Stratos 650

Ατάκες Μηχανικών που έγραψαν ιστορία

84 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσιεύτηκε

οι κατεμάδες,πρέπει να έχουν πάρα πολλές ιστορίες να μας πουν :rolleyes:

:sopase:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda Dax (72cc) Aprilia Dorsoduro (750cc)

Δημοσιεύτηκε

Πριν κάτι χρόνια μπέρδευε το KLR στις 3 έως 4 χιλιάδες στροφές (κλασσικό σύμπτωμα ηλεκτρονικής)

Μάστορας: Έχει πάρει το ρΟλεμάν στροφάλου,θέλει αλλαγή.

Εγώ : Τι δουλειά έχει το ρολεμάν ρε φίλε με τις αρρυθμίες;

Μ: Από το παίξιμο του στροφάλου πηδάει δόντι η καδένα και ξεχρονίζει (!) (ούτε στα πλέυ-μομπίλ δε γίνονται αυτά)

ένυ γουέυ λύνω την πλαϊνή πλαστική τάπα που φανερώνει το στρόφαλο,βάζω ένα ζουμπαδάκι για μοχλό,κουνάω το στρόφαλο και το παίξιμό του ήταν μισό δέκατο του χιλιοστού και ούτε.

Εγώ: ''Άστο δικέ μου μια άλλη φορά'' και έγινα πουλόπουλος.Παρήγγειλα μια ηλεκτρονική με 25.000 δρχ,την κούμπωσα και είδα το φως μου!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia dorsoduro Honda VTR-SP2 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

εχω παει το χτχ660 για σερβις σε εξουσιοδοτημένο yamaha

εγω μαστορα το φαναρι πισω κουνιεται πολυ

μαστορας και τα αρχ@δια μου κουνιουνται αλλα δεν πεφτουν :blink: :blink:

:huh: :huh: :huh:

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph sprint st Triumph (955!cc)

Δημοσιεύτηκε

Ατάκα μηχανικού αυτοκινήτων όμως,σε συνεργείο που πήγα να πάρω ένα φίλο που άφησε το αμάξι για service.

έχει ένα VW με ανοιγμένο το ντεπόζιτο για φτιάξιμο,το οποίο το έβαλε μισό να ακουμπάει το πορτ μπαγκαζ και μισό σε ένα χαρτόκουτο.

την ίδια ώρα,το έχει αφήσει εκεί και πιάστηκε με του φίλου μου το αμάξι...

μετά απο λίγο έρχεται άλλος με πρόβλημα στο αυτοκίνητο του και βγαίνει έξω να το δει σαν μάστορας τρομάρα του.

έχει περάσει κανένα 20λεπτο ...

Το χαρτόκουτο εντωμεταξύ άρχισε να υποχωρεί απο το βάρος,πήρε κλίση και άρχισε να τρέχει λίγο βενζίνη.

εκείνη την ώρα μπαίνει μέσα,το βλέπει και αρχίζει και φωνάζει.......

''ΠΟΙΟΣ Μ@ΛΑΚΑΣ άφησε το ντεπόζιτο εδώ??"

και του λέει ένας απο τους δυό πιτσιρικάδες που δουλεύουν εκεί...

''Εσύ ρε μάστορα το άφησες....''

Περνάνε δύο δευτερόλεπτα ίσα ίσα να το καταχωρήσεις ο εγκέφαλος και λέει....

''ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΤΕ???Μ@ΛΑΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ??''

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Αρέσει σε 6 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Πάει ο καφές !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki fx (200cc) Yamaha z (200cc)

Δημοσιεύτηκε

KOTITSAS Power!

edit: προφανως το ειχε πει για πλακα εεε :P

δρεπανιοτες τι περιμενεις? :P

oχι απλα το power ειναι προσωνυμιο που βαζουμε εμεις οι μικροι για πλακα :P

ειναι Kotitsas βουλκανιζατερ-servise

@slaine γιατι απαραδεκτος ο θανασης ντε;

edit: @stratos βεβαια εδω στην περιοχη (αργολιδα) θα δεις καγκουρο-παπια με μεγαλα αυτοκολλητα που λενε πανω SKYLATSIS POWER (true story)

και kyriakoy drag race,πιπερος power παπαγαλος και αντε να δεις και κανενα με μικρο αυτοκολητο moto tobras

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger 800 XC (800cc) Shark Speed R Triumph Tiger Explorer (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Φίλος έχει 11 χρονιά ένα skoda octavia μια ζωή το πήγαινε για σέρβις στην αντιπροσωπεία προχθές έμεινε με τρεις κυλίνδρους το πάει σε ένα γνωστό του συνεργείο το ακούει και του λέει φύγε φουλ για ηλεκτρολόγο μετά από διαλύσει τον μισών περιφερειακών της μηχανής έδειξε στον φίλο μου το πρόβλημα 11 χρονιά η αντιπροσωπεία του άλλαζε μόνο το 2 εξωτερικά μπουζί γιατί τα εσωτερικά είχαν τρελή δουλειά βγάλσιμο πολλαπλής και αλλά άρα το αποτέλεσμα της όλης υποθέσεις είναι καμιά 15 ευρώ δουλειά και ότι τα μπουζί πάνε για πολλά χρονιά χωρίς αλλαγή εμείς γιατί τα αλλάζουμε απορώ και να ρωτήσω τι μπορεί να κάνει σε αυτούς τους μ@λακες τις αντιπροσωπείας πως μπορεί να το κυνηγήσει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Πρόσφατο.

Τα παλιά λάστιχα του ΧΤΧ είχανε φθαρεί στραβά με αποτέλεσμα όταν άφηνα τα τιμόνια σε καμμιά κατηφόρα,το μηχανάκι 'έπαιρνε' αριστερά.

'' Ρε Γιώργη για κοίτα μήπως θέλει ζυγοστάθμισμα το λάστιχο''.

Κοιτάει ο μάστορας,τίποτα μια χαρά.

Και εκεί μου πετάει την ατάκα: Το τιμόνι σού παίρνει γιατί η δαγκάνα και ο δίσκος είναι από τη μια μεριά και η ρόδα παρακεντρίζει :wallbash:

Μου 'φυγε η πιτυρίδα,γι αυτό οι μ@λάκες στο Hamamatsou δεν ξέρουν να φτιάξουν ένα μηχανάκι!

Αρέσει σε 3 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha XT660-R Zundapp KS800 (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Αυτη η ατακα εχει ακουστει απο καθε ειδος τεχνικου με υποσταση μαστορα ασχετα του επαγγελματικου αντικειμενου και ονειρευεται καθε υπομαστορας να βρεθει στη θεση να την χρεισιμοποιησει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW f650gs (800cc) Bell M4R BMW f800gs (800cc)

Δημοσιεύτηκε

χαχαχαχαχα

αγαπάω ρολεμάν

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kymco jetix Suzuki GsxR (250cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Εγώ, όταν το είχα ακόμα 50αράκι, και είχα προβλήματα με μπουκώματα και ο μάστορας (αντιπροσωπίας) δεν μπορούσε να το φτιάξει, είχε έρθει μέχρι και με τρείλερ να το πάρει απο το σπίτι γιατί δεν έπερνε μπρος με τίποτα, μέχρι που του είπα, μπας και είναι το φιλτράκι βενζίνης κάτω απο την σέλα, το αλλάξαμε και το μηχανάκι έστρωσε, οπότε καταλαβαίνετε για τι μαστόρι μιλάμε.

Επικός διάλογος την 5-6 επίσκεψη μου για το πρόβλημα. :doh:

-Μάστορα, γιατί τα κάνει αυτά συνέχεια, δεν γίνεται να είναι τόσο αναξιόπιστο.

-Ε, βάλε το 80αρι κιτ της εταιρίας με 280 ευρώ και θα στρώσει...

:yeahright::huh: :plaf:

Τροποποιήθηκε από τον korakas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha crypton X135 Yamaha YZF-R1 (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Λοιπον η καλυτερη ατακα απο Λευκαδα:

Είναι το γνήσιο το ιμηντασιον!!!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati S4R Ducati Είναι πολλά...

Δημοσιεύτηκε

Αυτα ειναι μερικα πραγματα που θα ακουσετε αν ο "μαστορας" σας βαριεται να σας ρυθμισει τη μηχανη...

1.Αμα εχει κρυο εξω, δεν κανεις καυσαναλυση και δεν ρυθμιζεις μιγμα.

2.(χειμωνας)Οταν η μηχανη δεν κραταει ρελαντι,μπερδευει,μπουκωνει και καιει πολυ βενζινη φταιει το κρυο.

3.Οταν ο καιρος ειναι καλος,για ολα τα παραπανω φταιει η βενζινη

4.(καλοκαιρι)Η μηχανη κανει οτι και τον χειμωνα αλλα τοτε φταιει η ζεστη.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cb600f hornet

Δημοσιεύτηκε

Επειδη ισχυει και το αντιθετο...απο τον πελατη προς τον μηχανικο...ακουνε και αυτοι οχι και λιγα...

Φιλαρακι μηχανικος (απο τους καλυτερους πιστευω, ριχνει πολυ διαβασμα το παλικαρι και ξερει καλα τη δουλεια του.βελτιωσεις κανει αλλα λογο κρισης φτιαχνει τα παντα...χαχαχα) και πολυ πειραχτηρι... του σκαει γκομενα με αυτοματο ενω μου ρυθμιζει τις βαλβιδες στη μηχανη...

-γεια σας θελω να αλλαξετε το πισω λαστιχο. θα σας φερουν το καινουριο απο εδω διπλα απο το μαγαζι με τα ανταλακτικα...ποσο ΚΑΙΡΟ θα παρει;;;;;

-Ε περιπου 2-3 εβδομαδες!!!!

-(το εχαψε!!!!) οχι οχι οχι...μη μου το κανετε αυτοοο...δεν τα μπορω τα ταξιιιιιιιι!!!! :plaf: :plaf: :plaf:

-----------------------

Σκαει γκομενα που χρειαζεται λαμπα στο φαναρι...

Μπαινει λοιπον στο συνεργειο στο οποιο υπηρχαν μονο 3-4 μαντραχαλοι πανω απο ενα hayabusa που εφτιαχνε ο φιλος εκεινη τη στιγμη και λεει...

-Γεια σας...θα ηθελα να μου...αλλαξετε τα φωτα!!! :devil: :devil: :devil:

Yeah babyyyyyy!!!!! :thumbsup::punk:

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati monster MV Agusta BRUTALE (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Ετος 1998 πάω το gsxr 750srad σε μάστορα εξουσιοδοτημένο για το service των 30000 χλμ που περιλάμβανε και ρύθμιση βαλβίδων που το τόνισα στο "μάστορα" .Παίρνω το μηχανάκι το μεσημέρι και πάω καρφί σε δουλεία στο πειραιά μέσω κηφισου ,και στο ύψος της ρενώ μου φεύγει το μηχανάκι με 110 χλμ και σέρνομαι για 120 μέτρα (τα μέτρησε η τροχαία)με τη μούρη του κράνους ενώ το μηχανάκι κάνει τούμπες.Ευτυχώς βγήκα αλώβητος μόνο κάτι μικρομελάνιες με σχισμένο μπουφάν , παρταλιασμένο κράνος και να λείπει η μία πλευρά της μπότας από τήν τριβή , ενώ το μηχανάκι έιχε μεταμορφωθεί σε έργο μοντέρνας τέχνης.Αιτία στραβοβαλμένη λαστιχένια φλάντζα κεφαλή με αποτέλεσμα τα λάδια να πέφτουν στό πίσω τροχό.Πίσω στο μάστορα με τήν οδική , που βλέποντας με μπροστά του εμένα και το μηχανάκι σάν σελίδα από Joe Bar team μετα από σαβούρδα ,ρωτά τί έγινε και όταν τελείωσα μου είπε " εσύ φαγώθηκες να τις ρυθμίσουμε" .Αν δέ ήταν το παληκάρι της οδικής ,άς είναι καλά όπου βρίσκεται, θα ήμουν ακόμα φυλακή για ανασκολοπισμό "μάστορα" με παρταλιασμένο τελικό εξάτμισης από srad......

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Cagiva Raptor (645cc) HJC FG-15 Aprilia Tuono Factory (997cc)

Δημοσιεύτηκε

Ετος 1998 πάω το gsxr 750srad σε μάστορα εξουσιοδοτημένο για το service των 30000 χλμ που περιλάμβανε και ρύθμιση βαλβίδων που το τόνισα στο "μάστορα" .Παίρνω το μηχανάκι το μεσημέρι και πάω καρφί σε δουλεία στο πειραιά μέσω κηφισου ,και στο ύψος της ρενώ μου φεύγει το μηχανάκι με 110 χλμ και σέρνομαι για 120 μέτρα (τα μέτρησε η τροχαία)με τη μούρη του κράνους ενώ το μηχανάκι κάνει τούμπες.Ευτυχώς βγήκα αλώβητος μόνο κάτι μικρομελάνιες με σχισμένο μπουφάν , παρταλιασμένο κράνος και να λείπει η μία πλευρά της μπότας από τήν τριβή , ενώ το μηχανάκι έιχε μεταμορφωθεί σε έργο μοντέρνας τέχνης.Αιτία στραβοβαλμένη λαστιχένια φλάντζα κεφαλή με αποτέλεσμα τα λάδια να πέφτουν στό πίσω τροχό.Πίσω στο μάστορα με τήν οδική , που βλέποντας με μπροστά του εμένα και το μηχανάκι σάν σελίδα από Joe Bar team μετα από σαβούρδα ,ρωτά τί έγινε και όταν τελείωσα μου είπε " εσύ φαγώθηκες να τις ρυθμίσουμε" .Αν δέ ήταν το παληκάρι της οδικής ,άς είναι καλά όπου βρίσκεται, θα ήμουν ακόμα φυλακή για ανασκολοπισμό "μάστορα" με παρταλιασμένο τελικό εξάτμισης από srad......

Απο περιεργεια,στο πληρωσε?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW f650gs (800cc) Bell M4R BMW f800gs (800cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

μιας και ο iraklis krhth αναφέρθηκε στα μαργαριτάρια από τη δική μας πλευρά, δείτε τι απάντηση έδωσε παλικάρι σκουτεράς σε άλλον σκουτερά να τρελαθείτε

Το σενάριο είναι απλό, συζητάνε για το τι λάδι πέρνει το xciting 300ri και επειδή ο ένας έβαλε τα gps της castrol, πήρε την εξής (ελληναράδικη όσο δεν πάει) επιστημονική απάντηση

(οι επισυμάνσεις δικές μου γιατί εκεί πέθανα)

"σας εχω πει και παλαιοτερα δεν παιζει ρολο τοσο η μαρκα αλλα να εχουν την ενδηξη scooter επανω!!!!!!

το 300αρι περνει απο την μανα του 10-40 ημισυνθετικο ΑΛΛΑ και 5-40 συνθετικο να βαλεις εισαι ακομα καλυτερος μιας και εχει καλυτερη ποιοτητα και ποιο πλουσιο σε στοιχεια!!!

αυτο που σε βαζει ο μηχανικος σου δεν ειναι για σκουτερ δεν βλεπεις που εχει μια μηχανη επανω στο σημα?

το actevo της castrol ειναι για σκουτερ!!!εγω αυτο βαζω εδω και χρονια και τα μηχανακια μου τα εχω στην λιμα συνεχεια και ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα"

εντάξει τι να πρωτοσχολιάσεις εδώ τώρα ? ότι τα λάδια είναι πλούσια σε στοιχεία βιταμίνες κ.λπ. (άρα μπορείς και να τα πιεις αμα θες πριν από κάθε ταξίδι)

ή ότι πρέπει να μάθουμε ότι αν δεν υπάρχει φωτο ή σκίτσο μοτοσυκλέτας το λάδι δεν είναι λάδι για μότο ?

:P :P

Τροποποιήθηκε από τον Stratos 650

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

εντάξει τι να πρωτοσχολιάσεις εδώ τώρα ? ότι τα λάδια είναι πλούσια σε στοιχεία βιταμίνες κ.λπ. (άρα μπορείς και να τα πιεις αμα θες πριν από κάθε ταξίδι)

:tooth: :tooth:

Ή σε πολυακόρεστα γιαυτό το ρίχνουμε και στη σαλατούλα μας.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT-01

Δημοσιεύτηκε

Αυτα ειναι μερικα πραγματα που θα ακουσετε αν ο "μαστορας" σας βαριεται να σας ρυθμισει τη μηχανη...

1.Αμα εχει κρυο εξω, δεν κανεις καυσαναλυση και δεν ρυθμιζεις μιγμα.

2.(χειμωνας)Οταν η μηχανη δεν κραταει ρελαντι,μπερδευει,μπουκωνει και καιει πολυ βενζινη φταιει το κρυο.

3.Οταν ο καιρος ειναι καλος,για ολα τα παραπανω φταιει η βενζινη

4.(καλοκαιρι)Η μηχανη κανει οτι και τον χειμωνα αλλα τοτε φταιει η ζεστη.

wtf...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Ducati multistrada (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

λοιπον οταν ειχα αγορασει το xt παω σε ενα συνεργειο για να φτιαξω την εξατμιση μιας και ο προηγουμενος ειχε κοψει τα τελικα να παφ παφ. διαλογος:

-για χαρα. εχω αυτο το xt και ο προηγουμενος ειχε κοψει τα τελικα για να κανει θορυβο μπορουμε να τις επισκευασουμε?

-πω πω ρε φιλε τι εχει κανει ο αλλος μπορει να σου βαρεσει βαλβιδες και να χαλασει η μηχανη.τελος παντων θα το προσπαθησω.θα στοιχισει κανα 50 ευρω.

συνεχιζοντας και χωρις να του εχω πει κοιταξει την μηχανη ξεκιναει αυτος.

- πωπω ρε φιλε το πισω γραναζι παιζει λιγο.θα σκοτωθεις καλα ο αλλος που την ειχε να σε σκοτωσει θελει...βαλτην μεσα να αλλαξουμε ρουλεμαν.

αφου την βαλαμε μεσα την λυνει μια χαρα το ρουλεμαν.

-τελικα δεν ειναι το ρουλεμαν αλλα θελει σινεμπλοκ αλλα ετσι οπως βλεπω τη γραναζιερα θελει και γραναζιερα,πρεπει να το ειχε ξεπατωσει στις σουζες ο προηγουμενος, μου λεει ενω ηξερα απο που το πηρα δεν το πηρα απο αγνωστο.

-ποσο θα κοστισουν ολα αυτα?

-ε κανα 200 αρι

φυσικα και δεν ξαναπηγα ποτε εκει. πηγα σε ενα μαστορα με Μ κεφαλαιο που δεν κοιταει να με κλεψει μου πηρε 30 ευρω για τις εξατμισεις και 40 ευρω τα σινεμπλοκ συνολο 70. και σας ασχετος εγω τον ρωτησα μηπως θελει και τιποτα αλλο γιατι εγω δεν ξερω πολλα απο μηχανες και ενω θα μπορουσε να μου πει μαλακιες μου ειπε οχι.απο τοτε μονο εκει παω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
KTM 1290 SD GT (1301cc) Shoei NXR Flagger KTM 1290 SD GT (1301cc)

Δημοσιεύτηκε

Πες μου ότι το παρατσούκλι σου δεν είναι "χασάπης"!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha mt07 (689cc) shoei nxr KTM SMT (990cc)

Δημοσιεύτηκε

μήπως τελικά όλοι οι απατεονίσκοι είναι μαζεμένοι θεσσαλονίκη... :lipssealed:

Φαντάζομαι το τι θα έχουν ακούσει αυτοί-αυτές που είναι από μικρή επαρχία

Ξέχασα να πω το πιο βασικό!

Ισχύει για όλα τα συνεργεία πως μετά από κάθε service πρέπει πάντα να λείπει τουλάχιστον μία βίδα

:D

Πήγα σε 2 μηχανικούς (θεσ/νικη) αξιόλογους κιόλας γιατί είχα πρόβλημα με τον συμπλέκτη μου , και οι 2 μου είπαν για αλλαγή δίσκων συμπλέκτη με κόστος 150-200Ε ανάλογα τι θα έβαζα ευτυχώς δεν άκουσα κανέναν απ τους 2 γιατί το μόνο που χρειαζόταν ήταν απλώς μια ντίζα κόστος 20Ε από ebay! αν ο μηχανικός δεν είναι γνωστός ή γνωστός γνωστού είσαι απλά ένα υποψήφιο θύμα το λέω από προσωπική εμπειρία και δεν βάζω μέσα οοολους τους μηχανικούς προσθεού αλλά σαν σύνολο δυστυχώς αυτό ισχύει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha MT-01

Δημοσιεύτηκε

Σε ΧΤ του '92...

- Μάστορα χάνει λίγο το τιμόνι θα μου το φτιάξεις ?

- Κράτα εσύ το τιμόνι να κλοτσάω εγώ τη ρόδα....

Μετά από καμιά 10αρια κλοτσίδια το τιμόνι ήρθε στα ίσα του.

Ερώτηση δικιά μου πάνω στο φτιάξιμο..."Όταν είσαι μόνος σου πως το φτιάχνεις ?"....

"Βάζω τη ρόδα ανάμεσα στο πεζοδρόμιο και το τσιμέντο (ράμπα) και βαράω το τιμόνι"

Άσχετα της τεχνικής ο μάστορας είναι πολύ καλός.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
SD990

Δημοσιεύτηκε

A.C.A.B RE!!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda XR400R (426cc) HJC IS17 Yamaha Ténéré 700

Δημοσιεύτηκε

Ρε γαμωτο, εγω δεν εχω καμια μεπειρια με μοτομαστορα και ατακες, Ζηλευω!!!

Καποιος συντονιστης ας αποκρυψει τα σχολια που ειναι εκτος θεματος, ειναι ενα τοπικ χαβαλετζιδικο, δεν χρειαζεται να το προεκτινουμε με κοινονικοπολιτικοπολιτιστικα στοιχεια και εμπειριες.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.