743 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Ενω δεν εχει δωθει ενημερωσει και δεν εχει οριστει τιποτα αυτος αγορασε το 50αρακι,τον εξοπλισμο,βρηκε την πιστα και εβαλε σε λειτουργια τον νομο 3 μερε πριν?

φιλος απο οτι μου ειπε και εμενα στην σχολη οδηγων γιατι μολις το εβγαλα και εγο για αμαξι και ανεξαρτητου ειμουνα τυχερος ,γενικα η σχολες το ξερανε καιρο και ποσο θα στοιχιση και τετοια ,το μονο που μπορω να σου πω με σιγουρια ειναι οτι ακριβενουν λογο παραπανων μαθηματων.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Gilera 125 vx (200cc) KTM Adventure (990cc)

Δημοσιεύτηκε

Εχω να σας ανακοινωσω οτι τα χαρτια μου παραδοθηκαν επιτυχως στην σχολη οδηγων(δεν πετυχα κοσμο ουτε στην εφορια,ουτε στο κεπ,ουτε στην τραπεζα) και ησμερα κιολας ο δασκαλος θα τα καταθεσει στο υπουργειο..Απο αυριο το πρωι ξεκιναω μαθηματα με την μεγαλη μηχανη.

Ακομα ανχωνομαι ομως μηπως κατι στραβωσει...Δεν μπορω να το πιστεψω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF 250 Triumph Bonneville T100 (865cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

"mototriti

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΕΡΙ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ ΟΔΗΓΗΣΗΣ!!! Όποιος έχει δίπλωμα Α1, και έχει περάσει η χρονική περίοδο ώστε να μπορεί να το μετατρέψει σε Α, ας πάει αύριο στο Υπουργείο. Τελευταία ευκαιρία!!! Μετά αλλάζει ο νόμος για τα διπλώματα, και θα πρέπει να κάνει 14 ώρες πρακτικών μαθημάτων, 10 θεωρία, και να δώσει και εξετάσεις σε δρόμο και πίστα. Τα πάντα για τα νέα διπλώματα σε αναλυτικό ρεπορτάζ στο επόμενο τεύχος."

Δηλαδή εγώ που μου γίνεται απεριόριστο το Δεκέμβρη θα πρέπει να κάνω πάλι μαθήματα ?

Ρε είμαστε σοβαροί :wallbash:

Δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο. Εμας δεν μας πιανει ο καινουργιος νομος γιατι βγαλαμε διπλωμα με τον παλιο.

Αυτο γνωριζω!

Και εγω περιμενω τον Αυγουστο για να βγαλω το αοριστου κυβικων.

Εαν ειναι ναι δωσουμε παλι 300Ε να παω να βγαλω το αοριστου!

Τροποποιήθηκε από τον dim_b

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο. Εμας δεν μας πιανει ο καινουργιος νομος γιατι βγαλαμε διπλωμα με τον παλιο.

Αυτο γνωριζω!

Και εγω περιμενω τον Αυγουστο για να βγαλω το αοριστου κυβικων.

Εαν ειναι ναι δωσουμε παλι 300Ε να παω να βγαλω το αοριστου!

Λοιπον να σας πω και εγω την αποψη μου φιλος 20 χρονον ειχαι το α1, 2 χρονια το τονιζω 20 οχι 21 !! πηγε σε σχολη οδηγων πληρωσε μονο τα παραβολα και της φωτογραφιες και του το εκαναν Α !! τα κατεθεσε 17 ιανουαριου .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Λοιπον να σας πω και εγω την αποψη μου φιλος 20 χρονον ειχαι το α1, 2 χρονια το τονιζω 20 οχι 21 !! πηγε σε σχολη οδηγων πληρωσε μονο τα παραβολα και της φωτογραφιες και του το εκαναν Α !! τα κατεθεσε 17 ιανουαριου .

Ετσι γινοταν. Εγω που ειμαι 22 στα 23 και εχω το Α1 εδω και 1.5 χρονο την πατησα μου φαινεται.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Daytona 675 (675cc) Kawasaki ZX10R (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Ετσι γινοταν. Εγω που ειμαι 22 στα 23 και εχω το Α1 εδω και 1.5 χρονο την πατησα μου φαινεται.

Αν οντως εχει παρει παραταση προλαβαινεις...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Αν οντως εχει παρει παραταση προλαβαινεις...

Και παραταση να εχει παρει, κλεινω 2 χρονια με το Α1 τον Αυγουστο. Καπου αναφερθηκε οτι πηρε παραταση μεχρι τον Φεβρουαριο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ναι μεχρι 7/2 μου ειπε ο δασκαλος οτι ειναι η παραταση εδω)δυτικη πελοποννησος)..Αν εχεις την οικονομικη ανεση και εφοσον εισαι και 22 ετων προλαβαινεις να βγαλεις τωρα...3 εβδομαδες μενουν...Περνα απο μια σχολη οδηγων να σου πει...Γιατι μετα οι εξετασεις και το κοστος περνουν στροφη 360 μοιρες.

Αυριο το πρωι κανω το πρωτο μαθημα με την μεγαλη μοτοσυκλετα..

Κοιτα μηπως προλαβεις..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ναι μεχρι 7/2 μου ειπε ο δασκαλος οτι ειναι η παραταση εδω)δυτικη πελοποννησος)..Αν εχεις την οικονομικη ανεση και εφοσον εισαι και 22 ετων προλαβαινεις να βγαλεις τωρα...3 εβδομαδες μενουν...Περνα απο μια σχολη οδηγων να σου πει...Γιατι μετα οι εξετασεις και το κοστος περνουν στροφη 360 μοιρες.

Αυριο το πρωι κανω το πρωτο μαθημα με την μεγαλη μοτοσυκλετα..

Κοιτα μηπως προλαβεις..

Η πλακα ειναι οτι θα μπορουσα να ειχα βγαλει το μεγαλο διπλωμα το 2011 αλλα ελεγα δεν εχω εμπειρια και σε 2 χρονια γινεται ετσι και αλλιως απεριοριστων κυβικων.

Τωρα παλι εξοδα. Θα παω αυριο-μεθαυριο να ρωτησω σε καμια σχολη οδηγων.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Η πλακα ειναι οτι θα μπορουσα να ειχα βγαλει το μεγαλο διπλωμα το 2011 αλλα ελεγα δεν εχω εμπειρια και σε 2 χρονια γινεται ετσι και αλλιως απεριοριστων κυβικων.

Τωρα παλι εξοδα. Θα παω αυριο-μεθαυριο να ρωτησω σε καμια σχολη οδηγων.

Απλα να μαθεις ποιες μερες γινετε η εξεταση στην περιοχη σου και ποσα μαθηματα θα χρειαστεις..Ετσι να υπολογισεις περιπου ποια μερα θα δωσεις..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
sprinter-c50 (125cc) CB1000R

Δημοσιεύτηκε

Και παραταση να εχει παρει, κλεινω 2 χρονια με το Α1 τον Αυγουστο. Καπου αναφερθηκε οτι πηρε παραταση μεχρι τον Φεβρουαριο.

Βρηκα τον δασκαλο οδηγησης που ειχα στο δρομο και μου ειπε οτι ακριβως διαβασα σε ενα αλλο ποστ-> Άδειες οδήγησης οι οποίες χορηγήθηκαν με προγενέστερες, της 19-1-2013, διατάξεις, εξακολουθούν να ισχύουν με τους όρους και προϋποθέσεις υπό τις οποίες χορηγήθηκαν..-> Οποτε θα μπορεις να πας Δεκεμβρη να το κανεις απεριοριστο. Απλα το παραβολο παιζει να αυξηθει λιγο. Οσο για το ρουχισμο κλπ μου ειπε οτι τρεχουν ολες οι σχολες να βρουνε μπουφαν κλπ γιατι με το νεο συστημα ο εξεταζομενος πρεπει να τα εχει..
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Έτσι γνωριζα και εγω. Αλλα για να βγαζει ανακοινωση το μοτοτριτη σκεφτομαι οτι κατι μπορει να αλλαξε.

Καμια φορα δεν ειναι και σωστα ενημερωμενοι και οι δασκαλοι οδηγησης.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ουτε καν.. Οι σχολες δεν ξερνουν και ξερει το μοτοτριτη? Δεν παιζει

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Daytona 675 (675cc) Kawasaki ZX10R (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Τελικά δόθηκε παράταση;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μαγκες και εγω εφαγα ακυρο..

Παραταση δοθηκε για τον τροπο διεξαγωγης των εξετασεων.Οχι οτι δεν εφαρμοζονται οι νεες κατηγοριες...

Το εφαγα το παλουκι και δινω την αλλη τριτη για το α2 με τις παλιες δοκιμασιες..

Σημερα πηγαμε στο υπουργειο για μαθημα και να κανω τον φακελο μου...Εφτασε διευθυντη η υποθεση και τελικα ουτε και αυτοι ξερουν τι γινετε.Με το ΦΕΚ στο χερι ηταν...

Εντελη παραταση δοθηκε στον τροπο διεξαγωγης.Οι κατηγοριες εφαρμοστηκαν..Καλο μου κουραγιο.

