Al_Bandy

HD2 200i sym hd2 200i

316 μηνύματα σε αυτό το θέμα

GSF650-XR250 990R

Δημοσιεύτηκε

Να ρωτήσω και εγώ μου εχει μπει η ιδέα να αλλάξω το παπί με ένα σκουτερ στα 200 κυβικά λέω, και αυτό είναι ένα από τα υποψήφια. Μια απορία κινείται άνετα με 110 η ζορίζεται, το λέω γιατί με ενδιαφέρει να μπορώ να κινηθώ με 110 άνετα στον περιφερειακο της Θεσσαλονίκης για όσους γνωρίζουν, μην με πατήσουν κιόλας.

Για 110km/h ¨ανετα ξέχνα το! Άνετα για αυτο το μηχανάκι είναι τα 90-100km/h. Εκεί μπορείς να κινείσαι όλη μέρα.

Για 110-120km/h πρέπει αν πας σε 300άρι.

Καλές περιπτώσεις σε 300cc αυτή την περιοδο σε καινούργιο είναι το SYM Cityom Και Piaggio Carnacy 300 και τα 2 κοντά στα 3.300€ σε προσφορά αμφότερα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Yamaha Fazer S2 600 Πολλές!!!

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

<p>ευχαριστω για τις απαντησεις μην χαλασω αλλο το θεμα, οποτε για 300 παντως οταν φτασει η στιγμη της επιλογης θα κανω νεο θεμα.

Τροποποιήθηκε από τον giwrgos2012

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Sh300i abs Gilera Runner 50 DD

Δημοσιεύτηκε

καθε 1000 χλμ αναβει λαμπακι να ελεξεις τα λαδια!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Στα πρώτα χίλια και μετά ανά 3000χμ νομίζω. Βάζεις το κλειδί σε μια εγκοπή στο τιμόνι και αλλάζει η ένδειξη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

απλα πατας ενα κουμπι και σβεινει στο hd2 :)

μηπως λες για το Hd?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Ναι. Υπέθεσα ότι είναι το ίδιο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

οχι δεν ειναι

τα διαστηματα service στο hd2 ειναι καθε 4000χλμ αλλα καθε 1000 ελεγχεις λαδια αν εχει καψει κλπ

αλλαγη καθε 4000 λεει η sym καθε 2000 λεω να το παω εγω

επισης 0,8λ παιρνω λαδι στην αλλαγη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
GSF650-XR250 990R

Δημοσιεύτηκε

4000km για 800ml λαδιού να βράζει μέσα στην πόλη νομίζω είναι αρκετά κατα την ταπαινή μου γνώμη.

Εγώ τα αλλάζω κάθε 2000km. 5€ υπόθεση είναι, χαλάλι να έχει φρεσκο λαδάκι μέσα.

Αρέσει σε 2 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

4000km για 800ml λαδιού να βράζει μέσα στην πόλη νομίζω είναι αρκετά κατα την ταπαινή μου γνώμη.

Εγώ τα αλλάζω κάθε 2000km. 5€ υπόθεση είναι, χαλάλι να έχει φρεσκο λαδάκι μέσα.

και εγω αυτο λεω απλα δεν εχω κανει 2000χιλιομετρα ακομα απο το πρωτο service των 1000 για να τα αλλαξω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Yamaha Αλλος Ευρωπέ(αί)ος

Δημοσιεύτηκε

Δεν παθαίνει τίποτα απολύτως φίλοι μου, ο κατασκευαστής κάτι ξέρει, μην πετάτε λεφτά τζάμπα.

Προσωπικά του αλλάζω κάθε 6.000 στο δικό μου που λέει ο κατασκευαστής και κάθε δεύτερη φίλτρο λαδιού, το λιώνω συνέχεια και πόλη και έξω σε αρκετά μεγάλες βόλτες και πάει το 140άρι+ στην εθνική με 40+ σύννεφο και δεν μασάει τίποτα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Sym HD2 200i

Καλησπέρα, το σκουτερ μου το αγαπώ πολύ, έχει πολύ ωραίο σχεδιασμό, καλή επιτάχυνση, μικρή κατανάλωση και νιώθω ωραία στην οδήγηση. Κανένα παράπονο.

Λοιπόν, εγώ το πήγα αντιπροσωπεία και μου αλλάξαν τα λάδια μόνο 15 ευρώ, μου είπαν ότι να ξανάρθω στα 3000 και κάθε 3 χιλ για λάδια και ανα 6 για φουλ

τους είπα ότι το βιβλιαράκι λέει ανα 4 δε με πίστευαν και τους το δειξα αλλά επέμεναν ανα 3 δεν έφερα κάποια αντίρρηση, είπαν ότι τα φυλλάδια γενικολογούν μη δίνω σημασία

Al Bandy, μπροστά κάτω απο το τιμόνι εγώ βρήκα ικανοποιητικό χώρο :closedeyes: και χώρεσα κάτι για τη προσωπική μου προφύλαξη :)

(ψιτ, βαλβολίνη σασμάν??? )

Πάει και πιο πάνω από 120 αλλά δε θέλω φοβάμαι, μου είναι αρκετά γρήγορο, πήγα μέχρι τον επόμενο νομό μια χαρά όλα.

Ρώτησα για το τρίξιμο που ακούω κάποιες φορές σε ταχύτητες μεταξύ 30-45χιλ και μου είπε ο μηχανικός να μην ανησυχώ είναι τα αμορτισέρ (έκανα πως κατάλαβα τι μου είπε, το ψαξα στο γκουγκλ τα ελατήρια εννοούσε) και ότι έχουν ένα σιδεράκι που πηγαίνει δεξιά αριστερά ελεγχοντας το βαρος, δεν καταλαβα κάτι άλλο.

Κάτι πάτησε για να μου σβήσει την ένδειξη για τα λάδια αλλά δε ρώτησα, θα θελα να ήξερα αλλά δεν πολυμιλούσα το παιζα άνετος :blush2:

Διάβασα το εγχειρίδιο 2-3 φορές μπαταρία και ασφάλειες δεν βρήκα πουθενά, τουλάχιστον όχι εμφανώς

Επειδή μιλήσατε για τα λάστιχα, από διάφορα τοπικ εδώ λέω να βάλω και εγώ σύντομα αυτα τα ΜΕτζελερ (αν ξέρετε αλλα καλύτερα παρακαλώ να μου πείτε) διότι

2 φορές μου γλίστρισε το πίσω μέρος όταν αύξησα ταχύτητα σε μια στροφή φαναριών, η πίσσα εκεί είναι πολύ γυαλιστερή, αλλά κατάφερα κάπως να το ελέγξω,

δε ξέρω μη με ρωτάτε, το σώμα λειτουργεί αυτόματα εγώ δε σκέφτομαι κάτι.

Χθες κοιτούσα ένα αεροπλάνο που απογειωνόταν και έτρεχα με 80-90 και ο μπροστινός (αμάξι) κατι ειδε και σταματησε πλήρως. Όταν κοίταξα μπροστά

ήμουν σοκαρισμένος από εμένα γιατί είχα πατήσει τα 2 φρένα φουλ και ακινητοποίησα τη μηχανή πίσω του την ώρα που κοιτούσα ψηλά, δεν έχω ιδέα πότε το σταμάτησα.

Ώρες ώρες με εντυπωσιάζω B)

Τροποποιήθηκε από τον Fladramon
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Κάτι πάτησε για να μου σβήσει την ένδειξη για τα λάδια αλλά δε ρώτησα, θα θελα να ήξερα αλλά δεν πολυμιλούσα το παιζα άνετος :blush2:

από τα δυο κουμπάκια του κοντέρ το δεξί (αυτό που είναι δίπλα από το λαμπάκι που ανάβει) παρατεταμένο πάτημα και σβήνει το λαμπάκι

με γιες και καλόβολτος :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Καλόβολτο το μηχάνημα και να προσέχεις. Μην αφαιρείσαι ούτε δευτερόλεπτο! Συγκεντρωμένος συνέχεια μπροστά σου (και πίσω σου με τους καθρέπτες).

Από λάστιχα, εάν τα αλλάξεις θα σταματήσουν τα ηλίθια γλιστρίματα.. Σου προτείνω τα πιρέλια, μιας και τα έχω δοκιμάσει και ήταν άψογα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
GSF650-XR250 990R

Δημοσιεύτηκε

Δεν παθαίνει τίποτα απολύτως φίλοι μου, ο κατασκευαστής κάτι ξέρει, μην πετάτε λεφτά τζάμπα.

Προσωπικά του αλλάζω κάθε 6.000 στο δικό μου που λέει ο κατασκευαστής και κάθε δεύτερη φίλτρο λαδιού, το λιώνω συνέχεια και πόλη και έξω σε αρκετά μεγάλες βόλτες και πάει το 140άρι+ στην εθνική με 40+ σύννεφο και δεν μασάει τίποτα.

Έχει ξανασυζητηθεί πολλές φορές αυτό το θέμα και οι απόψεις διαφέρουν.

Καταρχήν για μένα είναι άκυρο που οι κατασκευαστές προτείνουν χλμ για την συντήρηση ενός μοτέρ. Μπορεί ένα μοτέρ να δουλευει εθνική όλη μέρα και ένα άλλο στην κίνηση να βράζει. Για μένα οι ώρες μετράνε λειτουργίας του μοτέρ, όπως ακριώς κάνω συντήρηση και στο ΚΤΜ.

με αυτή τη λογική, στο μηχανάκι που χρησιμοποιώ αυστηρά στην πόλη και βράζει ειδικά τώρα το καλοκαίρι στο ζουμί του με καύσωνες, μιλάμε για 800ml λαδάκι. Αντί για 3000km που λέει ο κατασκευαστής τα αλλάζω στις 2000km. Ακόμη και αν δεν κάνω καλό, κακό πάντως δεν κάνω. Μου στοιχίζει 5€ και τα αλλάζω σε 5 λεπτά.

Αν το χρησιμοποιούσα πιο πολύ εθνική ή εκτός πόλης μπορεί να ακολουθούσα το κανονικό πρόγραμμα.

Και άκου τώρα την γκαντεμιά μου. Για 45.000km έκανα αυτό ακριβώς που λέω απο πάνω. Κάθε 2000km αλλαγή. Μια φορά είπα να τα κρατήσω 3000km και το μηχανάκι 100km Πριν την αλλαγή χτύπησε μπιέλα!! Άντε μετά να μην χρεώσεις και ένα μέρος της ζημιάς στο λάδι. Το οποίο η αλήθεια είναι πως μέτά απο 3000km ¨ηταν πίσσα όταν το έβγαλα.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Έχει ξανασυζητηθεί πολλές φορές αυτό το θέμα και οι απόψεις διαφέρουν.

Καταρχήν για μένα είναι άκυρο που οι κατασκευαστές προτείνουν χλμ για την συντήρηση ενός μοτέρ. Μπορεί ένα μοτέρ να δουλευει εθνική όλη μέρα και ένα άλλο στην κίνηση να βράζει. Για μένα οι ώρες μετράνε λειτουργίας του μοτέρ, όπως ακριώς κάνω συντήρηση και στο ΚΤΜ.

με αυτή τη λογική, στο μηχανάκι που χρησιμοποιώ αυστηρά στην πόλη και βράζει ειδικά τώρα το καλοκαίρι στο ζουμί του με καύσωνες, μιλάμε για 800ml λαδάκι. Αντί για 3000km που λέει ο κατασκευαστής τα αλλάζω στις 2000km. Ακόμη και αν δεν κάνω καλό, κακό πάντως δεν κάνω. Μου στοιχίζει 5€ και τα αλλάζω σε 5 λεπτά.

Αν το χρησιμοποιούσα πιο πολύ εθνική ή εκτός πόλης μπορεί να ακολουθούσα το κανονικό πρόγραμμα.

Και άκου τώρα την γκαντεμιά μου. Για 45.000km έκανα αυτό ακριβώς που λέω απο πάνω. Κάθε 2000km αλλαγή. Μια φορά είπα να τα κρατήσω 3000km και το μηχανάκι 100km Πριν την αλλαγή χτύπησε μπιέλα!! Άντε μετά να μην χρεώσεις και ένα μέρος της ζημιάς στο λάδι. Το οποίο η αλήθεια είναι πως μέτά απο 3000km ¨ηταν πίσσα όταν το έβγαλα.

Βαγγέλη όντως χιλιοσυζητημένο το θέμα φίλε μου.

Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λές απλά θα συμπληρώσω έτσι για προβληματισμό και τροφή προς σκέψη τα εξής :

1.Ο κατασκευαστής πάντα διατηρεί ένα περιθώριο ασφαλείας έχοντας ως σημείο αναφοράς τις χειρότερες δυνατές συνθήκες.

2.Τα λάδια πάντα μαύρα πρέπει να βγαίνουν και αυτό σημαίνει ότι κάνανε την δουλειά τους πάρα πολύ καλά. Η λιπαντικότητά τους πρέπει όσο είναι δυνατόν να παρατηρείται μακροσκοπικά όταν τα βγάζουμε με το κόλπο του αντίχειρα και του δείκτη όπου βάζουμε μια σταγόνα και απομακρύνουμε αργά τα δυό δάχτυλα. Άν αποχωρίζεται αμέσως η σταγόνα τότε τα λάδια είναι διαλυμένα. Άν εμφανίζει τάση συνοχής τότε διατηρούν καλά τις ιδιότητές τους. Ξαναλέω ότι είναι εμπειρικός κανόνας και μη δόκιμος αυτός.

Πάντως σίγουρα καλό κάνει να τα αλλάζει κανείς συχνότερα αναμφισβήτητα.

Εγώ πάντως ακολουθώ ότι προβλέπει ο κατασκευαστής στα πάντα όλα.

Όταν έρθει ο καιρός να χτυπήσει διωστήρα (μπιέλα) θα χτυπήσει φίλε μου, δεν θα φταίει το λάδι επειδή το άφησες και 300χλμ παραπάνω.

Εδώο άλλος τα άλλαζε σε SH όποτε το θυμότανε και έκανε και 9 και 10 και 11.000 χλμ έναντι των 6.000 που προβλέπεται αλλαγή λαδιού και ξεπέρασε τις 100.000 χλμ, τι να λέμε τώρα.

Επιπλέον από κουτιά έχω ένα Καντέτ που θέλω να ψοφήσει να το πετάξω και τούχω τα ίδια λάδια 4 στον 5ο χρόνο φέτος.

Ακόμα ζεί το ..........και βασιλεύει.

Για να δούμε πότε θα πεθάνει επιτέλους.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Sym HD2 200i

Δημοσιεύτηκε

Καλόβολτο το μηχάνημα και να προσέχεις. Μην αφαιρείσαι ούτε δευτερόλεπτο! Συγκεντρωμένος συνέχεια μπροστά σου (και πίσω σου με τους καθρέπτες).

Από λάστιχα, εάν τα αλλάξεις θα σταματήσουν τα ηλίθια γλιστρίματα.. Σου προτείνω τα πιρέλια, μιας και τα έχω δοκιμάσει και ήταν άψογα.

Θυμάσαι πως τα λένε τα πιρέλι; Κάπου διάβασα εδώ μέσα έναν που τα έθαψε γι' αυτό δίσταξα και κατέληξα στα μετζ

πάω αντιπροσωπεία για τέτοια ή σε κάτι άλλα μαγαζιά που βλέπω σε διάφορα σημεία της πόλης;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Sym HD2 200i

Δημοσιεύτηκε

Ψιτ, ερώτηση, ανεβαίνω Αθήνα,

Αθήνα-Πρεβεζα, κάπου 700 χιλιόμετρα μπορώ, ε;

Αλλαγή λαδιών δε χρειάζεται για τα επομενα 1100-1600, τι άλλο μπορεί να πάθω και να μη τα καταφέρω;

(εκτός του ότι δεν έχω καλό προσανατολισμό :blush2: )

Αν πάθω λάστιχο η ασφαλιστική δεν καλύπτει όλη τη χώρα; ή σιγά μην έρθει στο 60ο χιλιομετρο, λέμε τώρα

Εδώ πάω Ηράκλειο - Ρέθυμνο και δεν ζεσταίνετε ούτε τον ανεμιστήρα δεν έχω ακούσει ποτέ,

άλλωστε κρύανε λιγάκι όποτε ο κρύος αέρας θα το κρατάει πάντα στο μηδέν, λογικά

Στην Αθήνα θα βάλω και τα μετζέλι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

αργα αλλα μπορεις 90-100 χλμ πορεια θα το εκανα εγω

νομιζω και ανετα :)

το δικο μου εφτασε τα 3000 χιλιομετρα του εκανα μια αλλαγη λαδιων και καιει σταθερα 3,1/100χλμ (δεν το σκιζω αλλα το ανοιγω πλεον πιο πολυ)

σε ανοιχτους δρομους με 100χλμ/ωρα δε δειχνει να καταπονειτε καθολου

οσο δε ξεκινανε οι βροχες καθηστερω τα λαστιχα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
GSF650-XR250 990R

Δημοσιεύτηκε

Άγγελε άσε τις καθυστερήσεις και βάλτα τώρα τα λάστιχα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Άμα έχει τα μαμά ακόμα είναι τραγικά.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Africa twin Airoh T600 Wild Wolf Carb

Δημοσιεύτηκε

Θυμάσαι πως τα λένε τα πιρέλι; Κάπου διάβασα εδώ μέσα έναν που τα έθαψε γι' αυτό δίσταξα και κατέληξα στα μετζ

πάω αντιπροσωπεία για τέτοια ή σε κάτι άλλα μαγαζιά που βλέπω σε διάφορα σημεία της πόλης;

Pirelli Diablo. Εγω τα εθαψα, αλλα αυτα ειναι γουστα βαση προσωπικης οδηγησης του καθενος...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Προσωπικά για 16άρα ζάντα επειδή και εγώ πλησιάζω για αλλαγή θα προτιμήσω και πάλι τα BRDGESTONE HOOP που φόραγε από τη μάνα του.

22.600 χλμ μέχρι τώρα και χθές με αυτά και με το 1/3 πλέον πέλματος το διασκέδασα αρκετά στον Άη Γιάννη το Ρώσο, βοήθειά μας !

Για μένα τα φθηνότερα και τα καλύτερα !

Καλή επιλογή.

Διόρθωση : <<BRIDGESTONE HOOP>>.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Αλλος Sym HD2 200i

Σάββα, Bridgestone έχουν πολλά μαγαζιά εδώ, Ηράκλειο, αλλά αυτά τα hoop δε βγαίνουν σε 16αρια

έψαξα σε πολλά λινκ/μαγαζιά από το Γκουγκλ

και γενικότερα από το επίσημο site για 16 τίποτα, ούτε hoop oute battlelax κάπως έτσι

και το Xenter kai to HD2 είναι καινούργια μοντέλα κακώς που δεν ασχολούνται

Στις διαστάσεις αυτού του τύπου scooter 16 (HD2, xenter, sixteeen, agility) από όλη την αναζήτηση μόνο αυτά βρήκα

http://www.tyreshop....239&Language=el

Καταλήξαμε metzeler που είναι καλά για βροχή αλλά δε καταλαβαίνω γιατί δεν υπάρχουν μεταπωλητές

ενώ στα άλλα michelin, pirelli αμέτρητοι, ανα μισο χιλιομετρο και ένας

(μου πε κάποιος εδώ μέσα για τον Πνευματικάκη για metzeler, βρήκα και μια διαφήμιση του στον χρυσο οδηγό ότι βαζει αυτά

αλλά πήρα τηλέφωνο και μου είπαν δεν έχουν τέτοια μάρκα, δε βγάζω άκρη, αλλά μιας και ανεβαίνω Αθήνα θα πεταχτώ σε κάποιον να τελειώνω)

*σχολιο: δεν λέω δενυπάρχει κανείς κανείς, απλά έψαξα πολλά και δε βρήκα, αλλά το Ηράκλειο είναι μεγάλο, όλο και κάπου θα υπάρχουν metzeler :)

Τροποποιήθηκε από τον Fladramon

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

όπου έχει Pirelli Μπορείς να παραγγείλεις και Metzeler

ίδιος αντιπρόσωπος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Σάββα, Bridgestone έχουν πολλά μαγαζιά εδώ, Ηράκλειο, αλλά αυτά τα hoop δε βγαίνουν σε 16αρια

έψαξα σε πολλά λινκ/μαγαζιά από το Γκουγκλ

και γενικότερα από το επίσημο site για 16 τίποτα, ούτε hoop oute battlelax κάπως έτσι

και το Xenter kai to HD2 είναι καινούργια μοντέλα κακώς που δεν ασχολούνται

Στις διαστάσεις αυτού του τύπου scooter 16 (HD2, xenter, sixteeen, agility) από όλη την αναζήτηση μόνο αυτά βρήκα

http://www.tyreshop....239&Language=el

Καταλήξαμε metzeler που είναι καλά για βροχή αλλά δε καταλαβαίνω γιατί δεν υπάρχουν μεταπωλητές

ενώ στα άλλα michelin, pirelli αμέτρητοι, ανα μισο χιλιομετρο και ένας

(μου πε κάποιος εδώ μέσα για τον Πνευματικάκη για metzeler, βρήκα και μια διαφήμιση του στον χρυσο οδηγό ότι βαζει αυτά

αλλά πήρα τηλέφωνο και μου είπαν δεν έχουν τέτοια μάρκα, δε βγάζω άκρη, αλλά μιας και ανεβαίνω Αθήνα θα πεταχτώ σε κάποιον να τελειώνω)

*σχολιο: δεν λέω δενυπάρχει κανείς κανείς, απλά έψαξα πολλά και δε βρήκα, αλλά το Ηράκλειο είναι μεγάλο, όλο και κάπου θα υπάρχουν metzeler :)

Πώς δεν βγαίνουν φίλε μου σε 16άρια αφού το δικό μου τα φοράει από τη μάνα του?

Ορίστε νάτα και εδώ : http://www.tyreshop.gr/Product/1003/Page/238/el/

όπου έχει Pirelli Μπορείς να παραγγείλεις και Metzeler

ίδιος αντιπρόσωπος

Και ίδια εταιρεία, η METZELER ανήκει στον όμιλο PIRELLI από το 1986 αν θυμάμαι καλά, ψάξτε εδώ : http://www.metzelermoto.com/web/about-us/presentation/default.page :winking: .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα