mm 2 1/2

Τιτλοι τελους για το Bikenet.gr

90 μηνύματα σε αυτό το θέμα

mg

Δημοσιεύτηκε

Όταν αυτό το φόρουμ είναι κομμάτι της καθημερινότητας σου, τότε κάτι έγινε. Όσον αφορά την χρήση του ίντερνετ, θεωρώ ότι αντί να ποστάρω εδώ, θα μπορούσα κάλιστα να είμαι με κάποια παιδιά από εδώ σε καμία καφετέρια και να τα λέμε, αλλά προσωπικά δεν με βολεύει το δεύτερο, οπότε καταλλείγω στο πρώτο. Απλά το ίντερνετ δεν πρέπει να υποκαθιστα πλήρως τις παραδοσιακές ανθρώπινες επαφές.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda

Δημοσιεύτηκε

η ψυχικη επενδυση στο ιντερνετ εαν ξεπερναει την σημασια μιας απλοικης ασχολιας και μεγενθυνεται σε σημασια , πρεπει να αντιμετωπιζεται αμεσα και δραστικα.GET A LIFE ελεγαν και οι αρχαιοι προγονοι μας.

Έχω βαρεθεί να διαβάζω πόσο σάπιος λαός είμαστε και πόσο παρτάκηδες.

Τι νομίζετε? πως σ'όλο τον υπόλοιπο κόσμο είναι καλύτεροι? Απλά έξω υπάρχουν θεσμοί που αποτρέπουν όσα εδώ επιβάλουν.

τα ξεχώρισα ως απαντήσεις που διάβασα, ......θα μπορούσαν να ηταν θέματα ...

οσο για το forum που έκλεισε, καλά εντάξει....!!!

θα μπορούσε να δείξει στην όποια παρέα- κοινωνία ,"το άλλο βλέμα και σκέψη απένταντι στα πράματα " και οχι για ηλίθιους κλπ κλπ κλπ

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
mg

Δημοσιεύτηκε

Θα εξηγήσω τι έγινε τουλάχιστον για μένα.

Ήταν ένα forum που καθημερινώς έμπαινα και 50 φορές μέσα. Ακόμα και τώρα που έχει κλείσει, ασυναίσθητα πατάω το κουμπί για να μπω να διαβάσω.

Δυστυχώς, έχασα ξαφνικά επαφή με τόσους ανθρώπους που μπορεί να μην τους ξέρω από κοντά, αλλά λέγαμε πολλά μέσω της σελίδα αυτής. Και γούσταρα πολύ να μιλώ και να ανταλλάσσω σκέψεις μαζί τους.

Τώρα χωρίς καμία ειδοποίηση, δεν μπορώ να τους βρω, ούτε είχαμε την ευκαιρία να συνεννοηθούμε ώστε να βρεθούμε σε κάποιο άλλο δικτυακό χώρο.

Θεωρώ ότι ο υπεύθυνος του σάιτ, θα έπρεπε να σεβαστεί αυτό που λες και να ενημερώσει τα μέλη για την επικείμενη διακοπή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia Pegaso BMW F800GS

Δημοσιεύτηκε

Τι έγινε? Τι θα γινόταν εάν έκλεινε το ΜΒ? Άλλοι θα απαντούσαν "νταξ, τι έγινε...", και άλλα θα έλεγαν "όχι ρε γαμώτο, με ποιον θα συζητάω για μο/τα θέματα και όχι μόνο??". Για κάθε άνθρωπο είναι διαφορετικό....

Φίλε έχεις δίκο μεν, αλλά από την άλλη είναι ίντερνετ!!! Δεν μπορεί να υποκαθιστά την ζωή μας την ίδια...

Αν θες (και θέλω) να μιλάς για τη μοτο και κλεισει ένα φορουμ/site μπορεις με τους φίλους σου να τα λες απο κοντά ή να μπειτε σε κάποιο άλλο. Δεν χάνεται και η γή κάτω από τα πόδια μας....

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF 600s

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Αν θες (και θέλω) να μιλάς για τη μοτο και κλεισει ένα φορουμ/site μπορεις με τους φίλους σου να τα λες απο κοντά ή να μπειτε σε κάποιο άλλο. Δεν χάνεται και η γή κάτω από τα πόδια μας....

Αυτό κι εγώ εξηγώ. Δεν είχαμε καμία ειδοποίηση για αυτό που έγινε, συνεπώς πως θα βρεθούμε κάπου αλλού αφού δεν υπάρχει το μέσο να συνεννοηθούμε.

Και το σημαντικότερο. Το Internet δεν περιορίζει τις κοινωνικές σχέσεις αλλά σου δίνει την δυνατότητα να τις αναπτύξεις. Αρκετούς συμφορίτες δεν θα μπορούσα έτσι κι αλλιώς να τους δω, γιατί μένουν στο άλλο άκρο της Ελλάδος, στην Αμερική ακόμα και στην Αυστραλία.

Κατά την γνώμη μου, πιστεύω πως ο Δάλλας έπρεπε τουλάχιστον να είχε δώσει μια προειδοποίηση. "Μάγκες, σοβαρευτείτε αλλιώς το κλείνω το μαγαζί έτσι όπως το καταντήσατε".

Τροποποιήθηκε από τον sorath
Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Στην τελική θα γίνονταν έτσι όπως το λες. Νέες παρέες σε νέο περιβάλλον με τον εύκολο ή με τον δύσκολο τρόπο.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Vtr sp2 (1000cc) Honda cbr 1000 rr (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Ειχα δει τον ALX να γράφει εδώ στο mybike.gr.Τωρα που σταμάτησε το bikenet πρέπει να αρχίσουμε να μαζευόμαστε εδώ στό mybike.gr

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Με το καλό όλα τα παλικάρια του bikenet να βρείτε μια "στέγη" εδώ μαζί μας. Υπάρχει πολύς χώρος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Super Sherpa (250cc)

Δημοσιεύτηκε

Όλα στη ζωή παίρνουν το δρόμο τους και αυτονομούνται.

Το να την εξαφανίζεις-καταργείς δείχνει άλλα πράγματα.

Το αφήνεις να εξελιχθεί και ας πάει σε κατευθύνσεις που δεν σε ικανοποιούν.

Aν και δε συμφωνώ με το "δεν έπρεπε να κλείσει", αφού δικό του τσιλίκι είναι, ότι θέλει κάνει. Όσοι μπήκαν το ήξεραν, επιλογές του καθενός...

Τα παραπάνω σχολια είναι πολύ εύστοχα, όμως. Είναι ζωντανός οργανισμός το φόρουμ, πάει μόνο του και καλά κάνει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Aprilia RSV4R HJC RPHA-10 Kawasaki Versys (650cc)

Δημοσιεύτηκε

Ειχα δει τον ALX να γράφει εδώ στο mybike.gr.Τωρα που σταμάτησε το bikenet πρέπει να αρχίσουμε να μαζευόμαστε εδώ στό mybike.gr

Ήξερα για πολιτικούς μετανάστες, οικονομικούς μετανάστες τώρα έχουμε και forum-ικούς μετανάστες :tooth:

Αρέσει σε 4 μέλη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda Vtr sp2 (1000cc) Honda cbr 1000 rr (1000cc)

Δημοσιεύτηκε

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα gkourmoul1 ! Θα χρειαστούμε λίγο χρόνο να δούμε τα γραφόμενα εδω να προσαρμοστούμε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki Super Sherpa (250cc)

Δημοσιεύτηκε

τα ξεχώρισα ως απαντήσεις που διάβασα, ......θα μπορούσαν να ηταν θέματα ...

Αν δε παινέψεις το σπίτι μας....θα πέσω να σε πλακώσω!

:mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha TDM 900 - R850R

Δημοσιεύτηκε

Κώστα, μπες μια από τα νέα μέλη να σε καλωσορίσουμε όπως πρέπει, και ο,τι απορίες έχεις μην διστάσεις να ρωτήσεις. :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Kawasaki zzr1100 (1100cc)

Δημοσιεύτηκε

πραγματικα στεναχωρεθηκα.....

χαρη στο bikenet και στο keleystis που εγραψε αναλυτικο αρθρο για τις βαφες εβαψα μονος μου τη μοτοσυκλετα,αρκετα αλλα τεχνικα θεματα στα οποια αντλησα γνωσεις.

Η αληθεια ειναι οτι δεν εμπαινα συχνα και περισσοτερο διαβασα τεχνικα θεματα και οχι αντιπαραθεσεις και αμπελοφιλοσοφιες,καταλαβαινω απολυτα την πικρια του ιδρυτη,δυστυχως η ανωνυμια του ιντερνετ και η ταση να βγαζουν τα εσωψυχα τους μερικοι σε λαθος χωρο οδηγει σε τετοια αποτελεσματα.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα gkourmoul1 ! Θα χρειαστούμε λίγο χρόνο να δούμε τα γραφόμενα εδω να προσαρμοστούμε.

Καλως ηρθες :)

Μια σημειωση μονο:Δε γραφουμε τεστ εδω φιλε...Ασε τον εαυτο σου ελευθερο και αληθινο και εν καιρω θα φανει αν μας αντεχεις και σε αντεχουμε.Τιποτα παραπανω τιποτα πιο πιεσμενο.Χαλαρα και ομορφα.Διαβαζεις-γραφεις-συμμετεχεις.Τοσο απλα.Κι αν ειναι ο χωρος σου θα στο δειξει και θα το καταλαβεις. :_thumbsup:

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW boGSer 1150

Δημοσιεύτηκε

Έχουμε κι εδώ μοτοτζιπιολόγους ξέρεις.... και πρώτον πρώτον εμένα :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Tuono Shoei X-Eleven KTM RC8

Δημοσιεύτηκε

Πολυ κριμα που εκλεισε το bikenet....Αν και δεν γνωριζα κανεναν απο τα παιδια εμπαινα καθημερινα γιατι γραφανε ωραια και ψαγμενα θεματα.

Το τελευταιο καιρο ομως λιγοι γραφανε και ειχε παρακμιασει...Μακαρι να το μετανιωσει ο CD και να το επαναλειτουργησει.

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Yamaha fjr 1300 Shark RSX

Δημοσιεύτηκε

Να πω κι εγώ την άποψή μου.

Τα φόρουμ και οι κάθε είδος κοινότητες δεν μπορεί να κλείνουν με απόφαση του διαχειριστή τους.

Είναι απρέπεια απέναντι σε όσους παραμένουν ενεργοί διαβάζοντας ή γράφοντας.

Ξορκίζω αυτά τα εγωιστικά του στυλ "δεν είναι όπως το ονειρεύτηκα", "μεταβλήθηκε σε κάτι άλλο που δεν μου άρεσε", "έχασε τη φυσιογνωμία του" κλπ.

Σιγά τώρα.

Όλα στη ζωή παίρνουν το δρόμο τους και αυτονομούνται.

Αν ο διαχειριστής κουράστηκε μπορεί να το δώσει σε άλλους που έχουν ενδεχομένως τη διάθεση και τα χρήματα να το συνεχίσουν.

Δίνεις τους κωδικούς και η κοινότητα συνεχίζει να υπάρχει όσο υπάρχουν χρήστες. Απλά πράγματα.

Το να την εξαφανίζεις-καταργείς δείχνει άλλα πράγματα.

Πολύ περισσότερο όταν επικαλείσαι λόγους ποιότητας και άλλα τέτοια.

Δεν ήμουν χρήστης του συγκεκριμένου φόρουμ αλλά πιστεύω ότι είναι λάθος, που δεν μεταβιβάστηκε η διαχείριση του σε άλλους που θα είχαν όρεξη να το πάνε παρακάτω.

Βεβαίως, δεν σκοτώνεις τις δημιουργίες σου γιατί μετά από χρόνια άλλαξες εσύ ο ίδιος και πια δεν σου λένε τίποτα. Θα βρεθούν άλλοι που ίσως βρουν κάτι ενδιαφέρον. Μόνο εάν η επισκεψιμότητα-συμμετοχή πέσει πολύ χαμηλά πεθαίνει μια κοινότητα, ομάδα, παρέα.

Αυτά από μένα ως σκέψεις με αφορμή το φόρουμ που μας άφησε χρόνους και για κλείσω θα επαναλάβω ότι ποτέ δεν "σκοτώνεις" κάτι που το θέλει ο κόσμος και είναι ζωντανό. Το αφήνεις να εξελιχθεί και ας πάει σε κατευθύνσεις που δεν σε ικανοποιούν.

Πολυ σωστη η τοποθετηση σου. Στο κατω κατω αποκλειστικος υπευθυνος για το αν παει καλα ή οχι μια προσπαθεια ειναι ο/οι διαχειριστες της. Αν δεν μπορουν οι διαχειριστες για Χ λογους..... οκ.ασ το αφησουν να το κανει καποιος αλλος και μην ριχνουν τις ευθυνες σε τριτους.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda cbr 600 RR '04 Arai RX-7 Corsair KTM SMT 990

Δημοσιεύτηκε

Νομίζω ότι απλά χρειάζεται ψυχραιμία και μέτρο. Μέτρο σε όλα ώστε να μην έρθει ο κορεσμός.

Και εγώ, αυτής της άποψης είμαι.

Το θέμα είναι ότι το σεξ και η βία, πουλάει. Το βρισίδη θα φέρει ποσταρίσματα, συγκρούσεις, κλίκες, αντιπαραθέσεις, συμφωνείες, διαφωνείες. Γενικότερα, θα φέρει περιέργεια. Κάτσε να δω μέχρι που θα το φθάσουν. Κάτσε να δω πως θα του απαντήσει, τώρα !!!

Εκεί όμως είναι και το λάθος και κάποια στιγμή όλα ξεφεύγουν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW boGSer 1150

Δημοσιεύτηκε

Να πω κι εγώ την άποψή μου.

Τα φόρουμ και οι κάθε είδος κοινότητες δεν μπορεί να κλείνουν με απόφαση του διαχειριστή τους.

Είναι απρέπεια απέναντι σε όσους παραμένουν ενεργοί διαβάζοντας ή γράφοντας.

Δε λέω... ένα δίκιο το 'χεις. Εμένα μου κακοφάνηκε πάντως που έκλεισε έτσι απλά και σε χρόνο dt. Kαλώς ή κακώς, δεν είναι όλα τα μέλη σωστά, με άπλετες γνώσεις και άψογη συμπεριφορά όπως ήταν ο CD. Υπάρχει αυτή η γμμένη διαφορετικότητα από άνθρωπο σε άνθρωπο που μας κάνει να ξεχωρίζουμε ο ένας από τον άλλον. Δεν γίνεται όλοι να είμαστε το ίδιο! Κάποιοι θα είναι οι σωστοί, κάποιοι οι λάθος, κάποιοι οι μλκες, κάποιοι οι ενοχλητικοί, κάποιοι κάποιοι κάποιοι....

Το θέμα είναι πως τους(μας) έβλεπε ο CD. Ο CD είχε ξεχωρίσει τους σωστούς, τους λάθος, του μλκες, κτλ (με τα δικά του κριτήρια πάντα) κι όταν πίστεψε πως οι λάθος, οι μλκες και οι ενοχλητικοί έγιναν πολλοί, τράβηξε τη Μπρίζα του bikenet.

Δεν νομίζω όμως ότι υπήρχε μόνο αυτή η λύση. Υπήρχε κι άλλη που λεγόταν "κάθαρση"

Αρχίζεις και μπανάρεις τους λάθος, τους ενοχλητικούς, τους μλάκες και κρατάς αυτούς που νομίζεις εσύ σωστούς. Αυτούς που έχεις επιλέξει εσύ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ κριτήρια, ότι δεν είναι ότι είναι όλοι οι άλλοι. Έτσι καθαρίζεις το φόρουμ σου από τους "παρείσακτους" και ζήσαμε εμείς καλά κι αυτοί καλύτερα. (κι αρχίζουμε πάλι από0 την αρχή, μέχρι να ξαναμαζευτούν άλλοι ενοχλητικοί και μλκες (κατά την κρίση CD πάντα) για να ξαναγίνει κάθαρση ή τράβηγμα Μπρίζας. Μαζί τα φάγαμε... ζήτω το Έθνος!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF 600S Πολλές

Δημοσιεύτηκε

Ο καπετάνιος δηλαδή αντί για ανασύνταξη πληρώματος και αλλαγή ρότας επέλεξε να βουλιάξει το πλοίο. Ή ίσως να το αγκυροβολήσει σε κάποιο λιμάνι για πάντα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Sym Combiz (125cc) Hjc r-pha 11

Δημοσιεύτηκε

το bikenet δεν το ηξερα και δεν ειχα μπει ποτε εκει και γι`αυτο δεν εχω και αποψη για το αν εκανε καλα ο διαχειριστης να το σβησει ή οχι,απλα μου γεννηθηκε μια ευλογη απορια απο τα ποσταρισματα πολλων παιδιων εδω που περιγραφουν μια κατασταση που ειχε εξελιχθει εκει με διαφορους περιεργους σπαμμερς και το γιατι δεν μπαναριστηκαν.

το μπαν ειναι λιγο ακραια τιμωρια κατα την γνωμη μου και πρεπει να εχεις κανει χοντρη μαλακια για να την φας,οποτε αναρωτιεμαι ποσο σπαμ εριχναν οι εκει "ενοχλητικοι" τυποι ωστε να φτασουν σε σημειο να φανε μπαν?

ισως με καποιες προειδοποιησεις απο πλευρας διαχειρισης να ειχε αποφευχθει το λουκετο ή μηπως το φορουμ δεν τραβαγε τα αναμενομενα σε δημοτικοτητα πλεον και γι`αυτο επεσε η αυλαια?

σε γενικες γραμμες συμφωνω οτι το ιντερνετ ειναι ενα ηλεκτρονικο και πλασματικο μεσο και θελει μετρο και σε καμμια περιπτωση δεν μπορει να αντικατασταθει με την πραγματικη ζωη,στον αντιποδα ομως ειναι και μια ωραια παρεουλα που διαβαζεις-μορφωνεσαι-γελας-λες μαλακιες-ανταλλαζεις αποψεις και αν εχεις και ορεξη γνωριζεσαι και με 5-10 ατομα αξιολογα που γουσταρεις και κανεις παρεα ή πας μια βολτα για ενα καφε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημοσιεύτηκε

@ALX...μου δινεις μια πασα να το σχολιασω λιγο...δειτε λιγο και την περιπτωση ο ανθρωπος(CD)να μην ηθελε καν να μπει στον κοπο να κατσει να εξηγει τα ανεξηγητα...Εδω ενα μπαν κανεις σε καποιον που αντικειμενικα ενοχλει και κανει μετα διπλοτριπλοεγγραφες και στα σκοτιζει ή πεφτουν και αλλοι ομοιοι του να σε φανε ή καποιοι απλα διαφωνουν και ακομα περισσοτεροι αδιαφορουν για το μπαχαλο.Μια ισως και γελοια αλλά σιγουρα κουραστικη κατασταση που μονο οφελος δεν εχει...ουτε καν για καλο ενος φορουμ,αφου τα φορουμ ειναι κοινοτητες με καθε καρυδιας καρυδι και μαλιστα ορισμενοι κρυβομενοι πισω απο το δαχτυλο τους το εκμεταλλευονται αισχρα!

Για μενα μια χαρα εξηγηση εδωσε ο Διαχειριστης του bikenet,εχει ενα σπιτι το ανοιξε με καποια στανταρ,τα επιασε ειχε ενα επιπεδο που ηθελε και γουσταρε και οταν παρεκτραπη το πραγμα,αναμενοντας για το καλυτερο ισως αλλά ματαια,δεν γουσταρει να μυριζει ετσι και το κλεινει και απεχει...μεχρι να βρει κατι που να τον εκφραζει οπως θελει...οπως λεει!

Σεβαστο...γιατι να τον κρινουμε αρνητικα...ή διαφορετικα εστω.Αυτο θελει αυτο εκανε.Οσο και να μην αρεσε σε καποιον αυτο αποφασισε και αυτο εγινε.

Αν εν τελει καποιοι απο κει μεσα θελουν να βρισκονται διαδικτυακα να ομορφαινουν καποιους χωρους ειναι ελευθεροι να το κανουν μεσα απο καποιες αλλες επιλογες φορουμ...στο χερι τους ειναι...Οπότε η ζωη συνεχιζεται...

