black_hawk

...Προς.."Τουρκοφαγους",..."Αλβανοφαγους"...

67 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Honda VARADERO ABS (1000cc) Honda VARADERO ABS (1200cc)

Δημοσιεύτηκε

Παπαντωνίου στα τεθωρακισμένα (ο μαύρος σκούφος ήταν πάντα σικ)

<{POST_SNAPBACK}>

Ώπα ρε Παναγιώτη....

κι εγώ που σκατά θα είμαι δηλαδή... :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Honda CB400SF

Δημοσιεύτηκε

εσύ θα πάρεις το παπόρι σου και θα πας στο Ναυτικό!

:tease:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki

Δημοσιεύτηκε

Πριν από μια διετια , σε μια ''ειδικη'' επιχειρηση , πιάσαμε μαζι με τα παρανομα ''φορτια'' και τρεις Αλβανούς ως κατόχους αυτων .

Καθόλα νομιμοι , με τα ετσι και τα αλλιώς τους , πλην όμως είχαν ενα περιεργο τατουαζ και οι τρεις στο ίδιο σημειο . Σε ερωτηση μας ξερετε τι ειπαν ότι είναι?

Το συμβολο του απελευθερωτικου τους στρατου , του γνωστου UCK . Και ερωτω .Αυτοί οι καθόλα νομιμοι μήπως εξυπηρετουσαν και άλλα συμφεροντα εδω ?Μήπως περιμενουν , αυτοι και άλλοι ομοϊδεατες τους , το πλήρωμα του χρονου?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

...Μπα,δε νομιζω....Τα καθικια αυτα,ειναι "πολλαπλων χρησεων"!!

..(Και παντα "συναδουσων" με την "ιδεολογια" τους!..)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki

Δημοσιεύτηκε

Μακαρι γιατι διαφορετικα , κανω τρομερα σεναρια στο μυαλο μου .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB400SF

Δημοσιεύτηκε

ο αλβανικός μεγαλοϊδεατισμός είναι πραγματικότητα, δεν έχετε παρά να διαβάσετε συνεντεύξεις ή κείμενα των ουτσεκάδων

και βέβαια η μεγάλη αλβανία (τρομάρα τους!) περιλαμβάνει μεγάλα μέρη της ελλάδας (για ορισμένα μάλιστα θα αναγκαστούν να κοντραριστούν με τους σκοπιανούς μεγαλοϊδεατιστές)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Suzuki Hayabusa Ducati 1098 (1098cc)

Δημοσιεύτηκε

.... όταν τους ξανακατακτήσουμε, και εμείς, τον ίδιο όρκο θα κάνουμε, μείνε ήσυχος!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

+1 :ok:

ρε σεις αυτός ο Μέγας Αλέξανδρος δεν είναι ακείνος ο σφάχτης των εκατομμυρίων που προκειμένου να αφήσει όνομα, βούτηξε στο αίμα όλη την ανατολική επικράτεια;;;;

αλλά περίεργο μου φαίνεται ένας στυγνός εκτελεστής και δολοφόνος να έχει τέτοιου επιπέδου σκέψεις...αρα μήπως δεν είναι γνήσιος ο παραπάνω όρκος;;;

αλλά από την άλλη αφού τον επιβεβαιώνουν Αρριανός Πλόύταρχος, Στράβωνας Ερατοσθένης και άλλοι μάλλον δεν θα ήταν δα και τόσο αιμοδιψής, μάλλον κάτι καλύτερο θα ήταν η στόφα του.....

κάτι δεν μου κολλάει....

για βοηθάτε ρε ανοιχτόμυαλοι......

<{POST_SNAPBACK}>

H ξυλινη γλωσσα της εποχης

φάντασου τώρα να ξαναγίνει εμφύλιος μεταξυ πασοκων και γαλάζιων παιδιων....

γιατί λεει η ΝΔ δεν μπορεί να διορίσει άλλους στο δημοσιο που έχει κατακλυστεί από πρασινοφρουρούς....

φαντάσου Βουλγαράκη στα ΟΥΚ Λιάπη στα τηλέγραφα, Πολύδωρα στη στρατονομία, Γιαννάκου Κούτσικιυ στην εμπροσθοφυλακη, Κυριάκο Μητσοτάκη στο πυροβολικό και Καραμανλή στο ναυτικό αγκαλιά με τον κουμπάρο του...ξέχασα και την Νατάσσα στα μετόπισθεν νοσοκομεία.....

από την άλλη θα έχουμε σίγουρα Πάγκαλο στις ειδικές δυνάμεις με ειδικό φούμο καμουφλάζ στην κοιλιά του, Βασούλα Παπανδρέου στα αντιεροπορικά και ραντάρ γενικότερα μιας που είναι ανοιχτομάτισσα, Παπαντωνίου στα τεθωρακισμένα (ο μαύρος σκούφος ήταν πάντα σικ) και μπροστά από όλους ο Γιωργάκης να ανεμίζει την αστερόεσσα...ε μπερδεύτηκα την ελληνική σημαία ήθελα να πώ....πέθανε κι ο φουκαράς ο Γιαννόπουλος να πάει στο ιππικό το αντάρτικο....

ξέχασα κανένα;;;; :think:

<{POST_SNAPBACK}>

Αβραμοπουλος στο υγειονομικο :tease:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

....Κοιταχτε....

...Η κουβεντα ξεκινησε μ'ενα ιστορικο "ντοκουμεντο" που ΚΑΘΟΛΟΥ! δεν εξεταζει το τι σκεφτοταν ο ΟΠΟΙΟΣ! συγγραφεας, και ΠΟΥ! αποσκοπουσε..

...Απλα, το σχολιαζουμε ως ιστορικο κειμενο...

...Αλλοιως, ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ "λογικη", θα μπουμε στο ΑΔΙΕΞΟΔΟ! trip, να αμφισβητουμε τον "Επιταφιο" του Περικλεους, τον ορκο του Ιπποκρατη,τους λογους του Δημοσθενη 'η του Σωκρατη κλπ..κλπ...

...Οποιος λοιπον "δεν βολευεται" με τα..."λεγομενα" του Αλεξανδρου, απλα αμφισβητει την ιδια του την ιστορια, ως ΕΛΛΗΝΑΣ!-κατοικος αυτου του γεωγραφικου τοπου..

:)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB1300 05' ABS

Δημοσιεύτηκε

On Topic...

Η Αυτοκρατορία του μεγάλου Αλεξάνδρου (μαμάτο όνομα εε? :grin: ) ήταν (για όσο φυσικά κράτησε) από τις μεγαλύτερες που γνώρισε ο κόσμος.

Δεν μπορείς να ελέγχεις τον μισό τότε γνωστό κόσμο με σιδηρά πυγμή, καταπιέζοντάς τους, μειώνοντάς τους και δείχνωντάς τους ότι εσύ είσαι ο "ανώτερος", ο "κατακτητής". Σε αυτή την περίπτωση οι επαναστάσεις θα ήταν σε εβδομαδιαία βάση. Άλλωστε, τους λαούς που κατέκτησε ο Αλέξανδρος, ήταν ήδη κατακτημένοι (οι περισσότεροι) από τους Πέρσες, οι οποίοι κάναν το λάθος και ΔΕΝ τους συμπεριφέρονταν όπως ο ίδιος ο Αλέξανδρος προτρέπει στον όρκο. Γι' αυτό και όσοι κατακτημένοι υπό των Περσών, πολεμούσαν με το ζόρι στο πλάι τους, δεν ήταν αξιόπιστος στρατός και την κάναν στην πρώτη δυσκολία. Γι' αυτό κι όσοι από αυτούς, προσαρτήθηκαν μετά στον στρατό του Αλεξάνδρου (δεν νομίζω κανείς να νομίζει ότι όλη του την εκστρατία την έκανε με τον ίδιο αρχικό αριθμό στρατιωτών όπως όταν ξεκίνησε) πολέμησαν "ως Έλληνες" (off topic "Οι Έλληνες πολεμούν σαν ήρωες και οι ήρωες σαν Έλληνες" W.Churchil).

Φυσικά το παράδειγμά του το ακολούθησαν και άλλοι στην ιστορία.

Οι Ρωμαίοι για παράδειγμα, αφού πρώτα σε κατακτούσαν, σε έχριζαν "Ρωμαίο πολίτη" και σου δίναν τα ίδια δικαιώματα με τους άλλους "Ρωμαίους Πολίτες". Έτσι, δεν ένιωθες ως κατακτημένος (τι κι αν είχαν σφάξει οι Ρωμαίοι τον παππού σου και τον πατέρα σου :grin: ) αλλά ως ισόνομος πολίτης μιας αυτοκρατορίας. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ότι όταν συλλάβαν τον απόστολο Παύλο και έβλεπε ότι θα έχανε την ζωούλα του από στιγμή σε στιγμή, αμέσως επικαλέστηκε τα δικαιώματά του ως Ρωμαίου Πολίτη (αν και εβραίος) και τον μετέφεραν στην Ρώμη για να δικασθεί "δίκαια" ως ρωμαίος πολίτης παρά να τον σταυρώσουν επι τόπου.

Ακόμη και στην Οθωμανική αυτοκρατορία υπήρχε ένα καθεστώς "μερικής" ανεξηθρησκίας. Ήξεραν φυσικά το ότι αν προσπαθούσαν με σιδηρά πυγμή να επιβάλλουν τον ισλαμισμό θα είχαν πολλά περισσότερα να χάσουν απότι να κερδίσουν.

Γενικότερα υπάρχει μια παροιμία ότι "Ποιάνεις περισσότερρες μύγες με μέλι παρά με ξύδι"....

Συμπέρασμα: Έχουμε όλο τον χρόνο να υπάρξουμε "γενναιόδωροι" απέναντι στους άλλους "βαρβάρους", αφού τους κατακτήσουμε... :devil::grin:

γκέ γκε? :winking:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

On Topic...

Η Αυτοκρατορία του μεγάλου Αλεξάνδρου (μαμάτο όνομα εε?  :grin: ) ήταν (για όσο φυσικά κράτησε) από τις μεγαλύτερες που γνώρισε ο κόσμος.

Δεν μπορείς να ελέγχεις τον μισό τότε γνωστό κόσμο με σιδηρά πυγμή, καταπιέζοντάς τους, μειώνοντάς τους και δείχνωντάς τους ότι εσύ είσαι ο "ανώτερος", ο "κατακτητής". Σε αυτή την περίπτωση οι επαναστάσεις θα ήταν σε εβδομαδιαία βάση. Άλλωστε, τους λαούς που κατέκτησε ο Αλέξανδρος, ήταν ήδη κατακτημένοι (οι περισσότεροι) από τους Πέρσες, οι οποίοι κάναν το λάθος και ΔΕΝ τους συμπεριφέρονταν όπως ο ίδιος ο Αλέξανδρος προτρέπει στον όρκο. Γι' αυτό και όσοι κατακτημένοι υπό των Περσών, πολεμούσαν με το ζόρι στο πλάι τους, δεν ήταν αξιόπιστος στρατός και την κάναν στην πρώτη δυσκολία. Γι' αυτό κι όσοι από αυτούς, προσαρτήθηκαν μετά στον στρατό του Αλεξάνδρου (δεν νομίζω κανείς να νομίζει ότι όλη του την εκστρατία την έκανε με τον ίδιο αρχικό αριθμό στρατιωτών όπως όταν ξεκίνησε) πολέμησαν "ως Έλληνες" (off topic "Οι Έλληνες πολεμούν σαν ήρωες και οι ήρωες σαν Έλληνες" W.Churchil).

Φυσικά το παράδειγμά του το ακολούθησαν και άλλοι στην ιστορία.

Οι Ρωμαίοι για παράδειγμα, αφού πρώτα σε κατακτούσαν, σε έχριζαν "Ρωμαίο πολίτη" και σου δίναν τα ίδια δικαιώματα με τους άλλους "Ρωμαίους Πολίτες". Έτσι, δεν ένιωθες ως κατακτημένος (τι κι αν είχαν σφάξει οι Ρωμαίοι τον παππού σου και τον πατέρα σου  :grin: ) αλλά ως ισόνομος πολίτης μιας αυτοκρατορίας. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ότι όταν συλλάβαν τον απόστολο Παύλο και έβλεπε ότι θα έχανε την ζωούλα του από στιγμή σε στιγμή, αμέσως επικαλέστηκε τα δικαιώματά του ως Ρωμαίου Πολίτη (αν και εβραίος) και τον μετέφεραν στην Ρώμη για να δικασθεί "δίκαια" ως ρωμαίος πολίτης παρά να τον σταυρώσουν επι τόπου.

Ακόμη και στην Οθωμανική αυτοκρατορία υπήρχε ένα καθεστώς "μερικής" ανεξηθρησκίας. Ήξεραν φυσικά το ότι αν προσπαθούσαν με σιδηρά πυγμή να επιβάλλουν τον ισλαμισμό θα είχαν πολλά περισσότερα να χάσουν απότι να κερδίσουν.

<{POST_SNAPBACK}>

....Δεν βρισκω που να διαφωνησουμε,μεχρι εδω...

:ok:

.

Γενικότερα υπάρχει μια παροιμία ότι "Ποιάνεις περισσότερρες μύγες με μέλι παρά με ξύδι"....

<{POST_SNAPBACK}>

...Τωωωωωωωρα μαλιστα!!!

...Θα πω τι απαντουσε ο πατερας μου,στη μανα μου, που μονιμως τη χρησιμοποιουσε...

"...περισσοτερες πιανεις με τη.. "μυγοσκοτωστρα"!.... :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda VFR VTec, XR650 HJC HQ-1 Carbon

Δημοσιεύτηκε

Αλέξουνδρε, είσαι σχεδόν, αλλά όχι απόλυτα, εντελώς λάθος. :tease:

Ο Churchill είπε:

Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

Συμπέρασμα: Έχουμε όλο τον χρόνο να υπάρξουμε "γενναιόδωροι" απέναντι στους άλλους "βαρβάρους", αφού τους κατακτήσουμε...  :devil:    :grin:

<{POST_SNAPBACK}>

...Το ξαναγραψα..

...Μην ξεχασετε και μηλα απο την "Κοκκινη μηλια", γιατι εχω υποσχεθει κομποστα,σε δικο μου ανθρωπο!!!

:lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda μαυροπούλι (1100cc) Shoei XR 1000

Δημοσιεύτηκε

...

...Αλλοιως, ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ "λογικη", θα μπουμε στο ΑΔΙΕΞΟΔΟ!  trip,  να αμφισβητουμε τον "Επιταφιο" του Περικλεους, τον ορκο του Ιπποκρατη,τους λογους του Δημοσθενη 'η του Σωκρατη κλπ..κλπ...

...Οποιος λοιπον "δεν βολευεται" με τα..."λεγομενα" του Αλεξανδρου, απλα αμφισβητει την ιδια του την ιστορια, ως ΕΛΛΗΝΑΣ!-κατοικος αυτου του γεωγραφικου τοπου..

:)

<{POST_SNAPBACK}>

μα αγαπητέ μου έδωσα μια εμφατική χροιά στα γραφόμενά μου ώστε να τονίσω την ευρύτατη σκέψη των αρχαίων προγόνων μας....

αλοίμονο αν διαφωνούμε και με τα γεγραμμένα των τότε ιστορικών....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

αλοίμονο αν διαφωνούμε και με τα γεγραμμένα των τότε ιστορικών....

<{POST_SNAPBACK}>

...Αυτο λεω και γω..Αλλα,ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΜΕ ΟΛΟΙ!! ;)

....υ.γ...Και μη μου "στερεις" την .."κομποστα"....Τον ξερεις τον "παραγγελλοντα"!!.. :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB1300 05' ABS

Δημοσιεύτηκε

...Το ξαναγραψα..

...Μην ξεχασετε και μηλα απο την "Κοκκινη μηλια", γιατι εχω υποσχεθει κομποστα,σε δικο μου ανθρωπο!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Κοίτα, ως δηλωμένος ά-θρησκος (ένα στάδιο πριν το ά-θεος :) ) έχω να σου πω ότι ποτέ δεν με συγκίνησαν τοιάυτες "προφητίες", που είχαν να κάνουν με την εξίψωση του έθνους υπό την σκέπη της βρεφοκρατούσας, και πως με την "οργή" του Θεού, θα πέφτουν από μόνα τους τα κεφάλια των τούρκων, όπου και να παρελαύνουμε...

Δεν έχω μεγαλοιδεατικά όνειρα... Εδώ μια Ελλαδίτσα μια σταλιά δεν μπορούμε να κουμαντάρουμε και να την ορθοποδήσουμε, πού να μας "χάριζαν" κιόλας αύριο όλη την Μικρά Ασία...Απλά θα κοιτούσαμε αποβλακωμένοι....

Αυτό που πολλές φορές προσπαθώ να περάσω όμως, είναι ότι τίποτε καλό δεν θα μπορέσουμε να επιτύχουμε ως λαός αν πολύ απλά ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ και την ΙΔΙΩΤΗΤΑ ΜΑΣ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ.... Για σένα φυσικά τώρα αυτά είναι φυσικά, αποφθέγματα ακροδεξιάς και φασιστικής αντίληψης, αλλά έχω βαρεθεί να απολογούμαι που ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

:greece:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB400SF

Δημοσιεύτηκε

Αλέξουνδρε, είσαι σχεδόν, αλλά όχι απόλυτα, εντελώς λάθος. :tease:

Ο Churchill είπε:

Today we say that Greeks fight like heroes, from now on we will say that heroes fight like Greeks.

<{POST_SNAPBACK}>

ναι και λίγα χρόνια αργότερα βομβάρδισε τον Πειραιά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

τίποτε καλό δεν θα μπορέσουμε να επιτύχουμε ως λαός αν πολύ απλά ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ και την ΙΔΙΩΤΗΤΑ ΜΑΣ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ....

<{POST_SNAPBACK}>

...Εχεις απολυτο δικιο.....

:ok: :D

Τροποποιήθηκε από τον black_hawk

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB1300 05' ABS

Δημοσιεύτηκε

...Εχεις απολυτο δικιο.....

:ok: :D

<{POST_SNAPBACK}>

Δεν ξέρω αν ήταν ο στόχος σου το να μην καταλαβαίνω πλέον πότε χλευάζεις ή πότε μιλάς σοβαρά.

Αν ήταν πάντως, τον έχεις επιτύχει με μένα... :/

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB400SF

Δημοσιεύτηκε

εντελώς πληροφοριακά, το να σοβαρολογεί έχει απόδοση 3,1

και μην του πολυμπαίνεις, έχει νυχτώσει πλέον για τα καλά!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

....Ιδιοτητα=Ιδιαιτερο χαρακτηριστικο<αρχ. ιδιοτης,-ητος<ιδιος

Ιδιωτητα=ιδιωτεια= ΙΑΤΡ. η πληρης διανοητικη καθυστερηση,<αρχ.ιδιωτικος βιος-ελλειψη εκπαιδευσης> αγγλ. idiot...

(Λεξικο Γ.Μπαμπινιωτη,εκδοση 2002,σελιδα 771..)

....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ! :this:

...Απλα, ακομα και ενα γραμμα,τ'αλλαζει ΟΛΑ! σ'αυτον τον "καταραμενο" τοπο (απο μας!) παρ'οτι "ευλογημενο" απο τη φυση και τη ιστορια!!... ;)

...Και δωδεκα,ειναι η ωρα..Εχω ακομα μια ωρα περιθωριο,ε??? :grin:

:D

εντελώς πληροφοριακά, το να σοβαρολογεί έχει απόδοση 3,1

και μην του πολυμπαίνεις, έχει νυχτώσει πλέον για τα καλά!!!

<{POST_SNAPBACK}>

....Ωπςςςςς!!!

..Να και ο δευτερος θαλαμοφυλακας!!! :lol:

...Καλα,στον στρατο, ειχαν εναν,εδω ειναι πιο "ζορικα" τα πραγματα,εεε????

:lol: :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB1300 05' ABS

Δημοσιεύτηκε (τροποποιήθηκε)

Είπα και 'γω...για καλό θα γραφες εσύ?

:thumbsdown:

Υ.Γ. Απορώ ώρες ώρες. Και τι δεν θα έδινες για να απαλλαγείς από την ελληνική σου ταυτότητα. Πρέπει να είσαι πραγματικά δυστυχισμένος άνθρωπος που (προφανώς) είσαι αναγκασμένος να αναπνέεις κάθε μέρα ελληνικό αέρα. Που έχεις ελληνικό όνομα. Που ζεις στην Ελλάδα.

Στο έχω ξαναπεί και θα στο ξαναλέω σε κάθε ευκαιρία. Κάνε μια χάρη στον εαυτό σου. ΦΥΓΕ. :bye:

Τροποποιήθηκε από τον Alex_Under

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
BMW gs Shoei Hornet-DS

Δημοσιεύτηκε

...Προσπαθησε να βελτιωσεις τις ιδιΩτητες σου, και μετα με περνας απο test "ελληνοφροσυνης", πριν αποφασισεις για το πως θα ονομαζομαι και το που θα μενω...

...Προς το παρον,επετρεψε μου να μενω σπιτι μου!

:) :bye:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CB1300 05' ABS

Δημοσιεύτηκε

Κριτική για το τι θα βελτιώσω δεν θα δεχθώ απο σένα σίγουρα. Για το λογοπαίγνιο, να σημειώσω ότι για μια φορά ακόμη απέδειξες ότι είσαι μορφωμένο άτομο. Μπράβο σου. Πρόσεξε η πολύ μόρφωση παρα-μορφώνει....

Όσο για την ελληνοφροσύνη σου, μη ρωτάς εμένα...Ρώτα οποιονδήποτε άλλον μέσα σε αυτό το forum, για το αν έχεις ή όχι. Αν ακούσεις γέλια στο βάθος, μη παραξενευτείς.

Εγώ το "ΦΥΓΕ" το λέω φιλικά και για το καλό σου....

Δεν ξέρεις πόσο καλύτερα θα περνάς σε μια χώρα όπου δεν θα υπάρχουν ρατσιστές, ξενόφοβοι, Ελληναράδες, τουρκοφάγοι, αλβανοφάγοι, σωβινιστές, ακροδεξιούς, πατριώτες...Εδώ με μας που έμπλεξες θα αγανακτείς κάθε μέρα, με τους καϋμένους, τους κολημένους ΕΛΛΗΝΑΡΑΔΕΣ...Ασε μας στο σκοτάδι μας και στην μιζέρια μας και σάλπαρε για άλλους τόπους όπου όλα θα είναι ιδανικά....

Φιλικά.... :bye:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda CBF Aprilia Tuono μονόσελο

Δημοσιεύτηκε

Alex αυτό που λες είναι άσχετο. Θα τολμήσω μια υπόθεση για τον black hawk. Δε νιώθει περήφανος που είναι Έλληνας για τον απλό λόγο. Θα ένιωθε το ίδιο περήφανος αν ήταν Ιταλός, Γερμανός, Τούρκος, Αλβανός κλπ. Πιστεύεις δλδ ότι ο κάθε λαός δε ψάχνει να βρει λόγους για να είναι περήφανος; Ακόμα κι ο "πιο τελευταίος", κάτι θα βρει να πει. Για το λόγο αυτό, πολλοί βρίσκουν μάταιη την εθνική περηφάνια, ειδικά όταν αναφέρεται σε περασμένα μεγαλεία (και σε προσωπικούς αγώνες άλλων).

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Honda VFR VTec, XR650 HJC HQ-1 Carbon

Δημοσιεύτηκε

Το έχετε κάνει μπουρδέλο το φόρουμ. Γράψτε τα σε ΠΜ αν σας τσούζει τόσο πολύ. :angry:

Δεν υπάρχει κανένας μπλε να τους συμμαζέψει;;;

Γιατί ο πράσινος συμμετέχει ο ίδιος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δημιούργησε νέο λογαριασμό, ή συνδέσου, για να σχολιάσεις

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις σχόλιο

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχεις ήδη λογαριασμό; Συνδέσου εδώ.