Ρε παιδια τι ωραιο γκαζακι που εχει το Hornet 600?Πολυ ωραιο. :offtopic::oops:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Kαι πανω στην καλη μου τυχη(γτ ειμαι πολυ τυχερος) επεσε και ο server του υπουργειο και τωρα δεν μπορει να καταχωρηθει ο φακελος μου.

Και το καλο ειναι οτι μου ειπαν στο υπουργειο οτι θα φτιαχτει την παρασκευη και ΑΝ φτιαχτει..Υπεροχα..Ειμαι μεγας κωλοφαρδος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cb hornet 2006 Nolan X-Lite X-801r

Δημοσιεύτηκε

πάντως αττική δύσκολά θα γίνουν εξετάσεις,θα περάσει καιρός, οι δάσκαλοι δε δέχονται στις πίστες του χολαργού να κάνουν μαθήματα και εξετάσεις θα σκοτωθεί κόσμος λένε...και έχουν απόλυτο δίκιο εδω που τα λέμε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki D-Tracker Ducati Diavel

Δημοσιεύτηκε

Εχω μπερδευτει λιγο- παρα πολυ- εμεις που εχουμε Α επεκταση, τι γινεται? Κανονικα με το παραβολο οταν συμπληρωσουμε 2ετια ή αλλαζει κατι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha r6 Yamaha r6 (600cc)

Δημοσιεύτηκε

ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΙΝΩ ΓΙΑ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ...Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟ ΧΑΝΙΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΣΤΑ 24 ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΑ 21 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΧΡΙ 400ΑΡΑ ΜΗΧΑΝΗ..... :rtfm: ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΤΟ ΑΠΕΡΙΟΣΡΙΣΤΟ ΕΧΩ ΑΛΑΞΕΙ ΔΥΟ 600ΑΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ....ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΤΡΟΧΑΙΑ ΟΥΤΕ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΠΛΩΜΑ....ΕΛΕΓΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ 2013 ΘΑ ΓΙΝΩ ΝΟΜΙΜΟΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΤΕ... :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΙΝΩ ΓΙΑ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ...Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟ ΧΑΝΙΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΣΤΑ 24 ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΑ 21 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΧΡΙ 400ΑΡΑ ΜΗΧΑΝΗ..... :rtfm: ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΤΟ ΑΠΕΡΙΟΣΡΙΣΤΟ ΕΧΩ ΑΛΑΞΕΙ ΔΥΟ 600ΑΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ....ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΤΡΟΧΑΙΑ ΟΥΤΕ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΠΛΩΜΑ....ΕΛΕΓΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ 2013 ΘΑ ΓΙΝΩ ΝΟΜΙΜΟΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΤΕ... :mB_kalo_e:

Κακως φιλε μου.Ξερεις τι μαχη δινω εγω με τον εαυτο μου ωστε να μην γινω παρανομος?

Και αν σε καποιον ειχαν γινει αυτα που μου εχουν συμβει με το γαμωδιπλωμα(πραγματικα ειμαι μουτζωμενος) σιγουρα θα ειχε μετατραπει σε παρανομος...

Αλλα το κεφαλι μου φιλε δεν το παιζω για μαλακιες..Μπορει να ειμαι 1,95 και 100 κιλα και το νιντζα να φαινετε πατινι πανω μου αλλα δεν γαμιεται..Εκει θα καταληξω.Τουλαχιστον θα εχω το κεφαλι μου ησυχο...

Κατσε και διαβασε ρε φιλαρακι την λιστα με τις δηλωσεις ατυχηματων και αυτοι που εκαναν τις μαλακιες τι εχουν να πληρωσουν τωρα...Μακαρι ρε φιλε να συμορφωθεις και να μην σου τυχει τιποτα κατω.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Κακως φιλε μου.Ξερεις τι μαχη δινω εγω με τον εαυτο μου ωστε να μην γινω παρανομος?

Και αν σε καποιον ειχαν γινει αυτα που μου εχουν συμβει με το γαμωδιπλωμα(πραγματικα ειμαι μουτζωμενος) σιγουρα θα ειχε μετατραπει σε παρανομος...

Αλλα το κεφαλι μου φιλε δεν το παιζω για μαλακιες..Μπορει να ειμαι 1,95 και 100 κιλα και το νιντζα να φαινετε πατινι πανω μου αλλα δεν γαμιεται..Εκει θα καταληξω.Τουλαχιστον θα εχω το κεφαλι μου ησυχο...

Κατσε και διαβασε ρε φιλαρακι την λιστα με τις δηλωσεις ατυχηματων και αυτοι που εκαναν τις μαλακιες τι εχουν να πληρωσουν τωρα...Μακαρι ρε φιλε να συμορφωθεις και να μην σου τυχει τιποτα κατω.

ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ....ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΥΒΙΣΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΜΑΘΕΙΣ..ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΧΙΛΙΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΞΑΚΟΣΑΡΙΑ SUPER SPORT ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ..ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Σε νιωθω μαν.. Εγω μαιο θα το εκανα απεριοριστο.. Παντως ρωτησα τον δασκαλο οδηγησης μου και μου ειπε οτι για τα παλια διπλωματα θα ισχυουν τα παλια κριτηρια.. Και οτι απλα να παω εκει σε 4 μηνες να το κανουμε απεριοριστο.. Ψαξου.. ΤΑΝΑ Τα κανανε οι μακακες

Τροποποιήθηκε από τον VaG3
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ....ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΥΒΙΣΜΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΜΑΘΕΙΣ..ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΧΙΛΙΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΞΑΚΟΣΑΡΙΑ SUPER SPORT ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ..ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ...

Καταλαβαινω φιλαρακι πως ειναι...ΑΛΛΑ σου ξαναλεω ειναι να μην σου κατσει η στραβη...Μακαρι να μην σου κατσει..Και εμενα στην πολη μου ολοι ετσι ειναι...Αλλα τι να κανω?Δεν γουσταρω να γινει κανενα ατυχημα και μετα να το μετανιωνω ολη μου την ζωη..Ξανασκεψου αν αξιζει το ρισκο φιλαρακι.Πιστεψε με δεν αξιζει..

Καλη τυχη ρε μαν.

Σε νιωθω μαν.. Εγω μαιο θα το εκανα απεριοριστο.. Παντως ρωτησα τον δασκαλο οδηγησης μου και μου ειπε οτι για τα παλια διπλωματα θα ισχυουν τα παλια κριτηρια.. Και οτι απλα να παω εκει σε 4 μηνες να το κανουμε απεριοριστο.. Ψαξου.. ΤΑΝΑ Τα κανανε οι μακακες

Δεν τα εκαναν απλα τανα..Τα εκαναν καρα-τανα..Και οχι τιποτα αλλο.Αλλα οι εξυπνοι στο υπουργειο(φυσικα δεν ξερουν ουτε αυτοι τι γινετε) εκαναν πειραματα στους σερβερς και τωρα ολο το υπουργειο ειναι down...Οτι να ναι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Καταλαβαινω φιλαρακι πως ειναι...ΑΛΛΑ σου ξαναλεω ειναι να μην σου κατσει η στραβη...Μακαρι να μην σου κατσει..Και εμενα στην πολη μου ολοι ετσι ειναι...Αλλα τι να κανω?Δεν γουσταρω να γινει κανενα ατυχημα και μετα να το μετανιωνω ολη μου την ζωη..Ξανασκεψου αν αξιζει το ρισκο φιλαρακι.Πιστεψε με δεν αξιζει..

Καλη τυχη ρε μαν.

Δεν τα εκαναν απλα τανα..Τα εκαναν καρα-τανα..Και οχι τιποτα αλλο.Αλλα οι εξυπνοι στο υπουργειο(φυσικα δεν ξερουν ουτε αυτοι τι γινετε) εκαναν πειραματα στους σερβερς και τωρα ολο το υπουργειο ειναι down...Οτι να ναι.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΟΣΟΙ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ..ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΑΖΟΥΝ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ..ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΙΝΕΙΣ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ Η ΩΡΑ ΣΟΥ.... :wallbash: ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki GS500 Triumph 900 Thunderbird (885cc)

Δημοσιεύτηκε

Συγνώμη μα πρίν τις γιορτές κατα τον οκτώβρη βασικά διαβάζαμε οτι απο το υπουργείο λένε οτι όσοι είχαν βγάλει δίπλωμα με τις παλιές διατάξεις με αυτές θα συνεχίσουν να κάνουν την αλλαγή απο Α1 σε Α!

Εγώ είμαι και μεγάλο παιδάκι κοντά στα πρώτα άντα και έβγαλα το 2011 το διπλωματάκι (Α1)για να γίνω πλέον νόμιμος και τώρα μετά 2 χρόνια περίπου(Ιούλιο)πέρνω το Α!

Τώρα διαβάζω οτι πρέπει να δώσω εξετάσεις!Σε τί?Δηλαδή ερχόμαστε να εφαρμόσουμε εναν νόμο αναδρομικά αναγκάζοντας τόσο κόσμο να ξαναδώσει εξετάσεις?με την ίδια λογική βγάζουν άκυρο το δίπλωμά μου γιατί το έδωσα με άλλο σύστημα!Μά είναι δυνατόν να είναι τόσο μ@#$κες?

Όντως υπάρχει πιθανότητα εμείς του πρώην συστήματος να πρέπει να ξαναδώσουμε και λεφτά και εξετάσεις για το απεριόριστό?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα