτης, είσαι ΠΑΝΤΟΥ! Γιατί η ψευτιά είναι αρρώστια, δε γίνεται εκ περιτροπής

Νταξ, είπε ψέμματα.

Ε και;;;

ΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

Λέγε ρε, τί συνταγή παίζεις στοίχημα?

Θα κάτσεις να μου μαγειρεύεις 2 μήνες έτσι και στο αποδείξω. :tooth:

Εντάξει ρε Σάββα,με έπεισες.

Τροποποιώ την αγγελία άμεσα

223522_577019912327242_659666137_n.jpg

:tooth: Ρε τον μαλάνγκα τί πήγε κι έκανε. :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Sym Symphony sr Yamaha XT 600 (600cc)

καθηγητης στο γυμνασιο βιολογια (και υποθιευθυντης).....

1. πεφτει η γυναικα του απο το μπαλκονι καθως ποτιζε (!!!!) τρεχει, παταει το ασανσερ ....δε λειτουργει...τσουλιθρα στο μπρατσο της σκαλας (3ος οροφος) και την προλαβαινει να την πιασει στο τσακ...πραγματικα παιδια...στο ΤΣΑΚ!! (Νορις??)

2. αγορασε καινουρια κουζινα (επιπλα) για το σπιτι....τα ξυλα δεν ειχαν ψηθει σωστα...με αποτελεσμα να φυτρωσει δεντρακι στην ακρη ενος ντουλαπιου!!!!

ποσο γ@μσε ο τυπος??? :shades:

Τροποποιήθηκε από τον Danielos
Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger (1050cc) Shoei XSpirit + AGV Blade MV Agusta F4 RepartoCorse (998cc)

Δημοσιεύτηκε

Μοτοβροχούλη, δεν μαγειρεύω τίποτα!!! :lac: :lac:

Ότι και να καις, σε έχω στην κατανάλωση!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΠΙ ΠΑΤΑΕΙ 100 ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ 100 ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 1/2 ΤΟΥ ΓΚΑΖΙΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ... ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧ :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

Μοτοβροχούλη, δεν μαγειρεύω τίποτα!!! :lac: :lac:

Ότι και να καις, σε έχω στην κατανάλωση!!! :rotfl: :rotfl:

ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΠΙ ΠΑΤΑΕΙ 100 ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ 100 ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 1/2 ΤΟΥ ΓΚΑΖΙΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ... ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧ :rotfl: :rotfl:

Πετάμε τη μπάλα στην εξέδρα, έτσι? :beee: :P

Κοκκινιστό μοσχάρι με κριθαράκι θέλω γι' αρχή, σβησμένο με κρασί για το άρωμα. :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

καθηγητης στο γυμνασιο βιολογια (και υποθιευθυντης).....

1. πεφτει η γυναικα του απο το μπαλκονι καθως ποτιζε (!!!!) τρεχει, παταει το ασανσερ ....δε λειτουργει...τσουλιθρα στο μπρατσο της σκαλας (3ος οροφος) και την προλαβαινει να την πιασει στο τσακ...πραγματικα παιδια...στο ΤΣΑΚ!! (Νορις??)

2. αγορασε καινουρια κουζινα (επιπλα) για το σπιτι....τα ξυλα δεν ειχαν ψηθει σωστα...με αποτελεσμα να φυτρωσει δεντρακι στην ακρη ενος ντουλαπιου!!!!

ποσο γ@μσε ο τυπος??? :shades:

kirebzrhdo502d209c3db8d.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Έλα που πετάω τη μπάλα τώρα, άσε μην παραπλανάς κόσμο... άσε τώρα σε λέω!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα

Πωωωωωωω σταμάτα και πεινάωωωωωωωωωωωωωω.

Το φαγητό ετοιμάζεται και δεν βλέπω την ώρα.

Αργήσαμε να φάμε σήμερα...

Αυτή η διατροφή θα με φάει (στην κυριολεξία) :P :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT-01 Yamaha MT-0S

Δημοσιεύτηκε

Φίλος ισχυριζότανε πως ο θείος του με το TDM πάνω στη σούζα έβγαλε τον μπροστά τροχό κομπλέ με τα εργαλεία και τον ξαναέβαλε στη θέση του.

Να φανταστω οτι τα εργαλεία τα ειχε κατω απο τη σελα, επομενως την εβγαλε κι αυτή? :rotfl:

Ε, αυτό παει πολύ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα