l4m0

Βοήθεια μήπως και γλιτώσουμε 100€

97 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

0,10 για τη μηχανη, 0,25 για το αμαξι... χμμμ :think:

θα πάρω το αμάξι σήμερα! :hunter:

υ.γ. με κλίμακα απο το 1 ως το 10, πόσο μαλάκας ο νομοθέτης? πόσο πια? :uglystupid2:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda Dax (72cc) Aprilia Dorsoduro (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Παραβλέπω το πόσο δίκαιη είναι η ποσόστωση, 0,10 0,25 κλπ.

Παραβλέπω αν είναι εξοντωτικά τα πρόστιμα ή όχι.

Αλλά ρε παιδιά..

σε βρίσκει τούμπανο με ένα μπουκάλι Μπακάρντι στο αίμα σου,σε γράφει για να τσιμπίσει το πρόστιμο και μετά...σε αφήνει να φύγεις κανονικά λες και η παρανομία ήταν απλώς ένα κόκκινο φανάρι,αδιαφορώντας αν παρακάτω τσακιστείς και πάρεις και κανά άλλο στο λαιμό σου. Έτσι κι αλλοιώς η κλήση γράφτηκε. :wallbash:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Δυσκολη περιπτωση

Τροποποιήθηκε από τον mAthosalas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ακριβώς έτσι....μη τα ισοπεδώνουμε όλα σκεφτόμενοι μόνο σε ποιο στρατόπεδο ανήκουμε.

για να οδηγήσεις μηχανή χρειάζεσαι σωστότερες αντιδράσεις του οργανισμού μιας και μιλάμε για ισορροπία σε 2ρόδες και όχι αραχτός σε καθισματάκι πάνω σε 4ρόδες.

επομένως και ο οδηγός μηχανής σε σχέση με τον οδηγό 4τροχου πρέπει να είναι περισσότερο προσεκτικός στην σωματική και πνευματική του κατάσταση.

μην το βλεπεις ετσι ναι ειναι λιγο αδικο για τις μοτο ,απ την αλλη ομως μια μηχανη θελει πιο ακριβης χειρισμους ...?

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Premium wheels

Δημοσιεύτηκε

Κατάλαβα τι εννοείς και έχεις δίκαιο. .Αλλά όταν βγαίνεις έξω θα πιεις και 2-3 ποτηράκια.

Όχι...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki custom (Πολλάαcc)

μην το βλεπεις ετσι ναι ειναι λιγο αδικο για τις μοτο ,απ την αλλη ομως μια μηχανη θελει πιο ακριβης χειρισμους ...?

Παραβλέπω το πόσο δίκαιη είναι η ποσόστωση, 0,10 0,25 κλπ.

Παραβλέπω αν είναι εξοντωτικά τα πρόστιμα ή όχι.

Αλλά ρε παιδιά..

σε βρίσκει τούμπανο με ένα μπουκάλι Μπακάρντι στο αίμα σου,σε γράφει για να τσιμπίσει το πρόστιμο και μετά...σε αφήνει να φύγεις κανονικά λες και η παρανομία ήταν απλώς ένα κόκκινο φανάρι,αδιαφορώντας αν παρακάτω τσακιστείς και πάρεις και κανά άλλο στο λαιμό σου. Έτσι κι αλλοιώς η κλήση γράφτηκε. :wallbash:

Επειδη συμφωνω απολυτα και με τα δυο...... αποφευγω(*1) τα μπλοκα με ακριβης χειρισμους γιατι αυτος σε γράφει για να τσιμπίσει το πρόστιμο και μετά...σε αφήνει να φύγεις κανονικά :P :P

(*1)τους δρομους που μπορει να εχουν μπλοκα ηθελα να πω!......για να αποφυγουμε και τα σακουλια με τα ποπ κορν :P :mB_kalo_e:

...ααααα και δεν πινω και ποτε οταν ειμαι με τη μηχανη, αλλα ετσι για χαβαλε παω απο τα στενακια ! :D

τερμα η πλακα .....ΠΟΤΕ ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΡΑΝΟΣ!

πλακα κανω εε... :P

Τροποποιήθηκε από τον 4kings

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ακριβώς έτσι....μη τα ισοπεδώνουμε όλα σκεφτόμενοι μόνο σε ποιο στρατόπεδο ανήκουμε.

για να οδηγήσεις μηχανή χρειάζεσαι σωστότερες αντιδράσεις του οργανισμού μιας και μιλάμε για ισορροπία σε 2ρόδες και όχι αραχτός σε καθισματάκι πάνω σε 4ρόδες.

επομένως και ο οδηγός μηχανής σε σχέση με τον οδηγό 4τροχου πρέπει να είναι περισσότερο προσεκτικός στην σωματική και πνευματική του κατάσταση.

Ρε παιδιά με παρεξηγήσατε, το αντίθετο απ ότι καταλάβατε,

δεν είπα ότι είναι λάθος και άδικο που το ποσοστό είναι μικρότερο στις μηχανές, ίσα ίσα, πολύ καλά κάνει που είναι εκεί κάτω.

Αλλά κατά την άποψη μου το ίδιο θα έπρεπε να είναι και για τα αυτοκίνητα.

Δηλαδή επειδή το αυτοκίνητο είναι πιο ασφαλές για τον οδηγό και τους συνεπιβάτες αν πάει και κουτουλήσει πουθενά, αυτό δικαιολογεί το να μπορεί ο οδηγός να πιει παραπάνω?

Και με αυτούς που είναι έξω από το αυτοκίνητο τι γίνεται?

Δηλαδή είναι προτιμότερο να πέσει ένα νόμιμο αμάξι πάνω μου με 0,24 από μια παράνομη μηχανή με 0,11?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος

Δημοσιεύτηκε

Εγώ έχω μια άλλη απορία.Με έχουν σταματήσει τόσες φορές και μια φορά δεν μου έχουν κάνει έλεγχο αρκοτέστ.Για να σου κάνουν πρέπει να κάνεις κύκλους ή να τους βρωμάς από μακρυά ή απλά τους την βάρεσε?Μπουζούκια πήγαινες γαμώ την γκαντεμιά σου...πάολα καρρά και τα σκυλιά δεμένα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Cbf (250cc) Yamaha TDM (900cc)

Δημοσιεύτηκε

Φιλε οταν σε εγραψε σε αφησε να φυγεις αμεσως μετα..???Γιατι γραψανε ακριβως για τον ιδιο λογο εναν φιλο μου πριν λιγο καιρο και δεν τον αφησαν να οδηγησει και καλεσε εμενα να του παρω το μηχανακι του,καθως μου κανανε και εμενα αλκοτεστ..!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda innova i 125 Barossa

Δημοσιεύτηκε

Εγώ έχω μια άλλη απορία.Με έχουν σταματήσει τόσες φορές και μια φορά δεν μου έχουν κάνει έλεγχο αρκοτέστ.Για να σου κάνουν πρέπει να κάνεις κύκλους ή να τους βρωμάς από μακρυά ή απλά τους την βάρεσε?Μπουζούκια πήγαινες γαμώ την γκαντεμιά σου...πάολα καρρά και τα σκυλιά δεμένα...

Δεν σου κανουνε αλκοτεστ αν σε κοψουνε ντιρλα..

Σταματανε κοσμο καθαρα για αλκοτεστ! Οπως ενας τυπικος ελενχος...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki σε νάρκη Shoei αραχνιασμένο εκπτούται

Δημοσιεύτηκε

Άρα για να μην παιδευόμαστε με τα όρια καλό είναι να μην πίνουμε καθόλου και τελειώνει η υπόθεση..

Παρεπιμπτόντως, με αυτήν ακριβώς την αιτιολογία κόψανε το αλκοόλ στον αραβικό κόσμο: Το Κοράνι απαγορεύει την μέθη - όχι την πόση. Αλλά τα εκεί ιεαρατεία βρήκαν τρόπο να σφίξουν τα γκέμια και ας πίνουν όλοι στη ζούλα...

Ομοιότης με καταστάσεις είναι και δεν είναι τυχαίες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Harley Davidson 883 sportster Harley Davidson OldSchoolChoper

Δημοσιεύτηκε

Πρώτον για να σε γράψανε σίγουρα ήσουν πάνω από το επιτρεπόμενο όριο. Δε σε γράψανε άδικα. Σίγουρα ήσουν πάνω από το όριο μην ακούς αρβύλες. Αν πήγαινες σε νοσοκομείο θα μετρούσανε το ποσοστό στο αίμα σου και όχι τον εκπνεόμενο αέρα και σίγουρα στο αίαμ διατηρείτε πολύ περισσότερο από ότι στην εκπνοή άρα δεν ισχύει αυτό που έγραψε ένας φίλος πιο πάνω ότι θα έγραφε λιγότερο. Επίσης δε σε αφήνουνε να φύγεις αν δε πέσει κάτω από το όριο. Όπως έγραψε και ένας πιο πάνω θα πρέπει να πάρεις κάποιον να καβαλήσει το δίκυκλο και θα του κάνουν και αυτουνού αλκοτέστ. Ίσως εσένα σε άφησαν να φύγεις γτ μπορεί να είχες πέσει απ΄ο το όριο στη δεύτερη μέτρηση η να θεώρησαν ότι με το να σε κρατήσουν τόση ώρα εκεί θα είχες πέσει πιο κάτω. Το να ζητάς να γλυτώσεις τα λεφτά είανι λογικό γτ τσούζει αλλά ξέρεις ότι δε σου φταίει κανείς ούτε οι τροχονόμοι. Την επόμενη φορά πιες λιγότερο. Επίσης φρόντισε να σταματήσεις να πίνεις κανα μισάωρο πριν φύγεις από το μαγαζί, πιες πολύ νερό, φάε ψωμί η ανάλογο και φρόντισε να είσαι πάντα χορτάτος και ξεκούραστος. Μόνο έστι θα γράψει λιγότερο. Συμφωνώ ότι με τη μηχανή δε μπορείς να πίνεις. Δε λέω να μη πιεις τίποτα αλλά θέλει πολύ προσοχή γτ η μηχανή δε συγχωρεί.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki DL650-LO Zundapp KS 750

Δημοσιεύτηκε

Εχθές το βράδυ καθώς γυρνούσα από την νυχτερινή μου έξοδο έχοντας πιει 3-4 ποτηράκια τσίπουρο με σταματάνε για αλκοτέστ. ....................................ζαλισμένος δεν ήμουν...

Κατάλαβα τι εννοείς και έχεις δίκαιο.

Άλλη φορά πόδια ή αν πάρω το παπί μέχρι μια μπύρα. Το πάθημα μάθημα.

To μονο σιγουρο ειναι: Οτι το παθημα δεν σου εγινε μαθημα και αργα ή γρηγορα,με αυτο το μυαλο που κουβαλας θα το φας το κεφαλι σου. Κριμα.!!! :(

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha xt660z Tenere (660cc) Hebo Transam

Δημοσιεύτηκε

Αφού σε τσιμπισαν δώσε 100€ και την αλλη φορά το νου σου..

Καλός η κακός τόσο είναι το όριο , το έμαθα πριν 2μιση χρόνια

που με έγραψαν για 3 μπύρες.. 0,18 έγραψε , έδωσα το κατοσταρικο

και έκοψα να πηγαίνω προς εκείνη τη περιοχή.. :-)

Ευτυχώς υπάρχει η ψεύτικη μπύρα και διάφορα αλλά υποκατάστατα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR 600F4i Shoei XR 1000 Honda CBR f4i (600cc)

Δημοσιεύτηκε

1ον. 3-4 ποτήρια τσίπουρο δεν είναι λίγα

2ον. το όριο στις μοτοσυκλετες είναι πολυ χαμηλότερο από τα αυτοκίνητα.

0,10mg/l είναι για τις μοτο, κι εμένα με εγραψαν με 0.13 επίσης 200 ευρώ περυσι και τα πλήρωσα (τα 100) κανονικά...δεν μπορείς να κάνεις τίποτα

πλήρωσέ τα και στην επόμενη εξοδο με μοτοσυκλετα πιες αναψυκτικό...

I'll second that. Τα ίδια, αλλά πρόπερσι., και με 0,11. Δεν το γλυτώνεις με τίποτα, δεν διαγράφεται εκτός και αν ξέρεις τον ταξίαρχο θεοχάρη. Το μόνο που μπορείς να βρεις θετικό στην όλη εμπειρία είναι το οτι μάλλον δεν θα ξαναοδηγήσεις με πάνω από 1 σφηνάκι τσίπουρο... Με μένα δούλεψε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

νομιζω οτι το μονο που μπορουσες να κανεις

ειναι εκεινη την στιγμη που σε σταματησανε

να εκανες ενσταση για να πας σε δημοσιο νοσοκομειο για επανελεγχο

ΕΑΝ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ, ΕΝΤΟΠΙΖΕΙ 0,12 με οριο το 0,10 .... ΠΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ εισαι οτι με αιματολογικη η αλλο τροπο θελεις να βγαλεις ακρη ρισκαροντας να δεξει παραπανω, που ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ !!!!!

Εαν δεν γνωριζετε μην πετατε τετοιες συμβουλες !!!

Τροποποιήθηκε από τον Morx

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Crypton 110 Yamaha dt200wr (199cc)

Δημοσιεύτηκε

ΕΑΝ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ, ΕΝΤΟΠΙΖΕΙ 0,12 με οριο το 0,10 .... ΠΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ εισαι οτι με αιματολογικη η αλλο τροπο θελεις να βγαλεις ακρη ρισκαροντας να δεξει παραπανω, που ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ !!!!!

Εαν δεν γνωριζετε μην πετατε τετοιες συμβουλες !!!

περναει η ωρα

πινεις και δυο-τρια λιτρα νερο

κανεις και μια προσευχη

ε του πουσ#@η κατι θα πετυχει

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda TRANSALP (650cc) Arai Quantum Honda VFR 750R RC30 (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Εχθές το βράδυ καθώς γυρνούσα από την νυχτερινή μου έξοδο έχοντας πιει 3-4 ποτηράκια τσίπουρο με σταματάνε για αλκοτέστ. Το μηχάνημα έγραψε 0,12 mg/l και με έγραψαν 200€ τα οποία γίνονται 100€ σε 10 μέρες. Καθώς είμαι και φοιτητής τα 100€ μου είναι ένα πολύ μεγάλο ποσό να πληρώσω. Επειδή διάβασα και είδα ρε παιδιά ότι το όριο στης μηχανές είναι 0,20 και εγώ είμαι πολύ κάτω από το όριο γιατί με γράψανε???Βοηθήστε παρακαλώ μήπως και γλιτώσω αυτά τα τόσο σημαντικά 100€.Ξέρω ότι οδήγηση και αλκοόλ δεν πάνε μαζί, αλλά μία Παρασκευή και Σάββατο που βγαίνω καθώς έχει πέσει πολύ διάβασμα δεν γίνετε να μην πιεις έστω και λίγο,ούτε καν ζαλισμένος δεν ήμουν...

πιο σημαντικη ειναι η αξια της ζωης σου,ευχομαι να το καταλαβεις συντομα......νεαρε ΄΄φοιτητη΄΄... :think:

αληθεια σε ποιο τμημα του Ιονιου Πανεπιστημιου εισαι?σπουδαζει ανιψιος εκει κ ισως σε ξερει...?

λοιπον αρχηγε ασε τους δρακους κ τα θερια κ σηκω πρωι αυριο κ τραβα να πλερωσεις την κληση,φθηνα την εβγαλες!!

βγες με τα ποδια,με λεφωρειο,με οτι θες κ πιες ΟΣΟ θες!

αληθεια διπλωμα εβγαλες?

l4m0 DaytonaSprinter Suzuki GSX650F (650cc)Nolan N63 Link

Γυρνάει δεν γυρνάει

• photo-thumb-18212.jpg
  • Μέλη
  • pip22.gif
  • 187 μηνύματα

• Τόπος:Kerkyra

Δημοσιεύθηκε 24 Αύγουστος 2012 - 04:46

Εγώ έχω κλείσει τα 21 εδώ και μισό χρόνο και έλεγα θα βγάλω το Α μέσα σε αυτό τον χειμώνα μέχρι το καλοκαίρι...Καλά που είμαι γραμμένος στο φόρουμ και ενημερώνομαι.Τρέχω τον Οκτώβρη για δίπλωμα!Ευχαριστώ στον κύριο που άνοιξε το topic μας σώζει από χρόνο και χρήμα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbr (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

3 Τσιπουρα δεν ειναι τπτ. Εκτος εαν εννοεις 100αρακια που εκει ειναι πραγμα αρκετο.

Εγω ρε φιλε αρκετες φορες γυριζα κοκκαλο.Βεβαια ποτε δεν με εγραψαν η μου τυχε κατι.

Ειναι και λιγο τυχη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki σε νάρκη Shoei αραχνιασμένο εκπτούται

Δημοσιεύτηκε

Το επίπεδο μέθης καθενός είναι διαφορετικό και ας λένε ότι θέλουν τα όρια.

Εγώ με ένα τσιπουράκι/ρακί/τσικουδιά την ακούω αρκετά γι'αυτό και τα αποφεύγω.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XTZ 660 '92 Yamaha XTZ 660 2012

Δημοσιεύτηκε

Πήγαινε πλήρωσε τα γιατί δεν τα γλυτώνεις και βάλε μυαλό να μην ξαναπιεις όταν οδηγάς.Αν θες να πιείς κατσε σπίτι με την παρέα σου και πιές σαν την σαύρα.Ο νόμος είναι νόμος και γνωρίζουμε όλοι τα αποτελέσματα όταν δεν συμμορφωνόμαστε.(όχι δεν είμαι μπάτσος) :D

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbr (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Πως πινει η σαυρα????

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZX10R Nolan X802

Δημοσιεύτηκε

το οτι σου παιρνουν το διπλωμα τη δευτερη φορα ειναι σιγουρο...προσφατο παραδειγμα φιλου που

του το πηραν (επαγγελματικο) και τωρα πρεπει να βγαλει απο την αρχη ολα τα διπλωματα που ειχε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda AFRICA TWIN (750cc) BMW GS 1150 ADV (1150cc)

Δημοσιεύτηκε

Εχθές το βράδυ καθώς γυρνούσα από την νυχτερινή μου έξοδο έχοντας πιει 3-4 ποτηράκια τσίπουρο με σταματάνε για αλκοτέστ. Το μηχάνημα έγραψε 0,12 mg/l και με έγραψαν 200€ τα οποία γίνονται 100€ σε 10 μέρες. Καθώς είμαι και φοιτητής τα 100€ μου είναι ένα πολύ μεγάλο ποσό να πληρώσω. Επειδή διάβασα και είδα ρε παιδιά ότι το όριο στης μηχανές είναι 0,20 και εγώ είμαι πολύ κάτω από το όριο γιατί με γράψανε???Βοηθήστε παρακαλώ μήπως και γλιτώσω αυτά τα τόσο σημαντικά 100€.Ξέρω ότι οδήγηση και αλκοόλ δεν πάνε μαζί, αλλά μία Παρασκευή και Σάββατο που βγαίνω καθώς έχει πέσει πολύ διάβασμα δεν γίνετε να μην πιεις έστω και λίγο,ούτε καν ζαλισμένος δεν ήμουν...

Για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα, γράψε μας βάσει ποιου άρθρου βεβαιώθηκε η παράβαση (το γράφει το ροζ χαρτί που παρέλαβες) και έτσι θα βρούμε στον Κ.Ο.Κ. τι ισχύει και τι όχι για αυτό που σε έγραψαν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha Xj6 Diversion (600cc) Hjc fg15 Triumph Tiger (1050cc)

Δημοσιεύτηκε

πιο σημαντικη ειναι η αξια της ζωης σου,ευχομαι να το καταλαβεις συντομα......νεαρε ΄΄φοιτητη΄΄... :think:

αληθεια σε ποιο τμημα του Ιονιου Πανεπιστημιου εισαι?σπουδαζει ανιψιος εκει κ ισως σε ξερει...?

λοιπον αρχηγε ασε τους δρακους κ τα θερια κ σηκω πρωι αυριο κ τραβα να πλερωσεις την κληση,φθηνα την εβγαλες!!

βγες με τα ποδια,με λεφωρειο,με οτι θες κ πιες ΟΣΟ θες!

αληθεια διπλωμα εβγαλες?

l4m0 DaytonaSprinter Suzuki GSX650F (650cc)Nolan N63 Link

Γυρνάει δεν γυρνάει

• photo-thumb-18212.jpg
  • Μέλη
  • pip22.gif
  • 187 μηνύματα

• Τόπος:Kerkyra

Δημοσιεύθηκε 24 Αύγουστος 2012 - 04:46

Εγώ έχω κλείσει τα 21 εδώ και μισό χρόνο και έλεγα θα βγάλω το Α μέσα σε αυτό τον χειμώνα μέχρι το καλοκαίρι...Καλά που είμαι γραμμένος στο φόρουμ και ενημερώνομαι.Τρέχω τον Οκτώβρη για δίπλωμα!Ευχαριστώ στον κύριο που άνοιξε το topic μας σώζει από χρόνο και χρήμα

Γειά σου φίλε,κατάλαβα το σφάλμα μου και δεν πρόκειται να ξαναπιώ εάν είναι να οδηγήσω. Θα φορτώνομαι σε κανέναν φίλο που δεν θα πίνει. Λοιπόν σπουδάζω πληροφορική,ο ανιψιός σου σε ποιο τμήμα είναι? Αυτή την Τρίτη δίνω για το Α δίπλωμα,τα σήματα τα έχω περάσει πανεύκολα τα ίδια με αυτά που έδωσα για το 50αρι. Όπως καταλαβαίνεται μου έπεσαν όλα τα έξοδα μαζί..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.