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Arai RX-7 GP

Δημοσιεύτηκε

βασικά το ότι κάποια παλαιότερα μέλη δεν γράφουν πια, δεν σημαίνει και τίποτα.

δεν σημαίνει ότι το foroum έχει φτάσει σε κάποιο σημείο κορεσμού, σαπήλας, κατρακύλας κτλ...

ο καθένας κάνει τις επιλογές του, κρατά μια στάση πιο μακρινή και όπου νομίζει ότι μπορεί να βγάλει μια άκρη ή να βοηθήσει, παίρνει μέρος.

το δικό μας το foroum είναι μια χαρά. υπάρχουν σημάδια κούρασης αλλά νομίζω (όπως είπε και κάποιος συμφορουμίτης) οι εκδρομές και οι συναντήσεις αναζωογωνούν την κατασταση.

από εδω μέσα έχω πάει Ιταλία, Πάργα, Πλαστήρα, Σέρρες, Μέγαρα, Πελοπόνησσο, Μέτσοβο, Λευκάδα, σε έναν ξενώνα που δεν θυμάμαι πως λέγεται, σε ένα άλλο χωρίο που επίσης δεν θυμάμαι πως λέγεται (είχα αγοράσει και οικόπεδο εκεί), Θεσσαλονίκη, Εύβοια και σε πολλά άλλα μέρη.

όπως και να έχει, κρίμα για το bikenet αλλά πέρα από αυτά που αναφέρει ο CD, νομίζω ότι κρύβεται (εκτός από την ψυχολογική κούραση) και μια οικονομική αδυναμία.

:)

Αρέσει σε 1 μέλος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
EXC-Address Beta Enduro RR (350cc)

Δημοσιεύτηκε

Και εγω γνωριζα απλα οτι υπαρχει, αλλα τιποτα παραπανω. Οποτε δεν μπορω να σχολιασω και πολλα.

Απο την μια τον δικαιολογω απολυτα, γιατι αυτα που αναφερει δεν γινονταν(?) μονο εκει.. Γινονται και εδω εδω και καιρο.

Τον δικαιολογω γιατι ισως καποιοι του χαλασαν το ,οποιο, ονειρο ειχε για αυτον τον χωρο.

Απο την αλλη ομως δικαιολογω και τα ιδια τα μελη, που ακομα και εδω εκαναν παραπονα. Οτι τους ηρθε ξαφνικο κλπ....

Καλως ή κακως, δεν τραβας την πριζα ετσι αποτομα και ''εν μια νυκτι''.

Προειδοποιεις τα μελη που σε βοηθισαν να στησεις αυτον τον χωρο, γιατι κακα τα ψεματα τον χωρο τον κανουν τα μελη, και οχι τα ''αφεντικα''

Παντως απο την επιστολη του, ξεχωρισα μερικα πραγματα που πραγματικα ειναι πολυ δυσκολο να αλλαξουν, οσο και αν μερικα μελη απο εδω ηδη τα κατακρινατε ως αποψη του Δαλλα.

Καλως ηρθες :)

Μια σημειωση μονο:Δε γραφουμε τεστ εδω φιλε...Ασε τον εαυτο σου ελευθερο και αληθινο και εν καιρω θα φανει αν μας αντεχεις και σε αντεχουμε.Τιποτα παραπανω τιποτα πιο πιεσμενο.Χαλαρα και ομορφα.Διαβαζεις-γραφεις-συμμετεχεις.Τοσο απλα.Κι αν ειναι ο χωρος σου θα στο δειξει και θα το καταλαβεις. :_thumbsup:

+1000 και γενικα με αφορμη αυτο το ποστ θα πω και εγω πως ας αφησουμε γενικα τις συμβουλες στα αλλα μελη και τις τυπικοτητες... αυτα ειναι που μας φαγανε...

ηδη εχουν γραφτει σχολια επιβεβαιωσης για αυτα που εγραψε ο Δαλλας, περι κραξιματος, κοσμοπολιταν κλπ και το κανουμε οι ιδιοι... ε οχι ρε παιδες....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.

Σύνδεση τώρα