Asterios25

Πάει το cbrάκι...

70 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Kawasaki Ζ

Δημοσιεύτηκε

περαστικα σου και με το καλο να επανελθεις

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Sym Combiz (125cc) Hjc r-pha 11

Δημοσιεύτηκε

αστεριε ξαφνικα υπαρχει ενα cbr 600 f κιτρινο παρατημενο στην γειτονια μου,πες μου οτι δεν επαθες το ατυχημα στα ταμπουρια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tweety Yamaha XT 550 rebuilt

Δημοσιεύτηκε

* Το ξαναγράφω, μια και το γαμω-internet πάντα κόβεται αφού έχεις ολοκληρώσει και αποτυπώσει τη σκέψη σου και πατάς "καταχώρηση". Ποτέ πριν αρχίσεις, έτσι για να σου σπάει τα νεύρα.

Έγραφα λοιπόν Αστέρι Αστέριε ότι το μεσημέρι που διάβασα την περιπέτειά σου, έπαθα σοκ και δεν έγραψα αυτό που έπρεπε να γράψω. Επανέρχομαι λοιπόν για να επανορθώσω.

Εκτός απ' τον απρόσμενα ήρεμο και χιουμοριστικό τρόπο που το αντιμετώπισες και όλοι το τόνισαν, σου αξίζουν άπειρα Μπράβο :respekt: που ανέλαβες την πλήρη ευθύνη για το ατύχημα, τόσο απέναντι στο παλληκάρι με το S2000, όσο και εδώ μέσα, και δεν επέλεξες να ρίξεις το φταίξιμο στον άλλον οδηγό, στο φανάρι, στη σήμανση του δρόμου, στο κακό οδόστρωμα, στο φωτισμό, στο νοθευμένο ποτό, στη μαύρη γάτα που σε λοξοκοίταξε όταν έφευγες απ' το μπαρ, στον γκαντέμη γείτονα που σε είδε το απόγευμα και σου είπε καλά να περάσεις....... και φυσικά στην κακιά την ώρα που πάντα εκείνη φταίει ούτως ή άλλως.......

Σπάνια δείγματα. Υποκλίνομαι. :worthy::respekt:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Shoei XR 1000 Yamaha XTZ 660 Tenere (660cc)

Δημοσιεύτηκε

Σιδερένιος και καλή δύναμη αδερφέ...Μακριά από κακοτοπιές εύχομαι από δω και πέρα... :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda transalp700

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

κατ'αρχήν περαστικά!!εύχομαι ταχεία ανάρρωση και το μόνο "κατάλοιπο" που θα αφήσει αυτή η εμπειρία να΄ναι η γνώση προς αποφυγήν παρόμοιων περιστατικών από όλους μας καθώς και οι αναρίθμητες ερωτικές περιπτύξεις με γυναίκες που θα επουλώνουν τις πληγές σου!!

θα προτιμούσα αν ανέβει καποιο φωτό ή βίντεο να είναι από τις "νοσοκόμες"!

πέραν της πλάκας εύχομαι να μην μείνει κάποιο ανατομικό πρόβλημα ή κάποια κινητική δυσλειτουργία,και πάλι περαστικά!!

Τροποποιήθηκε από τον jkk1983

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Derbi DRD'11-CryptonX Ducati Evo SP (1100cc)

Δημοσιεύτηκε

Εχεις το θαρρος να παραδεχτεις την μλκια σου και μπραβο για αυτο .

Περαστικα και κραταω το ηθικο διδαγμα σου !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha WR250X BMW R51/3

Δημοσιεύτηκε

Περαστικά φίλε. Παρανοική προσοχή χρειάζεται, πραγματικά.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati

Δημοσιεύτηκε

πολλλα respect στη περιγραφη σου!!!

εισαι μεγαλο αλανι που το πηρες ετσι!!!!

ελπιζωνα σε δω να καβαλας συντομα και να σε δουμε σε καμια συναντηση!!!

ξανα :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati Monster + sh shoei nxr Ducati monster (1100cc)

Δημοσιεύτηκε

Καλή ανάρρωση, όλα να πάνε καλά! :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR 600F4i Shoei XR 1000 Honda CBR f4i (600cc)

Δημοσιεύτηκε

Σασί με συγκολλήσεις; Ανατριχιάζω που το σκέφτομαι...

Και γω, εννούσα οτι σκέφοτμαι να πάρω ένα με χτυπημένο μπροστινό και να του περάσω το δικό μου. Εννοείται η καλίμπρα, αφού παρμένο μπροστινό εν δυνάμει ισοδυναμεί με καταπονήσεις λαιμού. Αν και γενικά μάλλον θα το αποφύγω.

αστεριε ξαφνικα υπαρχει ενα cbr 600 f κιτρινο παρατημενο στην γειτονια μου,πες μου οτι δεν επαθες το ατυχημα στα ταμπουρια.

Χολαργός, αλλά το έφεραν σπίτι. Μια από αυτές τις μέρες θα πάω να του ρίξω μια ματιά κι ο ίδιος.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για την υποστήριξη :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Μολις το ειδα! :online2long:

Γραφω-σβηνω...ξαναγραφω... :wallbash:

Τωρα δηλαδη....τι σκ@τα να σού γραψω που δε φτανει....δε φτανει την αξία της δύναμης σου,αντιμετωπιζοντας ο ιδιος μονος σου μια σκληρη στιγμη σου οπως ισως μονο ετσι μπορεις να το σβησεις:Με δυνατο χιουμορ και διαθεση για ειλικρινο κοιταγμα στα ματια της γ@μωστιγμης!!!

Δεν ξερω τι να σου γραψω ρε Αστερη...στα 40 μου εξακολουθω να καταγραφω και να αποθηκευω ανεξιτηλα στο χρονο,ορισμενα κειμενα και γραπτα,ακομα καλυτερα γραμμενες ατοφιες σκεψεις ως μαθηματα ζωης(μου).Το δικο σου ως τετοιο αποθηκευτηκε....Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Να εισαι παντα καλα φιλε και μην ξανατολμησεις να κανεις ή να δεχθεις δηλωση ατυχηματος.........

ΚωλοHonda....δεν μπορουσε να ειναι 100 μετρα πιο πισω ή εστω 1 πιο μπροστα;Πτανα τυχη οταν σε θελει καποιος πώς στο διαλο παντα απουσιαζεις.... :hunter:

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda TRANSALP (650cc) Arai Quantum Honda VFR 750R RC30 (750cc)

Δημοσιεύτηκε

περαστικα ευχομαι φιλε,χαρας το κουραγιο σου που μπορεις κ αυτοσαρκαζεσαι!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
mg

Δημοσιεύτηκε

Εξαιρετική αίσθηση του χιούμορ και πολύ ζωντανή περιγραφή. Όσο κάθεσαι εκεί ξάπλα και αναρρώνεις δεν κάθεσαι να γράψεις κανένα μυθιστόρημα. Μονορούφι θα το διάβαζα. Μερικές φορές ένα κακό συμβάν μπορεί μακροπρόθεσμα να βγει σε καλό.

Όσον αφορά τώρα το ατύχημα, υποθέτω ήταν η κακή στιγμή. Προφανώς εξώθησες τον ευατό σου στα όρια, δουλεύοντας δύο δουλειές, προσπαθώντας προφανώς για το καλύτερο και τελικά δεν βγήκε. Έχω ακούσει πολλά περιστατικά για ανθρώπους που κοιμήθηκαν στο τιμόνι (όχι μοτοσυκλέτας) γυρνώντας εξουθενωμένοι από την δουλειά ή για άλλους που πέρασαν κόκκινο όπως εσύ και εντέλει κάποιοι την σκαπούλαραν, κάποιοι όχι. Θέλω να πω ότι δεν είναι ασύνηθες το συμβάν και όπως τα περιγράφεις μάλλον και τυχερός μέσα στην ατυχία σου ήσουν. Που πήγαινες μόνο με 40, με Cbr600...που και ο άλλος πήγαινε μόνο με 40 τέτοια πρωινή ώρα και με s2000. Θα αναρρώσεις και έτσι όπως αντιμετωπίζεις την ζωή, μακροπρόθεσμα θα τα πας μια χαρά. Μόνο μια στάση ήταν αυτό, σε ένα μακρύ δρομολόγιο. Ελπίζω μόνο να μην ήσουν χορευτής, γιατί όπως μας τα λες θα δυσκολεύεσαι στις πιρουέτες...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Harley Davidson Sportster883'93 Harley Davidson SportSter

Δημοσιεύτηκε

Τι να γράψω τώρα........

όλα περισσεύουν.....

μόνο ένα "πώωωωωωωωω ρε φίλε"

θα μου ξέφευγε από το στόμα αν ήμασταν face-to-face.....

κουράγιο.....

και όλα να έρθουν σύντομα ευνοϊκά ώστε να καβαλήσεις πάλι 2τροχο με καθαρό μυαλό κ' απροβλημάτιστος.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Xlv 650 transal (650cc) Caberg Triumph Speed triple r (1050cc)

Δημοσιεύτηκε

καλή ανάρρωση φιλαράκο!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT 07 (689cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Ξεθαψε το θεμα ο Α7Xbilly σε αλλο thread κ επειδη μου εκανε αισθηση κι εμενα ο τροπος σου,ενιωσα την αναγκη να ευχηθω κι εγω να εισαι οσο καλυτερα γινεται σωματικα κ ψυχολογικα αυτο τον καιρο που εχουν περασει σχεδον 3 μηνες απο το συμβαν.Δυστυχως η ευτυχως μια στιγμη μπορει να αλλαξει αν οχι τη ζωη σου,ισως ενα μεγαλο κομματι της η/και τη βιοθεωρια σου...

Τροποποιήθηκε από τον efkola

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Fazer S2 (600cc)

Δημοσιεύτηκε

Και εγώ έπαθα την πλάκα μου από το συμβάν :sorry: .Πιστεύω τώρα φίλε μου να είσαι καλά και πάντα να είσαι δυνατός και με απίστευτο χιούμορ που σε διακατέχει!!!!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT 125x Ducati Hypermotard (796cccc)

Δημοσιεύτηκε

Μα ρε φιλε εχω μινει με ανοιχτο στομα με τη περιγραφη σου και το χιουμορ σου...

Ελπιζω οτι εισε σε ανοδικο σταδιο οτι αφορα την υγια σου... και καλα κουραγια!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki custom (Πολλάαcc)

Δημοσιεύτηκε

Ποτε μα ποτε ποτε ξανα....μιας και τριτωσε να ναι και το τελευταιο

...η σωματικη σου υγεια να επανελθει με το καλο στο 100%

..η ψυχικη σου υγεια φαινεται να ειναι σε αριστη κατασταση

..οποτε ολα καλα και απο δω και περα να εισαι παντα τυχερος!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBR 600F4i Shoei XR 1000 Honda CBR f4i (600cc)

Δημοσιεύτηκε

Περιορισμένος χρόνος, οπότε μέχρι να ανοίξω νέο θέμα ποστάρω εδώ. Αγοράστηκε F4iS με σκισμένο μοτέρ, ξεκινάνε τα χειρουργεία. Πάμε για πλήρη ανακατασκευή!!! Από βδομάδα αμμοβολώ πλαίσιο ψαλίδι υποπλαίσιο και όλα τα συμπράγκαλα , πάνε για ηλεκτροστατική και ξεκινάμε μοντάρισμα!

Πωλούνται πιστόνια για τασάκια, μπιέλες για μπρελόκ, κύλινδροι για βάζο, στρόφαλος για άγκυρα. Δεν ήξερα οτί μπορεί κανείς να καταντήσει έτσι μοτέρ από f4i .

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα