mm 2 1/2

Τιτλοι τελους για το Bikenet.gr

90 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Tuono Shoei X-Eleven KTM RC8

Δημοσιεύτηκε

Για μενα μια χαρα εξηγηση εδωσε ο Διαχειριστης του bikenet,εχει ενα σπιτι το ανοιξε με καποια στανταρ,τα επιασε ειχε ενα επιπεδο που ηθελε και γουσταρε και οταν παρεκτραπη το πραγμα,αναμενοντας για το καλυτερο ισως αλλά ματαια,δεν γουσταρει να μυριζει ετσι και το κλεινει και απεχει...μεχρι να βρει κατι που να τον εκφραζει οπως θελει...οπως λεει!

+1000 ακριβως αυτο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
KTM 1190 RC8 Αλλος

Δημοσιεύτηκε

από εδω μέσα έχω πάει Ιταλία, Πάργα, Πλαστήρα, Σέρρες, Μέγαρα, Πελοπόνησσο, Μέτσοβο, Λευκάδα, σε έναν ξενώνα που δεν θυμάμαι πως λέγεται, σε ένα άλλο χωρίο που επίσης δεν θυμάμαι πως λέγεται (είχα αγοράσει και οικόπεδο εκεί), Θεσσαλονίκη, Εύβοια και σε πολλά άλλα μέρη.

Συρράκο, γατούλη.. Συρράκο ;) Ξεχνιούνται αυτά; :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbr 600 RR '04 Arai RX-7 Corsair KTM SMT 990

Δημοσιεύτηκε

Δε λέω... ένα δίκιο το 'χεις. Εμένα μου κακοφάνηκε πάντως που έκλεισε έτσι απλά και σε χρόνο dt. Kαλώς ή κακώς, δεν είναι όλα τα μέλη σωστά, με άπλετες γνώσεις και άψογη συμπεριφορά όπως ήταν ο CD. Υπάρχει αυτή η γμμένη διαφορετικότητα από άνθρωπο σε άνθρωπο που μας κάνει να ξεχωρίζουμε ο ένας από τον άλλον. Δεν γίνεται όλοι να είμαστε το ίδιο! Κάποιοι θα είναι οι σωστοί, κάποιοι οι λάθος, κάποιοι οι μλκες, κάποιοι οι ενοχλητικοί, κάποιοι κάποιοι κάποιοι....

Το θέμα είναι πως τους(μας) έβλεπε ο CD. Ο CD είχε ξεχωρίσει τους σωστούς, τους λάθος, του μλκες, κτλ (με τα δικά του κριτήρια πάντα) κι όταν πίστεψε πως οι λάθος, οι μλκες και οι ενοχλητικοί έγιναν πολλοί, τράβηξε τη Μπρίζα του bikenet.

Δεν νομίζω όμως ότι υπήρχε μόνο αυτή η λύση. Υπήρχε κι άλλη που λεγόταν "κάθαρση"

Αρχίζεις και μπανάρεις τους λάθος, τους ενοχλητικούς, τους μλάκες και κρατάς αυτούς που νομίζεις εσύ σωστούς. Αυτούς που έχεις επιλέξει εσύ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ κριτήρια, ότι δεν είναι ότι είναι όλοι οι άλλοι. Έτσι καθαρίζεις το φόρουμ σου από τους "παρείσακτους" και ζήσαμε εμείς καλά κι αυτοί καλύτερα. (κι αρχίζουμε πάλι από0 την αρχή, μέχρι να ξαναμαζευτούν άλλοι ενοχλητικοί και μλκες (κατά την κρίση CD πάντα) για να ξαναγίνει κάθαρση ή τράβηγμα Μπρίζας. Μαζί τα φάγαμε... ζήτω το Έθνος!

Τον άνθρωπο, δεν τον ξέρω (CD), αλλά από τα γραφόμενά σας, μπορώ να κάνω κάποιες εικασίες.

Οι θέσεις ευθύνης κατά γενικό τρόπο, θέλουν και γερό στομάχι. Δεν μπορώ να γνωρίζω βέβαια πόσα ξέρετε για αυτόν τον άνθρωπω και γιατί πήρε αυτήν την απόφαση, αλλά ίσως να κουράστηκε, ίσως να του συμβαίνουν κι άλλα πράγματα στην ζωή του που να μην τον αφήνουν να έχει το ψυχικό σθένος να έρθει σε ρήξη με τυχών ηλίθιους ή ακόμη και "έξυπνους".

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW boGSer 1150

Δημοσιεύτηκε

Εγώ τον Κώστα τον ξέρω ελάχιστα. Έχουμε μιλήσει κάνα δυο φορές λάιβ κι ύστερα μέσα στο φόρουμ. Οπότε, δεν μπορώ να γνωρίζω πολλά γι' αυτόν. Το θέμα όμως είναι πως ο κάθε άνθρωπος έχει τα δικά του κριτήρια και βάσει αυτών, αποφασίζει για κάτι δικό του. Με τα δικά του κριτήρια μπορεί κι εγώ να ήμουν μέσα σε αυτούς που δεν γούσταρε και που πίστευε ότι του χαλάνε την εικόνα του φόρουμ. Δεν παρουσίασα εξάλλου ποτέ τον εαυτό μου ως αλάθητο και τέλειο. Κάπως έτσι ήμαστε όλοι. Ο καθένας με τα δικά του ελαττώματα και προτερήματα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kreidler florett RS Kawasaki ZXRR (800cc)

Δημοσιεύτηκε

Ειχα δει τον ALX να γράφει εδώ στο mybike.gr.Τωρα που σταμάτησε το bikenet πρέπει να αρχίσουμε να μαζευόμαστε εδώ στό mybike.gr

Κινησαρα!!!! Για παρτη σου και στο κοσμοπολιταν! :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha T-MAX Nolan N84 N-Com Yamaha FJR (1300cc)

Δημοσιεύτηκε

Διαβαζω σχεδον ολα τα Ελληνικα φορουμ μοτοσυκλετας τις ελευθερες ωρες μου και πραγματικα λυπηθηκα που εκλεισε ετσι με αυτον τον τροπο το συγκεκριμενο. Ειναι ασεβεια προς τους απλους χρηστες που δεν φερουν καμμια ευθυνη.

Θα συμφωνησω απολυτα με τον ΑLX σε αυτα που εγραψε.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW boGSer 1150

Δημοσιεύτηκε

Εμένα πάντως άρχισε να μου λείπει πολύ το bikenet. Oι δυο καρτέλες που ήταν πάντα ανοιχτές στο Mozilla, ήταν το mybike και το bikenet. Κρίμα... πολύ κρίμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda xl1000v (1000cc) HJC HQ-1 Carbon MV Agusta f4750 (749cc)

Δημοσιεύτηκε

Ελπίζω να μην έρθουν "απο δω" όσους σιχτιρίζει στο "απο κεί"...........

Αν και κάτι μου λέει πως είναι ήδη εδώ και το όνομά τους αρχίζει από ΕΛ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Triumph Tiger Shoei XR 1100 Gas Gas EC 250 (250cc)

Δημοσιεύτηκε

ΕΛενη...???

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

ΕΛ- ένες ???? Είναι πολλοί ............απότι λέει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha WR-250R Marushin

Δημοσιεύτηκε

Μια υπέροχη ευκαιρία για αυτοκριτική...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Harley Davidson IRON Harley Davidson Fat Bob (1584cc)

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

άμα το forum είχε κατηγορίες μονο για τεχνικά θέματα και ταξίδια ναι ΟΚ

αμα έχει κατηγορίες περι ανέμων και υδάτων επικαιρότητα μπλα-μπλα κτλ κτλ το πρόβλημα που είναι??

μήπως στους όρους έχει πόσα πόστ πρέπει να κάνεις στα τεχνικά θέματα και πόσα ποστ στο επικαιρότητα ?

εαν ναι ΟΚ εαν όχι τοτε προς τί η αυτοκρητικές και τα δάκρυα?

μιλάω και για τις 2 περιπτώσεις

πχ εμένα δεν με ενδιαφέρει καθόλου μα καθόλου η κατηγορία παπιά για να μήν πω με ενοχλεί κιόλας αλλα απο εκει και περα απλα δεν μπαίνω .. δεν ανοίγω τοπικ να κάνω παράπονα :)

ούτε αυτοκριτική! νομίζω απο το mybike δέν λείπει τιποτα απολύτως

Τροποποιήθηκε από τον A.K.A. SonIC

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Όσον αφορά το "σύνολο" η γνώμη είναι ότι θα έπρεπε να λέμε ευχαριστώ που υπάρχουν τα παιδιά και μας δίδουν την δυνατότητες αυτές που έχουμε. Για εμάς είναι δωρεάν, για εκείνους κοστίζει.

Ατομικά μπορούμε να κάνουμε όση αυτοκριτική θέλουμε ώστε να είμαστε καλύτεροι απέναντι στον εαυτό μας και στο σύνολο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha WR-250R Marushin

Δημοσιεύτηκε

Όσον αφορά το "σύνολο" (...) Ατομικά μπορούμε να κάνουμε όση αυτοκριτική θέλουμε

Μα ναι, ατομική αυτοκριτική εννοούσα. Ο καθένας μας ξεχωριστά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Εγώ, λέγω, και μια ομαδκή δεν θα ήταν άσκημη! Γιατί οι ατομικές είναι σαν τις πίτσες. Ζεστές, και τελειώνουν γρήγορα!

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα