Μιμίκος ο Γιατρός

Μια δύσκολη αλλα αναγκαία απόφαση !

46 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda CBF-XR1400 Honda XR (400cc)

Δημοσιεύτηκε

Συνήθως όλοι μας αποφασηζουμε να αλλάξουμε την μοτο μας.Τι γίνεται όμως όταν πρέπει να γίνει το αντίθετο .Ο πατέρας μου κυρ Θανάσης που κάποιοι απο σας γνωρίζετε πήρε την απόφαση ύστερα και απο την δική μας πίεση αλλα και απο την δική του αδυναμία να αποχωρηστη το αγαπημένο του vstrom .Εχωντας και ένα σκουτερ για παρηγοριά παρέδωσε το suzuki σε μένα για πώληση.Ειναι πολυ δύσκολο για έναν άνθρωπο να δίωξη απο κοντά του κάτι που αγαπάει τόσο πολυ .Ομως κάποια στιγμή οι δυνάμεις εγκαταλείπουν τον άνθρωπο και παρα την συναισθηματική φόρτιση πρέπει να γίνει.Δεν ξέρω ακόμα πως να το χειρηστω αλλα πιστεύω ότι αυτο είναι το ποιο σωστό πιστεύοντας ότι με το σκουτερ Beverly 350 θα εχει πάλι μια επαφή με το δίκυκλο χωρίς να τον κουράζει τοσο.Το vstrom θα φωτογραφηθη άμεσα και θα μπει αγγελία στο forum με πλήρη περιγραφή και αρχειο.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Ducati D16RR

Δημοσιεύτηκε

Μια χαρα και το beverly,το σημαντικο ειναι οτι δεν χανει την επαφη με κατι που του αρεσει τοσο πολυ!

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki custom (Πολλάαcc)

Δημοσιεύτηκε

Αν φτασω σε αυτα τα χρονια ΔΕΝ ξερω ποιος θα βρεθει να με κατεβασει απο τη σελα :shoot:

....μακαρι να ειναι και μενα ο γιος μου και οχι κανενας πεζος που θα φαω απο μειωμενα αντανακλαστικα!

.......οπως και να το κανεις ομως θα πρεπει να ειναι λες και σου κοβουν τα φτερα και εκει μαλλον θα με παρει απο κατω :wallbash:

Κουραγιο στον πατερα σου ...ελπιζω να του εχεις κανενα εγγονι να περναει την ωρα του! :D

υ.γ εκτος και αν εχω γινει κανενας μουρλογερος και ειμαι σε κανενα χωριο με κανενα καθαρο!...εκει το πολυ πολυ να φαω κανενα τραγι ή να παθω καμια ανακοπη σε κανενα αλμα :crazy:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Transalp 700ABS αργεί ακόμα ...

Δημοσιεύτηκε

Αν το Beverly είναι ο μόνος τρόπος για να παραμείνει στο χώρο των 2 τροχών, τότε ας το δώσει το V-Strom.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF-XR1400 Honda XR (400cc)

Δημοσιεύτηκε

Αν φτασω σε αυτα τα χρονια ΔΕΝ ξερω ποιος θα βρεθει να με κατεβασει απο τη σελα :shoot:

....μακαρι να ειναι και μενα ο γιος μου και οχι κανενας πεζος που θα φαω απο μειωμενα αντανακλαστικα!

.......οπως και να το κανεις ομως θα πρεπει να ειναι λες και σου κοβουν τα φτερα και εκει μαλλον θα με παρει απο κατω :wallbash:

Κουραγιο στον πατερα σου ...ελπιζω να του εχεις κανενα εγγονι να περναει την ωρα του! :D

Εχω δυο παιδιά το Θανο 19 ετών και την Αμαλία 13 !

υ.γ εκτος και αν εχω γινει κανενας μουρλογερος και ειμαι σε κανενα χωριο με κανενα καθαρο!...εκει το πολυ πολυ να φαω κανενα τραγι ή να παθω καμια ανακοπη σε κανενα αλμα :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda TRANSALP (650cc) Arai Quantum Honda VFR 750R RC30 (750cc)

Δημοσιεύτηκε

οι σωστες αποφασεις αποτελουν προνομιο των συνεσταλμενων ανθρωπων. :_thumbsup:

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Yamaha Αλλος Ευρωπέ(αί)ος

Δημοσιεύτηκε

Δυστυχώς κάποια στιγμή σιγά σιγά αποχωρούμε αλλά δεν το βάζουμε κάτω...................

Όχι !

Ακόμα και με το σκούτερ παντού!

Πές του κυρ Θανάση του φίλου μου που είπαμε ότι θα πηγαίνουμε καμμιά βόλτα πού πάνε τα σκούτερ και δείξτου κανά βίντεο και θα δείς πως θα πάρει τα πάνω του και αν δεν ενημερώνεται από δώ για τις βόλτες, ενημέρωνέ τον εσύ που και πού για ξελαμπικάρισμα νάρχεται.

Χθές ήμασταν δύο μεταξύ άλλων στην Λειβαδιά, εγώ και ο Μάνος με ένα MAXSYM 400.

Τον περιμένουμε, ο αναβάτης σταματά μόνο όταν ξέρετε τι συμβεί.......................

Να τον ενημερώσεις για το τι είπα σε παρακαλώ πολύ και τον περιμένω !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
mg

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Εγώ, δεν κατάλαβα ρε παίδες. Πόσο χρονών είναι ο κύριος Θανάσης? Ο πατέρας μου είναι 65 και οδηγάει μια χαρά ακόμη και ο παππούς μου οδηγούσε την φλορέτα του μέχρι τα 75 όπου και σκοτώθηκε με αυτή. Οι γιατροί λένε ότι μάλλον έπαθε εγκεφαλικό και γι αυτό έπεσε. Όπως και να έχει έζησε την ζωή του όπως αυτός ήθελε, κάνοντας αυτά που αυτός επιθυμούσε. Το εγκεφαλικό θα μπορούσε να τον είχε αφήσει ούτε σι άλλως στον τόπο. Ουδέποτε σκεφτήκαμε ότι δεν θα έπρεπε να οδηγεί την φλορέτα (εγώ ήμουν 24 τότε).Έχω φίλο που έπαθε έμφραγμα στα 33 και γνωστό που έπαθε εγκεφαλικό στα 45. Δεν οδηγεί κανένα τριαξονικό να πάρει σβάρνα κόσμο. Ενήλικοι και ελεύθεροι είναι και οι άνθρωποι της τρίτης ηλικίας. Βλέπεις κάτι γερμαναράδες να έχουν πατήσει τα 80 και να γυρνάνε κάθε χρόνο την ευρώπη με τις μοτοσυκλέτες τους. Τέλος πάντων, σίγουρα ο καθένας έχει την φιλοσοφία του.

Τροποποιήθηκε από τον makisp

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

Άντε ρε συ, είδα τον τίτλο και νόμισα ότι πουλάς το cbf............. :shock: κι έτρεχα στην Τράπεζα να δω τί έχει μείνει. :lol:

Σοφή επιλογή.

Ιστορικό V-Strom αυτό το μπλε, όποιος το πάρει αποτελεί κειμήλιο. :respekt:

Άντε και στα δικά σου....... δεν το βαρέθηκες ακόμα? :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Εγώ είμαι αντίθετος με την απόφασή σου.

Και γενικά είμαι αντίθετος σε αποφάσεις που παίρνονται για λογαριασμό άλλου.

Να αφήσεις τον άνθρωπο να αποφασίσει μόνος του αν όντως θέλει να κατέβει από τη μοτοσυκλέτα.

Θα τον αφήσεις να την βλέπει, γιατί προφανώς γεμίζει την καρδιά του.

Αν του την στερήσεις, θα περάσει πολύ μεγάλη στεναχώρια που στην ηλικία του θα είναι πολύ πολύ βαριά (ίσως και σε σημείο κατάθλιψης).

Κάποια στιγμή, αν κουραστεί, άσε τον ίδιο να σου ζητήσει να την πουλήσεις.

Ακόμα και τότε όμως, πες του πως έβαλες αγγελία αλλά μη βάλεις.

Άσε του και πάλι λίγο χρόνο.

Οι γονείς μας, ιδιαίτερα αν έχουν κάποια σχετικά μεγάλη ηλικία, θέλουν να αισθάνονται δυνατοί, ικανοί να διαχειρίζονται τη ζωή τους, μέσα στη ζωή και οχι καθισμένοι στο σπίτι τους.

Θέλουν να συμμετέχουν, να λένε τη γνώμη τους, να δημιουργούν.

Μη του το στερήσεις παλικάρι μου.

Άσ' τον να ζήσει χαμογελαστός.

Τροποποιήθηκε από τον ksino1100
Αρέσει σε 7 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki custom (Πολλάαcc)

Δημοσιεύτηκε

Άντε ρε συ, είδα τον τίτλο και νόμισα ότι πουλάς το cbf............. :shock: κι έτρεχα στην Τράπεζα να δω τί έχει μείνει. :lol:

Άντε και στα δικά σου....... δεν το βαρέθηκες ακόμα? :P

Υπαρχει μια αγγελια για σενα αμα ψηνεσαι τοσο που επεσα τυχαια πανω της!

http://www.mybike.gr/page/classifieds/_/motorcycles/honda-cbf-1000a-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%AE-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-r779

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2665938/

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εγώ είμαι αντίθετος με την απόφασή σου.

Και γενικά είμαι αντίθετος σε αποφάσεις που παίρνονται για λογαριασμό άλλου.

Να αφήσεις τον άνθρωπο να αποφασίσει μόνος του αν όντως θέλει να κατέβει από τη μοτοσυκλέτα.

Θα τον αφήσεις να την βλέπει, γιατί προφανώς γεμίζει την καρδιά του.

Αν του την στερήσεις, θα περάσει πολύ μεγάλη στεναχώρια που στην ηλικία του θα είναι πολύ πολύ βαριά (ίσως και σε σημείο κατάθλιψης).

Κάποια στιγμή, αν κουραστεί, άσε τον ίδιο να σου ζητήσει να την πουλήσεις.

Ακόμα και τότε όμως, πες του πως έβαλες αγγελία αλλά μη βάλεις.

Άσε του και πάλι λίγο χρόνο.

Οι γονείς μας, ιδιαίτερα αν έχουν κάποια σχετικά μεγάλη ηλικία, θέλουν να αισθάνονται δυνατοί, ικανοί να διαχειρίζονται τη ζωή τους, μέσα στη ζωή και οχι καθισμένοι στο σπίτι τους.

Θέλουν να συμμετέχουν, να λένε τη γνώμη τους, να δημιουργούν.

Μη του το στερήσεις παλικάρι μου.

Άσ' τον να ζήσει χαμογελαστός.

Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι ο πατέρας του ναι μεν στενοχωρήθηκε, αλλά έχει καταλάβει ότι δεν μπορεί πια και συμφώνησε.

Είναι μια χαρά κοτσωνάτος ο άνθρωπος, κρίμα είναι να μπλέξει με καμμιά πτώση σ' αυτή την ηλικία...... αφού μπορεί να ζήσει πολλά χρόνια ακόμα, τα παιδιά θα πρέπει πλέον αυτά να προστατεύσουν τους γονείς τους όπως έκαναν και οι γονείς στα παιδιά.

Το V-Strom είναι μια ψηλή και βαριά μηχανή για ηλικιωμένο άνθρωπο, μην το παραβλέπουμε.

Υπαρχει μια αγγελια για σενα αμα ψηνεσαι τοσο που επεσα τυχαια πανω της!

http://www.mybike.gr...E%B1%CE%B9-r779

http://www.car.gr/cl...s/view/2665938/

Έχω μιλήσει μαζί του, thanks. :_hi:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Αλλος Μέχρι ποσες? (....cc)

Δημοσιεύτηκε

Δύσκολη φάση Δημήτρη μου. Από την στιγμή που ο ίδιος αισθάνεται έτσι, πολύ καλό το "υποκατάστατο".

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki ZZR1400 (1352cc) Arai RX7 Corsair Kawasaki ZZR1400 (1352cc)

Δημοσιεύτηκε

Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι ότι ο πατέρας του ναι μεν στενοχωρήθηκε, αλλά έχει καταλάβει ότι δεν μπορεί πια και συμφώνησε.

Δύσκολη φάση Δημήτρη μου. Από την στιγμή που ο ίδιος αισθάνεται έτσι, πολύ καλό το "υποκατάστατο".

Παιδιά αν διαβάσετε προσεκτικά το πρώτο post του Δημήτρη, θα δείτε πως ο πατέρας του "συμφώνησε" μετά από πίεση των παιδιών του!

Δεν πήρε μια μέρα τον Δημήτρη, από μόνος του, να του ζητήσει να πουλήσει το Vstrom.

Για μένα το καλύτερο είναι να του αφήσουν λίγο χρόνο, να περάσουν οι γιορτές και να τον αφήσουν να το ζητήσει ο ίδιος.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Δείχνει όμως να συμμερίζεται την αγωνία των παιδιών του.

Αλλιώς δε θα συμφωνούσε και θα έκανε σαν μικρό παιδί που του παίρνουν την πιπίλα απ' το στόμα.

Όπως είπα και πιο πάνω, καλό είναι πλέον να προστατεύουμε κι εμείς τους γονείς μας από κακοτοπιές που θα τους δημιουργήσουν ανεπανόρθωτα προβλήματα.

Προσωπικά κάνω τον σωφέρ στους δικούς μου όταν πρόκειται να πάνε κάπου μακριούτσικα, ενώ αν μπορώ να κάνω εγώ τη δουλειά που θέλουνε χωρίς να χρειαστεί να μετακινηθούνε, το κάνω δίχως σκέψη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
mg

Δημοσιεύτηκε

Δείχνει όμως να συμμερίζεται την αγωνία των παιδιών του.

Αλλιώς δε θα συμφωνούσε και θα έκανε σαν μικρό παιδί που του παίρνουν την πιπίλα απ' το στόμα.

Όπως είπα και πιο πάνω, καλό είναι πλέον να προστατεύουμε κι εμείς τους γονείς μας από κακοτοπιές που θα τους δημιουργήσουν ανεπανόρθωτα προβλήματα.

Προσωπικά κάνω τον σωφέρ στους δικούς μου όταν πρόκειται να πάνε κάπου μακριούτσικα, ενώ αν μπορώ να κάνω εγώ τη δουλειά που θέλουνε χωρίς να χρειαστεί να μετακινηθούνε, το κάνω δίχως σκέψη.

Ρε συ Κώστα, οι γονείς μας δεν είναι ενήλικοι, δεν μπορούν να αποφασίζουν μόνοι τους και δεν είναι ικανοί να αποφεύγουν κακοτοπιές? Για περιπτώσεις άνοιας και αλζχάιμερ μιλάμε ή για ανθρώπους που το σύνταγμα τους θεωρεί ίσους και ελεύθερους και ικανούς να ορίζουν τις ζωές τους? Ανάφερε ξεκάθαρα ότι πήρε την απόφαση, μετά την δική τους πίεση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ρε συ Κώστα, οι γονείς μας δεν είναι ενήλικοι, δεν μπορούν να αποφασίζουν μόνοι τους και δεν είναι ικανοί να αποφεύγουν κακοτοπιές? Για περιπτώσεις άνοιας και αλζχάιμερ μιλάμε ή για ανθρώπους που το σύνταγμα τους θεωρεί ίσους και ελεύθερους και ικανούς να ορίζουν τις ζωές τους? Ανάφερε ξεκάθαρα ότι πήρε την απόφαση, μετά την δική τους πίεση.

Ξεχνάς ότι οι ηλικιωμένοι "ξαναμωραίνονται". :)

Ή έχουν ακόμα παραπάνω εμπιστοσύνη στον εαυτό τους, ή δε θέλουν να παραδεχτούν ότι δεν μπορούν να κάνουν όσα έκαναν (μειωμένα αντανακλαστικά, μειωμένες αισθήσεις ακοής, όρασης κλπ), χώρια αν υπάρχει και κανά πρόβλημα υγείας που επιβαρύνει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εκεί που είστε είμασταν και εδώ που είμαστε θάρθετε παλιομοτοβροχούλη ! :crazy: :crazy: :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εκεί που είστε είμασταν και εδώ που είμαστε θάρθετε παλιομοτοβροχούλη ! :crazy: :crazy: :crazy:

Θες να σου κάνω κι εσένα το σωφέρ παλιόγερε? :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Όχι ρε δεν σούχω εμπιστοσύνη,με τον Κυρ Θανάση όμως πάω όποτε θέλει ! :beee:

Πάω τώρα να διαβάσω για το αυχενικό, με διέκοψες παλιόπαιδο ! :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki DRZ400E Gas Gas TX Randonee (125cc)

Οι γονείς όταν αρχίσουν και μεγαλώνουν εισπράττουν το ντάντεμα που εισέπραξαν τα παιδιά τους από αυτούς καθώς οι σχέση εν μέρει αντιστρέφεται. Φυσιολογικό, θεμιτό και δύσκολο, χρειάζεται αμοιβαίες υποχωρήσεις και κατανόηση και από τις δύο πλευρές, ακριβώς όπως όταν οι ρόλοι ήταν αντίστροφοι.

Η ισορροπία όμως θα έρθει εκ των έσω.

Μια ιδέα και από εμένα....

Αν όντως το VStrom με τα 220 γεμάτα κιλά του έχει αρχίσει και του δημιουργεί πρόβλημα, μήπως αντί για σκούτερ ένα μοτοσυκλετάκι θα ήταν καλύτερη ιδέα;

Ας πούμε ένα CRF250L που και ταχύτητες έχει, και συμπλέκτη, και πλαισιάρα με αξιοπρεπέστατες μαλακές και άνετες αναρτήσεις, ίσως να είναι και συναισθηματικά και πρακτικά κοντά σε αυτό που θα του ταίριαζε;

Είναι και Honda, γυαλιστερό, όμορφο και καρακαινούργιο, ό,τι πρέπει να ξανανιώσει ο πατέρας!

Τροποποιήθηκε από τον tzoutz

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
mg

Δημοσιεύτηκε

Σάββα άντε καμία δεκαετία ακόμα και μετά απόσυρση. Στον καναπέ σου να βλέπεις τις νοικοκυρές σε απόγνωση και τον Σουλειμάνογλου. Πάντα για το καλό σου.

Ή άντε θα είμαστε λίγο επιεικής μαζί σου και θα σου επιτρέψουμε για μερικά χρονάκια ακόμα...

4_wheel_Scooter_For_Old_People.jpg

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Οι γονείς όταν αρχίσουν και μεγαλώνουν εισπράττουν το ντάντεμα που εισέπραξαν τα παιδιά τους από αυτούς καθώς οι σχέση εν μέρει αντιστρέφεται. Φυσιολογικό, θεμιτό και δύσκολο, χρειάζεται αμοιβαίες υποχωρήσεις και κατανόηση και από τις δύο πλευρές, ακριβώς όπως όταν οι ρόλοι ήταν αντίστροφοι.

Η ισορροπία όμως θα έρθει εκ των έσω.

Πολύ σωστά τα λες, αυτό το νόημα δίνω κι εγώ. Τώρα πια μας χρειάζονται και τους οφείλουμε πολλά, τα πάντα θα έλεγα, όπως κι εκείνοι με αυταπάρνηση μας έδωσαν.

Μια ιδέα και από εμένα....

Αν όντως το VStrom με τα 220 γεμάτα κιλά του έχει αρχίσει και του δημιουργεί πρόβλημα, μήπως αντί για σκούτερ ένα μοτοσυκλετάκι θα ήταν καλύτερη ιδέα;

Ας πούμε ένα CRF250L που και ταχύτητες έχει, και συμπλέκτη, και πλαισιάρα με αξιοπρεπέστατες μαλακές και άνετες αναρτήσεις, ίσως να είναι και συναισθηματικά και πρακτικά κοντά σε αυτό που θα του ταίριαζε;

Είναι και Honda, γυαλιστερό, όμορφο και καρακαινούργιο, ό,τι πρέπει να ξανανιώσει ο πατέρας!

Άσε μεγάλε γιατί θα τον ψάχνει στις εντουράδες........ :tooth: μιλάμε για σκληρό καρύδι. :respekt:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Σάββα άντε καμία δεκαετία ακόμα και μετά απόσυρση. Στον καναπέ σου να βλέπεις τις νοικοκυρές σε απόγνωση και τον Σουλειμάνογλου. Πάντα για το καλό σου.

Ή άντε θα είμαστε λίγο επιεικής μαζί σου και θα σου επιτρέψουμε για μερικά χρονάκια ακόμα...

4_wheel_Scooter_For_Old_People.jpg

Δεν μου αρέσει αυτό :lac: , θέλω με 2 τροχούς λέμε και ο ένας νάναι πίσω από τον άλλο !

Παλιονεολέροι πουλάκια μου θα με φάτε στη μάπα πολλάααααα χρόνια ακόμα μην ξεθαρεύετε και τρομάρα σας έτσι και ξεμπερδέψω με τις σπουδές των παιδιών και πάρω κανά κυβικό παραπάνω, ειδικά τον ινδιάνο τον μοτοκαταιγίδα θα τονε ρέψω (τούχω αδυναμία γιαυτό τον πειράζω) ! :tooth: :tooth: :tooth:

Λοιπόν χωρίς πλάκα και το σκούτερ μια χαρά είναι, 350 κυβικά με ABS - ANTISPIN και πάει παντού, τώρα αν είναι απόφαση του κυρ Θανάση ας το κάνει, δεν σταματά νάναι αναβάτης γιατί θα οδηγά σκούτερ και ας λένε ότι θέλουν όποιοι θέλουν, εγώ αυτό πιστεύω και το κάνω προσωπικά ! :ok:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

.........................

Παλιονεολέροι πουλάκια μου θα με φάτε στη μάπα πολλάααααα χρόνια ακόμα μην ξεθαρεύετε και τρομάρα σας έτσι και ξεμπερδέψω με τις σπουδές των παιδιών και πάρω κανά κυβικό παραπάνω, ειδικά τον ινδιάνο τον μοτοκαταιγίδα θα τονε ρέψω (τούχω αδυναμία γιαυτό τον πειράζω) ! :tooth: :tooth: :tooth:

........................

Άτσα δηλώσεις ο Σαββούλης........... :rolleyes::online2long:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.